Vekemans Berk westeinde ziekenhuis UITVOERDER *IÉ Keuzenkamp co VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES VAKATURES VAKATURES [VAKATURES VAKATURES VERPLEEGKUNDIGEN GROEPSLEERKRACHTEN (M/V) 1 LEERKRACHT Assistent(e) Personeelszaken VAN EYK GROND EN WEGENWEKEN BV Registeraccountants Wonen, werken en studeren in Leiden voor ZuijdlwQcli Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast. cardiologie Op onze afdeling Cardiologie is plaats voor (m/v) De afdeling heeft 23 cardiologische bedden en 8 bewaakte bedden. Wij geven de voorkeur aan kandidaten die naast het A-diploma de aantekening Hart- bewaking behaald hebben. Zij die de opleiding Hartbewaking willen volgen, kunnen eveneens solliciteren. In dat geval is minimaal een jaar ervaring als verpleegkundige vereist. Nadere informaties kunt u telefonisch i, hij de afdeling Personeelszakentel. 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Postbus 432. 2501 CK Den Haag. Lijnbaan 32, Den Haag. Het Bestuur van de Vereniging voor Protestants-Christelijk Basisonderwijs te Leiden en Oegstgeest vraagt per 1 augustus 1985 voor: 1 W.P.O. plaats, 1-8-'85tot 1-8-'86, voor 40 uur. Inl. kunnen worden ingewonnen bij de heren C. J. P. van DrielenP. van Kesteren. tel. 071-174415 (Leidse Hout-schoolj/of 172768 (privé). Sollicitaties bij de secretaris van het bestuur Mevr. J. M. Lugtigheid-Vercouteren, Van Beuningenlaan 2,2334 CC Leiden. Stichting Leidse Studentenhuisvesting technisch administratief beheerder (v/m) vacaturenummer: 5-168/1158 De Stichting Leidse Studentenhuisvesting (S.LS.) draagt, in samenwerking met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren (S.H.W.J.), de zorg voor de huisvesting van jongeren in Leiden. Beide Stichtingen exploiteren momenteel ruim 5500 woningen en wooneenheden. In vergevorderd stadium van bouw of voorbereiding tot bouw zijn ongeveer 600 wooneenhe den. Voor de afdeling Technische Zaken wordt voor één van de zes rayonkantoren gezocht een Technisch Administratief Beheerder. Functie-informatie: De Technisch Administratief Beheerder - treedt op als intermediair tussen bewoners en Stichting: - houdt contact met aannemers, schoonmaakbedrij ven, etc. t.a.v. onderhoudscontracten; - levert samen met de 5 collega's gegevens aan t.b.v. de technische jaarbegroting en meerjarenplanningen; - verricht kleine onderhoudswerkzaamheden en verhelpt storingen. Functie-eisen: De Technisch Administratief Beheerder dient aan de volgende eisen te voldoen: - opleiding op MTS niveau; - zelfstandig te kunnen werken; - technisch inzicht en technische handvaardigheden; - goede contactuele eigenschappen; - kandidaten met ervaring of opleiding op het gebied van werktuigbouwkundige en warmtetechnische installaties genieten de voorkeur. Geboden wordt, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, een salaris van 2974,— bruto per maand. Inlichtingen bij: A. H. F. J. Hübben, tel. 071-142545. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. DHL is een world-wide koeriersorganisatie met meer dan 600 vestigingen over de wereld met 125.000 bestemmin gen en 11.000 medewerkers. Naast het Hoofdkantoor te Zoeterwoude heeft DHL Nederland zeven kantoren met een totale personeelsbezetting van 130 medewerkers. Op de afdeling Personeelszaken te Zoeterwoude bestaat de vakature In de eerste instantie zal de nadruk liggen op de uitvoer van administratieve taken verbonden aan de personeels administratie waarbij ook secretariële werkzaamheden behoren. Na een inwerkperiode en afhankelijk van ervaring en interesse zullen deeltaken worden uitgevoerd van het personeelswerk, zoals verder ontwikkelen en automatiseren van het perso- neels-informatiesysteem