3 SS 3 SS 3 SS 3 3 SS 3 3 leraar/lerares docent(e) V <sL 3 3 S SS 3 Mm' I VAKATURES VAKATURES VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES IVAKATURE PROVINCIE ZUID-HOLLAND ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Wij zoeken een technisch-administratief medewerker (MTS-Wtb) voor de onderhoudsgioep Verwarming en Airconditioning. Schiphol Ruim baan voor actieve mensen. iiiiiill Pixyfoto Nederland b.v. fotografe Pixyfoto Nederland b.v. part-time VERKOPERS/STERS BOOKKEEPER M/F TYPIST/ ADMINISTRATIVE CLERK ANBAR ZIEKENVERZORGENDEN "LEYTHENRODE" "X Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Ka- gerstraat 7 te Leiden, wordt met ingang van heden gevraagd: Wiskunde 16 vacature-uren eerste- en tweede graads; Maatschappijleer 12 uur (vervanging). Een aantal wiskunde-uren zal aan het begin van het volgend schooljaar hoogstwaarschijnlijk opnieuw beschikbaar zijn. Inlichtingen worden verstrekt door de conrector, de heer A.H. van der Wolf tel. 071 - 15 41 21 (school) en 071 - 13 33 07 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 854 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de gemeente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. m De provincie Zuid-Holland vraagt een eerste medewerker districts administratie (m/v) (vac. nr. 85132) met als standplaats Voorschoten De taak van de nieuwe medewerker zal onder meer bestaan uit - het beheren van de districtsfinancien; - het verrichten van registratuur- en archiefwerkzaamheden; - het behandelen van de districtsadministratie; - het voeren van de personeelsadministratie. Voor deze functie wordt gevraagd het diploma MEAO, dan wel een daaraan gelijk waardige opleiding, een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, goede contac tuele eigenschappen en bekendheid met een geautomatiseerde administratie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 4.182,- bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de functie ist.z.t. een salaris tot f 4.705,- bruto per maand bereikbaar. Het provinciaal beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Desgewenst kunnen overdezefunctie nadere inlichtingen wordenverstrekt door het hoofd van het district (tel.: 071-760400). Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan het hoofd afdeling personeel en organisatie. Koningskade 1,2596 AA s-Gravenhage CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL LEIDEN Uitgaande van de ver. voor Prot. Chr. Beroeps- en ander voortgezet onderwijs voor Leiden e.o. GEVRAAGD voor spoedige indiensttreding Voor een halve weektaak voorlopig tot 1 augustus 1986. Ter ondersteuning van de administratie. - tenminste LEAO of MAVO-diploma, dan wel vergelijk bare opleiding - typediploma - ervaring met geautomatiseerde administratie strekt tot aanbeveling - positieve christelijke levensovertuiging Bezoldiging volgens rijksregeling schaal 3 tot 5 B.B.R.A. schalen afhankelijk van ervaring en opleiding. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Chr. M.T.S., Lammenschanspark 5, postbus 9034, 2300 AP Leiden. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt doot de direk- teur de heer A. Vogelaar of het hoofd van de administra tie mej. W. Pleij, telefoon 071-761800 (school). De N.V. Luchthaven Schiphol is een dynamisch, dienstverlenend bedrijf, ver antwoordelijk voor de ontwikkeling, het beheer en de exploitatie van de interna tionale luchthaven Schiphol. Er werken momenteel meer dan 29.000 mensen, waarvan er zo'n 1500 in dienst zijn van de N.V. Luchthaven Schiphol. Ons bedrijf zorgt ervoor dat passagiers, bezoekers, luchtvaartmaatschappijen en andere bedrijven optimaal gebruik kunnen maken van de faciliteiten en voorzieningen op het luchthaventerrein. Dat vraagt om een soepel draaiende organisatie met actieve mensen, die ieder op hun terrein streven naar een steeds hogere kwaliteit van de dienstverlening. De