Tijd voor herhalingen op tv TV-rubriek Wereldomroep brengt meer nieuws Nederland 1 Nederland 2 p?„teterdag KP m door Nico Scheepmaker Televisie toegelicht ZATERDAG 25 MEI 1985 RADIO-TV PAGINA 35 2e Pinksterdag NOS 17.30 Journaal KRO 17.44 KRO's Middageditie. Het nieuws van deze dag gepresenteerd door Aad van den Heuvel en Han van der Meer NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden AVRO 15.30 Een vrouw boven de veertig, Duitse serie. Afl.: Wie verdient hier het geld? Na 18 jaar huwelijk besluit Renate haar eigen weg te gaan. Zij is tot de conclusie gekomen dat haar man altijd alle beslissingen nam en dat zij eigenlijk nooit aan bod is gekomen 15.55 Stuif-es-uit. Gevarieerd programma voor en door kinderen, gepresenteerd door Ria Bre mer 16.55 Molen Dronrijp, informatie over de molen in Dronrijp. (vervolg.) NOS 17.30 Journaal AVRO 17.41 AVRO's Toppop, Popprogramma voor het laatst gepresenteerd door Ad Visser TELEAC 18.30 Leiding geven, les 10 AVRO 19.00 AVRO's Sportpanorama. Wekelijkse sportru- briek, gepresenteerd door Ruud ter Weijden NOS 20.00 Journaal AVRO 20.18 7 Muzikanten en 1 meid. Muzikaal program ma rond Leonie Janssen. Met o.a. Leo van Oostrom, Peter Schoen en Paco Pena 21.15 The Outsider, tv-serie. Miclethorpe wordt op geschud door een reeks van opzienbarende artikelen in de krant. Fiona's gevoelens voor Lord Wrathdale staan op een laag pitje, Frank Scully is haar nieuwe uitverkorene 22.55 Karei van de Graaf, informatief gesprekspro gramma NOS 23.40 Journaal 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden Dinsdag NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 15.00 Levende rituelen, serie over mensen en ge bruiken op een emotioneel moment in hun leven. Afl. 4: Dood, een deel van leven. Over overlij densrituelen KRO 15.30 Holiday Eiland. Austrlalische tv-serie. Afl.: 45. Jason vergokt geleend geld en een nichtje van Mrs. Muldoon komt op bezoek 16.15 Studio vrij. Een programma voor de doe het zeiver en vrije tijdsbesteding 16.40 KRO's Tekenfilmfestival NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 17.20 Paspoort voor Joegoslaven 17.30 Sesamstraat 17.55 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.00 Studio Sport 18.50 Trekking van de lottogetallen 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 19.00 Journaal HUM.VERBOND 19.12 Kwartslag. Vandaag: Jacky J. van de Berkt, zakenvrouw TROS 19.27 De eerste de beste, nieuwe records, spectacu laire stunts en bijzondere prestaties, gepre senteerd door Martin Ruedelsheim en Tom Blom 20.00 Kieskeurig, consumentenrubriek 20.25 TROS verzoek film (1). Vanavond een keuze uit de volgende drie films: 1. De dwaze lotgevallen van Sherlock Jones, Ne derlandse speelfilm uit 1975 van Nikolai van der Heyde. Met: Piet Bambergen, Alexander Pola, Julie Ege e.a. 2. Caravan to Vaccares, Engels-Franse speelfilm uit 1974 van Geoffrey Reeve naar het boek van Alistair MacLean. Met: David Birney, Char lotte Ramphng, Michel Lonsdale e.a. 3. En eeuwig zingen de bossen (Und ewig singen die Waelder), Oostenrijkse speelfilm uit 1959 van Paul May naar het boek van Trygve Gul Branssen. Met: Gert Froebe, Joachim Han sen, Hansjörg Felmy e.a. 22.00 TROS Sport, maandelijks sportmagazine NOS 22.30 Journaal 22.40 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 22.45 Kunstgeschiedenis, les 9 Dinsdag EO r doven en slechthorenden 15.30 Van Hart tot