Wetland-pont nog achter de horizon 'Besluit burgemeester onzorgvuldig' Winkelliof krijgt toch naamsaanduiding Drie dagen 'Musica' in Leiderdorp PAGINA 2 REGIO LEIDEN WOENSDAG 19 JUNI 1985 Kunst in de Langstraat WASSENAAR - Een kunstwerk siert vanaf aanstaande zaterdag de hoek Langstraat-Kerkstraat in Wassenaar. Burgemeester Schoute zal het officieel onthul len om twee uur. Het gaat om een in brons uitge voerd kunstwerk, voorstellende twee rolschaatsende kinderen, gemaakt door Jean en Marianne Bremers uit Helvoirt. Overigens zal naar aanleiding van de onthulling een expositie over dit kunstenaarsechtpaar worden gehouden, tot en met 29 juni, bij diverse winkeliers van winkelcentrum Langstraat. Eigenaar en omwonenden gaan na veel vijven en zessen akkoord LEIDERDORP - Het winkelcen trum 'Winkelhof in Leiderdorp zal over enkele weken worden 'omsin geld' door een groen/paarse band, afgewisseld door klaverbaden en het opschrift Winkelhof. Hiermee moet de aandacht worden getrok ken. Nog al te vaak, zo blijkt vol gens winkelmanager Sleven, is het centrum voor buitenstaanders moeilijk te vinden. De bedoeling was dat deze ver siering al vorig jaar september zou worden aangebracht. Echter, de bewoners van de bovengelegen flats protesteerden hier met klem tegen. Ook in tweede instantie heb ben de bewoners tegen gestemd in de algemene vergadering van Win kelhof. Ondanks het feit dat het winkelmanagement aan een wens tegemoet was gekomen: het schrappen van de vlaggen die pal voor de appartementen kwamen te staan. "Bij de aankoop van de flats zijn we niet op de hoogte gebracht van deze kermisattractie", aldus een van de woordvoerders van de be- "Het zijn me nogal kleu- het meest verderfelijke groen/ paars wat mij ooit is getoond. Ook ke vergoeding aan de 'eigenaren' zien wij het nut van die band en die van het gebouw, lichtbakken niet in. Waar je ook Sleven is dolblij dat de kogel staat, van de weg af is het niet te door de kerk is: "Het was toch bar zien". Volgens Sleven gaat het ook en boos dat het winkelcentrum zo meer om een uitstralingseffect. In lang zo slecht herkenbaar was", de berm van de Engelendaal ko- Nog deze week gaat de opdracht borden met verwijzingen te staan. Overigens zal het beheer van de winkels, Nationale Nederlanden, jaarlijks tienduizend gulden beta- de overkoepelende Vere- de werkzaamheden de deur uit. Overigens maakt Winkelhof zich op voor de viering van het eerste lustrum. In oktober bestaat het ninging Winkelhof, waarin ook de winkelcentrum vijf jaar. Een jubi- bewoners zitting hebben. Voigens leum dat met de nodige festivitei- Sleven een volkomen gebruikelij- ten zal worden herdacht. Alleen weekenddiensten provincie te weinig VOORSCHOTEN De komst van het pontje over de Vliet bij Voorschoten is nog ver weg. De stichting Weerwerk, die het bootje moet bemannen/bevrouwen, heeft slechts één vrijwillige veerman' gevonden die heen en weer wil gaan tussen het slootje naast de ijsbaan en een inham aan de overkant, vlak naast recreatiegebied Vlietland. En de gemeente Voorschoten vindt dat te weinig om de door de provincie geëiste "garantie van de vaart" te geven. "Voor het welsla gen van het pontproject is een aan- nodig, zodat werk voor een 'aardige dienstrege- ke loopplank worden neergelegd, ling' zorgt. Hieronder verstaat zij: Later kan er dan alsnog een defini- 40 vaaruren per week, bij