Clerc houdt hoofd koel 'Winst op Porto betekent zondag weer vol stadion Lugdunum overdonderd Happel vraagt nog bedenktijd AZC herstelt zich bij DZV Trophyteam al uitgeschakeld Nederlaag in zaalvoetbalcompetitie Remise in damtweekamp EC duel belangrijk voor Ajax 'Drooggelegd' PAGINA 14 SPORT DINSDAG 1 OKTOBER 1985 LEIDEN - De zaalvoetballers van Glasbergen hebben zich gis teren na een 5-4 zege op Grovo aan kop genesteld van de inter regionale klasse. De Maas over donderde Lugdunum met 7-4. FC Lisse maakte een knieval voor De Spartaan (4-2), terwijl Zwarte Wolf en Datarex de pun ten deelden: 2-2. Ceverbo ver sloeg Silva Boys met krap ver schil: 3-2. In de hoofdklasse wees Van Duuren Van der Plas terug: 1-2. UVS kreeg bij THB-Boys de deksel op zijn neus: 4-3. Glasbergen-FC Grovo 5-4. De thuisploeg moest gehavend aantreden. Peter Hogewoning. Johan de Kroon en Wim Drieber gen zaten geblesseerd aan de kant. Niettemin noteerden de Rijnsburgers een dik verdiende overwinning en werkten zich. mede dankzij de deling van Zwarte Wolf, aan kop van de IR- klasse. Martin van der Plas was met drie doelpunten topscorer. Huug Aandewiel nam twee tref fers voor zijn rekening. Bij Gro vo scoorden Leidenaar Cock van Weerlee. Cees Bonefaas. Van Rijn en Bouwmeester. Zwarte Wolf-Datarex 2-2. Twee minuten voor tijd kreeg Ben de Roo vanaf de stip een unieke mogelijkheid de Leidse ploeg naast Datarex te schieten. De LDWS'er miste, maar maakte veertig seconden voor tijd zijn fout goed. De verdediger profi teerde van een blunder in de Moordrechtse defensie en be zorgde zijn ploeg alsnog het punt. Een verdiende deling, want de ploegen waren volledig aan elkaar gewaagd. Peter Gijs man opende de score, waarna Datarex de achterstand omboog in een voorsprong. Die vlak voor tijd door De Roo teniet werd ge daan. Spartaan-FC Lisse 4-2. Coach Elfering was niet te spreken over de leiding in Rot terdam. Bij 2-2 keurde de leids man een treffer goed, maar ie dere Lissenaar had even daar voor duidelijk hands geconsta teerd. Toen een Rotterdamse af zwaaier via Theo Godyla in hel Lisser doel verdween, was hel verzet gebroken. Gepi van Rooyen scoorde de treffers van FC Lisse. De Maas-Lugdunum 7-4. De Leidse ploeg werd in de eerste minuten overdonderd. In die periode legde de thuisploeg de basis voor de verdiende zege. Grote man in Maasdam was Ben Schenderling. Hij scoorde vijf maal. Voor Lugdunum schoten Harm de Vos, Wim Oppelaar. Ni co van As en Mohammed Ait el Houssi raak. Van der Pias-Van Duuren 1-2. De Leidenaars kwamen zonder wissels aanzetten in de Cleijn Duin-hal. Theo van Seggelen, Leen de Goey en Fred van Haar lem moesten afzeggen. Omdat John van Berkel door in misver stand in de Sleutelstad achter bleef, diende Van Duuren te ope reren met 5 spelers. Dat die uit eindelijk met de zege aan de haal gingen, wekte de woede van de Katwijkse coach Floor Schaap. Diens uitdrukking: "Het was naadje", zegt genoeg over het vertoonde spel van zijn ploeg. Ben Heemskerk scoorde in de eerste helft tweemaal. Jaap van Duyn halveerde de achterstand voor Van der Plas, dat nog wel aandrong, maar stuitte op een uitstekende Wijnand Sloos. THB-Boys-UVS 4-3. Een aantrekkelijke partij, waarin de meest gelukkige zege vierde. UVS bleef tot 2-2 bij dankzij twee treffers van Hans de Kruys. In de slotfase sloeg de thuisploeg toe. Gerard van Beek (2) en John Jansen (2) scoorden. Jeroen Désar nam de derde Leid se treffer voor zijn rekening. ROTTERDAM (ANP) - Voor de eerste keer moest in de damtwee kamp om de wereldtitel tussen ti telverdediger Anatoli Gantwarg en uitdager Rob Clerc hoofdarbiter Thom Nobbe daadwerkelijk in ac tie komen. De zesde