RCL bereikt toch nog iéts 5 0 T 'We kunnen weer met schone lei starten' Polen klopt Griekenland Vol vertrouwen de naeompetitie in Quick Boys stuurt SSS terug: 3-1 MAANDAG 20 MEI 1985 PAGINA 17 SCHIEDAM - RCL heeft dit sei zoen dan toch nog iéts bereikt. Door de 0-2 overwinning op PPSC heeft de Leiderdorpse zaterdageer steklasser zich geplaatst voor de naeompetitie waarin drie clubs te gen degradatie strijden. Daarmee is voor de Leiderdorpers een eind gekomen aan lange periode waarin hun enige zekerheid was dat zij ab soluut niet wisten waar zij aan toe waren. Met de twee andere degra datiekandidaten SSS en Excelsior Maassluis leefde de Racing in de eerste klasse A van dag tot dag in de wetenschap dat er waarschijn lijk pas op de allerlaatste competi tiedag over hun lot zou worden be slist. En dat gebeurde dus ook. Omdat streekgenoot Quick Boys in Klaas waal in staat bleek RCL de helpen de hand te reiken (1-3 winst op SSS) en Excelsior Maasluis tegen Heerjansdam niet op al te veel te genstand stuitte, werden de kaar ten in de laatste competitieronde precies zo geschud als Laurens Mauter had verwacht. De eerstejaars oefenmeester van RCL had al serieus rekening ge houden met het spelen van twee beslissingswedstrijden tegen de op de voorlaatste plaats geeindigde clubs uit IB en IC. Daarom had hij zijn assistent Bram Brandt op spio- nagetocht gestuurd. De voormali ge doelman van het eerste elftal was in Ridderkerk getuige van de 0-2 overwinning van Nieuw Lek- kerland op RVVH, dat nu met DTS'35 een beslissingsduel moet aangaan, waarvan de verliezer de strijd mag aanbinden met RCL en de nummer dertien uit IC, Blauw Wit '34 of OWIOS. Overtuigend Na het overtuigende optreden van zijn spelers in de uitbeurt te gen PPSC ziet Mouter de naeom petitie, waarin slechts één ploeg zich in veiligheid speelt, met het nodige vertrouwen tegemoet. Te recht, want zaterdagmiddag maak te RCL duidelijk dat er wel dege lijk kwaliteiten in het elftal schui len en dat de ploeg toch de bereid heid kan opbrengen om zich leeg te knokken. "Als we het hele sei zoen op deze manier en met deze inzet hadden gespeeld, was het nooit zover gekomen", wist Mouter na de winst op PPSC. "Dan waren we ergens in de middenmoot geëindigd". Trof RCL op hemelvaartsdag in middenmoter Heerjansdam nog een tegenstander die slechts lijde lijk verzet pleegde, de tweede over winning in drie dagen tijd behaal den de Leiderdorpers puur op ei gen kracht. Het voor de degradatie kandidaten onbereikbaar gewor den PPSC toonde geen spoortje van medelijden met de hekkeslui- ter en schoot energiek uit de start blokken. De vaste aanspeelpunten in de frontlijn, Ron Carli en Jan 't Hoen zaten evenwel geketend aan Ruud Boendermaker en Ab Braat, die in hun bewakingsrol groeiden naarmate de eerste helf vorderde en doelrijpe kansen voor PPSC uit bleven. Halverwege de eerste speelhelft moesten de Schiedammers het ini tiatief aan RCL laten, dat steeds massaler de aanval zocht. Paul We- sel, die als een soort libero op het middenveld speelde, heerste rond de middencirkel, waar David Brandt bij Schiedams balbezit als stoorzender optradt. Op de flanken speelden de middenvelders Peter Siera (op rechts) en René Kam- menga (op links) zich herhaaldelijk in vrijheid en vonden gemakkelijk de 'hangende' vleugelspitsen Ben Heemskerk en Dick van der Bijl, terwijl de goed spelende Pierre van Gemerden in het centrum alle aan dacht voor zich opeiste. Na een half uur leek David Brandt de score te openen nadat Wesel en Van Gemerden de bal op het lichaam van doelman Rinus Suurmond hadden geschoten. Ter wijl de vervanger van de licht ge blesseerde Ruud Spierings versla gen op de grond lag, liet Brandt de bal evenwel naast het Schiedamse doel stuiteren. Zeven