vakman wegonderhoud m/v 1 ptt iM Energiebedrijf Rijnland intermo chemie UC EnnMscmaMa VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 2 MEDEWERK(ST)ERS Hillegom meteropnemer m all-round directie-secretaresse Heineken: assistentie) kantinebeheerder leraren/leraressen enthousiaste verkoper m/v elektrotechnisch/reprografisch tekenaar Op het secretariaat van het bedrijf voor Openbare Werken kunnen worden geplaatst ieder voor 20 uur per week (één 's morgens en één 's middags). Tot de werkzaamheden zullen behoren: - dossiervorming en dossierordening van het dynamisch ar chief; - werkzaamheden m.b.t. vernietiging en afvoeren c.q. bewaren van archiefbescheiden; - bewaken van de voortgangs- en afdoeningscontrole; - overige werkzaamheden betrekking hebbend op registratuur en archiefzaken; - secretariaatswerkzaamheden; - behandeling ingekomen en uitgaande post. Functie-eisen - een opleiding op het niveau van Mavo, Havo, M.e.a.o. (best. richting) en archiefverzorging (S.O.D.-I); - het volgen van de opleiding archiefverzorging is, bij het ontbreken daarvan, vereist; - ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeve ling. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt maximaal f 2.960,- bruto per maand (salarispeil 1 juni 1985 bij een volledige werkweek). Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij de heer P. J. van der Klugt, hoofd van het secretariaat, telefoon 02520-22307. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Hille- gom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. (•CIIICCIlIC Het Energiebedrijf Rijnland vraagt op korte termijn een voor de afdeling Verbruikerszaken, die hoofdzakelijk belast zal worden met het opnemen van de standen van gas- en elektriciteits meters bij klein- en grootverbruikers. Van de te benoemen medewerker wordt verlangd dat hij/zij een paar jaar voortgezet onderwijs (MAVO/LTS) heeft genoten en accu raat kan werken. Het salaris bedraagt maximaal f 2.725, - bruto per maand (exclu sief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85020/01 Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Intermo Chemie B.V., gevestigd te Lisse, is een inter nationaal handelshuis in industriële grondstoffen en chemische produkten. Intermo Chemie zoekt op korte termijn een Zij zal assisteren bij inkoop- en verkoopactiviteiten, zorgdragen voor een feilloze afwerking van exportorders, de daarbij behorende transport-planning en dokumentenafwikkeling verzorgen, corresponderen per telex/brief in de moderne talen, archieveren, reizen voorbereiden, en in staat moeten zijn zelfstandig waar te nemen bij afwezigheid van de directeur. Gezien deze veelomvattende taakomschrijving, zijn de volgende functie-eisen noodzakelijk: - opleiding Havo/VWO-niveau, aangevuld met dir. secretaressecursus - leeftijd 20-45 jaar - kennis van de moderne talen, met name Duits en Engels, in woord en geschrift. - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, of op een expeditiekantoor - commercieel inzicht en inzet - improvisatievermogen en paniekbestendigheid - ervaring met IBM-tekstverwerking is een pre Geboden wordt een zeer afwisselende en dynamische baan met een grote mate van zelfstandigheid. De financiële honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te n Schriftelijke reacties svp binnen 7 dagen aan Intermo Chemie B.V., Heereweg 161,2161BC Lisse. Als vakman wegonderhoud zorgt u er samen met uw ploeg voor dat de spoorbaan en de wissels in optimale konditie verkeren, zodat de treinen onder alle omstandigheden veilig kunnen rijden. Het werk heeft dus direkt te maken met de veiligheid van de reizigers maar ook met die van uzelf en uw kollega's, want tijdens het werk aan spoorbaan en wissels gaat het trein verkeer meestal gewoon door. Verantwoordelijkheidsgevoel is dus belangrijk voor dit afwisselende maar zeker niet lichte werk. En omdat u tijdens het werk via portofoons e.d. in verbinding staat met de centrale post, is het nodig dat u zich verstaanbaar in het Nederlands kunt uitdrukken. U moet volledig lager onderwijs hebben gevolgd en bij voorkeur een uitgenodigd te solliciteren. Nadere informatie wordt u verstrekt op het Gewestelijk Arbeidsbureau Leiden, Oosterkerkstraat 1. Telefoon 071-149951, toestel 37. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, met vermelding van vakaturenummer 565D, richten aan: LTS-diploma of MAVO-diploma hebben. Het bezit van het rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. Een leeftijd tussen de 18 en 30 jaar, een goed gehoor en prima ogen, eventueel met bril, een lengte van ca. 1.60 t/m 1.90 m en wonen in het werkgebied of direkte omgeving daar van, zijn goede uitgangspunten voor deze bezige buitenbaan. Kennis en erva ring doet u o.a. op via een bedrijfs opleiding. Wat het werkgebied betreft zijn er mogelijkheden in Den Haag. Voor alle duidelijkheid: iedereen die bij NS wil komen werken krijgt te maken met een medisch, psychologisch en antecedentenonderzoek. NS is bereid meer vrouwen aan te nemen. Daarom worden vooral ook zij Zonder mensen rijden treinen niet.