Hart, gevarieerd magazine met informatie, een gesprek en muziek 16.00 Het kleine Huis, Amerikaanse serie. Afl.: De tijden veranderen (Deel 2). Jenny voelt zich schuldig nadat haar vader aan een hartaanval is overleden 16.50 God is toch sterker, verhalen uit de bijbel. Afl. 33: Op de uitkijk (Wederkomst) FEDUCO 17.45 Open Universiteit. Dwangmiddelen (cursus: Inleiding Strafrecht), herh 16.00-17.30 Op de loop (On the run), Amerikaanse speelfilm uit 1982 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Plons, de gekke kikker 18.10 Merlina, kinderserie 18.35 Take it easy. Cursus Engels voor beginners 19.00 Toerisme 1985: Engadin. Afl. 1: De meren van Engadin. Engadin is het mooiste dal van Zwitserland, aan weerszijden van de rivier En 19.40 Paardekoersen, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal. (Met een overzicht van het Pausbezoek aan Belgie) 20.20 Morgen 20.25 Videomatch, videospelletje 20.20 Reilly, meesterspion. 1904. Reil- ly werkt als expediteur voor de Russen in Port Arthur waar hij in opdracht van de Engelsen spio neert voor Japan. Hij geeft informa tie aan Japan door zodat deze de Russische handelsvloot in Port Ar thur tot zinken kunnen brengen. Maar kort voor de Japanse aanval begint wordt hij door de Russen ge- 21.10 Sjo-Bis-Time. showprogramma 22.00 Uitzending door derden: Pro gramma van Het Vrije Woord 22.50 Paardekoersen, toto-prognose, journaal en Coda DINSDAG 17.55 Journaal 19.00 De Edison Tweeling, jeugdserie 19.25 Uit je doppen: Deeltijds leren. Bij de verlenging van de leerplicht is men naar alternatieven gaan zoe ken om jongeren die schoolmoe zijn, op te vangen 19.40 Mededelingen en programma- overzicht ichtstreekse reportage vanuit het Paleis voor Schone Kun sten 15.45 Marie-martine, Franse speel film uit 1942 17.15 Lollipop special, kinderpro gramma 18.15 Onbekend 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 L'Orchestre Noir, Belgische film uit 1984. Antwerpen - 21 okto ber 1981: Een bloedige aanslag. De volgende dag worden er vier nazistische terroristen gearres teerd. Hiervoor werden er meerde re aanslagen gepleegd, die door ex treem rechts opgeëist z(jn. Van 1981 tot 1984 heeft regisseur Ste- phan Lejeune een onderzoek ge houden naar wat deze fascistische groeperingen precies zijn 23.00 Journaal DINSDAG 1 11.30 Teletekst magazine 14.00 Schooltelevisie ca. 15.30 Teletekst 17.00 Mededelingen onem 16.45 Schooltelevisie I 17.15 Lollipop, kinderprogramma I 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma i 09.30 Brüderechen und Schwester- chen, poppenspel 10.00 Katholieke Pinksterdienst 11.00 Vis-a-vis. LiebesvoUer Blick- kontakt 11.15 Christothek, religieuze rock in ternationaal 12.00 Der Internationale Frühschop- pen, journalistenforum 12.45 Tagesschau 13.15 Sinfonie no. 38, KV 504, Mozart uitgevoerd door het Symfonieork. v.d. Südwestfunk o.l.v. Nikolaus Harnoncourt 14.00 Carambolage, kinderprogram- 16.40 (ZW) Elefantenboy (elephant boy), Engelse speelfilm uit 1937. De kleine Indiase jongen Toomai is sa men met zyn vader en de tamme olifant Kala Naga gevraagd om een expeditie in de jungle te begelei den. Toomai's wens, olifantenjager te worden, gaat na een aantal span nende avonturen in vervulling! 