'Kritiek? Stop dan met vlees eten' Kiosk in Warmond binnenkort geopend Bloemenoorlog rond Treubplein Wassenaarse keunneester noodslaclithuis bleef 25 jaar laconiek Zoeterwoude krijgt er zenders bij Warmond vernoemt weg naar de Kaag Auto gestolen Leiderdorps 'Excelsior' overtuigend PAGINA 2 REGIO LEIDEN WOENSDAG 15 MEI 1985 Agenda 'Jeff in levende lijve... WASSENAAR - Goed nieuws voor de fans van tv-serie Dynasty: 'Jeff Colby' is morgen in levende lijve te bewonderen. John James, zoals hij in het dagelijks leven heet, maakt morgen deel uit van de 'Tros radio 3 zomertoer', die op Hemelvaarts dag het Wassenaarse recreatiepark Duinrell aandoet. De karavaan, 'volgestouwd' met disc-jockeys en vaderlandse arties ten plus Jef, staat vanaf tien uur op Duinrell. Een en ander zal via de radio (Hilversum 3) te volgen zijn. Tijdens de uitzending van de Tros top 50 wordt ook aandacht ge schonken aan een tentoonstelling 'Houd blik in kringloop', die in de tentoonstellingsruimte wordt ge houden. VOORSCHOTEN - 'Mille Fleurs', een bloemenzaak aan het Voor- schotense Treubplein, heeft de strijd aangebonden met bloemen en boekettenventer Mechelse. De ze man staat zaterdagsmiddags met zijn vrachtauto aan het einde van de Treubstraat, 20 meter van 'Mille Fleurs'. En hij moet daar weg, zo eist de Treubstraat-middenstander van de gemeente. Vooral is hij fel gekant tegen de onlangs gestarte verkoop van boeketten, een van de "hoofd bestanddelen van het 'Mille Fleurs'-assortiment". Daarnaast heeft hij moeite met de manier waarop Mechelse, tevens eigenaar van een kiosk aan de Prins Bern- hardlaan, bloemen verkoopt. "Mechelse plaatst advertenties waarin hij bossen bloemen aan biedt tegen relatief lage prijzen met uitsluitend de aanduiding Treubplein, dus zonder nadere toe voeging van naam en adres", klaagt 'Mille Fleurs' in een brief aan de gemeenteraad. "Dit heeft tot gevolg dat kopers in de winkel van 'Mille Fleurs' komen voor de door Mechelse aangeboden pro- dukten, die de zaak, gezien het vas te kostenpakket, onmogelijk voor die prijzen kan leveren. Dit werkt als een negatieve reclame voor 'Mille Fleurs' B en W hebben nog geen stand punt ingenomen in deze kwestie. Waarschijnlijk zullen ze de aan de raad gerichte brief beschouwen als een AROB-bezwaarschrif. Derge lijke bezwaarschriften kunnen bij B&W worden ingediend wanneer burgers moeite hebben met over- heidsbeslissingen. Wanneer B en W weigeren de vergunning/onthef fing in te trekken, wordt de zaak voorgelegd aan de AROB-rechter. Overigens werd er al gevent voordat F. van der Hulst en me vrouw V. Eradus "Mille Fleurs' overnamen van de vorige eigenaar, mét een 'belangrijke financiële deelname van de bank en een le ning van de vorige eigenaar'. Ze voeren echter aan dat de voorgan ger van Mechelse, Bol, niet in boe ketten deed. Hij had alleen snij bloemen. WASSENAAR - Vaak kreeg hij kritiek en eens stond op de deur van zijn noodslachthuis "Ik haat de slachters". Jan Filippo (55), 25 jaar keurmeester van de Wassenaarse keurings dienst van slachtdieren en van vlees, legde de kritiek immer beheerst naast zich neer. "Ik zeg altijd maar te gen die mensen dat ze eerst maar eens moeten ophou den met het eten van vlees, dan hoeft er ook niet meer geslacht te worden". Het tekent hem. Hij beschouwt mensen "als vrienden die je, als het nodig is, ook de waarheid moet ZOETERWOUDE - De maande lijkse kosten voor het abonnement op de kabeltelevisie zal in Zoeter woude na 1 januari 1987 niet lager worden. In plaats van een beperkte prijsverlaging, zullen er op korte termijn twee zenders meer te ont vangen zyn. Een derde net, Sky Channel, is ook welkom in Zoeter woude. Voor de ontvangst van de ze commerciële satellietzender moet echter eerst een parabool-an tenne bij de mast in Oegstgeest worden geplaatst. De raadscommissie