data IE Hm OF TE KOOP ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROEREND GOED menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv VOORHAM NOORDWIJK u CENTRUM LEIDEN I makelaardij bv BEDRIJFSOBJECTEN 60 M2 KANTOORRUIMTE EN MAXIMAAL 300 M2 BEDRIJFSRUIMTE SASSENHEIM - JAGTLUSTKADE 8 De kantoorruimte is mogelijk uit te breiden tot 120 m2 in combinatie met de bedrijfsruimte. Het on roerend goed is gunstig gelegen ten opzichte van de autosnelweg Amsterdam-Den Haag. Eventue le naamreclame is van de snelweg goed zicht baar. Huurprijs kantoorruimte excl. BTW 100,- per m2 per jaar. Huurprijs bedrijfsruimte excl. BTW 70,- per m2 per jaar. In Noordwijk gedeelte van bungalow. Ind. entree, woonkamer 30 m2, luxe keuken, toilet, kleine tuin. 1e Etage: overloop, ouderslaap kamer met balkon, 2 kleine slaapkamers, badka mer met ligbad. Veel bergruimte. Huurprijs/1500,- koopprijs/165.000,-. Mosroos 10 Herenhuis met voor- en 'achtertuin op westen. Ind.: hal, toilet, garderobe, mooie 'woonkamer met verlaagd zitgedeelte, open haard, eetgedeelte en ruime open keuken met div. inb.app. Aangebouwde stenen schuur. ,1e etage: overloop, slaapkamer met balkon, grote .ouderslaapkamer met balkon, slaapkamer met dakterras, badkamer met ligbad en douche. 2e toilet. 2e etage: 2 zolderkamers met dakkapel, aparte berging. Dubbel glas. extra dakkapel. badkamer meïdouche, Vraagpri|s: 240.000,-k.k. IIIMI Onafhankelijkheldsweg 70 Prima benedenwoning met aan 3 zijden tuin. Ind.: hal met toilet, woonkamer, gang met c.v.-kast gecombineerd, 3 royale slaapkamers, badkamer met zitbad, v.w. en 2e toilet. Aansl. wasmach. Vraagprijs:/ 124.000,- k.k. Trompstraat 60 Goed onderhouden tussenwoning met zonnige achtertuin (ca. 11 m.), achterom, houten schuur. Ind. hal, ruim toilet met fontein, woonkamer met open haard, opensl. deuren, uitgeb. keuken. 1e et.: 3 sl. kamers, wastafel, terras, vaste trap naar zolder. Vraagprijs:/118.000,-k.k. toilet en kelderkast, tuinkamer met open haard, luxe hoekkeuken incl. afw. mach. 1e_. etage: 3 royale slaapkamers, badk. met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer .en veel bergruimte. Gehele huis optimaal geïsoleerd. Vraagprijs:/148.000,-k.k. Lokhorststraat 15 Gerestaureerd winkel/woonhuis. Ind.: winkel met verhoogd gedeelte met daaronder eetkeuken met toilet 1e et.: woonkamer met balken, mooie badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et. De Genestetstraat 12 Schitterend verbouwde bovenwoning met groot terras. Ind.: gang, grote woonkamer 6 - - m breed met tegelvloer, badkamer met douche, toilet, - - grote eetkeuken met tegelvoer, 2 slaapkamers met balkon. haïmet balkons op Z. Eventueel'metVraagprijs: 79.000,- k.k. Cabralstraat 16 •Nabij scholen, winkelcentrum uitvalswegen, in jonge buurt ■gelegen zeer mooie Van Vollenhovenplein 13 hoekwoning met losse garage. I Zeer mooi op 1ste etage 'fraai aangelegde voor- en gelegen 4-kamerflat met diepe zonnige achtertuin. Vrij uitzicht op Roomburgerpark. 2 'uitzicht. Ind.: Lopsenstraat 6 Woonhuis met tuin en schuur (10 m). Ind.: woonkamer met open trap, keuken met rvs-aanrecht, aangebouwde douche, toilet. 