Verhoeven weet van wonen 1 Ai de laat -f- kromhout ^Schouwetüiaghe^ 071 311241 ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED VERHOEVEN GEZOCHT Van Beukering Makelaardij TE KOOP WINKEL-UNITS >VrV *imil'VV ^|BBffWViBW'iFW^VBBlflliu|F wipi'^iaaill-VWwiV fW IiiF LEIDEN Stokroos 18 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en c.v.-gas. Tuin van ca. 20 m lengte op het westen. Gedeelte lijk voorzien van dubb. beglazing. Aparte indeling en vormgeving. Voorzien van 2 balkons en terras. Plavuizenvloer op de parterre. Ind. beg.gr.: U-vormige woonkamer met open haard, keuken, hal en toi let. 1e Etage: 4 sl.kamers, waarvan één met badkamer met ligbad en 2e toilet. Op de overloop douche ruimte met 3e toilet. 2e Etage: slaapkamer, grote zolderruimte en c.v.-ruimte met badgeiser. Vraagprijs 290.000,- k.k. Botermarkt 9. Op eerste stand in het centrum ge legen winkel (opp. 30m2) met berg ruimte en toilet op op de etages 5 kamers, douche met toilet en keu ken. Vraagprijs 200.000,- k.k. Schelpenkade 49 Royaal herenhuis uitzonderlijk ge bouwd (over de lengte langs de straat) op aantrekkelijke stand (Zij straat van de Witte Singel). Met be sloten plaats. Voorzien van centra le verwarming, klein terras aan de voorzijde op de begane grond en' op de 2e etage. Gedeeltelijk voor zien van voorzetramen. Beg. grond: woonkamer 9.00 x 4.00 m. keuken, gang en toilet. 1e verd.: 2 kamers, berging, overloop en 2e - toilet. 2e verd.: 3 kamers, badka mer met ligbad en 3e toilet. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs: 197.000.- k.k. Botermarkt 8. Op eerste stand in het centrum ge legen winkel (opp. 40m2) met op slagruimte en diverse bergingen. Bovenwoning en achterhuis be staan gezamenlijk uit 8 kamers, keuken, douche en toilet. Vraagprijs 190.000,- k.k. e hoekwoning ir Ericaduin 8 Moderne ruirr tige omgeving. Modern winkelcen trum, sporthal en tennisbanen in di- rekte nabijheid. Extra brede tuin met veel privacy op het zuiden. Grondopp.: 258m2. Voorzien van dubbele beglazing op de parterre. Ruim voldoende parkeergelegen heid. In uitstekende staat van on- derh. Beg. grond: Z-vormige woon kamer, keuken, toilet en entree. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e verd.: zolderkamer, berging met c.v.-warmwaterapparatuur en aan sluiting wasmachine. Vraagprijs: 178.000,- k.k. Kromstevenwerf 24 Goed onderhouden mod. hoekwo ning met tuin op het zuiden. Royale 2e etage door extra dakkapel. Voorzien van dubb. berging. Rusti ge ligging nabij winkelcentrum, sporthal en tennisbanen. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e Etage: 2 sl.kamers, zolderberging. Vraagprijs 153.000.- k.k. Herengracht 88/88a Aantrekkelijk gesitueerd hoekhe- renhuis op leuke stand. Voorzien van c.v. Leuk uitzicht over de gracht met gerenoveerde brug. Da kisolatie en gedeeltelijk dubb. beglazing. Indeling beg. gr.: woon kamer met verhoogd eetgedeelte, keuken, douche met toilet, gang. 1e Etage: 2 kamers, douche en toi let. 2e Etage: 2 kamers, douche en toilet. Vraagprijs: 100.000,- k.k. Schubertlaan 57 Uitstekend onderhouden 3/4 ka- merappartement met lift op de 5e etage. Voorzien van centrale ver warming. Prachtig uitzicht over de Korte Vliet en de omgeving van Leiden. Balkon op het Westen. Maandelijke bijdrage aan service- en verwarmingskosten 235,-. In deling: woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, gang en toilet. Vraagprijs: 103.000,- k.k. Rosmolen 108 2-kamerappartement op de 2e eta ge in modern appartementencom plex. Royaal terras op het zuiden. Voorzien van dubb. beglazing. C.v. Van binnen smaakvol ingericht door binnenhuisarchitekt. Div. faci liteiten in het gebouw, zoals: was serette, sauna, solarium en trim- zaal. Ind.: woonkamer, annex slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad, toilet en bergkast. Ber ging in direkte nabijheid op dezelf de etage. