Anderson kan cadeautje van Vanderaerden niet aannemen Leidse basketbaljeugd stunt SCOREBORD Geen verrassingen in strijd om Leidse zaalvoetbalbeker Marcel Piket leidt op WK jeugdschaken Van der Wal en Polman hebben damtitels nu voor het grijpen Schinkels niet langer gewenst Belg wint 'per ongeluk' Gent-Wevelgem Toernooi bij Quick Boys Zware straf voor Levski RIO grote winnaar scholierenstrijd DONDERDAG 11 APRIL 1985 PAGINA 15 HILVERSUM (ANP) - Met vyf punten is Leiderdorper Marcel Pi ket na zes ronden de leider in de strijd om het nationaal schaakkam pioenschap voor jeugd. Hij won woensdag in Hilversum van Henk Bruin, die met vier punten derde staat. Piket wordt gevolgd door Ar thur van de Oudeweetering, die vier en een halve punt heeft verza meld. Bij de meisjes behield Jessica Harmsen haar koppositie. Ze ver sloeg Mariette Drewes. De tweede plaats wordt gedeeld door Anne- Marie Benschop en Patricia de Wit met ieder vier en een halve punt. ABCOUDE (ANP) - Tweevoudig nationaal damkampioen Jannes van der Wal heeft zijn doel - titel- prolongatie - bijna bereikt. De in Groningen wonende Fries behield te Abcoude in de achtste ronde van het nationale titeltoernooi zijn voorsprong van vier punten op Rob Clerc, zijn naaste achtervol ger. Beiden kwamen tot winst. Geert van Aalten viel een plaats te rug door remise te spelen tegen Van der Kooij. Hans Vermin ver raste de steeds meer terugvallende Jeroen Goudt en klom naar de der de plaats, die hij met Van Aalten deelt. De klok speelde in deze achtste ronde in veel partijen een beslis sende rol. Vooral in de duels van de twee hoogst geklasseerde groot meesters werd veel bedenktijd voor de openingen gebruikt. Zo had Clerc voor zijn eerste 22 zetten in een ongebruikelijke opening te gen Van den Borst bijna zeven kwartier nodig om spanningen te waarop de Limburger het juiste antwoord schuldig bleef. In het middenspel, waarin de kansen voor de oud-kampioen zeer gun stig waren, kreeg ook Van den Borst problemen met zijn tijd. Voor de laatste 15 zetten resteerde beiden nog slechts drie minuten., Daarin toonde Clerc zich aanzien lijk slagvaardiger in een overigens al superieure stelling. In de ontmoeting tussen Gérard Jansen en Jannes van der Wal ging het aanvankelijk nog trager. De ti telverdediger zette de zwarte stel ling zo onder druk via de korte vleugel en het centrum, dat Jansen alle zeilen moest bijzetten. De jeug dige Huissenaar, die daarin aan vankelijk aardig leek te slagen, zei later: „Ergens kan het natuurlijk niet, wat Van der Wal allemaal speelt. Ik begrijp nog steeds niet dat ik er ben ingelopen". Geert van Aalten moest een kost baar punt afstaan aan Wim van der Kooij, die in het gevorderde mid denspel na veel slagwisselingen staande bleef en na bijna vijf uur spelen remise wist te maken. Hans Vermin maakte van die halve mis stap van Van Aalten gebruik om zich naast de Huissenaar op een ge deelde derde plaats te nestelen. Hij versloeg in een bizarre partij Je roen Goudt, die een niet goed door dachte damdoorbraak zag eindi gen in een onhoudbaar overmacht seindspel. Ook het duel tussen de twee in ternationale grootmeesters Stok- kel en Scholma vergde in de ope ningsfase veel tijd. In razende tijd nood toonde Scholma zich het slagvaardigst, waardoor hij zijn te genstander op de ranglijst passeer de. Nog één punt is Petra Polman van haar tweede nationale damtitel verwijderd. In de zevende ronde van het toernooi om het vrouwen damkampioenschap in Lent won zij gisteren overtuigend van een in het gevorderde middenspel falen de Mieke Heitmeier. Daardoor