voorkeur tieve steiger komen en kan tevens iedere dag, met het accent op het de sloot wat worden uitgebaggerd, weekeinde. Ook de stichting Weerkwerk zou -O,De gemeentesecretaris spreekt de datum van 29 juni wel kunnen ploegenstelsel kan worden ge- aan ??k van een pont-impasse halen Ze is druk bezig met de ver_ 1 11 ?n h]J betreurt dat zeer Immers, 2ekering van kapitein en toekom- de gemeente heeft gloeiende stige klanten. Ook de uitkering van haast met het pontje: "We hadden de veerman is al diepgaand bestu- hem eigenlijk al willen hebben. deerd voorts vreest Weerwerk de Vlfet?lna onderbezetting niet. c gjj nn Woordvoerder P. van der Burg draaid. En we kunnen onmogelijk een paar reserveblikken ambtena ren uit de kast halen", aldus ge meentesecretaris De Graaff. Wel zou de gemeente akkoord gaan wanneer het pontje alleen in het weekeinde vaart, vanaf -bij voorbeeld- 29 juni. De provincie, Vlietland reeds nu "naast de ach tertuin van Voorschoten". W zullen vrijdag dan ook die graag een tijdelijke pont heeft bekijken hoe de impasse kan a denkt dat kapiteins wel eens kun nen gaan toestromen zodra de pont begonnen. Daarnaast overweegt zolang er nog geen definitieve ver- den doorbroken en de aanvanke- de stichting een persconferentie te geven en vrijdags te 'ronselen' bij binding is met Vlietland, wijst dit lijk door de provincie genoemde alternatief echter keihard van de startdatum van 29 juni kan worden dë sociale diensT Verklaring voor hand. Zij stelt de gemotoriseerde gehaald. Praktisch gezien zou dit de actiebereidheid: wanneer niet pont de komende zomer alleen wel kunnen: in de sloot naast de snel begonnen wordt, maar beschikbaar wanneer Weer- ijsbaan kan zeer simpel een tijdelij- verloren jaar. Rode-Kruislid onderscheiden KATWIJKJOEGSTGEEST - Mevrouw L.E. Vooijs uit Katwijk is gisteren in het Rode Kruisgebouw in Oegstgeest onderscheiden met de medaille van verdiensten. W.A. Hamel, vice-voorzitter van de afdeling Rijnland van het Rode Kruis, speldde haar gisteren de versierselen op (zie foto) vanwege haar trouwe inzet gedurende 30 jaar voor met name het zoge naamde colonne-werk, een onderdeel van het Rode Kruiswerk dat zich voornamelijk bezighoudt met de verzorging van gewonden en bijstand bij bepaalde evenementen. (foto Holvast: Vervuiling in en om Van Leeuwenpark niet ernstig LEIDERDORP - Het lijkt mee te vallen met de verontreini ging van het Leiderdorpse Van Leeuwenpark, de Kastanjelaan en de Eikenlaan. Dë provincië Zuid-Holland heeft de bewo ners in een brief laten weten dat de verspreiding van de verontreiniging via het grond water meevalt. De onderzoeksresultaten van de grondmonsters, die zijn ge nomen, tonen een geringe con centratie lood aan. Die is zo laag dat de bewoners gerust van hun tuin gebruik kunnen blijven maken. Het is niet no dig dat de grond wordt vervan gen, met uitzondering van het pand Van Leeuwenpark 17. Zo als eerder al bekend was is van deze woning de grond veront reinigd met tetrachloorethy- leen. Deze tuin zal in september worden gesaneerd, waarna het verontreinigde grondwater wordt aangepakt. Drie bedrijven willen plekje in 'De Paauw' WASSENAAR - Van de vijf tien bedrijven, die wel interes se hadden om een stukje van de bovenverdieping van het sfeer volle Wassenaarse raadhuis 'De Paauw' te huren, zijn er nog drie 'in de race'. Men verkeert echter nog steeds in de