Canadezen schakelen Russen uit 'Engelse defensie houdt hoofd koel in Roemeense heksenketel Peloton spaart zieke Winnen Doelman Van Rijswijk uitblinker in Luxemburg Op WK ijshockey Prominente renners blazen even uit in Vuelta Marseille de hoogste bieder voor tweekamp De Zijl wuift Schouten uit India beraadt zich over OS Basketbalteam verliest Anderson wint in Frankfort Zomeravondtoernooi jeugdige korfballers Voorzitter biljartbond in Grieks ziekenhuis Honsbeek bokst verdienstelijk DONDERDAG 2 MEI 1985 SPORT BOEKAREST (Reuter/SID/AFP, - In de week van de Europese be slissingen bleven gisteren grote verassingen uit. In Boekarest wankelde de lijstaanvoerder van groep 3, Engeland, tegen een fel aanvallend Roemenië, maar doelman Peter Shilton voor kwam in eendrachtige samen werking met zijn sterke defensie de eerste nederlaag van zijn ploeg in de race naar Mexico. In diezelfde groep meldde Noord- Ierland (zes uit vijf) zich als de achtervolger van Engeland (ze ven uit vier) door op eigen veld met 2-0 te winnen van Turkije. In groep vier is Joegoslavië de nieu we koploper (acht uit vyf) na de uiterst magere zege in en op Lu xemburg (0-1), maar kan door Frankrijk (zeven uit vier) van de eerste plaats worden verdron gen. In groep zes speelden Ier land en Noorwegen met hun 0-0 in Dublin Zwitserland en Dene marken in de kaart, die met res pectievelijk vijf en vier punten (uit drie wedstrijden) aan de lei ding gaan. In Boekarest zorgden 70.000 Roemenen in het stadion van de 23e augustus voor een geweldige ambiance. Engeland kon alleen in de beginfase enige aanvallen de acties ontplooien en uit een ervan kopte Bryan Robson (voorzet Barnes) in de 16e mi nuut buiten bereik van de lange Roemeense doelman Lung tegen de paal. Het zou het enige wa penfeit van de Engelsen zijn tot diep in de tweede helft. Na Robson's kopbal nam Roe menië het initiatief stevig in han den. Vooral Ladislav Boloni stuwde zijn ploeggenoten voort durend richting Shilton. De mid denvelder, die pas kort hersteld is van een langdurige enkelbless- sure, beschikte over weinig con ditie, maar viel op door zijn uit stekende lange dieptepasses. Van zijn werk profiteerde vooral de kleine buitenspeler Hagi, die een voortdurende plaag vormde voor de Engelse defensie. In het hart van de Engelse ploeg was de tandem Wright - Butcher schier onpasseerbaar. Het duo organiseerde de verde diging voorbeeldig en werd daar in zeer kundig bijgestaan door Peter Shilton. Op het midden veld vonden Wilkins en Robson elkaar blindelings. Alleen in de aanval boterde het niet. Mariner, invaller voor de geblesseerde Ha- teley, op rechts en Barnes op •links werden door de Roemenen keurig in bedwang gehouden. In diezelfde groep heeft Noord-Ierland na de 2-0 zege nog een kleine kans op Mexico. In Belfast scoorde Norman Whitsi- de twee keer. De spits van Man chester United opende één mi nuut voor rust de score, negen minuten na de doelwisseling de poneerde hij nummer twee in het Turkse doet Opvallend Negentig seconden voor het einde van het treffen met Lu xemburg voorkwam Fadelj Vo- kri een blamage voor het Joego slavische elftal. De speler uit Pristina scoorde toen de enige treffer in het door 7000 toeschou wers bezochte duel met Luxem burg. Achtentachtig minuten hield