5 D T Startverbod voor Nehemiah Faas verrast bij Forescate Rugbytournee van All Blacks week uitgesteld Nyström verdedigt titel met succes Wereldrecordhouder volgens IAAF nog steeds prof Jeugdteams tafeltennis op EK bij beste twaalf Strijbos verstevigt koppositie V.d. Wiel remiseert in Biel PAGINA 12 SPORT MAANDAG 15 JULI 1985 ATHENE (AFP/Reuter/SID) - Re- naldo Nehemiah en Willie Gault krijgen geen toestemming terug te keren naar de internationale atle tiekbanen. Beide Amerikanen staan bij prof-footballteams onder contract. De IAAF heeft gisteren in Athene besloten Nehemiah, we reldrecordhouder op de 110 meter horden (12,93 seconden) en sprin ter Gault de toekenning van de amateurstatus te onthouden. Interventie van een arbitrage commissie heeft er niet toe geleid, dat de twee Amerikaanse atleten weer aan atletiekwedstrijden on der auspiciën van de Internationa le Amateur Atletiek Federatie mo gen deelnemen. De voorzitter van de IAAF, de Italiaan Primo Nebio- lo, maakte dit na afloop van de drie dagen durende zitting van het be stuur bekend. Volgens de IAAF-regels kunnen atleten die in een andere tak van sport een profcontract hebben ge tekend slechts als amateur in de at letiek terugkeren als die sport geen ondersteunende functie voor de at letiek heeft. Het arbitrage-rapport stelde dat dit bij Amerikaans foot ball niet het geval is. Tijdens een persconferentie meende Nebiolo echter dat het verschil tussen een hoogbetaalde prof en een amateur doorslaggevender is. „Zij wisten dat heel goed toen zij die contrac ten tekenden", verklaarde Nebiolo. „Het bestuur heeft het gevoel, dat beiden niet meer startgerechtigd behoren te zijn". De IAAF-voorzitter wilde niet reageren op de vraag wat het standpunt van zijn organisatie is als de atleten hun prof-contracten hebben beëindigd. Nehemiah vestigde het horden- record in Zürich in 1981. Het jaar daarna tekende de nu 26-jarige at leet een contract bij een Californi- sche footbalclub. Al enige keren heeft Nehemiah verzocht weer aan de start te mogen verschijnen. Zijn profcontract loopt over enige maanden af. Tijdens de volgende bijeenkomst van de van de IAAF- raad, voor aanvang van de wereld bekerwedstrijd (4 tot en 6 oktober in Canberra) zal de zaak opnieuw worden bekenen. Thomson Het zal nog enige maanden on duidelijk blijven of Daley Thomp son mede-houder wordt van het wereldrecord tienkamp. De IAAF heeft gisteren in Athene besloten de beslissing pas in oktober te ne men. Het wereldrecord op het on derdeel der veelzijdigen is met 8798 punten in bezit van de West duitser Jürgen Hingsen. Tijdens de Olympische Spelen in Los Angeles reikte de winnaar van het goud tot op één punt van die topper. Volgens atletiekofficials bleek uit de finishfoto echter, dat de 26-jarige Brit de 110 meter hor den had gelopen in 14,33 seconden en niet in 14,34 die op de officiële uitslagenlijst achter zijn naam staat. De IAAF maakte gisteren tevens bekend een overeenkomst te heb ben getekend met de Amerikaanse televisie-maatschappij NBC. Met de ontvangsten worden de komen de driejaar internationale wedstrij den gefinancierd. Door de het con tract krijgt NBC het exclusieve recht zeventien IAAF-wedstrijden uit te zenden. Verder is het waarschijnlijk dat de IAAF de wereldbeker marathon 1987 toewijst aan Seoel. Het evene ment zal op 11 en 12 april worden gehouden. Willie Banks Willie Banks had er op de eerste dag van de open Britse atletiek- kampioenschapen weer goede zin in. De Amerikaanse atletiek-artiest DEN HAAG (ANP) - De nationale juniorenteams hebben theoretisch nog kans op een hoge klassering bij het toernooi om de Europese ta- feltennistitels, die in Den Haag worden afgewerkt. Beide teams