Warmond krijgt te gladde toegangsweg Kopstukken bij onthulling gedenkteken Hond doodgebeten: Leiderdorp beraadt zich op maatregelen Klinkers worden nog niet opgeruwd Warmond: horeca-ldosk wellicht op 1 mei open 9Die troep riemen we op de koop toe PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 19 APRIL 1985 Wassenaarse Slag op 3 mei decor van plechtig gebeuren WASSENAAR - Voor de zes Fran se commando's die eind februari 1944 in de kuststreek van Wasse naar zijn omgekomen, wordt 3 mei 's ochtends om half elf een gedenk teken onthuld aan het Wassenaarse Slag. Het gedenkteken, een recht opstaande granieten steen met de namen van de zes Fransen, komt te staan tussen de Beach club en de politiepost aan het Wassenaarse Slag. Bij de onthulling zullen minister van defensie De Ruiter, burge meester Schoute van Wassenaar, de Commissaris van de Koningin Patijn en de ambassadeur van Frankrijk aanwezig zijn. Een mili taire erewacht wordt gevormd door een groot aantal Nederlandse commando's en mariniers. Van Franse zijde worden 21 mensen van het eerste bataillon van het Fu siliers Marin Commando verwacht. Lang is onduidelijk geweest wat de Franse commando's precies op 27 en 28 februari op het Wassenaar se strand kwamen doen en hoe ze de dood vonden. Door een onder zoek dat de Sectie Militaire Ge schiedenis van de Koninklijke Landmacht vanaf de zomer vorig jaar deed, is iets meer duidelijk heid ontstaan. De Franse commando's Trepel, Hagnère, Cabanella, Devillers, Guy en Rivière kwamen in de nacht van 27 op 28 februari 1944 bij paal 91 bij Wassenaar aan land. Trepel en Guy hadden de opdracht om te kijken of er een contactman kon worden gedropt om over het waterzuive ringskanaal onder Katwijk landin waarts te trekken. De andere vier moesten waarschijnlijk de kustver dedigingen inspecteren. Wat er is misging, is niet precies duidelijk. Waarschijnlijk is een ge luidsinstallatie gaan werken, nadat één van de mannen op een waar schuwingssignaal trapte. De zes hebben zich vermoedelijk schuil gehouden. Trepel en Guy zouden die nacht in de kou omgekomen zijn, de vier anderen zijn de volgen de dag in het ijskoude water ver dronken toen bij een vluchtpoging hun rubberboot omsloeg. De gedenkplaat van lanhénin- graniet uit de streek tussen de Franse stad Rennes en de Franse kust, is 1.80 meter hoog, 90 centi meter breed en circa 40 centimeter dik. In de steen worden de namen van de zes commando's gebeiteld met hun geboorte- en sterfdata. Een Nederlandse en een Franse tekst geven uitleg over de functies van de mannen en hoe ze zijn om gekomen. WARMOND - De gemeente Warmond vreest het moment waarop de Oranje Nassaulaan klaar is. Dan zal namelijk duidelijk worden dat de toegangsweg tot het dorp niet stroef genoeg is en dat de oude, glad geworden klinkers, die op dit moment worden terugge legd, nodig moeten worden opgeruwd. De firma die het werk uitvoert, blijkt hiertoe echter niet in staat. WARMOND - De gemeente Warmond hoopt dat de horeca- kiosk op recreatie-eiland Kou- denhoorn op 1 mei open kan. Voorwaarde hiervoor is dat B en W snel tot een akkoord ko men met een nieuwe beheer der. Volgende week praten ze met twee geïnteresseerde Warmon- ders. Wanneer dezen niet ge schikt blijken te zijn, heeft de gemeente nog twee andere kan didaten achter de hand. Zij komen echter niet uit Warmond. Terwijl de gemeente juist een voorkeur heeft voor plaatsgenoten. Wat de nieuw bakken beheerder moet doen? Ijs, frisdrank en patat verko pen. En: toezicht houden op de ruim 30 vierkante meter grote kiosk, het terrasje, de twee dou ches en twaalf toiletten. De man/vrouw zal werken van april tot en met september. De eerste twee maanden waar schijnlijk alleen gedurende de weekeinden, de overige maan den zal de figuur dagelijks aan wezig zijn. Het is de bedoeling dat de beheerder een bepaalde pachtsom gaat bepalen. Hoe hoog deze som wordt is nog niet bekend. Dat is een punt van overleg. Pou QOüp a a o. u j Of, om preciezer te zijn, de metho de met kogeltjes, sinds kort favo riet