voetbaldwerg Luxemburg, met de in Nederland geboren doelman Van Rijswijk als grote uitblinker, de getructe Joegosla- ven in bedwang. Tegen het schot van Vokri was Van Rijswijk evenwel machteloos. In deze kwalificatiegroep komt Frankrijk vandaag in Sofia in ac tie tegen Bulgarije. Bij winst van de Fransen op de Bulgaren zijn Joegoslavië en Frankrijk vrijwel zeker van deelneming aan het eindtoernooi. In groep zes slaagden de Ieren er in Dublin niet in revanche te nemen voor de nederlaag (1-0) in Noorwegen. Op het door zware regenval drassige veld was Ier land niet bij machte het verdedi gend ingestelde Noorwegen voor onoplosbare problemen te stel len. Frank Stapleton van Man chester United produceerde in de 58e minuut weliswaar met het hoofd een doelpunt, maar de treffer werd door de Hongaarse arbiter Nemeth afgekeurd we gens een daaraan voorafgaande overtreding. Opvallend in het Ierse elftal was het zwakke spel van Liam Brady. De middenvel der, die zijn 50e interland speel de, was zo slecht op dreef, dat hij in de 67e minuut werd gewisseld. De Noren speelden het spel letje bij vlagen slimmer, loerden op de counter en schiepen zich twee kansen. Een daarvan was voor PSV-er Thoresen. Hij zag zijn schot gestopt door de Ierse doelman Bonner. SCOREBORD Voorronde WK Malcolm Moffat (N-Ier), toeschouwers: 48.310. Gele kaarten: Smuda en Boniek (beiden Polen). De stand in groep 1 Is: 4 1 1 2 3 3-5 Roemenlè - Engeland 0-0. Scheidsrechter: Guruceta (Spa), toeschouwers: 70.000. Noord-Ierland - Turkije 2-0 (1-0). 44. White side 1-0, 54. Whiteside 2-0. Scheidsrechter: Galler (Zwi) toeschouwers: 18.000. Stand in groep 3: Engeland 4 3 1 0 7 14- 0 Nrd-Ierland 5 3 0 2 6 7-5 Finland 4 2 0 2 4 4-8 Roemenië 3 1113 5-3 Turkije 4 0 0 4 0 i-i* Luxemburg - Joegoslavië 0-1 (0-0). 89. Vo kri 0-1. Scheidsrechter: Haraldsson (IJs), PRAAG (SID/DPA) - Canada zette gisteravond in Praag de openstaande deur naar het wereldkampioenschap voor de Tsjechoslowaken weer op een kier door de Sowjet-Unie de tweede nederlaag toe te brengen en definitief kansloos te maken voor prolongatie van de titel. In de uitzinnige ijs- hockeyhal in Praag brachten de 14.000 toeschouwers die "'^^Veffer van Kroetov zat er daarvoor de 11-2 zege van hun landgenoten op het team niet in V00r de ontgoochelde ploeg, van de Verenigde Staten hadden bejubeld, de Canadezen na hun overwinning (3-1) een minutenlange ovatie. John van Biesbrouck heeft het nakijken. Jiri Lala heeft zojuist nummer twee i zouden nog negen Tsjechische treffen volgen. Door de Canadese zege komt het morgen op de slotdag tot een ware climax in de ontmoeting tussen Tjsechoslowakije en Canada. Bei de landen zijn in de finalepoule on geslagen. De gastheer, die na de monsterzege op de Verenigde Sta ten de titel nagnoeg op zak dacht te hebben, heeft door een rianter doelsaldo aan een puntendeling voldoende voor de wereldtitel. Ca nada moet van Lemieux en Smyl. In het twee de part vergrootte Lemieux het voordeel tot 3-0. Pas in de laatste twintig minBten hebben de Russen getracht dezakei Droomhockey Voor de Canadese stunt waren de Tsjechisce ijshockeyfans getui ge van een wervelend optreden van hun landgenoten die over het ijs en hun Amerikaanse opponen- met een verwoed ten raasden. De Amerikanen kon