'Ik ben bang voor volgend seizoen' Sparta: vier dagen later komt de kater Geen record Manchester United PROGRAMMEUR Centen binnen Gasselich weg Scores in profvoetbal Roda JC slaat toe op Spangen Kees laat zich niet 'Kisten' Raas doet somber na zege Peters Ducrot snapt er niks van PAGINA 10 SPORT MAANDAG 7 OKTOBER 1985 AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft gistermiddag de laatste rimpels glad gestreken in de transfer van middenvelder Felix Gasselich naar Linzer ASK. De Oostenrijker keert na een weinig geslaagde en kort stondige loopbaan bij Ajax terug naar zijn vaderland. „Als alle af spraken tenminste nagekomen worden. Tussen Ajax. Linzer ASK en Gasselich is alles akkoord. Zo dra we de centen hebben ontvan gen. geven we Gasselich vrij", al dus Arie van Eijden, de vice-voor- zitter van de landskampioen, bij wie Gasselich sinds de komst van technisch directeur Cruijff als overbodig werd bestempeld. EREDIVISIE Ajax - Fevenoord 1-2 (0-0), 50. Vanenburg 1-0, 59. Duut 1-1, 85. Sörensen 1-2. Scheids rechter: Van Ettekoven. Toeschouwers: 38.500. Gele kaarten: Koeman (Ajax), Been, Troost en Tahamata (Feyenoord). Sparta - RODA JC *4 (14» 1. Lt-nekc-r k 1-0 19. Mcucr 1-1. 34. Hofman 1-2.51. Meg- er 14. 54. Eiier 2-3, 87. Van Geel 2-4. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: Fortuna Sittard - FC Utrecht l-l (0-0). 51. De Kruyk 0-1.67. Linford 1-1. Scheidsrech ter: De Munnik. Toeschouwers: 8.500. Gele kaart: Van de Akker (FC Utrecht). Vitesse - RKC 2-4 (1-2) 22. Granlund 1-0, 33. Van Velzen 1-1, 42. Lammers 1-2, 67. Koenen 2-2, 72. Van Velzen 2-3, 82. Lam mere 2-4. Scheidsrechter: Van Vliet, toe schouwers: 2500. Scheidsrechter Luinge, 3500 toeschou- NEC-PSV 2-5(1-3). 28 0-1 en 0-2, 35. Gullit 0-3, 38. Anton Janssen 1-3,49. Wildenbeest 2-3,62. en 69. Thoresen 2-4 en 2-5. Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 8500. 3-0. Scheidsrechter: Van der Niet. Toe- 31 McDonald pc Twente - Go Ahead Eagles 0-0 MVV - VVV 3-1 (2-0). 4. Busk 1-0. 9 Smeets 2-0, 60. Van Staveren (strafschop) 3-0, 90. Kopp 3-1. Scheidsrechter: Thomas, toeschouwers: 3500. Cambuur - Volendam 0-0. Scheidsrechter Slikkerveer, 4250 toeschouwers. Gele kaar ten: Erkelens en Payne (beiden Cambuur) Twente) en Ten Cate (Go Ahead Eagles). Excelsior - Heracles 3-0 (2-0) 29. Jahnk EERSTE DIVISIE i Holshuysen (Volendam). Willem II - Volendam 3-2 (1-1). 9. Mad- dock 1-0, 20. Gall 1-1, 61. Boy N(jgh 1-2, 79. en 81. Maddock 2-2 en 3-2. Scheidsrechter Bannet, 3800 toeschouwers. Helmond Sport - Eindhoven 3-0 (0-0). 49. Van der Kerkhof 1-0, 80. Teuben 2-0, 89. RBC - De Graafschap 1-1 (0-1). 4. Cooke 0-1, 64. Van der Laan 1-1. Scheidsrechter: Van der Leek, toeschouwers: 3100. Gele kaart: Johan Molenaar (RBC). FC Den Haag - NAC 3-1 (1-0). 31. Boere 1-0, 56. Boere 2-0, 71. Van Dongen 2-1, 83. Boere 3-1. Scheidsrechter: Bakker, toe- LEIDEN (ANP) - De kater kwam voor Sparta dus vier dagen later. Plukte VW enige weken geleden de winst toen de Rotterdamse for matie zich na de 2-0 zege op HSV nog in de zevende hemel bevond, gisteren verviel de Kasteelclub in dezelfde fout. Onder het toeziend oog van Borussia-trainer Jupp Heinkes verstoorde opnieuw een Limburgse club de Rotterdamse EC-roes. Roda JC profiteerde van het zwakke spel van de Spartanen, die in slaap waren gesust na de snelle openingstreffer van Ronald Lengkeek. Nog voor de pauze hadden de volgelingen van trainer Körver die achterstand al omgezet in een voorsprong van 2-1 door treffers van de uitstekend acterende Geert Meijer en René Hofman. Het