werving, selektie en introduktie begeleiden van funktioneringsgesprekken assisteren bij of verzorgen van trainingsprogramma's. Vereist is een personeelsopleiding op minimaal M.B.O. - niveau en werkervaring in het personeelswerk. Uw instelling is flexibel en praktisch, waarbij nauwgezet heid en zelfstandigheid is bewezen. Uw sociale vaardigheden en kontaktuele eigenschappen stellen u in staat zich te bewegen op alle niveaus. Schriftelijke en mondelinge beheersing van de Neder landse en Engelse taal is noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van DHL International B.V., Postbus 61, 2380 AB ZOETERWOUDE. Wegens uitbreiding van werkzaamheden in grond- weg- en waterbouwsector, zoeken wij met spoed een ervaren voor de begeleiding van riolerings- en wegenwer- ken in de Provincie Zuid-Holland. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, met opgaaf van vorige werkkring, binnen 14 dagen naar; Admiraal Helfrichweg 11 2315 VC Leiden 's-Gravenhage-Amsterdam-Rotterdam-Utrecht-Eindhoven-Apeldoorn Keuzenkamp Co behoort met zes over het land verspreide kantoren tot de middelgrote accountantsmaatschappen in Nederland. Ons werkterrein strekt zich uit over grote, middelgrote en kleinere relaties in de sectoren bouw, handel, industrie, dienstverlening en non-profit. Daarnaast vormen wij een schakel in de keten van via Pannell Kerr Forster International samenwerkende kantoren. In onze vestiging 's-Gravenhage willen wij onze controleteams versterken met een gevorderde assistent-accountant en een VWO'er die belangstelling hebben voor de buitenuniversitaire opleiding tot registeraccountant. Vereist zijn: doorzettingsvermogen en de flexibiliteit om zich in een sterk wisselende omgeving thuis te voelen. Naast de kans op verdere ontplooiing binnen onze organisatie bieden wij gevarieerde werkzaamheden, een aantrekkelijke salarisregeling en vergoeding van de opleidingskosten. Belangstelling? Bel voor inlichtingen of een afspraak (070) 51 4711 of schrijf naar KEUZENKAMP CO. heao'ers Vekemans Berk, vestiging Leiden, biedt aantrekkelijke mogelijkheden voor Heao'ers. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk 'is een middelgrote maatschap van registeraccountants en belasting adviseurs. De kantoren zijn landelijk verspreid, tellen zo'n 20 a 25 - overwegend jonge - men sen. De cliëntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit ondernemingen in midden- en kleinbedrijf. Persoonlijke dienstverlening is één van onze belangrijkste kenmerken. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfseconomie en ad ministratie. De specifieke deskundigheid ligt op het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. De fiscale zaken worden geïntegreerd behandeld in nauwe samenwerking tussen accountants en belastingadviseurs. De advies functie is in beide disciplines belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een inten sieve begeleiding verzorgd door ervaren colle ga's. GeleideJijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkL De interne opleiding geschiedt op de kantoren zelf en is individueel gericht. Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandigheid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogeli|kheden zijn veelzijdig, mede door de ruime keus in specialismen bin nen de accountancy en het alternatief van de opleiding tot belastingadviseur. Selectie-criteria ^Een v.w.o.