Alboreto profiteert van stuurfout Prost 5 ms Kiefel verslaat Lemond SCOREBORD Storm deert Spencer niet Salonen wint in Argentinië Amerikaan kan dubbelslag niet meer ontgaan Van Goch aan de leiduig Italiaan wint GP van West-Duitsland FINA wil uitslapen Politie arresteert relschoppers Ernstige val Van der Berk In proloog van Ronde van Colorado Ippel en Van Straaten komen net iets tekort in Kralingen CORDOBA (AFP) - De Fin Ti- mo Salonen heeft zaterdag met een Peugeot de Rally van Ar gentinië gewonnen. Door deze zege verstevigde Salonen zijn leidende positie in het klasse ment voor de wereldtitel. De Oostenrijker Wilfried Wiedner in een Audi Quattro eindigde als tweede, de Argentijn Carlos Reutemann werd in een Peu geot derde. De eindstand is: 1. Salonen/Harjanne (Fin). Peugeot 10.04.33. 2. Wiedner/Ze- hetner (Oos) Audi Quattro, op 15.48, 3. Reutemann/Muzio (Arg), Peugeot op (Zwe) 60. 3. Vatanen (Fin) 55, 4. Röhrl SILVERSTONE (ANP/Reuter/ SID) - In tegenstelling tot de zij span-coureurs deerden storm en regen Freddie Spencer allerminst op het circuit van Silverstone. In de 250 cc-klasse bemachtigde de Amerikaan zijn eerste wereldtitel van dit seizoen. De Honda-coureur eindigde als vierde in een door de Westduitser Mang gewonnen race. In de halve liter klasse is na zijn dertiende seizoen-overwinning de strijd om het wereldkampioen schap nog formeel open, maar in de praktijk kan de 23-jarige Ameri kaan uit Louisiana de dubbelslag nauwelijks nog ontgaan. De weersomstandigheden speel den ook in de solo-klassen een voorname rol. Door het opspatten de water was het zicht van de cou reurs vrijwel nihil. In de 250 cc be paalde Freddie Spencer zich er toe de vierde plaats in handen te hou den. Die klassering was juist vol doende voor zijn wereldtitel. De Amerikaan, bepaald geen regenrij der, schonk de overwinning aan zijn 'knecht' Anton Mang. De West duitser werd gevolgd door twee landgenoten. Achterhoede In de 500 cc nam Spencer alleen in de beginfase enig risico. Hij bouwde in de eerste ronden zo'n voorsprong op, dat hij in het ver derde verloop de gashandle zover kon terugdraaien dat zijn veilig heid zo optimaal mogelijk was. De regerend wereldkampioen Eddie Lawson (27) uit Californië vertrok slecht, maar slaagde er in zich op te werken naar de tweede plaats. Door dat resultaat behield hij een theoretische kans op de titel. slechte start. Na het groene licht belandde hij in de achterhoede. Als erkend regen-specialist zette hij daarna een enerverende inhaalrace in. die hem tenslotte als zevende over de eindstreep liet komen. Rob Punt werd dertiende, Maarten Duyzers 23e. In de 125 cc werd ve teraan Anton Straver (40) verdien stelijk twaalfde. T, Boy van Erp reed als een recreant en eindigde op vier ronden als 28e. MAANDAG 5 AUGUSTUS 1985 SINT ISIDORUSHOEVE (ANP) - Halverwege de strijd om het natio nale kampioenschap in de zij- spanklasse gaat Hans van Goch, met Sies Hurkmans als bakkenist, riant aan de leiding van het klasse ment. De combinatie uit Schijndel, leider sinds de eerste wedstrijd, werd ook totaalwinnaar van de vierde race van de acht. Dat ge beurde op Het Kötterbos, het par koers bij Sint Isidorushoeve, zon der manche-overwinning. Ton van Heugten en Frits Kiggen, de we reldkampioenen van 1981, moes ten in de tweede omloop de strijd staken wegens een kapotte stuur- demper. Het tweetal uit Amers foort reed op dat moment vooraan. Ook Muller/Van Heek had te kam pen met mechanische pech. In de derde en laatste manche raakte de versnellingsbak defect. NURBURGRING (ANP/SID/AFP) - Michele Alboreto heeft zijn positie in het klassement om het wereldkampioenschap in de formule 1 verstevigd. Gisteren won de Italiaan in een Ferrari op de Nürburgring de Grote Prijs van de Bondsrepubliek Duitsland ,de negende van zestien WK-races. Zijn voornaamste rivaal, de Frans man Alain Prost, eindigde op ruim elf seconden als tweede. Lange tijd had Prost zijn McLaren in de slip stream van Alboreto's Ferrari ge houden. Negen ronden voor het einde probeerde hij met een uitge kookte manoeuvre de Italiaan te passeren. De inhaalpoging was iets te uitgekookt. Prost verremde zich, draaide om zijn as en de tweede overwinning van Alboreto in dit seizoen was veilig gesteld. Door zijn overwinning breidde Alboreto zijn voorsprong op Prost met nog zeven races te rijden uit tot vijf punten: 46-41. De overige rijders staan op vrijwel onover brugbare afstand. Elio de Angelis, die met technische mankementen uitviel, behield in het klassement de derde plaats, maar zijn achter stand liep op tot twintig punten. Voor het duel tussen Alboreto en Prost begon, stalen de Braziliaan Senna en de Fin Rosberg voor 70.000 toeschouwers de show. Ros berg vertrok in zijn Williams als snelste. De Italiaan Teo Fabi, die voor de eerste keer in zijn loop baan de pole-positie had veroverd, werd bij de start door zenuwen overmand, liet zijn koppeling te snel opkomen en verdween nog voor de eerste chicane naar de mid denmoot. Rosberg reed 26 van de 67 ron den aan de kop. Met aan zijn ach terwiel Senna. In de 27e ronde pas seerde de Braziliaan op zeer behen dige wijze de Finse oud-wereld kampioen. Daarna ontwikkelde zich een tweegevecht tussen het tweetal, dat voor beide rijders fa taal afliep. Senna viel uit met mo- torpech, Rosberg werd gedwongen een pitstop te maken, keerde nog wel op de baan terug en Finishte tenslotte als hekkesluiter (twaalf de), met zes ronden achterstand. Achter dit halsbrekende toeren uithalende duo reden Alboreto en Prost in derde en vierde positie. Zij promoveerden automatisch tot De Olympische Zomerspelen van 1988 in Seoel worden geen ont- bijtspelen. Nadat de Internationale Amateur Atletiek Federatie wei gerde te buigen voor de wensen van de Amerikaanse televisiesta tions, heeft ook de wereldzwem- bond (FINA) zich met succes ver zet tegen het streven de finales van de belangrijkste nummers in de ochtenduren te houden. Het IOC is, zoals voorzitter Juan Antonio Samaranch tijdens een persconferentie in Sofia bekend maakte, akkoord gegaan met het voorstel van de FINA dat er in Seoel geen fmales voor twaalf uur 's middags zullen plaatsvinden. koplopers en hielden de toeschou wers rondenlang in spanning. Tot dat Prost, die de voorafgaande twee seizoenen beide keren als tweede in de strijd om de wereldti tel eindigde, een stuurfout maakte en voor Alboreto de weg vrijmaak te voor zijn tweede zege in 66 races. Was Alboreto opgetogen over zijn succes, regerend wereldkam pioen Niki Lauda was opnieuw zeer ontevreden. „Ik had hier ge makkelijk kunnen winnen", aldus de verbolgen Oostenrijker, die on danks de snelste rondetijd (1.22,806, snelheid 197,464, baanre cord) zijn McLaren als vijfde over de streep stuurde „De mecaniciëns kunnen kennelijk de problemen met de remmen niet oplossen. An ders rijd ik hier van start tot finish aan de leiding". In de GP van de Bondsrepubliek debuteerde dit seizoen Huub Ro- thengatter in de formule 1. Hij maakte in een Osella tijdens de laatste training de een na laatste tijd, reed halverwege de race in de zelfde positie en verliet toen de baan met