be hield zij haar voorsprong van vier punten op haar naaste concurrente Barbara Graas. Graas won na positionele on nauwkeurigheden van Karen van Lith. Titelverdedigster Leun Otten kwam in een klassiek-achtig spel- genre tegen Lenie Toonen niet ver der dan remise. Dat betekende voor de kampioene uit Eibergen het definitieve verlies van de titel. Verrassend was de derde zege van debutante Jeannette Andries op Annemieke van der Kraats, die op de ranglijst werd gepasseerd door de tegen Van Setten remise spelen de Friezin Iepie Poepjes. ALKMAAR (GPD) - Frenk Schin kels die dit seizoen door AZ'67 aan Excelsior werd uitgeleend is bij de Noordhollandse voetbalstichting niet meer welkom. Van bestuurs zijde werd gisteravond gezegd dat de 22-jarige Schinkels geen nieuw contract krijgt aangeboden. Of Schinkels bij een andere club onderdak vindt wordt betwijfeld in AZ-kringen. Schinkels is namelijk door de KNVB voor acht wedstrij den geschorst daar hij in een wed strijd van het tweede elftal van Ex celsior een rode kaart kreeg. Dit nadat hij de scheidsrechter had ge schopt. Eric Vanderaerden (links) laat zijn benen rusten, maar ziet tot zijn verbijstering dat ploeggenoot Phil Ander son (uiters rechts met zonnebril) op de meet slechts naast hem kan komen. De finishfoto zou later uitwijzen dat Vanderaerden de aankomstlijn toch een fractie van een seconde eerder dan de Australiër had gepasseerd. (foto PIC) LEIDERDORP Het Amsterdam se Black Velvet Canadians is zijn optreden in het vierde internatio nale McDonald's basketbaltoer- nooi tegen Racing Antwerp gestart met niet minder dan acht spat- zuivere driepunters van spelmaker Jan Kramer. Die had titelkandi daat Amsterdam tegen de razend snelle Belgen ook hard nodig, want pas ver in de tweede helft wist BVC definitief afstand te nemen: 107-95. In de loop vah de dag voeg de Kramer nog eens zes 'spetters' aan zijn totaal toe, terwijl ploegge noot Okke te Velde zijn kandida tuur voor de topscorersprys stelde door 50 punten (waaronder 4 x 3) te laten aantekenen in de tweede poulewedstrijd van Amsterdam, tegen het kansloze en weinig fitte SSV Hagen (107-66). De Duitsers, die eerder al verloren van de Bel gen (85-102), werden daarmee ver wezen naar de troostwedstrijd van middag tegen Leiderdorp. In de tweede poule namelijk verliep de strijd veel minder voorspelbaar en zorgde de jeugd van Elmex Leiden voor een daverende stunt. Leiden was vooraf als invaller voor Florida de laatste plaats toe bedacht in'dit selekte gezelschap. Geprikkeld door alle opmerkingen over de vermeende zwakte, waren het gisteren naast eerste team spe lers Henk Jan Piket en Richard van Poelgeest vooral 'broekies' als kadet Bas Hoving en de al even jonge Cornelis Klomp die van zich afbeten. Leiderdorp verkeek zich volkomen op de inzet en vechtlust van Leiden, dat de trotse titelver dediger in een boeiend duel kei hard uit de halve finales van het ei gen toernooi hield: 69-77 (42-41). De stunt leek omgezet te worden in een regelrechte sensatie toen Leiden achter Van Poelgeest (62 punten in 2 duels) en een attente Piket halverwege de wedstrijd te gen Rainbow Birmingham slechts op één punt achterstand stond (41- 42), maar de Britten redden zich dankzij een bredere ploeg met een opvallende Tony Penny (16) en Chris Grimley (31) uit de proble men en klopten Leiden met 69-77. De ploeg van coach Cees den Hol lander zal vandaag ongetwijfeld sneuvelen tegen Amsterdam, ter wijl Racing Antwerp met Ron Bayer een goede kans heeft Bir mingham de pas naar de eindstrijd af te snijden. De 'All