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskos ten ƒ215,-. Tevens voorzien van parkeerplaats onder in het com- Vraagprijs 92.000,- k.k. Spieghelstraat 30 Benedenwoning in zeer goede staat van onderhoud. Lange tuin op het Westen met stenen berging en achterom. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Prima aanbod voor alleen- of samen-wo- nenden. Indeling: woonkamer, slaapkamer, keuken, entree, dou che en toilet. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Kennedylaan 64, 78, 86 Gunstig gelegen 4-kamerapparte- menten op de 3e en 4e etage, waarvan nr. 86 op een hoek is ge legen. Voorzien van zonnig balkon, cv en lift. Service- en verwarmings kosten 285,- p.m. Berging op de parterre. Indeling: woonkamer (6,50x4,00 mtr.), 3 slaapkamers, keuken, badkamer, hal en toilet. Vraagprijs: v.a. 89.000,- k.k. Jos. Haydnlaan 9,10 en 21 Brahmslaan 283 In Zuidwest (componistenbuurt) gesitueerde 3/4 kamerapparte menten met centrale verwarming aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en ver warm. kosten 225,- p.m. Ind.: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keu ken, douche, toilet en hal. Vraagprijs 85.000,- k.k. Wagnerpleln 6 3/4 kamerhoekappartement met lift op de 3e woonlaag. Voorzien van c.v. (blokverwarming met warmte meters). Dubbele beglazing aan de voorzijde. Ruim voldoende par keergelegenheid. Berging onder in het gebouw. Winkels in de direkte nabijheid. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 200,-. Inde ling: Woonkamer met zijkamer, 2 slaapkamers, badkamer met lig bad, keuken, hal. balkon en toilet. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Schubertlaan 102 In Zuid-West (Componistenbuurt) gesitueerd 3-kamerappartement met c.v. Mooie hoekligging op de 3e etage met uitzicht op de Korte Vliet. Balkons zowel' aan de voor als achterzijde. Berging op de par terre. Service- en verwarmingskos ten 225,- p.m. Ind.: L-vormige woonkamer (waren 2 kamers), 2 slaapkamers, keuken, douche, toi let en hal. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Mozartstraat 217. Uitstekend onderhouden 4-kamer appartement op de 4e woonlaag. Voorzien van cv en berging op de parterre. Balkon achterzijde. In n met veel groen gesitueerd, i leerd dak. Service- en verwar mingskosten 235,- p.m. Ind.: woonkamer, 3 slp.kamers, keuken, douche met zitbad, gang en toilet. Vraagprijs 82.000,- k.k. Roomburgerlaan 41. In de professorënwijk gelegen ge zellige 2-kamerwoning op de par terre. Royale tuin op het z-w met berging en achterom. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Goede staat van onderhoud. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet en entree. Vraagprijs: 78.000,- k.k. Waardstraat 11. Gezellig huisje in direkte nabijheid van de Zijlsingel. De binnenzijde is leuk gemoderniseerd. Voorzien van dak- en vloerisolatie. De ver warming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Nieuwe stenen berging. Ind. beg.gr.: woonkamer (8,00- x3,50 mtr.), keuken, entree. Etage: 2 kamers, badkamer met douche en toilet. Vliering. Vraagprijs: 74.000,- k.k. Eduard van Belnumstraat 49 Rustig gelegen 2/3-kamerapparte- ment in Leiden Z.W., nabij winkel centra, scholen, uitvalswegen e.d. Het gehele appartement is voor zien van dubbele beglazing. Nieu we voor- en achterpui. Ind.: woon kamer (oorspr. 