voor algèmene zaken ging gisteravond in principe akkoord met een spoedige uitbrei ding van het aanbod met de Britse zender BBC 1 en de Franse cultu rele zender TV 5. Op de tijden dat TV 5 niet in de lucht is, kunnen de Zoeterwoudse abonnees naar Mu sic Box kijken en luisteren. Dit is een zender die non-stop videoclips uitzendt. Op ditzelfde kanaal zul len te zijner tijd de programma's van Omroep Rijnland komen. "Dat was voor de commissie een belang rijke reden om voor uitbereiding van het aantal zenders te kiezen", aldus burgemeester Houdijk van morgen desgevraagd, "we zitten te wachten op Omroep Rijnland". UW tevreden De UW, afdeling Leiderdorp, is bijzonder tevreden. Reden: de on langs gehouden kledinginzame- lingsactie voor de stichting 'Men sen in nood' is een doorslaand suc ces geworden. De opbrengst was, ondanks het slechte weer, groter dan ooit. Om precies te zijn: er werd 19.500 kilo kleding bij de Leiderdorpers aan huis afge haald. Waarvoor de UW iedereen hartelijk dankt. Autotoertocht De Wassenaarse carnavalsver eniging 'De Deylknotsen' houdt komende zondag weer de jaarlijk se auto-gezelligheidstocht, die langs de mooiste plekjes van Zuid-Holland voert. Liefhebbers kunnen starten tussen tien en twaalf uur bij jachthaven 'Prince- haven' aan de Zuylen van Nije- veltstraat. Het inschrijfgeld be draagt tien gulden. Rommelmarkt Radio Echo, de interne omroep van het Oegstgeester verpleeg huis Van Wijckerslooth/Huize Rustenborch een rommelmarkt, waarvan de opbrengst is bestemd voor aanschaf van apparatuur. Op de rommelmarkt is weer van alles te koop, verder kunnen er drankjes en hapjes worden genut tigd tussen elf en drie uur. Heeft u nog spullen over voor de markt, dan kunt u die tot vrijdag afgeven bij de bezigheidstherapie. Mensen die geen vervoer hebben voor die spullen kunnen bellen: de heer De Heiden, telefoon 313912. kunnen zeggen". Concreet: als mensen iets "heel erg verkeerd doen, dan krijgen ze op hun blik sem". Hij heeft alleen maar plezier van deze instelling gehad, Waarbij wel moet worden ver meld dat hij zelden processen-ver- baal opmaakte, terwijl hij dat wel mocht als opsporingsambtenaar. "Nee, dan moesten ze het wel heel bont maken", aldus de keurmees ter die de laatste jaren de helft van de tijd was 'uitgeleend' aan de Leidse vleeskeuringsdienst. Offi cieel is Filippo nog tot 1 juli dit jaar in dienst van de gemeente, maar al vanaf januari dit jaar werkt hij, om gezondheidsredenen, niet meer. De loopbaan: in 1954 volgde sla- gerszoon Filippo de opleiding voor hulpkeurmeesters van vee en vlees in Hilversum. Tussen 1954 en 1960 werkte hij bij openbare slachthui zen in Den Haag en Almelo. En in 1960 belandde hij in Wassenaar. De eerste jaren werkte hij vaak samen met een collega. Na 1970 deed hij alles alleen. WARMOND - Warmond, be roemd geworden door de Kaag, wil een weg noemen naar dit drukbezochte meer. Het gaat om het stukje Norremeerstraat tussen het terrein van de Ko ninklijke Watersportvereniging 'De Kaag' en de Padoxlaan. Aanvankelijk wilden B en W het hier 'Korte Norremeer straat' noemen. Op 22 novem ber namen ze het terug na op merkingen van raadsleden. De zen voelden meer voor "doelge richte" namen, zoals Korte Pa doxlaan. Ook burgemeester en wet houders gingen op die lijn zit ten. Maar ze waren daarnaast niet vies van de naam Kaag- straat, aangedragen door Ko ninklijke Watersportvereniging 'De Kaag'. En beide namen werden voorgelegd aan de be woners. Hun reacties waren vrij negatief. Zo klaagden zij over de kosten van een straat naamwijziging. B en W stellen hier tegenover dat "het belang van degenen die gediend zijn met een duide lijke en niet verwarrende straatnaamgeving groter is dan van hen die tegen de voorgeno men wijziging (financieel) be zwaar hebben". Ander argu ment: toen de gemeente de eer