Star' wedstrijd, die de tweede toernooidag afsloot, werd in de slotminuut gewonnen door het eerste team van Leiderdorp, dat dankzij Robert Jan Rijsbergen (24) en Daan van Egmond (29) de vermoeide toernooi-deelnemers met 96-94 wist te verslaan. Amster dammer Ronald van Roermund (18) was met Bayer (15) beste afma ker bii de All Stars. HANS JACOBS WEVELGEM (GPD) - Kennelijk is Wevelgem niet de meest ge schikte plaats voor de ploeg van Peter Post om onderlinge ca deautjes uit te delen. Voor de twee de keer in successie liep aan het einde van Gent-Wevelgem het vooraf bedachte scenario mis en het toeval wil dat de man die daar van vorig jaar nog het slachtoffer was (Eric Vanderaerden) gisteren ongewild zijn tweede klassieker binnen drie dagen won. Een jaar geleden wilde Eddy Planckaert, die toen de Omloop het Volk al op zak had, in Wevel gem iets terug doen voor Eric Van deraerden. De Italiaan Guido Bon- tempi gooide toen roet in het eten. Vanderaerden op zijn beurt was na zijn eerste grote succes in de Ron de van Vlaanderen veel dank ver schuldigd aan Phil Anderson, maar kreeg het in Wevelgem niet voor elkaar de Australiër te laten winnen al verkeerden beide ren ners even in onzekerheid omdat de finishfoto duidelijk moest maken wie er had gewonnen. Als het aan Vanderaerden had gelegen had de jury zich die moeite wel kunnen besparen. „Phil heeft gewonnen", zei hij op het moment dat de jury zich nog serieus bezig hield met het bestuderen van het filmrolletje. Maar even later voelde Vande raerden zich teleurgesteld en ge lukkig tegelijk omdat de jury toch in zijn voordeel had beslist zodat de nummers een en twee toch weer dezelfde waren als in de Ronde van Vlaanderen. „Nou ja, het is niet an ders", reageerde Vanderaerden een beetje onvoldaan. „In elk geval is de overwinning toch weer in on ze ploeg gebleven. Maar dit was na tuurlijk een uitgelezen kans om Phil Anderson te belonen voor al les wat hy dit seizoen al voor mij heeft gedaan". Vanderaerden deed er ook werkelijk alles aan om het in deze wedstrijd, die pas na de eerste be klimming van de Kemmelberg op gang kwam, zo ver te laten komen. In de sprint hield hij zelfs de benen even stil, maar dat was voor Ander son nog niet voldoende. Vande- Paardesport ager Clerc - Van den Borst 2-0; Palmer - Bies 1-1; Jansen - Van der Wal 0-2; Stokkel - Scholma 0-2; Vermin - Goudt 2-0; Van Aalten - Van der Kooy 1-1. De stand na acht ronden is: 1. Van der Wal 15 punten; 2. Clerc 11; 3. Vermin 10; Van Aalten 10; 5. Palmer 8; Bies 8; 7. Jansen 7; Scholma 7; 9. Stok kel 6; 10. Goud 5; 11Van der Kooy 5; 12. Van den Borst 4. NK-dammen vrouwen: De uitslagen van de zevende rohde zijn: Otten - Toonen 1-1; Graas - Van Lith 2-0; Heitmeier - Polman 0-2; Andries - Van der Kraats 2-0; Van Setten - Poepjes 1-1. De stand is nu: 1. Polman 13 punten; 2. Graas 9; 3. Otten 8; 4. Poepjes 7; 5. Van der Kraats 6; And ries 6; Van Lith 6; Heitmeier 6; Toonen 6; 10. Van Setten 3. Spel 77: 0 6 0 7 6 6 8 Europa Cup II Europa Cup I Eerste wedstrijden halve finales: Liverpool (Eng) - Panathinaikos (Gri) 4- 0 (1-0). Toeschouwers 39.488. Scheids rechter Keizer (Ned). Score: Liverpool: Wark (35), Rush (48,49), Beglin (85). Gele kaarten: Kerothodoros (Panathinaikos). Juventus (Ita) - Bordeaux (Fra) 3-0 (1-0). Toeschouwers 65.237. Scheidsrechter Galler (Zwi). Score: Juventus: Boniek (29), Briaschi (68) en Platini (70). ADVERTENTIE VOETBALVERENIGING v.v. L.F.C. 12 april 20.00 uur Voorjaarsledenvergadering. Bayem München (Wdl) - Everton (Eng) 0-0. Toeschouwers 67.000. Scheidsrech ter Bergamo (Ita). Rapid