werd nog ergêr voor de bedwingers van HSV nadat Meyer in de tweede helft op rechts een fout van René Eijer doeltreffend afstrafte (1-3). Door diezelfde Eijer kwam Sparta nog terug in de wedstrijd, maar in de boeiende slotfase was het Mar tin van Geel die Europa-cupheld Bas van Noortwijk opnieuw tot overgave dwong (2-4). Twee tegentreffers van NEC wa ren er voor nodig om PSV, dat za terdag in Nijmegen een vlotte 3-0 voorsprong nam, te doen beseffen dat het lijstaanvoerderschap in de eredivisie verplichtingen met zich brengt. Met twee treffers bena drukte Thoresen het verschil: 2-5. Na een klein halfuur leek PSV in zeven minuten de wedstrijd te be slissen door drie treffers, allemaal met het hoofd gescoord. In de 28e minuut deponeerde McDonald uit een voorzet van Thoresen de bal achter Brookhuis. Drie minuten la ter scoorde hij voor de tweede maal, nu uit een pass van Lokhoff, terwijl vier minuten daarna Lok hoff met een vrije trap Gullit op maat bediende. De thuisploeg stelde tegenover het Eindhovense trio een treffer, gescoord door een fraai solerende Anton Janssen die in de 38e mi nuut voor de ruststand (1-3) zorg de. De tweede helft was net vier minuten oud, toen Wildenbeest de spanning terugbracht. Dertien mi nuten lang mocht NEC zich in de achtervolging wanen, maar twee doelpunten van Thoresen in de 62e en 69e minuut bracht de Nijmege- naren terug in de werkelijkheid. Den Bosch, met Fortuna en Gro ningen nu derde op drie punten van PSV en Feyenoord, toonde in eigen stadion tegen Haarlem aan, dat doelmatig voetbal beter loont dan steriel spel. Kenmerkend voor de angstige instelling van de Haar lemmers was, dat de Bossche libe ro Van Herpen zich veelvuldig met de aanval kon bemoeien. Hijzelf, Gillhaus en Scholten tekenden voör de doelpunten. AZ 67 hield FC Groningen op een gelijkspel en FC Utrecht deed in Kerkrade tegenover Fortuna hetzelfde. In beide gevallen was de uitslag 1-1. In beide gevallen ook nam de bezoekende vereniging een voorsprong. Groningen door Van de Berg en FC Utrecht door De Kruyk. De gelijkmakers waren af komstig van Loggie (voor AZ uit een strafschop) en van Linford (voor Fortuna). FC Twente en Go Ahead Eagles handhaafden zich in de midden moot door een bloedeloos gelijk spel (0-0) in Enschede. WV en Heracles bleven door nieuwe nederlagen in de buurt van hekkesluiter NEC. Excelsior, met de gescorste trai ner Rob Jacobs op het dak van de tribune, klopte voor slechts 1500 toeschouwers Heracles met 3-0 en MW had na 89 minuten tegen VW dezelfde stand op het bord staan. Kopp redde toen in de door maar 3500 kijkers gevolgde Lim burgse derby voor VW de eer. Vijf Bengaleese voetbalaanhan gers zijn omgekomen, toen het dak van een schooltje, waarop zij ston den te kijken naar een wedstrijd, instortte. Ongeveer 65 mensen raakten gewond. Het dak van de school in Hogra bezweek onder het gewicht van zo'n 500 bezoekers. Eerste divisie In een aantal opzichten is FC Den Haag in de eerste divisie een buitengewone club. Ten koste van NAC (3-1) boekten de Hagenaars, van wie Karei Bouwens na zijn tweede gele kaart het veld vroegtij dig moest verlaten, hun negende achtereenvolgende competitieze ge. De gehele produktie werd ver zorgd door spits Boere. FC Den Haag heeft nu een voorsprong van drie punten op RKC, dat boven dien een wedstrijd meer heeft ge speeld. RKC kwam het duel op Nieuw Monnikenhuzen tegen Vi tesse goed door (4-2). In tegenstel ling tot de Waalwijkers en veel an dere verenigingen in deze afdeling trekt het winnende FC Den Haag veel publiek. Van de