Rennen achter het geld aan Scylla knokt weer als vanouds Noordwijk ruim langs Westland HW'70 negeert noodsignaal SOS LMHC start met verlies Mary Decker verdient ton in Rome Jeugd van Spartaan in finale PAGINA 14 DO/ST SPORT MAANDAG 9 SEPTEMBER 1985 LEIDEN - In eendrachtige menwerking hebben de r van Dextro en de hoofdmacht van Scylla zaterdagavond bij de start van het tafeltennisseizoen bewezen hoe aantrekkelijk een tafeltennisduel kan zijn als met volle overgave geknokt wordt voor elk punt. De neutrale toe schouwer zal bijv. genoten heb ben van de slotpartij, waarin 'lan ge Piet' (De Groot) een in de slot fase bijna wanhopig van links naar rechts duikende Sjoerd Meyer te grazen nam. Alles wat Scylla was genoot natuurlijk wat minder van Meyer's verlies, want bij 13-8 in de derde game had het er nog al le schjjn van gehad dat beide punten mee naar Leiden zouden gaan. Dat De Groot door een on gehoord aantal netballen Meyer kon achterhalen bracht Scylla- Competitie reserves begint met 'show' trainer Theo Bakker heftig uit balans. 'Vrouwe Fortuna moet tot de mafia van deze wereld ge rekend worden', foeterde Bak ker, daarmee aangevend de ge miste winst niet te kunnen ver kroppen. Sjoerd Meyer reageerde na de 5-5 wat realistischer, wees de fac tor pech van de hand en noteerde vanaf 13-8 te voorzichtig te heb ben gespeeld. Hoe het ook zij, het als underdog gestarte Scylla moest na een voorbeeldig geno men 5-2 voorsprong de thuis ploeg toch nog 5-5 toestaan. Vijf tegen drie werd het doordat Frits Kantebeen verloor van Robert de Groot. Het verlies van de Scylla-kop- man was min of meer ingecalcu leerd. Bij 5-2 had Kantebeen zijn werk al ruimschoots gedaan met prima zeges op Gerard Bakker jr. en Piet de Groot en een groot aandeel in een gewonnen dub bel. Wie weet tot hoe diep de Lei- denaar moet en wil gaan om tot zulk soort zeges te komen staat niet verbaasd van het feit dat te gen Robert de Groot pal na het dubbel de pijp leeg was. De 16- jarige nieuwkomer in de Scylla- hoofdmacht, Peter de Vrind kon bij 5-3 niet voorkomen dat Ge rard Bakker de achterstand tot 5- 4 terug bracht. Door de leegloop bij Scylla moet De Vrind eerder dan gepland op ereklasseniveau uitkomen. Bij 0-0 direct meehel pen aan de uiteindelijke remise door Piet de Groot te verslaan is niet gek, in de overige twee par- Dextro 2 en Scylla werden voor de start van de competitie als degradatiekandidaten bij uit stek gezien. Dat zijn het natuur lijk gegeven bijv. de buitenland se overmacht bij Het Hooghe Huys nog steeds, maar beide teams zullen gezien het vertoon de spel van afgelopen zaterdag de grootmachten het vuur toch na aan de schenen kunnen leg gen. Bij Scylla viel trouwens nog extra te noteren dat er eindelijk weer in de echte Scylla-stijl ge speeld werd. Dat wil zeggen, geen gezeur meer over blaasjes op het rubber, moeie benen, bal len die almaar op het kantje ko men maar wel een aantrekkelijke inzet voor elk punt. Volgende week als het rijk ge sponsorde Eindhoven op bezoek komt zal, ook al resulteert dat uiteindelijk in verlies, toch ge probeerd worden het de bijeen- gekochte Brabantse formatie op basis van die inzet lastig te ma ken. Volgende week gaan ook de overige landelijke klassen van start en wordt het op zaterdag avond weer stil in de straten. Heel stil waren afgelopen za terdag ook de reserves van De Veluwe, maar je kan ook moei lijk een grote mond opzetten als je door kampioenskandidaat Dextro binnen het uur met 6-0 wordt afgedroogd. 