ste straatnaam wijziging (Korte Norremeerstraat) voorlegde, kwamen er geen bezwaren bin nen van bewoners. Tijdens de raadsvergadering van 6 juni zal blijken of de raadsleden evenveel voelen voor de naam Kaagstraat, als B en W. Kadaverbak Was de keurmeester Filippo: "Ik heb het nooit als een zaam ervaren, doordat je zoveel contacten met mensen had. Sla gers, grossiers en winkeliers: ze vroegen je allemaal om advies. Daar heb ik altijd veel plezier in ge had. Watje wel eens miste, was dat je geen collega had om de vaktech nische kanten van het vak mee te overleggen". Bij het werk als keurmeester hoorden onder meer het beheer van de noodslachtplaats en van de 'ka,daverbak'. Verder ging hij de 'boer op': controleren bij bedrij ven, winkels, restaurants, markten De Wassenaarse ex-keurmeester Jan Filippo: "rr moet kunnen zeggen". en bejaardentehuizen. Hij heeft ook lang voor de vleeskeurings dienst als controleur gewerkt bij de vleeswarenfabriek Van der Berg Co, tot 1975 in Wassenaar gevestigd. Toen deze fabriek naar Leiden ging, is hij daar het contro- lewerk gaan doen. Tot 1977, toen de fabriek werd gesloten. Het beroep bracht met zich mee dat de Wassenaarder nogal eens bij nacht en ontij op pad moest. Hij vertelt: "Als het nodig was, dan ging je. Het kon zijn dat er een dier aanspoelde, of dat bijvoorbeeld de politie belde dat ze iemand met vlees in de auto hadden aangehou den. Dat moest je dan gaan contro leren, bijvoorbeeld of het vlees wel of niet gekeurd was". Opdoffer "Overigens waren dat geen beve len van de politie, maar verzoé- ken", benadrukt hij. "Hoewel ik al een tijd niet meer werk, werd ik vo rige week nog door iemand van de politie gebeld, om advies. Die wist nog niet dat ik er inmiddels mee was opgehouden". Het drukte hem weer eens met de neus op de feiten: hij mist de beroepsmatige contacten nu hij niet meer werkt en tevens waarwei heeft gezegd tegen zijn woning/ kantoor naast het noodslachthuis aan de Cornelis de Wittstraat. Men sen zeggen wel tegen hem: 'Kom nog eens langs'. Maar dat verwatert dan toch na een tijdje, zo is zijn er varing. En dan, mijmerend: "Het was na tuurlijk wel een opdoffer dat ik af gekeurd werd, maar ik hoop nog wat te kunnen blijven hobbyen. Ik doe altijd erg veel aan houtdraaien, en verder houd ik nog van knutse len, lezen, fietsen en wandelen". 'Fietspuzzelen' VOORSCHOTEN - Voorschoten kan morgen 'fietspuzzelen' voor de jumelagegemeente Kring Kita in Mali. Het evenement wordt georga niseerd door gymnastiekvereni ging Avanti en de Lions-club Leid- schendam-Voorschoten. Gestart wordt tussen tien uur en half elf bij het clubhuis van Avanti (het oude zwembad) aan de Raad huislaan. Afstanden: 30 en 60 kilo- meter. LEIDERDORP - Aan de Beuken schans in Leiderdorp is vanmor gen rond zes uur een auto gestolen van het staalkabelbedrijf Verto. Eerder in de nacht is aan de Hout schans een poging tot diefstal van een auto gedaan. Vermoedelijk zijn de dieven afgeschrokken omdat het alarm van de wagen afging. Plaatselijke horeca gerustgesteld WOENSDAG Leiden Gulden Vlies - raadscommissie econo mische aangelegenheden, 20.30 uur. Antonius Clubhuis - expositie van stu diegroep luchtoorlog, 20-22 uur. The Jam - 2e Binnenvestgracht, optre den de groep The Kevin Chapman Band.22 uur. Wassenaarse Slag - strandloop AV Hol land, inschrijven bij parkeerwachters- huisje. 