Computer op Wimbledon uit de tijd C oom an vierde in GP van Stockholm Bonden wijzen opheffing af TWEEVERDIENERS KUNNEN NOG STEEDS TERUGGAAF VOETOVERHEVELING AANVRAGEN. Bondsgeleerden slaan plank mis Leconte schakelt Lendl uit BELGEWOON 06-0543 DE BELASTINGTELEFOON. WOENSDAG 3 JULI 1985 SPORT PAGINA 13 Van der Wiel sterk in Biel TAXCO (AFP) - Mikhail Tal uit de Sowjet-Unie en de Canadees Kevin Spragget zijn na Jan Timman en de Cubaan Jesus Nogueiras definitef geplaatst voor het kandidatentoer nooi in Montpellier. De Joegoslaaf Cebalo, die nog een theoretische kans had op plaat sing, kwam in de laatste partij van het toernooi van Taxco niet verder dan remise tegendse Sowjet-groot- meester Oleg Romanisjin. De par tijen van Tal en Spragget werden afgebroken. Timman was als toer- nooiwinnaar door ziekte van Balas- jov reeds uitgespeeld en met 12 punten winnaar van het evene ment. Van der Wiel John van der Wiel heeft zijn tweede partij in het interzone schaaktoernooi van Biel gewon nen. Nadat hij maandag het punt deelde met Seirawan was hij giste ren sterker dan de Hongaar Gyula Sax. In de rangschikking moet de Nedertandse grootmeester alleen de Sowjet-schaker Sokolov voor rang verlenen. Sokolov won van de Argentijn Quinteros. Als redmiddel Sportcentrum ZOETERMEER (ANP) - De ijshoc key- en de tafeltennisbond zien niets in de opheffing van hun orga nisaties als redmiddel voor het in financiële moeilijkheden verkeren de Prins Willem Alexander Sport centrum (PWA) in Zoetermeer. Dat hebben tafeltennisvoorzitter Roe ten en zijn collega Schweers van de ijshockeybond gisteren na onder ling overleg nog eens benadrukt. "Er is geen sprake van een relatie tussen de verdwijning van de bon den en het aflossen van de schuld", verklaarde Roeten. Hij zei wel de ontbinding van de huidige stich ting, die het PWA beheert, als één van de mogelijke oplossingen te zien. Jan Timman schudt in Taxco de hand van gouverneur Alejandro Cervantes Delgado van de Mexicaanse "Maar zover is het lang niet", leg- provincie Guerrero. In zijn linkerhand houdt Delgado een cheque ter waarde van zesduizend dollar, de eerste de Hoeten uit. "We moeten eerst prijs van het door Timman gewonnen interzonale schaaktoernooi dat de de afgelopen weken in het Mexicaanse met aHe betrokkenen de zaken nog bergstadje werd gehouden. (foto afp) voorbeeld weer een afspraak ge maakt met het ministerie van wel zijn, volksgezondheid en cultuur. Het overleg moet constant door gaan". De bestuurders van de stichting, waarin de twee bonden zijn vertegenwoordigd, zullen on danks de vakantieperiode probe ren op korte termijn bij elkaar te komen. De bedoeling is te onder zoeken hoe de schuld aan onder meer de fiscus kan worden afge lost. Nijmegen goed doornemen. Ik heb bij- STOCKHOLM (ANP/Rtr) - Nellie Cooman is gisteren tijdens de Grand-Prix wedstrijd in Stock holm op de 100 meter als vierde geëindigd. Achter het Oostduitse trio Marlies Göhr (11,41 seconden), Marita Koch (11,46) en Ingrid Auerswald (11,71) noteerde de Eu ropese indoorkampioene 11,83. Beste prestatie in de Zweedse hoofdstand