i 9 Werktekenaar (m/v) uitzendbureau de koning leerkrachten m/v VAKATURESIVAKATURESIVAKATURES]VAKATURESIVAKATURES VAKATURES nederlandse hervormde kerk secretariaatsmedewerk(st)er LEYTHENRÖDE TANDARTSASSISTENTE CASSIERE GEVRAAGD ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden ^e<\ bergh-stichting z-verpleegkundige(n) 53i Het Persbureau der Nederlandse Hervormde Kerk Overgoo 11Leidschendam vraagt wegens vertrek van de huidige medewerkster op korte termijn een die naast de leiding van een klein bureau, administratieve werkzaamheden heeft van uiteenlopende aard. Een belangrijk deel van de tijd wordt besteed aan werkzaamheden t.b.v, de redactie. Vereist is: - VWO- en secretaresse-opleiding; - goede beheersing van de Nederlandse taal: - ruime administratieve ervaring; - enig boekhoudkundig inzicht; - betrokkenheid bij de Nederlandse Hervormde Kerk. De aard van het werk vraagt nl. bekendheid met het leven van de plaatselijke gemeente. De salarisgrenzen, afhankelijk van leeftijd en ervaring, lopen van 2.678,85 tot 3.548,30 bruto per maand. De minimum leeftijd is 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige levensbeschrijving binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Postbus 405. 2260 AK Leidschendam. I et Grafisch Produktie Bureau in Leiderdorp, rl een jong en enthousiast bedrijf dat zich beweegt op het gehele gebied van (reclame-) denkwerk tot drukwerk, zoekt vanwege de kerngezonde groei met spoed een JJ/ij denken daarbij aan een werktekenaar die TT oud genoeg is om een forse ervaring opgedaan te hebben in dit preciese ambacht, maar die jong genoeg is om enthousiast iets nieuws te beginnen. Iemand dus, die op een redelijk paniekbestendige manier werk levert van een constant hoog niveau. Die zelfstandig kan opereren, maar ook vlot en soepel samenwerkt met zijn collega's. En die met evenveel liefde werkt aan de advertentie van een lokaal ingenieursbureau als aan een landelijk verschijnend weekblad. f\ e juiste man of vrouw kan rekenen op een U professionele werkkring, waar in een ontspannen sfeer met grote inzet wordt gewerkt. Waar hem of haar steeds de nieuwste technieken ten dienste staan. En waar een goed salaris en ruime mogelijkheden worden geboden. A Is u naar nieuwe mogelijkheden zoekt en zi deze advertentie u aanspreekt, bel of schrijf ons dan. Draai 071-412407 en vraag naar de heer G. Philipsen. Of schrijf aan het Grafisch Produktie Bureau, Hoofdstraat 172, 2351 AR Leiderdorp, ook t.a.v. de heer G. Philipsen. Grafisch Produk iB.V. 350 AD Leiderdorp Telefoon 071 -412407 Telex 39085 071-413187 Leythenröde is een somatisch verpleeghuis 160 bewoners. Op korte termijn ontstaat de vakature van coördinator vrijwilligerswerk en rekreatieve aktiviteiten. Naast ongeveer 220 medewerkers in vast dienstverband, mogen wij ons verheugen in een groot aantal vrijwilligers. Ruim 160 mensen zijn aktief op velerlei gebied. De rekreatie voor onze bewoners vinden wij een belangrijke zaak, van daar dat we ons dagelijks met de rekreatie bezig houden. Het vrijwilligerswerk en de rekreatie waren voorheen de aandachtsge bieden van verschillende funktionarissen. In verband met ziekte en her-verdeling van taken zijn we voornemens beide te koppelen aan 1 funktionaris. zodat op korte termijn de vakature ontstaat van COÖRDINATOR VRIJWILLIGERSWERK REKREATIEVE AKTIVITEITEN (M/V) goede kontaktuele eigenschappen zich betrokken voelen met de ouder wordende mens bekendheid met het vrijwilligerswerk het vermogen in te spelen op de rekreatieve behoefte van onze bewo- betrokkenheid bij kerkelijke aktiviteiten in ons verpleeghuis Salariëring conform de cao voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door: Mevr. J. Dees-van Es, coördinator vrijwilligerswerk (01751-10681). Mevr. M. Ackersman-Tersteeg, coördinator rekreatieve aktiviteiten (071- 899242). Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen advertentie, kunt u richten junkt-direkteur. 0het verschijnen van deze de heer A. Paats, verpleegkundig ad- ff ff Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp Telefoon 071-899242. seb Gevraagd per 1 oktober Deeltijdbaan. 16 uur per week. Mavo opleiding. Schriftelijke sollicitaties sturen naar: Mevrouw K. L. Sutlono-Goel, Baron Schimmelpenninck van de Oyelaan 3, 2252 EA Voorschoten in klein benzine selfservice station Geen weekend-dienst. Tel. 01717-6464. Chauffeur gevraagd Brandt/Verhuizingen/Leiden is een groeiende onderneming, die al meer dan driekwart eeuw verhuizingen verzorgt over de gehele wereld. Ter versterking van het chauffeurs-team zoekt Brandt/ Verhuizingen een chauffeur - die een groot-rijbewijs heeft; - die een chauffeurs-diploma bezit; - die gemotiveerd is grote verantwoordelijkheid op zich te nemen; - die niet ouder is dan 30 jaar. Heeft u belangstelling voor deze ondernemende baan en meent u aan de gestelde eisen te voldoen, stuur dan uw sollicitatie en loopbaanbeschrijving aan: Brandt/Verhuizingen/Leiden Postbus 11088. 2301 EB LEIDEN Gebr. Zandbergen Vleesgroothandel b.v. Zoeterwoude vraagt voor zo spoedig mogelijk Administratieve medewerker (M/V) a. De taak zal bestaan uit het zelfstandig verzorgen van de totale administratie van één onzer werkmaat schappijen incl. loonadministratie. b. Kennis van automatisering moet aanwezig zijn. c. Praktijkdiploma Boekhouden. d. Leiding kunnen geven aan een klein team. e. Leeftijd ca. 30 jaar. Administratieve medewerker (M/V) a. De taak zal bestaan uit het factureren per computer. b. 1 Verzorgen van de correspondentie, kennis van En gelse-Duitse taal. c. Diploma machineschrijven. d. Leeftijd ca. 25 jaar. e. Administratieve basiskennis moet aanwezig zijn. Sollicitaties kunt u richten aan bovengenoemde b.v. p/a Industrieweg 66, 2382 NW Zoeterwoude. vraagt (m/v): Postbestellers Voor een relatie te Leiden zoeken wij postbestellers op afroep. Medisch sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij per 1 oktober a.s. een medisch sekretaresse. Het betreft een full-time baan gedurende de periode van een maand. Sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij per 11 november a.s. een all-round sekretaresse. Het betreft een full-time baan gedurende een periode van onbepaalde tijd. Administratief medewerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij per 23 september a.s. een ervaren administratieve medewerker. Het betreft een (uil-time baan gedurende een periode van onbepaal de tijd. Boekhoudkundig medewerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij voor z.s.m. een boekhoudkundig medewerker die in het bezit is van een PD-diploma en studerend is voor MBA. Affiniteit met het onderwijs is een pré. Gespecialiseerd in administratieve funkties. Technische Dienst De Technische Dienst is organisa torisch opgebouwd uit drie technische hoofdsectoren, n.l. Bedrijfsvoering (ca. 65 medewerkers), Technisch Bureau (ca. 20 medewerkers) en Medisch Instrumentele Groep (ca. 10 mede werkers). De hoofdsector Bedrijfsvoering ressor teert rechtstreeks onder het adjunct- hoofd Technische Dienst en is verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken m.b.t. reparatie en onderhoud. Hiermee zijn een vijftal werkplaatsen belast. In verband met de toenemende activi teiten van de Technische Dienst, uit mondend in de oplevering van de nieuwbouw aan de Technische Dienst als beheerder, bestaan binnen de hoofdsector Bedrijfsvoering de volgen de