mm 5D T Dierenpark Wassenaar dit keer niet meer te redden FC Twente de markt op Biljartwereld in beroering qü SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG Gunstige positie Bessems Boosheid, twijfels en teleurstelling bij sluiting PAGINA 14 ZATERDAG 9 NOVEMBER 1985 'Liever geen oorlog' SLUIS (ANP) - De biljartwereld is in beroering. De voorstellen van een grote Zwitserse sponsor om het driebandenspel in een profes sioneel circuit onder te brengen hebben de federaties op nationaal. Europees en wereldniveau wakker geschud. De CEB, de Europese bond, besloot zondag in Luxem burg plotseling tot invoering van prijzengelden by de officiële titel- toernooien. Het was het laatste bod van de organisatie om de attractiefste spe lers, de driebandspecialisten onder leiding van Raymond Ceulemans, aan zich te binden. Als Ceulemans c.s. kiezen voor het profcircuit, dan wacht hen een schorsing en de CEB toernooien met tweederangs kampioenen. André Gagnaux, de Zwitserse voorzitter van de wereldbond (UMB), wil geen oorlog in de bil jartwereld. Hij was de man, die als eerste werd geconfronteerd met de plannen van een Zwitserse spon sor (Delsa) om voor het driebanden een wedstrijdcircuit voor beroeps spelers op te zetten met 1,2 miljoen Jean Bessems, de viervoudig Ne derlands kampioen in het artistiek biljart, is halverwege de titelstrijd, na 38 van de 76 figuren, in een goe de uitgangspositie geraakt om in het slot van de competitie toe te slaan in het gevecht om het vijf tiende wereldkampioenschap kunststoten. Vandaag en zondag krijgt de Limburger nog zijn groot ste specialiteiten, doorschiettrek- stoten en kopstoten, voor de keu. In de avondzitting van gisteren rukte Bessems op naar de tweede plaats, op elf punten achterstand (161-150) van de uitstekend spelen de Fransman Connesson. De nog niet soepel draaiende wereldkam pioen Steylaerts bezet de vierde posite met 142 punten uit 81 pogin gen. De verrassende Fransman Coyret completeert het toptrio. Gisteravond misten alle tien deelnemers het slechts met coëffi ciënt 6 gewaardeerde figuur 37, een zweepslagtrekstoot over 3 banden. gulden prijzengeld. Het wereld kampioenschap driebanden zou, met goedvinden van de continen tale bonden, na vijf Grand-Prix- toernooien worden toegekend. „Gagnaux heeft zich met huid en haar aan de sponsor verkocht", klaagt Jan Lageweg, de voorzitter van de Nederlandse bond, één van de sterkste tegenstanders van hét plan. Gagnaux, in Sluis aanwezig bij de wereldtitelstrijd kunststo ten, bestrijdt dat. „De strijd om de wereldbeker zou een wereldkam pioenschap voor profs inhouden. De vijf toernooien uit die cyclus zouden voorrang moeten krijgen op de internationale kalender. Vooral daar was de CEB, met zijn Europese kampioenschappen, te gen gekant. Dat blokkeerde veel", aldus de Zwitser, die een snelle be sluitvorming binnen zijn eigen ge lederen ook verstoord zag. Gagnaux is ervan overtuigd, dat er een constructie te bedenken valt, waarin UMB, CEB en sponsor kunnen samenwerken. „Veel hangt daarbij van de spelers af. Zij zijn vrij om te kiezen, daar kan geen bond wat aan doen", aldus Gagnaux, die vandaag besprekin gen heeft met zijn opvolger op de Europese voorzitterszetel, de Ne derlander Jean Graus. Ceulemans Morgen worden bij een perscon ferentie in Sluis de standpunten nog eens op een rij geplaatst, waar bij Ceulemans als woordvoerder van de spelers aanwezig is. Werner Bayer, de Westduitse belangenbe hartiger van de sponsor, is wegens ziekte afwezig. Hij is herstellende van een zware operatie. „Als Bayer in Luxemburg de Europese bon den nog eens duidelijkheid had kunnen geven over de nieuwe si tuatie, dan had de uitkomst van de bijeenkomst anders kunnen zijn", aldus Gagnaux. Gagnaux