-opleiding, keuzevakken als in formatica en fiscaal recht strekken tot aanbeve ling. Om in de accountancy echt goed te slagen zijn flair, enthousiasme, zelfstandigheid en door zettingsvermogen van doorslaggevend belang. Studie Afhankelijk van het vakkenpakket duurt de NIVRA-studie 6 tot 8 jaar. De kwalificatie voor federatiebeiastingconsulent is in een wat kortere periode te behalen. Het zijn pittige studies, welke veel vrije tijd vergen. Hiertegenover staat, dat voor colleges, op werkdagen gehouden, vrij wordt gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire voorwaar den zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. De geschikte man/ vrouw verdient bij Vekemans Berk in een be- trekkelijk korte tijd een aantrekkelijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt. Sollicitatieprocedure en carrièretest Indien u - man of vrouw - geïnteres seerd bent in een functie bij Vekemans Berk Leiden, laat dit dan telefonisch of schriftelijk weten. Wij zenden u dan een aanmeldingsformu lier. Informatie inwinnen kan ook. Een onderdeel van de selectieprocedure is een carrièretesL Indien u minder geschikt bent voor de accountancy, hoort u in welke richting u beter een functie kunt zoeken en waar uw talen ten liggen. Op deze manier voorkomen wij voor u en voor ons teleurstellingen. Uiteraard zijn de kosten, verbonden aan dit onderzoek voor onze rekening. LEIDEN: Plantage 20-22,2301 EB Leiden. Tel. 071-146946. T.a.v. de heer D. van den Berg, r.a. Het Verpleeghuis en Reaktiveringscen- trum "ZUYDTWIJCK" vraagt voor een zo spoedig mogelijke in diensttreding een assistent voor de schoonmaakdienst (m/v) voor het verrichten van lichte huishou delijke werkzaamheden, veelal in team verband op één van de verpleegafdelin- gen, de afdeling dagbehandelingen, de stafafdelingen of de linnenkamer. Gezien de samenstelling van het huidige team wordt aan een vrouwelijke mede werker de voorkeur gegeven. Salaris bij indiensttreding voor 17-jarigen f785,10, voor 18-jarigen f 904,40 bruto per maand. Bij aanstel ling in vaste dienst resp. f 1.551,en f 1.679,bruto per maand. Periodiek werkt men gedurende een aantal uren op zaterdagen, zon- of feest dagen, waarvoor een extra vergoeding wordt verstrekt. Overige arbeidsvoorwaarden zijn geba seerd op de CAO v.h. Ziekenhuiswezen en worden nader toegelicht in een per soonlijk onderhoud. Sollicitaties, schriftelijk, te richten aan de Economisch Adjunkt-directeur van het verpleeghuis, Postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wierlaan 50 te Leiden AL GLOBAL ENGINEERING B.V. SCHUTTERSVELD 1A, 2316 XO LEIDEN, THE NETHERLANDS De Nederlandse vestiging van GLOBAL ENGINEERING INTERNATIONAL is een ingenieursbureau voor de olie en gas productie industrie. GLOBAL ENGINEERING B.V. heeft in verband met uitbreiding van haar financiële administratie in Leiden de volgende vacatures: Accounting Supervisor Opleiding en ervaring: - MEAO, Havo-opleiding aangevuld met MBA - Min. 5 jaar ervaring in de financiële admini stratie (bij voorkeur internationale ingenieurs bureaus) - Basiskennis van automatisering (IBM), microcomputer - Leeftijd ongeveer 30 jaar - Leidinggevende capaciteiten - Beheersing van de engelse taal in woord en geschrift Taakomschrijving: - Periodieke concernrapportage - Financiële planning op lange en korte termijn - Budgettering en financiële prognoses - Administratieve organisatie, interne controle procedures - Management informatie Bookkeeper Opleiding en ervaring - Havo/Mavo-opleiding aangevuld met PD boekhouden - Min. 3 jaar ervaring in de financiële admini stratie - Leeftijd ongeveer 25 jaar - Beheersing van de engelse taal in woord en geschrift Taakomschrijving: - Debiteuren administratie - Crediteuren administratie - Bijhouden van de Kas Sollicitaties met curriculum vitae te richten aan: GLOBAL ENGINEERING B.V. Postbus 2194 2301 CD Leiden t.a.v. de heer R. Kneyber f

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18