den de Tsjechoslowaken alleen in het eerste part goed weerwerk ge boden. Vooral doelman John van Biesbrouck was uitstekend op dreef. In de tweede en derde perio de speelde Tsjechoslowakije bij vlagen „droom" hockey, zoals het de laatste jaren eigenlijk alleen door de Sowjet-Unie gedemon streerd werd. In de tweede periode namen de Amerikanen verrassend na 48 se conden de leiding door O'Connell. Vijf minuten later was Musil ver antwoordelijk voor de gelijkma ker. Die treffer had een bevrijden de uitwerking. Binnen de minuut stond het 3-1 door Lala en Ruzicka. Ook de derde periode had een flit sende opening. Binnen negentien seconden voerden de Tsjechoslo waken de voorsprong op van 4-2 naar 6-2. Lala en Ruzicka maakten elk drie doelpunten. WK IJSHOCKEY Stand in de finalepoule: TsJ.slow. 2 2 0 0 4 13-3 2 2 0 0 4 6-3 20020 2-5 2 0 0 2 0 4-14 dag Tegen Canada was de Sowjet- Unie de knock out tegen Tsjecho slowakije duidelijk nog niet te bo ven. De ploeg maakte een teneer- geslagen indruk en miste alle moti vatie om met een klinkende over winning de kans op de gouden me daille open te houden. Canada nam in de eerste periode sprong 2-0 door doelpunten LUZERN (ANP) - Marseille heeft bij de wereldschaakbond (FIDE) de hoogste inschrijving gedaan voor de organisatie van de tweekamp om de wereldtitel tussen de Russische groot meesters Anatoli Karpov (titel houder) en Gary Kasparov. De Franse havenstad heeft voor de maximaal 24 partijen omvat tende tweekamp het bedrag van 2,24 miljoen gulden over. De tweekamp zal in september gehouden worden. In Luzern werden gisteren de offertes openbaar gemaakt voor de organisatie van de schaaktweekamp om het we reldkampioenschap. Londen en Moskou boden elk 1,4 mil joen gulden. Marseille was ver reweg de hoogste bieder. De FIDE zal de drie aanbiedingen doornemen met de spelers, waarna de keuze gemaakt zal worden. Karpov en Kasparov gaan in september op herhaling. Hun eerste tweekamp in Moskou werd op de stand 5-3 na 49 par tijen gestaakt door persoonlij ke interventie van de FIDE- voorzitter, de Philippijn Cam- pomanes. Dat gebeurde op ver zoek van de delegatie van titel verdediger Karpov, die uitge put raakte door de mammoet serie en zijn voorsprong van 5-0 langzaam maar zeker zag af brokkelen. LOGRONO (ANP) - De eerste hete de Ronde van Spanje was er een van doffe ellende voor Peter Winnen en Bert Wekema. Met holle ogen en lege ingewanden versche nen ze aan de start voor de achtste etappe. Ze peddelden in de achter ste gelederen van het peloton over doorgaans vlakke wegen van Agui- lar Campoo naar Logrono. Met pijn en moeite bleven de twee W's tus sen de wielen. Dat was mogelijk, omdat de prominente renners on der de brandende zon uitbliezen van de inspanningen in het hoog gebergte en nieuwe krachten opde den voor de volgende bergrit van vandaag. De Spanjaard Angel Camarillo was de enige, die de achtste etappe als een wedstrijd opvatte. Hij be kroonde een solo van 163 kilome ter met de ritzege. Zijn bloemen liet hij van de finish- naar de start plaats brengen om op het graf van Alberto Fernandez, vorig jaar tweede in de Vuelta, te laten leg gen. Camarillo was ploeggenoot van Fernandez, die bij de start van de achtste rit werd herdacht. Span- je's beste renner van 1984 