'Ben ik daar voor helemaal uit Bulgarije ge komen', zal de Bulgaar Lukov gedacht hebben. Maar het stilst was Gerdi Keen nadat ze van El len Bakker verloren had. Ander half jaar nadat de oudste Bakker dochter naar een aanvallend speltype overschakelde blijkt ze bij machte international Keen het zwijgen op te leggen. Dat luk te zus José en Claudia Verschoor niet. Eindstand bij Dextro - Shot derhalve zes tegen twee. Kleine zege Roomburg LEIDEN - Dubbele winst bij de hockeyclubs Roomburg en Noordwijk waar gisteren zowel de mannen als de vrou wen zegevierden. Alecto ontving tweemaal Forescate op zijn gloednieuwe kunstgrasveld. De Forescate-mannen buitten hun kunstgraservaring goed uit wat leidde tot 1-3. De vrouwenteams deelden de punten via een 2-2 uitslag. Te Werve - Roomburg 1-2. In de harde maar faire wedstrijd waar maar een officiële waarschu wing viel, werd het na anderhalve minuut 0-1 voor Roomburg. Cees Wendt passte op Bas Koning die raak schoot langs de vallende doel man. Te Werve streed fanatiek voor de gelijkmaker en deed dat door goede combinaties vanaf het middenveld. Vijftien strafcorners in de eerste helft waren niet vol doende om een keer te scoren. Vlak voor rust toch 1-1. De hervat ting gaf een gelijkopgaand duel te zien met een technisch beter Roomburg, terwijl Te Werve een beter collectief had. Tien minuten voor tijd schoot Wendt op de klomp van de doelman, waarna Hans Geende de rebound benutte: 1-2. De verdiende gelijkmaker ont ging Te Werve op het nippertje toen de bal twee centimeter naast rolde. Alecto - Forescate 1-3. Op het net afgemaakte imitatie grasveld heeft de Leiderdorpse thuisploeg het nieuwsgierige pu bliek wel op goed hockey getrak teerd. De treffers kwamen hoofd zakelijk achter de naam Forescate dat al jarenlange kunstgraserva ring heeft en dat fraai demon streerde. In het eerste deel was nog niet duidelijk welke ploeg met de zege ging strijken. Toch nog voor de pauze schoot Forescatespeler Jelmer Siersema zijn ploeg naar 0- 1. Forescate kreeg daarna de over hand en bouwde de score verder uit naar 0-2 door Boudewijn Bau- doin. De sportieve ontmoeting kreeg zijn beslissing toen Piet- Hein Goossens 0-3 liet aanteke nen. Erik Brabander zorgde voor de Leiderdorpse tegentreffer door Fred Brouwer vanaf de strafbalstip te verslaan. Noordwijk - Westland 5-2. Aanvankelijk werden de voort durende Noordwijkse aanvallen en het minder goed verdedigen afge straft met twee Westlandse uitval len en doelpunten na een kwartier. Noordwijk bleef evenwel volhar den in zijn offensieve tactiek en dat werd ruimschoots beloond. In het eerste part kwam de thuisploeg al op 3-2. Eric Verdoorn, Ralph Wis- brun en Noud Hekkens met een strafpush zorgden voor de omme- LEIDEN - Dc hoofdklasse hockey is na de terugkomst van het zilve ren Jong Oranje uit Canada giste ren ook van start gegaan. LMHC opende de competitie met een 3-1 nederlaag in en tegen Tilburg. Na negen minuten nam de thuisploeg de leiding door Lucas Mes die de bal vrij kon aannemen van Johan Maassens en keeper Tom van dei- Meer het nakijken gaf. Het tijdens een botsing opgelopen vleeswond - je van Bob-Jan Dietrich leidde tol grotere felheid bij deze speler. Die trich stoorde met succes bij Til burgs uitverdedigen en stelde Wouter Eikenhout in slaat de stand nog voor rust de score op 1-1 te brengen. Na rust speelde Leiden afwach tend en op de counter loerend met te weinig zelfvertrouwen. Bierens schoot Tilburg via een slrafcorncr op 2-1. Leiden bleef het proberen met uitvallen, wat geen resultaat had op dc door de regen traag ge worden kunstgrasmat. Met nog tien minuten te spelen smaakte in valler Joep Coenen het genoegen de Brabanders een grotere marge te geven: 3-1. Ondanks de aanval lende impulsen van de uitblinken de linksback Hans Wagener bleven de Tilburgers baas in eigen huis. keer in de score. Eric Verdoorn versloeg nog tweemaal de West landse doelman wat 5-2 beteken de. Zandvoort - Hisalis 0-1. De tot voor