werden tweede in hun groep en kwalificeerden zich voor de strijd om de twaalf hoogste plaatsen. De meisjes ontmoeten in de vol gende ronde de Sowjet-Unie, dat in de voorronden ongeslagen bleef, en Frankrijk. In hun groep versloe gen zij België (3-2) en Wales (3-0), waarna ze met 1-3 van de Tsjecho- slowaakse ploeg verloren. Titelver dediger Hongarije plaatste zich zonder bovenmatige inspanning: alle partijen werden gewonnen. De Nederlandse jongens zegevierden over Polen (5-1) en Wales (5-0), maar verloren van Joegoslavië (1- 5). De Sowjet-Unie, de kampioen van 1984, won drie keer met 5-0 en eenmaal met 5-2. zorgde gisterenzondag op de baan van Crystal Palace in Londen voor de beste prestatie door het hink- stapspringen te winnen met 17,22 meter. De show van Banks, die voor zijn landgenoot Cannon onbedreigd de titel greep, moest de bittere pil ver gulden die het publiek door de af zegging van Steve Cram te verwer ken kreeg. De Britse wereldkam pioen op de 1500 meter gaf er de voorkeur aan niet te starten in de finale. Genezen van een langdurige dijbeenblessure wil Cram morgen in Nice het duel op de 1500 meter aangaan met de Olympische kam pioenen Joaquim Cruiz en Said Aouita. Cram won overigens wel de serie 800 meter in 1.47,73, de beste tijd van het deelnemersveld. De finale was voor de Braziliaan Jose-Luis Barbosa in 1,45,48. Een teleurstelling was tevens het optreden van Bert Cameron, de wereldkampioen op de 400 meter uit Jamaica. Nadat hij in Los Ange les tijdens de halve finale ten val kwam, verscheen Cameron lang niet op het kunststof. Zijn rentree was een mislukking: uitgescha keld in de series met 46,8. Puica Olympisch kampioene Maricica Puica heeft tijdens de strijd om de atletiekkampioenschappen van Roemenië de beste wereldtijd van het jaar gelopen op de 3000 meter. Ze kwam in acht minuten en 40,16 seconden over de finish. Het we- reldrecrod is in handen van Tatja- na Kasankina uit de Sovjetunie (8.22,62). Finalewinst op Van Rijn LEIDEN - Afgezien van de mannen B- en D categorie had de plaatsingscommissie van het open tennistoernooi van Forescate het, wat de enkelspelen betreft, bij het rechte eind. Als voorspeld zegevierden Tine Langeveld, Madelijn Damen, Marijke Kramer en Marco Visser respectievelijk in het vrouwenenkel B, C, D en mannenenkel C. Heel ver rassend daarentegen greep Stephan Faas als niet geplaat ste speler zijn eerste B-titel. Martijn Royen deed hetzelfde in de D-klasse. Gelijk Boris Becker op Wimbledon rukte Dekker Tennis speler Stephan Faas in Voorscho ten uit het niets op naar de eindze ge. Dit ging allereerst in de halve eindstrijd ten koste van de als nummer een getipte Jan Willem Lugthart. Faas had geen ontzag voor de Katwijker, die dit jaar al in menige B-finale stond. Gedeci deerd bereikte hy met een 6-4, 6-2 zege de laatste fase van de strijd. In het andere part volgde Marcel van Rijn zijn voorbeeld. De Nieuw- Vennepspeler heette weliswaar in de voorlaatste ronde tegen de als tweede geplaatste Ben de Jel de outsider, maar kwam evenwel overtuigend als winnaar uit de bus: 6-1, 6-3. Omdat Faas in de finale meer aan het net te vinden was dan in alle voorgaande partijen bij el kaar, en hy bovendien vanaf de ba seline de bal veel dieper retour neerde dan opponent Van Rijn, stond laatstgenoemde eigenlijk voortdurend onder druk. En Faas schreef dan ook zonder problemen het B-toernooi van Forescate met 6-2, 6-1 op zyn naam. Bij de vrouwen in B was Tine Langeveld als verwacht de onbe twiste winnares. Zij elimineerde daartoe in de halve eindstrijd Leid- se Hout-speelster Annette Hins met 6-3, 6-3. De andere voorlaatste ronde ging tussen Brigitte van der Maarel en Wil den Hollander. Of schoon