conten smeva GEMEENTE WASSENAAR i VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES MEDISCH SECRETARESSE L i_!J drukkerij graficon offsetdrukker(m/v) giaricon administratief EU uitzendbureau content Lagere Agrarische School HULPCONCIERGE geurts directeur/directrice sekretaresse m/« leidinggevend koelmonteur PEUTERLEIDCSDER VOOR 20 UUR De Hoofdafdeling financieel-economische zaken beslaat uit de afdelingen - financieel beleid begrotingszaken/comptabiliteit Sinds 1-1-1985 zijn bij deze hoofdafdeling ook de financiële admini straties van de hoofdafdeling openbare werken en van het grondbedrijf ondergebracht. Bij de afdeling begrotingszaken kan worden geplaatst een financieel/administratief medewerker Functie-informatie: - Verzorgen van een gedeelte van de inkoopadministratie - Assistentie bij overige tot het takenpakket van de afdeling behorende werkzaamheden w.o. begrotings- en rekeningswerkzaamheden. - Diverse werkzaamheden verband houdende met loon- en tractieverdelingen. Functie-eisen: Een bij de functie passende opleiding blijkende uit het bezit van dan wel gevorderde studie voor het diploma F.B.A. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Bij de gemeente Wassenaar staan in principe alle functies open voor mannen en vrouwen. Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f. 2.974,- per maand (niveau 6). Indien u meer informatie wenst over de functie, kunt u deze verkrijgen bij de chef van de afdeling begrotingszaken/comptabiliteit, de heer G.M. Kuiper, telefonisch bereikbaar onder nummer 01751-19340 (toestel 129). Indien u voor deze functie belangstelling hebt, wordt u uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatiebrief te zenden aan de directeur van de Stafafdeling, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. De hoofdafdeling Welzijn bestaat uit de onderdelen: - maatschappelijke dienstverlening - welzijn - onderwijs - huisvesting Bij de afdeling maatschappelijke dienstverlening kan worden geplaatst een bijzonder onderzoekambtenaar (In deeltijd voor 20 uren per week) Functie-omschrijving: - Het verrichten van onderzoeken in die situaties waarin misbruik van de Algemene Bijstandswet of de Wet Werkloosheidsvoorziening wordt vermoed. Het rapporteren omtrent de bevindingen; het opmaken van processen-verbaal. Functie-vereisten: - Bezit van het politiediploma-A. - Inzicht in en begrip voor probleemsituaties, doorzettingsvermogen, tact. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Nadere Informatie: - Aan de ambtenaar zal opsporingsbevoegdheid worden verleend. - De werkzaamheden zullen worden verricht onder rechtstreekse verantwoordelijkheid van de directeur van de hoofdafdeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. - Rekening moet worden gehouden met onregelmatige werktijden. - Verdere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directeur, de heer J.H.G. Bemelmans, telefoon 01751-19340 (toestel 233). Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f. 3.726,- bruto per maand, bij een volledige werkweek (niveau 8). Bij de gemeente Wassenaar staan in principe alle vacatures open voor mannen en vrouwen. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan de directeur van de Stafafdeling, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar integraal kankercentrum west In verband met ziekte zoeken wij een: voor minstens 20 uur per week. TAAK: - Het voorbereiden en het notuleren van door medisch specialisten bezochte vergaderingen, alsmede het verzorgen van de hieruit voortkomende correspondentie. - Het verrichten van secretariaatswerkzaamheden FUNCTIE-EISEN - Een opleiding tot c.q. ruime ervaring als secretaresse. - Een gedegen kennis van de medische terminologie. - Ervaring met het notuleren van vergaderingen. Een voorlopig tijdelijke aanstelling zal volgens de CAO-Ziekenhuiswezen geschieden. Salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Schriftelijke reacties kunt u richten aan de Directeur van de Stichting Integraal Kankercentrum West, Opaalstraat 5,2332 TA LEIDEN. i te voorschoten gevestigd, is een jong, goed geoutilleerde