problemen met de aan drijving. In het voorprogramma waren de Nederlanders in de Alpine Renault Turbo race evenmin succesvol. Jan Lammers viel uit in de tiende ron de door een technische storing. Mi chael Bleekemolen bleef bij de start staan door een defecte waters lang. Alain Prost, winnaar Michele Alboreto en Jacques Lafitte (van links r regenbui van champagne na afloop van de Grote Prijs van Duitsland. SILVERSTONE (Reuter) - Aan de vooravond van de motorra ces om de Grote Prijs van En geland op het circuit van Sil verstone heeft de politie 37 mensen in hechtenis genomen. De bobbies raakten zaterdag avond slaags met een groep van ongeveer 400 supporters, van wie de meesten teveel alcohol hadden genuttigd. De relschoppers bestookten de politie met zelf-gefabriceer- de molotov-cocktails en stenen. De drie uur durende veldslag was het directe gevolg van in grijpen van de politie, die poog de te verhinderen dat de dron ken supporters de doorgang op de autosnelweg naar het circuit van Silverstone wilden bezet ten. Daarvoor hadden de van dalen op het circuit toiletwa gens en geparkeerde auto's ver nield. RIJEN (ANP) - John van der Berk heeft tijdens de vijfde race om het nationale motorcrosskampioenschap in de klasse tot 125cc een ernstige val gemaakt. De coureur uit Oss kwam in de tweede manche van de wedstrijd in Rijen na de springbult op de stilstaande motor van een uitge vallen mede-rijder terecht. Van Berk werd naar het ziekenhuis in Tilburg vervoerd. Er werd gevreesd voor een kuitbeenbreuk. Het ongeluk ver stoort de plannen van Van der Berk voor de rest van het seizoen. De nummer vijf in de stand om het wereldkampioenschap was voornemens naar Zuid-Amerika te reizen. In dat werelddeel worden de laatste wed strijden uit de GP-reeks verreden. Voornaamste kandidaat voor de we reldtitel is Dave Strijbos. Het wonderkind uit Oss demonstreerde op De Grote Heide, opnieuw zijn klasse. Met grote voorsprong won hij de drie manches. In het klassement heeft hij nu een voorsprong van 111 punten. DEN HAAG (ANP) - De cijfers in de ver schillende sportprijsvragen in het week einde zijn: Lotto De winnende getallen In de Nederlandse r 31) z 2 - 13 - 17 - 26 - 28 - 34. Reservegetal: 25. Deelnemers: 446.291, inleg: f. 2.157.458,00, prijzenbedrag: f. 1.095.300,00. Cijferspel De uitslag van het cijferspel (nr 31) is: 891102. Deelnemers: 184.127, inleg f. 276.190.00, vaste prijzen. Westduitse Lotto De winnende getallen in de Westduitse Lotto zijn: 1 - 2 - 21 - 23 - 30- 38. Reservegetal: 10. De uitslag van 'Spiel 77" is: 6285270. SAN FRANCISCO (AFP) - De Amerikaan Ron Kiefel, dit jaar winnaar van de 15e etappe in de Ronde van Italië, heeft zaterdag de proloog van de Ronde van Colora do gewonnen. Hij was op een par koers van 1,7 kilometer bijna zes seconde sneller dan zijn landge noot Greg Lemond, tweede in de laatste Ronde van Frankrijk, die derde werd in de proloog van de Amerikaanse ronde. Ook de twee de plaats was voor een Amerikaan Andrew Hampstean, eveneens etappewinnaar in de Giro. De Ron de van Colorado, ofwel de Coors Classic, startte zaterdag in het Cali- fornische San Francisco ver buiten de staatsgrens. De slotfase is wel, als gebruikelijk, in Colorado. ploeggenoten Stumpf en Gensler. De jury verklaarde het protest ont vankelijk. Niet Bölts maar Stumpf en Gensler werden gestraft met dertig seconden. Kortenhoef 1 - 10 - 15 - 33 - 35 - 38. Reservegetal: 26. W5-spel De winnaars van de vijf koersen in het W5- spel. dat gespeeld werd op Duindigt zon dag,zijn: eerste koers: Zodiac Vrijenesse