laatstgenoemde C-speel- ster is, was zij beslist geen makkie voor de sterke baseline-speelster uit Hazerswoude, die wonderlijk genoeg niet op het plaatsingssche ma voorkwam. Brigitte bereikte met een 6-7, 6-3, 6-3 zege de eind strijd tegen Tine Langeveld. De fi nale leverde een duel vanaf de ach terlijn op, waarin de Alphense met een 6-3, 6-1 zege bewees nog altijd een sterke, vaste B-speelster van formaat te zijn. Bij de C-mannen was de halve finale tussen de als eerste geplaatste Marco Visser en de als vierde genoteerde Eric Snel lenberg een nek aan nek race, waarin eerstegenoemde met een 'neuslengte voorsprong' finishte: 7-6, 6-4. De andere finale-plaats werd bevochten door de als derde getipte Martijn Krans en Unicum clubgenoot Andre Weening. Tot de beslissende set ging de strijd gelijk op, maar toen raakte Weening ge blesseerd en maakte by een 4-0 achterstand de weg naar de eind strijd vryhy gaf op. De laatste ron de was een eenzijdig duel, waarin Visser met zijn aanvallende spel duidelijk de meerdere was over Krans: 6-1, 6-1. Bij de C-vrouwen ging de eind strijd als verwacht tussen Madelijn Damen, favoriete voor de titel, en Wil den Hollander. Opvallend was hoe overtuigend laatstgenoemde Hetty Bosch beslist een van de 'sterkere C-speelsters, in de voor laatste fase een halt had toegeroe pen: 6-0,6-0. Om hetzelfde te berei ken had Madelijn Damen zich te gen Annette Huiskamp heel wat meer inspanning moeten getroos ten: 7-6,6-4. Doch dit bleek wel een goede warming-up voor de eind strijd, want ook daar was zij met 7-6, 6-3 de sterkste. In de mannen- D arena bereikte vier 'onbekenden' de halve finales. In de helft streden Maarten Soels en Jan Stals om de felbegeerde finale-plaats, welke Soels met een 6-3, 6-7, 6-3 winst realiseerde. In het andere part deed Martijn Royen A. de Nooy met veel meer gemak capituleren: Stephan Faas zorgde in Voorschoten voor een verassing door zijn tweede l met de duidelijke cijfers 6-2 en 6-1 het onderspit moest delven op het toernooi i 6-1, 6-2. En ook in de laatste fase van de strijd was het Royen weer, die zijn opponent Soels met 6-4,6-3 op de knieën kreeg. Ofschoon de D-finalistes Marijke Kramer en Ju dith Wiederhold beiden door mid del van een 3-sets zege de finale be reikten, bestond er in de eindstrijd geen twyfel, wie de D-titel op haar naam zou schrijven: de Voorscho- tense Marijke Kramer was met 6-1, 6-0 onbetwist de sterkste. Overige uitslagen: HDB: H. v.d. Capellen/B. de Jel - J.W. Lugthart/ M. Vink: 6-2,6-3. HDC: M. Krans/B. Krans - P. Nagtegeller/E. Snellen berg: 6-4, 1-6, 7-5. DDC: K. Berg/T. v. Velzen - C. Crijns/I. v. Zuuren: 6-2, 5-7, 6-3. GDC: A. Wijnveld/M. Hoekstra - A. v. Gemundi/M. Stals: 7-6, 7-5. DDD: M. Vonk/H. v. Breu- kelen - M. Waayer/H. Bakker: 6-2, 7-5. HDD: T. Barendrecht/D. Smith - H. Duyvendak/M. Eikenhout: 7-5, 4-6, 6-3. GDD: A. Jageman/G. Pro poli - L. Herpst/J. Herpst: 6-4, 3-6, 6-3. MARIJKE DE BEER. WELLINGTON (Reuter) - De tour nee van het nationale Nieuwzee- landse rugbyteam, de All Blacks, naar Zuid-Afrika, is voor minstens een week uitgesteld. Dat is het ge volg van een rechtzaak die twee rugbyende advocaten hadden aan- Timmermans zegeviert in Zeeland LEIDEN - De enige overwinning van de regionale wielrenners in de landelijke koersen kwam dit week einde op naam te staan van de vrouwem van de Van Duuren- ploeg. Conny Timmermans, de nieuwe aanwinst van de Leidse équipe, zegevierde zaterdag tijdens een koers in het Zeeuwse Poort vliet. Timmermans betoonde zich de rapste uit een vluchtgroep van drie, voor Gonny van Koert en An neke Troon. In de spurt van het pe loton legde Monique Kauffman be slag op de vijfde plaats/terwijl Els van Leeuwen uit