18.00 An hellen Tagen... aus dem Saarland. Met Hans Dieter Schwar- ze, Madrigalchor Klaus Fischbach, Saarknappenchor, Tibilustrium, Accordeonkwintet Güdingen en de dansgroep Wiesbach 18.45 Die Sportschau 19.58 Heute am Ersten 20.00 Tagesschau 20.15 Waldmannsheil, klucht van R. Bars en G. Okonowski. Een rijke fabrieksdirecteur heeft genoeg van het zakenleven en koopt een boer derij. Zijn vrouw en dochter zijn het echter niet eens met zijn plan- 21.45 Romanischen Kirchen in Köln 21.55 Tagesschau 22.00 Portret van Dietrich Fischer- Dieskau 23.00 Big Boy - jetzt wirst de ein Mann (You're a big boy now), Ame rikaanse speefilm uit 1966. De va der van de 19-jarige Bernard Chan ticleer vindt het nodig dat Bernard maar eens op eigen benen leert staan. Bernard wordt onderge bracht in het familiepension van mevrouw Thing. Al gauw leert hij de actrice Barbara kennen en sa men trekken zij er zoveel mogelijk op uit... 00.35 Tagesschau DINSDAG 08.30 Schooltelevisie 09.25 Sesamstraat 10.00 Tagesschau 10.03 Glücklich geschieden..., tv-se rie. Afl.: ...wetten, dass nicht? 10.50 Portret van Dietrich Rischer- Diskau 11.50 Umschau 12.10 Das Geheimnis des Toplitzsees 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Teletekst-overzicht 15.40 Teletekst-overzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Liebe, Schmerz und Tod. Afl.l. Die blaue Stunde, film van Bettina Wörnle 16.55 Spass am Dienstag 17.50 Tagesschau 10.00 Programma-overzicht 10.10 F.P. 1 antwortet nicht, Duitse speelfilm uit 1932 van Karl Haiti. Piloot en avonturier Ellissen is be vriend met ingenieu Droste. Droste wil een drijvend eiland van staal maken in de oceaan tussen Ameri ka en Europa waardoor interconti nentaal luchtverkeer mogelijk wordt. Als het eiland eenmaal in de oceaan ligt dreigt het projekt door sabotage te mislukken 12.00 Das internationale Tanztheater: Der Tanzer und der Tanz. Configu rations, van Choo San Go, gedanst door Michail Baryshnikov en het American Ballet Theatre, m.m.v. Shirley MacClaine en Marianna Tscherkassy. Muziek: Samuel Bar ber 13.00 Heute 13.02 ZDF-Regional: Sechs Stunden Land, sechs Stunden Meer.... repor tage over de strijd rond de Wadden 13.30 Hellas, een klas in het voet spoor van Pausania. Film van Joa chim Jomeyer 14.15 Das Himmelsbuch, tekenfilm naar een oud Chinees sprookje 15.45 Circus - Tiere, Clowns und Akrobaten 17.15 Heute 17.20 So war Mama, toneelstuk van John van Druten. Mama is met haar gezin naar San Francisco geë migreerd. Haar man is werkloos en mama onderhoudt het gezin. Zij werkt als schoonmaakster in een ziekenhuis waar zij veel meemaakt 18.57 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.15 Aufeinander Zugehn, muzikaal accent t.g.v. Pinksteren 19.30 Tranen der Liebe. Reportage over de Taj Mahal in India. 20.15 Streng vertraulich, tv-film van John Goldschmidt. Steven Dyer, manager bij een internationaal con cern schrijft een brief aan de Euro pese Gemeenschap. In deze brief laat hy de Gemeenschap weten dat zijn werkgever gehandeld heeft in strijd met de regels en voorschrif ten van de Gemeenschap. Zijn brief veroorzaakt zakelijk zowel als privé veel opschudding 21.50 Heute 21.55 Zwei Haudegen kommen selten allein (Start the Revolution without me), Amerikaanse speelfilm. Een plattelandsdokter verwisselt twee pasgeboren tweelingen. De ene tweeling bestaat uit boerenzonen en de andere tweeling uit adellijke De boerenzoon groeit op Als koning Louis XIV hun hulp no dig heeft, ontstaan er dan ook heel wat problemen rond de identiteit van de 'Sisi-broers' 23.20 (S) Spielwiese, experimenten, improvisaties en spelletjes 00.05 (S) Gute Nacht-Musik. Liona Boyd, gitaar. Recuerdos de la Al- hambra, van Tarrega 00.10 Heute DINSDAG 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 Teletekst-overzicht. -Speciale Bulgaarse dag- 14.30 Programma-overzicht 14.35 Vögel kehren zurück, Bulgaar se film naar een verhaal van Peter Slavinski. De zigeuneijongen Opri trekt met zijn koopwaar en tamme beer van stad tot stad. Op een dag ontmoet hij vogeldeskundige Bon- ko die hem overhaalt een tijdje bij hem te blijven 16.00 Heute 16.04 Pinnwand, met Maren Bien- hold en Axel Becher 16.20 Pfiff, sportprogramma kinderen 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- dern, regionaal overzicht 17.15 Tele-Illustrierte, gevarieerd ma gazine 17.45 Eine, Klasse für sich: Verhalen uit een internaat. De atlete Annika is nieuw in het internaat. Zij pro beert al gauw iedereeen naar haar hand te zetten. Als de andere bewo ners van het internaat haar een streek leveren komt zij tot bezin ning. Aansl.: Heute-Schlagzeilen 13.55 Shakespeare im Original: Cym- beline, toneelstuk van Shakespeare 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II 18.30 Sesamstraat 19.00 Akutelle Stunde 20.00 Tagesschau-Wetterkarte 20.15 Kopf um Kopf, spel met de we tenschap 21.15 Wissenschafts-Report. jugend (GPD) - En, bevalt het, zo zonder paus? Een beetje kaal is het wel, vind ik. De televisie is weer een beetje gewoontjes geworden, wel met smaak, maar zonder veel kraak. Gelukkig kwam de KRO dins dagavond nog met een uitvoerige en goede 'round-up' van het tota le pauselijke Beneluxbezoek, waarvoor de Middageditie zelfs moest vervallen, omdat iedereen daarvan te druk was met Zijne Heiligheid. Niet zonder trots kon aan het eind van het programma de videoband getoond worden die de KRO in eigen beheer van het pauselijke bezoek voor de ver koop op de markt heeft gebracht. Toch benieuwd of die videoband ook het nihil obstat van kardi naal Simonis heeft gekregen, zo dat hij kosjer is voor alle katho lieken. Zitten Hedwig, Véronique en Anne-Marie er wel op? Of zijn er veiligheidshalve twee verschil lende videosamenvattingen ge maakt, één Hedwig-band en één Simonis-band? Als ik rooms-ka- tholiek was geweest, zou ik de KRO hebben durven opbellen om het te vragen. Je kunt merken dat het al be gint te zomeren, althans aan de televisieprogramma's, niet aan het weer. Woensdagavond zond de NOS in Nederland C een her haling uit van de Amerikaanse documentaire over het Lenin- gradse museum Hermitage, met Peter Ustinov en wijlen Natalie Wood, die beiden van Russische afkomst zijn, als presentatoren. En zodra was die documentaire, met de wat simpele grapjes van Ustinov en Wood maar toen Us tinov de steur een bijprodukt van kaviaar noemde begreep de aan gesproken Rus niet dat hier een grapje werd gemaakt), afgelo- r*"* 1 Y i - j v W&r- ,1 pen, of de TROS verwende ons met een herhaling van het televi siespel 'De vrouw met de sluier', naar een verhaal van Guy de Maupassant. Voor de Hermitage documentaire was een gerede aanleiding, nu het museum Boy mans-Van Beuningen een deel van de Hermitage-collectie in huis heeft, dus laten we van Guy de Maupassant maar goedschiks denken dat de TROS heeft willen herdenken dat hij precies 100 jaar geleden zijn befaamde ro man 'Bel-Ami' schreef, en dat hij in 1885 ook last kreeg van de ze nuwpijnen die hem aan de