kwam in december bij een verkeersongeluk om het leven. Camarillo voelde zich het meest aangesproken door een herden king met een daad. Hij kende het parkoers, want hij had in 1982 op precies dezelfde plaats al een Vuel- ta-etappe gewonnen. Het peloton liet hem begaan. Camarillo was geen bedreiging voor de gele trui van Ruiz-Cabestany. Hij is geen grote coureur, maar hij geniet wel hoog aanzien, omdat hij een uni versitaire studie voltooide. In de wintermaanden komt hij vaak op televisie met kinderprogramma's. De 26-jarige Spaanse solist kreeg onderweg bijna 22 minuten voor sprong. Toen hij begon te verzwak ken en de groep een klein beetje haast maakte, bleven daar zeven LEIDEN - Rob Schouten wordt zondag uitgewuifd door Zijl/LGB, de vereniging die hij ruim zeven jaar als trainer heeft gediend. Ter gelegenheid van het afscheid van de Zoeterwoudenaar, die zich in de toekomst met de nationale jeugd- selectie gaat bezighouden, speelt Zijl/LGB om 14.00 uur een oefen wedstrijd tegen het Nederlands ze vental in zwembad De Zijl. minuten van over. Zo kwam één dag na een bijna-analfabeet een in tellectueel op het erepodium van de Ronde van Spanje. De Colom biaan Agudelo, dinsdag winnaar in Alto Campoo, leerde zichzelf lezen en schrijven toen hij al volwassen was. Camarillo had op die leeftijd al een titel voor zijn naam staan. Peter Winnen en Bert Wekema hadden in Logrono geen flauw be nul wie er had gewonnen. Het inte resseerde hen hoegenaamd niets. Ze waren veel te veel met zichzelf bezig geweest. Onderweg konden ze niets tot zich nemen. Wekema kreeg een half stukje cake naar binnen, maar voelde toen braak neigingen opkomen. Winnen raak te de drinkflessen met pap, die ver zorger Bertus Fok had meegege ven, niet aan. De best geplaatste Nederlander in het algemeen klas sement, achttiende, zag de toe komst somber in. De negende etappe is een marathon over 253 ki lometer over geaccidenteerd ter rein met aankomst op een bergtop. „Het is te hopen, dat ik goed kan eten en goed kan slapen", mompel de de klimmer in Logrono. „Als ik weer bijna veertig graden koorts krijg, wordt het niets". Winnen meende dat hij en Weke ma enkele dagen geleden een in fectie hebben opgelopen. „Er moet iets in het eten hebben gezeten. Ik weet het anders ook niet. Van koud drinken kan het niet komen, want Wekema haalt dat altijd en die drinkt er niet van". Winnen ver klaarde nog er een voorgevoel van te hebben gehad. „Voor de twee bergritten voelde ik me al niet op perbest". Aan het einde van de warme rit in Logrono zei hij zijn seizoen door dit voorval niet op het spel te wil len zetten. „Ik hoop dat ik beter word, maar als ik er in de negende rit afgereden word, ga ik niet force ren. In dat geval kan ik er beter mee stoppen met het oog op de Ronde van Frankrijk". Verzorger Bertus Fok sprak de twee zieken een beetje moed in: „Ik krijg jullie wel weer goed". NIEUW DELHI (AFP) - India gaat zich herorienteren over de kandi datuur-stelling van Nieuw Delhi als organisator van de Olympische Zomerspelen in 1992. Dit verklaar de de minister van sportzaken, Jai- chandra, gisteren in de Indiase hoofdstad. „De spelen organiseren in 1992 is geen gemakkelijke taak. De regering wil eerst alle mogelijk heden bestuderen en nagaan of er voldoende