1e etage: een grote ruimte met aan beide zijden een dakkapel (mogelijkheid voor twee kamers), c.v.-gas. Binnen en buiten uitsekend onderhouden. Vraagprijs: 87.000,-k.k. met houten schuur. Ind.: gang, _douche en toilet, keuken. Woonkamer en suite en slaapkamer in uitbouw. Goed onderhouden. Gaskachels. Nieuwe bedrading. Vraagprijs:/ 85.000,-k.k. ~i i i r "i Rembrandtstraat 24 Leuke "ondiepe" stadswoning met gebruik van grote tuin. Ind. beg.gr.: woonkeuken, douche en toilet. 1e etage: woonkamer. 2e etage: slaapzolder. Het 4. i i I _lu Morskade 7 slaapkamer met zolderberging.f Mooi en rustig gelegen woning C.v.-gas met vrij uitzicht op water en Vraagprijs135.000,- k.k. f rooien met voor- en achtertuin I I I I I I I Marijkestraat 2 Hoekwoning met garage. Ind.: - hal/gang, toilet, trapkast, woonk. met uitbouw met parket 46 m2, ged. thermop. begl. keuken met koelkast, oven, afzuigkap. Aangelegde tuin met zijingang. 1e etage: 1 sl.k. 4x3,5 met 2 vaste kasten, 1 sl.k. 3,3x3,5 met kast, 1 sl.k. 2x2,5, badkamer met ligbad, w.t. en 2e toilet. 2e etage: grote sl.k. met dakkapel 3,5x4,8 met bergzolder en aansl. w.a. C.v.-gas. Opl. 1-7-1986. Vraagprijs: 198.000,- k.k. I II II II Doezastraat 1B, Leiden Tel. 071-140745/121580 MAKELAARS Hooldstroot II7A/B ?20?EX Noordw.il Telefoon: 01719 - 19219 Res. Rembrandt 108 8 m .m mm M Op de 6e etage gelegen penthouse met schitterend M uitzicht over duinen en zee. Ind.: entree, hal, 2-pers. M lui slaapkamer, luxe keuken, badkamer met ligbad, toilet Li Li en vaste wastafel, woonkamer met toegang naar zon- Li Lj n'9 balkon. Dit appartement wordt aangeboden in- i cluis stoffering en de zeer exclusieve inventaris, waar- onder een bankstel, moderne eethoek met lederen Li Li stoelen, wollen vloerbedekking (grijs), t.v., complete li Li stereo-installotie, serviesgoed, 2 opklapbedden (ge- Li heel uit zicht), 2 bedden (met dekbedden), wasmachi- v', M ne (nieuw), dit alles in absolute nieuwstaat. Het ap- V Li partement is ook voorzien van elektrisch bedienbare Li Li rolluiken en gebruik van het buitenzwembad is in de Lil Li service-kosten ad. ƒ200,- p/m (incluis verwarming) Li inbegrepen Kant en klaarprijs 175.000,- k.k. U VOORHAM MAKELAARS Li M (in en boven "De Promenade") M u TEL. 01719-19219 M u Op de vrijwel geheel in stijl gerestaureerde Uiterste gracht is Aannemersbedrijf C. J. de Boer te Leiden be gonnen met de bouw cq. restauratie van een beperkt aantal 2,3-kamerappartementen en een atelier in het voormalige karakteristieke wijnpakhuis (voorgevel wordt in oude stijl gerestaureerd). De restauratie wordt uitge voerd onder architektuur van Architektenburo Groene- wegen te Leiden. De te bouwen appartementen worden voorzien van een degelijke afwerking, waarbij een even tuele koper nog inspraak kan hebben. Prijzen: 3-kamerappartementen: 89.000,- v.o.n. 2-kamerappartementen: 75.000,- v.o.n. atelier: (va. 2-1-'86) 3-kmr.app. 1147, 2-kmr.app. 966,-, atelier f 705,- per jaar. Aantrekkelijke financieringsmogelijkheden. MAKELAARDIJ O.G. VAN BEEK PISON Nieuwe Rijn 87, Lelden. Tel. 071-130841. Buiten kantoortijden071 -121713-769823. Solide hoekeengezinswoning Noord- wijk - Haagwinde 26 Bijzonder leuk gelegen met uitzicht op groenvoorziening. Ind woonkamer, keuken met veel kastruimte en afzuigkap, hal, toilet met fontein, zonnige achtertuin met stenen schuur. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet (beige sa nitair). 2e etage: zolderkamer met tuimelraam en 2 bergin gen. Benedenetage en tuimelramen voorzien van dubbel glas. C.v.-gas.'Diverse extra's. De rijksbijdrage is overdraag baar Vraagprijs 175.000,- k.k. Breestraat 106 Leiden tel. 071-121645 (frjfi] Buiten kantooruren tel. 071-891447, ife|| Frulnlaan 2, hk. Zoeterwoudseslngel. In uitmuntende staat verkeren de grote stijlvolle, halfvrijstaan- de villa met kelder, garage en schuur, voor- zij- en vrije ach tertuin met 2 terrassen op to taal pirn. 400m2 grond, gelegen op één der mooiste plaatsen van deze singel met een mag nifiek uitzicht op het Plantsoen. Ind.: ruime vestibule en hal. modem toilet met fontein, grote kelder 8x4 mtr. De L-vormige woonkamer 12,88x6,56/ 5,2 mtr. met schouw en prach tig gestucte plafonds. Zeer effi ciënte woon-eetkeuken, v.z.v. 2 spoelbakken, veel kastruimte en electr. oven, afzuigkap, vaatwas- en wasmachine. 1e etage: overloop, 2e toilet en 4 kamers. Moderne badkamer met ligbad en wastafel. 2e eta ge: overloop, 2 slaapkamers. Zolderkamer met grote vliering. Hobbykamer met wastafel. Herengracht 65. Subliem verbouwd groot he renhuis met cv. tuin 15 mtr. diep aan een der mooiste grachten van Leiden. Woonka mer met parketvloer en open haard 10x5/4 mtr., luxe mas sief eiken inbouwkeuken. Ie en 2e etage: 4 grote slaapkamers, luxe complete badkamer, was kamer. VRAAGPRIJS: 209.000,- K.K. Diefsteeg 9. Monumentaal gerestaureerd groot hoekhuis geheel in au thentieke staat. Parterre ex. winkel. Deze aanbieding heeft tal van mogelijkheden o.a. woon- winkel- kantoorpand met 2 ingangen. Onder het gebouw woon- en opslagruimte, parter re 50m2, ie. 2e en 3e etage 5 kamers. Bijzonder geschikt voor studentenbewoning. VRAAGPRIJS: 198.000,- K.K. Joseph Haydnlaan 63. Zeer rustig aan plein gelegen, keurig onderhouden modem woonhuis met cv, voor- en ach tertuin met stenen schuur en achterom. Eventueel is ook de verwarmde garage te koop. Parterre: gang, toilet met fon- :tein en kelderkast. Ruime pret tige lichte woonkamer 7,5- x3,68 mtr. met hardh. deur naar tuin op zw. Nieuwe hard houten Poggenpohl 2000 keu overloop met 2e toilet, 3 slaap kamers. waarvan één met bal kon. Badkamer v.z.v. ligbad en wastafel. 2e etage: overloop met cv-ketel en nieuwe geiser, diepe bergkast, door de aange brachte grote dakkapellen 2 grote slaapkamers. Kleine be vloerde vliering voor berging. Bijz.: parterre en 1e etage Thermopane, dak geïsoleerd. Zeer prettige wijk nabij winkels, scholen en toekomstige tennis banen. VRAAGPRIJS: 179.000,- K.K. Duyvendakstraat 16. Perfect onderhouden woonhuis met cv, voor- en zeer zonnige, diepe (13 mtr.) achtertuin met veel privacy, stenen schuur en achterom. Ind.: vestibule, gang, toilet met fontein en diepe kelderkast. Ruime 7,8- x3,6 mtr. moderne keurig afge werkte woonkamer, met vaste kast en handige servies door- geefkast naar de keuken. Een voudige doch goede keuken met RVS-aanrecht v.z.v. div. kastjes, incl. afzuigkap, gasfor nuis. geiser en werkplankjes. 