Michel verheij b.v. llisSs 1fe s 'BBtóSiiiBI Verhoeven weet van wonen a (Dn/toe mdgoed '■■V iiV ONROEREND GOED 0NR0EREND60E0 ONROERENOGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED re VERHOEVEN LEIDEN Rosmolen 128 2-kamer appartement met bal kon en berging. Een vrij uitzicht tot aan de Kaag. Ind.: hal, toilet, badkamer met ligbad, wastafel, meter/bergkast, half open keu ken met bar, woonkamer, slaap kamer. Dubbel beglaasd. Vroogprijs 85.000,- k.k. Rijnsburgersingel 5 Uitstekend onderhouden woon huis met plaatsje en grote schuur. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer, uitgebouwde mo derne keuken, ruime douche. 1 e verd.: ruime overloop geschikt voor studiehoek, 2 slaapkamers. Erfpacht 656,37 per V4 jaar. Vraagprijs f 89.000,- k.k. Soembastroat 67 Goed onderhouden tussenwo ning met berging, voor- en ach tertuin. Ind.: hal, woonkamer met open haard, keuken, provi siekast, toilet. Ie verd.: 3 slaap kamers waarvan twee met was tafel en douche en toilet. 2e verd.: overloop met wastafel, 1 slaapkamer met dakkapel, 1 hobby/studeerkamertje, ruimte waar de aansl. wasm. is en de c.v.-gas, berging en een vliering. Vraagprijs 159.000,- k.k. Oude Rijn 7 Groot grachtenpand gelegen in het centrum van Leiden met achteruitzicht op de Burcht. To tale diepte 20 meter. Monument. Het pand bestaat uit een voor- en achterhuis, is 3 jaar geleden volledig gerestaureerd met o.o. originele materialen. Indeling: grote hal, woonkamer met lees hoek, woon/eetkeuken, plaats met terrasje. Vide, studeerruim- te, badkamer, 6 kamers, allen zeer ruim van afmeting. C.v.- gas, vloerverwarming. Zeer fraaie ligging, uitermate ge schikt als kantoor aon huis. Vraogprijs 545.000,- k.k. Uitgebreide informatie op kan toor. Rijndijkstraat 7 Goed onderhouden tussenwo ning met balkon/serre. Ind.: hal, toilet, woonkamer met parket, keuken. Ie verd.: 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, vaste wastafel, en aansl. wasm. 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, Vraagprijs 99.000,- k.k. Corantijnstraat 104 Goed onderhouden 4 kamerap partement op de 2e woonlaag, indeling: entree, hal, woonkamer met open haard en toegang tot balkon, keuken. 3 slaapkamers, douche en wasm. aansl. en vaste wastafel, c.v.-gas. Algemeen: 2 balkons, berging in de onder bouw, servicekosten 90,- p.m. Vraagprijs 85.000,- k.k. Brohmslaan 105 Goed onderhouden flat met ber ging in de onderbouw, en twee balkons. Indeling: hal, toilet, keu ken met aansl. wasmachine, douche met wastafel, woonka mer en 2 slaapkamers. C.v.-gos en boiler Vraagprijs 79.500,- k.k. Rosmolen 216 Goed onderhouden 2-kmr.hoek- appartement, gelegen op 6e etage met een leuk uitzicht over de Kaag. Ind.: hal, toilet, badka mer, keuken, slaapkamer, woon kamer en een groot terras. Ber ging naast de woning. Service kosten 185,- p.m. Prijs 89.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 18 Goed onderhouden flat. Ind.: 1 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met douche, open keuken, L-vormige woonkamer. Serv. kosten 225,- p.m. incl. Vraagprijs 78.000,- k.k. Vrije vestiging LEIDERDORP Resedastraat 21 Goed onderhouden woning in rustige buurt. Ind.: hal, toilet, woonkamer met parket, keuken, 4 slaapkamers, badkamer, c.v.