fondsen zijn voor dit evenement", verduidelijkte Jai- chandra. „Op dit moment zijn er zes steden kandidaat en een daar van, Parijs, beschikt over serieuze financiële garanties". „In dat op zicht lijkt het moeilijk voor de re gering van India dezelfde garanties op financieel gebied te verwer ven". SOFIA (ANP) - Het Nederlands basketbalteam heeft zijn tweede nederlaag binnen vier dagen gele den tegen de Sowjet-Unie. Giste ren ging in Sofia de openingswed strijd in het toernooi om de Lente bokaal verloren met 79-113. Bij de rust waren de Russen al zeker van de overwinning: 38-53. De ploeg van bondscoach Heger heeft gisteren de Russen tien mi nuten goed partij kunnen bieden. In die fase wogen beide partijen aardig tegen elkaar op. Het Neder lands team, waarin Cock van de Lagemaat zijn honderdste inter land speelde, startte fel en nam in de eerste vijf minuten een voor sprong van 11-5. Na tien minuten was de Sowjet-Unie warm ge speeld: 16-17. Topschutter Sibonis, persoonlijk verdedigd door Van de Lagemaat, begon zijn draai te vin den en binnen vijf minuten namen de Russen afstand: 26-33. De laatste vijf minuten voor de pauze draaiden de Russen werkelijk in de hoogste versnelling en Nederland werd onder de voet gelopen (38-53). In de tweede helft groeide het verschil allengs. De Russen weigerden het tempo te la ten zakken en de zwakke plekken in de Nederlandse ploeg, bij wie Marco de Waard van Den Helder topscorer werd met 20 punten, werd op pijnlijke wijze blootge legd. Tien minuten voor het einde was de achterstand opgelopen tot 27 punten (54-81). Het eindsignaal kwam op 79-113. Uitslagen overige wedstrijden: Tsjechoslowakije - Hongarije 101-60, Bulgarije - Frankrijk 88-74 5 3 2 0 8 5-2 4 3 1 0 7 7-0 4 2 1 1 5 5-1 Nederland - Oostenrijk 1-1 (0-0) 54, Kieft 1-0, 60. Schachner 1-1 Scheidsrechter: Luigi Agnolin (Ita), 1 Hongarije geplaatst voor het eindtoemooi- Nog te spelen wedstrijden: 7 mei: Oostenrijk - Cyprus, 14 mei: Honga rije - Nederland. Ierland - Noorwegen Ö-O. Scheidsrechter: Zwitserl. Denemarken Noorwegen 3 2 1 0 5 4-2 3 2 0 1 4 4-1 5 1 2 2 4 2-3 3 0 2 1 2 3-4 Alexandre Osipov (Sov), 6. Vladimir Volos- jin (Sov) allen in dezelfde tijd als Fernan dez, 7. Sean Kelly (Ier) op 6.53, 8. Giovani Mantovani (Ita), 9. Luc Branckaerts (Bel), 10. Herman Frison (Bel), 11. Werner Devos (Bel). 12. Ronnie van Holen (Bel), 13. Guy Gallopin (Fra), 14. José-Luis Navarro (Spa), 15. Miguel-Angel Iglesias (Spa), 18. Ma- thieu Hermans (Bel), 31. Rooks (Ned), 35. Ruiz Cabestany, 38. Veldscholten (Ned), 66. De Rooy (Ned), 123. E. Planckaert (Bel), 138. W. Planckaert (Bel), 143. Winnen (Ned), 146. Grewal (VSt), 155. Wekema (Ned) op 9.05. Na de achtste etappe ziet het algemene sec, 3. Rodriguez (Col) op 43, 4. Parra (Col) op 2.20, 5. Dietzen (BRD) op 2.24, 6. Munoz (Spa) op 2.26, 7. Gaston op 3.13, 8. Navaro op 3.16,9. Blanco (Spa) op 3.30,10. Agudelo (Col) op 3.36,11. Delgado (Spa) op 3.42, 12. Ruperez (Spa) op 3.49,13. Rodriguez Magro (Spa) op 3.50,14. Gorospe (Spa) op 3.51,15. Simon (Fra) op 4.04,18, Winnen op 6.01, 23. Veldscholten op 6.26, 34. Rooks op 10.55, 48. Camrillo op 19.40,58. Hermans op 27.13, 61. De Rooy op 30.09, 119. Grewal op 1.03.08, 128. E. Planckaert op 1.07.52, 136. W. Planckaert op 1.12.48, 