in Warmond, kan niet op grote schaal worden toegepast door de onderneming, die de methode nota bene zelf heeft ontwikkeld. Wel kan het bedrijf opruwen zoals dat in vroeger dagen gebeurde: met hamers op stenen tikken. De ge meente is hier echter niet van ge charmeerd. De hamers slaan nogal eens op de hoeken van stenen die hierdoor dan flink afbreken. Dit kan duide lijk worden geconstateerd op het Oosteinde en de Herenweg totaan 'Huize Luidina'. CDA-wethouder Van Schagen: "Het is niet fraai om het te zien en je hoort het als je er overheen rijdt". Zijn fractievoorzit ter Bonnet: "De stenen zijn vrese lijk beschadigd. Wat wil je ook, die stenen zijn te vergelijken met het gebit van een 11-jarig kind. By de kogeltjes-methode gaat al les beter. Voorwaarde is dan wel dat snel na het herbestraten, dat in de loop van mei zal worden afge rond, het kogelschietapparaat over de straat rijdt. Wachten kan ver keerd uitpakken omdat een straat snel verzakt en het kogelapparaat dan in de problemen kan komen. En een andere firma optrommelen lijkt niet zo eenvoudig. "Eigenlijk zitten we nogal in pro blemen, ja", zegt gemeentesecreta ris Zoetemelk. "De situatie zal niet optimaal zijn. Als je streeft naar maximale veiligheid moet je opru wen. Aan de andere kant: er drei gen geen ernstige gevaren. De waarheid ligt ergens in het mid den" Doorrij der botst tegen boom na achtervolging OEGSTGEEST - Een dronken au tomobilist die na een botsing door rijdt en, achtervolgd door de aan- geredene, tegen een boom botst en kantelt. Dit alles werd werkelijkheid, gis teravond in Oegstgeest. De botsing onstond in de De Kempenaar- straat, waar een 'benevelde Leide- naar (47) onbeheerst een uitrit uit reed en afkoerste op een tweede auto, bestuurd door een 23-jarige Oegstgeestenaar. De achtervolging werd direct in gezet en eindigde op de Waldeck Pyrmontlaan. De achtervolger bleef bij de tot slachtoffer verwor den dader tot de politie verscheen en een bloedproef afnam. De auto mobilisten raakten niet gewond bij het gebeuren. De schade aan de au to's viel mee. Het CDA, boodschapper van de problemen, reageert rustig. De par tij vindt nu eenmaal dat de klinker- bestrating een luxe is, die War mond zich niet meer kan veroorlo ven. De partij kiest dan ook voor asfalt op de doorgaande route (Oranje Nassaulaan, Sweiland- straat. Herenweg en Oosteinde). De straten zouden dan niet meer zo trillen, beter bestand zijn tegen het zware verkeer en bovenal minder kosten. Hoe groot de besparing zou zijn kan de partij overigens niet aangeven. Een onderzoek van de gemeente zou dat moeten uitwijzen en de voor- en nadelen in kaart dienen te brengen. Toen het CDA tijdens de begrotingsbehandeling vroeg om een kostenplaatje van asfaltering, kreeg ze echter nul op het rekest. B en W zijn bang dat het karakter van het dorp wordt aangetast door het verdwijnen van het asfalt. Ook zou den auto's wel eens harder kunnen gaan rijden over asfalt. De fractie is niet echt onder de indruk van deze argumenten: dat verkeer harder rijdt op asfalt moet eerst maar eens worden aange toond. En wat betreft de landelijk heid: "in veel landelijke gebieden heb je asfalt", zegt Bonnet. "Trou wens, je hebt tegenwoordig ook as falt met de kleur van klinkers". Hij heeft zich er echter al mee verzoend dat de klinkers nog jaren zullen blijven liggen. Pas wanneer ze versleten zijn, na enkele keren ruwen, zal voor asfaltering worden gekozen. Wanneer dit zal zijn? Bonnet durft het niet te voorspel- Toernooi tussen ambtenaren en 'voorzitters' LEIDERDORP - De Leiderdorp- se Sportraad draagt ook een 'steen tje' bij aan het afscheidsfeest burgemeester Van der Have. Mor gen organiseert zij een volleybal toernooi tussen ambtenaren en de voorzitters van een aantal Leider- dorpse sportverenigingen. In prin cipe wordt dat toernooi by het ge meentehuis gehouden. Bij slecht weer wijkt men uit naar sportzaal 'Op Dreef. Het sportieve festijn begint za terdag om tien voor drie. Trailer Idem onder viaduct LEIDERDORP - Een autotrailer kwam