drukkerij, die zich richt op het leveren van het komplete drukwerkpakket voor industrie, handel en particulieren dank zij een steeds groeiende stroom opdrachten zoeken wij op korte termijn een beslist all-round die op GTO kwaliteitsdrukwerk kan vervaardigen interesse? bel voor het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek: 01717 - 83 84 na 18.00 uur 01715 - 33 51 of 071 -14 05 75 drukkerij r Prins Bernhardlaan 139 2252 GT Voorschoten SECRETARESSEN M\i kunnen direct aan de slag. We hebben op-het moment o.a. een baan voor een zeer ervaren secretaresse bij één van onze relaties in Sassen- heim. Je werk gaat hier bestaan uit het notuleren en uitwerken van vergaderingen, bijhouden van de diverse agenda's en het verzorgen van de direc tiecorrespondentie. Verder is het de bedoeling dat je leiding geeft aan het secretariaat dat be staat uit nog 3 junior-secretaressen, n Veelzijdi ge job voor een vrouw die van aanpakken weet. Ben je tussen 25 en 35 jaar, heb je de gevraagde ervaring en een diploma van een secretaresse opleiding, neem dan zo Snel mogelijk contact met ons op. Het salaris voor deze baan is 650,- bruto per week excl. vakantietoeslagen. Verder hebben we banen voor: administratief medewerkers p.t typistes tekstverwerking boekhouder PD - telexistes Informatie over bovenstaande banen kunt u krij gen op onderstaand adres. BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 N00RDWIJK 01719-19174 LANGE VOORT 70, OEGSTGEEST Gevraagd, in het kader van de werkverrüimende maatre gelen, zo spoedig mogelijk, een voor 32 uur per week De kandidaat moet aan de volgende eisen voldoen: a. hij/zij dient op de datum v.d. benoeming in het genot te zijn van of recht te hebben op een uitkering terzake van ontslag dan wel werkloosheid (een wachtgeld of een lange of korte uitkering t.l.v. het dep., een uitke ring op grond van de Rijksgroepsregeling werkl. werkn. (RWW) of een uitkering op grond van de Wet werkloosh. voorz. (WWV). b. hij/zij moet op de datum van ingang v.d. benoeming in beginsel reeds 32 jaar of jonger zijn. c. hij/zij moet op de datum van ingang v.d. benoeming in beginsel reeds 1 jaar of langer werkloos zijn en als werkzoekende ingeschreven staan bij het GAB. d. hij/zij moet op de datum van ingang v.d. benoeming geheel werkloos zijn. Sollicitaties te richten aan de heer M. G. Kneppers, dlrekteur van de Lagere Agrarische School, Lange Voort 70, 2341 KD, Oegstgeest. f Gevraagd UITBENERS/AFSNIJDERS mnl/vri van varkensvlees UITBENERS mnl/vri rundvlees Loon prestatiegericht. Vleesverwerking VERHOEF BV, telefoon van 8.00 uur-16.30 uur: 03480-11422. INTERNATIONAL B.V. een kleine technische handelsonderneming, werkzaam op het gebied van specialistische process apparatuur en machines, zoekt voor spoedige indiensttreding, een TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER met enige jaren vergelijkbare verkoopervaring. Minimaal opleidingsniveau MTS werktuigbouw of procestechniek. Leeftijd tot 35 jaar. De werkzaamheden zullen omvatten het onderhouden van de kontakten met onze buitenlandse huizen, waar voor een goede beheersing in woord en geschrift van de Duitse en Engelse taal noodzakelijk is. Kennis van Frans strekt tot aanbeveling. Enige persoonlijke kontakten met onze afnemers behoort tot de mogelijkheden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan ons onderstaand adres. Geurts International B.V. van de Dr. Van Voorthuysenschool, school voor moei lijk lerende kinderen aan de Marnixstraat 104. De school bestaat uit een kern- en een v.b.o.-afdeling met in totaal 7 groepen. Algemene informatie Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer, de ak te van bekwaamheid als hoofdonderwijzer of de akte van bekwaamheid als hoofdleidster bij het kleuteron derwijs. Het bezit van het diploma M.O. A orthopedagogiek of het diploma M.O. A pedagogiek met bijvak orthopeda gogiek, dan wel M.O. B pedagogiek, strekt tot aanbe veling. