Europa tv mag niet ondertiteld Brood, de Zoetemelk van de pop Geijkte kijk op toneel Loze krullen in de ruimte VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1985 RADIO-TV-KUNST PAGINA 25 DEN HAAG (GPD) - Het satelliet- tv-programma van Europa TV dat op 5 oktober van start gaat, wordt voorlopig zonder Nederlandse on dertitels uitgezonden. Minister Brinkman (WVC) heeft de NOS er van in kennis gesteld dat de uitzen ding van het programma mét on dertiteling in strijd is met met de Nederlandse mediawetgeving. Het programma van Europa TV (voorheen: Olympus), waarin West- Duitsland, Italië, Ierland, Portugal en ons land samenwerken en dat grotendeels zal bestaan uit natio nale en gezamenlijk opgezette pro- dukties met een cultureel karakter, is een initiatief van Nederland. De programma's worden gecoördi neerd vanuit Hilversum door de NOS. De Europa TV-staf is even eens in Hilversum gehuisvest. De bedoeling was dat de pro gramma's in de verschillende talen worden ondertiteld. In ons land zou het Europese programma dus van Nederlandse tekst worden voorzien. Minister Brinkman gaf de NOS eerder toestemming om 7 miljoen gulden per jaar tot een ma ximum van 42 miljoen gulden ten behoeve van Europa TV aan de omroepreserves te onttrekken. De programma's moeten verder wor den gefinancierd uit inkomsten uit reclame, die op STER-basis zou moeten worden geëxploiteerd. Minister Brinkman heeft de NOS nu meegedeeld dat niet kan wor den ingegaan op het voorstel van Europa TV om de Kabelregeling (juni 1984) zodanig te wijzigen dat Nederlandse ondertiteling direct mogelijk is. Op dit moment is nog steeds de bepaling van kracht die Nederlandse ondertitels bij buiten landse programma's verbiedt. In het onlangs gepubliceerde wets ontwerp voor een Mediawet is dit verbod weliswaar opgeheven, maar tegelijkertijd blijft het verbo den buitenlandse programma's op de kabel te zetten die voorzien zijn van op ons land gerichte reclame. Het gevolg daarvan is dat dus ook in de naaste toekomst ondertite ling verboden blijft van alle buiten landse programma's, waarin recla me voorkomt. Bij Europa TV heerste teleurstel ling over de manoeuvre van de mi nister, ruim een week voordat de uitzendingen van Europa TV via de satelliet zullen worden ver spreid. Juist Nederland heeft des tijds met veel enthousiasme het initiatief genomen tot het Europa TV-experiment en in dat enthou siasme andere Europese landen meegekregen. Maar men is er steeds van uitgegaan dat de kijkers in eigen land de programma's mak kelijk zouden kunnen volgen. Rectificatie In het interview met Andries Middeldorp over zijn onlangs ver schenen boek 'De wereld van Gerrit Achterberg' in de krant van gisteren is een storende fout geslopen. Middeldorp is geen rector geweest van de Louise de Coligny-scholengemeenschap maar van de Dr. W.A. Visser 't Hooft-scholengemeenschap in Leiden. Onze excuses. ADVERTENTIE De MooisteVerl ichti ngDe Modernste Meubels op 3 et age's i.PASTOE MONTIS Herman Brood his Wild Romance. Piano/zang: Her man Brood, bas: Gé Carlsberg, gitaar: David Hollestelle jr, drums: Ad van de Ree, zang: Robbie Schmitz, Alice Cooper. Gehoord op 26 september in het Leids Vrijetijds Centrum. LEIDEN - 'Bühnensucht' heet de nieuwe live-el pee van Herman Brood. Verslaafd aan optredens, een betere typering voor Brood is nauwelijks denk baar. Het concert gisteravond in het LVC bracht hem terug achter de piano. In één woord weerga loos. Het optreden bracht alles: funk, reggae, rock 'n' roll, ballads, disco. En vooral: David Hollestelle, Broods gitarist, hoger, sneller en harder dan ooit