- gas. Vraogprijs f 159.000,- k.k. Vrije vestiing v. Lennepdreef 8 Zeer goed onderhouden heren huis, met garage. Binnen het be reik van winkels, scholen en uit valswegen naar Amsterdam en Den Haag. Ind.: 7 kamers, 2 badkamers, veel berging. Zeker een woning die u gezien moet hebben. Prijs 298.000,- k.k. Vrije vestiging Klimopzoom 70 Uitstekend onderhouden woning met tuin op het ZW. Ind.: hal, toilet, inpandige berging, woon kamer met oarketvloer, grote bergkast, half open keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, wastafel, aansl. wasm. 2e et.: 1 slaapka mer, berging, c.v.-gas, de bega ne grond is dubbel beglaasd. Vroogprijs 182.500,- k.k. Vrije vestiging Obool 1 Goed onderhouden hoekwoning met carport en berging, tuin gun stig t.a.v. de zon. Ind.: hal, toilet, woonkamer met parket, open keuken. Ie verd.: 2 ruime slaap kamers, badkamer met douche, toilet en wastafel. 2e verd.: 2 rui me slaapkamers, berging, c.v.- ruimte. Geheel dubbel beglaasd. Vraogprijs 182.500,- k.k. Vrije vestiging Pluimzeggekreek 6 Goed onderhouden hoekwoning, met garage. Ind.: hal, toilet, ver bouwde keuken, woonkamer. 1 e verd.: twee grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badka mer met ligbad, toilet en wasta fel. 2e verd.: grote zolderkamer, c.v.-gas en werkruimte met ber ging. Tuin op het ZO. Vraogprijs 189.000,- k.k. Vrije vestiging Obool 4 Perfect onderhouden, ruim huis met carport, zonnige achtertuin met berging. Indeling: entree met toilet, ruime woonkamer met parketvloer en open keuken. Ie verd.: 2 grote slaapkamers, roya le, komplete badkomer met lig bad, toilet en vaste wastafel. 2e verd.: 2 slaapkamers, berging. C.v.-gas, ged. thermopane begl. Vroogprijs 189.000,- k.k. Vrije vestiging Heemraadlaan 10 Uitstekend onderhouden woon huis gelegen in een rustige' straat. Ind.: hal, toilet, trapkast, woonkamer met open haard en parket, dichte keuken, ruime tuin met berging. Ie verd.: 3 slaapka mers, moderne bodkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wasta fel met spiegelwand. 2e verd.: bergruimte met c.v.-ketel en badgeiser, 4e slaapkamer met dakterras. Vliering. Thermopane beglazing. Vraagprijs 169.000,- k.k. Vrije vestiging Doordat wij de laatste maanden veel verkocht hebbenwillen wij graag in contact komen met kandidaat verkopers die het plan hebben hun woning in de prijsklasse van 100.000,- en 250.000,- te verkopen. U kunt hierover vrijblijvend contact opnemen met ons kantoor in Leiden of Leiderdorp. Enkele panden verkocht vanaf 1 januari 1985. Leiderdorp: Pluimzeggekreek 14 Hoofdstraat 79 Lisdoddekreek 9 Lisdoddekreek 28 Nijenrode 12 Berkenkade 14 Obool 22 Heemraadlaan 41 Emmastroat 18 Steenbakkerslaan 7 Dotterbloemkreek 46 Leiden: Kortenaerstraat 100 Scilladuin 2 Frans van Mierisstraat 2 Hogewoerd Lokhorststraat 23 Utrechtse Jaagpad 71 Zoeterwoude: Christinastraat 4 Hoge Rijndijk 157 i Hs Doezastraat 15 - 2311 GZ Leiden tel.: 071 - 133222* Loevestein 11 - 2352 KM Leiderdorp tel: 071 - 413008 18 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en c.v.-gas. Tuin van ca. 20 m lengte op het westen. Gedeelte lijk voorzien van dubb. beglazing. Aparte indeling en vormgeving. Voorzien van 2 balkons en terras. Plavuizenvloer op de parterre. Ind. beg.gr.: U-vormige woonkamer met open haard, keuken, hal en toi let. 1e Etage: 4 sl. kamers, waarvan één met badkamer met ligbad en 2e toilet. Op de overloop douche ruimte met 3e toilet 2e Etage: slaapkamer, grote zolderruimte en c.v.-ruimte met badgeiser. Vraagprijs 290.000.