bezoekers aan eerste-divisiewedstrijden (42.250 in totaal) was bijna een derde (13.000) present in het Zuiderpark. DS '79, dat op de laatste plaats vertoeft, kan de bouw van een nieuw stadion in Dordrecht op grond van de toeschouwersaantal len geenszins rechtvaardigen. De thuisnederlaag tegen het ook al nipt bijster succesvolle Heeren veen (0-2) had de belangstelling van niet meer dan duizend kijkers. Terwijl Mannheim-aanvoerder Sebert zijn defensie dirigeert, plukt de uitblinkende doelman i de bal boven het hoofd van de Bayern-speler Pflügler weg. Bayern won met 3-1 ALKMAAR (ANP) - Kees Kist, de voetballer met meer dan 200 doelpunten voor AZ'67 achter zijn naam, wil zich niet langer laten „gebruiken" door de Alk- maarse eredivisieclub. Dat was de reactie van de teleurgestelde speler, die zaterdag in de tiende ronde van de competitie werd gepasseerd ten faveure van Da vid Loggie. Volgens trainer Soetekouw was Kist niet bruik baar tegen de fysiek sterke Groningse voorstopper De Wolf. De Steenwijker, met slechts één doelpunt achter de naam dit seizoen, vond die re den een lachertje. „Ik heb me aan het begin van de competi tie zes wedstrijden lang opgeof ferd door op het middenveld te genstanders na Daarna kwam ik terug in de spits en krijg ik niet eens de ge legenheid weer aan mijn plek te wennen. Voortaan denk ik alleen aan mijn eigen belangen. Ik speel alleen nog in de spits, een beetje wachten tot er een kans valt en dan toeslaan. Voor andere posities en taken in het veld ben ik niet meer beschik baar". Zaterdagavond voelde Kist zich al bijna te groot om tien minuten voor tijd in te val len voor de moegestreden Log gie. Soetekouw moest zijn re serve bijna uit de dug-out trek ken. Kist meldde in ieder geval ontdekt te hebben, dat de mati ge productie van AZ'67 (acht treffers uit tien duels) niet aan hem te wijten valt. „Er wordt nauwelijks een kans gecreëerd. Dan treft een spits geen blaam". Den Haag (ANP/SID/Reuter) - Het duurt misschien nog wel vijfen twintigjaar eer het record van Tot tenham Hotspur wordt verbeterd. De Londense club begon de Engel se competitie in 1960 met elf achtereenvolgende overwinnin gen. Manchester United startte dit seizoen met tien. De koploper struikelde over de laatste hinder nis voor evenaring en de voorlaat ste voor verbetering. Luton Town was op eigen veld verantwoorde lijk voor de mislukking. Het werd voor 16.000 toeschouwers na ne gentig minuten non-stop-actie 1-1, de doelpunten werden gescoord door Mark Hughes (0-1) en Brian Stein verrassend gelijk. De naaste belager van United, Liverpool bestond het om de uit wedstrijd tegen het laaggeplaatste Queen's Park Rangers met 2-1 te verliezen. By de 'Reds' had speler- manager Kenny Dalglish zichzelf naast de ploeg gezet ten faveure van Walsh, die prompt scoorde. QPR sloeg evenwel terug door tref fers van Fenwick en Bannister. West-Duitsland Werder Bremens uitschakeling in het UEFA-cuptoernooi door Odessa heeft geen invloed gehad op de Westduitse competitie. Ook zonder doelpunteiyager Rudi Vól ler behield de kampioen van 1965 zijn voorsprong van drie punten. Thuis werd met 4-0 van Eintracht gewonnen. Kutzop, Pezzey en twee keer Ordenewitz, de vervanger van Vóller, namen de treffers voor hun rekening. Sparta's komende tegenstander in de UEFA-competitie Borussia Moenchengladbach versterkte zijn tweede positie op de tangly st door op eigen veld voor 12.000 toeschou wers met 2-0 (doelpunten van Mill en Criens) te winnen van VFL Bo- chum. Titelhouder Bayern Munchen versloeg SVM Mannheim met 3-1 