minuten la ter was het toch raak. In een scrim mage trof Van Gemerden eerst de paal, maar op aangeven van Kam- menga scoorde hij vervolgens toch met het hoofd. Diezelfde Van Ge merden, die donderdag tegen Heerjansdam pas zijn eerste com- petitiedoelpunt scoorde, was vijf minuten later wederom succesvol toen hij een foute terugspeelbal van Leo Alders oppikte en uit een moeilijke hoek zeer fraai voor 0-2 zorgde. Behoudend Op slag van rust zeilde de bal na een hoekschop van de aan zijn wreef geblesseerd geraakte Heemskerk voor het doel van de onzekere Suurmond en het net te laat gearriveerde duo Siera/Van der Bijl langs. Heemskerk bleef vervolgens met een pijnlijk ge zwollen voet in de kleedkamer ach ter en Mouter liet voor hem de snelle Sieto Schalkers opdraven. Met lange ballen in de richting van Schalkers en Van Gemerden leek het na rust behoudend opere rende RCL gemakkelijk naar een grotere voorsprong te counteren, maar Van der Bijl (inzet van de lijn gehaald), Siera (via de handen van Suurmond op de paal) en Schal kers (voorlangs) lieten kansen op de 0-3 aan zich voorbijgaan, terwijl de doorgebroken Siera nog een keer op de rand van het strafschop- geboed werd gevloerd en Van Ge merden net te traag reageerde op een voorzet van Boendermaker. PPSC stelde daar slechts een ge miste kans van Ron de Bruyn, na een foutje van Ab Braat, en een kopbal van Carli tegenover, die door Peter van der Heijden fraai buiten de palen werd getikt. Met die actie haalde de woensdag in het huwelijk getreden Zoeterwoude- naar zijn gram op Mouter, die hal- verewege de tweede helft achter Van der Heijdens doel was opgedo ken om zijn sluitpost tot de orde te roepen. Mouter: "Peter is één van mijn steunpilaren en iemand met een prima instelling. Hij traint het hardst van allemaal en heeft veel voor zijn sport over. Van zo'n spe ler mag ik honderd procent inzet eisen en omdat ik bemerkte dat hij niet voor de volle honderd procent geconcentreerd was, ben ik even naar hem toegelopen". Van der Heijden toonde zich ver baasd over de uitbrander van zijn trainer, die volgens hem een beoor delingsfout had gemaakt. "Ik voel de mij gewoon heel erg zeker. In mijn ogen kon er niets meer fout gaan en daarom stond ik lekker ontspannen in de goal", aldus Van der Heijden, die over dit incidentje verder zijn schouders ophaalde: "Ik heb geen zin om er verder wat over te zeggen, want daar is nie mand bij gebaat. Wat we in deze fase absoluut niet kunnen gebrui ken is onrust". JAAP VISSER KLAASWAAL - Quick Boys heeft zich op de laatste competitie-dag niet voor de derde keer binnen acht dagen door een degradatie kandidaat laten aftroeven. SSS kon niet, zoals eerder vorige week RCL en Excelsior Maassluis, de kracht opbrengen om de broodno dige winst af te dwingen. Met 1-3 stuurde de op een aantal plaatsen gewijzigde Katwijkse formatie de ploeg van trainer Theo de Waard terug naar de tweede klasse. Quick Boys, zonder Leo van Delft (twee gekneusde ribben) en zonder Johan Jonker en Jan Hoek (met gekneusde enkels in het gips), kwam na acht minuten op 0-1 door een doelpunt van amateur-interna tional Floor van Duyn. Even later werd een inzet van hem ogen schijnlijk achter de doellijn wegge haald, maar scheidsrechter Beze- mer en zijn grensrechter stonden niet juist opgesteld om een doel punt te constateren. Na een half uur spelen kwam SSS beter in de wedstrijd en op 1-1, nadat Bezemer een correcte sliding van Martin Haasnoot had bestraft met een vrije trap. Keeper Hennie Guyt tik te de trap nog wel uit de boven hoek, maar was kansloos op de re bound van Gert Vermaas. Tot de rust zat Quick Boys in de tang bij de Klaaswalers, die via Ad Huis man nog tweemaal dicht bij een goal waren. In één geval moest Bennie Geyteman