een kwartier voor het einde gelijkopgaande wedstrijd werd in het voordeel beslist van Hisalis. De met een vier-mansmid- denveld spelende Lissenaren kwa men aan de winnende goal door een pass van Gert Kloosterboer op Peter Tienstra die op zijn beurt Philip Janssen bereikte op de lin kerflank. Janssen deed wat van hem werd verwacht en scoorde de uiteindelijk winnende treffer. Vrouwen Leiden - Hudito 1-1. Na twintig minuten spelen scoorde de thuisploeg de eerste treffer. Dat gebeurde uit een straf- corner die kort op Suzan Nivard werd geschoven en doorgespeeld naar de van Klein Zwitserrland af komstige Barbara Boertje die de bal tegen de plank joeg. Al na een minuut werd de bal bij een uitslag ingeleverd en uit een rommelige si tuatie door de Delftse hockeysters tot gelijkmaker gepromoveerd. Leiden had het beste van het spel. maar had problemen met scoren. Noordwijk - Kieviten 1-0. Noordwijk begon met goed spel tegen de uit de overgangsklasse ge- dedrageerde jonge Kieviten-ploeg. Ondanks een evenwichtig spel- beeld waren de beste doelkansen voor Noordwijk. Jacqueline de Groot miste het verlaten doel maar net voorlangs. Een fraaie treffer van Baltien Libourel in de twintig- se minuut zorgde dat de score in het voordeel van de thuisploeg werd opengebroken. Na de pauze joeg Kieviten met beter spel op de verdiende gelijkmaker. maar Noordwijk bleef verdedigend per fect overeind. Kieviten kwam niet verder dan een buitenspeldoel- punt, tien minuten voor het einde, dat eerst werd goedgekeurd en ver volgens werd afgekeurd. Roomburg - Rijswijk 3-1. Halverwege de eerste helft for ceerde Inge Oudkerk Pool de straf- bal die door Marja Sprey tot doel punt werd verheven. De ploegen hielden elkaar tot de pauze verder in evenwicht. Na twintig minuten in de tweede helft kwam de gelijk maker op het bord. Daardoor raak te de lekker draaiende Leidsc ploeg even van slag. Oudkerk Pool raakte de paal uit een korte corner, waarna An net de Vries toeschoot en scoorde: 2-1. Vier minuten voor het eindsignaal maakte Maureen van Hall aan alle Roomburgsc twij fel een einde met 3-1 door een fraaie lob over de Rijswijkse doel- Alecto - Forescate 2-2. De streekderby gaf een mooie partij hockey te zien waar de doel punten pas la;it in het eerste deel tot stand kwamen. In dc respectie velijk eenendertigste en tweeën- dertigse minuut scoorden Danielle Engelen en Jasmijn Noordberg de twee doelpunten voor Forescate: De Voorschotcnsc ploeg kwam in hel tweede bedrijf met een gewij zigde formatie in het veld. Moni que de Jager kwam na een klap le gen haar hoold niet meer in het veld, terwijl Floor Boer al werd ge mist wegens ziekte. Een snelle vrije slag halverwege het laatste deel van Eugenie Westerduin op Marjolein van Alderwerelt zorgde voor 1-2. Het furieus aanvallende Alecto verdiende veel strafcorners. Uit de rebound van een van die mogeli jk heden scoorde Corrclien van liui'-n de gelijmaker. Een mo gelijkheid om de volle winst te pakken ging verloren nadat Made leine Nivard de bal uil een stralbal nel naast hel doel pushte. Ze won de 100 meter in Rome. dus het zou best eens kunnen dat die lange nagels nou net effe voor dat beetje meer zorgen. Hoe dan ook. Florence Griffith was tevreden. <r0i0 ani»9 ROME (ANP) - De finale van het Grand Prix circuit werd zaterdagavond in het Olym pisch stadion van Rome niet het verwachte hoogtepunt van het atletiekseizoen 1985. Toch beleefde de atletiek in de Italiaanse hoofdstad, waar 58.000 toeschouwers in zomer se temperatuur op de tribunes zaten, een historisch ogenblik. Voor de eerste keer ontvin gen winnaars in deze Olympische tak van sport officieel hoge winst-premies. Mary Decker en Doug Padilla, bei den uit de Verenigde Staten, wer den de eerste