partij tussen de twee grootmeesters kende na melijk een spannende tijdnoodfase al bleek spoedig dat de vereiste vijftig zetten op tijd waren gedaan. Nadat dat was vastgesteld kwam Gantwarg toch met een remise aanbod, waardoor de eerste partij in Rotterdam onbeslist eindigde en de wit-Rus de leiding in de twee strijd met 7-5 behield. De "verhuizing" van Dordrecht naar Rotterdam was voor de orga nisatie vlekkeloos verlopen. Bij het binnenkomen van de glazen speel zaal werden op verzoek van hoofd arbiter Nobbe nog wel wat licht- spots verwijderd, omdat hij vrees de dat de temperatuur te snel tot ongekende hoogte zou stijgen en de spelers daar nadeel van zouden kunnen ondervinden. Cruijff herinnerde daarbij aan de finale yan het Amsterdam 71 O-toer nooi, waarin het Braziliaanse Atle- tico Mineiros met 4-1 werd versla gen: "We zullen net zo moeten spe len als toen: snel en geconcen treerd. In het Olympisch Stadion hebben we de ruimte toen prima AMSTERDAM (GPD) - Van de sportieve prestaties tegen FC Porto en Feyenoord zal het afhangen of het seizoen voor Ajax in financieel opzicht nog beter zal worden dan het nu al is. Met een te verwachten recette van ruim een miljoen gulden netto voor het Europa-Cupduel morgen avond tegen de Portugezen, en een behoorlijke stijging van het aantal bezoekers tijdens de competitiewedstrijden tot nu toe, kan het seizoen voor de Amsterdammers al niet meer kapot. "Wordt Porto door ons woensdagavond uitge schakeld, dan zit het Olympisch Stadion zondag tegen Feyenoord weer vol", aldus penningmeester Loe Bartels. Voor Ajax-Feyenoord zijn op dit moment 20.000 kaarten verkocht. Voorzichtig geworden door de slechte resultaten in de afgelopen jaren (sinds 1980 is slechts twee maal de tweede ronde bereikt) is Ajax in zijn begroting uitgegaan van één ronde Europa Cup met 30.000 toeschouwers. Gistermid dag waren echter al 45.000 kaarten afgehaald en de verwachting is dat het stadion zal vollopen. Het spec taculaire voetbal van de landskam pioen vindt dan ook gretig aftrek. In die mate zelfs dat het bestuur van Ajax niet langer moeilijk doet over het feit dat door de competi tieleider het programma zó is sa mengesteld dat in vier dagen twee topduels in hetzelfde stadion moe ten worden afgewerkt. Bartels: "Als gezegd wordt dat er in deze competitie al 50.000 men sen meer naar de Nederlandse vel den zijn gekomen dan vorig jaar, dan durf ik zonder meer te stellen dat het merendeel van hen bij ons is geweest, en dat kunnen er alleen nog maar meer worden als het te gen Porto en Feyenoord goed gaat. Deze week wordt het seizoen voor ons Financieel bepaald". Om de geldstroom op gang te houden dient Ajax in eerste instan tie morgenavond een achterstand van 2-0 weg te werken tegen Porto. In een poging zijn spelers mentaal zozeer op te laden dat zij werkelijk in het slagen van de inhaalpoging gaan geloven, wees technisch-di- recteur Johan Cruij ff gistermiddag op het grote speeloppervlak. "Het grootste verschil met het veld in Porto is dat het terrein hier breder AMSTERDAM (GPD) - Zowel morgenavond, wanneer Ajax het Europa-Cupduel tegen FC Porto speelt, als zondag voor, tijdens en na de competitiewedstrijd Ajax- Feyenoord zal het Olympisch Sta dion worden drooggelegd. Dat houdt in dat op het terrein en het voorterrein van het stadion een al coholverbod zal gelden. Wel zal al cohol in de café's in de directe om geving te verkrijgen zijn. „Mensen, die dronken zijn of aangeschoten, worden met toege laten. In een aantal gevallen zullen we de mensen ook fouilleren", al dus hoofdinspecteur Pronker van de Amsterdamse politie. Ajax gaat er vanuit dat tegen Porto en Feyenoord