tevoren. Brood is terug van een paar jaar weggeweest, om het maar eens in een cliché te vervatten. De Büh nensucht blijft. Die bracht hem tot een meer dan een minuut durende handstand op de begintonen van een oude Fleetwood Mac-blues. Het nummer 'Hell on wheels' gaat eigenlijk over Joop Zoete melk, een bijna leeftijdgenoot die ook niet kan stoppen en blijft verrassen. Wat moet Joop als-ie afstapt, wat moet Brood als-ie stopt? Er waren meer odes: 'Hey Joe' (Jimi Hendrix), 'Come on' (Chuck Berry) en 'Rock 'n Roll Junky' (hijzelf). De muziek is meer op de pop geënt dan we van hem gewend waren. Mooiere soli, sympathie kere bas, betere drummer en meer werk voor de vrouwen. Bijna veertig en nog altijd geen avond okselfris. Wel keurig in de kleren, maar dat duurde niet lang. Het concert was nog maar goed en wel op gang of Brood was bezweet en ontbloot, zoals het hoort. Toch hield hij het ruim twee uur op de planken vol. Dankzij de nachtburgemeester van Amsterdam kan Leiden ook op een doordeweekse avond leven. Bekijk bijgaande foto, dat zegt alles over 'Bühnen sucht'. DIRK JAN ROELEVEN 'Veel succes mevrouw' in Schouwburg 'Veel succes, mevrouw' ('Stardust') van Ted Willis. Met Kitty Janssen (tevens vertaling), André van den Heuvel (tevens regie), Allard van der Scheer. Dolf de Vries en Erik Ko ningsberger. Gezien op 26 september in de Leidse Schouwburg. LEIDEN - Dit stuk gaat over to neelspelers, die toneelspelers spelen, met eigenlijk nog de diepere betekenis: "Heel de we reld is toneel/ en mannen, vrou wen, alleen, enkel spelers". Dat laatste is (natuurlijk) een Shakes- peare-citaat, dat als inscriptie een ereplaats inneemt in het fraai ingerichte appartement van de actrice Diana Raymond. Een kijkje dus achter de scher men van het leven van een in de vergetelheid geraakte toneel speelster, die ook op de dag van' haar zestigste verjaardag net zo als altijd een beetje komedie speelt en een belangrijke beslis sing moet nemen. Dat klinkt vre selijk clichématig, maar deze blik achter de schijnwereld vaij Het Toneel voldoet dan ook ruimschoots aan het geijkte beeld. Desondanks neemt dit stuk uiteindelijk een enigszins verras sende wending, waardoor toch nog een aardige grap met schijn en werkelijkheid wordt uitge haald. Alleen moet gezegd, dat deze laatste wending heel wat moet goed maken om het stuk als geheel nog te kunnen redden.' Het maakt in elk geval aanneme lijk, dat André van den Heuvel en Kitty Janssen dit stuk graag hebben willen spelen. Er zijn on getwijfeld raakvlakken met hun beider leven als acteursechtpaar en als directie van Katrijn TÏiea- terprodukties bv. In de pauze was echter over het algemeen duidelijk te mer ken, dat het publiek naast alle waardering voor het uitstekend verzorgde decor het eerste ge deelte maar mat en statisch vond. Dit is ontegenzeggelijk een zwak punt van het stuk, dat Kitty Janssen samen met André van den Heuvel en Dolf de Vries als ex-echtgenoten, Allard van der Scheer als butler annex secreta ris en Erik Koningsberger als BBC-journalist niet konden weg spelen. Van der Scheer zorgt met zijn droogkomieke uitstraling een aantal malen voor de komische noot en van den Heuvels spel is altijd wel de moeite van het be kijken waard. De voor Kitty Janssen weggelegde hoofdrol had daarentegen nog niet de na tuurlijke toon en de glans, die je van haar zou mogen verwachten. Gisteravond bracht de Leidse Schouwburg dit stuk bij wijze van voorproefje. Volgende week donderdag gaat het in het Am sterdamse Nieuwe de la Mar offi cieel in première. WIJNAND ZEILSTRA 'A Brahms Symphony' bij NDT Het Nederlands