Wien (Oos) - Dynamo Moskou (Sow) 3-1 (0-1). Toe schouwers 20.500. Score: Rapid: Lainer (68), Krankl (strafschop 70), Hrstic (72); Dynamo: Karatajev (strafschop 25). UEFA Cup: Videoton (Hon) - Zeljeznicar Serajewo (Joe) 3-1 (2-1). Toeschouwers 30.000. Scheidsrechter loan Igna (Roe). Score: Videoton: Burcsa (7), Disztl (19), Vadas (82); Serajewo: Skoro (20). Gele kaarten: Capljic en Mihajlovic (Serajewo). Inter- nazionale Milan - Real Madrid 2-0 (1-0). Toeschouwers 80.000. Scheidsrechter: Woehrer (Oos). Score: Inter: Liam Bra dy (25). Altobelli (57). Gele kaarten: Ma- rini (Inter), Sanchis en Isidro (Real) INT. TOERNOOI LEIDERDORP Poule A: Leiderdorp - Birmingham 74- 76, Leiderdorp - Leiden 69-77, Leiden - Birmingham 73-84. Poule B: BVC Amsterdam - Racing Ant werp 107-95, SSV Hagen - Racing Ant werp 85-102, BVC Amsterdam - SSV Hagen 107-66. De uitslag van Gent - Wevelghem is: 1. Eric Vanderaerden (Bel) 262 kilome ter in zes uur en twintig minuten (ge middelde snelheid 41,368 kilometer per uur); 2. Phil Anderson (Aus); 3. Rudy Dhaenens (Bel); 4. Francis Castaing (Fra); 5. William Tackaert (Bel); 6. Jos Lieckens (Bel); 7. Sean Kelly (Ier); 8. Jacques Hanegraaf (Ned); 9. Fons van Katwijk (Ned); 10. Flip van den Brande (Bel); 11. Eddy van Haerens (Bel); 12. Vincent Barteau (Fra); 13. Teun van Vliet (Ned); 14. 'Gino Ligneel (Bel); 15. Guido Bontempi (Ita); 16. Jan Boghaert (Bel); 17. Bruno Wojtinek (Fra); 18. Greg Lemond (Vst); 19. Patrick Versluys (Bel); 20. Etienne de Wilde (Bel); 21. Sean Yates (Gbr); 22. Pascal Poisson (Fra); 23. Rudy Patry (Bel); 24. Adri van der Poel (Ned); 25. Frits Pirard (Ned); 38. Steven Rooks (Ned); 39. Ad Wij- nands (Ned); 40. Peter Winnen (Ned) al len dezelfde tijd als de De ronde van Apulie De uitslag van de 200 km van Poligano naar Monopoli: 1. Urs Freuler (Zwi) 4.46.31; 2. Johan van der Velde (Ned); 3. Moreno Argen- tin (Ita); 4. Silvestro Milani (Ita); 5. Pieri- no Gavazzi (Ita); 6. Roberto Gaggioli (Ita); 7. Giuseppe Saronni (Ita); 8. Silva- no Ricco (Ita); 9. Fransesco Moser (Ita); 10. Daniele Caroli (Ita). twee 1. Van der Velde (Ned) 10.06.15; 2. Caroli (Ita) z.t.; 3. Guido van Calster (Bel) op 1 sec; 4. Freuler (Zwi) z.t.; 5. Argentin (Ita) z.t.; 6. Giuseppe Petito (Ita) z.t.; 7. Milani (Ita) z.t.; 8. Roberto Gaggioli (Ita) z.t.; 9. Gavazzi (Ita); 10. Ricco (Ita) z.t. raerden weer: „De laatste dertig meter heb ik echt geen trap meer gedaan, want ik zag dat Phil steeds dichterbij kwam. Maar ik kan toch moeilijk omkeren of op de grond gaan liggen". Phil Anderson nam zijn in top vorm verkerende ploeggenoot trouwens niets kwalijk. In de voor laatste bocht naar de finish was het fout gegaan. Daar maakte Eddy Planckaert het tempo en had An derson in zijn wiel moeten zitten. „Het ging te hard", verontschul digde Anderson zich. „De afspraak was dat Planckaert aan de binnen kant en Vanderaerden aan de bui tenkant de laatste bocht zou uit draaien. Op dat moment had ik na tuurlijk in het wiel van Eddy moe ten zitten, maar ik zat er tien meter achter. Ik kan niemand iets verwij ten. In dit geval voel ik me een sportieve verliezer". Toch is het erg bedenkelijk dat de toch al zo superieure ploeg van Peter Post op zo'n manier de gele genheid krijgt de concurrentie te kleineren. Want gisteren reed er een vrij omvangrijke groep naar Wevelgem en reageerde er nie mand toen op de Kemmelberg (op zeventig kilometer) Phil Anderson met Rudy Matthijs en de onbeken de Engelsman Joey McLoughlin wegsprong. Ook dat speelde de sprinters van Peter Post precies in de kaart. Jacques