<^ N.V. Nederlandse Spoorwegen Personeelchef Wegonderhoud Antwoordnummer 99 3100 WB Schiedam Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor onze kantoorkantine, vestiging Zoeterwoude, zoeken wij een De assistent(e) zal worden belast met een deel van de dagelijkse restauratieve taken. De hieraan verbonden werkzaamheden zullen in grote lijnen omvatten: - het mede leiding geven aan een team van serveersters, - administratieve werkzaamheden, waaronder voorraadbeheer, - toezicht op het gebruik en onderhoud van de (keuken)apparatuur, - zelfstandig verrichten van diverse werkzaam heden t.b.v. de lunch. Voor deze functie zoeken wij iemand, die voldoet aan de volgende eisen: - LTS consumptieve techniek, dan wel een hiermee vergelijkbare opleiding, - een brede horeca-ervaring, - gevoel voor leiding geven, - administratieve kennis/ervaring. Solliciteren: Uw sollicitatie kan worden gericht aan Heineken Nederlands Beheer B.V., Afdeling Personeelszaken, Stafdiensten Bier, postbus 500, 2380 BA 4,; «5 Zoeterwoude. Bij het Openbaar Voortgezet Onderwijs worden, met ingang van het nieuwe schooljaar, gevraagd: Louise de Coligny-schoiengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat~7: Duits 6 10 lesuren (vervanging) Aardrijkskunde 6 10 lesuren (vervanging) W.P.O. - brugklas 23 lesuren Rembrandt-scholengemeenschap voor athe neum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Noachstraat 2: Wis- en Natuurkunde 10 lesuren Scheikunde 11 lesuren Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15 Nederlands 8 lesuren (vervanging) Aardrijkskunde 4 lesuren Wis- en Natuurkunde 15 lesuren Wiskunde (verv.) 7 lesuren Natuurkunde (verv.) Scheikunde 2 lesuren W.P.O.-Nederlands 7 lesuren Zij die in aanmerking wensen te komen voor een W.P.O.-project mogen niet ouder zijn dan 32 jaar, moeten minimaal 1 jaar als werkzoekende staan in geschreven bij het Arbeidsbureau en dienen op het moment van benoeming werkloos te zijn. Inlichtingen worden verstrekt door de rectoren, de heer A.H. de Zoete, tel. 071-15 41 21 (Louise de Coligny-sg.) en 020-64 41 35 (thuis); de heer J.B.L. Geerts, tel. 071-76 82 02 (Rem- brandt-sg.) en 071-17 71 85 (thuis); de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 07M2 13 65 (Stede lijk Gymnasium) en 04920-3 95 42 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 836 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. leiden VROOM DREESMANN LEIDEN heeft plaats voor een voor onze geheel vernieuwde afdeling com puters/calculators Enige kennis van het artikelpakket is zeer gewenst. Deze kennis kan zijn verkregen door werkervaring of hobbyisme. Opleidingsniveau: MAVO. Leeftijd 17-23 jaar. Wij bieden een aantrekkelijke werkkring voor 32 uur per week midden tussen de mensen. Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, boven het minimum (jeugd)loon. Heeft u belangstelling? Kunt u goed met mensen omgaan en heeft u gevoel voor service? Stuur dan uw schriftelijke sollicita tie naar Vroom Dreesmann b.v. t.a.v. Mw. C. Braxhoofden Postbus 30. 2300 AA Leiden. VROOMS DREESMANN Het Dr. Neher Laboratorium (DNL) is het tech nisch Tesearch- en ontwikkelingsinstituut van de PTT, gevestigd te Leidschendam. De werkzaam heden hebben tot doel de beleidsbepalende en uit voerende afdelingen van de PTT te ondersteunen. Het DNL heeft circa 590 medewerkers. Er bestaat momenteel een vacature bij de Teken kamer/Reprografie, onderdeel van de afdeling Algemene Zaken. Het werkterrein van de man of vrouw In samenwerking met de overige groepen van de afdeling Algemene Zaken, waaronder het Secre tariaat, de Fotodienst en de Reproduktie-afdeling, worden voor het gehele DNL ondersteunende werkzaamheden verricht. Het gaat daarbij om het maken van elektrotech nische (zwakstroom) tekeningen van op het labo ratorium ontwikkelde apparatuur, het vervaardigen van stroomdiagrammen, het ontwerpen en ver vaardigen van cliché-tekeningen met drukkers kwaliteit t.b.v. boekwerken, tijdschriften e.d., het ontwerpen en maken van demonstratietekeningen en tekeningen t.b.v. dia's en overhead-dia's bestemd voor representatieve doeleinden en het maken van perspectieftekeningen en frontplaten t.b.v. apparatuur. Het tekenwerk wordt zowel in zwart/wit als in kleur uitgevoerd. Onze wensen MTS-diploma elektrotechniek, bij voorkeur richting elektronica. Enkele jaren tekenervaring. In staat zijn om onder druk te werken. Kritische instelling en esthetisch gevoel. Belangstelling voor computer technieken en representatief lay-out-werk zijn een pré. Goede typevaardigheid. Wat wij bieden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en er varing, maximaal f 2960,- bruto per maand. Jaarlijks 7 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door de heer W.R. Weidema, (070) 75 51 43, of door de heer A. de Lange. (070) 75 58 55. Schriftelijke sollicitaties, binnen 15 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 85/117 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Personeelsdienst Dr. Neher Laboratorium Postbus 421, 2260 AK Leidschendam dr. neher laboratorium

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17