onder handelingsfase. Intussen is een speciale werkgroep druk doende om een deel van de begane grond van het raadhuis als expositie ruimte te kunnen inrichten. Ook blijft het mogelijk om te trouwen in het voormalige pa leis van Prins Frederik. Het 'gemeentelijk apparaat' zelf is intussen goeddeels ver huisd naar het nieuwe gemeen tekantoor. WOENSDAG Leiden Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Her? aus Glas' van Werner Herzog, 20 cy fair, tot 21 Borstvoeding Begeleidingsgroep - info- avond voor praktische hulp en informa tie, tel. 312556. Warmond Gemeentehuis - Herenweg, raadscom missie financiën, 20 Leiderdorp Zwembad De Does - Hoogmadeseweg, zwemvierdaagse, hele avond. DONDERDAG Leiden De Vlietschans - Apollolaan, slotfeest, vanaf 14 uur. Stats jongerencentrum - Haarlem: straat 73, soos met films en informatie programma's, 15-17 Voorschoten Hertekamp - nabij station, schapen scheren, vanaf 9.30 i; Burgerlijke Stand VOORSCHOTEN - Geboren: Niels C.W.L. van Velzen-Haak; Cindy dv C.W.L. van Velzen-Haak; Bouke W. W. ten Cate-Adema; Bastiaan P. zv L._. Oerlemans-van der Kwaak; Margit dv J.C. Wagtendonk-van Bussel; Pauline M. dv C. Pot-Went; Chloe dv P.J. Phe- lan-Munnerley; Anneloes dv R. van der Meer-van der Harst; Sanne W. dv B. Vernhout-van der Haar; Thomas H. H.F. Gunn-Augar. Ondertrouwd: A.J.A. Overgaauw met H.M.A. Snelderwaard; P. Stapel Mark— Schi. Grol. Gehuwd: J.J. van Ginkel met Th.M. James; P.C. Rigter met R.M. Lagerberg; H. la Faille met J.J. Lagerwerf; H.Th. Beuman met M.F. Does. Overleden: Th. Gerritsen wv Weijma (88); W.M.M. Thieme (81); E. Dijkhuizen wv Nykamp (90). WARMOND Geboren: Sandra d.v. M.J. van Tongeren en L. Reuver, Bar-' tholomeus C. z.v. A. Zoet en A.J.P.M. van Mil, Merel L.M., d.v. H.M.J. Witte- veen en A.M.A. Wessel. Gehuwd: G.S.M. de Taeye en M.G. Veldhuijzen, A.J.R. van den Bogaard en A.J.A.M. van Eeden. Overleden: Christiaan H. Lingbeek, 1901. School Wassenaar 60 jaar WASSENAAR - De Schout bij mavo in vogelvlucht: in 1925 werd Nacht Doorman-mavo in Wasse- <*e toenmalige 'openbare ULO- naar viert van 26 tot en met 29 juni school' gesticht in het Oude Raad- het zestig-jarige jubileum van de huis in de Langstraat. Een jaar school met een aantal activiteiten daarna kreeg de school de beschik- voor leerlingen en onderwijzend king over vier lokalen. Na die tijd personeel werd er regelmatig uitgebreid en Voor de oud-leerlingen van de nu is de school, twaalf lokalen plus school wordt op zaterdag 29 juni een gymnastiek- en gemeenschap een reünie gehouden. De bezoe- pelijke ruimte rijk, weer bijna uit kers kunnen zich die dag jaren te- haar jasje gebarsten. Men leent nu rug wanen in de tijd: enkele oud- alweer een paar jaar lokalen bij de leerkrachten zullen lessen geven., 'buurman', het Rijnlands Lyceum. Verder kunnen herinneringen wor den opgehaald en foto's worden 1 bekeken. Een receptie voor ouders en in stanties wordt op 26 juni gehou den, terwijl voor de leerlingen zelf op 27 en 28 juni een en ander te doen is. De geschiedenis van de jarige De Weerwerker denkt 15 nodig te hebben wanneer de pont de hele week zou varen,' van tien uur 's morgens tot half acht 's avonds. Immers, om de paar uur moet de veerman/vrouw rusten. Daarnaast houdt hij er altijd reke ning mee dat vrijwilligers een vas te baan krijgen aangeboden en dus opstappen DEN HAAG/LEIDERDORP - De Tarieven van de eventuele pont burgemeester van Leiderdorp had zijn nog niet vastgesteld, maar vol- Leiderdorpse bar-dancing trekt bij Raad van State aan de bel gens Van der Burg zullen overste- kers enkele kwartjes per keer moe ten betalen. Wandelaars twee kwartjes, fietsers drie.kwartjes en mensen met een surfpiank een gul den. Of zoiets. Wik's Bar niet van het ene op hét andere moment zijn ontheffing mogen ontnemen. Nu was de eige naar van het nachtcafé aan de Hoofdstraat halverwege vorig jaar ■te abrupt en zonder voorbereiding genoodzaakt het hele karakter van Automobiliste over de kop OEGSTGEEST/SASSENHEIM - Een 22-jarige Sassenheimse is gis teravond verschillende malen met haar auto over de kop geslagen. Ze moest met nog onbekend letsel naar het Academisch Ziekenhuis worden overgebracht. Oorzaak: een 25-jarige Haagse automobilist zag haar over het hoofd, toen hij vanaf de rijksweg de Haarlemmerstraatweg wilde op rijden. De Sassenheimse kon hem niet meer ontwijken, met alle ge volgen van dien. Volgens de politie mag de vrouw nog van geluk spreken dat ze een autogordel om had: de gevolgen van de buiteling waren anders nog veel erger geweest, zo. vermoedt men. De auto werd in elk geval to taal vernield; de Hagenaar man keerde niets. Concerten, rondgang, disco-avond en demonstraties psalm 100 van Schutz. Het concert wordt om kwart over tien afgesloten door organiste Corrie Bavinck- Middelkoop. Disco-avond In de Sjelter komen zaterdagavond (acht uur) de dis co-liefhebbers aan hun trekken. In hetzelfde centrum aan de Heemraadlaan geven drie dansgroepen zondag een demonstratie van rock'n-roll, breakdance en dis codansen. Ook is er een wedstrijd-soundmix. Aan vang twee uur. Een optreden van de elf man sterke 'kleine' big band 'Swjngin Crash', met zang van Ann Lynch, sluit rettenvereniging 'Tamarco' en muziek-en showgroep zondagavond de muziekmanifestatie af in de Holland- LEIDERDORP - Musica '85. Onder die landelijke noe mer wordt drie dagen lang in Leiderdorp een muziek manifestatie gehouden. De aanleiding: 1985 is uitge roepen tot het jaar van de muziek én van jongeren, terwijl ook de geboorte van een aantal bekende com ponisten wordt herdacht. Vandaar dat Musica '85 ruim aandacht zal schenken aan klassieke muziek, maar daarnaast komt ook het lichtere genre aan bod tijdens concerten die zich aan staande vrijdag, zaterdag en zondag op diverse plaat sen in Leiderdorp afspelen. Burgemeester Bruggeman opent vrijdagavond om zeven uur de manifestatie op het plein bij het ge meentehuis. Daarna maken drum-, fanfare- en majo- 'Con Bravura' een rondgang door het hele dorp. In Winkelhof musiceert die avond het Bavinck-trio, sche Tuyn. De band begint om half acht te spelen. De toegang tot alle evenementen is gratis. Initiatief- vader en zijn twee zoons, tussen zeven en négen, neemsters zijn Anne-Marie Kromhout en Ans Kunst, Ook verzorgt streekmuziekschool 'Rijnakkoord* vrij- twee vrouwen die hun 'sporen' op cultureel gebied dag een bonte muziekavond, geschikt voor jong oud. Aanvang half acht. Een dag later, zaterdag dus, zet de Hollandsche Tuyn de deuren aan de Hoofdstraat open Blokhuizen-ensemble, 's Avonds begint om een 'loop-in'-concert in de Dorpskerk. Het Leider- gestapt. Die dorps kinderkoor 'De Rijnzangertjes' zal dan liedjes daar: betrek uit de musical 'De wonderlijke tijdmachine van pro- rekening