1e etage: overloop met 2e toi let. 3 slaapkamers. Frisse, hel dere badkamer v.z.v. ligbad. 2e etage: overloop met vaste kast en electrische boiler voor bad, 4e slaapkamer 5x3,6 mtr. met wastafel. Bijz.: deze woning is gelegen in een zeer prettige wijk van Leiden, nabij Kanaal- weg. Inhoud der opstallen plm. 350m3. Totaal 155m2 grond. Bachstraat 670. Bijzonder goed onderhouden grote 3 kmr. bejaarden service- appartement in "Statenhof", gelegen op de 4e etage v.z.v. cv en lift. Berging in de kelder. Garage. Ind.: grote hall 4x2 mtr. Royale woonkamer 8x3,9 mtr. Groot zonnig balkon op zw., 2 ruime slaapkamers. Mooie badkamet met ligbad, 2 wastafels en 2e toilet. VRAAGPRIJS INCL. GARAGE: 160.000,- K.K. VRAAGPRIJS ZONDER GARAGE: 145.000,- K.K. Herengracht 122/122a. Groot dubbel woonhuis (monu ment) gelegen aan één der mooiste grachten van Leiden met voor- en achterhuis doorlo pend tot de Vestestraat. De vrij grote benedenwoning is ver huurd voor 170,- p.m. Bijzon der geschikt voor toekomstige zelfbewoning. Ind. nr. 122a: L- vormige woonkamer 6x5,3/ 3 mtr. v.z.v. origineel balken plafond. Moderne inbouwkeu ken met kunststof aanrecht, ronde spoelbak, incl. gasfor nuis met electr. oven en koel kast. 1 slaapkamer 4,5- x2.5mtr. Moderne badkamer met ligbad en wastafel, mos groen sanitair met bijpassende betegeling. Mogelijkheid nog 2 kamers. 2e etage: mooie hoge grote geheel geïsoleerde zol derkamer met nieuwe houten vloer. VRAAGPRIJS: 149.500,- K.K. Van der Waalsstraat 11. Zeer degelijk gebouwd (1935) goed onderhouden geheel wit afgewerkt, ruim woonhuis met cv., voor- en achtertuin op de zonzijde, houten schuur en achterom. Ind.: bijzonder mooie ruime woonkamer 9x3,4 mtr. met moderne open haard, afgewerkt met schoon- metselwerk, grote bergkast. Keurig onderhouden keuken .3x2 mtr. 1e etage: ruime over loop met toegang tot het dak terras zw, 2 slaapkamers. Via vaste trap naar grote zolder met cv-ketel (1982) en douche cabine. Toestemming voor het plaatsen van 2 dakkapellen aanwezig. Bijz.: fijn licht huis met veel zon, oplevering in overleg. VRAAGPRIJS: 145.000,- K.K. Diefsteeg 14. In de Pieterswijk gelegen, in 1959 grotendeels gemoderni seerde winkel met mooie, rui me, grotendeels gestoffeerde bovenwoning. Parterre: winkel 10,5x5 mtr. v.z.v. ruime berg kast. 1e etage: zeer mooie woonkamer met nieuw gestuct plafond. Grote woon- eetkeu ken resp. 3,5x3 mtr. en 2,25- x1,9 mtr. met hardhouten deur naar balkon van 5 mtr. breed. Badkamer met ligbad. 2e eta ge: overloop met bergkast en 3 slaapkamers v.z.v. hardhouten ramen met Thermopane. Alle slaapkamers v.z.v. wastafels en kachels. Bijz.: winkel kan apart worden verhuurd c.q. ge scheiden worden van de bo venwoning, plat dak plm. 10 jaar geleden vernieuwd. VRAAGPRIJS: 135.000.- K.K. Sumatrastraat 42. In perfecte staat verkerend woonhuis met cv en mooie achtertuin op zonzijde (w) met schuur en achterom. Vrij uit zicht over weiland. Ind.: vesti bule met gang, geheel v.z.v. plavuizenvloer. Kelderkast, keurig betegelde badruimte met douche annex toilet. Zeer grote prachtige woonkamer 10,4x3,4 mtr. met mooie open haardpartij. Mooie nieuwe in bouw keuken van kunststof met eiken houten afwerking v.z.v. ronde spoelbak, incl. koelkast, gasfornuis en nieuwe geiser. 