keeper Guyt op de doellijn assistentie verlenen. SSS moest gezien de omgeroe pen tussenstanden bij RCL en Ex celsior wel komen, maar bij de eer ste de beste uitval zorgde Marco van der Plas voor 1-2. De spits, die zich opnieuw in de kijker speelde voor het Nederlands amateurteam en mogelijk als vervanger voor de geblesseerde 'Peer' Schepers (Gel drop) wordt aangewezen, speelde met Van Duyn samen een goede wedstrijd. "Ik heb die jongens alle vertrou wen gegeven en met name Floor van Duyn heeft dat waargemaakt", noemt de scheidende trainer Mar tin van Vianen in zijn terublik op "twee mooie seizoenen" de door braak van de jeugdspelers. "We vallen buiten de prijzen. Jammer, maar na die verjonging vorig seizoen heeft deze ploeg tijd nodig. Met een speler als Aande- wiel hadden we zeker een fase ver der geweest,, maar ik denk dat dit Quick Boys volgend seizoen of an ders het seizoen daarop kampioen kan worden. De tijd zal leren wat ik achtergelaten heb en ik verwacht ook dat bij Quick Boys mijn naam nog vaak zal vallen. Ik wilde graag een derde jaar bij de vereniging blijven, wa.t ik zie veel mogelijkhe den. Dat dat niet gebeurt is een zaak van het bestuur, het heeft wei nig zin om daar verder over te pra ten. De samenwerking met de spe lers is, vind ik tenminste, goed ver lopen. Ook het laatste halfjaar toen bekend was dat ik wegging. Er was rust. Goed voetbal en weinig bles sures bij het eerste, waardoor ook het tweede constant bijelkaar is ge bleven en een goede tweede plaats heeft behaald. En het derde is kam pioen geworden". Terug naar het duel met SSS, dat met de 2-1 de genadeklap had toe gediend gekregen. Tot het einde was het één en al Quick Boys dat de klok sloeg. Op aangeven van Arie van Duyn zorgde de in de diepte spurtende Floor van Duyn al snel voor 1-3. In de laatste twin tig minuten hadden de drie Van der Plassen in de voorhoede de score eigenlijk moeten uitbouwen naar 7 of 8-1, al was iedereen op dat moment al lang duidelijk dat SSS niets meer in de eerste klasse te zoeken had. ATHENE (AFP/SID) - Het Poolse voetbalelftal heeft gisteren in Athene een kwalificatiewedstrijd voor groep één tegen Griekenland met 4-1 gewonnen. Bij de rust was het 1-0 door een treffer van Smola- rek in de 24e minuut. Direct na de pauze zorgde Anastopoulos voor de door de 45.000 toeschouwers luid bejubelde gelijkmaker. Ostrowski, Boniek en Dziekanows- ki lieten er vervolgens echter geen twijfel over bestaan welk team recht had op de overwinning. Door dit resultaat kwam Polen op vijf punten uit vier wedstrijden op de tweede plaats in de stand, achter België, dat zeven punten uit vijf duels heeft. Polen speelt nog tegen Albanië uit (op 30 mei) en België thuis (11 september). Pas dan is bekend welk land als win naar van de groep direct geplaatst is voor de eindronde van het toer nooi om de wereldtitel en welk land tegen Nederland moet spelen om nog een ticket voor Mexico. Griekenland - Polen 1-4 (0-1). 24. Smolarek 0-1, 46. Anastopoulos 1- 1, 57. Ostrowski 1-2, 78. Boniek 1-3, Dziekanowski 1-4. Ravage in China na uitschakeling 5 3 1 1 7 7-3 Groep 4 De Oostduitse voetbalploeg heeft zaterdag in Babelsberg in een wed strijd voor groep 4 van de voorron den van het toernooi om' het we reldkampioenschap met 3-1 ge wonnen van Luxemburg. Voor de DDR had de ontmoeting geen be tekenis meer omdat de ploeg reeds was uitgeschakeld. De overwin ning was een cadeau voor de Oost duitse aanvoerder, Hans-Jürgen Dörner, die zijn honderdste inter landwedstrijd speelde. Oostduits recordhouder is Joachim Streich, die 102 maal in de nationale ploeg uitkwam. De 25.000 toeschouwers in Ba belsberg zagen doelpunten van Minge (19 en 39) en Ernst (45, straf schop). Na de rust scoorde Langers (77) voor Luxemburg. De