Lisse als zesde over de meet kwam. Aijan Jagt drukte samen met zijn ploeg zijn stempel op een wat chaotisch ver lopen amateurvijfdaagse van Twente. De Batavus-renner finish te tweemaal als tweede en kwam tweemaal als derde over de meet. Door op de slotdag de spurt van het peloton te winnen (hetgeen goed was voor de derde plaats) kwam Jagt zelfs nog op een zelfde totaalscore als zijn leidende ploeg genoot Henk Boeve uit. Ómdat echter Boeve een overwinning op zijn naam had staan, ging de eind zege alsnog naar de Twentenaar. Casper van der Meer uit Roelofa- rendsveen koerste in het sterke deelnemersveld verdienstelijk mee en sleepte tijdens de slotetappe van zaterdag in Vroomshoop nog een achtste plaats in de wacht. In het eindklassement eiste de Bouw- computing-renner een 16de stek voor zich op. De liefhebbers van Swift waren zaterdag in de ronde van Zoetermeer met vier man ver tegenwoordigd in een kopgroep van elf renners. Frans Paardekoper en Jan van de Tooren ontsnapten in het gezelschap van Ton van Dijk aan de greep van deze groep. In de eindspurt liet de twee Swift-ren- ners zich echter door thuisrijder Van Dijk in de luren leggen, waar door het Leidse duo met een twee de en derde stek genoegen diende te nemen. Piet Kralt finishte als vierde. gespannen tegen de bond. Het tweetal had rechter Casey ge vraagd in een tussenvonnis het be gin van de veel omstreden tournee, woensdag, te verbieden. De advo caten hebben een rechtzaak tegen hun bond aangespannen omdat zij vinden dat de voorgenomen trip naar Zuid-Afrika in strijd is met de reglementen van de bond en daar om verboden moet worden. Een definitief vonnis in het geding zou nog minstens een week op zich la ten wachten, reden voor het twee tal een tussen-uitspraak te vragen. Volgens Ces Blazey, voorzitter van de Nieuwzeelandse bond, is het onzeker wat er verder gaat ge beuren. „We zullen onze positie in deze zaak nog eens goed bestude ren. Dat is het enige wat ik nu kan zeggen". Douglas White, een van de twee advocaten die de rechtzaak tegen de rugby-bond heeft aangespan nen, verwacht dat het nu heel moeilijk zal worden de trip door te laten gaan. „Het effectieve gevolg van deze uitspraak is dat er waar schijnlijk te weinig tijd zal overblij ven alles opnieuw te arrangeren". White had samen met een collega de zaak aangespannen omdat de trip niet zou overeenstemmen met de doelstellingen van de bond die hen binden tot het ontwikkelen, bevorderen en promoten van het rugby. De beslissing van de rugby-bond een paar maanden geleden, de tournee van de All Blacks naar Zuid-Afrika door te laten gaan, zorgde voor veel opwinding en fel le discussies in en buiten Nieuw- Zeeland. Het besluit werd niet al leen door anti-apartheids groepe ringen verworpen, ook de Nieuw zeelandse regering en parlement keurden het laten doorgaan van de trip af. Minister-president David Lange moest echter tot zijn teleur stelling erkennen dat zijn regering geen macht had de tournee alsnog te verbieden. Protesten uit de rest van de wereld volgden op het be sluit van de rugbybond die echter niet op de beslissing terugkwam totdat de rechter, voorlopig, in greep. Motorcoureurs verongelukken LEIDEN (ANP) - Twee motorcou reurs zijn in het afgelopen week einde om het leven gekomen. In Barcelona overleed gisteren de Westduitser Ruck aan zijn verwon dingen die hy had opgelopen tij dens een botsing tegen lichtmast. Ruck overleed op weg naar het zie kenhuis. Zaterdag verloor de Oostduitser Queck in Karl-Marx-Stadt het le ven na een zware val tegen het wegdek tijdens de 125cc race. Zijn verwondingen waren zo ernstig, dat hij korte tijd later overleed. GSTAAD (Rtr) - Joakim Nyström is de eerste tennisser, die