gistermiddag vast te zitten onder het Leiderdorpse viaduct Mauritssingel/Ericalaan. De schade was groot: twee perso nenauto's die op de bovenste ver dieping stonden liepen een ge schaafd dak op. Een derde, iets ho gere auto, klapte tegen het viaduct aan en viel half van de bovenste verdieping af. Hierbij raakte hij een auto die iets lager stond. Door dat de auto's goed vast zaten vielen ze niet op straat. LEIDERDORP - 'Half Leider dorp was er gisteravond op uitge trokken: een aantal mensen om te kijken, vele anderen om mee te lo pen in defile' voor de scheidende burgervader. Een bonte verzame ling trok langs het gemeentehuis waar Van der Have en zijn gezin de hulde lachend over zich lieten heengaan. Ruim twintig Leiderdorpse ver enigingen hadden gehoor gegeven aan de oproep van de organiseren de Oranjevereniging om mee te lo pen. Ruiters van 'Liethorp', keurig marcherende muziekkorpsen, de jeugd van de vele sportverenigin gen, de EHBO in complete ui trus ting, een 100 jaar oude bluswagen plus brandweerlieden en zelfs een reddingsboot: het trok allemaal voorbij. De een bracht een kleinigheidje ander (de basketbalver- Weer tumult in en om Houtkamp LEIDERDORP - De 'hondenstrijd' in het Leiderdorpse park De Hout kamp is weer in volle hevigheid eniging) vond dat de burgemeester losgebarsten, nu een elfiarige hond verse klachten en opmerkingen, alsmede de mening van een dieren arts, zullen daarin worden meege zel/ ook maar iets moest doen. En zi kreeg Van der Have de kans om met twee rake worpen in een korf punten te verzamelen. Luid gejuich was zijn beloning. (foto Holvast) Niet eten, maar trouwen LEIDERDORP - Het afscheid van de Leiderdorpse burge meester blijkt organisatorisch toch een 'probleem' te hebben opgeleverd: een toekomstig bruidspaar liet maanden gele den weten graag op vrijdag 19 april te willen trouwen. Men zat op het gemeentehuis toen even met de wenkbrauwen te fronsen, want toen was al be kend dat Van der Have ook op 19 april, tijdens een bijzondere raadsvergadering, afscheid zou nemen. Dat gebeuren speelt zich af in de raadszaal, die ook altijd als trouwzaal moet die- Uiteindelijk kwam men tot een originele oplossing: restau rant-boerderij 'De Houtkamp' zou als trouwlocatie kunnen dienen. Een speciaal raadsbe sluit maakte de 'verhuizing' mogelijk. En zo werd er van middag eens niet gegeten in de hooiberg-zaal, maar klonk het plechtige 'ja' woord er. Eigenaar Van Kuyvenhoven had geen moeite met die verwis seling. "Ik hou wel van veran deringen" liet hij vanmorgen weten. De Wassenaarse Kasstraat: één gave woning temidden WASSENAAR - Tussen de renova tieruïnes, de steigers en betonmo lens in de Wassenaarse Kasstraat staat één gave woning. Plantjes op de vensterbank trekken zich niets van alle drukte aan. De familie Wis se, bewoner van het huis, evenmin. De situatié is bijna symbolisch voor het renovatieproject Oost dorp-complex I. Want lang niet alle 53 woningen worden ook daadwer kelijk gerenoveerd. Dit tot ergernis van de eigenaresse, woningbouw vereniging St. Willibrordus. Omdat tijdens de voorbereiding van de opknapbeurt conflicten re zen met een aantal bewoners, moest de woningbouwvereniging de nodige water bij de wijn doen. En zo konden de bewoners uitein delijk kiezen tussen renoveren, half renoveren of alleen groot on derhoud. Sommige mensen beslo ten, ondanks pogingen van St. Wil librordus om hen op andere ge dachten te brengen, alleen groot onderhoud toe te staan. Het gezin Wisse is één van die fa milies. "Ach, toen ik hier introk liet de bouwvereniging ons ook aan ons lot over. Ik ben toen zelf gaan verhouwen Daarom hen ik niet van plan de boel weer te laten slo pen en ook nog eens meer huur te betalen. Die troep nemen we ge woon op de koop toe". De wijk zal na de opknapbeurt toch al wat aandoen, omdat er al lerlei planvariaties bestaan. Meest in het oog springend zullen de ge vels worden. De bewoners konden voor of tegen het rechttrekken van de gevel kiezen: de een wilde dat wel, de ander weer niet. Of renovaties