Robert Millar wil naar Post 5DT Bongers blijft hangen Nu Peeters op het podium Van Dord keert terug bij Ajax Snel herstel Gullit Scores in profvoetbal Schot doorbreekt stilzwijgen Ook Rooks naar huis Vierde plaats op EK 47/2 Axel Hermans vierde in Overijssel Knap debuut voor Meys PAGINA 12 SPORT MAANDAG 6 MEI 1985 ROTTERDAM (GPD) De kans bestaat dat Ruud Gullit dit seizoen toch nog in actie kan komen voor Feyenoord. Gullit scheurde op 22 maart zijn enkelbanden en leek volledig uitgeschakeld voor het slot van de competi tie. De genezing blijkt echter dermate voorspoedig te verlopen, dat de Rotterdammer nog deze week de training met de selectie denkt te hervat ten. Gullit: „Ik leef momenteel van dag tot dag, maar alles ziet er vrij positief uit. Ik word dagelijks behandeld en dat versnelt het genezings proces natuurlijk enorm. Bovendien ben ik alweer geruime tijd bezig met krachttraining. Als zich geen onvoorziene dingen voordoen verwacht ik aan het eind van de week weer met de groep mee te trainen. Gaat dat goed, dan denk ik dat ik binnen afzienbare tijd weer kan spelen". 0-1. 65. Gillhaus 1-1, 79. Gillhaus 2-1. Scheidsrechter: Bakker. Toe schouwers: 8100. Gele kaarten voor Adriaanse en Schouwenaar (FC Den Bosch) en Thoresen en Wildschut (PSV). FC Utrecht - Feyenoord 2-3 (2-2). 14. Adelaar 1-0, 19. Tahamata 1-1, 27. Duut 1-2, 33. Adelaar 2-2. 56. Tahama ta 2-3. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 9250. Gele kaart: Van Loen (FC Utrecht). Haarlem - Ajax 1-0 (1-0). 22. Runder kamp 1-0 (strafschop).Scheidsrech- ter: Geurds; toeschouwers: 10.000. Sparta - NAC 5-1 (3-1). 35. Van der Weel 1-0, 38. Linford (strafschop) 1-1, 40. Lengkeek 2-1. 41. Schmidt 3-1, 48. Lengkeek 4-1, 80. Lengkeek 5-1. Scheidsrechter Bannet. toeschou wers: 2000. Gele kaart: Schmidt (Sparta) en Schrijvers (NAC). Groningen - Roda JC 2-2 (1-1). 28. Hofman 0-1. 32. McDonald 1-1. 48. Roossien 2-1, 63. Hofman 2-2. Scheidsrechter: Van der Laar. Toe schouwers: 10.547. Excelsior - MVV 1-0 (0-0) 75. André Wasiman 1-0. Scheidsrechter: De Munnik, toeschouwers: 1500. Koudstaal 2-2,70. Van de Verhagen 4-2. Scheidsrechter: Van der Niet, toeschouwers: 700. Gele .kaart: Wijnberg (DS) Heerenvecn - Den Haag 2-2 (1-1). 2. De Jonge 1-0, 36. De Roode 1-1, 59. Akkerman 2-1, 81. Groenendijk 2-2. Scheidsrechter: Hobé, toeschouwers: 7500. Gele kaart: Portijk (Heeren veen) Eindhoven - RKC 0-2 (0-2). 29. Van de Wiel 0-1, 43. Gouda 0-2. Scheidsrech ter: Verhoef, toeschouwers: 1000 RBC - SVV 1-0 (0-0). 46. Johan Mole naar 1-0. Scheidsrechter: Luinge, toe schouwers: 3000. Telstar - NEC 0-1 (0-1). 10. A. Janssen 0-1. Scheidsrechter: Van Vliet, toe PAL (ANP) - Met de gele trui van de Vuelta om de ranke schouders verklaarde Robert Millar het liefst voor de wielerploeg van Peter Post te willen rijden. Zijn motivering luidde in Pal, het ski-oord van het belastingvrije ministaatje Andorra: „Panasonics me desponsor Raleigh is groot en belangrijk in Groot-Brittannië. Met die firma kan ik een image opbouwen voor na mijn wielerloopbaan". Het contract van de doorgaans zeer zwijgzame Schot loopt aan het ein de van dit seizoen af. Een transfer zal met de nodige ponden sterling gepaard gaan. Zeker als hij de Ron- Spanje zou hebben gewon- Zaterdag in een korte bergrit vanuit Tremp ging de helft van zijn kleine voorsprong in het algemeen klassement verloren, mede door een lekke band vóór de slotklim. Gisteren gebeurde dat nog De kans daarop bleef na de de klimtijdrit over zestien kilome- laatste schermutselingen in het hooggebergte van de Pyrenneeën intakt. PAL (ANP) - In het weekeinde is opnieuw een Nederlander uit de Ronde van