Oegstgeest op proef aan vuilniscontainer Geertsema: 'Attractiepark wel degelijk belangrijk' Wassenaar toch samen met Den Haag 'Kempenaerstraat heeft weinig aan Digros Partijen komen met vragen over Duinrell Leiderdorp heeft kinderdagverblijf arstïSKMï sggiwag PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 3 SEPTEMBER 1985 WASSENAAR - Waar en wanneer hij dat kan zal oud burgemeester van Wasse naar Molly Geertsema ten strijde trekken tegen de ideeën over Duinrell die en kele Wassenaarders hebben tentoongespreid in een open brief aan B en W. Hun bezwaren tegen het uitdijende attractiepark getuigen van egoïs- me, voert hij aan. 'De activiteiten van Duinrell bv zijn van het aller grootste belang voor de gemeente Wassenaar, al was het alleen maar door de werkgelegenheid die daar mee wordt geschapen', schrijft Geertsema. Om te vervolgen met: 'Ik voel mij daarbij sterk betrok ken, omdat ik als burgemeester van Wassenaar (van 1961 tot 1971 -red) een bijdrage heb mogen leve ren aan de eerste aanzet van de tot standkoming van camping en at tractiepark'. Een gesuggereerde bevriezing van de huidige situatie en een rem op een verdere stijging van het aantal bezoekers wijst hij af: 'Het is duidelijk, dat gezien de concurren tie in deze branche bevriezing ge lijk staat met een zachte dood. Ik zou dat ten zeerste betreuren en ik hoop en verwacht vele Wassenaar ders met mij'. 'Als na het op sterven liggende Dierenpark Wassenaar ook nog aan Duinrell een einde komt (want gezien de gehele opzet kan de cam ping niet meer op zich zelfbestaan) zal dat zowel de middenstand als de totale werkgelegenheid in onze gemeente nadeel toebrengen', rea geert Geertsema op de stelling dat dagjesmensen 'nauwelijks beste dingen doen in het dorp'. Alleen aan campinggasten zou Wassenaar wat hebben, aldus de open brief. Schandelijk Na dit lesje zakendoen, begeeft de ex-commissaris der Koningin in Gelderland zich op het gladde pad van vrouwe Justitia. 'Uw sugges tie, dat Duinrell bv nu al in specu latieve handen zou zijn gevallen acht ik schandelijk en volstrekt in strijd met de waarheid', zo haalt hij uit naar een passage, die in werkelijkheid zo hard nog niet is. in de open brief worden slechts vragen gesteld over de zeggen schapsverhoudingen, zoals: 'Hoe groot is de kans dat Duinrell bv te eniger tijd in min of meer specula tieve handen valt? In hoeverre is dit al gebeurd? En: welke gevolgen kan dit hebben voor de relatie met de plaatselijke gemeenschap? Idee hierachter: de briefschrijvers wil len volstrekte duidelijkheid heb ben. Om die reden voelen ze wel wat voor een raad van commissa rissen, waarin ook de gemeente zit ting zou moeten nemen. Dit "ge zien de verwevenheid van belan gen". Het is niet de enige suggestie: de Oud-burgemeester Molly Geertse ma: ten strijde tegen bezwaarma kers. (archieffoto) Wassenaarders pleiten voor meer parkeerplaatsen en een verkeers plan dat de problemen rond Duin rell- en strandbezoekers dient op te lossen. Ook moet de ingang voor campers, personenauto's en auto bussen worden verlegd naar de Katwijkseweg. WASSENAAR - De Wassenaar- se fracties van WD, PvdA en D'66 hebben B en W vragen ge steld over Duinrell. De libera len willen weten of aan de hin derwetvergunning voor Duin rell dusdanige voorwaarden kunnen worden verbonden, dat na overleg met omwonen den en het recreatiepark voor de komende jaren een goede oplossing is gevonden voor de bestaande problemen (zoals verkeer-, parkeer- en gelui- doverlast). Ook vragen ze zich af of de nale ving van de gestelde voorwaarden kan worden afgedwongen. Daar naast zijn de liberalen, evenals de sociaal-democraten en