Met deze prijzen kunt u nog eens een potje breken. De slimste bedbank van Nederland m Wish Style-TheAntiq OfTheFlture V&D bruist van leven. Al bijna 100 jaar! Via Interim erv. verpleeghulpen apothekersassistenten bejaardenverzorgenden ziekenverzorgenden hbo/mbo-v'ers verpleegkundigen a/b/z voor slechts fado's van 1. HEEL VEEL VOORDEEL, GOED ADVIES BIJ HALFORDS. U slaagt wel, u slaapt wel, met Dormaël. Porselein is mooi. Porselein is kwaliteit. Porselein is goed voor jarenlang plezier. Porselein geeft uw gedekte tafel gewoon iets extra's. Alle reden dus om snel bij V&D te komen kijken naar dit prachtige 31-delige porseleinen servies. En niet in het minst om de prijs! Wit Beiers porseleinen servies combinatie met gouden bies 'Winterling'. 31-Delig voor 6 personen, bestaande uit een 22-delig tafelservies en een 9-delig ontbijtservies. Van_325T- Voor Vraag bij de klantenservice naar onze zojuist verschenen Sint Nicolaas folder boordevol verrassende kado-ideeën. VROOIVmDREESMANN stel dat er geen krant was Gemeente Warmond voorbereidingsbesluit De burgemeester van Warmond maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, tweede lid, van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 17 oktober 1985 heeft ver klaard dat een bestemmingsplan "Oranje Na- ssaulaan" wordt voorbereid voor het gebied, aangegeven op de bij zijn besluit behorende tekening. Daarbij heeft de raad tevens bepaald dat het verboden is binnen dit gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke aanfegvergun- ning van burgemeester en wethouders de in zijn besluit omschreven werken, geen bouw werken zijnde, of werkzaamheden uit te voe ren. Het voorbereidingsbesluit ligt met de bijbeho rende tekening voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeen tesecretarie. Warmond, 6 november 1985 De burgemeester voornoemd, G. H. M. Hendrickx-Vlaar heeft direct werk voor Diensten in overleg dag-, nacht-, weekend. Werkzaam heden voor kortere of langere tijd. Bel of kom langs bij Via Interim, het gespecialiseerde uitzendburo voor de gezondheidszorg. Leiden: Breestraat 12, tel.: 071- 143145. Ook in Den Haag, tel.: 070-649914. 2 pers., geheel compleet, gemonteerd geleverd. SLYNY is een leuk 2-persoons bankje met 2 laden voor imjuuw. het opbergen van uw beddengoed. P' Het bankje/bed is uitgevoerd met een gelaagde i handomdraai kan dit bankje worden veranderd beuken iattenbodem en voorzien van een hoogwaardig in een comfortabel 2-persoons bed met een breedte van 140 cm. Het ideale zit/slaapmeubel voor de logeer- studeer- of studentenkamer, een uitkomst voor onverwachte logées. schuimmatras c.q. zitkussen, bekleed met effen beige stof. De laden zijn voorzien van metalen kogellagergeleiders. SLYNY is verkrijgbaar in een uitvoering met midden eiken of blank grenen struktuur. Kom kijken in onze zaak, wij demonstreren SLYNY graag voor u. Utrecht: Zeelantlaan 27, Meubelcentrum Kanaleneiland, tel: 030 -883004. Zeist: Voorheuvel 41, tel: 03404-16055. Amersfoort: Kamp 61. tel: 033-723770. Ü-S LAAPKAMERS Leiderdorp: Winkelcentrum Winkelhof (naast Mijnders Meubelen), tel: 071-414502. Veenendaal: Markt 9, tel: 08385-10263. il Torrot home-trainer 43 PN Standaard Degelijke home trainer met instelbare trapbelasting en ver stelbaar stuur en zadel. 189,- Halfords verstraler of mistlampset Compleet met bedrading, relais, schakelaar. Nederlandse gebruiksaanwijzing en H3 lampjes. Geheel kunststof huis met roosters. Zowel rond als rechthoekig verkrijgbaar. 49,- Turtle wax hoogglans schampoo Vloeibare was om de lak van uw aute superglanzend te maken. Reinigt, glanst en beschermt. Extra gecon centreerde shampoo. Voor 20 was en glansbeurten. Met gratis spons. 17,50 Velamos kinderfiets Degelijke jeugdfiets voor kinderen van 5-9 jaar. Zowel voor jongens als meisjes door uitneembare bovenhuis. 139,- Torrot home-trainer 16 T&T de Luxe Luxe home-trainer met instelbare trapbelasting, verstelbaar stuur en zadel. Compleet met snelheidsmeter, km.-tfeller en tijdklok. Super Bike-shopper in vele kleuren Uitstekend te gebruiken als schooltas. In diverse frisse kleuren o.a. rose, grijs en blauw. Goed afsluitbaar door middel van klitteband. 36,50 Pioneer autoradio cassetterecorder KE4900 Auto-stereo met auto-replay. Cassette systeem met quartz-PPL synthesizer. LG/ MG/FM, stereo tuner. Met tiptoetsen. Automatisch afstemmen en plaatselijk stationschake laar voor LG/MG/FM. LCD digitale frequentieindicatie. Automatisch herhalen en uitwerpen. Volume-balans en toonregelaars. 728,- Alphen a/d Rijn-. De Aarhof 41 Tel. 01720-72836, Leiden: Haarlemmerstraat 245, Tel. 071-122890. KATWIJK- AMBACHTSWEG?I TELEFOON 01718-21977 Eettafel en stoelen Secretaire in gloedvol mahonie. Dubbele mahonie of orgineel kleptafel naar origineel taxus - hout naar keuze oud Engels model met Authentieke oud viervoets kolompoot. Engelse vormgeving Een obezit voor het Blijvend mooi en leven... waardevast

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22