IohIwii DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: RabobankQ VAKATURES VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES 1 VAKATURES 1 VAKATURES i VAKATURES lAiidal VAKATURES 2e ASSISTENT stortbaas/handlanger m/v leiden VERPLEEGKUNDIGE unisol paneel bv Illllllll ^gemeente voorschoten ADMINISTRATEUR medewerker personeelszaken (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-115/1158 die voorlopig voor de duur van één jaar de functionaris, die belast is met de behandeling van de personeelszaken assisteert bij de uitvoeringen van alle op dit gebied voorkomende werkzaamheden en de functionaris personeelszaken vervangt bij afwezigheid. Vereis: - HAVO-diploma of vergelijkbaar niveau; - ervaring met bovenvermelde werkzaamheden; - nauwkeurig kunnen werken; - goede uitdrukkingsvaardigheid; - bekendheid met de universitaire organisatie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2974,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste één jaar, zonder vooruitzichten op een vast dienstverband. Centraal Rekeninstituut (CRI) secretaresse (v/m) (20 uur p/w, werktijden in overleg) vacaturenummer: 5-109/1158 Secretariële en administratieve werkzaamheden zoals: - regelen van besprekingen en vergaderingen; - typen van brieven, rapporten, notulen en hand leidingen; - notuleren van vergaderingen; - het eventueel met behulp van een computer bijhouden van gegevens, zoals reis- en cursusbudgetten en documentatiemateriaal t-.b.v. de afdeling. Tevens bereidheid tot, indien nodig, vervanging van de secretaresse afd. Systemen. Vereist: - HAVO-opleiding; - ervaring in een secretariële functie; - een voltooide secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling; - ervaring mettekstverwerkende apparatuur is gewenst. Salaris maximaal 2691,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. medewerker secretariaat (v/m) (16 uur p/w) vacaturenummer 5-127/1158 Taak: - verzorgen van correspondentie; - typen van wetenschappelijke publicaties; - voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO-diploma of vergelijkbaar niveau; - uitstekende typevaardigheid; - goede kennis van de Engelse taal; - kennis van de medische terminologie en ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekken tot aanbeveling. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: J. P. M. Kluiters. tel. 071-262130. Afdeling Materiële- Bouwvoorzieningen van de dienst Ruimtelijk Beleid, Bouw- en Materiële Zaken medewerker (v/m) bouw, exploitatie en onderhoudsvoorzieningen vacaturenummer: 5-126/1158 Taak: a) bouwbegeleiding t.b.v. nieuw-, aan- en verbouw en herinrichting op het gebied van bouwkundige-, installatietechnische-, en veiligheidsvoorzieningen. Bij de uitvoeringsfase als projectleider/coördinator leiding geven aan en coördineren van het bouwteam. b) exploitatievoorzieningen (B.W. en E.): c) onderhoudsvoorzieningen (B.W. en E.). Vereist: - H.T.S. (bouwkunde) met ruime kennis van werktuigkundige en electrotechnische installaties; - ervaring in de bouwwereld, met name v.w.b. technische administratieve en organisatorische aspecten, toegespitst op de fase van uitvoering van nieuw-, aan-, en verbouwwerken, alsmede kennis op het gebied van onderhouds-, en veiligheidsvoorzie ningen is noodzakelijk. Salaris maximaal 4746,- bruto per maand. Inlichtingen bij: A. J. C. Gerritsen (plv. hoofd afd. M&N), tel. 071-148333. toestel 3105/3061. Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Onderwijsdienst medewerker afdeling onderwijszaken (v/m) vacaturenummer: 5-085/1158 In het team van de afdeling Onderwijszaken is plaats voor een enthousiaste medewerk(st)er. De voorkeur gaat uit naar iemand met belangstelling voor geautomatiseerde administratie, grote accuratesse en eigen initiatief. Door de structuur op de afdeling zal zij/hij goed in teamverband moeten kunnen functioneren. Taak: - het bijhouden van het studenten-registratiesysteem; - het verwerken van gegevens en aansturen van programmatuur via de terminal; - het corresponderen in Nederlands en de moderne talen; - het verstrekken van informatie aan telefoon en balie. Vereist: - HAVO/MEAO niveau; - typediploma; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2477 - bruto per maand. De functie zal in het kader van de invoering van het BBRA '84 binnenkort opnieuw worden gewaardeerd en het uiteindelijke salaris-niveau zal dan definitief worden Inlichtingen bij: H. C. Noordhuis, coördinator onderwijszaken, tel. 071-149641. toestel 413. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. kindercentrum "PEUTERPALET" Zoeterwoudsesingel 98-99 Leiden Tel. 071-124839 LEID(ST)ER voor 20 uur per week Per 1 Juni a.s. ontstaat er een vakature In de mlddag- apeelzaalgroep van 14.00-18.00 uur. In deze groep zit ten 10 kinderen in de leeftijd van 2-3 jaar. Vereisten: opleiding: minimaal kv/jv - een positief christelijke levensovertuiging - liefst ervaring in het werken met jonge kinderen - goede kontaktuele eigenschappen - mee kunnen en willen denken in teamverband. Inlichtingen (telefonisch) zijn verkrijgbaar bij Janneke Wiegers (hoofdleidster) van maandag lm vrijdag tussen 9 en 11 uur en 15.00 en 17.00 uur. Brieven met uitvoerige informatie moeten vóór 8 mei a.s. gericht worden aan de sollicitatiecommissie t.a.v. Mw. C. Vis. Wilhelminapark 6. 2342 AG Oegstgeest. Accountantskantoor C. A. Vromans B.V. (A A), Hogewoerd 136, 2311 HV Leiden vraagt: Gewenste opleiding: MEAO. SPD of studerende hier voor, bereidheid tot (verdere) stu die belastingrecht. Bij de Gemeenschappelijke Vuilverbrandings Inrichting Leiden bestaat de vacature van Functie-inhoud: - houdt toezicht op het storten van vuil (in de storthal) - schoonhouden van terreinen en hallen - stof- en vuilvrij houden van de apparatuur van de VVI - regelt doorgang (huis)vuilwagens op terrein - assisteert bij smeerwerkzaamheden stokers Functie-eisen - bereidheid tot het verrichten van vuil en zwaar werk - bereidheid tot het werken in ploegendienst. Het salaris bedraagt maximaal f 2.334, - bruto per maand (schaal 3) bij 40 uur per week. i vuil/zwaar werk wordt een toeslag van 10% op het Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor i wen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie over deze functie kan worden inge wonnen bij de heer J. Kranenburg, bedrijfslei- j der VVI, telefoon 071-120501. Sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacaturenummer 85.035 binnen twee weken. De Rabobank Noordwijkerhout (Z-H) zoekt een hoofd administratie (m/v). Funktie-omschrijving: Administratie is één van de drie afdelingen van Be- heerstechnische Zaken. Tot de taken van deze functionaris behoren naast de organisatie van de dagelijkse werkzaamheden de organisatie van de financiële administratie en het opstellen van periodieke verslagen. Bijzondere onderzoeken en werkzaamheden in het kader van interne controle behoren eveneens tot zijn/haar taak. Op het gebied van automa tisering dient voldoende kennis en affiniteit aanwezig te zijn om optimaal te kunnen participeren in het ontwikkelen van toepassingen. Funktie-eisen: - Opleiding op MBA/SPD-niveau. Leidinggevende en organisatorische capaciteiten. - Inzicht in administratieve systemen. - Meerjarige bankervaring. - Kennis van automatisering. - Leeftijd max. 35 