Hanegraaf van de opnieuw niet imponerende Kwantum-ploeg, die Jan Raas weer zag afstappen, zag dat alle maal met lede ogen aan. „Ik vind het echt een afgang voor het hele peloton dat ze keer op keer op zo'n manier door de ploeg van Peter Post worden verslage. Ik erger me er voortdurend aan, maar in onze ploeg behoor ik met Adrie van der Poel tot de beschermde renners. Het is dus niet aan ons om dan ach ter ontsnapte renners aan te gaan, zeker niet als er nog ruim zestig ki lometer moet worden gereden. Pas veel later kregen we steun van Ad Wijnands en Gerrit Solleveld, maar met z'n tweeën kunnen die geen groep van vijftig renners in be dwang houden". Hanegraaf voelde zich ook niet geroepen om elf kilometer voor de finish achter Jean-Marie Wampers aan te gaan. „Welnee, dat zag ik niet zitten. Ik ging er vanuit de ploeg van Peter Post dat wel zou doén. Alleen rekende ik er niet op dat het zo lang zou duren voor ze hem te pakken hadden. Was dat eerder gebeurd, had ik misschien nog wel iets kunnen ondernemen". De ploeg van Wampers was ken nelijk ook de enige die zich niet bij voorbaat bij een nederlaag wenste neer te leggen. Want het kostte Ed dy Planckaert heel veel moeite om het peloton terug te brengen bij zijn ontsnapte landgenoot uit de ploeg van Albert de Kimpe. Pas 300 meter voor de streept lukte dat en kon de ploeg-Post het strijdplan verder uitwerken. En dat liep niet helemaal naar wens, zodat Phil An derson zyn beloning nog een keer tegoed moet houden. En hij is niet de enige in zijn team. Ook Eddy Planckaert verwacht dat een deel van zijn inspanningen vandaag of morgen zullen uitmonden in een overwinning. „Als het om ca deautjes gaat, vind ik dat ik er na vandaag ook wel weer voor in aan merking kom", zei hy lachend om er vervolgens met een wat ernsti ger blik aan toe te voegen: „Het is natuurlijk een luxe dat dit in onze ploeg op dit moment allemaal kan. Maar eens moet het natuurlijk voor ons toch eens een keer verkeerd af lopen. Zo reëel moet je ook weer durven zijn". WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van de TWEEDE KOERS, 2040 r Pride (S. Hartman) 2.4 DERDE KOERS, 2600 meter: 1. Wayona la Fusee (S. Diab) 3.31,9 - 1.21,5, 2. Ylando, 3. r Pleasure. Niet gestart: Yortoz, War- VIERDE KOERS, 2000 meter: 1. Watermill First (J. Luyten) 2.12,8, 2. Bright Moon, 3. Guy de Sai. Niet gestart: Cleomoon. Toto: VIJFDE KOERS, 2040 meter: 1. Yvo Haze laar (W. Velis) 2.46,6 - 1.21,7. 2. Yco Bonni, 3. Wen-a. Niet gestart: Yellow Hanover. To- ZESDE KOERS, 1609 meter: 1. Udo Wind- spiel (J. Offenberg) 2.06,1-1.18.4, 2'. Udo Tonka, 3. Van Hans Alve. Niet gestart: Vir ginia Zuilen. Toto: winnend f. 5,90, plaats f. 2.- f 3,10, f. 3,30, koppel f. 10,10, trio f. Lente, 3. Uhlan D. Niet gestart: Victor For- tuna. Toto: winnend f. 3,90, plaats f. 1,- f. 1,- f. 1,-. koppel f. 4,-. trio f. 25,70. f. 1,10 f. 1,60, koppel f. 5,40, trio f. 35.6 36,40, trio f. 739,60. LEIDEN - Lugdunum, Glasber gen, Bax en Van der Plas hebben zich gisteravond geplaatst voor de halve finale van de strijd om de Leidse zaalvoetbalbeker. Lugdunum kende in Ter Specke de nodige problemen met ROAC (4—2). Althans, de Leidenaars kwa men twee keer op achterstand door doelpunten van Kees van der Star. Ronald van der Pot en Hans van As hielden hun ploeg evenwel in de race. Dezelfde Van As en Wim Op- pelaar (strafschop) zetten Lugdu num hierna op respectievelijk 3-2 en 4-2. Glasbergen en Roodenburg vochten in de THB-hal een aardig duel uit (7-5), dat de kampioen van de hoofdklasse uiteindelijk in zijn voordeel besliste. Na