Dans Theater met 'A Brahms symhony' (Lar Lubovitch/ Johannes Brahms) en herhalingen van 'Heart's Labyrinth (Jiri Kylian/ Schönberg, Webern, Dvorak) en 'Dream Dances' (Kylian/Berio). Ge zien op 26 september in het Circus theater, Scheveningen. Aldaar ook op 27 en 28 sept. en 18 en 19 okt. Voorts op 30 sept, en 1 en 2 okt. in de Stadsschouwburg, Amsterdam. SCHEVENINGEN - Binnen twee jaar moet de nieuwe behui zing van het Nederlands Dans Theater aan het Spui in Den Haag gereed zijn. Zakelijk leider Carel Birnie heeft zich ten doel gesteld voor het zover is het pu bliek voor het NDT aanzienlijk uit te breiden, opdat geen van de duizend stoelen van de nieuwe theaterzaal leeg zal blijven. De 40-jarige Amerikaanse choreo graaf Lar Lubovitch, die al jaren voor gezelschappen van naam balletten maakt, is klaarblijkelijk één van de troeven om nieuwe dansliefhebbers te winnen. Gis teravond ging de eerste van de twee balletten van hem die het NDT dit jaar op het repertoire neemt in première. Een wereld première was dat niet. Lubovitch heeft in New York zijn eigen dansgroep, die 'A Brahms sym phony' in mei voor het eerst uit voerde. Of met dit werkstuk veel har ten voor de danskunst zullen worden gewonnen, ik vraag het me af. 'A Brahms Symphony' is een puur muziekballet voor vier solisten en een groep van acht dansers. De aankleding is sober; er is geen achterdoek, de groep draagt effen zwarte pakken van neutrale snit, de solisten dito kostuums in - lelijke - felle kleu- Lubovitch heeft de sfeer en op bouw van de eerste drie delen van de derde symfonie van Brahms zo letterlijk mogelijk ge nomen en bij elke wisseling in de muziek een passend bewegings patroon gezocht Het is zodoende een komen en gaan van dansers, die in groepen, getweeën of in hun eentje de korte fragementen gestalte geven. De bewegingen lijken vaak zelfs op één enkel in strument toegespitst, lichamen die de muzikale fijnen van hoorn of klarinet trachten te verbeel den. De groep trekt vaak in monu mentale poses over het podium, golvende lichamen die elkaar moeten aanvullen tot één geheel, de vrouwen vaak hoog opgehe ven door de mannen. Zij accen tueren vaak de meer heftige pas sages. De solisten gaan soms even op in de groep, om er zich dan weer van los te maken. De vloeiende, soepele bewegingen volgen de romantische aard van de muziek. De armen zfin vaak wijd gespreid, het bovenlichaam diep gekromd. In zfin afwijzing van het toe kennen van betekenis aan de dans doet Lubovitch denken aan zijn stadgenote Lucinda Childs. Maar waar zij de betekenis ver vangt door een grote mate van helderheid, blijft dit ballet van Lubovitch onsamenhangend en ondoorzichtig. Het zfin krullen in de ruimte, die naar het patheti sche neigen en zich nergens aan laten ophangen. Tegenover de leidraad van de muziek staat geen leidraad in de dans, zodat van spanning geen sprake is. Wie dit ballet wil kunnen waarderen moet minstens een liefhebber van Brahms zijn. ARIEJAN KORTEWEG Charmante Handel in Museon september. DEN HAAG - De aula van het nieuwe Museon, de onlangs vol tooide onderwfis-vleugel van het Gemeentemuseum, is gelegen in de kelders, maar biedt na een fantasieloze afdaling een aange name verrassing op het punt van ruimte en akoestiek. De bouw werkt ten gunste van een opstel ling van het publiek over een grote breedte en zelfs aan de zij kanten van het 'speelvlak' en de akoestiek, enigszins aan de dro ge kant, zorgt voor een optimale hoor- en verstaanbaarheid. Voor Handels 'Acis and Gala tea', door de Camerata Amster dam uitgevoerd met zeven musi ci, vijf solisten en drie