is het ook jongèrenjaar. Dat hebben fessor Knap' ten gehore brengen. Jongerenkoor 'Lei- daan door de Sjelter erbij te halen", derdorp' komt naar de Dorpskerk met negro-spiri-; tuals, C.O.V. Excelsior met werken van Handel Leiderdorp al hebben verdiend en voor dit doel een werkgroep hebben gevormd. Laatstgenoemde over dit initiatief: "We vonden dat het het jaar van de muziek niet zomaar voorbij mocht gaan aan Leiderdorp. Dus zijn we naar de gemeente meteen welwillend, maar, zei men ook de jongeren erbij. Per slot van Bach en met het Leiderdorps Kamerkoor te besteden Volgens haar gaat het om een eenmalig iets, temeer daar de werkgroep maar een bescheiden bedrag heeft Minister opent Heineken- centrale ZOETERWOUDE - Minister Gijs van Aardenne Van econo mische zaken heeft vanmorgen een warmte/krachtcentrale bij bierbrouwerij Heineken in ge bruik gesteld. Met de centrale kan Heineken tot in het onein dige aardgas blijven gebruiken omdat er sprake is van een com binatie van warmteopwékking en elektriciteitsvoorziening. De centrale zal jaarlijks eeiï bespa ring van miljoenen guldens aan elektriciteitskosten opleve- Twee jaar geleden tekenden Heineken en Shell een contract voor de bouw van de centrale. Beide multinationals hebben op gelijke basis aan het project deelgenomen. (foto Holvast) Op de foto: in minister. Links i neken 'himself. het i een bar die al elf jaar draaide te ver anderen. Met alle gevolgen van dien: Wik heeft er duidelijk schade door geleden, doordat de omzet is gekelderd. Dat was de kern van het betoog dat mr. Spijker gisteren hield bij de Raad van State in Den Haag. Nadat de 'zaak Wik' eerder al heeft gespeeld bij de Leiderdorpse com missie beroep- en bezwaarschrif ten en bij de afdeling schorsing van de Raad van State, kwam gis teren uiteindelijk de 'finale'. Eind volgende maand zal dit rechtsor- gaan zeggen of de ontheffing des tijds al dan niet terecht is ingetrok ken - en of Wik dientengevolge wel of geen recht heeft op een schade vergoeding, nu zijn tot in de wijde omtrek bekende zaak moest wor den omgebouwd tot een disco theek, die jonger publiek trekt en dus lagere prijzen moet rekenen. Mr. Spijker trachtte tantsverklaringen aan te geven dat Wik niet alleen in de tweede helft van vorig jaar, toen de ontheffing net was ingetrokken, schade heeft geleden, maar ook in de eerste helft van 1985. Spijker: "De burgemeester kan wel plotseling van idee veranderen over de openbare orde, maar daar bij heeft hij geen zorgvuldigheid aan de dag gelegd". Schapen scheren In 'het hertekamp' van Voor schoten, vlakbij het station, wordt morgenochtend een groot aantal schapen geschoren. De be heerder begint er 's morgens om half tien mee. Veel leerlingen van kleuter- en lagere scholen zijn uit genodigd om het 'ritueel' mee te maken, maar ook andere belang stellenden zijn van harte welkom. Mocht het erg slecht weer zijn, dan wordt het scheren een week uitgesteld. Bierbrouwerij Altijd al de gigantische Heine- ken-brouwerij in Zoeterwoude van binnen uit willen zien? Dat kan volgende week maandag, van twee tot vier uur, via K&O Lei derdorp. Het programma bestaat uit een inleiding, dia- en filmver toning en een rondleiding en is be doeld voor mensen die ouder dan 18 jaar zijn. Het is wel zaak om er snel bij te zijn, want het aantal plaatsen is beperkt. Deelnamebe wijzen zijn verkrijgbaar bij het