de titel maken de Rijnsburgers nu derhal- KATWIJK - Quick Boys organi seert morgen in sporthal Cleijn Duin het zogenaamde vissersplaat sen-toernooi voor F-junioren. Naast Quick Boys zelf doen mee: Stellendam, Urk, IJmuiden, Den Helder, Scheveningen, Vlaardin- gen, Katwijk en Noordwijk. Het toernooi begint om 09.00 uur. Rond half vijf reikt visserij-voorzitter Ben Daalder de prijzen uit. ve prijs op de tweede hoofdprijs van dit seizoen. Bax ging over naar de halve fina le ten koste van THB—Boys (4-2). Mario Faber zette Bax op voor sprong, maar Gert Jan van der Valk bepaalde de ruststand op 1-1. Kees van der Lans, weer Fa ber en Harry van Dam breidden de stand uit tot 4-1, waarna Wim Diels nog iets mocht terugdoen: 4-2. Van der Plas had in de Noord- wijkse Northgohal weinig moeite met KRV. Na een 6-1 ruststand werd dit Katwijkse onderonsje uit eindelijk met 11-4 beslist in het voordeel van Van der Plas. Voor de ploeg uit de interregionale klasse scoorden Ron van der Kolk, Jaap van Duin en Peter Talman ieder drie keer, terwijl Fred Eysberg en Gerard Zuiderduyn de elf vol maakten. SOFIA (AFP) - De Bulgaarse voet balkampioen Levski Spartak mag de komende drie competitiewed strijden niet in het eigen stadion spelen. Bovendien legt de Bulgaar se voetbalbond Levski's interna tional Bozhidar Iskrenov een boete op, wordt een scheidsrechter ge schorst en worden vier punten in mindering gebracht op Levski's to taal. De club, die met 26 punten bo venaan de ranglijst stond, deelt nu met 22 punten de eerste plaats met CSKA Sofia. Levski werd gestraft omdat na afloop van de wedstrijd tegen Pirin supporters de bus van de gasten aanvielen. Iskrenov's houding in de wedstrijd tegen de DDR werd zo onbetamelijk geacht, dat hij een boete kreeg. Scheidsrechter Geor- gi Tsvetanov tenslotte werd de be voegdheid ontnomen te fluiten we gens het toekennen van enkele strafschoppen aan Levski, toen de ze ploeg met 2-0 achter was geko men tegen Slavia Sofia. Levski won die ontmoeting met 4-2. Argentinië Alle prof-voetbalwedstrijden voor het komende weekeinde zyn in Argentinië uitgesteld. Dit ge beurt om een speciale commissie onderzoek te laten verrichten naar de oorzaken van de bloedige ge vechten tussen de' supporters van diverse clubs. De commissie tegen het geweld op de voetbalvelden wordt gevormd door politiebeamb ten, officials van de Argentijnse voetbalbond en overheidsfunctio- Bij de laatste ongeregeld heden werd een jongen van veer tien jaar doodgeschoten. Twintig mensen raakten gewond. Er wer den meer dan 500 arrestaties ver richt. LEIDERDORP - Het Rijnlands In stituut voor Ondernemersonder wijs werd gisteren op het Leider- dorpse sportpark De Bloemerd de grote winnaar van de finales van de Leidse schoolvoetbalkampioen- schappen. Bij de A-junioren moest het RIO nog genoegen nemen met een tweede plaats achter de scholenge meenschap Rembrandt, terwyl de christelijke LTS derde werd. By de senioren verloor het tweede team van het RIO de strijd om de derde plaats met 2-0 van van de MTS MSG, maar in de finale versloeg het eerste RIO-team de Rembrandt scholengemeenschap met 2-1. Bij de meisjes werd het Stedelijk gymnasium vierde, het RIO derde en won de Oegstgeester scholenge meenschap Duinzigt de finale van de Christelijke Mavo Leiderdorp door het beter nemen van straf schoppen (na de gewone speeltijd was de stand 0-0). Op de foto (Holvast) overhandigt een van de organisatoren, Rob Ho- genelst, de eerste prijs aan aan voerder Piet van Egmond van de RIO-senioren.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15