jaar. Sollicitaties: Binnen 14 dagen 2210 AA Noordwijkerhout. de direktie van de bank, postbus 5, NOORDWIJKERHOUT J Stichting Reuma Kliniek "Sole Mio" Voor één van onze verpleegunits vragen wij met ingang van 1 juni 1985 een met leidinggevende kapaciteiten (min. A, diplo ma). De taak zal o.a. bestaan uit - Organisatie en leiding v.d. unit. - Zorg voor een optimale kwaliteit van de verpleging/ verzorging en begeleiding van de patiënt. - Mede bepalen van het werk en leefklimaat in huis. Voor deze funktie geldt een full-time dienstverband. Tevens zoeken wij voor de verplegingsdienst ZIEKENVERZORGENDEN OF VERPLEEGHULPEN die bij oproep beschikbaar zijn. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Stichting Reuma Kliniek "Sole Mio" Rembrandtweg 9 2202 AS Noordwijk t.a.v. Mw. A. Janssen, adj. directrice. Deze zal u ook gaarne tel. inlichtingen verstrekken (01719-11200 tst. 28). 2 LEERLING- PANEELBOUWERS voor de fabricage en plaatsing van koelcel- i flinke timmerman of Inlichtingen: WEBER KOELTECHNIEK B.V. Hoofdstraat 110, 071 -895418/071 -891588 en na 6 uur: 071-893152. WAT IS HIEROP UW ANTWOORD? Het gemeentebestuur van Voorschoten roept kandidaten op voor de functie van AMBTENAAR VAN DE BURGERLIJKE STAND M/V In het Voorschotense Ambachts- en Baljuwhuis en in het Raadhuis worden per jaar zo'n 100 tot 150 huwelijken gesloten. Elk van deze huwelijken is voor de betrokkenen een bijzondere gebeurtenis. De afdeling Burgerlij ke Stand van de gemeente wil daar op eigentijdse wijze aandacht aan geven. Natuurlijk is er de administratieve voorbereiding die door de vaste medewerkers van de afdeling wordt verzorgd. In de ambachtszaal of in de raad zaal van het gemeentehuis wordt de plechtigheid in de aanwezigheid van getuigen en andere brui loftsgasten geleid door de ambtenaar van de bur gerlijke stand. Hij of zij zorgt dat de nodige for maliteiten worden vervuld en houdt in de regel een korte persoonlijke toespraak. De voorberei ding hiervan gebeurt in overleg met het bruidspaar. Het gemeentebestuur zoekt enkele enthousiaste belangstellende inwoners die bij toerbeurt de huwelijken willen voltrekken, afhan kelijk van de beschikbare tijd één, soms enkele malen per week. Zij zullen hiervoor een nog vast te stellen vergoe ding (per voltrokken huwelijk) ontvangen. Van belangstellenden wordt verwacht, dat zij be schikken over een algemene ontwikkeling op (mi nimaal) middelbaar niveau, maatschappelijke be langstelling en een goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid. Telefonische inlichtingen over deze functie wor- den u graag gegeven door de directeur Algemene Zaken van de gemeente, de heer drs. A.J. Bonouvrié, telefoon 01717— 21 41 tst. 150. Uw antwoord op deze oproep kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Voorschoten, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: nr. 8514. Spruyt, Van Mantgem De Does B.V., een middelgrote educatieve uitgeverij met ca. 50 medewerkers, gevestigd in het centrum van Leiden zoekt voor haar afdeling Administratie een met opleiding MBA of een gelijkwaardige opleiding; leeftijd 21 a 25 jaar en interesse voor aulomatiseringsvraagstukken. Gezien de zwaarte van de functie is een ruime praktijkervaring en een grote zelfstandigheid een eerste vereiste. Hij zal als eerste assistent van het hoofd Administratie gaan func tioneren. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u telefo nisch kontakt opnemen met het hoofd Administratie, de heerA. E. van Ravensberg. uitgeverij spruyt, van mantgem de does bv langebrug 87, 2311 TJ leiden telefoon 071-146541

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22