algemene winnaars van de Grand-Prix, die zaterdag na vijftien voorwedstrijden in de loop van het seizoen, culmineerde in de finale. De inspanningen van het wedstrijdscizocn eisten in Rome hun tol. Het merendeel van de deelnemers bleek uitgeblust en de sterkste lopers van hel seizoen bij de heren. Steve Cram en Said Aouita, ontbraken wegens blcssu- Mary Decker en Doug Padilla werden beiden in Rome bijna 110.000 gulden rijker in dc Grand Prix, die driejaar geleden door dc Internationale Amateur Atletiek Federatie (1AAF) aan een Ameri kaanse oliemaatschappij werd ver kocht. Voor de ogen van Juan An tonio Samaranch, de voorzitter van het Internationale Olympische Co mité, werd Mary Decker, dc twee voudige wereldkampioene van 1983 op dc 1500 en 3000 meter, eer ste in het algemeen klassement bij de dames. Die eerste plaats leverde de Amerikaanse 25.000 dollar op. Zij kreeg bovendien nog eens 10.000 dollar voor haai eerste plaats op de 3000 meter. Decker vergaarde in totaal 69 punten. Ach ter de Amerikaanse bezetten hoog springster Stelka Kostadinova (Bul, 63), de Amerikaanse 400-mc- ter-hordenloopster Judy Brown- King (63) en dc wereldkampioene op de 400 en 800 meter Jarmila Kratochvilova (Tsj. 59) de volgende plaatsen in het eindklassement. Mary Decker zorgde voor de bes te prestatie van een tegenvallende alleliekavond. De Amerikaanse be haalde haar veertiende overwin ning in dit seizoen, waarin zij liet wereldrecord op de mijl verbeter de en vier Amerikaanse records Ik denk dal ik de verdiende belo ning voor mijn seizoen heb gekre gen", aldus de Amerikaanse die dc teleurstelling van de Olympische 3000 meter finale, waarin zij ten val kwam, volledig verwerkt heeft. De 3000 meter voor dames in Rome werd een identieke uitgave van de wedstrijden, die dc hoofdrolspeel sters van de Olympische 3000 me ter finale van Los Angeles, dit sei zoen tegen elkaar liepen. Superieur Ook in Rome konden Maricia Puica, de Olympische kampioene uit Roemenië cn Zola Budd (Eng) alleen maar achter Decker aanlo pen. De Amerikaanse nam meteen de kop cn sloeg in dc slotfase supc- cen langzame tweede kilometer bleef het wereldrecord van de Rus sin Tatjana Kazan kina (8.22,62) overeind. Decker zegevierde in 8.25.23. een nieuw Amerikaans re cord en dc beste wereld scizoen- preslalic, vóór Puica (8.27.83) cn Budd (8.28.83). die beiden ook een nieuw nationaal record liepen. Ma ry Decker was na alloop toch te leurgesteld. Het publiek steunde ons niet. anders had ik hel wereld record verbeterd." De tijd van Dec ker was verbazingwekkend zeker gezien de hoge temperatuur en de luchtvochtigheid van 97 procent. In tegenstelling tol Mary Decker bij de dames ging de overwinning bij de heren naar een minder op de voorgrond tredende atleet. Doug Padilla veroverde de eerste plaats in liet algemeen klassement bij de heren omdat hij vlijtig vrijwel alle Grand Pi ixvoorwedsti ijdcii af stroopte en daar punten verzamel de. Padilla won met 63 punten voor zijn landgenoot Mike Franks (400 m. 60) en Sergei Boebka (polshoog) cn Calvin Smith (200 m). dié bei den op 59 punten uitkwamen. Said Aouita ontbrak in Rome. Dc wereldrecordhouder op de 1500 m en 5000 meter liep woensdagavond in Rieti bij internationale wedstrij den een blessure op. De Marok kaanse Olympische kampioen op de vijf kilometer zou de finale zijn ingegaan met een vrijwel onaan tastbaar totaal van 55 punten. De Noordafrikaan moest nu tevreden zijn met een premie van 500 dollar in plaats van de voor hem klaar lig gende 35.000 dollar. De onrechtvaardige verdeling van de premies is een van dc- zwak ke punten van het Grand-Prixcir- euil. dat bovendien te veel wed strijden lijkt te tellen. Prestaties in minder sterk bezette nummers worden