^etje^m/oopdebon alk je denlet de psyckatfiieaantekuMen. bloemendaaL VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES christelijk psychiatrisch centrum ziekenverzorgenden en verpleegkundigen kunnen bij Bloemendaal zelf hun plaats bepalen DE opiwmsmmmmj assistent accountants (m/v) jasr Wij feliciteren enkele van onze beste tijdelijk medewerkers* met hun vaste baan VEDIOR 'T UITZENDBUREAUX Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden De teams Begeleid Woneh, Beschut Wonen, Ver pleging en Bejaarden vormen samen de sector Wonen. De algemene doelstelling van deze sector is ener zijds het bieden van huisvesting en verzorging, an derzijds het werken aan bescheiden vormen van resocialisatie en revalidatie. Bij de teams Begeleid Wonen, Beschut Wo nen en Verpleging is door arbeidsduurverkor ting en verschuivingen vacatureruimte voor a verpleegkundigen im/v» (A- en B-gediplomeerden. MBO-Vers, HBO-V'ers 32 en 36 uur per week b. inrichtingswerkers op MBO-niveau im/vi 32 en 36 uur per week c ziekenverzorgenden im/vi 32 en 36 uur per week Gelet op de algemene doelstelling van de sector en de daarbij aansluitende patiëntenpopulatie ligt het accent in de functies op het instandhouden en ver beteren van het niveau van functioneren binnen de woongroep. De teams hebben een multidisciplinaire samenstel ling. Er werken verpleegkundigen, inrichtingswer kers, maatschappelijk werkers, ziekenverzorgen den en verpleegassistenten. Daarnaast geven art sen, psychiaters en psychologen ondersteuning in de vorm van consulten. Binnen de sector Wonen is een team activiteiten- therapie belast met de organisatie en uitvoering van de diverse therapieën voor de bewoners. De rechtspositieregeling van de Gemeente Leiden is van toepassing. Het salaris wordt bepaald aan de hand van interne richtlijnen, waarbij rekening wordt gehouden met opgedane ervaring. Voor telefonische informatie over deze functies kunt u bellen met de coördinator van de sector Wonen, de heer H. Blanken, telefoon 071-17 93 55 of met de personeelsconsulent, de heer H. van Diepen, telefoon 071-17 92 55. Schriftelijke sollicitaties graag binnen 14 dagen te sturen aan team Personeel, Organisatie en Opleidingen van het Psychiatrisch Ziekenhuis En degeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Bloemendaal is een modern christelijk psychiatrisch centrum met 658 bedden, een dagcentrum en een uitgebreide polikliniek. Hierbij behoort Dorestad, een psychogeriatrisch verpleeghuis, met 128 bedden. Er zijn in totaal 950 personeelsleden werkzaam. DORESTAD-A en DORESTAD-C zijn verblijfsafdelingen met licht verplegings- en ernstig verzorgingsbehoeftige bewoners. Hiervoor zoeken wij twee ziekenverzorgenden, (vakaturenummer LD-85-82) DORESTAD-B is een afdeling met ernstig verplegingsbehoeftige patiënten. Hier is plaats voor een verpleegkundige. (vakaturenummer LD-85-83) Het behandelblok PSYCHOGERIATRIE bestaat uit een opname-/observatie-afdeling en twee vervolgafdelingen. Voor de vervolgafdeling UITZICHT-B komen wij graag in kontakt met ziekenverzorgenden. (vakaturenummer LD-85-84) VARENHOF is een gemengde afdeling voor psychiatrische verblijfspatiënten met zowel een begeleidend- als een verzorgend karakter. Voor de verzorgende unit vragen wij een ziekenverzorgende (vakaturenummer LD-85-85) DUINHOEK is een afdeling voor dagbehandeling. Voor de resocialiserende unit zoeken wij een verpleegkundige tot I maart 1986. Daarna is er vast dienstverband van 50% mogelijk. (vakaturenummer LD-85-86) Uw salaris zal. afhankelijk van opleiding en ervaring voor een B-verpleegkundige minimaal f 2.244,- en maximaal f 3.096,- en voor ziekenverzorgende minimaal f2.022,- en maximaal f 2.705,- bruto per maand bedragen. Deze salarisbedragen zijn van toepassing tot 1 januari 1986. Daarna volgt een honorering konform het FWG. Bloemendaal hanteert de NVP-sollicitatiekode. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 2 november a.s., onder vermelding van het desbetref fende vakaturenummer, richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Monsterseweg 93, Postbus 53002,2505 AA Den Haag. Het heeft geen zin je met deze oproep warm te maken voor een baan in de verpleging als je daar zelf nog nooit aan gedacht hebt. Verpleegkundige word je namelijk niet "omdat je toch wat moet". Je doet 't omdat je een zinvolle baan wilt Maar je moet wel over nogal wat tact, geduld en mensen kennis beschikken. Zeker als je voor de psychiatrie kiest. Endegeest in Oegstgeest is zo'n psychiatrisch zieken huis. Er verblijven mensen die geestelijk meer of minder ern stig in de knoop zitten. Voor het zo goed mogelijk opvangen en verzorgen van die patiënten/zijn B-verpleegkundigen nodig. Opleiding tot B-verpleegkun dige In maart a.s. start Ende geest een nieuwe 3-jarige werk- leerperiode als opleiding voor het diploma B-verpleegkundige. De eerste 6 weken vormen een introductieperiode. Daarna wordt de theorie afgewisseld met wer ken in de praktijk. Je verdient dan meteen f 1.582,- bruto per maand (uitgaande van de huidige situatie). Vanaf 22 jaar geldt het minimum jeugdloon. Natuurlijk heb je ook recht op vakantiegeld en op een toeslag voor onregelmatige diensten. doorhalen wat niet verlangd Postcode/Plaats Inschrijvingsvoorwaarden In