ACTUEELHUIZENNIEUWS VAN RIJNLAND PROPER lONBOEBEHP GOED OHBOEBEWDGOED OMRCEBENP GOED OHROEREHOGOEDONROERENDGOEOONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED A A OFU WILT KOPEN OF HUREN BIJ RIJNLAND KUNT U ZEKER TERECHT. DE GRATIS WONINGGIDS UGT KLAAR' Erkende VERHUIZERS BRANDT - LEIDEN LEIDEN IN ZAKEN NET SUPERIEURE KANTOORLOKATIE: SCHUTTERSVESTE. 'mm nf 1 Lelden Kwlkstaarthoek 1 i Halfvrijstaande semi-bunga- tk>w met carport, berging en c.v.-gas. Uitstekend gelegen achtertuin op het zuiden. Ge- deeltelijk voorzien van dub- tbele beglazing. Ind.: hal, rui me moderne keuken met di verse apparatuur, grote L- t vormige woonkamer met .open haard, aansluitend eet- gedeelteVerd.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, 'douche en vaste wastafel. Zeer goede staat van onder- )houd. Vraagprijs u> 225.000,. k.k. g Van Beukering v Makelaardij M Zonnebloem 72 L ■laiiiii au in it Lelden Debussystraat 39 Modem woonhuis met voor-^ en achtertuin, c.v.-gas en berging. Centrale ligging na bij winkels en scholen. Ind. 'part.rentree, 2 slaapkamers, werkkamer, toilet. Ie Verd.: ^L-vormige woonkamer en .keuken met balkon. 2è Verd.: .3 slaapkamers, badkamer 'met bad, wastafel en 2e toi- Itef. Dit huis leent zich uitsta- t kend voor een kleine prak- tijkwoning. Vraagprijs 142.500,- k.k. s? Van Beukering t Makelaardij 2 M Zonnebloem 72 Leiden mnvu 071*214521 III Ml lil Leiden Groenwier 10 Modem herenhuis met c.v.,{ inpandige berging en zeer zonnig en vrij gelegen tuin. Ind.: royale hal met toilet en garderobe, grote living mefi open haard, keuken. Ie, Verd. 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en douche, apart 2e toilet. 2e Verd.: gro-' te studeer/slaapkamer en1 dakterras. Het huis is voor-1 zien van ankerloze spouw-, muur en dak- en muurisola tie. Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 >>tm» M niii ny Leiden Papengracht 28 l Ruim, 19e eeuws stadshuis met flinke, stille tuin, grote droge kelder, schuur, bijkeu ken. Ligging direkt nabij de Pieterskerk. Het huis is voor dien van c.v.-gas. In 1978 zijn goten, elektriciteit, hole- Wing, water, gas en c.v. ver nieuwd, achterstallig onder- ihoud t.a.v. achtergevel en idak. Ind.: entree, grote voor- I kamer met zijkamer, ruime achterkamer en tussenka- mer, toilet, keuken en bijkeu- iken. ie Verd.: 2 grote en 2 i kleinere kamers, grote dou checel. toilet, 2 keukenblok ken. 2e Verd 1 kamer (32 m2), 2 middelgrote kamers, toiletkleine keuken. 3e 1 Verd.grote zolder. Vraagprijs 195.000,-k.k. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvm 071-214521 >1111 "V Leiden Barkenwal 12 i Modem en uitstekend ver zorgd woonhuis met voor- en achtertuin op het zuiden, ste-1 hele ^u%n%oierêmde Oe^a- zing. Ind.: hal, toilet, royale' woonkamer met open haard, moderne keuken met L-vor- mig aanrecht. 1e Verd.: 2 grote slaapkamers, badka mer met ligbad, 2 wastafels en 2e toilet. 2e Verd.: 24 ging- Vraagprijs 159.000,-k.k. g Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 2 Leiden MNVM 071-214521 172 Q-1 Rijnland heeft voortdurend een groot aanbod in allerlei woningen. Of u aan kopen of huren denkt, 't is altijd verstandig eerst even kontakt met ons op te nemen. Omdat u bij Rijnland zeker terecht kunt. Voor de woning die bij u past en voor een goed advies dat daar bij hoort. Wilt u een totaaloverzicht van alle woningen die Rijnland te koop ofte huur heep? Vraag dan de maandelijkse, gratis woninggids aan. Leiderdorp Splinterlaan Royale op 2e et. gelegen 3r4-kamer1lat mei balkon voor/achter met 2 berg- kasten en berging in de onderbouw, vrijwel geheel v. v. dubbelglas en nieuwe hardhouten kozijnen. Ind. royale entree/gang met toilet, douche, zeergrote living, luxe keuken, 2slaap kamers, Serv.kst. f 97,-p.m. vraagprijs f 99.000,— k.k. Or. v. Rhijnstraat Aan woonerl gelegen vrijwel geheel gemoderniseerd woonhuis met tuin, gaskachels. Ind.hal met trap naar verdieping. Woonkamer in L-vorm met open haard, uitgebouwde keuken, douche, toilet, schuur. 