bureau van K&O aan de Splinter laan 91 in Leiderdorp, telefoon 411732, op werkdagen van half tien tot half twaalf. Markt De Leiderdorpse school 'Samen Onderweg' houdt komende vrij dag een snuffelmarkt. Van de op brengst wordt een deel bestemd voor de aanschaf van speelgoed. Iedereen is vrijdag welkom tus sen half vijf en negen uur in de school aan het Van Alphenplein 1. Dat heeft hij wel degelijk, be- toogde wethouder Gehner namens de inmiddels met pensioen gegane burgemeester Van der Have. "Het is beslist niet zo dat wij een Leider dorps bedrijf de nek willen om draaien. Maar in de loop van die elf jaar zijn er voortdurend problemen rond de bar geweest. De maat was op een gegeven moment gewoon vol. Dót is voor de burgemeester uiteindelijk de reden geweest om tot zijn besluit te komen", aldus Gehner, die besteed dat dat voor Wik "uit de lucht" was komen val len: "Hij is genoeg gewaarschuwd. De burgemeester, en hij werd door het hele college gesteund, vond dat we de bevolking er niet langer meer mee konden opzadelen". Op schrift Maar, wilde staatsraad Brouwer, weten: zijnde klachten nenden nu weggeëbd? Een vraag waarop Gehner "genuanceerd" moest antwoorden. Ze verklaarde dat juist in de maanden daarna nogal wat klachten waren binnen gekomen, maar het aantal mutaties bij de politie is volgens haar nu niet meer te vergelijken met wat het is geweest. Op zijn beurt ontkende advocaat Spijker niet dat er in het verleden klachten waren, maar dat het aan tal jaarlijks niet boven de zes, ze ven uitkwam. Wat de vermeende waarschuwingen aan Wik betreft: "Als je het aan Wik en aan de bur gemeester gaat vragen, krijg je waarschijnlijk twee verschillende verhalen. Maar ik heb geen enkele voorwaarde of waarschuwing Op schrift gezien". Wassenaar praat over streekplan WASSENAAR - Wat zijn voor Wassenaar de gevolgen als het ontwerp- streekplan voor Zuid-Holland West onveranderd wordt vastgesteld? Daarover gaat een bijeenkomst, die de plaatselijke PvdA komende don derdag houdt. Loudi Stolker-Nanninga, fractiespecialist en tevens vice- fractievoorzitter van de PvdA-statenfractie, zal hierover iets komen ver tellen. Het zal dan vooral gaan over de gedachte achter het streekplan om de grote steden Den Haag en Leiden te laten groeien, terwijl de meeste kleinere gemeenten dat niet of minimaal kunnen doen. Ook staat de reali sering van de verlengde Landscheidingsweg in het streekplan beschre- De PvdA-vergadering zelf begint om acht uur. Een uur na het 'huishou delijke gedeelte' is het de beurt aan de 'streekplan-problematiek'. Plaats van handeling is het gebouw van de stichting niet-beroepsmatig actieven aan de Havenstraat 12. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per halfjaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd n 8.30-17.00 u (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzii lingen ma.-vrij. van 8.30-17.0 f 250,90 345,20 131,40 65,70 89,30 22,10 per maand, per pos' f 30.- (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling). i, beta al) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra- Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het ingaan. verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Damiate Holding 'bv' te Betaling 3203571 Haarlem, HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 112221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2