gelooft niet in nieuwe gezichtspunten voor zondag. „Maandag komen dm spelers, die getekend hebben, een stuk of acht, naar het ziekenhuis van Elfers- berg, bij Saarbrücken. Daar wordt Bayer verpleegd. Ik neem aan, dat ze dan bepalen wat zij in de toe komst gaan doen." Gagnaux heeft zich verbaasd over de principe-akkoorden tussen Delsa en de topspelers uit het drie banden. „Ik heb de tekst gelezen. Ongelooflijk. Ze mogen zonder toestemming van de sponsor ner gens anders meer spelen. Ik heb te gen Bayer gezegd, dat dat zo niet kan." Gagnaux ziet in de huidige stroomversnelling wel de voorde len voor de biljartsport. „Rittmann van de Westduitse bond, één van de grootste tegenstanders, om schreef het goed. Ondanks alle be zwaren, gaat de ontwikkeling van de sport nu plotseling met stappen vooruit." In Zurich werd de loting verricht voor de derde rond van de UEFA-cup. Meest aantrekkelijk duel dat uit de koeler rolde lijkt Borussia-Real Ma drid. (foto AP) ZÜRICH (SIZ/SID/ANP) - In Zü- rich werd gistermiddag de loting verricht voor de derde ronde van het UEFA-bekertoernooi. De Ne derlandse clubs waren alle uitge schakeld. Borussia Mönchenglad- bach, dat meester was over Sparta, speelt in de achtste finales tegen Real Madrid. Dnjepr Dneprope trovsk, dat PSV uitschakelde, speelt twee keer tegen het Joego slavische Hajduk Split. De loting had het volgende resul taat, de eerst genoemde clubs spe len op 27 november thuis. De re turns zijn op 11 december: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid, Waregem - AC Milan, FC Nantes - Spartak Moskou, Dnjepr Dnepropetrovsk - H^jduk Split, Hammarby IF - 1FC Köln, Athletic de Bilbao - Sprting Lissa bon, Dundee United - Neuchatel Xamax, Legia Warschau - Inter Mi lan De Joegoslavische bekerhou der Rode Ster Belgrado blijft voor lopig in de race voor een plaats in de kwartfinales van het Europese toernooi voor bekerwinnaars. FC Aarau, tegenstander van Rode Ster in de eerste ronde, had bij de UE FA een protest ingediend tegen het meespelen van Miralem Zjajo in het duel op 18 september. Rode Ster plaatste zich voor de volgende ronde door na het gelyke spel in Aarau (2-2), de thuiswedstrijd te winnen met 2-0. Volgens de Zwit serse bekerhouder zou de midden velder echter in het duel in Belgra do niet speelgerechtigd zijn ge weest. De Joegoslavische voetbal bond verklaarde direct dat er geen belemmeringen bestonden voor het meespelen van Zjajo. De UEFA sloot zich bij de mening van de Joegoslavische bond aan. Rode Ster Belgrado speelt nu zijn twee de wedstrijd voor de tweede ronde tegen FC Lyngy op 27 november in Belgrado. Het eerste duel in Dene marken eindigde in 2-2. Reserves McDonald's aan kop LEIDEN - In de hoogste afdeling van de zaalvoetbalcompetitie voor vrouwen streden het eerste en tweede team van McDonald's te gen elkaar. Het tweede won met 1- 4 en pakte daarmee meteen de kop positie in de eerste klasse. Bij McDonald's doet de merk waardige situatie zich voor dat het tweede sterker is dan het eerste. Dat bewees de ploeg in een matte wedstrijd, die een dik verdiende overwinning opleverde. José van der Beek opende al snel de score voor McDonald's 2, dat nogal goed koop aan 0-2 kwam doordat keep- ster Geja van de Nagel bij een te rugspeelbal in de fout ging. Na een tegengoal van Anja van Borssum liep het tweede door doelpunten van Anna Ritselaar en Liesbeth Hugenholtz weer simpel uit naar 1- 4. In de tweede klasse pakte THB Girls 2 de eerste overwinning ten koste van Kraan Saloon. Zij doel puntte drie keer voor haar team. Transvaal Girls en Foreholte speelden in de THB-hal tegen el kaar gelijk (3-3). De ploeg uit Voor hout gaf de winst in de tweede helft uit handen. Toen werd een 1-3 voorsprong verspeeld door twee foute