altijd de fraaiste re sultaten hebben? door een bouvier is doodgebeten. De eigenaar van de hond heeft gis teren aangifte gedaan bij de Lei derdorpse politie. Een andere hon denbezitter zou dat alsnog doen, omdat zijn dier enige tijd geleden door dezelfde bouvier zeer ernstig is toegetakeld. Bij de politie zijn de laatste tijd meer klachten en op merkingen binnengekomen van mensen, die bang zijn voor het be wuste dier. Het gemeentebestuur beraadt zich nu over te nemen stappen. De bewuste bouvier heeft al eer der van zich doen spreken. In okto ber 1983 zou het dier een pekinees- je hebben doodgebeten. Burge meester en wethouders besloten naar aanleiding van dat voorval de eigenaresse van de hond te ver plichten het dier te muilkorven en aangelijnd te houden. Eenzelfde maatregel gold voor de tweede hond van de vrouw. Daarop kwam de eigenaresse in protest, eerst bij de gemeentelijke commissie beroep- en bezwaar schriften, vervolgens bij de Raad van State, waar een voorlopige voorziening werd getroffen. De honden mochten niet meer vrij rondlopen in de Houtkamp en de Bloemerd. Ook werd de bouvier een tijdlang naar de dierenschool in Lelystad gestuurd. Lange tijd bleef het rustig. De honden werden alleen nog op de hondenuitlaatplaats, een weitje in de Houtkamp, gesignaleerd. Daar echter vond begin deze week het tragische gebeuren plaats dat tot de dood van een hond leidde. Vol gens politiewoordvoerder Driesse sprong de bouvier toen over dé sloot, die het weitje van een pad scheidt, heen. Hij greep het elfjari ge hondje, dat volgens een dieren arts later aan de verwondingen is overleden. Driessen moet burgemeester en wethouders adviseren hoe het nu verder moet. Met het opstellen van dat advies is hij nog bezig. De di- Driessen: "Ik weet nog niet pre cies wat het wordt. Het mildste ad vies is dat de hond moet worden gemuilkorfd, het zwaarste dat hy dient te worden afgemaakt of i andere baas zal moeten krijgen. Maar ik laat alle mogelijkheden nog open". Driessen verhult niet dat de be wuste bouvier al tijdenlang angst inboezemt. Met name in en om de fiat aan de Merelstraat, waar de ei genaresse van de honden woont. Gemeentelijk woordvoerder Van Winterswijk: "Je hoort daar via-via van alles over, maar de meeste mensen houden angstvallig hun mond. Dat maakt een gedegen beoordeling voor ons uiterst moei lijk", aldus de ambtenaar, die al be zig was met het schrijven van een advies aan de Raad van State over de 'hondenkwëstie'. Een definitie-1 ve behandeling bij dit rechtsor- gaan moet nog volgen. Vooruitlopend op het officiële gemeentelijke advies zegt Van Winterswijk: "Ik denk dat burge meester en wethouders nu heel duidelijk het muilkorven van de dieren zullen verplichten. Maar ze ker ben ik daar natuurlijk nog niet Medische Diensten ARTSEN Leiden Dl weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur. Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter: za van 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groeneveld, Brikkenwal 19, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 18 uur: L.T. Tan, tel. 892410; spreekuur Arendshorst 2. zo 18 uur tot 8 uur: H. Meijer, Stokroos 1, tel. 215510. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. zo 8 uur tot 24 uur: A. v. Luyk, Wasstraat 2a, tel. 122522. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. de Bruyne, Kern- straat 11, tel. 141225. zo 8 uur tot 24 uur: H. Jurgens, Heren gracht 116, tel. 125820; spreekuur Burg- gra venlaan 102. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Ryn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: P. Arnou, tel. 311414; spreekuur Petr. Moensweg 52. zo 8 uur tot 24 uur: A. v. Rijn, Paganini- straat 1, tel. 314349; spreekuur Kenne dy laan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uür tot zo 8 uur: H. Prince, Vondel laan 58, tel. 761754. zo 8 uur tot 24 uur: D. Hammerstein, tel. 720936; spreekuur Saffierstraat 3. Leiderdorp J. v.d. Beek en J. v.d. Leden. tel. 894539; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Oraiyelaan 29, tel. 170605. Voor de praktijk Haaswyk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za, F. Koopmans, Churchillweg 19, tel. 0352; zo, A. Meiman, J.W. Frisolaan 13, tel. 2493. Warmond F. Walenkamp, Dorpsstraa 45, tel. 01711- 10030. Wassenaar noord: E.J.J. Op 't Land, Middelweg 21, tel. 13056; zuid: M.H. van Tolingen sr., Weteringlaan 4, tel. 78303. APOTHEKEN van: vr 19 tot vr 26 door: Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7, Leiden, tel. 123553. Apotheek Linnaeus, Kempenaerstraat 31, Oegstgeest, tel. 173330. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. Voor de praktijk Wouw: H. Vestjens, Rijn t den, tel. 144323. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten J. Frencken, J. Röntgenlaan 14, Leid- schendam. tel. 070-271110. TANDARTSEN Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest M.G. Wieringa, J. Haydnlaan 8, Leiden, tel. 762925; za en zo spreekuur om 13 Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou- de: F. Nales, Schouwweg 34, Wassenaar, tel. VRIJDAG Leiden Microtheater Imperium - Oude Vest 33e, musical 'Weg, weg, weg', 20.30 uur. Aniba's muziekkamer - Herenstraat 1. optreden van het trio 'Crackerhash', 21 - MSP 2000 - Evertsenstraat 99, avond over preventief bandageren bij sport beoefenaren, 19.30 uur. Oegstgeest Groene Kerkje - barokconcert Streek- muziekschool Leiden e.o., 20.15 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, volksdansen. 20.15 uur. Voorschoten Cultureel Centrum - Pr. Marijkelaan, optreden Liselore Gerritsen, 20.15 uur. ZATERDAG Leiden VW-kantoor - Stationsweg, rondwan deling door de Leidse binnenstad, 10.30 Vestjens, v.d. i Schiekade 23, Lei- LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIOEN ADVERTENTIES Plantenmarkt Een planten(ruil)markt inclu sief poppenkastvoorstellingen. Dat staat de mensen te wachten die morgen naar het plein aan de Oegstgeester Martinus Nijhoff- laan komen. De planten kunnen tussen elf en drie uur van eige naar verwisselen; de poppenkast voorstellingen worden tussen twaalf en twee uur gehouden in de grote tent op het plein. Buurt- groep Haaswijk is de organisator van dit evenement. Concert Onder het motto 'St. Jans Fanfa re a-go-go' houdt de Zoeterwoud- se muziekvereniging morgen een voorjaarsconcert, of liever: een miuipkchow. De hele fanfare brengt nummers van James Bond en Frank Sinatra; de big-band en andere 'deelorkesten' dragen ook hun steentje bij. Aanvang kwart over acht in het Muziekcentrum aan de Schenkelweg. Volksdansen In de grote zaal van de Leider dorpse Muzenhof kan vanavond worden gevolksdanst. Zowel na tionale- als internationale dansen komen aan bod. Aanvang kwart over acht, toegang 3,50. Het adres: Gordijnsingel 4. Kinderfilm De Filmkrlne Leiderdorn ver zorgt morgen een voorstelling r kinderen in de Muzenhof. Er worden vanaf half drie twee te kenfilms vertoond in het centrum aan de Gordijnsingel. Jazzfeest De Freetime Old Dixie Jazzband en de Bird-Art/Art-Bird Big Band uit Leiderdorp verzorgen morgen avond een groot jazzfeest in de Leiderdorpse Muzenhof. Om ne gen uur begint de Big Band onder leiding van Joop van der Louw te spelen; een band die onstaan is vanuit de streekmuziekscholen in de regio. De naar schatting 25 le den treden regelmatig met succes op. Vanaf elf uur morgenavond is het de beurt aan de 'Freetimers'. De toeeane is rratis. (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij van 8.30-17.00 uur (071) 144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar. aan huis bezorgd 250,90 per post (binnenland) 345,20 per kwartaal, aan huis bezorgd 65,70 per post (binnenland) 89,30 per maand, aan huis bezorgd 22,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1, Leiden (071) 144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 112221JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wlrtz, Bln./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, hr: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome. Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2