redelijk-al ternatieven, benieuwd of de dage lijks bestuurders de gemeenteraad willen betrekken in de procedure. Andere belanghebbenden beho ren volgens de drie partijen boven dien ruime mogelijkheden moeten krijgen om van eventuele in- spreekmogelijkheden gebruik te kunnen maken. Als het aan de frac ties van D'66 en PvdA ligt dringen B en W er bij Duinrell bv met klem op aan om voor 1 april 1986 gratis parkeren in te voeren op het eigen terrein van het recreatiepark. Tot slot vragen deze twee partij en of de gemeente dusdanige gege vens heeft dat precies kan worden vastgesteld waaruit de geluidover- last bestaat. Zo ja, dan willen ze snel de beschikking krijgen over de gegevens. Zo nee, willen B en W dan op korte termijn een onder zoek instellen om de gegevens als nog boven tafel te krijgen? Zoals bekend zijn vier open brie ven binnengekomen tegen de nieu we, allesomvattende hinderwet vergunning die in de plaats komt van vele kleine hinderwetvergun ningen. Vervuiling, parkeerproble men en geluid- en verkeersover last: het zijn slechts enkele klach ten. DINSDAG Leiden Kijkhuis. Vrouwenkerkkoorstraat Film 'Stop making sense', 20 en 22.15 Academiegebouw, Rapenburg 73 - uni versiteitsraad, 19.30 uur. Gulden Vlies, Breestraat 125 - werk groep Hogewoerd, 20 uur. Voorschoten Zaal De Werf, Schoolstraat (naast kerk) - Open huis chr. oratoriumver. Exultate Deo, 20-22 uur. Clubhuis volkstuinvereniging nabij Het Wedde - Open huis squaredance club Coast Riders, vanaf 20 uur. Leiderdorp Gemeentehuis, Statendaalder - Com missie beroep- en bezwaarschriften, 20 Oegstgeest Gemeentehuis - Raadscommissie finan ciën, 19.30 uur. WOENSDAG Leiden Hooglandse kerk - Lunchconcert met Dick Koomans, 12.30 uur. Warmond Trefpunt, Herenweg 80 - Kledingbeurs UW, inleveren van 9-11 uur, verkoop 14-16 en 18.30-19.30 uur Oegstgeest Rustenborch, Van Wijckersloothplein - Bazaar met werkstukken, rad van avon tuur en hapjes, 14-17 uur. Twee inbraken OEGSTGEEST - Inbrekers heb ben dit weekeinde twee keer hun slag geslagen in Oegstgeest. Om te beginnen in de Floraschool aan de Lange Voort. Diverse ruimtes, waaronder de lerarenkamer, wer den doorzocht. Uiteindelijk namen de dieven een videorecorder mee. Gisteren deed een bewoner van de Bernhardlaan eveneens aangif te van een inbraak, die in het week einde moet zijn gepleegd. Hij miste sieraden en cheques. De waarde van het ontvreemde is nog niet be kend bij de politie. Wel weet men hoe het ongewenst bezoek binnen kwam: de balkondeuren op de eer ste etage stonden open. Elektronisch stemmen roept tegenstand op LEIDERDORP - Bij de eerstko mende verkiezingen zullen inwo ners van Leiderdorp hun stem hoogstwaarschijnlijk op de tradi tionele manier moeten uitbrengen: staand in een stemhokje een vakje aankruisen. Het alternatief, een machine waardoor de Leiderdor pers met één druk op de knop klaar zijn, werd gisteren alles be halve met gejuich ontvangen door de leden van de raadscommissie bestuurszaken. - De leden blijken helemaal niet te °f_,Stlchtl£g Kinderopvang Leiderdorp zitten wachten op de aanschaf Om ziekteverzuim in te dammen OEGSTGEEST - Bewoners van Haaswijk en de Oegstgeester straten waar tot dusver het huisvuil op maandag wordt opgehaald, zullen vanaf 14 oktober geen vuilniszakken meer aan de straat mogen zetten. Deze twee wijken dienen namelijk als proef voor de invoering van verrijdbare mini-containers. De bewoners van deze wijken zijn verplicht aan de proef mee te doen. Half april '86 loopt de proef af. Dan zal worden bezien of het voor invoering in heel Oegstgeest in aanmerking komt. LEIDERDORP - Leiderdorp heeft nu echt een kinder dagverblijf. Welgeteld