danssolis- ten, werkt deze ruimte optimaal. Het simpele reisdecor van Floris Güntenaar was misschien niet voor iedereen even goed zicht baar, maar zangers en instru mentalisten konden hun muziek ontspannen ten gehore brengen, terwijl de ruimte zelf voor een eenheid van klank en een goede balans zorgde. Onder deze omstandigheden wekt het verbazing, dat dit her dersspel niet regelmatiger wordt uitgevoerd. Het gegeven heeft niet veel om het lijf, maar de mu ziek is allercharmantst en het werkje is uitmuntend geschikt als kleine-zaalproduktie. De uit voering door de Camerata Am sterdam is amusant en verleent de muziek niet al te veel preten ties. Af en toe werd in de toneel beelden wel erg nadrukkelijk met de drie balletsolisten ge werkt, maar dat is altijd nog be ter dan statische beelden die mo gelijk slaapverwekkend zouden kunnen worden. Onder leiding van Chris Fan- werd er ontspannen gemusi ceerd, hoewel het er soms op leek dat iets meer discipline en precisie toch geen kwaad zouden kunnen. De vocale solisten, ge traind door Marius van Altena, die zelf de rol van Acis zong, kweten zich voortreffelijk hun taak en met name de Poly phemus van bariton Arthur Schildmefier viel op door zfin on-1 miskenbare opera-allures. Het enige slecht verzorgde ele ment in het geheel was het aan de zaal verkrijgbare programma- annex tekstboekje, dat opval lend veel fouten bevatte. PAUL KORENHOF Exposities Ben Haver viert dit jaar zijn vijfenze ventigste verjaardag. Hij is bovendien al bijna vijftig jaar lid van Ars Aemula Naturae. Om dat te vieren wordt van af morgen werk van hem tentoonge steld in de Ars Studio aan de Pieters kerkgracht in Leiden. De aquarellen van stillevens en landschappen blij ven er hangen t/m 13 oktober. De ope ningstijden zfin di t/m do van 10.00 tot 12.00 en van 19.30 tot 22.00 uur, za en zo van 13.00 tot 16.00 uur. De Leidse kunstenares Hetty Geur- sen exposeert pen- en potloodteke ningen en collages in het Oude Raad huis in Warmond. In die collages werkt ze met transparant papier, zo dat tekeningen en kleuren zowel aan de voor- als aan de achterzijde kun nen worden aangebracht. Zij put haar onderwerpen uit de natuur. De ope ningstijden zijn di van 19.00 tot 21.00 uur, wo, do en zo van 14.00 tot 16.00 uur en za van 11.00 tot 16.00 uur. De expositie loopt tot 24 oktober. An Michielsen gebruikt onorthodoxe materialen voor haar beeldende kunst. Ze maakt composities van ste nen, die worden vastgezet in een bed van cement. Zo ontstaan tegels, die ook als gevelstenen dienst kunnen doen. Ook maakt ze composities met veren van exotische vogels, die Op ondergrond van stof worden ge- drukken van het Formule 1 autora cen. De nieuwe serie olieverfschilde rijen 'On the move' heeft de beweging in allerlei takken van sport tot onder werp. 'On the move' is tot half decem ber te zien in congrescentrum De Leeuwenhorst aan de Langelaan in N oord wijkerhout. Bij kapsalon Jacques fcan Bellen aan de Lange Voort in Oegstgeest hangen tot 26 oktober aquarellen van Moni que Ye uit Leiderdorp. Ze schildert bloemen en landschappen in tere kleuren. Geopend op winkeltijden. De Rijnsburgse Suzan van den Bosch-Offereins volgt haar man op met een expositie bij het ministerie van Binnenlandse Zaken in Den Haag. In de tentoonstellingsruimte aan de Schedeldoekshaven 200 hangt een serie portretten van mensen van heinde en verre, waarin ze de kenmer ken van culturen, maar vooral ook de verschillen tussen mensen en hun ka- maandag 30 september om 17.00 i Tot 30 oktober op werkdagen tu 8.00 en 18.00 uur te bezichtigen. De Lakenhal - 'MSG 200 jaar', t/m 3/ 