en klom daarmee achter VFB Stuttgart naar dé vierde plaats. Stuttgart won met 5-0 van Düssel- dorf, waarbij Karl Allgoewer de eerste drie doelpunten maakte. Bayern lag aanvankelijk achter te gen Mannheim, maar nadat Roland Dickgiesser van de gasten de rode kaart had gezien, ging het beter: doelpunten van Michael Rum- menigge en Frank Hartmann (2). België Leider Club Brugge, zonder de geblesseerde international Jan Ceulemans, heeft in de tiende com petitieronde de tweede nederlaag van het seizoen geleden tegen Standard Luik. In de tweede helft sloeg de thuisclub, gadegeslagen door 20.000 bezoekers, ongenadig toe. Delangre, Dardenne en Repcic scoorden voor Standard, dat in de eerste helft op achterstand was ge komen door een treffer van de Brugse publiekslieveling Jean Pierre Papin. Lokeren maakte tegen lands kampioen Anderlecht in vier mi nuten een 0-2 achterstand (treffers van Scifo en Vandenbergh) onge daan. Doelman Bob Hoogenboom passeerde zijn collega vanaf de elf meter-stip en Dimitri M'Buyu zorgde even later voor dé gelijkma ker. Anderlecht kon evenwel met een veilige voorsprong gaan rusten door toedoen van Henrik Morten- sen en Stefan Demol. Na de hervat ting van het aantrekkelijke duel schoten Vandenberg (zijn twaalfde seizoentreffer) en Devriese nog raak: 3-5. Spanje/Italië Dankzy een beter doelsaldo dan Athletic de Bilbao (1-1 tegen Cadiz) heeft Real Madrid de leiding weer overgenomen in de Spaanse eerste divisie. Real zegevierde in de der by met Atletico Madrid voor 85.000 toeschouwers met 2-1 door doel punten van de Argentijn Jorge Val- dano en Emilio Butragueno. Landskampioen FC Barcelona, zonder de geblesseerden Schuster en Archibald, verloor het zevende competitiepunt thuis aan Sevilla: 0-0. Koploper Juventus boekte in de Italiaanse competitie een van de zeldzame overwinningen (2-0 tegen Atalanta). Het duel tussen Inter Mi laan en kampioen Hellas Verona, of te wel het treffen tussen de Duit sers Karl-Heinz Rummenigge en Hans-Peter Briegel, eindigde voor 60.000 toeschouwers onbeslist: 0-0. ADVERTENTIE Het is natuurlijk gespeelde som berheid. Een eerste psychologi sche zet om zijn equipe al winterstop te motiveren volgend jaar. Want Raas, dat is n elkaar mee als ze gaan trainen de één wil niet voor de ander de onder doen. Dat heeft een enorm het effect", aldus de Zeeuw. De con currentie, in deze fase van het jaar maanden tijd wel zonneklaar veelal uitgeblust, wordt er moede- geworden, stuurt zijn renners be- loos De telkens optredende de triomfen. Zoete- nummerieke meerderheid van de CHAVILLE (GPD) - Maarten Du crot, etappewinnaar in de laatste Tour de France, was teleurgesteld. Meteen na het wereldkampioen schap wielrennen in het Italiaanse Giavera del Montello begon ploeg leider Jan Raas hem op te peppen voor de Grote Herfstprijs. „Dat is jouw wedstrijd, jij kunt die win nen", hield de ploegleider hem voor. Maar toen zondagmorgen de na men van de zogenaamde be schermde renners voor die koers werden bekendgemaakt, stond Ducrot er niet bij. Hij moest onder weg gewoon etenszakjes voor zijn ploegmaats ophalen en greep door dat knechtenwerk naast de beslis sende ontsnapping. "Ik snap er niks van", klaagde hy. „Ncu ja, dan volgende week de Ronde van Lom- bardye maar". Daar zal overigens ook Joop Zoe temelk aan de start verschijnen. De 38-jarige wereldkampioen mag zelf zijn programma maken eii vult daarop bijna alle wedstrijden in, die hij maar kan rijden. "Om een beetje bezig te blijven", verklaarde hij stralend nadat hij de 250 kilo meter rond het zonnige Parijs