vier baby's -de jongste acht ken oud- en vier peuters meldden zich gisteren mét roepskrachten officiële opening laat nog even op zich wachten. Voorlopig draait het kinderdagverblijf met drie be groot aantal vrijwilligers. hun ouders bij het gloednieuwe dagverblijf in 'Het Leiderdorp is niet zonder slag of stoot een dagop- Startblok' aan de Lijnbaan. Blijkens de gezichten op vanê voor de allerkleinsten rijk geworden. Vijf jaar de foto bleven de nieuwe 'klanten' der. Volgens woordvoerder Connie r nogal rustig on- geleden al begon een speciaal in het leven geroepen Werkgroep Kinderdagverblijf zich voor zo'n vorm van n den Broek van dagopvang sterk te maken. Na heel wat gesprekken. wr .3 alles goed rapporten én besprekingen in raadscommissies en ge verlopen. Twee lokalen van het Startblok zijn keurig meenteraad gaf de raad uiteindelijk eind februari toe- verbouwd "en het is echt heel mooi geworden". Het stemming. Ze verbond daar wel enkele voorwaarden aanbod van baby's en peuters is redelijk, maar nog aan: de begroting moest worden ingekrompen en de w niet overweldigend. Bij de peuters is gedurende de Werkgroep diende samen te werken met de al langer de middaguren nog plaats. De ochtenden zijn vol voor opererende Stichting Kinderspeelzaal. elektronische stemmachine, zoals voorgesteld door het ambte lijk apparaat. Men vindt het niet belangrijk dat de uitslag van verkiezingen al een halfuur na het twee* tot vierjarigen. Ze verwacht dat de babygroep sluiten van het stembureau be- medio januari voor honderd procent bezet is. De ouders hebben afgelopen weekeinde al met het kend is. Waar blijft dan de roman tiek van het urenlang stemmen tel len en het vol spanning wachten op de uitslag? vroeg raadslid Klerks (WD) zich vertwijfeld af. Waarop PvdA-burgerlid Van Diggelen los barstte dat het met de hand tellen van stemmen alleen maar "rom mel" geeft. Burgerlid mevrouw Terlouw wist te vertellen dat veel oudere mensen 'knoppenangst' hebben. Gevolg: paniek in het stemhokje. De jeugd daarentegen ziet het ap- leuk speeltje i nieuwe kinderdagverblijf kennis kunnen maken. De verderging. Die samenwerking kwam niet van de grond. De twee partijen bleken het op fundamentele gronden Waarop de Stichting Kinderspeelzaal alleen De invoering van de mini-contai ners als vuilnisvergaarbak wordt met name overwogen omdat het de arbeidsomstandigheden van de vuilnismannen verbeterd. Momen teel is het ziekteverzuim bij de 'be laders' van de vuilniswagen vijf tien procent. Dit vrij hoge percen tage zal volgens de verwachting af nemen als er wordt overgescha keld op een andere, minder inspan ning kostende manier van ophalen. Het gevolg voor de gebruiker zal onder meer zijn dat er geen vuilnis zakken meer hoeven worden ge kocht. Daar staat echter tegenover dat de reinigingsbelasting omhoog gaat en dat de gebruiker voor het schoonhouden van de kunststof containers moet zorgen. Bewoners van flats hebben wei nig aan de mini-containers op wiel tjes. Zij zullen waarschijnlijk grote container met een inhoud van 1100 liter in de nabijheid krij gen, zodat zij nog steeds met zak ken moeten slepen. Voordelen van de container zijn Politiek verzet zich niet tegen besluit Gedeputeerde Staten WASSENAAR - Wassenaar gaat samenwerken met gemeenten in niet meer bij weg te slaan. Dat had de Haagse regio, zoals Den Haag. althans begrepen na informatie Leidschendam, Nootdorp, Rijs- te hebben ingewonnen in een gere woonplaats, wijk, Voorburg en Zoetermeer. De dergelijke commissie algemene zaken verzet machines al zijn ingeburgerd. Burgerlid Lamers (D'66) zag dergelijk besluit meer nadelen dan voordelen. En zo de