11; t/m 27/10 Eigen collectie moderne kunst, di t/m za van 10-17 uur, zo van 13-17 uur. Art-tea House Oude Rijn - René Ale jandro Gutierrez, olieverf, t/m 30/9; ma 12-18 uur, di vt/m za 10-21 uur, zo van 11-21 uur. Galerie Pourquoi Pas - aquarellen van Helen Hannema, t/m 30/9; di t/m za van 9-22 uur, zo van 11-22 uur. Galerie Denise Stephan -schilderij en van Leo de Jong en objecten van George Belzer, t/m 6/10; vr t/m zo van 13.30-17.30 uur. Galerie Le Pigeon - gouaches v Wortel, tot 30/10; woe t/m za 16.30 uur. Trommelaar - pentekeningen en col lages van Carina op de Weegh, t/m 28/ 10; dag. beh. zo. van 17.30-20.30 uur. Galerie Piggelmee - P.R. Zuur, etsen en gemengde technieken, t/m 29/9; ma t/m za van 9-18 uur, do tot 21 uur. Pijpenkabinet - Nederlandse pijpen tussen 1850 en 1925, t/m 1/12; zo van 13-17 uur. Museum Boerhaave - 'Balans van een eeuw', t/m 31/12; di t/m za 10-17 uur. zo 13-17 uur. LEIDERDORP Muzenhof - Rob Dieleman, fotografie en Roel Berg, fotografie, diverse tech nieken, tot 3/10; ma t/m vr van 14-18 uur, za van 9.30-12.30 uur. Gemeentehuis - Keja Tan, poppen, tl m 22/10; 'Waterland, watervogels', t/m 30/9; ma t/m do van 8 18 uur. vr van 8-15 uur. Leythenrode - Romantische schilde rijen van Henny A. Rotteveel-Ver- straate 'Harv', tot 1/11; dag. 10-20 uur. WASSENAAR a t/m v 111-17 v Galerie Henk de Greef - Benjamin Royaards, schilderijen, Doris Loren- zen, keramiek, t/m 9/10; di t/m za van 8-18 uur. De Kieviet - schilderijen en aquarel- Galerie De Pomp - Corrie van Maris, collages, Gerard Schoneveld, objec ten. tot 10/10; woe. 10-12 en 14-16 uur, do, za. zo. van 14-16 uur, di van 19-21 NOORDWIJKERHOUT Bibliotheek - Jos Schimmer, collages en gouaches, Jan Treffers, beelden, tl m 3/10; ma, woe, vr van 14-17 en 19-21 uur, do van 10-12 uur. Galerie Alba - wandkleden van And- rée le Coultre, Janna Doebele en Bet ty Hubers; porcelein van Leen Quist, jj: t/m 20/10; VOORSCHOTEN Ambachts- en Baljuwhuis - Voor straat, ledententoonstelling Voor- schotense Kunstkring, t/m 29/9; woe t/m zo van 14-17 uur en vr van 11-17 Concerten KLASSIEK De Nederlandse pianist Ronald Brau- tigam geeft vanavond een recital in de Kapelzaal. Het in de maandagenda van K&O vermelde programma heeft een kleine wijziging ondergaan en ziet er nu als volgt uit: Sonate in D, KV 576 van Mozart, Sonate in A, D 959 van Schubert, Sechs kleine Kla- vierstücke, opus 19 van Schönberg en Rachmaninoffs Variaties op een the- jn Chopin, opus 22. Het pianore cital begint om kwart c r acht. De mezzo-sopraan Aifia van Wfik geeft maandagavond een recital in de Kapelzaal. Ze zal aan de vleugel wor den begeleid door Frans van Ruth. Op haar programma staan composi ties vermeld van Schumann, Wolf, Li- liën, Britten, Debussy en Rachmani noff. De aanvang van dit liederen-re cital is kwart over acht. De organist Frank Segers en de ho boïst Jan Zwart verzorgen zaterdag middag het laatste wandelconcert van dit seizoen in de Hartebrugkerk. Het programma van dit door de Stich ting Orgelstad Leiden georganiseerde concert vermeldt werken van Gabriel Pierné, Gabriêl Fauré, Charles-Marie Widor, Camille Saint-Saëns en César Franck. De orgelbespeling begint om drie uur. Het kamerkoor 'Quod Libet' onder leiding van Piet de Groot geeft zon dagavond een concert in de Wasse- naarse Dorpskerk. Het koor, dat zijn tienjarig bestaan op 16 november a.s. hoopt te vieren met een lustrumcon cert in de Oude Kerk van Voorburg, zal tfidens de uitvoering in Wassenaar werken vertolken van Johannes Brahms, John Farmer, Thomas Mor- ley. Benjamin Britten en Gustav Holst POP Blue Murder, een