had weggetrapt. melk, die op zijn 38e ineens wel c stuimig durft aan te vallen Raas-clan in de finale zuigt het laatste restje ambitie uit het kleine als Ducrot, Manders en Solleveld, die in staat blijken Tour- reldkampioen wordt, onbekende gezelschap dat nog wel :en klassieker wil jagen. ,T - Zo gebeurde het ook in de etappes te winnen en Van der Poel, Herfstprijs, een klassieker die al 75 die na een jarenlang monnikenbe- keer is verreden maar door de vele staan eindelijk een klassieker op parkoerswisselingen (Parijs-Tours, zijn naam schrijft. Tours-Versailles, Blois-Monthéry, Raas heeft er langer over gedaan Blois-Chaville en nu voor het eerst als wielrenner een reputatie op Créteil-Chaville, nota bene twee Parijse voorsteden die vijftien kilo meter van elkaar liggen) de uitstra- jling van grote wedstrijd is kwijtge- de koers de vedetten CHAVILLE (GPD) - Jan Raas is bang. De succesvolste ploegleider van het internationale profwielerpeloton geniet weliswaar van de indrukwekkende zegereeks, tegelijkertijd vindt hij het ook angstaanjagend. Gisteren in Chaville, na de klassieker-winst van Ludo Peeters in de Grote Herfstprijs, keek de Zeeuwse strateeg al over de grens van dit wieler- jaar naar de toekomst. „Ik ben bang dat het volgend seizoen alleen maar kan tegenvallen na al die successen van nu. Vooral het voorjaar zal zwaar worden en we moeten ons er nu al op instellen dat er een tijd komt, waarin het minder gaat...". moe", verzuchtte Lubberding. „De boog kan niet altijd gespannen zijn, want als je er m het nayaar wil staan moetje een keer rust nemen. En dat heeft hij (wijzend op Eric Vanderaerden) nou net niet ge daan". Lubberding reed op zijn tandvlees nog wel mee met de ne gentien, maar de vlucht van zéven waaruit de winnaar tevoorschijn kwam telde geen renner uit zijn ploeg meer. Wel twee van de Raas brigade: Adrie van der Poel en Lu- do Peeters. Ze buitten die meerderheid uit en waren zo snelle finishers als Sean Kelly en Moreno Argentin te slim af. Net als de andere Neder lander in het gezelschap Teun van Vliet. Overigens gebeurde het op een manier die Jan Raas niet voor ogen stond. Adrie van der Poel opende op vijftien kilometer van het eind de aanval. „Ik was goedje wilt dan wat proberen". Foutje, meende zijn ploegleider. De Bra bander, die altijd tè onstuimig is in de finale, had moeten wachten tot Ludo Peeters dat spel had ge opend. „Hij zal er elke keer van le ren", vond Raas. Peeters maakte het dit keer dus af. Hij kreeg in de laatste vijf kilometer wel de ruim te, die Van der Poel niet werd ge gund en stevende af op het zoveel ste grote Raas-succes van dit jaar. En voor Peeters was het zijn twee de klassieke winst dit seizoen na dat hij eerder het kampioenschap van Zürich won. 1. Ludo Peetere (Bel) 249,5 km in 6.27.36 (gem. 38,622 km/u), 2. Moreno Argentin (Ita) op 21 sec. 3. Sean Kelly (Ier), 4. Teun van Vliet (Ned), 5. Jean-Luc Vandenbrouc- ke (Bel). 6. Adri van der Poel (Ned), 7. Re- gis Clere (Fra) allen z.t., 8. Leo van Vliet (Ned) op 1.04, 9. Thierry Mane (Fra) 1.06. 