Spanje verdwe nen. Steven Rooks zag zaterdag bij het binnenrijden van An dorra het hotel van zijn ploeg, kneep in de remmen en ging naar binnen. De laatste lus door het ministaatje in de Pyren neeën reed hij niet meer. Hij had op dat moment al meer dan tien minuten achterstand. In het hotel kleedde Rooks zich aan alsof hij de Poolstreek ging bezoeken. „Ik heb het zo koud", bibberde de Noordhol lander. Zijn onderlip was drie maal zo dik door de koortsuit slag. De hele dag was ik rillerig. Bij de start in Tremp scheen de» zon nog wel zo lekker. Ik weet niet wat er met me aan de hand is. Mijn benen zijn goed, mijn lijf is waardeloos. Ik wil weten wat het is. Moprgen sta ik by het ziekenhuis in Alkmaar voor een uitgebreid onderzoek". Zo bleven er voor de laatste week nog slechts drie Neder landers in de Ronde van Spanje over. Theo de Rooy en Gerard Veldscholten, beide Belgische broers Planckaert in de ploeg van Post, Matthieu Hermans in Spaanse dienst. Van hem pro beerde Veldscholten nog de top tien van het algemeen klas sement te bereiken. Zaterdag finishte de oergezonde Tukker weer in het voorste gelid, maar weer buiten de hoofdprijzen. Op weg naar het tweeduizend hoog gelegen Pal bleek tijdrij den niet meer de specialiteit van Veldscholten te zijn. Hij verkende het parkoers grondig, fietste zich helemaal leeg en eindigde ongeveer op de plaats waar hij algemeen stond ge rangschikt. Hij schoof in het weekeinde nauwelijks iets op. Pal. De Colombiaan I Spaanse dienst „Pacho" Rodriguez had een vliegende start in Andorra. Hij bleef als enige belager van Mil lar over. De Schot zag Rodriguez schrikbarend dicht naderen. Hij was toch dik tevreden. „Ik heb de gele trui behouden. De resterende zes dagen is verdedigen gemakke lijker dan aanvallen. Millars huidige ploegleider Ro bert Berland zei tijdens de Ronde van Spanje: „Millar is een speciaal iemand". Dat is hij ook. Alcohol en vlees zijn niet aan hem besteed. Hij spreekt accentloos Frans en is be zig aan een cursus Nederlands. Praten doet hij weinig. Er gaat soms een week voorbij, dat hij geen woord zegt. „Klopt, zegt hij, „bij ons in Schotland zijn we nu eenmaal zo. Als je niets te zeggen hebt, houd je je mond. Dat duurt wel eens een week. Als Millar tot uitspraken komt, zijn ze niet alledaags. Zoals: „Je hoeft niet uit het hooggebergte te komen om fietsend een berg te kunnen beklimmen. Ik kom uit Glasgow en doe geen hoogtetrai ning". En: „Ik leef van pasta's, rijst, aardappelen en vruchten. Soms een stukje kip of een vis. Ik ben nog nooit ziek geworden. Een enkele keer had ik slechte dag, maar dan raakte ik nooit ver achterop". Of: „Het is zeker dat ik in de komende Ronde van Frank rijk, net als vorig jaar, het bergklas- sement zal winnen. Al komen er vijftig Colombianen overvliegen. Ik ben beter". Robert Millar is ondanks zyn krasse uitspraken niet pocherig of verwaand. Hij zit altijd een beetje ineengedoken achteraf, een minis- cuul gouden sterretje glanzend op zijn linker oorlel. Het is Millar niet aan te zien, dat hij blaakt van zelf vertrouwen. Het is met hem als met de Ier Kelly: het leven lijkt nooit hard genoeg. In de Ronde van Spanje werd elke dag op de bergflanken keihard geduelleerd. Millar verwonderde er zich niet over. „That's life", zei hij. Zo is het leven. De uitleg voor de opkomst van de Engelstalige renners is dan ook: „Wij hebben het wielervak op de hardste manier geleerd. Wij maakten fouten en leerden ervan. Wij hadden niemand naast ons. die zei: „Het moet zus en zo of doe dit en dat. We hebben leren vechten en dat blijven we doen. Zo is het leven waard geleefd te worden". Millars drijfveer is: „De beste