136. Wekema op 1.14.20. Interzonaal toernooi Tunis De uitslagen uit de vierde ronde zijn: Suba (Roe) - Ermenko (Bul) afgebroken. Miles (Eng) - Zapata (Col) 0-1, Joesoepov sonko (Ned) afgebroken, Nikolic (Joe) - Ga- vrikov (Sov) Vh-Vi, Morovic (Chi) - Hmadi (Tun) Vi-Vj, Beljavski (Sov) - Hort (Tsj) ViM, Bouaziz (Tun) - De Firmian (Vst) 0-1. Stand na vier ronden: 1. Hoesopov 3!A punt, 2. Beljavski 3,3. Hort FRANKFORT (DPA) - Phil An derson lacht breeduit na zijn overwinning in de Grote Prijs van Frankfort. Door zijn zegen van gisteren in de 'Henninger- race' is de Australiër aan de lei ding gekomen van het klasse ment om het Super Prestige. De in dienst van Peter Post rij dende Anderson verdrong Eric Vanderaerden, zijn ploegge noot, van de eerste plaats in de tussenstand van strijd om de ti tel van beste beroepswielren ner van het seizoen (foto dpa> De stand in de strijd om het Su per Prestige is 1. Phil Anderson (Aus) 133 punten, 2. Eric Van deraerden (Bel) 120,3 Sean Kel ly (Ier) 118. LEIDEN - Vanavond worden de eerste wedstrijden gespeeld in de voorronden van het Zuiderkwar tier Zomeravondtoernooi. Het is al weer de twaalfde editie van dit korfbalevenement, dat alom wordt gezien als het officieus jeugdkam pioenschap van Leiden, ook al door de deelname van de jeugd- ploegen van vrijwel alle Leidse verenigingen. Door haar unieke opzet, ploegen wezigen ookTOP, dat jaren achter een toch een belangrijke rol speel- ode in het juniorenkorfbal. Naast re- jeugdspelers tot 21 jaar met gioclubs als Fiks, Fluks en Tempo mogelijkheid tot dispensatie voor neemt verder Avanti uit Pijnacker twee 23-jarigen, staat het toernooi deel, hetgeen het totaal aantal deel- elk jaar weer garant voor interes- 1 1 santé ontmoetingen. De verenigin gen kunnen immers sterke ploe- op tien brengt. Met Pernix is een van van de be langrijke kandidaten voor de eind- gen op de been brengen met nog overwinning genoemd, hoewel jonge selectiespelers in combinatie daartoe zeker ook de beide finalis- met de sterkste junioren. Ook voor de deelnemers is het een aparte er varing om met leeftijdsgenoten Danaïden werd korfbal te spelen op topniveau met kwalitatief hoogstaande tegen standers. Het is dit jaar een vrijwel Leidse aangelegenheid, omdat met uitzon dering van Ons Eiland alle korfbal clubs deelnemen. Na een afwezig heid van enige jaren is dus ook Pernix weer present Onder de af- van de vo rige editie terwijl de Oegstgeeste- naren het jaar ervoor de eerste prijs voor zich opeisten. Gezien de indeling behoort een zelfde finale weer tot de mogelijk heden. De Danaïden moet dan wel afrekenen met De Algemene, Cre- cendo, Fluks en Pernix. In de B- poule strijdt Fiks met Avanti, Fi- THESSALONIKI (ANP) - Jan Lageweg, de voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond (KNBB) is dinsdag in een ziekenhuis in Thes saloniki opgenomen. Lageweg kreeg op weg naar Athene, waar donder dag de Europese titelstrijd 47/2 begint, een hartinfarct. In het vliegtuig van werd de 56-jarige Lageweg medisch bijgestaan door twee vrouwelij ke artsen uit Nederland, die naar hun vakantie-adres in Kreta reisden. De medici klaagden over het gebrek aan medicijnen en hulpmiddelen in het Griekse toestel. Lageweg, die een dag tevoren een black-out van een half