drugs brachten en tot zijn dood voer den. Maar zo is er altijd wel een ex cuus te bedenken. In elk geval blijken deze herhalingen geen toeval te zijn geweest, vanaf deze week blijkt de zomer inderdaad al te zijn aangebroken, want ook de komende week komt Hilver sum weer met behoorlijk wat her halingen. Zaterdagavond 'Sa- charov' (blijft helaas nog altijd actueel). Zondagavond de docu mentaire over Bhagwan, 'De Nieuwe Mens' (indertijd door een plotseling programmawijziging door veel mensen gemist, terwijl het een goede documentaire was). Woensdagavond opnieuw een tv- spel naar een verhaal van Guy de Maupassant, omdat Jan Keja daar zulke mooie bewerkingen van maakte. En vrijdagavond 'De hemel ligt aan de horizon', tv- spel van Jan Hofman, omdat we dan de diepbetreurde Han Bentz van den Berg nog een keer kun nen terugzien. Nou het zonnetje nog, en de zo meridylle is compleet! Intussen vond ik Adriaan van Dis met Lev en Raisa Kopelev in de eerste helft en Gerard Reve in de tweede helft het opmerkelijkste program ma van de afgelopen week. Het eerste opmerkelijke er aan was dat hij niet, zoals gebruikelijk, drie onderwerpen had, maar twee. Eerst de Kopelevs samen (met de nadruk op de indrukwek kende Lev, wat 'leeuw' betekent in het Russisch), daarna Gerard Reve in zijn eentje. De reden hier voor was dat Gerard Reve als voorwaarde voor zijn medewer king had gesteld dat er niet in het gesprek geknipt mocht worden. Hij kreeg dus de ruimte, de Kope levs ook wel, maar in dat gesprek werd wel geknipt, niet helemaal tot zijn tevredenheid, zoals Lev Kopelev me later vertelde. Over het gesprek zelf had hij verder geen klachten, Van Dis vond hij een intelligente man, al vond hij een enkele vraag wat aan de on nozele kant, zoals die of dissiden ten lastige mensen waren. Queru lanten, stond in de ondertiteling, wat een zelfde vergroting van 'lastige mensen' is, als 'stortbui' van 'motregen'. Ik legde hem uit dat een interviewer wel eens vra gen stelt die niet uit zijn eigen ge moed zijn opgeborreld, maar die door de vijand van de geïnter viewde worden geponeerd, om op die manier de geïnterviewde de gelegenheid te geven zoiets recht te trekken, en dat begreep hij ook wel,- tenslotte wordt hij nu al vier jaar lang bijna dagelijks geinterviewd. Zijn antwoord was bovendien heel adequaat: 'dissidenten zijn niet lastiger of gemakkelijker dan bankbedien den of schrijvers, het zijn alle maal verschillende mensen', zei hij ongeveer. En zo is het. Van de dissidenten die ik ken, was bij voorbeeld Amalrik een lastig mannetje, en Boekovski heel be scheiden. Dissidenten zijn wél al tijd grote persoonlijkheden, an ders red je het niet in je eentje tegen de almachtige staat! En wat Gerard Reve betreft: dat lijkt me een reddeloze zaak, daar is geen goed touw meer aan vast te knopen! - De actrice Joanna Dunham als Sylvia Harper in de Engelse serie 'The Outsider', waarvan de AVRO maandagavond de laatste aflevering op het scherm brengt. (Nederland 1,21.15 uur). (fotoGPD) Kieskeurig In de TROS konsumentenru- briek 'Kieskeurig' zal tweede pinksterdag aandacht worden besteedt aan: kampeergas, ge vaarlijke traphekjes en een on derzoek naar verschillende soor ten bronwater. (Nederland 2, 20.00 uur) Muzikanten De AVRO brengt maandagavond een nieuwe show rond Leoni Jansen op het scherm onder de titel '7 muzikanten en 1 meid'. Leoni ontvangt in dit program ma