sprake zal zijn van een uitverkocht stadion. Voor de ontmoeting van morgen zal 320 man politie worden ingezet, onder wie 130 ME'ers. Zondag zullen nog 50 ME'ers extra in actie komen. Hoewel er voor de wedstrijd tegen Feyenoord meer politie op de been zal komen, wordt het duel van morgen „onoverzichtelijker" ge noemd. Pronker: „Van de Feyenoorders weet je waar die vandaan komen. We zullen daarom wat mensen van ons met de trein uit Rotterdam la ten meereizen. Het probleem met de aanhangers van Porto is echter dat we van de vier- a vijfduizend Portugese supporters die worden verwacht er maar 350 kunnen tra ceren. Er is een speciaal vak voor ze gereserveerd, maar de vraag is welke kaartjes ze gekocht heb ben". benut. Als het niet gauw genoeg lukt desnoods maar weer met een extra centrumspits, en dan denk ik aan Rijkaard, omdat hij sterk is in de lucht. Afwachten heeft in ieder geval geen zin. In de verlenging tel len de tegengoals bij gelijke stand ook dubbel. Daarom zullen we niet langer hoeven na te denken wat we zullen gaan doen". Evenals zijn spelers is Cruijff zich ervan bewust dat Ajax in Eu ropa eindelijk weer eens van zich zal moeten doen spreken. Na de uitschakeling door Nottingham Forest in de halve Finale van het Europa Cup I-toernooi vijfjaar ge leden, hebben de Amsterdammers het moeten doen met overwinnin gen op onderontwikkelde voetbal- plogen als Dinamo Tirana en Red Boys Differdange. Artisticiteit mag van Cruijff dit keer vervangen wor den door zakelijkheid en zonodig hardheid, als het doel, de tweede ronde, maar wordt bereikt. i de spelers van Porto: v.l.n.r. Gomes. Zapato, Futre en Lima Pereira. De vraag is echter of Ajax wel de spelers heeft die niet alleen kun nen "incasseren", maar ook kun nen "uitdelen". Marco van Basten geldt als topscorer van de eredivi sie al enkele weken als het toon beeld van onverzettelijkheid, maar, aldus middenvelder John van 't Schip, „van de elf Ajacieden zijn er zeven die niet kunnen vech ten. Dat zijn er te veel. Als ik naar mezelf kijk dan ben ik heel anders dan Van Basten. Als die een trap krijgt, geeft hij een trap terug. Hij gaat er gewoon vanuit dat wanneer tegenstanders gemene dingen doen, je gemeen terug moet doen. Hij is feller dan ik. Voor mij is het erg moeilijk om de knop om te draaien. In de competitie hoef je ook niet te vechten. In het Europa- Cupvoetbal wel". Ajax kwam daar de afgelopen twee jaar achter toen het achter eenvolgens door Olympiakos Pi raeus en Bohemians Praag figuur lijk, maar vooral ook letterlijk uit het Europa-Cuptoernooi werd ge schopt. Voor de landskampioenen is het daarom extra belangrijk dat zij meer internationale ervaring op doen. In de eredivisie valt niet zoveel eer meer te behalen zeker niet veel meer te leren. Linkervleugelverdediger Peter Boeve: "Daarom moeten we het nu halen. Je kunt niet jaar-in jaar-uit met het excuus komen dat de schuld bij anderen ligt. Er zullen nu meer mensen moeten opstaan die het elftal zullen dragen. Voor onze toekomst is het erg belangrijk dat we van Porto winnen. Een zege kan zelfs doorwerken op de inter land tegen België". Mocht Ajax morgen toch weer worden uitgeschakeld, dan zal een aantal oefenduels tegen buiten landse clubs worden ingelast, om de ervaring op te doen die nu nog Hikt te ontbreken. HAMBURG (ANP/SID) - Trainer Ernst Happel vraagt bedenktijd. Ik heb nog twee dagen de tijd om de juiste maatregelen te ne men", verklaarde de 59-jarige Weense oefenmeester van Hambur ger SV gistefen. Hij verschoof daarmee de te nemen beslissingen voor de return in de eerste ronde van het UEFA-bekertoernooi tegen Sparta naar woensdagavond in het Hamburgse Volkspark