content nutsspaarbank MEDEWERKER industrie DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: 1 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES man of vrouw van HBO-niveau met didactische kwaliteiten en belangstelling voor het opleidingsgebeuren Schoolverlaters met HAVO- VWO- of ME AO-diploma PEUTERLEIDSTER ervaren asf altuitvoerder bijstandsmaatschappelijk werkers m/v leiden I'/iWiiiiiiiwmMiraa De Nutsspaarbank (met zo'n 80 vestigin gen in de regio Den Haag/Leiden/ Zoetermeer, verdeeld over 10 districten, met in totaal 580 medewerkers) voert als moderne retailbank een breed diensten pakket, tot voor kort voornamelijk gericht op de particuliere markt. Als eerste spaarbank in Nederland heeft de Nutsspaarbank goedkeuring gekregen van De Nederlandsche Bank om te starten met zakelijke dienstverlening. De afdeling Opleidingen heeft als taak het ontwikkelen en uitvoeren van interne opleidingen, het begeleiden van indivi duele medewerkers en grotere groepen bij het volgen van externe cursussen en het organiseren van informatie-bijeen komsten bij min of meer ingrijpende veranderingen. In verband met uitbreiding van ons produktenpakket en onze wens om de kennis en vaardigheden van onze mede werkers te optimaliseren, zoeken wij contact met een (aankomend) oplei dingsfunctionaris. Na eerst zelf de nodige banktechnische kennis te hebben vergaard, zult u cursus sen en trainingen gaan ontwikkelen en verzorgen, die met name bestemd zijn voor medewerkers/slers uit de kan torenorganisatie. Naast het verbeteren van de banktechni sche kennis, vormt het optimaliseren van de commerciële vaardigheden een be langrijk onderdeel van het opleidings programma. Dit laatste impliceert, dat u zult moeten beschikken over goede commerciële kwaliteiten. Ervaring in het onderwijs en/ of met bedrijfsopleidingen stellen wij op prijs. Overtuigingskracht, belangstelling voor het opleidingsgebeuren, uitsteken de contactuele kwaliteiten en een leeftijd tot 30 jaar completeren dit profiel. Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer G. v.d. Weyden, hoofd Opleidingen, telefoon 070-120276. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Mevrouw A.C.M. Pijpers, afdeling Personeelzaken, Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. N.V. BOEKHANDEL DRUKKERIJ v/h E. J. BRILL Vereisten: Rijbewijs BE Magazijnervaring, bij voorkeur in de boekenbranche. Leeftijd 20-25 jaar. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: N.V. Boekhandel Drukkerij v/h E. J. Br III Oude Rijn 33a-35, Postbus 9000 2300 PA Lelden Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de technische dienst, waarin ca. 25 medewerkers werkzaam zijn, ontstaat vanaf 1 juni de vakature van technisch-bouwkundig medewerker (m/v) volledig dienstverband. Funktie: De funktie omvat de volgende werk zaamheden: voorbereiden, begroten, plannen en koör- dineren van en toezicht houden op uitbesteed onderhoud, nieuwbouw, verbouw, renovatie en andere technische zaken; ontwerpen en maken van schetsplannen en verrichten van tekenwerkzaamheden; overleggen met de gebruiker en begelei den bij het opstellen van een programma van eisen; opstellen van bouwkundige verslagen en adviezen; verrichten van administratieve werkzaam heden, welke verband houden met de funktie. Eisen: MTS-bouwkunde of gelijkwaardig; aantal jaren gerichte werkervaring; leeftijd vanaf 25 jaar. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer G. Pulleman, hoofd technische dienst, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 138. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning richten aan de dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer D.J. Mulder, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). ftoosgburc/ij^^ Het binnenlands kantorennet van de Amro Bank is verdeeld in ruim 60 districten. Voor een aantal kantoren in het district Lei den, dat zich uitstrekt van Boskoop tot de kustplaatsen Katwijk en Noordwijk, zoeken wij jonge mensen voor functies aan onze balie. In verband met het feit dat direct in deze vacatures moet worden voorzien, vragen wij geen schoolverlaters, die in 1985 examen doen. Wat wij vragen. Havo- of VWO-diploma met keuzevakken economie en/of handelskennis of MEAO, commerciële richting; commerciële aanleg; contactuele vaardigheden; leeftijd tussen 17 en 22 jaar; vrij van militaire dienstplicht. Wat wij bieden. Naast een goed salaris bieden wij u vakantietoeslag, een zoge naamde 13e maand, een aandeel in de winst en 25 dagen vakantie. Verder kent de Bank een studiekostenregeling. De sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Amro bank, afdeling Personeelzaken, t.a.v. de heer W. de Wolf, Stationsweg 31-33, 2312 AT LEIDEN. Amro Bank De Amro Bank heeft r r dan 800 vestigingen ii Stichting Kinderspeelzalen Voorschoten zoekt per 1 mei voor 3 ochtenden per week. VEREISTEN: - akte kleuterleidster A of KWJV of gelijk waardige opleiding Sollicitaties voor 23 april te richten aan: Bestuur van de Stichting, Postbus 157, 2250 AD Voorschoten. MV Voor bedrijven in de Leidse regio zijn wij op zoek naar MEDEWERKERS die voor korte of langere tijd de handen uit de mouwen willen steken. We hebben verschillende banen waaron der: een bedrijf in Voorschoten, lopende band werk, een bedrijf in Zoeterwoude, magazijn en sjouwwerk, een bedrijf in Lei den, inpakwerk. Dit is slechts een greep uit de jobs van dit moment. Wil je direkt aan de slag om voor de zomer nog een aardig bedrag bij elkaar te verdie nen kom dan direkt langs om je in te laten schrijven. De CONTENT uitzendkracht is volledig so ciaal verzekerd en er wordt 21,67% vakan tietoeslag voor hem/haar gereserveerd. «SU uitzendbureau content BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 Bureau van de Universiteit, Dienst Studentenzaken secretaresse (v/m) vacaturenummer: 5-024/1158 Taak: Verrichten van alle voorkomende secretariële werkzaamheden ten behoeve van de leiding van de dienst, de afdeling beleidsontwikkeling en de geneeskundige, zoals: - het zelfstandig verzorgen van correspondentie: - postbehandeling; - bijhouden van de agenda's; - voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen: - het beheer van documentatiesystemen en het dienstarchief; - typewerkzaamheden. Vereist: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding; - goede contactuele vaardigheden/teamgeest; - vermogen om zelfstandig te werken. De dienst staat aan het begin van de invoering van een ingrijpende reorganisatie: het secretariaat van de dienst moet derhalve nog geheel worden opgezet in samenwerking met de aanwezige secretaresse (2 dagen per week werkzaam). Salaris maximaal 2691bruto per maand. administratief medewerker (v/m) vacaturenummer: 5-117/1158 Taak: - administratieve voorbereiding en uitvoering van zaken liggend op het terrein van de arbeidsvoorwaar den en de rechtspositie van het personeel; - verstrekken van informatie; - ad hoe uitvoeren van specifieke opdrachten en overige beheersondersteunende werkzaamheden. Vereist: - HAVO of gelijkwaardige opleiding; - ervaring met eerdergenoemde werkzaamheden bij de overheid. Salaris maximaal 2974,-— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorshands tot 1 juli 1986. Verlenging van de tijdelijke aanstelling is niet uitgesloten. Geen uitzicht op vaste dienst. Subfaculteit der Sterrenkunde en Natuurkunde van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschap pen systeembeheerder voor multiprojectcomputers (v/m) vacaturenummer: 5-038/1158 Taak: - draagt zorg voor een zo optimaal mogelijk gebruik van de Multi Project Computer (MPC)-installatie in het Huygens Laboratorium en is verantwoordelijk voor het zo optimaal mogelijk functioneren ervan; - adviseert en onderhoudt kontakten met de individuele gebruikers van de MPC en het Centraal Rekeninstituut van de universiteit; - tevens onderhoudt zij/hij kontakten met de andere systeembeheerders binnen de universiteit en met de leveranciers. Gewenst: - kennis van operating-, software en interactieve systemen; - kennis van computernetwerken en marktsituatie m.b.t. apparatuur en software; - practische ervaring met diverse software- en operating systemen. Salaris maximaal 4277,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met vooruitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Dr P. Katgert, tel. 071-148333 toestel 5845, b.g.g. 5700. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. iedereen leest de krant altijd en overal. B.V. Aannemingsbedrijf NBM, behorende tot de N.V. Verenigde NBM-Bedrijven, neemt een vooraanstaande plaats in binnen de wegenbouw, en beweegt zich ook op vele aanverwante gebieden. De werkzaamheden worden verricht vanuit diverse vestigingen in Nederland. Voor het uitvoeren van werken in ons district Zuid-Holland, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag, hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor een (m/v) Kandidaten beschikken bij voorkeur over een opleiding op MTS-niveau; daarnaast is een ruime ervaring in de uitvoering van asfaltwerken vereist. Schriftelijke sollicitaties met opgave van opleiding en verrichte werkzaamheden kunt u richten aan B.V. Aannemingsbedrijf NBM, afd. Personeelszaken, postbus 16032. 2500 BA 's-Gravenhage. BV AANNEMINGSBEDRIJF NBM De afdeling Rijksregelingen van de Gemeentelijke Sociale Dienst telt 57 me dewerkers onder wie 47 bijstandsmaatschappelijk werkers. Op de afdeling worden uitgevoerd de wet Werkloosheidsvoorziening, de Rijksgroepsregelingen, de Beeldende Kunstenaarsregeling en incidenteel de Algemene Bijstandswet. De afdeling is organisatorisch onderverdeeld in 4 werkverbanden, waarin werkeenheden van gemiddeld 4 medewerkers zijn gevormd. deze afdeling ge- Mede in verband met uitbreiding worden vraegd: Tot het takenpakket behoort: het behandelen van aanvragen in het kader van de wet werkloosheids voorziening en de rijksgroepsregelingen; het onderhouden van vervolgcontacten; in beperkte mate bieden van immateriële hulpverlening; deelnemen aan de intake ten behoeve van de dienst; Gevraagd wordt: een voltooide hogere beroepsopleiding of een vergelijkbaar niveau, bij voorbeeld een VWO-opleiding in combinatie met een afgebroken vervolg opleiding of gerichte werkervaring; aantoonbare belangstelling voor de werkloosheidsproblematiek; goede contactuele eigenschappen; kennis van/en belangstelling voor de uitvoering van sociale wetten en re gelingen; gevoel voor administratieve procedures; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; vermogen om in teamverband te werken; bereidheid om actief deel te nemen aan ontwikkelingen binnen de dienst in het algemeen en de afdeling in het bijzonder. De mogelijkheid bestaat om in deeltijd te werken. Daarbij wordt gedacht aan minimaal 32 uur/maximaal 36 uur. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maxi maal f 3726,— bruto per maand voor 38 uur per week. Per 1 mei 1985 heeft de gemeente een 38-urige werkweek. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W.M. v.d. Vlugt (tel. 071-254747). Enige medewerkers van de afdeling zijn bij de selectie betrokken. Een psychologisch onder zoek maakt in principe deel uit van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitatie voor 27 april a.s. sturen aan Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 85.033.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18