terugspeelballen. Loes van Eeden doelpuntte twee keer voor Foreholte. In de derde klasse kwam Stompwijkse Girls twee keer in actie. In de eerste wedstrijd slaagde het erin koploper Bax 2 een punt te ontfutselen (3-3). Voor Bax maakte Elke Oudendijk alle treffers. Ook de tweede wedstrijd (tegen Foreholte 2) eindigde in 3-3. Yvonne Sekreve (2) en Karin Jan- son tekenden voor de Stompwijk se goals. FC Lisse ten slotte klopte War- munda met 8-1. Zowel Lilian War merdam als Yvonne van der Voort was vier keer succesvol voor de Lisser formatie. De stand in de eerste klasse: McDonald's 2 6-8, Jipi's Tweesprong 6-7, THB Girls 6-6, Zwarte Wolf 4-5. McDonald's 5-3, Bax 5-3. Stand tweede klasse: SJZ 5-10, Lugdunum 5-8, Transvaal Girls 5-5, Foreholte 5-4, Kraan Saloon 6-3, THB Girls 2 6-2. Stand derde klasse: Bax 2 7-13, Stompwijkse zal worden geïnformeerd of de die ren - waaronder geen exclusieve - kunnen worden overgenomen". Overigens zal een klein aantal per soneelsleden na de formele slui ting van het park, eind deze maand, zonodig in dienst blijven om de resterende dieren te blijven verzorgen. Een woordvoerder van de FNV noemde het veto dat Louwman had uitgesproken tegen de overna me van het derenpark door het Van der Valk-concern, een over winning van het kapitaal. Hij her innerde eraan dat de vakbond in 1982 het verzet tegen de toen op handen zijnde sluiting had aange- slingerd. De vakbondsman voor zag grote problemen voor de werk nemers om in hun vak elders aan de slag te kunnen. Hij wees er daar bij op dat ook het Rotterdamse die renpark Blij dorp onlangs het per soneelsbestand met 20 mensen heeft ingekrompen. Juist onlangs was de wandelsafari in Dierenpark Wassenaar gereedgekomen. Mens en dier konden elkaar zo vrijelijk mogelijk benaderen: alle hekken dienden te verdwijnen. Binnenkort zullen de hekken juist voorgoed worden gesloten. (foto pr) DEN HAAG/WASSENAAR - „Van der Valk wilde er een horecagebeuren van maken met wat beestjes er om heen. Althans die indruk heb ik gekregen in het ene gesprek dat ik met hem heb gehad. En dat was niet de stijl waarin mijn vader in 1936 het dierenpark Wasse naar is begonnen". Aldus Evert Louwman gistermid dag op de persconferentie waarin het einde van het dierenpark Was senaar werd aangekondigd, over het horecaconcern dat in de markt is geweest om het park over te ne men en daarmee te laten voortbe staan. De vertegenwoordiger van de fa milie die tot 1983 de enige eigenaar van het park was, noemde het gis teren een tragische dag. „In 1982 hadden we besloten dat we als fa milie niet langer de miljoenenver- liezen konden dragen en het park gesloten moest worden. Dat was een ontzettend zware beslissing. We waren toen heel erg gelukking dat de provincie wilde helpen en samen met ons, het rijk en regioge meenten de B.V. Dierenpark Was senaar oprichtte. Maar het blijkt nu dat het niet meer mogelijk is een klassieke dierentuin te runnen", al dus Louwman, die erop wees dat zowel Artis als Blijdorp jaarlijks tientallen miljoenen gulden aan subsidie ontvangen. „Terwijl wy nog tot voor kort als laatste Neder landse dierentuin de gemeentelij ke vermakelijkheidsbelasting moesten betalen. Onze dierentuin is met zijn elf hectare ook eigenlijk te klein - de moderne zijn veel gro ter - en ook dat werkt kostenverho gend". Serieuze kandidaat Volgens de Brabantse auto-im porteur en eigenaar van de grond waarop het park ligt, is de overna me van het dierenpark door het Van der Valk horeca-concern me de afgeketst omdat hij nooit een goed toekomstplan had gezien. Maar dat sprak provinciebestuur der drs. J. Borgman, president commissaris van de B.V. Dieren park Wassenaar, tegen. „Van der Valk was een zeer serieuze kandi daat om het park over te