kwam op naam van de Roemeense lange-afstartdsloopster Maricica Puica, die de 3000 meter aflegde in 8.47,61. De Roemeense bleef slechts drie seconden boven de beste seizoentij d van de Britse Zola Budd. Een sterke overwinning boekte de Amerikaan Steve Scott. Met 3.37,30 hield Scott de Brit Steve Ovett (3.37,74) en de Spanjaard Jo se Gonzales (3.37,95) achter zich. Verrassender dan het verlies van Ovett was de nederlaag, die Jarmi- la Kratochvilova leed. De twee voudige wereldkampioene uit Tsjechoslowakije moest op de 800 meter in 1.59,99 voorrang verlenen aan Olympische kampioene Dóina Melinte. De Roemeense had op de streep een voorsprong van een honderdste seconde. Voortdurend vormbehoud toont de Oostduitser Uwe Hohn. De we reldrecordhouder werpt geen wed strijd onder de minder dan negen tig meter. In Stockholm prikte hij de speer 95,52 meter weg. Later op de avond zette de Ame rikaan Bruce Bickford alle presta ties van de uren daarvoor in de schaduw. Bickford zegevierde op de tien kilometer in 27 minuten 37,17 seconden, de beste tijd van dit seizoen. In zijn spoor doken liefst dertien atleten onder de 28- minutengrens. Het lag in de bedoe ling van de lange-afstandslopers de vijfde aflevering van de Grand- Prixserie met een fraai wereldre cord op te luisteren. Daar kwamen Bickford en de zij nen echter lang niet aan toe. Voor een geslaagde aanval op de 27.13,81, die de Portugees Fernan do Mamede precies een jaar gele den op dezelfde baan liep, is een betere samenweking en waar schijnlijk ook meer talent nodig. Achter Bickford eindigde zijn landgenoot Marl^ Nenow als twee de in 27.40,95 en stelde Mamede zich tevreden met de derde plaats in 27.41,09. Helmond Tonny Dirks van De Keien en Annie van Stiphout van HAC zijn gisteren in Helmond Nederlands kampioen op de tien kilometer ge worden. Dirks zegevierde bij de mannen in 29 minuten 06,4 secon den voor Joost Borm van Phoenix en Gerard Smit van AAC. Ook de als vierde arriverende John Ver- meule legde de afstand in minder daneenhalfuuraf.w.nnendetijd bij de vrouwen was 34.55,4. Caroli ne Lucas van Sagitta finishte als tweede en Eefje van Wissen van Hollandia, die tien dagen geleden de nationale marathontitel ver overde, derde. Het voortbestaan van de IJshoc- keyclub Nijmegen hangt aan een zijden draadje. Indien er voor maandag 8 juli niet minimaal hon derdduizend gulden op tafel komt, treedt het huidige bestuur terug. Voorzitter W. Swinkels van de Stichting IJshockey Nijmegen noemt de situatie uiterst kritiek. "We zoeken sinds december vorig jaar naar een sponsor. We hebben 175 bedrijven aangeschreven en de laatste kandidaat haakte op 8 juni af. We zitten met 130.000 gulden op de begroting voor het nieuwe seizoen. Daar neemt het stichtingsbestuur geen verantwoording voor. Als er in de loop van deze week honderddui zend gulden bij elkaar wordt ge bracht, zijn we bereid om voor de resterende dertigduizend ons hoofd in de strop te steken". De IJshockeyclub Nijmegen miste het afgelopen seizoen de landstitel op een haar na, werd het jaar daarvoor wel kampioen van Nederland en