Britse renner aller tijden worden". Dat betekent zo ongeveer de Ron de van Frankrijk winnen. „In de Tour heb ik al beter gepresteerd dan Simpson deed. Wat mij nog rest is wereldkampioen worden. Dat zal ik elk jaar proberen, ook al is het parcours zo vlak als de stra ten van Glasgow". Voorlopig is hij met de Ronde van Spanje bezig. Hij was geko men voor het bergklassement, maar kwam al snel in uitstekende uitgangspositie voor de totale over winning. Als hij zondag in Sala manca zijn laatste gele trui in ont- De ColombiaanRodriguez verslaat Cabestany en Caritoux i van Robert Millar voor de eindzege in de Vuelta. vangst neemt, is zijn doorbraak naar de top definitief. Daar kan hij munt uitslaan: „Geld is niet het eerste waar je aan denkt". Of hij kan het kopmanschap van de Tour opeisen. Wie zo'n zware Vuelta wint, kan ook een greep doen naar het geel in de Tour? Mil lar: „Nee. Pascal Simon is de kop man. Dat blijft hij. Komende Tour kan ik niet winnen. Het is parcours is niet zwaar genoeg. Ik ga voor de bolletjestrui van het bergklasse ment. Dat is iets waarvan ik zeker kan zijn". Gezien het indrukwekkende op treden van Rodriguez in het An- dorriaanse weekeinde, is Millar nog niet zeker van de eindoverwin ning. Dan is het de vraag of Rodri guez kan volhouden. Vorig jaar kreeg hij na twee schitterende etappezeges in het hooggebergte van de Dauphiné Libéré een zware inzinking. Bij zijn duels met Hi- nault forceerde hij zich en moest hij met de leiderstrui op de schou ders de strijd staken. In de Ronde van Frankrijk werd Rodriguez slechts 45e. Voor de Ronde van Spanje trainde „Pacho" op vierdui zend meter hoogte in eigen land. In Andorra had hij daar nog steeds voordeel van. Commentaar van Millar: „Ik ben niet bang voor hem". ATHENE (ANP) - De Nederlandse biljartwereld blijft dit seizoen nog steeds van interna tionale successen verstoken. Bij de Europese titelstrijd 47/2 in Athene kon ook Jos Bon gers niet voor een hoofdprijs voor de laatste jaren met titels verwend geraakte nationale bond (KNBB) zorgen. De 28-jarige Njjmegenaar, de laatste jaren binnen de eigen lands grenzen grossier in kampioenschappen, werd tijdens de primeur in het biljartontwikke lingsland Griekenland slechts vierde. De Europese titel in het anker ka der 47/2 ging naar Oostenrijk. De Wener Franz Stenzei keerde negen jaar na zijn successeizoen 1975/'76 terug aan de top van het Europese legioen van kadristen. In 1976 werd Stenzei kampioen van Euro pa in de kadersoorten 71/2 (Toulou se) en 47/2 (Vught). Daarna zakte de restauranthouder, die jaren te kampen had met de naweeën van i verbrijzelde voet, terug i jaar geleden trok de 43-jarige Sten- blJ de junioren met twee Europese zei zich wat meer terug uit zijn titels toonde, heeft de sympathieke zaak om zelf training te geven rijkse jeugdtop. te trainen èn ambtenaar nog niet kunnen inlos- i de Oosten- In de kille catacomben Olympisch stadion klaagde Bon het 'I In Athene bleek de gebrilde gers, als een volleerde Nederlandse Stenzei de beste kadrist van het he- biljarter in het buitenland, over het le veld. Zijn zelfbewuste en ont- materiaal, dit in tegenstelling tot spannen manier van spelen bracht een routinier als Stenzei hem op het niet gemakkelijke teriaal een gemiddelde, dat bij- voorbeeld drie keer zo goed was als twee beurten kansloos liet (30Ö-7) vechtjas als Zanetti. Zaterdagavond sneed Stenzei op superieure wijze Bongers de weg naar de finale af. „Ik hoef mezelf na een dergelijke nederlaag niets te verwijten. Stenzei was te goed. schouwers: 700. Gele kaarten: Buma en Oosterveer (Telstar). Heracles - FC VVV 1-1 (0-1). 