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - aantoonbaar beschikken over leidinggevende en or ganisatorische kwaliteiten, alsmede over een ruime ervaring bij het buitengewoon onderwijs, bij voorkeur M.L.K.; - het onderwijs gestalte kunnen geven in nauw overleg met de onderwijsgevenden, de medewerkers en ou ders van de school en belanghebbenden uit het on- derwijsveld; - bereid zijn zich volledig in te zetten voor zowel bin- nenschoolse als buitenschoolse activiteiten; - bekend zijn met ontwikkelingen in het speciaal onder wijs; - zich zullen inzetten overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Het .gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in func ties als deze getalsmatig ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunnen worden verkre gen bij de heren N. Ober en L.P.H .y Schrier (bureau Onderwijskundige /y'.v; Zaken) tel. 071-254316/254315 en (privé) 071-215808/01714-3514 Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND/827 binnen 10 dagen te zenden aan de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. /t Sancla Maria Ie Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis mei 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Op paviljoen De Boekhorst is een vakature voor een (30 uur per week) De kandida(a)t(e) dient een breed scala van werkzaamheden zelfstandig te verrichten, o.a.: - hel uitwerken/uittypen van (op de dictafoon ingesproken) brieven - registreren en verwerken van gegevens van patiënten - het maken van afspraken - notuleren van vergaderingen - alle andere voorkomende werkzaamheden. Gewenst - HAVO-diploma, aangevuld met een medisch-sekretaresse opleiding - goede typevaardigheid - kunnen omgaan met tekstverwerker - plezierige kontaktuele eigenschappen. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O.-ziekenhuis- wezen. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt maximaal f2.466,- bij een full-time dienstverband. Informatie over de funktie wordt graag verstrekt door de heer H. van Kempen, toestef254. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J A. Swaalf, hoofd personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Smeva is toonaangevend in de Benelux op het gebied van koeling en airconditioning. Smeva ontwikkelt, produceert, importeert en instal leert koelmeubelen en airconditioningapparatuur. Smeva met als hoofdvestiging Valkenswaard, heeft wegens toenemende aktiviteiten een nevenvestiging geopend, vanwaar installatiewerkzaamheden in het westen van het land zullen worden verzorgd. Voor deze vestiging in Haarlem zoeken wij een Wij bieden: een afwisselende, zelfstandige baan; een leidinggevende, verantwoordelijke funktie; - een loon dat past bij uw vakmanschap met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Waarom voelt u zich aangesproken? Omdat; - u een vakman bent die niet bang is voor verantwoordelijkheid; - u leiding kunt geven, mensen weet te moti veren en houdt van zelfstandig werken; - u door enkele jaren ervaring weet wat er in de koelwereld te koop is; u tussen de 20 en 35 jaar oud bent. Van belangstellenden verwachten wij een brief met persoonlijke gegevens aan de afdeling personeels zaken van SMEVA Koeling en Airconditioning, Postbus 30, 5550 AA Valkenswaard. KOELING EN AIRCONDITIONING BUURTHUIS DE MIRT/HONKEN Driftstraat 49 2315 CD Leiden tel.: 071-221197 De Stichting Welzijnswerk de Kooi beheert in de wijk het buurtcentrum De Kooi. Deze stichting bestaat uit 4 welzijnsorganisaties, waaronder de Mirt/Honken. Voor vervan ging van de peuterleidster van het buurthuis zoeken wij per 1 juli 1985 een mensen van Turkse of Marokkaanse afkomst worden uitdrukkelijk verzocht te sollicite- De peuterleid(st)er is verantwoordelijk voor de organisatie van de peuterspeelzaal, doch is niet ingeschakeld bij het uivoerend peuterwerk; hij/zij neemt deel aan het teamoverleg en heeft enkele deeltaken in onderdelen van het buurthuiswerk. De aanstelling vindt plaats bij de Sti de CAO-Welzijnswerk, funktie f Telefonische inlichtingen kunt u krijgen bij Hanneke de Winter via bovenstaand tele foonnummer. Uw sollicitatiebrief ontvangen wij graag vóór 5 mei a.s., gericht aan de sollicitatiekommissie de Mirt/Honken op bovenstaand adres.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 20