vijfde koers: Zacatal du Bois (A. Suyker- buyk). De winnende serie is in cijfers: 4 - 16 - 3 - 1 - 14. De twee winnaars krijgen elk f. 147.583,00. De omzet bedroeg: f. 491.943,50. Bernard Hinault en Greg Lemond in een vriendelijk onderonsje op de persconferentie voor de Coors Classic. De winnaar van de Ronde van Frankrijk is zijn teamgenoot een tegenprestatie verschuldigd in deze Amerikaanse ronde. (foto afp» LEIDEN - De Leidse amateurwiel renners Richard Ippel en Jan van Straaten reden zaterdagavond een goede wedstrijd in het Rotterdam se Kralingen, maar kwamen in de finale van dit criterium toch net iets te kort om een gooi naar de ze ge te doen. Op het vanwege de har de wind zware, rondje wisten de beide Swift-renners zich aanvan kelijk attent bij de eerste zes ren ners van een in twee stukken uit eengevallen kopgroep te handha ven. Ippel kwam er echter tijdens de slotronden volledig doorheen te zitten en moest in de zesde plaats berusten. Op het moment dat de gebroeders Hogervorst en Barend Huveneers uit het groepje weg sprongen, was vervolgens ook Jan van Straaten niet meer bij machte om te reageren. Hij diende het ach ter winnaar Jan Hogervorst bij een verdienstelijke vierde stek te laten. Op een door de regen spekglad rondje in Nieuwegein was Van Straaten gisteren opnieuw de beste Swift-amateur. De Leidenaar werd tiende, terwijl Gert-Jan Zwaan en Ippel respectievelijk als 13de en 15de over de meet eindigden. Bollenstreek-junior Frank van Veenendaal kwam zaterdag in de klassieker "omloop van het land van Bartje" als vierde over de meet. De volgende dag werd de Sassenheimer in een criterium te Maren-Kessel achtste. Liefhebber Piet Kralt won in Zaandam de spurt van het peloton, hetgeen hem een derde stek opleverde. Adrie van Diemen en Pieter Eve- lein (zaterdag zes in Giessenburg) eindigden als zesde en negende. Veteraan Jan Zwaan, vorige week in het Engelse Rugby de "in memoriam Piet Overdevest bokaal". Finishte in Kralingen als achtste bij de liefhebbers-vetera nen. Bij de vrouwen moest Monique Kaufmann gisteren in Maren Kes- sel na haar nederlaag bij de Finale van de N.K.-achtervolging op nieuw haar meedere erkennen in Petra de Bruin. Achter winnares De Bruin Finishte de Van Duuren- renster als tweede. Ondanks haar tweede plaats van vrijdag is de Haagse overigens wel verzekerd van deelname aan de WK-achter- volging. Conny Timmermans, de nieuwe troef van de Riethoven-bri gade, ontving een invitatie voor de équipe die de komende week deel neemt aan de Amerikaanse Coors Classic. De uitslag van de proloog uit de F 5,30 seconden. 2. Andv Hampstead (VSt) 3.10,70, 3. Greg Lemond (VSt) 3.11,20. 4. Olaf Jentsch (DDR) 3.11.90, 5. Didier Garcia (Fra) 3.12.30. 6. Alex Stieda (Can) 3.13,60. 7. Stepha- ne Guay (Fra) 3.15.40. 8. Gervais Rioux (Can) 3.15.50,9. Doug Shapiro (VSt) 3.15.60,10. Thur- low Rogers (VSt) 3.15,70,11. Steve Bauer (Can) 3.16.50. 12. Alan McCormack (Ier) 3.16.60, 28. Enk Breukink (Ned) 3.22,40. 35. Jan Siemons (Ned) 3.23.70, 45. Rene Beuker (Ned) 3.26,10, 47 Marc Manders (Ned) 3.26,90, 54. John Bo- gers (Ned) 3.29,20, 64. Bernard Hinault (Fra) 3.31,60, 76. Peter Hoondert (Ned) 3.34.40. Denemarken De Deen Jesper Worre revan cheerde zich in de tweede etappe van de Ronde van Denemarken op de Belg Van Lancker, volgend jaar lid van de ploeg van Peter Post en zaterdag winnaar van de eerste etappe in deze open wielerwed strijd. De Deense proloog-winnaar heroverde de leiderstrui in de 196 kilometer lange etappe op het ei land Funen met start en finish in Odense. Worre