Staten (GS), dacht de meerderheid van de com- a de uitgebreide discus- te zich gisteravond niet tegen Gedeputeer- sie gisteravond over. Wat burge- heim meester en wethouders zelf be treft: die hebben volgens burge meester Bruggem. sluit genomen Wassenaar heeft er nooit een ge- gemaakt dat ze liever zou willen samenwerken met zowel de Haagse als de Leidse regio. Vorig nog geen be- jaar sprak de raad zich unaniem uit groter samenwerkingsge- Met de invoering van elektroni- bied en noemde dat Leihaag sche stemmachines zou een bedrag Maar, aldus B en W nu, de stem van ruim een ton zijn gemoeid, van Wassenaar is niet krachtig ge- Daar tegenover staan besparingen noeg gebleken om het provinciaal omdat er geen stemhokjes, bussen, bestuur daartoe c"~- biljetten, kiespotloden en dergelij- zijn ke hoeven te worden aangeschaft Dat scheelt per verkiezing 8000 gulden. te halen". GS mening dat Wassenaar nu v. eenmaal sterker op Den Haag dan n op Leiden is georiënteerd. Indeling het Haagse samenwerkingsge bied zou daarom het meest voor de hand liggen. Een mening die door B en W wordt onderschreven. Voor WD-fractievoorzitter Ch.B. Aptroot lag de zaak duide lijk. "Het valt toch niet tegen te houden". De WD voelt wel voor een overlegorgaan maar dan ook niet veel meer dan dat. Aptroot ci teerde uit een verslag van B en W waarin burgemeester drs. P.H. Schoute (VVD) zelf al aangeeft een voorkeur te hebben voor "een zo licht mogelijke vorm van samen werking". Drs. R.A. Nieuwenhoven (D'66) vond het maar "vage terminologie" en vroeg om tekst en uitleg. Burge meester Schoute stelde nadrukke lijk dat het college geen 'zwaar ge west' wil, een gewest met bestuur lijke verantwoordelijkheden. De burgemeester vindt het huidige ge west 's-Gravenhage nog niet licht genoeg, dat mag best afslanken. "Ik bepleit geen minimale van samenwerking maar een male vorm van regelgeving". Schoute, mr. K. Staab die vorig jaar al geen brood in 'Leihaag' zag aankondigde dat Wassenaar V.J.W. Wensveen bracht de wens toch wel bij Den Haag zou worden het CDA in herinnering 1 een kleinschaliger vorm van sa menwerking binnen de regio Lei den, doch ook hij vond de keuze voor Den Haag "verstandig en wel overwogen". Ook J.W. Harting (Partij Wasse naar) had een voorkeur voor sa menwerking met Leiden maar hij vond de huidige indeling bij Den Haag nu eenmaal "pure realiteit" waartegen verder verzet zinloos zou zijn. Voor Nieuwenhoven vormde de 'ommezwaai' van deze fracties aan leiding om op te merken dat "de realiteitszin bij sommigen nu een maal later doorbreekt dan bij ande ren". Hij wees in dit verband naar de voorganger van burgemeester r.ame bewoners van de Willem de Zwijgerlaan zullen hier gelukkig mee zijn. Zij hebben al vele malen geprotesteerd tegen de garage-be stemming van het lege stuk grond. Van Eisen (PPR) was het enige commissielid dat negatief over de voorgenomen vestiging oordeelde: "Ik heb vrees en twijfel. Ik zie door de komst van Digros een leegzui- geffect van De Kempenaerstraat. Is De Kempenaerstraat gedoemd noodlijdend te worden"? Schandaal Op de publieke tribune was een steeg op deze manier wordt ge- vertegenwoordiger aanwezig van vuld. Haasnoot (PvdA): "Het is een Proper Beheer, exploitant van de goede zaak voor de Oegstgeester nog altijd leegstaande Markthof. consument". "Een vreugdevol Zijn woorden aan het adres van het voorstel", noemde het CDA-com- gemeentebestuur logen er niet om: missielid Van der Bend-Den Ou- "Ik heb geen goed woord over voor den het in twee delen uiteenvallen- de besluitvorming in B en W, als er de voorstel. tenminste nog van besluitvorming Als Kamsteeg aan Digros mag