in de historie van het toernooi om de open Zwitserse kampioenschappen in Gstaad de enkelspeltitel met succes heeft verdedigd. De als eerste geplaatste Zweed won in de finale met 6-4,1-6, 7-5, 6-3 van de Westduitser Andreas Maurer. De ongeplaatste, 27-jarige Maurer, bood vinnig tegenstand. Hij leidde in de derde set met 5-4, maar moest de set toch nog met 5-7 aan Nyström laten. In de vierde set kwam de overwinning van de aan de baseline gekleefde, 22-jarige Zweed niet meer in gevaar. Hy brak in de vierde game door de service van Maurer en won met 6-3. Tom Gullikson won gisteren in Newport het Grand Prix tennistoer nooi. De ongeplaatste Amerikaan versloeg in de eindstrijd zyn als zesde getipte landgenoot John Sadri in twee sets: 6-3 7-6. In de halve eindstrijd had Gullikson voor de verrassing van het toernooi gezorgd door favoriet Johan Kriek uit te schakelen. Voor de Amerikaan betekende het de eer ste winst in een Grand Prix-toernooi in zijn carrière. Hij verdiende er 20.000 dollar mee. Michiel Schapers zegevierde gisteren in Velp in het vierde tennistoernooi van het satellietcircuit. In de finale versloeg de Rotterdammer Menno Oosting in drie sets: 4-6 7-6 (7-3) 6-2. De partij was van een matig gehalte. Beide spelers maakten veel fouten. Schapers gaat als tweede het Masterstoernooi in, dat van morgen in Amersfoort wordt gehouden. Hij heeft 52 punten, zes minder dan de Australiër Carl Limber- ger. Óosting is vijfde met 32 punten. Wilander Enkele weken na zijn teleurstellende uitschakeling in de eerste ronde van Wimbledon is Mats Wilander opnieuw dichtbij een grote overwin ning. De winnaar van Roland Garros staat in de finale van het tennistoer nooi van Brookline, een buitenwijk van Boston. De tegenstander van de Zweedse nummer vier van de wereld is Martin Jaite. De halve eindstrijd tussen Wilander en Guillermo Vilas werd onderbro ken door de regen. Dat was bij de stand van 6-1,3-2 en 30-0. De noodzake lijke pauze brak het ritme van Wilander allerminst. Bij 6-1, 6-3 behoorde de partij tot de verleden tijd. „Hij verraste me in het begin met het opko men naar het net", zei zijn Argentijnse tegenstander. Jaite, een landgenoot van Vilas, had alleen in de eerste set moeite met Bruno Oresar, de achttien jaar jonge Joegoslaaf, die zyn eerste toernooi als beroepstennisser speelde. Bij 7-5 was de setzege een feit. Daarna was de partij nauwelijks meer dan een formaliteit: 6-1. De uitslagen van de halve finales zijn: Mats Wilander (Zwe) - Guillermo Vilas (Arg) 6-1, 6-3, Martin Jaite (Zwe) - Bruno Oresar (Arg) 7-6 (7-5), 6-1. Schermstrijd een Duits onderonsje BARCELONA (SID/DPA) - De Ita liaan Mauro Numa heeft zaterdag in Barcelona tijdens de wereldtitel strijd schermen het kampioen schap in het onderdeel floret ver overd. Hij versloeg in de finale zijn landgenoot Andrea Cipressa met 10-6. Het brons was voor de West duitser Harald Hein, die met 12-10 HYVINKAA (STT) - De Neder landse motocrosser Dave Strijbos heeft gisteren bij de Grote Prijs van Finland in de 125-cc, zijn eer ste plaats in de strijd om de we reldtitel verstevigd. De coureur uit Oss won zowel de eerste als de tweede manche. Zijn grootste con current, de Fin Pekka Vehkonen, kwam niet verder dan een tweede en een vierde plaats. Het succes voor de Nederlanders werd gecom pleteerd door twee derde plaatsen van Kees van der Ven en de tweede plaats van John van den Berk in de tweede manche. In de eerste rit was de plaatsgenoot van Strybos niet verder gekomen dan de zesde positie. Met zijn dubbele overwinning in Hyvinkaa bewees Strybos nauwe lijks aangeslagen te zijn door de diskwalificatie bij de Grote Prijs van de Bondsrepubliek Duitsland, vorige week. De jonge Nederlan der zou toen in de eerste manche te vroeg van start zijn gegaan en werd uit de uitslag gehaald. Vehkonen profiteerde daar goed van en bena derde Strijbos tot op enkele pun ten. In Hyvinkaa liet de nationale kampioen zien dat hij dit seizoen de grote favoriet is in de 125-cc klasse. Stand in de strijd om de wereldtitel: 1. Strijbos 254 punten, 2. Vehkonen 238. 