16. Aerts 0-1, 46. Krüzen 1-1. Scheidsrechter: Mulder, toeschouwers: 8000. Gele kaarten: Van Staa (Heracles) en Ver beek (FC VVV). Willem 2 - De Graafschap 2-2 (1-0). 16. Busio 1-0,55. Leeuwerik 1-1.79. Haat- recht 2-1,86. Galgenbeld 2-2. Scheids- Helmond Sport - Vitesse 2-1 (1-0). 32. Van Tilburg 1-0, 70. Keizers 1-1, 76. Thijssen 2-1. Scheidsrechter Dolstra, toeschouwers: 1500. Gele kaart: Nij- enhuis en Lampenscherf (Vitesse). LEIDEN - De wielerploeg van Piet Hoekstra drukt momenteel na drukkelijk zijn stempel op de lan delijke klassiekers. Via Eddie Schurer, vorige week ook al win naar in Zuid-Friesland, behaalde de Batavus-équipe zaterdag in de ronde van Overijssel de vierde overwinning op rij. Schurer be toonde zich de rapste uit een kop groep van ruim dertig renners, na dat eerst zijn ploeggenoot Tom Cordes, de wereldkampioen bij de junioren, een indrukwekkende maar tevergeefse solo had gereden. Ook de Leidse Du Prie-Spaar- bank ploeg, met Axel Hermans, Rob Kleinsman en Gerrit van Hall behoorlijk in de kopgroep verte genwoordigd, diende zich bij de heerschappij van de jeugdige Hoekstra-brigade neer te leggen. Oud-Katwijker Axel Hermans was met een vierde plaats in de spurt achter Schurer, Pirard en Simons, de best geklasseerde renner uit zijn ploeg. Van Hall finishte als tiende, terwijl Kleinsman via een negen tiende plaats ook nog punten voor het ploegenklassement wist te ver zamelen. In dat klassement staat de Riethoven-brigade nu op een vijfde plaats. Woubruggenaar Arjan Jagt mocht van zijn ploegleider Piet Hoekstra enige rust nemen en was daarom in Overijssel niet van de partij. Wel kwam hij gisteren uit in de ronde van Soest. Jagt verzeker de zich al snel na de start van een plaats in een vrij omvangrijke kop groep, die in de finale van de koers tot een zestal renners uitdunde. De daarin nog aanwezige Jagt gokte alles op de spurt, kwam echter in de laatste bocht enigszins knel te zitten en moest achter de rappe Arie Versluis met een tweede plaats genoegen nemen. In de loop van deze week vertrekt Jagt met zijn ploeg naar Ierland, om daar ter voorbereiding op Olympia's ronde de nodige koersen en trainingski lometers te rijden. Retth van Trigt uit Hillegom reed zaterdag een verdienstelijke Schipholrronde, een B-klassieker rond de Haarlemmermeer over 172 kilometer. Achter een drietal vluchters eindigde Van Trigt in de spurt als zesde. Bij de veteranen was Jan Zwaan uit Voorschoten goed voor een vierde plaats. Noordwijker Ton Steenvoorden reed gisteren in Amstelveen in de voorste gelederen, de Bollen streek-renner finishte uiteindelijk als derde. Steenvoorden's clubge noot Gerrit Kleinveld liet in de kopgroep van de ronde Heemstede een sterke indruk achter. De van de liefhebbers naar de rangen der amateurs overgestapte Lissenaar verzekerde zich van de leiderspijs, r diende de strijd uiteindelijk :h te staken, uit Noord- wijkerhout won in Amstelveen de massaspurt bij de liefhebbers. Tij dens de Drentse omloop "de kleine Hen" voor nieuwelingen kwam diens jongere plaatsgenoot Martin Kokkelkoorn als achtste over de meet. 'Dertigers' gaan door met winnen plaatste zich met het sinds 1975 on- Mijn seizoen is best geweest Met gekend moyenne van 112.50 op het drie nationale titels ben ik dik te- niveau van super-kadristen als vreden". onderschreef Bongers Wafflard, Marty, Connesson en zlJn begrensde gretigheid. Vultink. h* de voorronden eindigde Bon- Jos Bongers kwam in Athene eers als tweede in zijn poule met met zijn vierde positie moyenne (28.76), dat ver onder de echte internationale door- z'Jn toernooi-gemiddclde braak toe. De kunsten, die hij in nationale titelstrijd in Steenwijk Nederland op de