bereikte vervolgens de derde ronde in de Europa Cup. In Nijmeegse ijshockeykringen re kent men op de medewerking de gemeente. LONDEN (GPD) - Het plaatsingscomité op Wimbledon moet zich zo langzamerhand even waardeloos als overbodig voelen. Sinds de keuzeheren hun voorspelling wat de laatste zestien namen in het speelschema van The Championships betreft steeds nadruk kelijker baseren op de gemeengoed geworden computerlij sten, blijken de verwachtingen alleen maar verder van de realiteit verwijderd dan in het verleden, toen de jaarlijks geboekte resultaten op gras nog de doorslag gaven bij het bepalen van de rangorde. En terecht, want die discipline is nu eenmaal lang niet voor iedereen, de toppers allerminst uitgezonderd, weggelegd, zoals de bekritiseerde „wijze mannen" ook gisteren weer kon den constateren. toezicht van Tony Roche, de gewe- aantal dubbele fouten over vier zen vedetté uit Australië, die in zijn hoogtijdagen een erkend grasspe- Wimbledon 1985 is meer dan ooit het toernooi van de 'outsiders, die het rijtje van de favorieten onder tussen danig hebben uitgedund. Het laatste en meest onverwachte „getipte" slachtoffer dat onder de groene zoden werd gestopt (en hij tenniste nog niet eens op baan II, de bekende begraafplaats) heette Ivan Lendl. Het centre-court, waar de Wimbledon-organisatie over weegt een beweegbaar dak op te plaatsen, zodat er in de toekomst onder alle omstandigheden kan worden gespeeld, deed Henri Le conte tot een tè grote hoogte stij gen voor de als tweede geplaatste Tsjech. Wojtek Fibak had het eigenlijk al voorspeld. „Lendl is dom", riep hij uit, doelend op het feit dat de Oost europeaan zich net als zijn rivaal John McEnroe niet in Britse omge ving wenste voor te bereiden op Wimbledon. In plaats van Queens en/of Bristol af te werken gaf hij er de voorkeur aan te trainen bij een kleine club in de buurt van New York. „Maar de omstandigheden en het weer zijn in de Verenigde Staten heel anders", wist Fibak bij voorbaat. „Om jezelf goed te kun nen prepareren moet je gewoon naar Engeland komen. Of je hebt de beschikking over het natuurlij ke talent van McEnroe. Hij is de enige die bij wijze van spreken 's dinsdags uit het vliegtuig stapt en 's woensdags kan winnen". Fibak weet waarover hij praat, want de Pool was ooit Lendls coach. Zijn pupil verbrak de sa menwerking echter omdat hij zich verder wilde ontwikkelen onder partijen op maar liefst 45 bracht e daar, vreemd genoeg, 47 cialist was. Bovendien is Roche genover stelde. Óver onevenwich- linkshandig, hetgeen Lendl de (ij- tig gesproken. dele) hoop gaf eindelijk beter te kunnen inspelen op bijvoorbeeld „Ik weet precies hoe ik de zaken tegen hem moet aanpakken", al- de verwoestende slagen van McEn- dus de gisteren dankbaar profite- roe. Maar welke ingreep de 25-jari- rende Fransman, die zijn derde ge „import-Amerikaan" uit Con- achtereenvolgende overwinning necticut, die zich tevens op boekte op Lendl in acht onderlinge streng dieet heeft gezet, ook toe- ontmoetingen waarvan dit de past, het effect in de Grand-Slam- ste op gras was. „Als zijn