2 kamers), keuken met aansl. wasmachine, 1 slaapka mer, doucheruimte en ruime hal met toilet. Balkon op het Z.W. roya le inpandige berging. Vraagprijs: 60.000,- k.k. 1e Binnenvestgracht 14 Rustige gelegen kleine woning in direkte nabijheid van station in cen trum. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voorzien van zonnig plaatsje. Indeling: begane grond: woonkamer (6.00 x 3.80/ 2.00 m.), keuken, gang en toilet. Etage: 1 kamer. Vraagprijs: 59.000,- k.k. Bachstraat 6, 68 In het Rijnlandcomplex gestiueer- de appartementen, waarvan nr. 68 met extra logeerkamer en douche aan het einde van de gang. Voor zien van zonnige balkons en ged. dubb. beglazing. Tevens voorzien van dakterras voor zonaanbidders. Netto maandlast bij volledige finan ciering 225. Maandelijkse bijdra ge aan service- en verwarmings kosten 275,-. Indeling: woon/ slaapkamer, keuken, douche, toilet Bachstraat Parterre "Rijnlandflat'. Ca. 250m2 kantoor/bedrijfsruimte op rustige stand. Voor velerlei doeleinden geschikt. Bij een lang durig kontrakt wordt de gewenste indeling voor rekening van de ver huurder aangebracht. Huurprijs 25.000,- per jaar. LEIDERDORP Ereprijskamp 23 Geschakelde eengezinswoning, met zonnige beschut gelegen tuin, uitstekend onderhouden, voorzien van dubbele beglazing op de bega ne grond, dak- en spouwmuuriso latie. Royaal zonneteras op de 2e etage. Beg. grond: Z.-vormige woonkamer met moderne open haard en schuifpui naar de tuin, keuken met verlaagd plafond, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: zolderkamer, berging met c.v.-gasboiler en aansluiting was machine, terras, vliering. Vraagprijs: 167.000,- k.k. 5e etage. Voorzien van c.v., lift en groot zonnig balkon: Rustig en vrij gelegen. De woonkamer is gedeel telijk voorzien van dubbele begla zing. Service- en verwarmingskos ten 275,- per maand (inkl. warm water). Indeling: royale woonka mer, 3 slaapkamers, keuken, bad kamer met ligbad, toilet en entree. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Juliana8traat 16. 3-kamerappartement (was 4-ka mer) op de 2e etage met cv (blok verwarming met warmtemeters). Ged. voorzien van dubb. begla zing. Aantrekkelijke ligging met uit zicht over groen en singel. Balkons zowel aan de voor- als aan de ach terzijde. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten' 150,-. Ind.: woonkamer (10,00- x3,50/3,00 mtr.) 2 slp.kamers, keu ken, douche met aansl. wasmachi ne, hal en toilet. Berging (5,00- x3,00 mtr.) met daglicht op de par- OEGSTGEEST Ridderspoorlaan 77 4-Kamerappartement op de 3e woonlaag. Zonnig balkon. Voor zien van centrale verwarming met moederhaard. In de direkte nabij heid van het winkelcentrum "Lange Voort". Servicekosten 123,25 per maand. Indeling: woonkamer, eet kamer. 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Berging on der in het gebouw. Aan Oegst- geester gegadigden kan bij het ver krijgen van een woonvergunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden. Vraagprijs: 92.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Busken Huetstraat 37 Aan plantsoen gelegen mooi hoek- herenhuis met garage. Zonnige tuin op het zuid-zuidoosten. Op de parterre voorzien van dubbele beglazing. In uitstekende staat van onderhoud. Ind. beg.gr.: Z-vormige woonkamer, met open haard, keu ken met wasmachine-aansluiting, hal en toilet. 1e Etage: 4 slaapka mers. douche en 2e toilet. 2e Eta ge: zolderberging met mogelijkheid voor nog een kamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 150.000,- k.k. grond temidden sporteldorado. Me ge aanlegsteiger. Op steenworp af stand en in rechtstreekse verbin ding met de Kagerplassen. Eigen parkeergelegenheid. Ged. vow- zien van dubb. beglazing. Indeling: woonkamer (ca 40m2) met open haard, keuken, 2 slaapkamers, royale badkamer met ligbad, apar te douche, toilet en aansl. wasma chine, 1e etage: 4 slaapkamers. Vraagprijs: 425.