1 slaapkamer 3,6- x2,5 mtr. met wastafel en vaste kast. 1e etage: 2e slaapkamer 2,82x2,59 mtr. 2e etage: 3e slaapkamer 3,5x2,56 mtr. 3e etage: zolder te bereiken via losse trap 4x2,5 mtr. Bijz.: subliem woonhuis waarvan parterre grotendeels voorzien van Thermopane. VRAAGPRIJS: 125.000,- K.K. Anna Paulownastraat 41. Z.g.o. plm. 5 jaar geleden ge heel gemoderniseerd woon huis, bouwjaar plm. 1933, met cv, zonnige betegelde tuin met stenen schuur en achterom. Ind.: entree met garderobe ruimte, toilet. Grote woonka mer met open haard en moder ne open keuken. Totaal 11,5- x4,5/2,25 mtr. geheel v.z.v. een mooie plavuizenvloer. Woonkamer: wanden granol en gele handvormsteen. Keuken- electrisch fornuis- en kook plaat. Bijkeuken met aanslui ting wasmachine. 1e etage: overloop met koepelraam, bergkast. 2e toilet, douche en 3 slaapkamers v.z.v. diverse kasten. Bijz.: voorgevel als nieuw, totaal v.z.v. spouwmu ren, platte dak vernieuwd in 1984, tuin 7,5 mtr. diep. VRAAGPRIJS: 119.000,- K.K. Floresstraat 30. Bijzonder mooi in staat van nieuw verkerend woonhuis met zonnige plaats en groot balkon. Ind.: keurige entree met plavui zenvloer. Fijne, mooi afgewerk te woonkamer 8,7x4,10/3 mtr. v.z.v. grote trapkast en, balken plafond. Nieuwe grenen kleuri ge inbouwkeuken v.z.v. kunst- stofaanrecht en houten plafond incl. koelkast, nieuwe Fasto geiser en gasfornuis. 1e etage: 2 slaapkamers (oorspronkelijk 3 kamers). Bijzonder mooie badkamer v.z.v. ligbad en was tafel. 2e etage: vaste trap naar overloop met 2 slaapkamers met vaste kast en schuifdeu ren. Aangrenzende badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e etage: grote zolder met een be schoten kap met 4 dakramen. Bijz.: leuke ligging. Elektra ver nieuwd. VRAAGPRIJS: 99.500,- K.K. 5 Melpleln 24. Bijzonder goed onderhouden en sfeervol gemoderniseerd 3/ 4 kamer appartement met cv, op de 3e etage met berging in kelder en blijvend vrij uitzicht. Ind.: gang met toilet v.z.v. fon tein. Mooie woonkamer 9,25- x3,5 mtr. Woon- en eetgedeel te afgescheiden door "oud-Hol landse" toog, v.z.v. groot ba- kon 7x1 mtr. op z. 2 slaapka mers, luxe keuken met kunst- stofaanrecht, ronde spoelbak ken, veel kastruimte, afgewerkt met schitterende nieuwe wand- betegeling. Incl. afzuigkap en verlichting. Magnifieke blauwe badkamer met ligbad en wasta fel, houten plafond. Bijz.: servi cekosten 55,- p.m. Thermo- Wilt u met 90 zekerheid weten dat uw huis binnen 2 maanden is verkocht??? Laat uw woning dan verhopen door het gróótste en het actiefste hantoor. bevloerde vliering. Bijz.: nieu we voorgevel met spouw, ach terzijde nieuw uitgebouwde keuken en nieuw opgemetsel de dakkapel. VRAAGPRIJS: 109.000,- K.K. Morsweg 115. Zeer goed onderhouden en ge moderniseerde stadswoning met cv en diepe zonnige ach tertuin (23 mtr. diep) op zw. Ind.: gang, ruime kamer en-sui- te met schuifdeuren v.z.v. glas in lood plm. 7,5x4,5/3 mtr. met nieuw plafond. Leuke "ouder wetse" goede keuken met RVS-aanrecht en oude ser- vieskast. Moderne zwart/wit betegelde douche annex toilet. 1e etage: overloop met 2 slaapkamers. 