3 Maddii 225, 4 Van der Ven 189, 5. Van den Berk 149, Thorpe De Brit David Thorpe behield gisteren in de Grote Prijs van Groot-Brittannië 500cc motorcross zijn vijftien punten voorsprong in het algemeen klassement op de Belg André Malherbe. Thorpe won de eerste manche voor zijn grote concurrent waarna in de tweede rit Malherbe zegevierde met de Brit op de tweede plaats. Stand in de strijd om de we reldtitel: 1. Thorpe 284 2. Malherbe 269 3. Eric Geboers (Bel) Honda 4. Jobé 185 5. Nicoll 160 NK-Zij spannen LIEROP (ANP) - In het Brabant- se Lierop hebben Hans van Goch en Sies Hurkmans zondag hun toppositie in de strijd om het natio nale crosskampioenschap in de zij spannen aanzienlijk verstevigd. Het duo won op het zandcircuit in de Herselse Bossen alle drie omlo pen in de derde van acht kam pioensraces. Door die resultaten breidde het tweetal zyn voor sprong in de algemene rangschik king op Bakens/Van Geloven uit tot 51 punten. BIEL (ANP) - John van der Wiel is zondag zyn partij uit de tiende ron de van het interzone-toernooi in Biel remise overeengekomen te gen Ulf Andersson. De Zweed, een erkende remise-schuiver, had met licht voordeel de eerste sessie beëindigd. Na 56 zetten bracht Van der Wiel de partij definitief in even wicht. De grootmeester uit Leiden bezet met een achterstand van een half punt op de Sovjet-schaker Va- ganjen de tweede plaats. De lijstaanvoerder deelde, even eens in de tweede zitting, het punt met zijn landgenoot Sokolov. De Philippijn Torre, de Joegoslaaf Ljubojevic en Sokolov vertoeven op de derde plaats. De eerste vier kwalificeren zich voor het kandi datentoernooi, dat dit najaar in Montpellier wordt gehouden. Van der Wiel moet vrijwel vanaf het begin van de partij het gevoel hebben gehad een half punt uit de ontmoeting te kunnen halen. An dersson is namelijk nimmer uit op winst en stelde in negen eerdere partijen in Biel tevreden met uit sluitend remises. Toch is de tenge re Zweed een uitgesproken per soonlijkheid. Andersson heeft ple zier in het schaken en vindt het kennelijk pijnlijk zijn tegenstan ders met zwakke plekken te con fronteren door op volle winst te mikken. Een WK-race is dan ook niets voor hem. De kans dat hij de Zweed zich voor „Montpellier" plaatst, is, gezien zyn huidige tien de plaats klein. van de Italiaan Stefano Cerioni won. Het onderdeel floret vrouwen werd een Westduits onderonsje. Cornelia Hanisch werd de nieuwe wereldkampioene door in de finale met 8-2 van haar landgenote Sabi ne Bischoff te winnen. De FIE, de internationale scherm- bond, heeft Stefano Cerioni wegge stuurd van het toernooi om de we reldtitels. Oorzaak was het onwel voeglijke gedrag, gepaard gaande met obsene gebaren, van de Ita liaanse schermer. i vöovj - oeirawan (vow i-u, ïort (Eng) afg., Quinteros n (IJs) 1-0, Ljubojevic (Joe) Parots (Zwi) 1-0, Martin (Spa) Gutman (Isr) 1-0, Li (Chi) Rodnquez (Cub) V-V;. Torre (Fil) - Jansa (Tsj) 1-0, Sokolov (Sow) - Vagaixjan (Sow) Van der Wiel (Ned) ronde: Seirawan - i Vi-fc. Stand na tien ronden: 1. Vaganjan 7V; punt. 2. Van der Wiel 7.3. Torre, bjubojevic. Sokolov 61*. 6. Poloega- jevski, Seirawan 6. 8. Jansa 5'*. 9. Short 5. 10. Andersson 5.11. Gutman, Li, Rodriguez 4'/;. 14. Sax 4, 15. Quinteros, Petursson 3.5, 17. Martin, Partos 2.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12