biljarttafel ver- 114.42) bleef. Voor zijn zwakke toont, laat hij voor de toernooien, vertoning tegen Deraes op vrijdag ZURICH (SIZ/ANP) - Ook zonder de aanwezigheid van Jan Raas, de revaliderende leider op de fiets, bleek de wielerploeg van Jan Gis- bers plotseling weer in staat te win nen. De strijd om het Kampioen schap van Zürich, de laatste voor jaarswedstrijd van betekenis, werd een prooi voor Ludo Peeters, die daarmee voor het eerst sinds lange tijd het erepodium onder de voeten voelde. Lange tijd was de Gisbers- formatie door het blessureleed van zijn geesteskind onthoofd. On danks de rugblessure stond Raas aan het vertrek van elke koers, om steevast bij de bevoorrading te stoppen. Zijn aanwezigheid alleen al had een positieve werking op de ploeggenoten. Totdat de pijn ter erg werd. De Zeeuwse klassieker- koning kwam onder behandeling te staan van een Westduitse arts, die rust voorschreef. Zonder Raas was de ploeg een blinde in een doolhof. Soms was het bescha mend te zien hoe de beroepsren ners als nieuwelingen koersten. Ludo Peeters, met 32 jaar één van de meest ervaren rijders, deed in het openbaar zijn beklag over het gebrek aan steun van zijn ploegge noten. In Zwitserland kreeg hij die eindelijk. Zo werd zijn vluchtpo ging beschermd door Joop Zoete- Met Jesper Wörre, de in Italië melk en Jacques Hanegraaf. Ter- koersende Deen, en Steve Bauer, wyl de aartsrivalen uit de ploeg de winnaar van het Olympische zil- van Peter Post dit seizoen bouw den aan een imponerende reeks aan zijn zijde mislukte de po- j van Lubberding. In de sprint van overwinningen moesten dè had Peeters, met overwinningen in mannen van Gisbers het doen met overwinningen in de Elfsteden tocht (Hanegraaf) en de Brabantse Pijl (Van der Poel). In de strijd om het Kampioenschap van Zürich kreeg Peeters in eigen persoon de kans het prestige van de ploeg op te vijzelen. Tijdens de door Knete- mann gewonnen Goldrace was hij vooral opgevallen door het wiel van Anderson uit de ploeg van Post te kiezen. Ditmaal ging hij in de aanval. Daarvoor koos hij de laatste beklimming, die van de Re- genberg. Peeters. éép van de afval ligen van Post, ontsnapte in het ge zelschap van Mario Beccia, de eveneens op leeftijd geraakte Ita liaan. Gert-Jan Theunisse, de jon-| geling van Post sende moment voorin het peloton,i maar kon het verhoogde tempo van Peeters en Beccia niet volgen. Achter de koplopers raakten nog drie renners uit het peloton. Onder hen was Henk Lubberding, die in de vaderlandse wielervete de ach tervolging leidde namens Post. Parijs - Brussel, de Grote Prijs Frankfort en etappes in de Ronde van Frankrijk als voornaamste wa penfeiten, geen moeite met Beccia. De eerste seizoenszege van de ka lende Belg onderstreepte nog eens de overmacht van de dertigers in dit wielerseizoen. hoger gekwalificeerde titels en erkenning te verdienen vallen, thuis. Driejaar geleden in Santan der had hij het Europees kam- we stunt niet pioenschap 47/2 voor de keu lig- toen Bongers gen, maar de begaafde technicus ging tegen de routiniers Wesen- 1 beek en Hose op het laatste kreeg Bongers in de kwartfinales een herkansing. De Belgische kampioen bleek zaterdag een nieu- te kunnen. Zelfs de tweede beurt werd afgeteld, omdat hij de ver keerde speelbal koos, kon Deraes geen gebruik maken ment van nervositeit door de warring en zwakke concentratie bij knieën. In Griekenland bleek nog zün noorderbuur. weinig van de toegenomen erva ring, mentale hardheid en rijpheid De winst van 300-134 in zeven beurten was de zwakste zege bij Bongers, onder tussen al tien vie^ hal^ve-finalistem^ Bongers keer kampioen van Nederland. De internationale belofte, die hij KIRCHBERG (ANP)- De Nederlander Raymond Meys heeft de Dusika- ronde voor jonge wieleramateurs gewonnen. De 17-jarige Valkenburger zegevierde gisteren in de vijfde etappe van Bischofshofen naar Kirchberg -Jd,. 