even hoog gewaardeerd als die in veel beter bezette onderde len. Dat gold in Rome bijvoorbeeld voor de twee meter, waarmee de Bulgaarse Stcfka Kostadinova haar 23e overwinning van liet sei zoen bij het hoogspringen boekte of de winst van Sergei Boebka van 5.85 m met de polsstok. De Rus probeerde in Rome vergeefs zijn eldn enlii te verbeteren tot 6.01 nieter. On danks alle onvolkomenheden krijgt do Grand Prix een vervolg. Dc belangstelling van potentiële organisatoren is zo groot dat nog geen kalender voor hel komende jaar bekend kon worden gemaakt, liet is echter wel zo goed als zeker dat Brussel in 1986 en West-Bei lijn in 1987 de finales zullen organise Nederland had in Rome ook een vertegenwoordigster. Nelli Coo- man eindigde op de 100 meter als Saturnus ldopt Rijnstreek LEIDEN - "HVV '70 wordt dé vereniging van de Leidse regio", aldus Paul 't Mannetje na de wedstrijd van de Voo- schotense mannen in de landelijk tweede klasse tegen SOS (ruststand 6-2, eindstand 14-7). De HVV-coach mag met die opmerking dan niet honderd procent serieus zijn geweest, hij was duidelijk zéér te spreken over de prestatie van zijn ploeg tegen SOS. Terecht, want de Voorschotena ren hadden momenten waarop de Haagse tegenstander volledig werd overklast. De ruststand was bepaald niet in verhouding met de krachtsverhou ding. Een serie vloeiende aanval- LISSE - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Deze bekende zegs wijze lijkt van toepassing op de at letiekvereniging De Spartaan uit Lisse, die afgelopen zaterdag twee van haar juniorenploegen tot de landelijke eindstrijd zag doordrin gen. Op de vertrouwde eigen kunststofbaan plaatsten de D-jon- gens en de C-meisjes zich door middel van tweede plaatsen in het eindklassement voor de grote fina le, die op zaterdag 21 september in Drachten wordt afgewerkt. Natuurlijk moesten hiervoor goede prestaties worden geleverd. De meisjes hadden veel profijt van de inspanningen van Manon Geer- lings, die 80 meter in 10.2 afraffelde en 1.44.3 over de 600 meter deed en van Andrea van Velzen, die voor 80 meter horden 13.1 nodig had en 4.59 ver sprong. Tessa Molenaar sprong anderhalve meter hoog. Op de werpnummers pakten Geertje Zeilmaker, Angeline Westbroek en Marlies Goldenberg heel wat pun ten. En het enige echte gezamenlij ke onderdeel, de 4 x 80 meter, le verde de meisjes een clubrecord op: 42.5. Bij de D-jongens hield De Spar taan AV Holland uit de finale. De Leidse jongens wonnen de 4 x 80 meter in 42.3. Voor andere uit schieters zorgden Menno Jansen (1000 meter in 3.02.4) en kogelsto ter Arjan Rijnsburger (11.96). Me- rijn Goeman liep 80 meter in 10.9 en de 1000 in 3.09.8. Daar stelden de Lissenaren vertesprongen van 4.55 (Stefan Molenaar en Eric Kor- tekaas) tegenover. Stefan Molenaar liet bovendien op de 80 meter hor den 13.9 noteren, Dennis Verhaar 14.2. De laatste sprong 1.40 hoog, zijn clubgenoot Maurice van Doorn nog vijf centimeter hoger. In het eindklassement over voor rondes en districtsfinale bleef De Spartaan Holland één plaats en ruim 700 punten voor. Een andere Hollandploeg die in Lisse de landelijke finale niet be reikte, was die van de D-meisjes. •Toch presteerden zij boven ver wachting. Eefke van der Drift en Aria Plug sprongen precies even ver: 4.56. Eerstgenoemde voltooide 60 meter horden in 10.2. Bianca Vermond had voor 600 meter 1.52.7 nodig. Dit drietal, aangevuld met Petra de Rooy, liep een supersnelle estafette: 4 x 60 meter in 33.4. Bij elkaar was dat nog niet voldoende om de minder goed verlopen voor ronden te compenseren, al scheel de het slechts enkele tientallen punten. Een finaleplaats zat er voor de C- jongens van de Spartaan niet in, maar dat doet niets af aan enkele opmerkelijke