een zevental instrumentalis ten, die niet alleen musiceren maar ook over hun vak vertellen en de wijze waarop zij muziek beleven. Die muzikanten zijn: Han de Vries (hobo), Leo van Oostrom (saxofoon), Shana Noya (percussie), Peter Schön (synthe sizer), Ruud Jacobs (bas), Tom my Reilly (mondharmonica) en Paco Pena (gitaar). De gitarist Paco Pena te gast bij Leoni Jansen. (foto GPD) Vakantiegangers kunnen deze zo- mer in het buitenland langer luiste ren naar de Nederlandstalige uit zendingen van Radio Nederland Wereldomroep. Nieuwe, krachti ger zenders hebben het niet alleen mogelijk gemaakt de tijdsduur van de uitzendingen te verlengen, ook de kwaliteit van de ontvangst is aanzienlijk verbeterd. Vakantie gangers binnen Europa kunnen nu afstemmen op een 85 minuten du rend programma, dat is verdeeld in drie blokken. Tussen negen en half tien 's och tends brengt de Wereldomroep een informatief blok met het belang rijkste nieuws, oproepen van de ANWB-alarmcentrale, het Euro pees weerbericht, een overzicht van de Nederlandse ochtendbla den en de actuele ontwikkelingen in binnen- en buitenland. Tot tien uur worden achtergronden van de binnen- en buitenlandse actualiteit verstrekt plus servicerubrieken die gedurende de zomerperiode vooral zijn gericht op toerisme en wegen informatie. Tot vijf voor half elf ten slotte zend de Wereldomroep een bijgewerkt nieuwsoverzicht uit, eventueel aangevuld met nageko men oproepen van de ANWB. Daarnaast worden in dat laatste blok regionaal en lokaal nieuws ge geven alsmede informatie over ra dio- en televisieprogramma's. Twee eigen verslaggevers volgen voor de Wereldomroep het wieler- evenement dé Tour de France. De programmering bevat gedu rende de zomerperiode ook een da gelijks studiogesprek met bekende Nederlanders. Van de om en nabij vijf miljoen landgenoten die jaar lijks hun vakantie in het buiten land doorbrengen blijkt zo'n 60 procent een radio mee te nemen. Een derde deel van dit aantal stemt af op de Nederlandstalige uitzen dingen van de Wereldomroep, het geen overeenkomt met ongeveer 825.000 luisteraars. Uit onderzoekingen is voorts ge bleken dat steeds meer vakantie gangers een kortegolftoestel aan schaffen teneinde deze uitzendin gen te kunnen ontvangen. De sterk gestegen interesse hiervoor kan vooral worden toegeschreven aan het feit dat zowel de prijs als de omvang van deze toestellen aan trekkelijker zijn geworden. De Wereldomroep zal deze zo mer actief in de weer zijn om vakantiegangers te interesseren voor de uitzendingen. Aan de oost grens zal tijdens de vakantiepiek informatiemateriaal worden ver strekt over het zendschema. Aan de zuidgrens ligt dit wat lastiger, aangezien vakantiegangers het land daar zonder oponthoud bij de douane kunnen verlaten. Om de mensen die bijvoorbeeld naar Frankrijk en Spanje gaan toch van dienst te zijn worden campings in deze landen voorzien van hetzelfde propagandamateriaal. forscht - Bundeswettbewerb '85, filmreportage 21.45 Landesspiegel. Alles neu macht der Mai. Der Landtag hat sich kon- stituiert 22.15 Der gelbe Teppich, film van Carlo Lizanni 23.40 Laatste journaal DINSDAG 08.00 Tele-Gymnastik (17) 08.30-12.00 Schooltelevisie. (9.25 Se samstraat) 17.00 Schooltelevisie 07.00 Ceefax AM, teletekst-overzicht 07.50 Breakfast time 10.20 Bonanza, Amerikaanse wes tern-serie 11.10 Tekenfilm 11.15 Chigley, kinderprogramma 11.30 Play School, kleuterprogram- 