stand in groep 4 is: Joegoslavië 5 3 2 0 8 5-2 Bulgarije 5 3 1 1 7 7-1 Frankrijk 5 3 1 1 7 7-2 DDR 5 2 0 3 4 10- 7 Luxemburg 6 0 0 6 0 1-18 Razend De Chinese voetbalsupporters konden zondag in Peking de uit schakeling van hun favorieten in de voorronde van het wereldkam pioenschap door Hong Kong (2-1) maar moeilijk verkroppen. In de straten in het noordoosten van Pe king richtten duizenden teleurge stelde toeschouwers grote vernie lingen aan. Vooral de auto's van buitenlanders, verslaggevers en ambassadepersoneel, moesten het ontgelden. Een Joegoslavische diplomaat vertelde aan een aanwezige ver slaggever van het persbureau Reu ter: „Woedende Chinezen openden de deur van mijn auto en schopten waar ze maar konden. Ik drukte op de claxon en reed weg. Het was do den of gedood worden". Diezelfde verslaggever, Anthony Barker, kreeg te horen: „Welk land is beter, China of Hong Kong? Als je het verkeerde antwoord geeft zal ik je doden". Zover kwam het niet, om dat de politie tussenbeide kwam. Later werd een in Japan gebouwde taxi omvergeduwd en werden de ramen van zeker acht autobussen ingeslagen. Uiteindelijk kreeg de politie de razende massa onder controle. Sommige straten waren bezaaid met glasscherven. Hongkong plaatste zich met de overwinning op China voor de tweede ronde van de Aziatische zo ne van de voorronden van het WK. Voor China scoorde Li Hui (31) en voor Hongkong Cheung Chi-Ta- k(19) en Koo Kam-Fai (60). In de tweede ronde komt Hongkong uit tegen Japan, dat na een 5-0 over winning op Singapore zeker is van de eerste plaats in groep B. De wedstrijden moeten worden ge speeld tussen 1 juli en 31 augustus. De stand in groep A: Hong Kong 6 5 1 0 11 19- 2 China 6 4 1 1 9 23- 2 Macao 6 2 0 4 4 4-15 Brunei 6 0 0 6 0 2-29 De stand in groep B: Japan 4 3 1 0 7 9-1 Noord-Korea 3 0 2 1 2 1-2 Singapore 3 0 12 1 2-9 Gisteren plaatste Zuid-Korea zich voor de tweede voorronde van groep 3 (sub-afde ling A) van de Aziatische zone. In Seoel versloeg Zuid-Korea in de laatste wedstrijd van zijn poule Maleisie met 2-0. Beide tref fers vielen in de eerste helft. Voor de doel punten zorgden Park Chang-Son (13e mi nuut, strafschop) en Cho Min-Guk (19e mi nuut). Ruim 80.000 toeschouwers waren getuige van de Zuidkoreaanse zege. De eindstand van Groep 3 sub-afdeling A Zuid-Korea 4 3 0 1 6 8-1 Maleisie 4 2 1 1 5 6-2 Nepal 4 0 13 1 0-11 Oemoemenoe winnaar van DIOK-toernooi LEIDEN - De club met onge twijfeld de meest opmerkelijke naam in Nederland, Oemoeme noe uit Middelburg, won giste ren het rugbytoernooi voor vrouwen dat DIOK op de vel den van de Morsch organiseer de. Achttien teams namen deel aan dit min of meer unieke eve nement. De organiserende vereniging moest de kracht van de Zeeuw sen erkennen. In de poule-wed strijden bleef Oemoemenoe de Leidse meiden ruim voor. URC eindigde op de tweede plaats, Wageningen op de derde plaats. DIOK zelf werd vijfde. Noordwijk-RB: waardig competitie-slot NOORDWIJK - Het 'eind goed, al goed' ging zaterdagmiddag niet he lemaal op voor Noordwijk en Rijnsburgse Boys, al zorgden de met hun hele ziel en zaligheid vechtende streekgenoten toch voor een waardige afsluiting van de competitie. De derby was zelfs zonder doelpunten leuk, kende pe riodes waarin geen minuut voorbij ging zonder dat er niet iets gebeur de, was hitte-bestendig en tot de laatste minuut onderhoudend. Maar Noordwijk-Rijnsburgse Boys (0-0) had natuurlijk pas echt Het Einde betekent, in de gelukzalige zin des woords wel te verstaan, wanneer één van de teams het kampioenschap had kunnen be machtigen. Het alleraardigst com petitie-slot van beide clubs kon de gedachte daaraan niet verdringen. Driekwart jaar geleden startten Noordwijk en Rijnsburgse Boys als twee van de voornaamste