gesproken kan worden. We waren verhuren, zal op het braakliggende heel ver gekomen met voetbalver terrein aan de overzijde geen gara- eniging ASC over een regeling ge komen, maar woningbouw. Met voor de parkeerproblemen rond OEGSTGEEST - De vestiging van Digros in de garage van Kamsteeg aan de Geversstraat in Oegstgeest zal weinig posi tief effect hebben op de nabij gelegen winkelstraat De Kem penaerstraat. Dat meenden alle leden van de raadscommissie voor ruimtelijke ordening in Oegstgeest die gisteravond in vergadering bijeen waren. Overigens waren de meeste raads leden van mening dat het een goe de zaak is als de garage van Kam- De Markthof. Zonder overleg met straat. Na de komst van de Lange ons of met de winkeliersverenigin- Voort is dit de tweede doodsteek, gen ligt er ineens dit voorstel. Het Het gaat om koppelverkoop van is een groot schandaal. Het is ge- het gemeentebestuur om te omzei- woon een spel, ik schaam me dat len dat er een garage wordt ge- hier te moeten zeggen. B en W zei- bouwd aan de overkant van Kam den te zijn overrompeld door de steeg. Jullie willen gewoon dat De overeenkomst tussen Kamsteeg en Kempenaerstraat verdwijnt". Digros, terwijl ze het twee weken geleden al wisten". De voorzitter van winkeliersver- Over de gevolgen van het beleid eniging Oegstgeest Actief, J. Scho- voor De Kempenaerstraat wist haus, was gisteravond vooral "ver- Proper: "Dit is de doodslag voorde baasd". Met opgetrokken wenk brauwen betoogde hij: "B en W zei den altijd dat ze niet met de natte vinger wilden werken. Vanavond hoor ik slechts geluiden als 'We weten het eigenlijk ook niet' en an dere vaagheden. De rapporten van het KNOV en het CIMK over de Markthof en over Macintosh wor den niet meer ingekeken. Als u die rapporten nog eens zou lezen, zou u wel anders praten. Ik hoop dat de wijsheid terugkeert". Onbetrouwbaar "Alle parkeerproblemen zijn met de komst van Kamsteeg ineens opge lost. Onze zaak komt beter in het zicht te liggen, hoewel ik de Markthof een uitstekende locatie blijf vinden" Digros-baas Jan van der Broek is juist terug uit de Verenigde Staten ("Om te kijken hoe het moet en reageert gematigd enthousiast op de recente ontwikkelingen. "De winkeliers van De Kempenaerstraat zullen de klanten met een beetje creativiteit moeten trekken. Ik heb altijd gezegd mee te willen doen aan het doen opleven van de straat, dat blijft staan. Proper zal hope lijk een interessante gegadigde vinden voor de Markthof. al zal hij water verzoek om meer ruimte komt. kan bij de wijn moeten doen en minder 'goede' huren moeten vragen. Mocht de raad dat honoreren. "En dat kan het met Kamsteeg alsnog afketsen dan heb ik nog een verrassing in petto, ggj zg |gg| Met geld en goede woorden is immers heel veel te realiseren. We komen hoe dan ook met een zaak in Oegstgeest" Overigens blijft de mogelijkheid bestaan om in de Markthof groot schalige winkels te vestigen. De gemeenteraad zal hierover in de toekomst het laatste woord krij gen. In principe zullen de winkels niet groter dan honderd vierkante meter mogen zijn, r snel gaan als nu met Kam steeg is gebeurd", rekende G. Wuisman (D'66) voor na een korte juridische les. volgens de Oegstgeester reini- diensten. De besparing van gingsdienst dat de capaciteit groot vuilniszakken zou tegen deze ver is (120 of 240 liter), dat klein grof hoging opwegen. Dit werd door vuil direct kan worden aangebo den, dat tuinafval en ander scherp afval in de container kan, dat huis dieren niet bij het afval kunnen ko men en dat de container op wiel tjes fysiek minder belastend is dan een zak of een doos. In de gisteravond gehouden ver gadering van de