verrichtingen. Erik Meiland sprintte op de 100 meter naar 11.7 en voegde daar een kogel stool van 10.39 aan toe. Richard Verhaar had voor de 100 meter hor den 15.5. nodig. Arnd Broeke wierp de speer 40.38 en sprong 1.70 hoog. Iets oudere junioren kwamen in Kerkradc tegen Westduitse leef tijdgenoten goed voor de dag. Eric Opgelder (Spartaan) behaalde 13.31 op dc hink stap sprong en 15.3 op de 110 meter horden. Club genoot William Augustinus deed 9.03.36 over dc 3000 meter. Hellen Bank van De Bataven liep 400 nie ter in 58.32. TIM BROUWER DE KONING len, waarbij vooral Wilbert Schel vis en Peter Innemee zich onder scheidden, leverde kansen op die in de regen onbenut bleven, omdat de spelers te gehaast te werk gin gen. Na de pauze leek de Haagse ploeg zich te hebben hersteld van de matige eerste helft. De ruime marge bleef evenwel en halverwe ge het tweede part hervonden de Voorschotenaren het ritme. Het v/as voor de Hagenaars toen weer dweilen met de kraan open. De ploeg probeerde nog wel wat terug te doen, maar tegen ondermeer een lobje van Paul Groothuis in de break, een perfect genomen straf- worp van Peter Innemee en een slimme circeltreffer van Marnix de Weerd, konden de Hagenaars niets beginnen (7-14). HVV wonnen ook hun tweede duel in de landelij ke tweede klasse. Thuis diende het team HVK uit Schiedam in de laat ste inuut een nederlaag toe (7-6). Dit was een rommelige partij hand bal, waarin de Voorschotense keepster Aimee Visser zich onpas- seerbaar toonde. Zij stopte vier strafschoppen, 'keek' er één naast en toonde zich ook bij uitvallen van de Schiedamse vrouwen niet te kloppen. Zelfs met zes speel sters tegen vier van HVV, slaagde HVK er niet in te scoren. Saturnus won nen in de landelijke eerste klasse van rivaal Rijnstreek. In Alphen werd het 15-11 voor de Leidenaars. Het sterke collectief, dat vooral de fensief goed speelde, liep in de tweede helft weg van de Alphense ploeg. De break outs werkten als vanouds en ook het spelen op bal bezit ging Saturnus goed af. Rijn streek maakte in, tijdnood fouten, die door Saturnus werden afge straft. In de landelijke tweede klasse verloren de vrouwen van Oase. met één wissel, van een compleet Quin- tus. (11-15). Deze wedstrijd besliste Oase in haar voordeel op basis van een betere conditie. De vrouwen van MMO (eveneens tweede klasse landelijk) wonnen van het Leid- schendamse EHC (9-6). De treffers van de formatie uit Hoogmade kwamen voor een belangrijk deel vanaf de circel en vanuit de hoe ken, waar de EHC-defensie kwets baar bleek. In de afdelings eerste klasse ver sloegen de vrouwen van Olym- pia'72 in de slotfase EDC uit Delft dankzij drie break-outs (7-5). De vrouwen van Saturnus pakten AHC '28 in (14-8). Foreholte ging in Voorhout met 5-12 onderuit tegen Verburch. FRANK BONTE Brons voor taekwondoka's SEOEL (ANP)*- De Nederlandse taekwondo-plocg heeft tijdens de wereldtitelstrijd in Seoel vier me dailles veroverd. Ans Smit. Mendy de Jongh en Ruben Thijs incas seerden bronzen onderscheidin gen. nadat Henk Meijer op de ope ningsdag al goud had behaald. Het toernooi werd beheerst dooi de Aziaten. Dc 26-jarige Meijer was bij dc horen dc enige, die de Zuid- koreaansc hegemonie doorbrak. Het succes van de tien deelnemers tellende Nederlandse afvaardiging wordt beschouwd als een verras sing. In hel medaillcklasscmcnt eindigde Nederland van dc 57 in dc Zuidkoreaanse hoofdstad aanwezi ge landen als tweede. Met hun derde plaatsen stelden wellcrgewieht Ans Smit (30) uit Gcosteren. middengewicht Mendy de Jongh (23) uit Zoetermeer en lichtgewicht Ruben Thijs (25) uit Den Bosch hun kandidatuur voor winst in de Europese titelstrijd, volgend jaar in Oostenrijk.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14