opslag toernooien, waar het ten slotte alle- niet meer goed functioneert, wordt maal om begonnen is, blijkt tot hij zenuwachtig. Dat gaf mij een dusverre nihil. stimulans. Helemaal toen Lendl na een dubbele fout uitvoerig ging protesteren bij de scheidsrechter kreeg ik moed. Verspilde moeite, want je weet dat een beslissing op Wimbledon nooit wordt veran derd". Ging Lendl in de finale van de open Franse kampioenschappen roemloos ten onder tegen Mats Wi- lander, op Wimbledon haalde hij niet eens de laatste acht. omdat de linkshandige Henri Leconte de uitgedokterde planning volledig in de war stuurde. Volgens een En gelse journalist is deze morgen 22- jarige Parijzenaar een „moderne Fernandel", maar Lendl, toch al geen toonbeeld van vrolijkheid, kon allerminst de humor inzien van Leconte's succesvolle escapa des met het tennisracket. De Oosteuropeaan, vorig jaar nog halve finalist in Londen, rea geerde opnieuw snel geirriteerd, zoals hij gedurende zijn hele Wim- bledon-optreden al had gedaan. Moeizame overwinningen op achtereenvolgens Purcell, Leach en Glickstein moeten Lendl reeds aan het twijfelen hebben gebracht over een goede afloop. De noodza kelijke topvorm ontbrak ten ene- male. Dat mag ook blijken uit het feit dat hy tegen Leconte zijn totale Playboy Al met al begint Henri Leconte steeds meer lijn in zijn prestaties te brengen. Leek hij aanvankelijk voorbestemd een 'eeuwig talent' te blijven, de huidige nummer 26 van de wereld begint nu zelfs de met blessures tobbende Yannick Noah naar de kroon te steken. Leconte versloeg zijn donkere landgenoot in Parijs, waar hij pas tijdens de kwartfinales ten onder ging tegen Wilander, en won eerder dit jaar het toernooi van Nice. „Ja ik ben inderdaad constanter geworden. Dat komt denk ik voor al omdat ik sinds een jaar ge trouwd ben. Dat heeft mijn leven volledig veranderd. Met name mijn vrouw inspireert me enorm, je zou haar een soort cheerleader kunnen noemen. En ze drukt me telkens op het hart dat ik van iedereen kan winnen", aldus de Fransman, die kennelijk graag wil afrekenen met zijn image een in razendsnelle au to's rondracende playboy te zijn. Bovendien is Leconte net als Lendl van coach veranderd. Hij gaat sinds kort te rade bij de Fran se ex-Daviscup-speler Patrice Do- minguez, de opvolger van Ion Ti- riac, die na een samenwerking van vier jaar niet meer voldoende tijd had voor Leconte. Het toeval wil dat deze Roemeen nu de begelei der is van Boris Becker, toevallig de volgende tegenstander van Le conte. De Westduitser zette giste ren zijn opmars voort door op een overbevolkte baan 13 de als 16e ge plaatste Tim Mayotte te verslaan. Het leek er overigens even op of Becker net. als vorig jaar gebles seerd zou moeten afhaken. Hij ver zwikte dezelfde linkerenkel die hem afgelopen seizoen parten speelde („Ik was meteen bang dat ik weer zou moeten opgeven"), maar een inderhaast opgeroepen dokter die door de drukte pas laat aan zijn werk toekwam, zwachtel de het gekwetste gewricht dusda nig in dat Becker zijn partij alsnog tot een goed einde kon brengen. De jonge krachtpatser