10. Rudy Dhaenens (Bel) op 2.18, 13. Ad Wijnands (Ned) op 2.31, 16. Henk Lubber ding (Ned) z.t, 19. Steven Rooks (Ned) op 4.15, 23. Eric Vanderaerden (Bel) z.t, 31. Hennie Kuiper (Ned) z.t, 35. Jean Habets (Ned) z.t, 36. Phil Andersen (Aus) z.t, 39. Peter Winnen (Ned) z.t., 41. Toine Poels (Ned) z.t, 45. Joop Zoetemelk (Ned) z.t, te bouwen, dan als ploegleider. Want sinds hij in een mum van tijd de kleurloze Kwantum-brigade in een flonkerende overwinningen- raakt." Het beiang machine veranderde wordt hy be- Voor de vedetten v. wierrookt als de magicus van het redig grote aantal punten dat er te peloton. „Zijn invloed is enorm verdienen viel voor het Super groot. Al die overwinningen zijn voor een geweldig percentage hem te danken", zei de gerouti- Prestige klassement, een officieus wereldkampioenschap dat de win- 55.000 Franse frank (22.000 neerde Ludo Peeters (32), de gulden) oplevert. Sean Kelly kan herfstkomng die in Chaville voor lijstaanvoerder Phil Anderson nog de tweede maal de Franse na- inhalen daarom erg ge- keer Parijs-Brussel op zijn schreef. Onderwijzer ook al twee brand op de winst in Chaville. An derson zat in de verdedigende rol, ar raakte achterop toen hij op cruciaal moment in de wed- Raas dat voor elkaar krijgt? Hij strÜd efn Jfkke, band kreeg- Dat doceert zyn ploeg als een vriende- gebeurde 75 kilometer voor het lijke onderwijzer, die schijnbaar al- einde les toelaat, maar met een lach ijze- tr°uw - de groep - traditiege- i stukken werd gereten discipline afdwingt en meedo- ?n df vluchters Alain Bondue, die genloze represailles achter de hand LanSdV,n,g achterna gezeten werd heeft. „Ze mogen van my vakantie door Walter Planckaert, werden te- vieren als ze willen, alleen gaan ze ruggehaald. In de kopgroep van negentien 5 Raas met vijfman ver- r klassiekers dat willen ze nou juist allemaal wél", aldus Raas. „En in de koers tegenwoordigd: Van der Poel, Pee- wil ik ze nooit van achter zien ry- ters, Leo van Vliet, Ad Wijnands en den. Wie dat wel doet wordt de vol- Jacques Hanegraaf. De „klassieke" gende keer niet opgesteld" De ploeg loopt over van motiva tie. „Je merkt het aan alles. Ze ne- vijand Panasonic had er slechts twee: Gerard Veldscholten en Henk Lubberding. „We zijn koers- Dit kan belangrijke informatie zijn vooreen die voldoet aan onderstaand profiel: - leeftijd tussen 22 en 30 jaar - HAVO/MEAO - inventief en flexibel - ervaring met Cobol - doorbijter - wonend in de randstad of bereid daar te gaan wonen - geboeid door zijn vak En die mede vorm kan geven aan het informatiesysteem van onze organisatie Ons welvarend bedrijf gaat door een periode van administratieve heroriëntatie. Goed regeren is vooruitzien. Dus aanpassen aan de behoeften van gebruikers. Wij zijn een bijzondere dienstverlenende organi satie. Onze diensten producten genieten inter nationaal reputatie. Het merendeel van onze activiteiten vindt plaats buiten Nederland. Wij hebben 20 gebiedskantoren en meer dan 50 .werkmaatschappijen verspreidt over alle conti nentenVoorlopig ligt er voor ons nog een blij vend groeiende wereldmarkt. Sinds enige maanden werken wij met een nieuw administratief pakket. Onze (kleine) automatise ringsafdeling is gestart met onderhoud en met het elimineren van aanloopproblemen. Daar naast ligt er nog een omvangrijk gebied braak, waarvoor software ontwikkeld moet worden. Hiervoor zoeken wij versterking. Hoewel onze activiteiten sterk internationaal georiënteerd zijn is uw standplaats in de randstad. Slechts af en toe moet er gereisd worden. Wilt u meer weten? Dat kan gemakkelijk en vertrouwelijk via ons ex tern organisatie- adviesbureau. Voor het eerste contact kunt u gerust bellen 010 - 773369 en vragen naar de heer Kees van Biert, of naar mevrouw Christel van Oosten. Hun kantooradres is Jelsma, Van Biert Ran- doe BV, Heemraadssingel 155,3022 CE Rotter dam. Zo kunt u zich met de grootste garantie op discretie oriënteren. 'Zij zijn ook 's avonds (vandaag en morgen) be reikbaar tot 21.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 10