1e etage: 3 slaapkamers. vraagprijs f 110.000,- k. k. Dotterbloemkreek Bijzonder originele en zeer goed onderhouden splitlevel-hoekwoning met voortuin en zonnig dakterras, v. v. CV-gas en eigen overdekte parkeer plaats. Ind.hal met toilet, aparte berging. Parterre: slaapkamer en doucheruimte. Verd.: woonkamer en opgang naar woonkeuken. vraagprijs f 125.000,— k. k. Laan van Ouderzorg Zeergrote parterre-maisonette met overdekt balkon en v. v. CV-gas blokverwarming, berging, parket vloeren en div. extra voorzieningen. Ind.: entree, hal, zitkamer, eetkamer, halfopen keuken met bar, slaapkamer, tussenhaf met toilet en berg kast. 1e etage: 2 royale slaapkamers, nieuwe badkamer met douche en toilet. Mooie stand aan brede laan met singel, nabij winkelcentrum gelegen. vraagprijs f 129.000,- k. k. Laan van Ouderzorg Zeer mooie 5-kamermaisonette op de 2e en 3e et. gelegen met zonnige loggia, CV-gas blokverwarming en berging in de onderbouw. Ind.entree, hal, woonkamer met open haard, eetkamer, studeerkamer, halfopen keuken, tussenhal met toilet. 1e etage: 2 royale slaapkamers, badkamer met douche en bidet. vraagprijs 135.000,— k k. Heemraadlaan Keurig verzorgd woonhuis met voor- en achtertuin, stenen berging. CV-gas, groot dakterras, deels dubbelglas. Ind.: gang met toilet en kast. Woonkamer metmog. openhaard, moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, nieuwe badkamer, 2e toilet. 2e etage: over loop, berging, mooie 4e kamer met terras. vraagprijs f 149.000,— k. k. Meidoorns traa t Leuk aan pleintje gelegen eengezins woning, met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. CV-gas. Geheel voorzien van dubbelglas. Ind.: hal, toilet en kast. Woonkamer met parketvloer en open haard. Moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad. 2e etage: zolderkamer met dakkapel. CV-ruimte. vraagprijs f 149.000,— k.k. Brittenburg Leuk en aan rustig plantsoen gelegen woning met voor- en diepe achtertuin met schuur, CV-gas en volledig dubbelglas. Ind.gang met toilet en kast; woonkamer met open haard: moderne open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers met wastafels: douche en 2e toilet. 2e etage: overloop met wasruimte en veluxraam; 4e kamer met dakkapel. vraagprijs 165.000,— k.k. Mauritssingel Geriefelijk hoekhuis met zeer grote garage en mooie tuin (493 m2 grond); voorzien van CV-gas, open haard, deels dubbelglas, nieuwe schuifpui, fraaie keuken wit) en nieuw sanitair en plafonds. Hal/gang met toilet en kast; keuken; ruime living met zij-erker. 1e etage: overloop met CV -ruimte, badkamer/douche, 3 slaapkamers, balkon. vraagprijs f 270.000,—k.k. F lui tekruidzoom Nabij de molen en de Dwars Watering aan rand van Leiderdorp gelegen bungalow. Traditioneel gebouwd (stenen vloeren) in 1978, 460 m2 eigen grond (mooi aangelegde tuin met meerdere terrassen). Volledig geïso leerd (geluid en warmte), CV-gas, verwarmde garage. Indeling: entree/ parkeerplaats, hal met toilet en garde robe/kast. Woonkamer (schuifpui naar tuin), royale eethoek met open keuken, bijkeuken, 3/4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 wastafels, aparte douche en 2e toilet. vraagprijs f 339.000,— k.k. Maredijk Kleine bedrijfsruimte (voormalig cafetaria) met 2-kamer bovenwoning. Verheling tot woonhuis mogelijk. Ind.: entree, hal; L-vormige bedrijfsruimte 840x345/450. Toiletgroep, uitgebouw de keuken 190x390 en bijkeuken 250x235.1e etage: ruime overloop met keukenblok, toilet en douche, voor kamer met dakkapel280x260, achter kamer met dakraam. 