Praktijkbegeleidende (m/v) full-time en praktijkbegeleidende (m/v) part-time St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp L VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES calculator/ werkvoorbereider leidingbouw menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv SECRETARESSE directeur m/v ERVAREN LEERKRACHT M/V PLAATSVERVANGEND HOOFD BOEKHOUDING (M,v) DE STICHTING LEIDSE STUDENTEN HUISVESTING I. Medewerkster Verhuuradministratie - Woningtoewijzing II. Medewerkster Administratie - Receptie III. Direktiesekretaresse IV. Medewerkster Financieel- Ekonomische Zaken-Dataverwerking V. Assistent Technisch Administratief Beheerder Hart Nibbrig Greeve B.V., MONTEUR PERSONENWAGENS (50% en in het bezit van kinderaant.) Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. De 100 leerling verpleegkundigen volgen de theorie-opleiding aan De Centrale School Nieuwer- oord, te Leiden. De praktijkbegeleiding wordt ver zorgd vanuit een stafafdeling bin nen de verpleegkundige dienst. Gevraagd wordt: Bezit van het diploma A-ver- pleegkunde; verpleegkundige ervaring van minstens 5 jaar; diploma stagebegeleiding. Geboden wordt: Het, vanuit een klein team, werkzaam zijn in een zelfstandige functie; een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. in de rang van 1e verpik; arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw C.Th. Laarhoven, praktijkcoördinator, telefoon 071-899250 tst. 586. Uw schriftelijke sollfcitatie kunt u.: binnen 10 dagen richten aan de Dienst Personeelszaken onder vermelding van nr.: 52/85. elm»» A mn oocn rr^ i „:_i1 Simon Smitweg Postbus4220 2350 CC Leiderdorp B.V. Aannemingsbedrijf A. in 't Veldt Zoon is een goed lopend dochterbedrijf van B.V. Aannemingsbedrijf NBM en is gespecialiseerd in de aanleg van buisleidingen, zinkers en doorpersingen in alle uitvoeringen voor water en gas. In verband met de groei van de activiteiten zoeken wij voor ons kantoor in Den Haag een (m/v) op HTS-niveau Van kandidaten verwachten wij dat zij, op grond van opleiding en ervaring in de tot de functie behorende werkzaamheden in staat zijn de functie zelfstandig te vervullen, en zullen doorgroeien naar een niveau, waarop zij. bij afwezigheid van de bedrijfsleider, te zijner tijd diens werkzaamheden grotendeels kunnen waarnemen. Voor nadere informatie kunt u bellen met de bedrijfsleider van In 't Veldt. de heer G.J. van Vemde, overdag (070) 81 43 31 né 19.00 uur (072) 33 19 30. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van opleiding en ervaring, kunt u richten aan B.V. Aannemingsbedrijf NBM, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 16032. 2500 BA Den Haag. IN 7 VELDT BV AANNEMERSBEDRIJF A. IN T VELDT ZOON In onze onderneming is nog plaats voor een in de leeftijd van 18 tot 22 jaar Tot haar werkzaamheden behoren: - Het ontvangen van relaties - Het beantwoorden van de telefoon - Correspondentie - Algemeen secretariaatswerk e.d. Vereisten voor deze functie zijn: - Een goed humeur - Minimaal Havo diploma en secretaresseopleiding incl. steno - Een representatief voorkomen - Ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties aan: J. M. Jansen. brMttraat 106 2311 cw lelden telei 39302 mal.bnl tel.071-12504 Aan de openbare basisschool "Lucas van Leyden" wordt gevraagd een voor een volledige weektaak De school is tot stand gekomen na samenvoeging van de kleuterschool De Boterbloem en de lagere scholen Lucas van Leyden en Drie October. Voor 3uw gebouw in de binnenstad in i meerhoofdige schoolleiding, i de voormalige kleuterschool r per week deel uit van de school de school is een n aanbouw. Gekozen is voor De hoofdleidster maakt vc leiding. Het salaris van de nieuw te benoemen functionaris kan uitlopen tot het maximum van schaal 10. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van de wette lijk vereiste bevoegdheden. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - zich zullen inzetten overeenkomstig de beginse len van het openbaar onderwijs, - over goede contactuele en organisatorische eigenschappen beschikken, - binnen een democratische besluitvorming en werkwijze leiding kunnen geven aan het school team, - een actieve ouderinbreng in het schoolgebeuren willen voortzetten en stimuleren, - de bereidheid bezitten tot delegatie van taken in de school onder behoud van de gedeelde eind verantwoordelijkheid. Inspraakgroepen zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig zijn ondervertegenwoordigd, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heren N. Ober en L.P.H. Schrier (Afdeling Onder wijskundige Zaken van de Direc tie Onderwijs, tel. 071 - 25 43 24 A-Kty en 25 43 15). Sollicitaties onden vermelding van vacaturenummer Ond. 852 binnen 10 dagen te zenden aan de Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. vraagt voor de Prinsenhof M.A.V.O., Chr. V.S.O., Fivelingo 84, 2716 BG Zoetermeer m.i.v. 1 december 1985 een voor het vak Engels (0.6 weektaak) De lessen worden gegeven op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Vereiste opleiding: PA 2e of 3e graads bevoegdheid of studerend hiervoor; N.L.O. of gelijkwaardige opleiding. Sollicitanten dienen uit persoonlijke overtuiging de doelstelling van de school te onderschrijven. De Prinsenhof M.A.V.O. is een school voor voortgezet speciaal onderwijs aan kinderen met leer- en ontwikkelingsproblemen. Inlichtingen bij de directeur, dhr, L. van Zandwijk, telefoon school 079-211053, telefoon privé 071-410104. INF0THEEK SYSTEMS BV zoekt op korte termijn een MEDEWERKER ORDERINVOER (M/V) die belast zal worden met: - Invoer van verkooporders in de computer - Bijkomende administratieve werkzaamheden Wij vragen voor de functie: VWO/HAVO afdelings secretaresse dan wel gelijk waardige opleiding. Leeftijd 22 jaar. Schriftelijke reacties aan: INFOTHEEK SYSTEMS BV Overrljn 5 2315 KA Leiden t.a.v. mevrouw M. van Leenen. Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieermachines, wordprocessors, minicomputers, terminals, businesscomputersystemen etc. Het hoofdkantoor is gevestigd te Leiden. Bij Olivetti werken momenteel ongeveer 340 mensen. Voor onze afdeling Finance Administration zoeken wij op korte termijn een Functie-inhoud: - verzorgen van crediteuren administratie - mede verzorgen van maand- afsluiting grootboek - mede verzorgen van interne/ externe rapportering (o.a. naar Italië) - mede samenstellen van maand-/jaarverslagen - waarnemen hoofd van de afdeling bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - diploma SPD I, studerend voor diploma SPD II - ruime ervaring op een afdeling Centrale Boekhouding - goed kunnen werken in teamverband - kennis van de Engelse taal - leeftijd 25-35 jaar. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende werkkring in een zich snel ontwikkelende en groeiende organisatie. Nadere inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw R.C.M. Corneth- van der Beek, telefoon (071) 319611aan wie u eveneens uw sollicitatiebrief kunt richten. Olivetti Nederlénd B.V. afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21 2332 CA Leiden. ■ivetti TRENDSETTERS IN AUTOMATISERING draagt zorg. in samenwerking met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren, voor de huisvesting van jongeren in Leiden en direkte omgeving. Door recente uitbreidingen van het woonbestand, door de uitbreiding van de dienst verlening en door de invoering van de arbeidsduurverkorting zijn er plaatsingsmoge lijkheden voor De taak bestaat uit baliewerkzaamheden ten behoeve van de registratie van woningzoekenden, de toewijzing van woonruimte, het verzorgen van algemene informatie en het verrichten van administratieve werk zaamheden. Voor deze publieksgerichte funktie zoeken wij een aktieve en represen tatieve medewerkster, die voldoet aan de volgende eisen: opleiding op minimaal HAVO nivo ervaring in soortgelijke funkties ervaring met geautomatiseerde administraties goede kontaktuele eigenschappen in staat zijn om in teamverband te werken leeftijd 25 tot 30 jaar opleiding en ervaring, De receptioniste is belast met het bedienen van de telefooncentrale, het te woord staan van bezoekers en het verrichten van lichte administratie ve werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij een medewerkster die voldoet aan de volgende eisen: opleiding receptioniste (Schoevers, Pont) goede representatieve en kontaktuele eigenschappen bereidheid tot werken in teamverband ervaring in soortgelijke funkties leeftijd 25 jaar De direktiesekretaresse is werkzaam op het sekretariaat van de stich ting en verzorgt samen met de andere sekretariaatsmedewerkers alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling. bijhouden van het direktiearchief verzorgep van de direktieagenda voeren van vertrouwelijke korrespondentie notuleren van vergaderingen ontvangen van bezoekers Zij beschikt over de volgende kwaliteiten: opleiding op V.W.O. nivo en sekretaresseopleiding ervaring in soortgelijke funkties ervaring in dienstverlenende en zakelijke sektor goede teamgeest leeftijd 25 tot 30 jaar De beloning voor deze funktie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, 3626,-maximaal bruto per maand. De medewerkster is belast met de invoering van datagegevens in de geautomatiseerde administratie. Daarnaast verricht zij boekhoudkundige werkzaamheden ten behoeve van de afdeling. Zij voldoet aan de volgende eisen: opleiding op MEAO nivo typediploma aantoonbare ervaring in dataverwerking leeftijd 20-25 jaar De assistent wordt toegevoegd aan het team van de Technisch Admini stratief Beheerders en is in de buitendienst werkzaam ten behoeve van de dienstverlening aan de huurders van de Stichting. Hij houdt dagelijks spreekuur in één van de wijkkantoren, verricht kleine onderhoudswerkzaamheden, rapporteert ten behoeve van de jaarlijkse onderhoudsbegroting en meerjarenplanning en houdt toezicht op het werk van derden. De funktionaris voldoet aan de volgende eisen: middelbaar technische opleiding organisatorische vaardigheden goede kontaktuele eigenschappen ervaring in onderhoudswerkzaamheden ervaring in dienstverlenende sektor leeftijd 30 jaar De beloning voor deze funktie bedraagt maximaal 3019,- bruto per maand. De aanstelling van bovenvermelde vakatures geschiedt voorlopig in tijdelijk dienstver band onder de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 november 1985 richten aan de direkteur van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, Postcode 2301 EG te Leiden, met vermelding in de linkerbovenhoek van de enveloppe: sollicitatie. Importeur van Mitsubishi automobielen zoekt, voor spoedige indiensttreding, mannelijke en vrouwelijke kandidaten voor de funktie van: t.b.v. onze werkplaats. Van gegadigden verwachten wij dat zij in het bezit zijn van het diploma 1e monteur motorvoertuigen, circa 25 jaar oud zijn en in staat zijn op een efficiënte wijze diverse onderhouds beurten en reparatie-opdrachten uit te voeren. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Hart Nibbrig Greeve B. V., Warmonderweg 12', 2171 AH Sassen- heim, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Sollicitaties binnen 1 week te richten aan het secretariaat van bovengenoemde vereniging, Utrechtseweg 371,3818 EL Amersfoort.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24