titel kandidaten in IA, overigens met nog een handvol clubs. Na een ronduit belabberde competitie start (zes punten na zeven wedstrij den), bleek Noordwijk van al die favorieten het langst te kunnen we dijveren met de uiteindelijke kam pioen Kozakken Boys. Tot zater- 'Laat zien dat het ook anders kan' AMSTERDAM (ANP) - De Amster damse politie heeft zondag rond de voetbalwedstrijd Ajax-Feyenoord enkele nieuwe elementen toege voegd aan de begeleiding van de aanhangers van beide clubs. Aan de Feyenoord-supporters werden al in de trein naar Amsterdam brie ven uitgedeeld, waarin de politie op vriendelijke, maar dringende toon vroeg geweld achterwege te laten. „Laat zien dat het ook anders kan", aldus een passage uit deze brief, die in het Olympisch Stadion ook werd verspreid onder de zoge noemde F-side supporters van Ajax. Een ander nieuwtje was gister middag dat de Feyenoord-suppor ters na de wedstrijd een kwartier lang in hun vak S werden vastge houden, voordat zij onder begelei ding van de mobiele eenheid terug keerden naar hun treinen op sta tion-zuid. Ook dat werkte goed, al dus politiewoordvoerder K. Wil ting. dagmiddag was er zelfs nog een theoretisch kansje op een gedeelde eerste plaats, veel te klein echter om via een beslissingsduel naar de troon door te stoten. In het bezit van totaal 36 punten eindigde Noordwijk eergisteren met tweë punten achterstand op de Werkendammers op de tweede plaats, net als vorig jaar. Als troost ontvangt de ploeg van John Eel- man een bewijs voor deelname aan het volgende KNVB-bekertoer- "Die zwakke start is bepalend geweest", keek de Haarlemse oe fenmeester terug op '84-'85. "Je verliest de competitie niet door die nederlaag bij Kozakken Boys of Oostkapelle, al vormde die laatste wedstrijd wel een breekpunt. Maar in de laatste 19 wedstrijden scoor den we toch meer dan anderhalve punt gemiddeld. Als je in die eerste periode maar drie punten meer haalt, dan heb je een aardige basis om later in de competitie wat pun ten te kunnen verspelen, zonder dat je dan gelijk in de problemen komt". Wendt en Driebergen: wilskracht. (foto Holvast) Balans Rijnsburgse Boys lag om uiteen lopende redenen, die aanvankelijk nooit als excuus werden gebruikt, erg vroeg uit de afvalrace. De nu officieel afgetreden kampioen, af gelopen donderdag nog niet bereid de troon vrij te maken voor zijn op volger, is daarna nooit lekker in de competitie terug kunnen komen. "Als we op tweede Paasdag uit bij Kozakken Boys hadden gewon nen, dan had de balans nog wel naar de positieve kant omgesla gen", vermoedde aanvoerder Jack Manuputty. "Dan hadden we deze corppetitie zeker tot een1 goed ein de kunnen brengen". Met een negende plaats is daar nu geen sprake van, al presteerde RB in de laatste competitie-week tegen de koplopers enthousiast en goed. "Nu we ontspannen spelen, vliegen de vonken eraf', zei Manu putty. En Eelman: "Ik moet Rijns burgse Boys een compliment ma ken. Ik had er een dikke sik van gehad als zij er hier vanmiddag de kantjes zouden hebben afgelopen. Maar ze waren prima gemoti veerd". De wilskracht die RB, met opval lend veel spelers van eigen make lij, opbracht, viel behoudens vori ge week donderdag niet eerder in deze competitie zo duidelijk waar te nemen. "Omdat de resultaten uitbleven, verdween het vertrou wen in eikaars kunnen", ontleedde Manuputty zaterdagmiddag de Rijnsburgse terugval, waarvoor de ploeg aan de vooravond van dit sei zoen met name door Noordwijkse spelers nadrukkelijk werd gewaar schuwd. "De kunst is om elkaar op die momenten dat vertrouwen juist wél te geven. Na vorig jaar lie pen we met ons hoofd in de wol ken, maar je wordt alleen weer kampioen als je méér kan opbren gen dan je tegenstander. Ook al is die dan extra gemotiveerd