vacature is ontstaan bij de groep Verwarming en Airconditioning, onderdeel van Technisch Beheer en Onderhoud. In grote lijnen komt het takenpakket neer op het plannen, voorbereiden en administra tief coördineren van de werkzaamheden aan klimaatinstallaties die van werktuig bouwkundige, elektrotechnische en meet-/ regeltechnische aard zijn. Om bovengenoemd takenpakket te kun nen realiseren houdt u zich voornamelijk bezig met enerzijds het tijdig inplannen van de werkopdrachten, anderzijds met het voorbereiden van deze werkopdrach ten, Voorts draagt u mede zorg voor het opzetten, uitwerken en bewaken van jaar- planningen/-begrotingen. Om dit te reali seren staat een geautomatiseerd werk- ordersysteem ter beschikking waarover u het beheer voert. De uitvoering van de werkzaamheden kan alleen in goed over leg met de uitvoerende medewerkers van de groep worden verricht. De man of vrouw die wij voor deze func tie voor ogen hebben, heeft ervaring in een soortgelijke functie en kan uit dien hoofde een onderhoudsadministratie voe ren. Als in die functie ervaring werd opgedaan met geautomatiseerde informa tieverwerkende systemen wordt dat bij zonder op prijs gesteld. Een opleiding op MTS-niveau Wtb-richting is noodzakelijk, evenals applicatie-oplei dingen op het gebied van werkvoorberei ding/planning en kostericalculaties. We verwachten eveneens enige kennis van luchtbehandelings- en verwarmingstech niek. Het spreekt voorts voor zich dat hij/zij accuraat en punctueel is, systema tisch kan werken, kan organiseren en improviseren en over goede contactuele eigenschappen beschikt. Leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. De N.V. Luchthaven Schiphol kenmerkt zich door een goede werksfeer, moderne faciliteiten waaronder een uitstekende studiekostenregeling. Het salaris bedraagt maximaal f 3774,- bruto per maand. Heeft u interesse, voldoet u aan de ge stelde eisen en woont u niet te ver van de luchthaven, schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 90/LD aan Personeels zaken van N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118 ZG Luchthaven Schiphol. zoekt per direkt voor het filiaal van VROOM DREESMANN te Leiden een jonge vrouw (18-20 jaar) die opgeleid wil worden tot (part-time). Onze gedachten gaan uit naar een commercieel ingestelde vrouw, woonachtig in de direkte omgeving van Leiden. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een recente pasfoto, richten aan Postbus 127 - 4130 EC Vianen t.a.v. mevrouw J. F. Veerman-Schipper. Vroom en Dreesmann heeft in haar vesti ging Leiden plaatsingsmogelijkheden voor voor de komende Sint Nicolaas/kerstperiode. Leeftijd: 18-'25 jaar Daarnaast hebben wij plaats voor donderdag avond- zaterdaghulpen. Leeftijd: 18-20 jaar. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich van maandag t/m vrijdag van 14.00-17.00 uur wenden lot de afdeling personeelszaken Vroom en Dreesmann, Aalmarkt22,2311 ED Leiden, fel. 071-141241 toestel 242 VROOM DREESMANN OEGSTGEEST, R.K. I.V.0. Scholengemeenschap "Duinzigt" (Lavo-Mavo), vraagt z.s.m. Nederlands, 23 uur, tijdelijk tot 1-8-1986 Inlichtingen bij de direkteur Drs. A.J. Vermet Telefoon: 071-171131 Brieven te richten aan het bestuur van de boven genoemde scholengemeenschap, p/a Postbus 1228 2340 BE Oegstgeest International distribution center wants an ex perienced Requirements: - 25-30 years of age - in possession of P.D. - accurate with details - must read, write and speak English We also require: male or female: - accurate with details - must read, write and speak English - a good standard of typing is necessary INTERNATIONAL B.V Please write to: R. VAN DEN BERG Energieweg 47, 2382 ND Zoeterwoude Leythenrode is een verpleeghuis voor 160 somatisch zieken. Wij zoeken op korte termijn enkele Voor een goede funktievervulling vinden we de volgende eisen relevant: - in het bezit van het diploma ziekenverzorgende - goede contactuele eigenschappen - belangstelling voor werken in teamverband - kennis van en zich betrokken voelen met de ouder wordende mens Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Woonruimte in onze woonflat is beschikbaar. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A. Paats, verpleeg kundig adjunct-directeur, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp Telefoon 071-899242 Drukkerij Demmenie een modern grafisch bedrijf ge vestigd in een nieuw gebouw te Leiderdorp zoekt we gens omstandigheden op korte termijn een handzetter/boekdrukker voor onze boekdrukafdeling Een man die met een zekere flexibiliteit en inzet wil werken in een prettige omgeving, nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren. Drukkerij Demmenie bv Rietschans 68, Leiderdorp Postbus 109, 2300 AC Leiden Telefoon 071-411141 tst. 17 t.a.v. L. Demmenie Gevraagd vanaf 14 oktober scholieren/ vakantiehulpen Fa J.G. Hoogeveen Zn., Katwijkseweg 16-17 - 2242 PB Wassenaar Luba Uitzend Buro Luba-uitzendbureau is een sterk regionale dienstverlener op hef gebied van administra tieve, (para-)medische, technische en indus triële uitzendingen. Per direkt en binnenkort zijn er diverse mo gelijkheden voor mensen die voor een be paalde periode werk zoeken. Bijvoorbeeld: •••••••••••••••••a Administratief medewerker Wij zoeken een jonge administratieve kracht, liefst met enige kennis van boekhou ding. Typiste tekstverwerking Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij zo spoedig mogelijk een typiste tekstverwer king. Deze opdracht duurt tot half november. Ervaring met systeem visietekst is een ver eiste. Typiste/telefoniste/ receptioniste Voor een bedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij zo spoedig mogelijk een typiste/ telefoniste/receptioniste voor een opdracht die wat langer gaat duren. Het werk is hele Typistes Wij hebben diverse mogelijkheden voor goe de typistes. Voor bedrijven in en om Leiden, zowel full-time als part-time. A/B/Z-verpleegkundigen en zieken/beiaardenverzorgenden en verpleeghulpen Werk te over voor mensen die graag in de (para-)medische sektor willen werken. Voedingsassistenten/hulpen in de keuken/medewerksters huishoudelijke dienst enz. Wij hebben zeer regelmatig werk voor men sen die een paar dagen of langere tijd graag aan de slag willen. Produktiemedewerkers Voor verschillende werkzaamheden bij di verse bedrijven in en rond Leiden. Inpaksters Voor het inpakken van cosmetica en banket. Bij diverse bedrijven in en om Leiden. Mak kelijk te bereiken met openbaar vervoer. Medewerker algemene dienst Bij een bedrijf in bouwmaterialen. Het werk is voornamelijk buiten en bestaat uit het ten dienste zijn van cliënten. Wij zoeken een werknemer die niet opziet tegen zwaar werk. Deze opdracht is voor langere tijd. Hovenier Een tuinman gewaagd voor het onderhou den van een tuin gelegen rondom een bedrijf in Sassenheim. Het werk is voor 14 uur per week, te verdelen over een aantal dagen. Medewerker minibar Voor een horeca-bedrijf in Leiden. Werktij den van 10.00 uur tot 15.00 uur; leeftijd tot 23 jaar. Het werk is voor onbepaalde tijd. C.v.-monteurs Ervaren loodgieters Moeten all-round zijn en zelfstandig kunnen werken. Diverse mogelijkheden in en om Leiden. Oieselmonteur Wij zoeken een zeer geroutineerde diesel monteur t.b.v. land- en wegenbouwmachi- nes. De werknemer waar wij naar op zoek zijn moet woonachtig zijn in het gebied tus sen Leiden en Aalsmeer. Voor sollicitaties en inlichtingen over de di verse mogelijkheden bent u welkom voor de administratieve en (para-)medische beroe pen bij Judith Huyser en Brigitta Bakker, Turfmarkt 11 te Leiden, telefoon: 071- 149745 en voor de industriële en technische funkties bij Louky van Dijk en Madeion van de Meer, Nieuwe Rijn 35 te Leiden, telefoon: 071-140341.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 20