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Nassaulaan 72 Perfekt onderhouden bungalow met garage. Aan één zijde gescha keld. Het slaapgedeelte bestaat uit 2 verdiepingen. Geheel voorzien van dubbele beglazing. Prachtig aangelegde tuin (grondopp. 644 m2) met enkele terrassen. Ind.: woonkamer, keuken, hal, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, aparte doucheruimte en 2 toiletten. Vraagprijs: 390.000,- k.k. Oostelnde 20 Vrijstaande bungalow met garage op 1.060m2 eigen grond met riant uitzicht over de omgeving. Tevens voorzien van overdekt zonneterras en moestuin. Gelegen aan de weg Warmond-Sassenheim. In de di rekte omgeving van rijksweg Am sterdam-Den Haag en de Kager plassen. Uiteraard C.V. Indeling: L- vormige woonkamer, keuken, bij keuken, 3 slaapkamers en bergka- mer, badkamer met ligbad, hal en toilet. Vliering. Vraagprijs: 395.000,- k.k. makelaardij in onroerende goederen b.v. \Stationsplein 22, 2312 AK Leiden.j Telefoon: 071-143441 's avonds: 071-175095 769687 CHOPIN LAAN 46 i zonnig, a f 169.000,- Mooi en zonnig, aan hofje gelegen hoekhuis met tuin aan 3 zijden en stenen schuur. Indeling: hall, toilet, diagonaal woonkamer/eetkeuken met beuken parket. 1e et: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toi let. 2e et: zolderruimte met aansl. wasapp., bergingen en mog. 4e ka mer. C.V. gas met warmwatervoor ziening. BACHSTRAAT 40 f 44.000 - Op 2e etage gelegen 1-kamerapparte ment met lift, berging onder het ge bouw en gemeenschappelijke fietsen stalling. Indeling: halletje, woonka mer met zitbalkon (ZW) met ingeb. kast, kitchinette, badkamer en toilet. Boven op het gebouw gemeenschap pelijk zonneterras. Servicekosten: f 275,- inkl. 3 OKTOBERSTRAAT 41A f 88.000- In verkeersarme straat gelegen grote bovenwoning met eigen opgang. In deling: gang, trap, overloop, woonka mer (11 x 3,8) met zitbalkon (ZW), voorkamer, gemod. keuken, toilet. 2e et: ruime overloop met grote kast, badkamer met douche en aansl. wasapp., 2 a 3 kamers. Inkl. 3 gas haarden, vloerbedekking, luxaflex en 2 geisers. JAN VAN HOUTKADE 25A f 123.000,- Grote bovenwoning met riante lig ging aan de singel met fraai uitzicht. Indeling: eigen opgang, 3 kamers, keuken, douche, toilet. 2e et.: 2 ka mers, toilet, keuken, douche, berg- vliering. Gunstig gelegen en zeer ge schikt voor dubbele bewoning. Voorzien van C.V. gas ROODENBURGERSTRAAT 4 f 238.000 - Verkeersarm gelegen flink, gereno veerd woonhuis met flinke, vrije ach tertuin en nwe stenen schuur. Inde ling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, moderne keuken, bijkeu ken met aansl. wasapp., woonkamer met mog. open haard en serre met al. schuifpui. Parterre geheel geïsoleerd. 1e et.: 2 slaapkamers, balkon, badka mer met ligbad, 2e toilet, 2e keuken. 2e et: 4 kamers, doka. 4 extra was tafels, C.V. gas, 2 geisers, plavuizen in vestibule, gang en keuken. Vrije vestiging, oplevering per direct. SCHUBERTLAAN 19 f 110.000,- Modern 4-kamerappartement op 2e woonlaag met lift en berging onder het gebouw. Indeling: hall, woonka mer, studeerkamer, 2 slaapkamers, 'badkamer met ligbad, toilet, ruime keuken. Flink balkon (W) en prach tig uitzicht over kanaal en weiland. Verwarming d.m.v. C.V. blok. THORBECKESTRAAT 49 f 267.000 - Groot gerenoveerd hoekherenhuis in Professorenwijk met aan 3 zijden tuin en schuur. Indeling: hal met pla vuizen, toilet, kelderkast, grote living met open haaro en parket, open slaande deuren en halfopen moderne keuken met plavuizen en ingeb. app. Ie et.: 3 kamers, balkon, moderne badkamer met bad en ap. douche, i toilet op gang. 2e et: grote REGENTESSELAAN 10 f 130.000.