volgde later voor alle zekerheid wel het advies op zich terug te trekken voor het dubbelspel. Met Becker, Leconte, Günthardt en Acuna zitten er nu vier onge plaatste spelers bij de overgeble ven acht sterkste mannen op Wim bledon. Bij de vrouwen zijn dat er zes. De enige die gisteren onver wacht de fout inging was Manuela Maleeva. De als vierde getipte Bul gaarse verloor van Molly strand, die notabene 1 ronden tot het hoofdtoernooi doorgedrongen. ADVERTENTIE Publikatie van de belastingdienst Als u nog niet bent toegekomen aan het aanvragen van een teruggaaf voetoverheveling, hebt u nog tot 30 september de gelegenheid. Vragen? Twijfels? Bel tijdens kantooruren de gratis BelastingTelefoon. Dat kan nog tot en met 19 juli. SCOREBORD Uitslagen Wimbledon Mannen, achtste finales: Henri Leconte (Fra) - Ivan Lendl (Tsj) 3-6, 6-4, 6-3, 6-1; Boris Becker (Wdl) - Tim Mayotte (VSt) 6-3, 4-6, 6-7, 7-6, 6-2; Kevin Curren (VSt) - Stefan Edberg (Zwe) 7-6,6-3, 7-6; Ricardo Acuna (Chi) - Roberto Seguso (VSt) 6-4, 7-6, 6-2; Heinz Günthardt (Zwi) - Vyay Amritraj (Ind) 6-4, 6-4, 6-1; Jimmy Connors (VSt) - Sammy Giammalva (VSt) 6-3, 6-4, 6-3; Anders Jarryd (Zwe) - Danie Visser (ZAD 6-1, 6-4, 6-1; John McEnroe (Vst) - Andreas Maurer (Wdl) 6-0, 6-4, 6-2. Vrouwen, achtste finales: Chris Evert-Lloyd (VSt) - Anne Smith (VSt) 6-0, 6-4; Kathy Rinaldi (VSt) - Eliza beth Smylie (Aus) 6-2, 6-1; Barbara Potter (VSt) - Jo Durie (GBr) 7-6, 6-7, 6-1; Pam Shriver (VSt) - Steffi Graf (Wdl) 3-6,6-2,6-4; Helena Sukova (Tsj) - Pascale Paradis (Fra) 6-4, 7-6; Martina Navratilova (VSt) - Renee Uys (ZAf) 6-2, 6-2; Molly van Nostrand (VSt) - Manuela Maleeva (Bul) 7-5,6-2; Zina Garrison (Vst) - Catherine Tanvier (Fra) 6-1, 6-3). De partijen voor de kwartfinales zijn: Mannen: McEnroe - Curren; Connors - Acuna; Jar ryd Günthardt; Becker - Leconte. Vrouwen: Evert-Lloyd - Potter; Rinaldi Sukova; Garrison - Van Nostrand; Shriver - Navrati lova. Uitslagen mannen, dubbel, tweede ronde: Lendl (Tsj)/Fancutt (Aus) - McEnroe/Fle ming (VSt) 6-7, 6-3, 3-6, 2-6. Voor de eerste prijs in lotto 26 hebben zich twee winnaars gemeld. Zij ontvangen ieder bruto bijna 170.000 gulden. De resultaten zijn: Lotto 26 le prijs: 2 winnaars, die elk bruto 169.506,10 ontvangen; 2e prijs: 4 winnaars, die elk bruto 37.500,-- ontvangen; 3e prijs: 107 winnaars, die elk bruto 1.584,10 ont- 4e prys: 4.543 winnaars, die elk D ontvangen; 5e prijs: 68.276 winnaars, die elk 5,- ontvangen. Cijferspel 26 (vaste prijzen) 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 1 winnaar; 4 cijfers goed: 18 winnaars; 3 cijfers goed: 200 winnaars; 2 cijfers goed: 1.742 winnaars. vangen; 4 37,30 onh ronde z Lev Poloegajevski (Sow) - Lev Gutman (Isr) 0-1; Charles Partos (Zwi) - Amador Ro driguez (Cub) 1/2 - 1/2; Margeir Petursson (IJsl) - Vlastimil Jansa (Tsj) afgebroken; Nigel Short (GBr) - Rafael Vaganjan (Sov) 0-1; Yasser Seirawan (VSt) - Ulf Andersson Terwijl Ivan Lendl (links) verslagen afdruipt, maakt de verrassende winnaar Henri Leconte zijn faam als Franse charmeur waar op het centrcourt van Wimbledon. In