vacatures: werktuigkundigen m/v vac.nr. 010.B.42.36.LD Werkzaamheden: - opheffen van storingen aan voor zieningen zoals klimaatregelingen, energie en drinkwater in gebouwen en op het ziekenhuisterrein; - bij grotere defecten treffen van nood voorzieningen, rekening houdend met de continuïteit van de patiënten zorg; - uitvoeren van controle- en onder houdswerkzaamheden aan bovenge noemde installaties. Na een inwerkperiode zijn aan de functie continudiensten verbonden. Functie-eisen: - M.T.S. (wtb) met applicatiecursus meet- en regeltechniek of scheeps- werktuigkundige A; - ervaring in soortgelijke werkzaam heden; - leeftijd ca. 30 jaar; - bereidheid op den duur continu diensten te verrichten. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring max. 2960 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.B. Buis, adjunct-hoofd Technische Dienst (071 -26 40 02) of door de heer C.P. van der Meer, personeelsconsulent (071 - 262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. M. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1Leiden. Aan de streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Met SPOED gevraagd; 1) elektrotechniek 6 tot 10 lessen vakleer. voor groepen Monteuropleiding van de dagschool. Ook HTS-ers-E kunnen naar deze deelfunctie solliciteren. 2) autoschadeherstellen carrosseriebouw motorvoertuigentechniek 2 tot 4 lessen vakleer - bedrijfskennis voor groepen motorvoer tuigentechniek van de dagschool. Eventueel te combineren met: 8 tot 10 lessen vakleer, bedrijfskennis en autotechniek voor groepen autoschadeherstellen, carrosseriebouw en chauffeurs van de avondschool. 3) autospuiten-schilderen 4 tot 8 lessen vakleer voor groepen autospuiten van de dag school. 4) economie-informatica met b.v. NLO-economie 29 lessen voor groepen kantooropleiding en informaticaproject van de dagschool. Deze vacature dient per 1 december vervuld te worden. 5) maatschappelijke begeleiding 4 tot 8 lessen voor groepen primaire opleidingen van de dag school. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Belangstellenden met een passende onderwijsbevoegdheid maar ook zij die op een andere wijze ervaring hebben opgedaan, wor den uitgenodigd te solliciteren. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief aan de heer W. de Rooij, direkteur van de school, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Binnen onze instelling kennen wij voor onze 1.000 bewoners vele verschillende soorten van begeleiding en verzorging, afhankelijk van het niveau van de bewoners en de groep. Als u een verandering van omgeving en/of werk een uitdaging vindt, kunt u als bij ons uitstekend uit de voeten. Door onze verscheidenheid aan zorgverlening kunnen wij ook plaats bieden aan verscheidene (soorten) zorgverleners, zodat u ook als MBO-V met 1 jaar ervaring in de Zwakzinnigenzorg MBO-IW-gediplomeerde ZV-gediplomeerde HBO-V-gediplomeerde kunt solliciteren. Een christelijke levensbeschouwing is, gelet op de aard van de instelling, gewenst. In een sollicitatiegesprek zullen wij aan de hand van uw ervaring, uw kwaliteiten, uw persoonlijke aanleg en interesse bekijken wat voor u de meest geschikte plaats zal zijn. Voor degenen, die zich (nog) willen vestigen in de bloemenbadplaats kunnen wij interne huisvesting bieden. De instelling heeft een goede verbinding met Haarlem, Leiden en Den Haag. Het salaris bedraagt, excl. de onregelmatigheidstoeslag en afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f2.940,- bruto per maand bij een 100% dienstverband. De c.ao. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer H. Koster, personeelsconsulent, toestel 424. kHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26