nemen. Ze zijn zelfs een paar keer in Wasse naar geweest om er te kijken. Ze hadden schetsplannen gemaakt, wilden aan educatie doen en we kregen de garantie dat het park minstens 25 tot 50 jaar dierenpark zou blijven. Bovendien zouden ze alle personeelsleden overneme- n",aldus Borgman die zei zeer te leurgesteld te zijn en de sluitings beslissing met moeite te kunnen verwerken. Het plan was dat Van der Valk de 80 procent van de aan delen zou overnemen die de pro vincie in de B.V. bezit en volgens Borgman beoordeelde ook het ryk dit positief. Te optimistisch Borgman ziet een rijtje oorzaken van het mislukken van het renova tieplan dat in 1983 werd gepresen teerd als hét middel dat het verou derde en in slechte staat van onder houd verkerende dierenpark er weer bovenop moest helpen. „Al lereerst is men uitgegaan van een te optimistisch plan dat nog door de vorige eigenaars was opgesteld. Daarbij bleek de renovatie langer te duren dan was aangenomen waardoor een hele zomer verloren ging. Oorzaken hiervan waren pro blemen met de aannemer, met het architectenbureau en de proble men die een gevolg waren van de eis dat we 70 procent werklozen bij de werkzaamheden moesten inzet ten. Een voorwaarde die het minis terie van Landbouw en Visserij had gesteld aan de 2,7 miljoen gul den subsidie die het in de renova tie had gestoken", aldus gedepu teerde Borgman, die ook de mis lukte publieksactie noemde. Deze heeft slechts een ton opgebracht terwijl er op zeven tot acht ton was gerekend. Maar hij noemde de 5,5 miljoen gulden, waaronder 2,7 van het rijk, 1,8 van de provincie, drie ton van de regiogemeenten en een uit de actie, die in totaal in het re novatieplan is gestoken, geen weg gegooid geld omdat er tenslotte een aantal werklozen een tijd werk door heeft gehad. Borgman vond ook de investeringen niet lichtvaardig gedaan omdat er rap porten van deskundigen aan ten grondslag lagen die het park na de renovatie een goede toekomst voorspelden. Zelfs het laatste rap port, van driekwart jaar geleden, voorzag nog geen problemen in dien het management van het park maar zou worden versterkt. Tot op dit moment is voor 3,5 miljoen gul den geïnvesteerd in het renovatie plan, het safariepark is dan ook klaar, en bijna twee miljoen is op gegaan aan exploitatietekorten ge durende de afgelopen bijna drie jaar. Borgman had berekend dat er om de renovatie te voltooien nog zo'n 3,5 tot 4 miljoen gulden nodig is en bijna twee miljoen gulden om komende exploitatietekorten te kunnen opvangen. Dieren te koop Overigens is nog niet duidelijk of het faillissement van B.V. Dieren park Wassenaar zal worden aange vraagd of dat op een andere wyze naar het einde wordt toegestuurd. Borgman wil dit laten afhangen van de vraag op welke wijze de be langen van de 25 personeelsleden, de 1.000 dieren en de crediteuren zo goed mogelijk kunnen worden behartigd. Directeur J. van Dooyeweert zei. het nog geen eenvoudige taak te vinden de dieren goed onderdak te brengen. Met name met het oog op de komende winter. „Het zal pas sen en meten worden, maar zowel bij binnen- als buitenlandse tuinen WASSENAAR/REGIO - Burge meester en wethouders van Wasse naar willen alles in het werk stellen om het dierenpark in hun gemeen te te behouden. In een eerste reac tie op de aangekondigde sluiting zegt burgemeester Schoute, "zon der alle achtergronden te kennen", er nog niet zo van overtuigd te zyn dat er geen redden meer aan is. "Als alle partijen de positieve in tentie hadden om het dierenpark te redden moet het naar mijn smaak mogelijk zijn geweest om er uit te komen", luidt zijn eerste oordeel. Schoute wil op zijn beurt beky- ken of de gemeente Wassenaar eventueel actie kan gaan onderne men. "Want het is een groot verlies