de kwartfinale stuit hij op het Duitse wonderkind Boris Becker. (foto AP) (Zwe) remise; Gyula Sax (Hon) - John der Wiel (Ned) 0-1; Ljubomir Ljubojevic (Joe) - Eugenio Torre (Fil) 1-0; Angel Mar tin Gonzales (Spa) - Li Zunian (Chi) 1/2 - 1/2. De stand na twee ronden is: 1. Sokolov en Gutman Wiel en Ljubojevitsj 1 >rok Andersson 1, Partos, Rodriguez en Martin 1/2; 15. Peturs- h 2 afgebroken; 16. Torre en Quinte- -1 uitgestelde partij; 18. Sax 0. Zweden, is: 1. Lasse Hjortnaes (Den); 2. Oleg Koperski (Sov); 3. Laurence Lemieux (Can); 4. Dirk Löwe (DDR); 5. Ingmar Bengtsson (Zwe); 13. Arnoud Hummel (Ned); 14. Peter Peet. (Ned); 47. Gert Kwikkers (Ned); 48. Bart- Zielhuis (Ned); 69. Ron van Manen (Ned). Het algemeen klassement luidt nu: 1. Hjortnaes 35 punten; 2. Jacek Sobko- wiak (Pol) 51,7; 3. John Cutler (NZe) 59,0; 4. Scott McLoud (VSt) 64,0; 5. Lemieux 67 (Can),7; 6. Peet 79,0; 12. Hummel 104; 31. Zielhuis 180; 41. Kwikkers 208; 42. Van Ma nen 210. Bij toernooi in Sassenheim SASSENHEIM - Op de openingsdagen is weinig schokkends gebeurd op de Sassenheimse tennisbanen. De vrouwen in B zijn nog niet van start gegaan en bij de mannen kwam van de geplaatste spelers alleen Waldo Jansen in actie. Hij zete Jack Manuputty met 6-2 6-0 vlotjes aan de kant. Toch kan er nog wel het een en ander verwacht worden deze week, want naast outsiders als Jan Siemerink en Erik Snellenberg en Michael v.d. Berg, is ook Joost van Leeuwen van de partij. Ingevoegd op een bye treft hij in de eerste ronde de als derde geplaatste Herman v.d. Capellen. Tijdens de districtskampioenschappen afgelopen week was dit nog een halve finale. Wordt het waarom van plaatsing uit het oog verloren of is de speelsterkte van de spelers niet bekend bij de bondsgedelegeerden? Het is een feit dat er in de breedte beter getennist wordt dan enkele jaren geleden en het krachtsverschil is vaak gering, maar de plank wordt de laatste tijd regelmatig misgeslagen. Terug naar het gravel. De van het talent barstende Jan Siemerink stond zeer ontspannen op de baan tegen Rob van Marwijk. De laatste probeerde met gevarieerd spel en veel dropshots om Jan uit de volgende ronde te houden maar een te hoog fouten percentage leverde Siemerink een een voudige winst op: 6-3 6-2. Martijn Krans, eerste geplaatst in Cl, gaf in B wegens een blessure op, na de eerste set met 6-1 verloren te hebben van Bart v.d. Feen. In het HDB zegevierden Martin Hoekstra en Marcel Gerritsen over Marcel Vink en Han de Jong. Hoekstra, evenals De Jong, C-speler viel op door zijn harde service en makkelijke spel: 4-6 6-4 7-5. In Cl kwam de torenhoge favoriete Heieen v.d. Berg in de volgende ronde ten koste van Liesbeth Hoogervorst. Wat ze er van vond om in een nieuw toernooi weer een eerste ronde te spelen na in drie vlammende finales gestaan te hebben op Unicum? "Nou, het ging niet zo lekker", zei Maar Heieen gaat gewoon door. Net als alle andere opkomende jeugd spelers trouwens. Marquerite Patiwael bijvoorbeeld. In Cl verloor ze met 6-1 6-3 kansloos van Wil den Hollander maar in C2 overklaste ze C. Jan sen: 6-0 