stadion. De nederlaag met 2-0 in Rotterdam dwingt Happel tot het op stellen van een offensief ingesteld elftal. HSV-manager Günther Netzer: „Happel zal zeker met drie spitsen proberen druk uit te oefenen. De 0-2 is een gevaarlijk resultaat voor ons. We hebben in de beginfase een grote portie geluk nodig om snel tot doelpunten te komen". De problemen voor Happel worden gecompliceerd door het feit, dat hij zowel Gerard Plessers als spelverdeler Felix Magath moet ontberen. De eerste liep in de uit-wedstrijd tegen Sparta tegen een rode kaart op. De tweede heeft last van een voetblessure. De verwachting is, dat Happel naast Heinz Gründel en de Schot se international Mark McGhee met Ralf Balzis een derde aanvaller zal opstellen. Thomas von Heesen zou op het middenveld de rol van veteraan Magath moeten overnemen. Assistent-trainer Alek- sander Ristic, die bij persconferenties meer en meer het woord doet -- Happel is nog al eens grof in de mond „3-0 zou voor ons wonder betekenen. Daarom gooien wij vanaf het begin alles op de aanval". Wolfram Wuttke zal tegen Sparta niet aantreden. De van Schal- ke afkomstige speler en Happel wisselen geen woord. Waarom dat zo is, verklaarde Ristic: ..Wuttke is te angstig en zoekt niet de meest directe weg naar het doel". Het gevolg van dat oordeel is, dat Wuttke net als in de competitie-wedstrijd tegen Hannover 96 morgenavond op de tribune mag plaatsnemen. Bernd Wehmeyer, die zaterdag met een bosje bloemen van HSV-voorzitter Wolfgang Klein in het Volsparkstadion officieel afscheid heeft genomen, moet zijn sportieve carriere met twee dagen verlengen. Happel heeft de 33-jarige veteraan gevraagd zich tegen Sparta beschikbaar te houden. „Met het oog op het uitvallen van Plessers hebben we eventueel een speler nodig, die over vol doende internationale ervaring beschikt", aldus Netzer. Scores AZC: Noordegraaf 4, Jan sen 3, Van Winsen 2, Pielstroom 2, Verboom 2, Van der Leden en Ver heul. Scores DZV: Te Kulve 2, Van Loef 2, Koorevaar 2, Nienhuis, Lichtenberg en Kerkhoven. DELFT - Landskampioen AZC heeft zich hersteld van de matige prestatie tegen Het Ravijn, dat za terdag met moeite (11-8) bedwon gen werd. In Delft kwam de Al- phense waterpoloploeg gister avond tegen DZV heel wat beter voor de dag, hoewel dat door een nonchalante slotfase niet volledig in de score tot uiting kwam: 9-15. AZC kwam door de winst in het vooruitgespeelde treffen - het ko mende weekeinde staat de eerste ronde van de Europa Cup in Du- brovnik op het programma - alleen aan de leiding van de ereklasse. De Hongaarse trainer Istvan Goór heeft, gedwongen door het vertrek van de routiniers Buunk en Van Es, AZC een nieuw spelsys teem opgelegd. Van het vertrouw de midvoorspelletje is bij gebrek aan een goede midvoor afgeweken en het accent is nu naar Italiaans voorbeeld vooral op snelheid ko men te liggen. Dat houdt grotere risico's in. Te gen Het Ravijn lukte het allemaal niet zo. AZC liep zaterdag zelfs te gen een ongedachte 0-3 achter stand op en moest er heel wat ener gie insteken om toch winnend te finishen. Maar bij DZV kwam AZC in de eerste twee perioden volledig aan de wens van Goór tegemoet. De Delftenaren hadden weinig ver- ALP/ENSCHEDE (GPD) - Het Ne derlandse Trophy Team is na de eerste dag van de internationale motorzesdaagse in de omgeving van het Spaanse Alp al uitgescha keld voor de wereldtitel. Het natio nale zestal, dat vorig jaar in eigen land in vrijwel dezelfde samenstel ling voor het eerst de mondiale ti tel won, moest gisteren al afscheid nemen van Henk van Mierlo. De Brabander raakte de weg kwijt na dat hij van een pad was afgegleden. Eenmaal weer terug op de