- Groot woonhuis met voor- en achter tuin en achterom. Indeling: vestibu le, gang, keuken, toilet, kamer en suite. 1e et.: 3 slaapkamers, badka mer, 2e toilet. 2e et.: grote zolder met 2 voorkamers. Het pand dient inwendig volledig te worden gemo derniseerd. Oegstgeester gegadigden hebben voorrang. fth weekend éSételefoondienst Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. wp a 2 dakkapellen, studeer- aansl. wasapp. C.V. gasketel, vliering KAREL DOORMANLAAN 80 f 88.000 - Op 4e etage gelegen 3 a 4 kamerap partement met grote gemeenschappe lijke tuin, 2 balkons en inpandige schuur onder het gebouw. Indeling: hall, woonkamer (oorspr. 2) met mog. open haard, werkkamer, slaap kamer, badkamer met douche, keu ken met (eigen) C.V. gas-ketel, toi let. Prachtig groen uitzicht. Service kosten: f 120,- p/m. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. HERENWEG f 825.000,- Vrijstaande luxe villa met inpandige garage, groot buitenzwembad met voll. installatie en vijver. Indeling: toilet, studeerkamer, eetkamer met open haard en open keuken, grote kelder met waskamer, living met ter ras en open haard. Slaapvleugel: 3 kamers, 2e toilet, badkamer met douche, veel kasten. Ie et.: slaap kamer met garderobekamer, eigen badkamer met ligbad, douche, ged. inpandig balkon, bergkamer, hob by/slaapkamer met eigen wasgele- genh., 3e toilet, C.V. hetelucht.. Veel plavuizenvloeren, thermopane beglazing. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. imipiiu'iMni fi Voor een van onze clienten zoeken wij een BOERDERIJ, BUNGALOW Of VRIJSTAAND GEZELLIG WOONHUIS Kan zowel landelijk of in de wooncentra gelegen zijn. Flinke tuin of erf is een ver- eiste. Prijsindicatie tussen 200.000,- en 500.000,- Aanbiedingen Zonnebloem 72, ■ll Leiden- lüdNVMl Tel. 071-214521. IHIHHI Wassenaar - Centrum v.a. 46 m2 tot 280 m2. Inlichtingen bij MAKELAARDIJ B.V. Langstraat 186, Wassenaar kJel.01751 79047^ I I VOORSCHOTEN THORBECKEWEG 12 239.000,- KK Uitstekend onderhouden, modern herenhuis, voor- en achtertuin, Z-fraai aangelegd, schuur, c.v. Ind.: entree, toilet, woonkamer, Z- vorm met open haard, semi-open keuken, 4 slaapkamers, badka mer, vaste trap naar grote zolder, geschikt voor 2 kamers. KATWIJK AAN ZEE JACOB CATSSTRAAT 26 235.000,- KK Goed onderhouden hoekwoning, voor- en achtertuin op Z. Grote berging, c.v., goed geïsoleerd. Beg.gr.: woonkamer 40 mz, open haard, plavuizenvloer, luxe keuken, compleet ingericht. 1e et.: 3 kamers, badkamer met bad en douche. 2e et.: grote zolder, geschikt voor twee kamers. RIJNSBURG ESDOORNLAAN 37 157.500,- KK Moderne eengezinswoning met vrije achtertuin op het Z. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud, veel extra voorzieningen. Ind.: entree, L-vormige woonkamer met parket en open haard, open, compleet ingerichte keuken, hal met toilet, berging, 3 flinke slaapka mers, luxe badkamer. Goed geïsoleerd. LEIDEN MARESINGEL 10 79.000,- KK Goed gelegen middenwoning met plaats en schuur, in direkte omge ving van het station en stadscentrum. Het pand is voorzien van c.v. Ind.: gang, ruime woonkamer met plavuizenvloer, keuken, toilet met douche. 1e etage: 2 flinke slaapkamers. LEIDEN FLORESSTRAAT 30 110.000,- KK Goed onderhouden middenwoning met plaats. Beg.grond: hal, toilet, grote woonkamer, moderne keuken met apparatuur. 1e etage: 2 flinke slaapkamers, badkamer met ligbad, overloop. Daarboven en bergzolder. Rustige ligging. Aanvaarding in overleg. j. Planciusplantsoen 12 Winkelcentrum „Noord-Hofland" f X 2253 TS Voorschoten 071-311241

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 36