11.b-.in.sse ,1** Kin in de sP"nt van het Pel°ton- De 108 kilometer lange slotrit werd gewon- Post reed on hèt heilis nen door de Italiaan Enrico Zaina. P - De ronde gold als voorbereiding op de wedstrijd om het jeugdwereld kampioenschap op de weg, die dit jaar in Stuttgart wordt gehouden. Het was het eerste optreden van Meys in een buitenlandse etappekoers. De Ronde van Westfalen voor wieleramateurs is gewonnen door Bernd Gröne. De 22-jarige renner uit Dortmund reed vanaf de eerste etappe in de leiderstrui. Het succes van de Westduitse ploeg werd gecom pleteerd door Werner Wüller, de proloogwinnaar, die tweede werd. Het enige Nederlandse succesje, zeer bescheiden van omvang, werd behaald door Jack Nieuwkoop. In de rit van zaterdag werd hij tiende. moest het daarom zaterdagavond de vooraf al als kansloos bestem pelde klus tegen de sterke Stenzei klaren. De Wener miste zuur la chend de beginstoot, zag Bongers met slechts 36 caramboles ant woorden en toonde toen met een serie van 300 het echte kader-vak manschap. In de nabeurt kwam Bongers nog tot 110 punten, maar de zoveelste onnauwkeurigheid uit het toernooi deed de Nijmegenaar in de troostfinale om de derde plaats belanden. Daarin kende de Luxemburger Fonsi Grethen, onlangs nog Euro pees kampioen in het 71/2, zijn pro- duktiefste bui van het hele toer nooi. Bij 174 en 126 was Grethen na twee beurten aan het eind. Bon gers toonde slechts in de tweede beurt enige cadans (119), maar kon die wederom niet lang genoeg be waren: 132-300. HAARLEM (GPD) Pim van Dord keert terug bij Ajax. De 31- jarige Haarlemmer die zestien jaar bij de Amsterdamse club heeft ge voetbald, wordt het komende sei zoen de opvolger van fysiothera-j peut Rob Nolet. De Amsterdam mer liet kort geleden weten dat hij wegens drukke werkzaamheden niet langer deel kan uitmaken van de medische staf bij Ajax. Vanaf het seizoen 1981-'82 heeft Van Dord gespeeld bij de amateur hoofdklasser AFC in Amsterdam. Bovendien is hij nog verscheidene malen uitgekomen voor het olym-1 pisch elftal. In 1981 zag het er nog naar uit dat hij nooit meer zou kun nen voetballen. De verdediger scheurde op 8 oktober 1978 in de CALCUTTA thuiswedstrijd van Ajax tegen Vi tesse zijn achillespees^ Ondanks twee operaties goed hersteld. De Haarlemmer bleef sukkelen, kwam nog enkele malen in actie voor Ajax 1 en zette definitief zijn carrière als prof toen hij tij-I dens zijn laatste optreden voor Ajax (een wedstrijd met het C- team in september 1981) een 'zweepslag' opliep.' als voetballer aan de slag ging, zij het op een heel wat bescheidener wijze dan daarvoor. „Na een wed strijd of een training had ik een dag nodig om te herstellen. Voor het betaalde voetbal waar elke dag wordt geoefend was ik daardoor ongeschikt. Maar in het amateur voetbal kon ik me nog wel red den". Irak eerste in subgroep B Door e winning op Quatar is Irak geworden van de Aziatische sub- Van Dord nooit groep B. Irak, dat vanwege de oor logssituatie op neutraal .terrein moest spelen, komt nu uit tegen de Verenigde Arabische Emiraten, de |punt achter nummer één van subgroep A. De winnaar van de beslissingswed strijd plaats zich voor het WK-voet- bal in Mexico. In groep 4 van de Aziatische zóne won Hong Kong met 2-0 van Ma- Na een jaar op non-actief te heb- cao. Hong Kong leidt, voor China ben gestaan bleek zijn achillespees en Macao.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12