route kreeg hij ook nog eens te kampen met een lekke achterband. Uitein delijk kwam hij een uur en twaalf minuten te laat over de finish, ter wijl de nationaal toegestane over- „Dit is natuurlijk doodzonde", vond captain Henk Poorte, die in Spanje is begonnen aan zijn twaalf de zesdaagse. „Te meer, omdat de rest van ons team de eerste dag erg goed is doorgekomen. Martin Schalkwijk, Dinand Zijlstra, Si mon Schram en ikzelf bleven zon der strafminuten. Alleen Henk Seppenwoolde kwam één keer een minuut te laat bij een tijdcontrole, maar dat kwam omdat hij onder weg Nijverdaller Bert de Vos had geholpen. Het enige wat we de ko mende dagen nog kunnen doen is proberen zo hoog mogelijk te ein- tiigen in het individuele klasse ment". Het Nederlandse Trophy Team is bij lange na niet de enige landen ploeg die de komende dagen in compleet verder moet. Van de in totaal 24 gestarte teams hebben er nog maar twaalf de beschikking over het maximale aantal van zes coureurs. Van dit dozijn liepen de Oostduitsrs, Tsjechen en Zweden nog geen strafminuten op. Dat maar zo weinig teams de eerste dag schadevrij doorkwamen, kwam voor Poorte niet echt als een ver rassing. „Voor rijders die nog nooit tegen bergen hebben opgereden, zoals hier in Spanje, is deze zes daagse volgens mij niet eens uit te rijden", aldus de Nijverdaller, die vorig jaar in Assen nog tot wereld kampioen werd gekroond. Gezien de uiterst moeilijke om standigheden keek de routinier ook nauwelijks op van het feit dat vandaag 80 (waaronder 8 Nederlan ders) van de 400 deelnemers al niet eens meer aan de tweede dag mochten beginnen. „Ik denk zelfs dat er de komende dagen nog veel meer uitvallers zullen komen. Dit kon wel eens een van de zwaarste zesdaagsen worden waaraan ik ooit heb deelgenomen. Het is hier door de droogte van de laatste we ken ontzettend stoffig en je hebt dagelijks te kampen met erg grote hoogteverschillen". weer tegen het geconcentreerd spelende AZC-team, dat schijn baar moeiteloos een 2-9 voor sprong op het bord toverde. Toen zat de helft van de partij er nog niet eens op. "AZC was duidelijk te sterk voor ons. Qua spel zijn ze zeker net zo goed als vorig jaar. Ik denk dat ze een goede gooi naar de titel kun nen doen. Wel vraag ik me af hoe ze het tegen fysiek sterke ploegen - en dan met name in de Europa Cup - denken te klaren. Want dan kun je eigenlijk niet zonder midvoor spe len", oordeelde DZV-coach Jacob Spijker over het 'nieuwe' AZC, dat het van de jeugd zal moeten heb ben. In vergelijking met vorig jaér la gen Arco Verboom en Gijsbert van der Leden op de basisplaatsen van Buunk en Van Es. Vooral laatstge noemde doet het tot nu toe zeker niet slecht en zal, nu Wilco van der Zeeuw nog twee weken uit de rou latie blijft, in Dubrovnik zijn de buut op Europees niveau maken. Goór bracht later in de wedstrijd ook nog Sander Verheul en Ronald Schens in het water. Maar die zul len in de Europa Cup waarschijn lijk mondjesmaat of geen minuten toebedeeld krijgen. Gisteren kon Goór een aantal spelers rust gunnen. Bij 4-12 wis selde de in dat opzicht overigens zuinige Hongaar voor het eerst. De concentratie vloeide daardoor weg en DZV kreeg en greep de kans om de score een draaglijker aanzien te geven. In het Kerkpolder-bad had iedereen de huidige kracht van AZC toen al herkend. En het moet gezegd worden dat de Alphenaren met hun spelopvatting aangenaam verrasten. Dat het uiteindelijk 9-15 werd - DZV won de laatste periode met 4- 2 - deerde de Alphense ploeg al lerminst. In de competitie gaat het immers louter om het bereiken van een plaats bij de eerste vier. Uitsla gen zijn voorlopig nauwelijks - al leen winst of