2e etage: onbevloerde vliering. vraagprijs f 52.500,— k.k. Lombokstraat hk Formosastraat Zeer ruim hoekpand met klein plaatsje, enig achterstallig onderhoud binnen en buiten. Renovatie inwendig deels aangepakt, doch niet afgemaakt. Indeling: tochtportaal met open keu ken. berging, toilet met douche, woon kamer. 1 e etage: overloop 2 kamers, nieuwe badkamer met ligbad, aparte douche, wastafels, 2e toilet en bidet. 2e etage: overloop, 2 kamers, toilet met douche, badgeyser. vraagprijs 79.000,—k.k. Sieboldstraat Volledig verbouwd woonhuis met CV-gas, open haard en plaatsje. Ind.: hal met toilet,. L-vormige woonkamer met plavuizen vloer, halfopen luxe keuken, via hardhouten trap naar 1e etage: 3 slaapkamers, dakterras, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: vliering met CV-combi-ketel. vraagprijs f 109.000,— k. k. Krekelveld Moderne hoek-eengezinswoning, voortuin/parkeerplaats, achtertuin op west, CV-gas, inpandige berging. Indeling: hal met toilet, royale tuin kamer, open keuken. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche en toilet. 2e etage: ruime bergzolder. igprijsf 147.000,-k.k. Donsvlinder Moderne hoek-eengezinswoning (blokje van 3) achtertuin Zuid, CV-gas, eigen parkeerplaats. Indeling: hal met toilet, royale tuinkamer, open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. 2e etage: ruime bergzolder. vraagprijs 152.000,-k.k. Zoeterwoude-Rijndijk Hoge Rijndijk Goed onderhouden hoekwoning met voor- en achtertuin v.v. CV-gas en ged. dubbelglas. Indeling: hal, toilet, kast, woonkamer met parketvloer en openhaard, alum, schuifpui en konvek- torputten, ged. open keuken met bijkeuken en aangebouwde berging. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: grote zolderkamer en aparte CV-/bergruimte. vraagprijs f 149.000,—k.k Industrieweg Moderne bedrijfshal van 960 m2 met 150 m2 volledig afgewerkte katoorruim te, archief, kantine en keuken, vrije hoogte 6.30 m, max. vloerbelasting 3000 kg/m2. Ruime los- en laadmoge- lijkheden. Verlichting en verwarming, huurprijs 68.000,-pj. ex. BTW Hazers w oude/Rijndijk J. Perkptantsoen Royale tussenwoning aan breed plantsoen met voor- en achtertuin, schuur, CV-gas met vloerverwarming. Entree: hal met toilet, grote living met luxe open keuken. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, nieuwe badkamer met ligbad en aparte douche. 2e etage: overloop, zolderkamer met dakkapel, vraagprijs f 158.000,-k.k. van Ostadestraat Bijzonder leuk gelegen hoekhuis met garage. Vrij uitzicht over weiland, fijne besloten achtertuin met berging. Entree, hal met toilet en kast, L-kamer met open haard, uitgebouwde nieuwe keuken, serre. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: overloop, slaapkamer met dakkapel. Deels v.v. dubbele beglazing en hardhouten kozijnen. vraagprijs f 165.000,— k. k. tevens kontoren te LEIDERDORP I VOORSCHOTEN I WADDINXVEEN r Loevestem 37, Veurseweg 143. Kanaalstraat 12, tel 071-890300 tel.01717-7940 tel 01828-12028 Ij VERHUIZINGEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE H. TIPKER B.V. VOORSCHOTEN 01717-9940/7542 I HERKENDE VERHUIZERS Te koop te Leiden: BEDRIJFSPAND (131/2x31/»m) MET BOVENWONING AAN DE NIEUWSTEEG 19. 1ste verd. woonk., woonkeuken, badk. met ligbad en zonnig platje; 2de verd. vóór en achterslaapk. Vr.pr. 95.000,- Lusthoflaan 1b zeer solide ruim huis met zonnig achter en o.a. 3 slaapk., badk. met extra toilet, 2de verd. ruime zolder. Billijke prijs n.o.t.k. im. Mak. kantoor P. Moerman, Rapenburg 112, tel. 071-124122 van huis uit! Tel. 071-120389 01720-72368 Telex: 39341 rblvMRakeiaardSnTgTI MAKE' AARS IN ONROERENDE GOEDEREN Lelden, Tesselschadestraat 31a. Bovenhuis in rustige omge ving nabij uitvalswegen en in de buurt van het centrum. Indeling: entree, trap naar 1e etage, kamer en suite, keuken, overloop, toilet. 