lös» Kooreman's lente-aanbiedingen ^jj^Ons paradepaardje van Valuas 3995.- LINKANTO MEUBELBOULEVARD MEUBELS KOPEN 10 - 15 korting 5 Leidse Spaarbank Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad en de Leidse Politie sportvereniging w tijdelijk voor 'n prijs die eigenlijk niet kan. bruist van leven. Al bijna 100 jaar! prestatieloop voor het gehele gezin langs de Leidse Singels. Vrijdag 26 april 1985. Aanvang: 19.30 uur. Salontafel Model "Spinkop". Met dik massief blad. In glad of ge\ disseld eiken verkrijgbaar. Uiteraard volledig massief, dus enorm stabiel Verkrijgbaar in 8-kantig of rond model fdiam 100 cm) Geheel massieve eethoek. Idem in glad of gedisseld eiken. Puur ambachtelijk vervaardigd Inkl 4 Oud- Hollandse knopstoelenmet bieszitting. Ook hier weer met naar keuze een 8-kantig of rond blad. Evt beide ook uitschuifbaar te leveren. Nu of nooit.. (Ind.ter. "De Waard") LEIDEN. Tel. 071-122547. Willem Barentszstr. H 21-23 i (Ind.ter. Doe het logisch, doe het verstandig. Precies de meubelen van uw keuze kunt u inkopen met Goedkope aanbiedingen of dure merkmeubelen. Alles Is leverbaar. Op een inrichting spaart u zeker 2000,-. Een fantastische keuze hebt u als u meerijdt naar onze gevestigd in de industriegebieden van Nederland. Gratis toonzalen. Een enorme kostenbesparing voor u als welden kende consument, die geen speelbal wil zijn van de giganti sche stortvloed van reclame. GEZINSKAART Ook het hele gezin geniet van de Linkanto voordelen. Met de GEZINSKAART hebt u recht op korting in 50 bekende aangesloten Leidse winkels in het centrum. Vraagt inlichtingen en brochure. CONSUMENTEN ORGANISATIE Antwoordnummer 10323, 2300 WB LEIDEN (portvrij) Hooigracht 67, telefoon 071-133914 b.g.g. 140266 Start/finish: voor gebouw Leidsch Dagblad aan de Witte Singel. Inschrijfgeld: 4,-. Bij voorinschrijving: 3,-. Organisatie: Leidse Politie Sportvereniging i.s.m. Leidsch Dagblad. De opbrengst is bestemd voor het goede doel 5Jaargarantie Gratis thuisbezorgd Deskundig advies Blijvendeservice,ookindetoekomst! Betaalservice Op kwaliteit en konstruktie van frame en vork geeft Valuas liefst 5 jaar garantie. Voor de overige onderdelen geldt een 1-jarige garantie. Van deze ga rantie uitgesloten zijn gebreken ontstaan door verwaarlozing en onoordeelkundig gebruik. Deze aanbieding geldt tAn zaterdag Deelnemerskaarten verkrijgbaar bij alle kantoren van het Leidsch/Alphens Dagblad en de kantoren van de Leidra Spaarbanken MET DE UNIEKE SACHS 4 mei 1985. Zitkombinatie Bretagne" Een gloednieuw modelnu al bij Kooreman in een groot aantal kleuren leverbaar. Een "rijke" zit groep met een weldadig aandoend zitkomfort Opgebouwd uit een sterk beukehouten romp en voor gevormde koudschuim vullingen, welke gedragen worden door een metalen ondervering. Gestoffeerd met een zacht, soepele (topkwali teit!) nerfleder. Nu slechts... Inclusief 1 jaar ver zekering tegen dief stal en total-loss (eigen risico slechts 50.-) Unieke Sachs 'Regenrem' Uitvoerige tests hebben uitgewezen dat de prestaties van Sachs trommelremmen vooral bij nat weer zicht baar beter zijn dan die van elk ander systeem. De fiets remt direkt, zonder kans op doorslippen. Presta ties die te danken zijn aan de bijzondere konstruktie van het nieuwe Torpedo 3-versnellingssysteem in kombinatie met de trommelrem van Sachs. En door de handige klick-spanner is het afstellen van dit versnellingssysteem een kwestie van sekonden. Bike-shopperde Luxe Nieuw! Royale en elegante fiets/ boodschappentas van duurzaam, waterdicht materiaal. Met afge dekte ophanghaken. In diverse kleuren. QQSQ Van35r- Voor Lj* De Valuas Excellent de Luxe wordt gratis bij u thuis afgele verd, waar u ook woont in Nederland. Valuas Excellent de Luxe De meest komplete fiets uit de Valuas kollektie. Voorzien van het nieuwe Sachs trommelremsysteem, Sachs Torpedo 3-versnellingssysteem, Basta veilig heidsslot en Swallow banden maat 28 x 1 5/8x1 3/8. Met o.m. spieloos aluminium trapstel, roestvrij stalen velgen, verlichting, jasbeschermers„ hard-kunststof kettingkast, standaard, pomp, snelbinders en Spanninga achterlicht met reflektor. Wielmaat 28 inch. Framehoogte damesmodel 56 cm, herenmodel 61 cm. In metal lic bruin, antraciet of goudbrons Van 599:- Voor Wilt u vóór u tot kopen besluit méér weten over Valuas fietsen, laat u dan vrijblijvénd adviseren door ons deskundig verkooppersoneel. Of vraag naar de nieuwe Valuas Fietsen-folder '85. U kunt altijd een beroep doen op de technische service-afdelingen van Vroom Dreesmann, overal in ons land. En tijdens de garantieperiode is alles ge heel gratis en betaalt u zelfs geen ar beidsloon. Bij aankoop ter waarde van 350 - of meer is gespreide betaling via Euro (betaalj-cheques of giro betaalkaarten mogelijk. Ook kan bemiddeling bij een persoonlijke lening via de verzekeringsbalie verleend worden

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12