commissie open bare werken en ruimtelijke orde ning bleken de commissieleden akkoord te gaan met een proef op de som. Kanttekeningen werden echter geplaatst bij het verhogen) van de reinigingsbelasting. In een voorbeeld stelt de dienst gemeen tewerken voor om 24 gulden per jaar meer te vragen voor de bewe- Afgaande op ervaringen in ge meenten waar de mini-container reeds is ingevoerd, verwacht Oegstgeest louter positieve gelui den. Gisteravond werden zij in de ze veronderstelling gesteund door een op de publieke tribune aanwe zig echtpaar dat van mini-contai- nerstad Den Haag naar Haaswijk verhuisde. "Onze eerste reactie na dé verhuizing was: Wat jammer dat ze hier het vuil nog met zakken op halen. We zijn heel blij dat Oegst geest ook overweegt op de mini- container over te stappen". ingedeeld. De PvdA had altijd al een voor keur voor Den Haag maar fractie voorzitter H.J. Goulooze wilde wel weten of de samenwerking de bur- I gers ook nog geld zou kunnen gaan kosten. Het college zal dat nog aan geven want "elk lidmaatschap kost nu eenmaal geld", aldus burge meester Schoute gisteravond. Een tweetal regelingen die bui ten het samenwerkingsgebied Den Haag vallen zullen toch in de toe komst gehandhaafd blijven. Het gaat hierbij om de streekmu- ziekschool Leiden en omstreken en het werkvoorzieningschap 't Heem in Katwijk waar enige Was senaarders, veelal met een handi cap, werk vinden. Exultate Deo De christelijke oratoriumver eniging 'Exultate Deo' uit Voor schoten houdt vanavond open huis. Mensen van 16 jaar en ouder, die van koorzang houden, worden uitgenodigd om vanavond tussen acht en tien langs te komen in 'De Werf, naast de kerk aan de Schoolstraat. Binnenkort begint het koor weer met de repetities. Verster king is van harte welkom. Bij voorbeeld voor het jubileum-con cert (het koor viert het eerste lus trum). Square dancing Bazaar Werkstukken van bewoners van Rustenborch, het Oegstgeester centrum aan het Van Wijckers loothplein, zijn morgen tussen twee en vijf uur te bewonderen. Het gaat om werkstukken van de bezigheidstherapie. Een rad van avontuur, drankje en pannekoe ken vormen ook ingrediënten van de bazaar. Kledingbeurs De Unie van Vrijwilligers houdt morgen een winterkledingbeurs in het Trefpunt aan de Herenweg. Tussen negen en elf morgenoch tend kan goede, schone en moder ne kleuter- en kinderkleding, tie nermode en dameskleren worden ingeleverd, met uitzondering van damesjaponnen en babykleertjes. Sportartikelen zijn juist weer wel veelgevraagd, evenals fiets- en autozitjes en groot speelgoed. Mensen die alleen 's avonds tijd hebben kunnen, na telefonisch De Coast Riders, een square- en rounddance club uit Voorschoten, houdt vanavond open huis in het acht uur te kijken wat het Amerikaans squaredansen inhoudt. Binnen kort begint de nieuwe cursus. i twee en vier en half zeven en half acht plaats. LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18 00-19 30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 250,90 f 345,20 131,40 65,70 f 89,30 22,10 f 30.00 (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per halfjaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd per maand, per post (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan, Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071) 144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11. 2221 JB Katwijk (01718)12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A A van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaft Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel. Jo hannesburg. Tokio. Londen, Parijs. Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2