11.50 Lassie come home, Amerikaan se speelfilm uit 1943. Een arme fa milie moet hun hond verkopen om dat er geen geld meer is. De hond wil echter niet bij zijn blijven en gaat op zoek naar zijn ei gen baasje 13.15 King Elephant (The African Elephant), Amerikaanse filmdocu mentaire. Film over Afrikaanse fau na met nadruk op olifanten en hun gewoontes 14.45 Bank Holiday Grandstand, sportprogramma 18.10 Disney time, tekenfilms 19.00 Journaal en weerbericht 19.15 BBC East 19.20 Jim'll fix it - special 20.00 Wogan, showprogramma 20.35 Silver Bears, Amerikaanse speelfilm uit 1978 22.25 Journaal 22.40 Night of the hundred stars, amusementsprogramma 00.45 Weerbericht DINSDAG 07.00 Ceefax AM, teletekst-overzicht 07.50 Breakfast time 10.20 Ceefax 11.30 Play School, kinderprogramma 11.50 Ceefax 14.00 Journaal 14.25 Weerbericht 14.30 Pigeon Street, kinderprogram- 14.45 Vegetarian Kitchen, informatie ve serie. Afl.: Pastry 15.10 The coming of age, informatie- 15.40 Songs of praise", religieus pro- gramma 16.15 Ceefax 16.55 The Caterpillar Trail, kinder programma 17.10 Dastardly and Mutley, kinder programma 17.15 Heathcliff Marmaduke, kin derprogramma 17.35 Lift off, kinderprogramma 07.55 Open University 10.00 Ceefax 11.00 Schooltelevisie 11.12 Ceefax 15.00 Film 17.20 Motor (100) 18.00 Names and Games 18.30 Nieuwsoverzicht 18.35 Play Golf, informatieve serie. Afl.: Bunker 19.00 Moviola: The Silent Lovers, Amerikaanse speelfilm uit 1980 20.35 Jonathan King in Montreux 21.30 It's not cricket: Bodyline 21.35 Tanglewood 22.25 Sakharov, film 00.20 Golf - PGA kampioenschappen te Wentworth, hoogtepunten 00.55 Weerbericht 07.55 Open University 10.00 Ceefax 13.05 Open University 13.30 Ceefax 15.00 Schooltelevisie 15.12 Ceefax 14.35 Movin' on - "Lifeline" 15.30 Wayne Shuster. Comedy 16.00 Sky Trax. Popmuziek 18.30 Mr. Ed. "The moustache" 19.00 The Lucy show 19.30 The Greatest American Hero 20.20 Vegas 21.10 The Untouchables 22.05 VFL Australian rules football 23.00 Sky Trax. Popmuziek 24.00 Sluiting DINSDAG 14.35 Moving'on - 'Landslide' 15.30 Wayne Shuster. Comedy 16.00-18.30 Sky Trax. Popmuziek Anglia TV 10.25 Sesame Street 11.25 Walt Disney presents 11.35 Robinson Crusoe. Russische 13.00 Junior gymnast of the year 14.00 ITN news 14.05 Bank Holiday sports special 18.00 ITN news, followed by weather 18.05 S.H.E. Film 20.00 Roll over Beethoven 20.30 Coronation Street 21.00 The Benny Hill Show, comedy 22.00 ITN news 22.15 Alligator. Horror thriller 00.00 Diana Ross 01.15 Snapshots en sluiting DINSDAG 10.00 Sesame Street 11.25 Cartoon time 11.40 The Protectors 12.05 Fireball XL5. "The Day the Earth Froze' 12.30 About Britain 13.00 Cockleshell Bay 13.10 Rainbow 13.30 Gardens for All 14.00 News at One 14.20 Anglia News followed by Wea ther 14.30 Dear box number 15.30 My Marriage -16.00 Gambit 16.25 Anglia News 16.30 The young Doctors 17.00 Cockleshell Bay 17.15 Crystal Tipps and Alistair 17.20 The Wind in the Willows 17.45 The Wall Game 08.00-18.00 Musicbox, popmuziek 18.00 Musicbox, popmuziex 19.00 Champs Elysées, amusement 20.10 Deuil en 24 heures, serie van Franck Cassenti over de Tweede Wereldoorlog 21.10 Carnets de l'aventure, verslag van een voettocht van drie maan den over het pakijs van Noord-Ca nada 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Musicbox, popmuziek

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 35