voor onze gemeente. Omdat er zo veel mensen op straat komen te staan, voor alle betrokkenen is dat toch een persoonlijk drama. En ENSCHEDE (ANP) - FC Twente, de met blessureproblemen kam pende eredivisieclub, wil kost wat kost een degradatie, zoals in het seizoen 1982/83, voorkomen. De club uit Enschede heeft gisteren bekend gemaakt op korte termijn twee nieuwe voetballers te kopen. Turntitel voor Joeri Korolev MONTREAL (ANP) - De 23-jarige Rus Joeri Korolev is gisteravond in Montreal wereldkampioen turnen in de twaalfkamp geworden. Koro lev werd de opvolger van zijn land genoot Dimitri Belozertsjev, die zijn titel in het Olympisch wieier- stadion niet kon verdedigen omdat hij een maand geleden bij een auto ongeval in Moskou een been brak. Een andere Rus, Vladimir Arte- mov, eindigde als tweede en de Oostduitser Sylvio Kroll zorgde er met de derde plaats voor dat de medailles uitsluitend onder Euro peanen werden verdeeld. De Ja panse Olympische kampioen Koji Gushiken bracht het niet verder dan de dertiende plaats. Het eindklassement van de twaalfkamp is: (resp. vrije oef., voltige, ringen, sprong, brug, rek, voortotaal, totaal ind. wedstrijd, eindtotaal) 1. Joeri Korolev (Sov) 9,90 - 9,70 - 9,85-9,90 - 9,85 - 9.90 - 58,750 - 59,100 - 117,850 2. Vladimir Artemov (Sov) 9,75 - 9,85 - 9,70 - 9,85 - 9,40 - 9,95 - 58,550 - 58,600 - 117,150 7. Tong Fei (Chi) 9,90 - 9,80 - 9,70 - 9,80 - 9,85 - 9.90- 58,150 -58,950 - 117,100 8. Holger Behrendt (DDR) 9,85 - 9,65 - 9,70 - 9,75 - 9,65 - 9,70 - 58,050 - 58,300 - 116,350 9. Gyorgy Guczoghy (Hon) 9,55 - 9,80 - 9,65 - 9,80 - 9,80 - 9,65 - 57,950 - 58,250 - 116,200 10. Ulf Hoffmann (DDR) 9,85 - 9,70 - 9,40 - 9,80 - 9,80 - 9,40 - 58,050 - 57,950 - 116,000. Toto 44a Eerste prijs: geen winnaar. Tweede prijs: 60 deelnemers die elk f 157,40 ontvangen. Derde prijs: 795 deelnemers die elk f23,70 ont vangen. Cijferspel 44 en 44a Zes cijfers goed: geen winnaar. Vijf cijfers goed: 4 deelnemers. Vier cijfers goed: 18 deelnemers. Drie cijfers goed: 230 deelnemers. Twee cijfers goed: 2.083 deelne mers. ook omuat er al zo ontzettend veel is gerenoveerd. Maar nogmaals, ik ben er niet van overtuigd dat deze sluiting onvermijdelijk is.." "Wat moet ik ahders zeggen dan dat het dichtgaan van het dieren park Wassenaar buitengewoon te betreuren is?", vraagt Zoeter- wouds burgemeester Houdijk zich af. Veel meer nog dan hij treurt over de nu verloren gegane gelde lijke bijdrage die ook deze kleine gemeente heeft geleverd in een po ging het dierenpark te behouden, is Houdijk teleurgesteld "over de inzet waarmee de provincie en in iets mindere mate de gemeente Wassenaar nu voor niets de proble men te lijf zijn gegaan". Houdijk, die tijdens het gesprek waarin hem om een reactie wordt gevragd allengs pinniger wordt, kan zijn boosheid niet meer onder drukken: "Het Van der Valk-con FC Twente bezet op de ranglijst van de eredivisie de dertiende plaats, met tien punten uit twaalf duels en slechts acht doelpunten op het conto. Welke spelers Twente gaat ko pen om uit de impasse te geraken, is nog niet bekend. Trainer Fritz ZEIST (ANP) - De tuchtcommissie van de KNVB heeft deze week ver schillende forse straffen uitgespro ken. Erkelens van SC Cambuur kreeg voor een rode kaart in de wedstrijd tegen Eindhoven vier wedstrijden schorsing en een boe te van 150 gulden. Trentelman van De Graafschap kreeg in een mon delinge behandeling van zijn rode kaart uit de wedstryd tegen Telstar drie wedstrijden schorsing plus een omzetting van een nog lopende voorwaardelijke schorsing van een wedstrijd in onvoorwaardelijk. Smits van NAC kreeg een rode kaart in het duel tegen DS'79. Ook deze zaak werd mondeling behan deld. Smits kwam er af met twee wedstrijden schorsing