eindigde als tweede achter zijn landgenoot Kim Ander sen. Hessen Het bonificatie-systeem heeft Jan van Wijk uit Spaarndam de overwinning in de Ronde van Hes sen gekost. In de vijfde en laatste etappe, over 156 kilometer van Wetzlar naar Wiesbaden, eindigde de geselecteerde amateur voor het wereldkampioenschap op de zesde plaats in dezelfde tijd als de win naar Hartmut Bölts. De Westduit ser kreeg voor zijn overwinning tien seconden vergoeding, waar door hij Van Wijk als klassements leider onttroonde en eindwinnaar werd. Van Wijk heeft na afloop nog ge probeerd zijn overwinning te red den met een protest. Op de Schmittberg bij Bad Schwalbach werd Bölts geduwd door zijn De Ronde van Kortenhoef, klassie ker onder de criteriums, heeft za terdag in Johan van der Velde een prominent winnaar gekregen. De Brabander ontsnapte in de 95e en laatste ronde uit het kopgroepje van vier, van wie Adri van der Poel de beste sprinter was. De jubileumroAde trok bij de 30e editie (25e voor profs) ondanks het herfstachtige weer meer dan 20.000 toeschouwers. Dat was een mee valler voor organisator Geurt Pos, die bij het samenstellen van het rennersveld met tegenslagen te kampen had. Hij voelde de concur rentie van de Ronde van Colorado, waardoor hij de Tourvedetten Hi nault, Lemond en Bauer niet kon contracteren. De Spanjaard Pedro Delgado tekende wel een contract. De winnaar van de Vuelta schroef de echter zijn startgeld met veertig procent omhoog toen hij de Pyre- neeenetappe naar Luz-Ardiden won. Pos zag daarop van Delgado af. Het rennersveld in Kortenhoef werd sterk nationaal getint met de vier Nederlandse etappewinnaars Manders, Ducrot, Solleveld en Lammerts. De buitenlandse in breng kwam van Phil Anderson, de Schot Millar, de Australiër Pei- per en de Belgen Peeters, Matthijs en Ludwig Wijnants. De laatste maakte een slechte beurt in Kor- tennoef. De winnaar van de Toure tappe in Nancy werd voor de start gehuldigd, maar reed vervolgens slechts acht rondjes mee. Hij stap te af met een defect versnellingsap paraat en had vervolgens het ex cuus dat hij geen reservefiets voor handen had. Het publiek in Kortenhoef kreeg een nieuwe sport te zien. De mara thonschaatsers uit de afgelopen winter leefden zich uit op 'skee lers',"rolschaatsen met de vier wiel tjes achter elkaar. Dries van Wijhe (Kerkdorp) won de wedstrijd over 40 minuten voor Jan Wessels (Mar- kelo), Henri Ruitenberg (Olden- broek), Elfstedentochtwinnaar Evert van Benthem (Sint Jansklooster) en Jan Westerink ('t Harde). Autosport and is: 1. Michele Alboreto (Ita) Ferrari, 304 km (67 ronden) in 1.35.31,337 (gem. 190,950 km/ uur) 2. Alain Prost (Fra) McLaren op 11,661 seconden 3. Jacques Laffite (Fra) Ligier op 51,154 4. Thierry Boutsen (Bel) Arrows op 55,279 5. Niki Lauda (Oos) McLaren op 1 minuut 13,279 seconden 6. Nigel Mansell (Gbr) Williams op 1.16,820 7. Gerhard Ber ger (Oos) Arrows op 1 ronde 8. Stefan Bcl- lof (Brd) Tyrrell op 1 ronde 9. Stefan Jo hansson (Zwe) Ferrari op 1 ronde 10. Mar- :in Brundle (Gbr) Tyrrell op 4 ronden 11. WK-stand na negen van de zestien races: 1. Michele Alboreto 46 punten 2. Alain Prost 41 3. Elio de Angelis (Ita) Lotus 26 4. Keke Rosberg 18 5. Stefan Johansson 16 6. Nelson Piquet (Bi a) Brabham 13 7. Patrick Tambay (Fra) Renault 11 8. Jacques Laffite 10 9. Ayrton Senna (Bra) Lotus 9 Thierry Motorsport 9.24,34 3. Jean Selini (Fra) MBA 39.35,56 4. 