2e Etage: 3 slaapkamers, bergruimte. Spoedig leeg te aanvaarden 65.000,- k.k. Leiden, Maredijk 39a. Bovenhuis nabij centrum stad. Indeling: entree, opgang naar 1e etage: overloop, voorkamer, achterka- ir met parketvloer, uitgebouwde keuken, toilet. 2e Etage: vas* Lelden, Van 't Hoffstraat 42a. 4-Kamermaisonnette gelegen in rustige straat in de Protessorenwijk. Indeling: eigen opgang. 1e Etage: overloop, toilet, keuken, douchegelegenheid, voorkamer en suite met achterkamer, balkon achterzijde. 2e Etage: vaste trap, overloop met kookgelegenheid, voorkamer, grote achterka mer, beide met dakkapel. Vliering f 75.000,- k.k. Lelden, Hogewoerd 35. Winkel met bovengelegen woonruimte, gelegen op druk punt in centrum Leiden. Indeling winkel: entree, winkelruimte ca. 55 m2, magazijn ca. 13 m2. Bovenwoning: ei gen entree. 1e Etage: voorkamer, keuken, douchegelegenheid, zolder. 2e Etage: voorkamer, kleine achterkamer in de direkte nabijheid van parkeergarage (in aanbouw). Ooievering in over leg 130.000,- k.k. Lelden, Herengracht 19. Niet al te groot grachtenpand met zon nige achtertuin en fraai uitzicht over de gracht. Beg. grond: vesti bule, gang met garderobenis, provisiekast, toilet, woonkamer, uitgebouwde keuken. 1e Verd.: overloop, voorkamer, kabinet, achterkamer en kamer boven keuken met douchegelegenheid, aparte toiletruimte. 2e Verd.: voor- en achterkamer, overloop. Vaste trap naar geheel bevloerde, maar onbeschoten kap. Pand dient op diverse punten gemoderniseerd te worden. Aanvaar ding kan eventueel spoedig 162.000,- k.k. Lelden, Utrechtse Veer 24-24a. Centraal gelegen bedrijfsruim- afzonderlijk bereikbare bedrijfsruimte, ca. 60 m2, welke huurd. Bovenwoning: eigen opgang, overloop, voorzijkamer, rui me voorkamer en suite met zeer grote achterkamer met moder ne open keuken, groot dakterras op het zuiden. 2e Etage: over loop, voorkamer, tussenkamer, achterkamer, mode/ne badka mer met ligbad, douche, toilet, vliering. Oplevering in overleg 180.000,- k.k. Lelden. Oude Vest 231. Beeldbepalend grachtenpand, in zeer goede staat van onderhoud, met vrij uitzicht over de Oude Sin gel. Geheel met behulp van monumentenzorg onder architektuur gerestaureerd (1978-1980) met plaats en zonnig dakterras. C.v.- gas verwarming, geïsoleerd dak en veel fraaie details zoals, ori ginele houten spiltrap, houten lambrizering, moer-kinderbalken. Indeling: entree, hal/studeerkamer met plavuizenvloer, tuinka mer, allebei met balkenplafond, gang naar voormalige keuken en douche, toilet (thans berging), plaats. 1e Etage: U-vormige woonkamer met grenen vloer, open haard, balkenplafond, mo derne kompleet ingerichte keuken, dakterras. 2e Etage: 2 ka mers aan voorzijde, badkamer met bad, toilet, wastafel, achter kamer over hele breedte met kastenwand. Steektrap naar be vloerde zolder. Aanvaarding in overleg 248.000,- k.k. Lelden, Oude Vest 113. Grachtenhuis met fraaie besloten bin- nenstadstuin (Z). houten schuur. Het bestaat uit een voor- en achterhuis, het pand wordt c.v.-gas verwarmd. Beg. grond: en tree met marmeren vloer, kamer en suite met twee authentieke schouwen, binnenplaats met ketelhuisje, toilet met douche, eet- keuken met oude plavuizen, tuinkamer met parket en openslaan de deuren. 1e Etage voorhuis: grote voorkamer en achterkamer over gehele breedte, gang naar achterhuis, badkamer met lig bad. toilet en dubbele wastafel, grote kamer. 2e Etage voorhuis: steektrap naar zolder, geschikt voor het maken van ee of twee kamers. Aanvaarding in overleg 285.000,- k.k. doeleinden geschikt, totaal grondoppervlak 1.502 m2. Indeling woonhuis: entree, toilet met fontein, keuken, bijkeuken, woonka mer en suite, badkamer met ligbad en douche. 1e Etage: 4 slaapkamers. Het pand is goed onderhouden en wordt c.v.