v^>- J Vo(S'aS aV^öv( ->r randstad uitzendbureau Mensen die willen aanpakken zouden praten als u wat meer informatie wilt: over Dus kom langs. Zaterdag 21 septem- zaterdag de 21-ste eens binnen moeten Randstad, over werk voor korte öf langere ber staan onze deuren voor u open van lopen bij Randstad Uitzendbureau. termijn, over sociale voorzieningen, salaris, 10.00 tot 16.00 uur. Want op die dag houdt Randstad een doorbetaalde vakantie- en feestdagen en Op doordeweekse dagen bent u vanzelf- Banenmarkt. Dat betekent: véél vacatures, dergelijke. Vragen staat vrij - en 't kost niets, sprekend ook welkom, tijdens kantooruren. Natuurlijk kunt u ook vrijblijvend komen Trouwens, inschrijven kost ook niets. We zullen 't samen wel vinden! Kort Rapenburg 6, Leiden. Voorstraat 62, Katwijk.l Julianastraat 94-96, Alphen a/d Rijn. De Suzuki Swift 1.3 GS. Een opwindende auto voor mensen die van gepeperd houden. Met een uiterst warmbloedig karakter dat precies zo snel is als zijn sportieve uiterlijk doet vermoeden. De Swift 1.3 GS brengt u onverwacht snel naar de 100 en heeft dan in z'n drie en vier nog mim voldoende power achter de hand voor een flitsende inhaalmanoeuvre. En als u dat wilt, kruist u in z'n vijf tegen de 170 kilometer per uur. In uw sportieve en uiterst comfortabele stoel neemt u elke bocht met moeite loze precisie. Intussen kunt u blijven converseren zonder uw stem te hoeven verheffen, want de geavanceerde motortechniek van Suzuki zorgt voor een aangenaam rustig geluidsniveau. Wat mag dat kosten, zo'n extra sportief karakter? Standaard uitgerust met halo geen mist- en koplampen, toerenteller, gelaagde voorruit, getint glas, achtermitewisser, verstelbare hoofdsteunen voor, in 2 delen neerklapbare achterbank, frontspoiler, elektrisch verstelbare buitenspiegels, rembekrachtiger, vijfbak en nog veel meer? Kijk, dat is nu het aardige van de Suzuki Swift 1.3 GS: de enige zaken die er niet gepeperd aan zijn, zijn z'n prijs en kilometerkosten. Hij maakt u coureur voor f 17.995,-. En sprekende verbruikscijfers al boekdelen (bij 90 km/u 1 op 23,3, bij 120 km/u 1 op 16,1 en in de stad 1 op 14,3), helemaal aan het eind van de rit kunt u ook nog eens op een forse inruilprijs rekenen. Want dat staat zo langzamerhand wel vast: 'n Suzuki is zijn geld waard en blijft geld waard. Simpelweg omdat er heel veel mensen zijn die op zo'n rakker azen. Kom 'm eens proefrijden. Niet iedereen houdt echter van gepeperd. Daarom heeft Suzuki ook een aantal andere uitvoeringen van de Swift gemaakt. Er is zelfs al een pittige en zuinige Swift vanaf f 14.295,-! SWIFT. DE RAAAZENDSNELLE RAKKER VAN SUZUKI. V.A. 14.295.- (Pnj:cn incl. BTW. excl. afleveringskosten. Dealeradressen, waar de Suzuki Swift te bewonderen is, vindt u in de Gouden Gids.) SUZUKI SOME UKE IT HOT.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 8