6-0. Fleur Meijer won van L. Voorham en schakelde met Madelijn Damen in de dubbel het geroutineerde Hillegomse duo Riet van Balen/ Ans Vink uit: 6-3 6-3. In het HEC 2 zijn de nummers 2 en 4 er al uit. Baan en Koning gingen er af tegen respectievelijk Wempe en V.d. Berg. Uitslagen HEB P. Nagtegeller-F. v. Trigt 6-1 6-3; R. Liefbroer-M. Pieters 3-6 6-3 6-1. HEC 1 E. de Graaf-O. v. Paridon 6-3 6-3; P. v. Paridon-L. Kallenberg 6-3 6-7 6-3; M. Glastra-J. Manuputty 6-0 6-1. HEC 2 T. de Mooy-K. Vlekke 7-5 6-3; P. Grimbergen-S. Kusters 6-2 6-4. DEC 1 N. Weijermans-A. Leyten 6-1 6-2; J. Junger-K. Roosendaal 6-4 4-6 6-1; E. de Jong-D. Knott 6-3 6-4. DEC 2 P. Jongmans-C. Geerlings 6-3 7-6; K. Meyer-N. Vrouwen: 100 meter: 1. Göhr (DDR) 11,41; 2. Koch (DDR) 11,46; 3. Auerswald (DDR) 11,71; 4. Cooman (Ned) 11,83; 5. Fernström (Zwe) 12,01; 6. Karlsson (Zwe) 12,32. 800 meter: 1. Melinte (Roe) 1.59,94; 2. Kra tochvilova (Tsj) 1.59,99; 3. Kovacs (Roe) 2.01,29. 3000 meter: 1. Puica (Roe) 8.47,61; 2. Bürki (Zwi) 8.48,87; 3. Scott (Can) 8.49,80; 4. Kni- sely (VSt) 8.51,56; 5. Kristiansen (Noo) 8.51,68; 6. Beckford (VSt) 8.52,51. 400 meter horden: 1. Blaszak (Pol) 54,27; 2. Busch (DDR) 55,23; 3. Brown-King (VSt) 55,86; 5. El Moutawakil (Mar) 56,64. Hoogspringen: 1. Kostadinova (Bul) 1,95; 2. Brill (Can) 1,95; 3. Lorentzon (Zwe) 1,90; 4. Ritter (Vst) 1,90. 200 meter: 1. Emmelmann (DDR) 20,91; 2.# Bringmann (DDR) 21,16; 3. Williams (Can) 21,34. 400 meter: 1. Rowe (VSt) 45,56; 2. Franks (VSt) 45,87; 3. Armstead (VSt) 46,20. 800 meter: 1. Gray (VSt) 1.45,35; 2. Mayr (Zwi) 1.45,91; 3. Dragoescu (Roe) 1.46,40. 1500 meter: 1. Scott (VSt) 3.37,30; 2. Ovett (GBr) 3.37,74; 3. Gonzales (Spa) 3.37,95; 4. Spivey (VSt) 3.38,11; 5. Aragon (Spa) 3.38,11. 3000 meter: 1. Padilla (VSt) 7.47,41; 2. Millo- nig (Oos) 7.47,88; 3. Davies-Hale (GBr) 7.49,38. 400 meter horden: 1. Patrick (VSt) 50,08; 2. Nylander (Zwe) 50,47; 3. Nyberg (Zwe) 50,83. discus: 1. Hjeltnes (Noo) 67,20; 2. Bugar (Tsj) 66,40; 3. Svensson (Zwe) 63,20. 10.0ÖQ meter: 1. Bickford (VSt) 27.37,17; 2. Nenow (VSt) 27.40,85; 3. Mamede (Por) 27.41,09; 4. Seko (Jap) 27.42,17; 5. Panetta (Ita) 27.44,65; 6. Cova (Ita) 27.49,36; 7. Shin- tako (Jap) 27.50,05; 8. Herle (WD1) 27.50,27; 9. Levisse (Fra) 27.50,30; 10. Jones (Gbr) 27.53,91; 11. Kanai (Jap) 27.55,05; 12. Jör- gensen 27.58,56, xt. omns v\. hour (Alg) 28.00,73. Hoogspringen: 1. Sjö nys (Bel) 2,25; 3. Erihoov,» polsstokhoogspringen: 1. Vigneron 5,60; 2. Olson (VSt) en Tarev (Bul) 5,5C Zimmerman 7-5 2-6 7-6; A. Leyten-N. Endema 6-1 6-3. JACQUELINE VAN WIJK nationale kampioen- roline Lucas (Sagitta) 35.25,4; 3. Eefje Wissen (Hollandia) 35.28,0; 4. Jeannine van der Bolt (Achilles TOP) 35.37,7; 5. Carla Op- horst (Olympia 48) 35.39,5; 6. Wilma van Onna (Diomedon) 37.53,8. Mannen: 1. Tonny Dirks (De Keien) 29.06,4; 2. Joost Borm (Phoenix) 29.34,0; 3. Gerard Smit (AAC) 29.36,6; 4. John Vermeule (Dynamo 70) 29.58,7; 5. Cees Kraayeveld (Sliedrecht Sport) 30.03,2; 6. Pieter Fris (V en L-TC) 30.04,9.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 13