18.30 uur. LWH - Caeciliastraat, voorlichtings avond over aids, 20 uur. Koets-o-theek - Kruisstraat, optreden Ten Sharp, 21 uur. Clubgebouw K&G - Oosterstraat, open repetitie, 19 uur. Clubhuis Morschwijk - Topaaslaan. dis co. 19.30-24 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, kindermusi cal 'De Rijnzangertjes', 19.30 uur. DONDERDAG Leiden Antonius Clubhuis - exposietie studie groep luchtoorlog, 10.30-21.30 uur. Clubhuis Morschwijk - Topaaslaan, open dag, 13.30-17 uur. Terrein Diok - Smaragdlaan, schoolrug- bytoernooi, 13 uur. Leiderdorp RCL-terrein - De Bloemerd, veteranen- toernooi met rad van avontuur, grabbel ton e.d., 10 uur. Antonius clubhuis - expostie studie groep luchtoorlog, 10.30-21.30 uur. Clubhuis Morschwijk - Topaaslaan, poppenkast, van 10.20-11.45 uur voor kinderen van 4-7 jaar; van 13-14.45 uur voor kinderen van 8-12 jaar. F. Lahr, Zoeterwoudsesingel 11, tel. 120347. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: D. Hammerstein, tel. 720936; spreekuur Saffierstraat 3. Medische Diensten ARTSEN Leiden Hemelvaartsdag. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, De Ruiter, Janssen: J. Verhage, Pluimzeggekreek 3, Leider dorp, tel. 218661; spreekuur Rosmolen Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: A. v. Luyk, Wasstraat 2a, tel. 122522. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: J. Stolk, Burggravenlaan 102, tel. 125820. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: Leiderdorp P. van 't Woud, Hoofdstraat 40. tel. 410070; spreekuur van 12.30-13 uur op hetzelfde adres. Oegstgeest D. Held. Marelaan 36. tel. 174955. Voor de praktijk Haaswijk: JJ. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten W. van Dam, Palestinalaan 29. teL 3960. Warmond L. Lempers, Churchilllaan 13, Voor hout. tel. 02522-10140. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden," wordt waargenomen door: Doeza Apotheek, Doezastraat 31. Lei den, tel. 121313. Apotheek van Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. Vieuwbouw klaar: 3M verhuist naar Zoeterwoude ZOETERWOUDEILEIDEN Het Amerikaanse bedrijf 3M verhuist volgende week vrijdag van de Leidse Rooseveltstraat naar het Zoeterwoudse industrieterrein De Grote Polder. In anderhalf jaar is daar naast het reeds bestaande magazijn een kantoorgebouw verrezen dat elf miljoen gulden heeft gekost. Het kantoorgebouw heeft een vloeroppervlakte van 6750 vierkante meter. Op het terrein is ook een autopraktijkcentrum gebouwd, waar het bedrijf zelf trainingen, demonstraties en produkttesten gaat verzorgen voor garage- en carrosseriebedrijven. Voor de hoofdingang is verder een parkeer plaats gemaakt voor 250 auto's. 3M vervaardigt onder meer software-apparatuur, kopieermachines, video tapes, cassettes en medische instrumenten. (foto pr» WARMOND - De kiosk op het Warmondse recreatie-eiland Kou- denhoorn gaat in het weekeinde van 25 mei open. De nieuwe be heerder, de 21-jarige Opgenhaef- fen, zou van de gemeente met di recte ingang aan de slag mogen. Maar hij wil de zaak rustig in richten. In de maanden mei en sep tember is de kiosk alleen in de weekeinden geopend. In de maan den juni, juli en augustus kunnen de recreanten iedere dag terecht voor een (fris)drankje, ijsje, kopje koffie, kom soep en snacks. Of Opgenhaeffen het druk zal krijgen, weet hij nog niet. "Dat is moeilijk in te schatten. Veel hangt er ook vanaf of het mooi weer wordt", zegt de pachter. Hij zit er niet zo mee, vindt het een hele uit daging om op jeugdige leeftijd iets voor zichzelf te doen en daar nog wat mee te verdienen ook. Opvallend aspect aan de zaak is dat de vader van Opgenhaeffen, ei genaar van horeca-boerderij Meer- rust, vorig jaar steen en been klaag de over de kiosk. Het gebouwtje zou de plaatselijke middenstand concurrentie aandoen en de man zinde op stappen. Zijn zoon annex beheerder vindt de situatie allerminst vreemd. "De middenstanders waren toen bang dat er iemand in de kiosk zou gaan staan die toch stiekem alcohol zou verkopen en zonder mankeren een kratje bier in een boot zou laden", legt hij uit. "Ze zijn toen bij de ge meente bezig geweest iemand uit de middenstand in de kiosk te krij gen, iemand die zoiets niet zou doen". Hoewel de zoon officieel geen middenstander is, heeft hij wel de indruk dat ondernemend Warmond "niet ontevreden is met de nieuwe beheerder". DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. Voor de praktijk van Vestjens. v.d. Wouw: H. Vestjens, Rijn en Schiekade 23, Lei den. tel. 144323. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: J. Berendsen, Lammenschansweg 28, Leiden, tel. 124172; spreekuur om 13 WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 e LEIDSCH O: DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. Antiekbeurs in Voorschoten VOORSCHOTEN - Het verbouw de Voorschotense cultureel cen trum aan de Marijkelaan zal drie dagen lang, vrijdag tot en met zon dag, onderdak bieden aan antiek. Ruim dertig antiquairs zijn aanwe zig op deze beurs, die vrijdag en za terdag tussen zeven en tien 's avonds en zondag van elf tot vijf is geopend. Een greep uit het aanbod: Hol landse, Franse en Engelse meu bels, tapijten, schilderijen uit de 18e, 19e en 20e eeuw, klokken, goud, zilver en allerhande ge bruiksvoorwerpen. Bij een stand van het Informatie bureau 'Royal Coins' worden mun ten gratis getaxeerd en ingekocht. Daar is ook een collectie munten te Chr. Oratorium Vereniging "Excel sior" o.l.v. Jos Schohaus met werken van Bach en Handel. Ge hoord op 14 mei in de Dorpskerk in Leiderdorp. LEIDERDORP - Met de uit voering van de Cantate 37 voor Hemelvaartsdag van Bach, en Psalm 112 en het Dettingen Te Deum van Handel leverde Ex celsior zijn bijdrage aan het Jaar van de Muziek: beide com ponisten werden driehonderd jaar geleden geboren. Excelsior heeft in hevige ma te te kampen met de kwaal waar bijna ieder koor aan lijdt: een gebrek aan tenoren en bas sen tegenover een onevenredig groot aantal vrouwenstemmen. Deze verhouding van ongeveer één op vier staat essentiële ver eisten van goede koorzang in de weg: van homogeniteit kan geen sprake zijn, al doet men nog zo zijn best, zo min als van een doorzichtig stemmenweef- sel in de polyfone gedeelten, of van verstaanbaarheid. Dit heeft een statisch en soms log klank beeld tot resultaat, waardoor een werk als het Dettingen Te Deum ondanks de vele solisti sche bijdragen langdradig dreigt te worden. Neemt men deze beperkingen voor lief, dan rest waardering voor een zeer enthousiast en met overtuiging zingend koor. De keuze van de solisten kan een zeer gelukkige genoemd worden. Machteld van Woer den sopraan, Corry Pronk alt. Harry van Berne tenor, en Mar cel Moester bas maken deel uit het Vocaal Ensemble Quinck, en zijn uit dien hoofde uitste kend op elkaar ingezongen. In hun solo-partijen bleken zij weinig voor elkaar onder te doen in stemkwaliteit en stem gebruik. De sopraan Tiny van der Klooster voegde zich in het Dettingen Te Deum moeiteloos in dit geheel. De virtuoze sopraanpartij in Psalm 112 nam Machteld van Woerden voor haar rekening. Vooral door het hoog opgevoer de tempo had zij moeite in haar vele snelle loopjes alle noten op de kop te tikken en neigde zij tot geforceerde uithalen in de hoogte. Ook het begeleidende Déco Ensemble kon dit snelle tempo niet steeds bijbenen en leverde zeer ongelijk samen spel. Dit orkest, in hoofdzaak bestaande uit conservatorium- leerlingen toonde als ensemble nog weinig samenhang, al bleek de kwaliteit van de leden afzonderlijk uit uitstekend ge speelde solopartijen. MIES ALBARDA 8.30-17.00 uur (071144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. 250,90 345,20 131,40 65.70 89,30 22,10 f 30.- ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per halfjaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd per maand, per post (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers f 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaft Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel. Jo hannesburg, Tokio, Londen. Parijs. Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2