2e etage: grote zolder met dakraam. Nokhoog- te 2 mtr. zodat een 3e slaapka mers gerealiseerd kan worden. Bijz.: electra- gas- en waterlei dingen vernieuwd. Intern is de woning keurig oudgroen ge schilderd. Door de grote tuin een zeer aantrekkelijke aanbie ding. VRAAGPRIJS: 105.000,- K.K. Herensingel 37. Leuk aan singel gelegen ruime woning met tuin. stenen schuur en achterom. Ind.: gang 6 mtr. lang, kelderkast, voorkamer 3,73x2,72 mtr., woonkamer 5,88x3,43/2,05 mtr., keuken af gewerkt met beige betegeling, pane achterzijde woonkamer. Nieuwe badgeiser. Recent ge schilderd. VRAAGPRIJS: 95.000,- K.K. Floresstraat 32. Gerenoveerd woonhuis met nieuwe voorgevel en kleine zonnige plaats met groot zon nebalkon v.z.v. drainagetegels. Ind.: gang met modern toilet v.z.v. fontein. Grote woonka mer plm. 9x4,1/3 mtr. met bergkast onder trap, moderne schoorsteen incl. gaskachel. Keurige keuken 3x2,1 mtr. met tegelvloer en RVS-aanrecht, div. kastjes. Via open trap naar 1e etage: ruime overloop met blauw/wit afgewerkte ruime douchecel, 3 slaapkamers. On- bevloerde vliering voor berg ruimte. Bijz.: nieuwe voorgevel met spouwmuur, alle leidingen zoals electra, gas en water ver nieuwd. VRAAGPRIJS: 95.000,- K.K. Mareslngel 15. Geheel gerenoveerd, lief woonhuis gelegen aan één der singels van Leiden, met cv, zonnig achtertuintje, stenen schuur en achterom. Ind.: en tree, grote moderne woonka mer met luxe inbouwkeuken 11x3,4 mtr. Woonkamer: wan den granol v.z.v. isolatie, vloer van beton met daarop een hou ten vloer. Balken plafond. Keu ken: L-vormig, kunststof hou ten aanrecht met 2 spoelbak ken verlaagd heraklyth plafond met spotjes en mooie bijpas sende betegeling. Badkamer v.z.v. ligbad en toilet. 1è etage: overloop en 2 slaapkamers. 2e etage: met losse trap naar be vloerde zolder 2 mtr. hoog. Bijz.: dak uitbouw keuken en slaapkamer geïsoleerd, nieuw dak. In directe nabijheid van station. VRAAGPRIJS: 95.000,- K.K. Mozartstraat 159. Op de 1e etage gelegen, goed onderhouden en geïsoleerde 3/ 4 kmr. flat met berging in kelder en heerlijk 5 mtr. breed balkon op de zonzijde (w) met blijvend vrij uitzicht. Ind.: kleine entree met garderobe. Wit afgewerkte woonkamer. Diepe keuken met groot balkon, veel kastruimte. Ruime douche met wastafel. 2 slaapkamers met wastafel en vaste kast. Bijz.: prettige wijk met veel groen voor'de kinde ren. Veel winkels en ruime par keergelegenheid nabij flat. Ser vicekosten slechts 85,- p.m. Opaalstraat 46. Zeer goed onderhouden, mo derne 4 kamer maisonnette op de 1e etage met cv, lift en ber ging op de parterre. Ruim zon nig balkon op zw. Ind.: ruime entree, royale woonkamer met blijvend vrij uitzicht v.z.v. diepe kast. Ruime woon-eetkeuken. Via trap in de hal naar boven verdieping: overloop met 3 rui me slaapkamers allen v.z.v. vaste kast. Een bijzonder mooie badkamer v.z.v. ligbad, wastafel, houten plafond met spotjes, mooie bijpassende be tegeling. Bijz.: ruime parkeer gelegenheid. De maisonnette is gelegen boven een der grootste winkelcentra van Lei den, div. scholen en bibliotheek Jullanastraat 60. In zeer goede staat van onder houd verkerende hoekwoning met grote plaats, schuur en achterom. Ind.: mooi afgewerk te woonkamer v.z.v. een mooie plavuizenvloer. Nieuwe schoorsteen. Nieuwe mahonie houten trap naar boven. Keu ken met RVS-aanrecht, houten wand incl. z.g.a.n. geiser. Keu rige douche annex toilet. 