'austo Gresini (Ita) Garclli 39.35,59 5. Jussi lautaniemi (Fin) MBA 39.40,74 6. Domeni- o Brigaglia (Ita) MBA 39.47,4Q 7. Willy Pe- i (Arg) MBA 39.48,04 8. Olivier Liegeois WK-stand na tien van de twaalf races: 1. Bianchi 87 punten 2. Gresini 84 3. Ezio Gianola (Ita) 57 Auingcr 57 5. Bruno Kncu- Reinhold Roth (Brd) Juchem 43.51.59 3. Manfred Herweh (Brd) Real 43.59,57 4. Freddie Spencer (Vst) Honda 44.07.68 5. Jean-Michel Mattioli (Fra) Ya- Mang 97 3. Martin Wimmer (Brd) (Bel) Honda 50.27,38 5. Randy Mamola (Vst) Honda 50.36,28 7. Boet van Duimen (Ned) Honda op 1 ronde 13. Rob Punt (Ned) Suzuki op 1 ronde 23. Maarten Duyzers (Ned) Suzuki op 2 ronden NK zijspan Sint Isodorushoeve Eerste manche: 1. Muller/Van Heek (Hol ten) VMC-Honda 2. Van der Laan/Overes (Ter Aar) EML-Jumbo 3. Van Goch/Hurk- mans (Schijndel) Wasp-Weslake Tweede manche: i. Janssen/Geurts van Kessel (Schayk) EML-Maico 2. Van Goch 3. Van Gastel/Van der Bijl (Eindhoven) Wasp-RVG Het klassement is: 1. Van Goch 327 2. Bakens 264 3. Janssen 243 4. Van Gastel 215 5. Van der Laan 194 6. Muller 187 GP België 500 c De uitslagen zijn: eerste manche: 1. Andre Malherbe (Bel Honda 47.46.50: 2. Dave Thorpe (Eng) op 1 sec.; 3. George Jo- bé (Bel) Kawasaki; 10. Johnny Ponnjee (Ned) Kawasaki; 13. Peter Helings (Ned) Maico; 18. Jef Lemmens (Ned) KTM. Tweede manche: 2. Thorpe 48.45.10; 2. Malherbe op 49 sec.; 3. Carlqvist; 4. Chandler; 5. Kurt Ljunqvist (Zwe) Yamaha; 6. Gerard Rond (Ned) KTM; 7. Vromans; 8. Silvano Picco (Ita) Yamaha; 9. Jaak van Velthoven (Bel) KTM; 10. 10. Martens. Eindstand Grote Prijs van België: 1 Thorpe 2. Malherbe 3. Chandler. Klassement wereldkampioenschap: 1. Thorpe 321 punten; 2. Malherbe 306; 3. Jobê 200; 4. Eric Geboers (Bel) 199; 5. Kurt Nicholl (Gbr) 160. WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van de zondagmiddag op de baan van Duindigt gehouden koersen zijn: EERSTE KOERS. 2040 meter: 1. Yamba- laya (T. Smeding) 2.45,2 - 1.21,0; 2. Zebrano du Bois; 3. Zignal Frisia NIET GESTART: Zefanja Hanover. TOTO: winnend f. 1,80. plaats f. 1,20 1,60 2,10, koppel f. 6,10, trio f. 52,20. TWEEDE KOERS. 2040 meter: 1 Zanzibar (J. van Dooyeweerd) 2.44,4 - 1.20,6; 2. Yon- kers Cede; 3. Zucht Fortuna. TOTO: win nend f. 1,50, plaats f. 1,20 1,20 1,70, koppel f. 3,10, trio f. 21,60. DERDE KOERS, 1900 meter: 1, Madam meke (A.A. de Vries) 2.08,9; 2. Geramon; 3, Mebi. TOTO: winnend f. 4,10, plaats f. 1,50 2,00 1,50, koppel f. 15,90, trio f. 152,30. VIERDE KOERS. 2040 meter: 1. Zodiac Vryenesse (W.C.M. Duivenvoorden) 2.44,5 - minnend f. 2.70, plaats f. 1,30 1,20 4,10, kop pel f. 38,50, trio f. 9.664,00. ZESDE KOERS, 2040 meter: 1. Yortoz (H.W. Schoonhoven) 2.42,3 - 1.19,6; 2. Udo- 3 f. 806,80. ZEVENDE KOERS, 1609 meter: 1. Udet Westlandia (G.W van Eykelenborg) 2.04,1 - 1.17,1; 2. Varna Pluto; 3. Tilly Again. TO TO: winnend f. 4,80, plaats f. 4,10 2,60 7,30, koppel f. 21,90, trio f. 690,40. ACHTSTE KOERS. 2600 meter: 1. Zacatal du Bois (A.H. Suykerbuyk) 3.30,0 - 1.20,8; 2. Zomar Windspiel; 3. Zantana. NIET GE START: Zadonis Boszorg. TOTO: winnend f 41,30, plaats f. 10,80 5,60 3,20, koppel f. 177,10, trio f. 2.684,00. NEGENDE KOERS, 2100 meter: 1. Green wood Belle (Mw. A.W. Smit) 2,26,2; 2 Flo wer of Sidon; 3. Romeo Raaphorst. TOTO: winnend f. 12,70, plaats f. 1,70 1,30 3,00, koppel f. 10,90, trio f 286,60. TIENDE KOERS. 2040 meter: 1. Walbert Dakota (P.B.I. Sikking) 2.46,8 - 1.21,8; 2. Ossian; 3. Urosa Maire. NIET GESTART: Torro Ashton. TOTO: winnend f. 1,70, plaats f. 1,20 1,60 1,70, koppel f. 5,30, trio f. 29,50. TWAALFDE KOERS, 2100 meter: 1. Yello- a (J.C. Bot) 2.50,7 -1.21,3; 2. Varna Kinley;

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12