en 150 gul den boete. Adriaanse van FC Den Bosch en Roossien van FC Gronin gen waren toe aan hun derde gele kaart en kregen één wedstrijd schorsing opgelegd. cern, bij mijn weten toch een goed draaiende toko, heeft heel vergaan de aanbiedingen gedaan. Dat de ei genaar van het dierenpark daarop niet heeft ingespeeld getuigt van een laconieke opstelling tegenover het feit dat het dierenpark het eni ge in de wijde omgeving is. Maar ja, als je niet op zo'n aanbod ingaat, houdt alles op. Artis te ver "De gemeente Oegstgeest be treurt dit", weet Hulsteijn, de Oegstgeester gemeente-secretaris heel zeker. We hebben natuurlijk niet voor niets subsidie gegeven. Zeer onlangs is er nog een bijeen komst geweest met gedeputeerde Borgman en vertegenwoordigers van de gemeenten. Dat gesprek was een voorbode van de tweede subsidieronde en ik weet zeker dat Korbach, die wordt gehandhaafd, heeft vier langdurig geblesseer den: Roord (beenbreuk), Snelders (meniscus), Scheve (slijmbeursont steking) en Groeleken (enkelban den). Bovendien wordt Willy Car- bo volgende week operatief onder zocht. De spits kampt met een knieblessure. Advocaat kiest Tom van der Niet ZEIST (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat heeft zestien spelers ge selecteerd voor de jeugdinterland in Neu Brandenburg tegen DDR. De wedstrijd voor spelers tot 17 jaar wordt gespeeld op 13 novem ber. Ook Quick Boys-keeper Van der niet is weer uitgenodigd. De zestien spelers zyn: De Jong (Feye- noord), Grave (Go Ahead Eagles), Langenberg, Keizer, Sneekes, Roos en Markus (allen Ajax), De Jong (Tonegido), Nijsink (Hera cles), Vonk (AZ'67), Meijer (Excel sior), De Bruin (Sparta), Blinker (DHC), Thijssen (De Treffers), Kos ter (FC Groningen) en Van der Niet f(Quick Boys). B en W van Oegstgeest daar posi tief tegenover zouden hebben ge staan", aldus de eerste ambtenaar. "Artis ligt middenin de stad en voor het gevoel te ver weg. Hetzelf de geldt voor Blydorp, duidt War- monds gemeentesecretaris Zoete melk op een gebrek aan een alter natief voor dierentuinbezoekers uit deze regio. "Heel triest", vindt hij de opheffing van het dieren park. "Ik ben er met myn eigen kinderen kleinkinderen regelmatig geweest", geeft hij mooie herinne ringen prijs. Bij het Van der Valk-concern onthoudt men zich liever van com mentaar. Dé Van der Valk in deze verblijft tien dagen in het buiten land. De woordvoerder wil nog wel kwijt dat het nooit de bedoeling van het concern is geweest om in zijn eentje voor redder te spelen. Vier duels voor Erkelens ADVERTENTIE Oostende Le Havre LaRochelle Bordeaux Onder het genot van een glas ro de Bordeaux stevent de Sint met zijn schip af op de volgende ha ven: La Rochelle. Nog 7 nachtjes slapen. Nog even en het 'heerlijk avondje' is aangebroken. Kinderen vragen hun ouders nu al of ze op 16 november aanwezig mogen zijn bij de intocht van Sint Nicolaas in Leiden. Ja toch..? En de Sint? Die kom van avond aan in La Rochelle voor de 4e tussenstop. Op de burelen van het Leidsch Dagblad en Alphens Dagblad wordt nog helemaal niet gedacht aan stoppen! Naarstig is men op zoek naar extra opslagruimte voor de vele, door winkeliers aangeboden, Sint Nico- laaskado's. En komen de advertenties bin nen die op zaterdag 16, 23 en 30 nov. meedoen aan de grote SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG Jie spectaculairder is dan ooit. Oh, die prij zen: Niet 1, geen 2, maar wel 7 reizen gaan de deur uit. En de rest. Is uw pas poort eigenlijk nog geldig..? P S. Sint Nicolaas weet wat hij doet. Daarom heeft ook hij een abonne ment op deze krant. U toch ook! Pak anders de telefoon en bel (071) 14 49 41. Hoeft u de komende we ken niets te missen!

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14