1e etage: 2 kamers met geïsoleer de dakkapel. 2e etage: keurig met gipsplaten afgewerkte vlie ring voor bergruimte: Bijz.: ge hele voorzijde nieuwe hardh. kozijnen. VRAAGPRIJS: 80.000,- K.K. Mahlerstraat 72. In staat van nieuw verkerende luxe, sfeervol afgewerkte 4 kmr. top-flat met bijzonder mooi uitzicht op watertje aan de ene zijde en groot grasveld aan de andere zijde. Groot bal kon op z. Ind.: hal, nieuw mo dern toilet. Kamer en-suite 10- x3,5 mtr. voorzijde: mooie woonkamer 6,3x3,5 mtr. met kast. Ruime luxe moderne hou ten keuken 3,7x1,9 mtr. met marmer-achtig aanrecht, pla vuizenvloer, incl. inbouwkook- plaat, afzuigkap en geiser. 2e en 3e slaapkamer met balkon op z. Geheel vernieuwde ruime douche met wastafel en mo zaïekvloer. Bijz.: servicekosten slechts 65.- p.m. Hansenstraat 67. Ruim, rustig gelegegen woon huis met grote tuin, uitgebouw de bijkeuken, grote schuur 6.5- x3 mtr. en achterom. Ind.: hal, uitgebroken woonkamer met serre en nog 2 stookplaatsen totaal groot 9x3 mtr. Keuken 3,2x2 mtr. met doorgeefkast naar woonkamer. Bijkeuken 5,2x2 mtr. met aardappelkel der. 1e etage: overloop met bergkast, 3 slaapkamers en douchekamer v.z.v. wastafel. Alle slaapkamers hebben een vaste kast. Bijz.: keurig onder houden nieuwe riolering en een nieuwe gasleiding, incl. ka chels. VRAAGPRIJS: 77.500,- K.K. Lombokstraat 2b. Aan plein gelegen perfect gere- moderniseerde wijk. Ind.: pret tige royale woonkamer 8,6- x3,75 mtr. met plavuizenvloer, verlaagd geïsoleerd plafond en granolwanden. Royale berg kast in woonkamer evt. voor wasmachine. Luxe uitgebouw de keuken 3x2 mtr. met diverse apparatuur o.a. koelkast, gas- kookplaat en afzuigkap. Via hardhouten open trap naar-1e etage. 1e etage: overloop met cv, grote perfect afgewerkte slaapkamer 5x3,75 mtr. met balken in zicht, afgewerkt met grenen hout. Schitterende luxe badkamer met douche, toilet en wastafel met bijpassend sa nitair. Bijz.: parterre hardhou ten kozijnen en ramen, riolering en electra vernieuwd. VRAAGPRIJS: 74.000,- K.K. Bachstraat 116. Uitstekend onderhouden 1-ka merappartement met balkon in een modern flatgebouw op de 4e etage met cv, lift en een riant uitzicht over veel groen en sportvelden. Ind.: ruime hal met aangebrachte bergruimte en spiegeldeur. Badkamer met douche annex toilet v.z.v. was tafel en 2 toiletkastjes. Woon kamer annex slaapkamer 7x4/ 3 mtr. met vaste kast. Moderne keuken v.z.v. RVS-aanrecht en extra kastruimte. Bijz.: groot gemeenschappelijk zonneter ras op het dak, alsmede fiet senberging en aparte berg ruimte. Inbraakveilige woon ruimte. Netto hyp. last plm. 300,- p.m. VRAAGPRIJS: 45.000,- K.K. Zijlsingel t/o nr. 80. Prachtig gelegen luxe afge werkte woonark met cv en blij vend vrij uitzicht aan één der mooiste singels van Leiden. berging. Royale keuken met keukenblok v.z.v. kunstof aan recht en RVS-spoelbak, kook plaat (gas), afzuigkap en geiser mer met 3 vaste kasten wastafel. Bijz.: div. ramen v.z.v. voorzetramen. Liggeld