-gas verwarmd. Indeling bedrijlsgedeelte: 9ntree, toilet, diverse kan toor/magazijnruimten, groot ca. 110 m2. Tevens eeieaange- bouwde opslagruimte ca. 135 m2.1e Etage: showroom ca. 100 m2. Een groot afgesloten parkeerterrein is aanwezig. Aanvaar- dig direkt 600.000,-k.k. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 407. Op de 4e etage gelegen 2- 3-kamerflat op het zuiden, 2 balkons. In de nabijheid van bushalte en winkelcentrum. Indeling: hal, grote L-vormige woon kamer. royale keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad, dou che en aansluiting wasmachine, toilet (aangepast), c.v.-gas blok verwarming, parket in hele flat, berging in sousterrain. Service kosten 785,- p.m. Aanvaarding direkt, eventueel inklusief stof fering en luxaflex 115.000,- k.k. Oegstgeest, Weth. Boonstraat 3. Halfvrijstaand woonhuis met stenen schuur, voor-, zij- en achtertuin, grondoppervlakte 336 m2. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud. C.v.- gas. Rustige ligging nabij winkelcentrum en sportaccommoda ties. Beg. grond: entree, hal. toilet met fontein, L-vormige woon kamer met open haard en parketvloer, moderne keuken. 1e Eta ge: overloop, toilet, voorkamer, achterkamer, achterzijkamer, badkamer met ligbad en wastafel, overloop, toilet, balkon achter zijde. 2e Etage: grote zolderruimte met dakkapel aan de voorzij- Laan van Ouderzorg 109. 5-Kamerhoekmaisonnette op de 2e eri 3e etage met berging onder het gebouw. Rustig gelegen tegenover groen- en waterpartij. Indeling: vestibule, gang, mo derne keuken, woonkamer met houten plafond, studeerkamer, balkon, slaapkamer, toilet, grote tapkast. Etage: overloop. 2 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Geheel cen traal verwarmd, d.m.v. blokverwarming. Aanvaarding in overleg Appartement 135.000,- k.k. Aparte garage 15.000,- k.k. Hazerswoude-Rijndijk, Rhijnenburcherlaan 39. Hoekhuis met stenen schuur, voor- en achtertuin, achteruitgang. Het pand ver keert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: entree, gang, kelderkast, toilet, woonkamer, keuken. 1e Etage: overloop, 1 kamer over hele diepte, balkon aan voorzijde, dou checel met wastafel, kleine achterkamer. 2e Etage: geheel be vloerde zolder met beschoten kap. Aanvaarding in overleg, evt. 129.000,- k.k. direkt Hazerswoude-Rijndijk, Helene Swarthplantsoen 36. Hoek huis met garage, voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, uitste kend onderhouden. Het gehele huis is voorzien van dubbel glas. In 1980 is het huis gemoderniseerd en verbouwd. Indeling: en tree, toilet, trapkast, woonkamer 3.51x7.00 m, met zijraam, mo derne keuken met schrootjesplafond. 1e Verd.: overloop, berg- kast, voorkamer, badkamer met ligbad, wastafel (nieuwe moder ne betegeling), achterkamer. Vaste trap naar 2e verd.: overloop, 1 grote kamer met dakkapel. Eventuele roerende goederen zijn in overleg. Aanvaarding in overleg 149.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 12 rs» Tel. 071-170741- Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur [udwwüj. Zadelhoff Makelaars Den Haag 070-643955 Bij een leidende positie in zaken hoort efficiënte behuizing met allure. Denk in dit verband eens aan Leidgn. Met name aan Schuttersveste, topcomplex van het nieuwe zaken centrum. Hier vindt u uiterst doelmatige kantoorruimte voor een verrassend matige huurprijs. De lokatie is perfekt: aan de Schiphoi(!)weg, pal bij het station. Bereikbaarheid/verbindingen dus geen probleem, parkeren ook niet. Schuttersveste omvat ook een luxe hotel met restaurant en vergader centrum, iets wat menig pretentieus kantorencomplex mist. U kunt nog huren vanaf 311 m2 tot 5194 m? Schuttersveste is een van de betere kantoorlokaties in de Rand stad. Voor u de beste? Bel NBA of Zadelhoff en u weet het. Nederlandse Bouw en Architektuur BV, .Maliebaan 24-26, 3581 CP Utrecht, tel.:030-316423.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24