revanchepartij tegen de kampioen uur had gehad in het biljartcentrum van zijn woonplaats Lelystad, kreeg zuurstof toegediend. In het Noordgriekse Thessaloniki moest de bonds voorzitter zeker 24 uur aan de monitor blijven. des Pacta, Tempo en organisator Zuiderkwartier om een plaats in de finale, die op donderdag 23 mei wordt gespeeld. Vanavond worden op het Zuiderkwartierterrein aan de Montgomerystraat gespeeld de duels Fluks-De Danaïden, De Al- gemene-Crescendo, Tempo-Fides Pacta en Zuiderkwartier-Avanti. De aanvang van de eerste wedstrij den is om 19.00 uur. ROTTERDAM - Een zeer verdien stelijk boksende Erik Honsbeek heeft in Rotterdam het Zuidhol lands kampioenschap in de wacht gesleept. De 19-jarige en slechts 46 kilo wegende Leidenaar, lid van de LBV Leiden, scoorde in een an- trekkelijke partij tegen de één jaar oudere Rotterdammer Gull 'een onbeslist'. Toch was dit resultaat voldoende voor de titel omdat Gull met zijn 50 kilo gewoonlijk in een zwaardere gewichtsklasse uit komt. Robert Zandvliet, een clubge noot van Honsbeek, bokste even eens voor het Zuidhollands kam pioenschap en ook zijn partij ein digde onbeslist. Het betrof hier een WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van de op woensdag gehouden paardekoersen op de baan van Duindigt zijn: EERSTE KOERS, 2040 meter: 1. Zelando Uiterdijk (M. Bouwhuis) 2.50,3 - 1.23,5; 2. Zeus Buitenzorg; 3. Zegneur. Niet gestart: Yankee Bambino en Yolita K. Toto: win nend f. 3,00, plaats f. 1,70, f. 1,10, f. 5,20, koppel f. 3,60, trio f. 311,00. TWEEDE KOERS, 2120 meter: 1. Yilma Star (C.P.M. Roodenrys) 2.56,1 - 1.23,1; 2. Ylja Dorado; 3. Winner Princess. Niet ge start: Yros Odilia. Toto: winnend f. 19,50, plaats f. 4,90, f. 6,30, f. 1,50, koppel 173,40, trio f. 660,20. DERDE KOERS, 2040 meter: 1. Zilo Ha- (J. Van Dooyeweerd) 2.48,4 -1.22,5; 2. 1,10, plaats f. 1,10, f. 1,70, f. 2,80, koppel f. 9,70, trio 46,30. VIERDE PRIJS, 1900 meter: 1. Ma'Caryon Euser uit Hoogvliet, die Zandvliet eerder op punten (2-3) had versla gen. William Weber; 3. Ydelheid Fortuna. Niet gestart: White Spirit en Ulaine Sunshine. Toto: winnend f. 1,40, plaats f. 1,30, f. 4,50, f. 2,30, koppel f. 28,70, trio f. 201,60. ZESDE KOERS, 2600 meter: 1. Vesuvius Fortuna (A.J. Mollema) 3.30,2 - 1.20,8; 2. Winston; 3. War ter Lune. Niet gestart: Uro- ZEVENDE KOERS, 2000 meter: 1. Marijn (M. van Gisteren) 2.10,8; 2. Woodfeets Jesa- ja; 3. Aktora. Toto: winnend f. 2,30, plaats f. 1.10, f. 1,30, f. 1,30, koppel f. 2,60, trio 34,70. ACHTSTE KOERS. 2040 meter: 1. Yoly Yoly (C.D. Imming) 2.42,6 - 1.19,7; 2. Waai- Toto: winnend f. 1,70, plaats f. 1,10, f. 1,40, f. 1,40, koppel 6,50, trio f. 43,40. NEGENDE KOERS, 2040 meter: 1. Walter Neyenrode (W.G. Goedhart) 2.43,9 - 1.20,3; 2. Torino M^jo; 3. Udo Buitenzorg. Toto: winnend f. 3,30, plaats f. 1,30, f. 4,80, f. 1,20, koppel f. 10,60, f. 176,30. TIENDE KOERS, 2120 meter: 1. Vancou ver Cede (G.W. van Eykelenborg) 2.53,3 - 1.21,7. Toto: winnend f. 3,40, plaats f. 4,50, f. 2,40, koppel f. 6,30, trio f. 52,90. ELFDE KOERS, 2040 meter: 1. Walko B (C.P.G. Wortel) 2.42,5 - 1.19,7; 2. Udores; 3. Yla Oostland. Toto: winnend f. 6,70, plaats f. 2,50, f. 2,50, f. 1,40, koppel f. 53,20, trio f.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15