verlies telt - van be lang omdat bij het ingaan van de 'play offs' alle ploegen weer op 'nul' starten. Daarom en ook van wege de komende EC-wedstrijden was AZC er niet op uit om de score ver op te voeren. Het zwakke DZV wilde daar geen bezwaar tegen ma ken. WIM VAN WANROOY De grootmeesters zelf wilden ook liever niet in het volle licht zit ten, al konden zij zich niet ver schuilen voor de honderden bezoe kers die op eerbiedige afstand een blik in de speelzaal wierpen. Want ondanks de remise-reeks, die na de openingswinst van Gantwarg na maandag al tot vijf is opgelopen, blijft de belangstelling voor deze tweekamp groot. Dat zal enerzijds komen door de aanwezigheid van oud-wereldkam pioen Ton Sijbrands, die op excel lente wijze de zettenreeks van de spelers van commentaar voorziet en daarbij put uit een ongekend historisch archief, waarover hij blijkt te beschikken. Anderszijds verwacht men echter toch dat Clerc - die in het verleden al twin tig keer tegen Gantwarg uitkwam en daarvan zowel twee partijen won als verloor - nog minstens één keer zal toeslaan waarbij vooral be palend zal zijn in hoeverre de uit dager de agressieve spelmethoden en het zelfvertrouwen in die situa ties van zijn secondant Van der Wal tot zijn eigen "bagage" kan re kenen. In deze zesde partij nodigde Clerc zijn tegenstander uit het ini tiatief te nemen, maar de wereld kampioen was op zijn hoede, ma noeuvreerde voorzichtig en nam niet de minste risico's. Dat maakte de partij er vooralsnog niet interes santer op, hoewel Clerc toch bleef proberen de titelverdediger uit zijn tent te lokken. Rond de 25e zet volgde evenwel een (door Clerc af gedwongen) vereenvoudiging en kon wederom aan een nieuwe op bouw van de posities worden be gonnen. Opvallend was wel, dat Gant warg in die fase van de strijd zijn tijdvoorsprong - die rond de 20e zet ruim een half uur bedroeg - be hoorlijk zag slinken. En dat had voor Clerc misschien een teken aan de wand moeten zijn. Want toen de Nederlandse uitdager op de 41e zet met een remisevoorstel kwam, werd dat voor het eerst in deze match afgewezen, hoewel bei den nog enkele minuten hadden voor de resterende zetten. De spanning werd derhalve door de wereldkampioen nog even op gevoerd, maar Clerc hield het hoofd koel, wist een verrassende wending te neutraliseren - nadat Gantwarg niet de allersterkste voortzetting had gekozen - en wik kelde op de vijftigste zet naar een volkomen gelijkwaardige stand af. De lichtelijk nerveuze wereldkam pioen moest na ruim vier uur spe len dan ook berusten in een pun- tendeling, die hij reglementair ech ter zelf moest aanbieden. Partij Wit: Anatoli Gantwarg; zwart: Rob Clerc: 1. 32-28 20-25; 2. 33-29 17-21; 3. 39-33 21-26; 4 37-32 26x37; 5. 42x31 16-21; 6. 44-39 21-26; 7. 47-42 26x37; 8. 42x31 11-17; 9. 50-44 19-23; 21. 38-32 9-13; 22. 43-38 14-19; 23. 48-43 1-6; 24. 28-22 17x28; 25. 32x14 20x9; 26. 39-33 13-19; 27. 44-39 8-13; 28. 37-32 2-8; 29. 32-28 45-40 13-19; 36. 27-22 18x27; 37. 31x22 9-13; SCOREBORD EK Volleybal. Vrouwen. Poule 1 (Bever wijk): Tyechoslowakije - Griekenland 3-0, Bulgarije - DDR 1-3. Stand: 1. DDR en Tsjechoslowakije 2-4 (6-1); 3. Bulgarije 2-2 (2-6); 4. Griekenland 2-2 (0-6). DDR en Tsje- Duitsland 3-0, Polen - Frankryk 3-0. Stand: 1 Sowjet-Unie 2-4 (6-1); 2. Polen 2-3 (4-3); 3. West-Duitsland 2-3 (3-4); 4. Frankrijk 2-2(1- 6). Sowjet-Unie naar finalepoule. Poule 3 (Leeuwarden): Nederland - Italië 3-0 (15-11, 15-12, 15-8), Roemenie - Honga- Zweden 3-2, Sowjet-Unie-Italië 3-1. Stand: Sowjet-Unie 2-4, Italië 2-3, Griekenland 2-3, Zweden 2-2. Sowjet-Unie naar finalepoule.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14