plm. 425,- p.jr. precariorechten 330,- p.jr. Lengte 12x3,8 mtr. Serviceflat "Cronesteln", Pfantijnstraat 85. Ruime 2 kamerflat met bijzon der mooi vergezicht, v.z.v. lift, cv, op de 8e etage. Ruime kel derberging. Parterre: mooie ontvangsthal. Ind.: ruime mo derne woonkamer 7x4 mtr., 1 slaapkamer 6x3,5 mtr. met groot ingebouwd balkon. Bad kamer met ligbad, wastafel met daarnaast gelegen apart toilet. Keuken met RVS-aanrecht. Bijz.: 2 recreatiezalen, alarm eerste hulp, logeerkamers, boodschappen aan huis. Servi cekosten voor 1 persoon incl. maaltijd/1015,- p.m. Maaltij den zijn niet verplicht. Zijloordkade 17. Bijzonder keurig verzorgd en gemoderniseerde, zeer dege lijk gebouwde woning met voor- en achtertuin op zw. Ind.: entree met houten lambrize- ring, toilet met kelderkast. Gro te moderne woonkamer 8,5- x3,4 mtr. Moderne schoor steen, brede vensterbank met kastjes. Moderne keuken v.z.v. kunststofaanrecht met diverse kastjes. Bijkeuken 5,5x1,8 mtr. 1e etage: overloop met 3 kas ten en 2 ruime slaapkamers. Keurige badkamer met dou che, toilet en wastafel. 2e eta ge: via vaste trap naar grote, netjes afgewerkte zolderka- merkast. Bijz.: spouwmuren, heerlijke zonnige tuin 10 mtr. diep. Schuurtje 3x2 mtr. VRAAGPRIJS: 135.000,- K.K. Noordeinde 56w. Uniek gelegen luxe woonark met betonnen casco (20- x4,8 mtr.) en heerlijk vrije tuin Voorlichting hypotheek afdeling. Een zeer uitgebreid finan cieel voorlichtingsrapport met computer uitdraai kost bij ons slechts 60.-. Bij acceptatie der offerte vindt restitutie plaats. Rente 15 jaar vast. van totaal 450m* gelegen aan rustig doorgaand vaarwater, tussen de Braassem en de We steinder. Ind.: entree met gang, royale woonkamer met luxe open keuken 7,2x4 mtr. afge werkt met schrootjes plafond met inbouw spots. Woonkamer met deur naar zonnebalkon. Keuken inkl. elektr. oven, kook plaat, koelkast, betegeld aan recht en afzuigkap. 2 slaapka mers van 3x2,5 mtr. Badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel met vaste kast, ou derslaapkamer 4x3 mtr. met kastenwand. Bijz.: totale op bouw van cederhout, perfekt geïsoleerd, grote kelder onder gehele boot. nieuwe cv-instal- latie. 2 grote schuren. Meet brief aanwezig. VRAAGPRIJS VOOR DEZE UNIEKE "VAKANTIE WONING': 127.000,- K.K. H.P. Poellaan 37. Goed onderhouden, landelijk gelegen, zeer royale nieuw bouwwoning (1981) met cv. zonnige achtertuin, 15 mtr. diep en garage. Ind.: ruime woonkamer met open keuken totaal groot 48m2. Keuken met plavuizenvloer, Bruynzeel keu kenblok met RVS-aanrecht incl. afzuigkap. Woonkamer 5,4 mtr. breed met deur naar tuin, open trap in de kamer en mogelijkheid voor open haard. 1e etage: grote overloop met tochtdeur naar parterre, 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad. 2e toilet en wasta fel. 2e etage: overloop met cv- ketel. Grote zolderkamer met dakkapel en wastafel 3,17- x6 mtr. Bijz.: perfekt geïso- voorschot 150,- p.m. Zeer rustig gelegen bij watersport- gebied, garage extra lang 7,75- Vrije vestiging Dagelijks geopend van 09.00-18.00 uur Zaterdags van 11.00-16.00 uur Grote fotohal Donderdags 's avonds van 7-9 uur

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26