omdat ze tegen de oude kampioensploeg spelen". Creatief "Ach, iedereen zocht naar oorza ken. Vorig jaar won je bijna alles. Als je dan een blessure hebt, dan bijt je je daar doorheen. Maar als je nu een periode hebt waarin het wat minder gaat, dan blijf je daarmee zitten". Manuputty, gedurende enkele maanden van het seizoen amateur international, noemt een voor beeld. "Ik ben een creatieve voet baller, maar omwille van het resul taat moet je voorzichtiger spelen. Gaat het goed met de ploeg, dan til je daar niet zo zwaar aan. Je hebt het ervoor over. Maar als het min- Peter Taalman zet NoordwijkerJos Smits de voet dwars, maar verliest dit duel. der gaat, breekt het je op. Je hebt veel minder weerstand. Misschien is dit wel een goed jaar voor ons geweest. Volgend jaar kunnen we in elk geval met een schone lei be ginnen". Zal Rijnsburgse Boys zich ander maal dienen te bewijzen, Noord wijk gaat in augustus waarschijn lijk verder waar de ploeg zaterdag is gestopt. Het zal de Zeekanters weinig moeite kosten de draad weer op te pakken en verder té bor duren op het patroon naar volwas senheid. Net als in de voorgaande jaren schoot de toch niet meer zó jonge 'nieuwe lichting' op dat punt nu opnieuw tekort. Slimheid "Opbouwend was er sprake van onevenwichtigheid op het midden veld, al zijn we de laatste vijf wed strijden duidelijk beter gaan voet ballen", sprak Eelman. "Ik wil ook niets in het nadeel zeggen van de jongens die daar gevoetbald heb ben. Ik weet dat ze er keihard aan hebben gewerkt, maar we misten toch een beetje slimheid. Bij een kleine voorsprong gaven we de te genstander de gelegenheid om te rug te komen. Als het met een paar minuten te spelen nog 1-0 stond, liep Klaas Vink bijvoorbeeld om het hardst om die bal te roepen. Hij kreeg 'em dan ook, terwijl je eigen lijk een minuut tijdwinst moet pakken. Maar die drang naar de goal, is dat nu een slechte of een goede eigenschap?". Het komt in elk geval de amuse mentswaarde ten goede, zo bleek afgelopen zaterdag aan de wel haast tropische Duinwetering. De spelers leken daar echter nauwe lijks last van te hebben. Over en weer zaten de kemphanen elkaar verschrikkelijk fel op de huid, maar de grens van het toelaatbare werd zelden overschreden. Voor rust boekte scheidsrechter Afman (die de zonnekuur van 2000 toe schouwers leek te bederven door niet eerder te beginnen dan wan neer iedereen achter de afrastering was verdwenen; na het eerste fluit signaal lette hij echter nergens meer op) Fred Arroyo (RB) wegens aanmerkingen op de leiding en in de tweede helft was Noordwijker Jos Smits (ruw spel) van de thuis club aan de beurt. Kansen Bij Rijnsburgse Boys zorgden de middenvelders Peter Taalman en Martin de Jong ervoor dat het be slist niet onaardig liep, maar Noordwijk had over het algemeen toch het beste van het spel en de beste kansen. Teveel zelfs om op te noemen. De mooiste vóór rust was voor Klaas Vink, die aan het einde van de eerste helft om Wim Drie bergen spurtte en door keeper Henk van Voorbergen nog net kon worden geblokt. Een minuut of tien voor het einde liet Vink met een handig overstapje een niet te missen kans aan invaller René van Hensbergen. Nu voorkwam Van Voorbergen in een reflex dat hij zijn reputatie als pinch-hitter on der het stof bedekt bleef. Namens Rijnsburgse Boys, dat vlak voor rust Rob Gillissen kwijt speelde met een spierverrekking in de rechterdij, was Arie van Dijk in de tweede helft het dichtst bij een doelpunt. De lat zorgde er na zijn vrije trap voor dat Noordwijk, dat op een gegeven moment tegen twaalf Rijnsburgers speelde na een foutieve wisselprocedure, dit sei zoen ongeslagen bleef aan de Duin wetering (0-0). GERARD HAVERKAMP

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17