maart a.s. moet je minstens 17 jaar en 7 maanden zijn; een paar jaar ouder mag ook. Je papieren: MAVO-4 (D-niveau), een overgangsbewijs HAVO-4 naar -5, MBO of een opleiding op gelijkwaardig niveau. Wat vind je zelf? Ga je het liefst zo snel mogelijk aan de slag omdat je een praktisch ingesteld type bent; vind je een goede hono rering niet onbelangrijk en denk je daarbij ook aan je toe komstmogelijkheden (na het behalen van het diploma volgt doorgaans het aanbod van een vaste aanstelling) stuur dan nu de bon op of schrijf een briefje. Wij nodigen je dan binnen 14 dagen uit om je in een per soonlijk gesprek alle verdere bij zonderheden te vertellen. Daar na heb je alle tijd voor een besluit. Neem telefonisch/schriftelijk* contact met mij op om een afspraak te maken voor een informatief gesprek. Voor de Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv zoeken wij ambitieuze Hollandsche Beton Groep nv [HBG] is een inter nationale bouwonderneming met ca. 15.000 medewerkers. Werkmaatschappijen ontplooien, in meer dan 30 landen activiteiten op het gebied van utiliteits- en woningbouw, renovatie en restauratie, weg- en waterbouw, funderingstechniek, metaal- en offshore industrie, bagger-, kust- en oever- werken, projectontwikkeling, betonpalenfabricage, installatietechniek en het adviserend ingenieurs schap. Voorts is HBG betrokken bij de opsporing van olie en gas. De Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering, automatisering en de interne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountants dienst een duidelijk beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief- organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen. In totaal telt deze afdeling 20 medewerk(st)ers, waaronder 4 registeraccountants. Er zijn controlegroepen van wisselende samen stelling, die onder verantwoordelijkheid van een registeraccountant de controle verrichten in binnen- èn buitenland. Wij hebben mogelijkheden zowel voor pas afgestu deerde HEAO'ers en V.W.O.'ers die nog geen ervaring hebben, doch bereid zijn de NIVRA-studie te gaan volgen als voor assistent-accountants welke reeds enkele jaren in de praktijk werkzaam zijn en de NIVRA-studie volgen. Een tegëmoetkoming in de studiekosten en de studietijd vormen onderdeel van het arbeidsvoor waardenpakket. Nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren telefonisch inwinnen bij de heer H.J. 't Lam, Hoofd Interne Accountantsdienst, tel. 070 -15 2125. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489,2285 TA Rijswijk. Mare Goddijn adm. medewerker Annemiek Coesel uitzendconsulente Liesbeth de Groot adm. medewerkster Rens van der Snoek Jannie Huiberts-Koel Helene Kroone verpleegkundige Z apothekers-assistente boekh. medewerkster A. van Hamerveld Margriet Hoek Jan van Duyn adm. medewerkster typiste tekstverwerking chauffeur groot rijbewijs L Beugels verpleegkundige B H.J. Hollewand loodgieter P. Schram electromonteur Nel Pellen bejaardenhelpster De mensen die we hierboven feliciteren hebben een vaste baan. Maar hoe zijn ze daaraan gekomen? Dat is een beetje via een omweg gegaan. Allemaal hebben ze eerst gewerkt als tijdelijk medewerker. Bij Vedior Uitzendbureaux. Op die manier hebben ze laten zien wat ze waard ze waard zijn. En met de hulp van hun tijdelijke werkgevers hebben ze van hun tijdelijke werk een vaste baan gemaakt. Dat is dus geweldig. Als u er bij ons in slaagt om ervaring op te doenen als u dan een vaste baan vindt, gunnen wij u dat van harte. Het is weliswaar niet onze bedoeling maar wel een positief neven-effekt van ons werk. Ons werk dat inhoudt dat wij voorzien in de behoefte aan tijdelijk medewerkers in alle beroepen en funkties. Hoe het ook zij, het betekent dat wij continu nieuwe tijdelijk medewerkers m/v nodig hebben. U maakt een goede kans om snel aan de slag të komen als verpleegkundige a/b/z/ ic/mbo. ziekenverzorger, secretaresse, typiste data/tekstverwerking, boekhoudster, kamer meisje, schoonmaker, kelner, kok, produktie- medewerker, chauffeur, administratief mede werker, loodgieter, c.v. monteur, electromon teur, tekenaar, constructeur. Of met een oplei ding MEAO secr., HEAO be/ce. Dus mocht u besluiten dat u aan het werk wilt, maak dan snel gebruik van onze unieke sollicitatie-service. Solliciteren. De bon hieronder biedt u een unieke service: U vutt in op welke tijden u bereikbaarbent voor een eerste telefonisch interview/ kennismakingsgesprek. Wij bellen u dan ook en bespreken uw mogelijkheden. U hoeft geen brief te schrijven en u weet snel waar u aan toe bent! Door op deze manier te solliciteren bereikt u wellicht hetzelfde als de mensen die we hierboven feliciteren. Maak in elk geval een begin en stuurde bon, in een niet gefrankeerde open enveloppeaan: Vedior Uitzendbureaux, ta v. Mevr. L Wezenaar, Antwoordnummer 4311300 WB Almere. Telefonisch solliciteren. Snel Antwoord. Ik solliciteer naar tijdelijk werk. Dus belt u mij op het tijdstip dat ik hieronder heb aangegeven. (Tenminste 5 dagen na verzending van deze bon). Ik zal zorgen dat ik op het aangegeven tijdstip en telefoonnummer bereikbaar ben. I I I I I I Naam I Beroep I Telefoonnummer. Datum en tijdstip waarop ik gebeld wil worden:

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18