paar jaar geleden ontstaan uit de punkgroep Sovjet Sex, is inmiddels al een aantal malen in Leiden te zien geweest. De groep grijpt zoals zovelen in haar muziek te rug op de jaren zestig, maar dan voor al op de vriendelijke kant ervan. Me-, lodieuze liedjes, vaak meerstemmig gezongen, die de pais en vree van de Westcoast in herinnering brengen. Blue Murder speelt zaterdag in het Leids Vrfiefijds Centrum. FOLK De Franse groep Beau Temps Sur La Province speelt zondag in De Waag. Evelyne Girardon (zang en draailier), Jean Blanchard (doedelzak en trek- harmonica) en Michel Pichon (accor deon) brengen overwegend eigen composities, maar ook bewerkte tra ditionele liederen uit heel Frankrijk. De leden van Beau Temps hebben hun naam verbonden aan meer dan Leiden Schouwburg vr 27, za 28.20.15 uur. Peter Faber met zfin theater-programma Wilde Vaart. Laktheater vr 27, za 28, 20.30 uur, Dance Trans formation: 'Rapid-Eye-Movement'. zo 29, 15 uur, Sanders Ko: 'De schrijver en 't bewegend papier' voor kinderen van 4-11 jaar. woe 2, 20.30 uur, Kreater speelt 'Dr. Faustus'. Den Haag Circustheater vr 27. za 28, 20.15 uur, Nederlands Dans Theater met 'A Brahms Sym phony' 'Heart's Labyrinth II' 'Dream Dances', m.m.v. Het Nederlands Bal letorkest o.l.v. David Porcelfin. zo 29, 12.15 uur, Jonge Meesters aan Zee: Raphael Oleg, viool, zo 29, 20.15 uur, Cabaret-gala Scheve ningen, t.g.v. toekenning Schevenin gen Cabaret Prfis 1985 aan Jenny Arean. Nederlands Congresgebouw ma 30. 20.15 uur, Nederlands Philhar monisch Orkest o.l.v. Lev Mariz. Koninklijke Schouwburg za 28. t/m di 1. woe 2. do 3. vr 4. 20.15 uur, Haagse Comedie met de eerste voorstellingen van 'In wankel even wicht' van Edward Albee. woe 25, t/m vr 4.20.15 uur. Haagse Co- medie met Beckett-programma: 'Krapp's Laatste Band' en 'Spel'. Diligentia zo 29,11.30 uur, Bob van Asperen, cla- vecimbel-concert. zo 29, 14.30 uur. Elly Ameling, so praan, Ruud van der Meer, bariton. Nieuwe Kerk woe 2, 12.45 uur, Residentie-Orkest, gratis lunchconcert. Amsterdam •Carré vr 27 t/m zo 6 okt, beh. ma., 20.15 uur. zo ook 14 uur, Peter Tuinman e.a. in 'Ik, Jan Cremer' van Lennaert Nfigh en Louis Ferron. Concertgebouw vr 27, 20.15 uur, Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. James Conlon, m.m.v. Mikhail Rudy, piano, za 28. 20.15 uur. Swing Society Gala. m.m.v. Billy Preston. Toots Tiele- zo 29. 14.15 uur. Het Nederlands Ka merorkest o.l.v. Lev Markiz. De Kleine Komedie woe 25 t/m zo 29. Vrouwen Festival Terry Baum 'Immediate family' De Meervaart van vr 27 t/m zo 29. Internationaal Jazz Festival. Nieuwe De La Mar Theater vr 27. za 28. zo 29, 20.15 uur. Kees Brusse, Marfike Merckens, Maxim Hamel, Eddy Brugman, Johan Ooms 1 moordenaar' i 'U spreekt i »n Frederick Knott. Stadsschouwburg vr 27, premièr. za 28, 20.15 uur, Het Publiekstheater met 'Torquato Tasso' van Goethe. ma 30 t/m woe 2. 20.15 uur. Neder lands Dans Theater, m.m.v. Het Ne derlands Balletorkest. Rotterdam De Doelen vr 27. kl. zaal. 20.15 uur. Het Neder lands Kamerorkest o.l.v. Markiz. zo 29, gr. zaal, 20.15 uur. 'Kodo', mu ziek en dans uit Japan. Luxor theater vr 27. za 28. 20.15 uur, 'Der Graf von Luxemburg', operette van Frans Le- har zo 29, 20.15 uur, I Colombaioni, Ita liaanse clowns. di 1. 20.15 uur, 'Acis and Galatea'. opera van Handel, door het Ensemble Camerata Amsterdam. Theater Zuidplein vr 27. za 28. gr. zaal. 20 15 uur 1., I der spreekt', eerste theaterprogram ma van Jules Deelder di 1, gr. zaal. 20 15 uur. 'Revival', his torisch dansprogramma door Dans- kern.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 25