- k.k. Royaal herenhuls met garage en centrale verwarming in perfekte staat van onderhoud. Uitstekend gelegen aan de rand van Leiden met uitzicht op rivier en polderland schap. Tuin op het zuiden. Voor zien van dubb. beglazing, dak- en muurisolatie. Deze woning bevat: woonkamer met open haard, apart eetgedeelte, vloerverwarming, keuken, 3 slp.kamers, souterrain- kamer, badkamer met ligbad, dou che en 2e toilet toilet en entree. Vraagprijs 248.000,- k.k. Direkt aan parkje en singel gesi tueerd royaal herenhuis op goede stand. Ook zeer geschikt als prak tijkwoning. Totale inhoud ca. 700 m3. Voorzien van gaskachels. Ind. beg.grond: kamer, keuken, douche en toilet, diverse bergingen. 1e Etage: voor-, tussen- en achterka mer. toilet 2e Etage: voor-, tussen- en achterkamer. 3e Etage: 2 ka mers, royale zolderberging. Vraagprijs 250.000,- k.k Botermarkt 8. Op eerste stand in het centrum ge legen winkel (opp. 40m2) met op slagruimte en diverse bergingen. Bovenwoning en achterhuis be staan gezamenlijk uit 8 kamers, keuken, douche en toilet. Vraagprijs 240.000,- k.k. De Mey van Streefkerkstraat 38. Op uitstekende stand royaal herenhuis met cv. het z—o. In goede staat van onder houd. Parterre voorzien van dubb. beglazing. Ind. beg. gr.: doorgebro ken kamer en suite (10,65x3,85/ 3,65 mtr.) met open haard, keuken, vestibule, gang en toilet 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasmachine, over loop. Balkon zowel aan de voor als achterzijde. 2e etage: grote zol derruimte met dakkapellen. Vraagprijs 210.000,- k.k. Botermarkt 9. Op eerste stand in het centrum ge- legen.winkel (opp. 30m2) met berg ruimte en toilet op op de etages 5 kamers, douche met toilet en keu ken. Vraagprijs 200.000,- k.k. I) op i (zij straat van de Witte Singel). Met be sloten plaats. Voorzien van centra le verwarming, klein terras aan de voorzijde op de begane grond en de 2e etage. Gedeeltelijk voor- grond: woonkamer 9,00x4,00 mtr. keuken, gang en toilet. 1e etage: 2 kamers, berging, overloop en 2e toilet. 2e etage: 3 kamers, badka- 1 en 3e toilet. Vrije vestiging n Vraagprijs f 197.000,- k.k. Goed onderhouden mod. hoekwo ning met tuin op het zuiden. Royale 2e etage door extra dakkapel. Voorzien van dubb. berging. Rusti ge ligging nabij winkelcentrum, sporthal en tennisbanen. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal Vraagprijs 153.000,- k.k. zien van berging zowel aan de als achterzijde. Gewijzigde De woning is voorzien dak- en muurisolatie. Beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en aan sluiting wasmachine. 2e etage: slaapkamer met vaste wastafel en voorzolder met cv/w.w.-appara- tuur. Vrije vestiging mogelijk. Aan vaarding direkt Vraagprijs 139.000,- k.k. In het complex "Cronestein" gesi tueerd 3-kamer/ service-apparte ment. Uitstekende hoekligging op de 2e etage met uitzicht op het Rijn-Schiekanaal. Maandelijkse bij drage aan service- en verwar- mingskostqn 1.130,- (1 persoon) en 1.308,- (2 personen) inclusief warme maaltijd. Specificatie op aanvraag beschikbaar. Indeling: woonkamer (4.00x7.00 m), slaap kamer (ca. 6.00x3.50 m), slaapka mer (4.25x4.00 m). keuken, badka mer met ligbad, toilet en aansl. wasm., hal. Brucknerstraat 10. Gezellige eengezinswoning op rus tige stand. Voorzien van cv en dubb. beglazing op de begane grond. Royale tuin met wijst, ste nen berging en achterom. Tevens voorzien van een alarminstallatie. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, douche, vaste trap naar de 2e eta ge: zolderruimte. Vraagprijs 133.000,- k.k. Herengracht 88/88a Aantrekkelijk gesitueerd hoekhe- renhuis op leuke stand. Voorzien van c.v. Leuk uitzicht over de gracht met gerenoveerde brug. Da kisolatie en gedeeltelijk dubb. beglazing. Indeling beg.gr.: woon kamer met verhoogd eetgedeelte, keuken, douche met toilet, gang. 1e Etage: 2 kamers, douche en toi let. 2e Etage: 2 kamers, douche en toilet. Vraagprijs 115.000,- k.k. Onafhankelljkheldsweg 86. Bovenwoning met royaal zonneter ras, op rustige stand en gezellig gelegen. Aan de achterzijde mooi uitzicht over waterpartij. Bouwjaar 1980. Goed onderhouden. Voor zien van centrale verwarming en berging op de begane grond. Erf pacht: 1002,- per jaar. 1e etage: woonkamer, keuken, hal en toilet. 2e etage: 2 kamers, badkamer met douche. Vliering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 105.000,- k.k. Schubertlaan 57. Uitstekend onderhouden 3/4 ka- merappartement met lift op de 5e etage. Voorzien van centrale ver warming. Prachtig uitzicht over de Korte Vliet en de omgeving van Leiden. Balkon op het westen. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 235,-. In deling: woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, gang en toilet. Vraagprijs 103.000,- k.k. Mareaingel 38. Geheel gerenoveerde woning op gezellige stand met uitzicht op sin gel. Voorzien van plaatsje. Ver nieuwd is: riolering, dakbedekking, kozijnen aan de voorzijde, douche, toilet, elektra, water/gasleidingen en vloer. Beg. grond: L-vormige woonkamer, keuken, gang en toi let. 1e etage: 2 slaapkamers, roya le badkamer met douche. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs 99.000,- k.k. Trompstraat 52. Uitstekend onderhouden woning met tuin en achterom. Nieuwe schuifpui met dubb. beglazing aan de achterzijde. Verwarming heeft plaats d.m.v. gashaard. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken met in- bouw-gaskookplaat en afzuigkap, douche met toilet en entree. 1e etage: 2 slp.kamers, vaste trap naar zolderberging. Vraagprijs 97.000,- k.k. menten op de 3e en 4e etage met zonnig batkon, c.v. en lift. Service- en verwarmingskosten 285,- p.m. Berging op de begane grond. Indeling: woonkamer, 3 slaapka mers, keuken, badkamer met lig bad. hal en toilet. Vraagprijs 97.000,- k.k. Spleghelstraat 30 Benedenwoning in zeer goede staat van onderhoud. Lange tuin op het westen met stenen berging en achterom. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Prima aanbod voor alleen- o» samenwo nenden. Ind.: woonkamer, slaap kamer, keuken, entree, douche en toilet. Vraagprijs 89.000,- k.k. Jullanastraat 6a. Royale bovenwoning op leuke stand in uitstekende staat van on derhoud. Voorzien van centrale verwarming. De wandafwerking is veelal sierpleister. Balkon aan de achterzijde. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Ind. 1e eta ge: L-vormige woonkamer (9,80- X6.00/3.00 mtr.) gedeeltelijk voor zien van parketvloer, nieuwe keu ken, gang en toilet. 2e etage: 3 mi me slaapkamers, badkamer met douche. 3e etage: zolder. Vraagprijs 89.000.- k.k. Jos. Haydnlaan 9,10 en 21 Brahmslaan 283 In Zuidwest (componistenbuurt) gesitueerde 3/4 kamerapparte menten met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en ver warm. kosten 225,- p.m. Ind.: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keu ken, douche, toilet en hal. Vraagprijs 85.000,- k.k. Roomburgerlaan 41. In de professorenwijk gelegen ge zellige 2-kamerwoning op de par terre. Royale tuin op het z-w met berging en achterom. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Goede staat van onderhoud. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, douche toilet en entree. Vraagprijs 83.000,- k.k. Mozartatraat 217. Uitstekend onderhouden 4-kamer appartement op de 4e woonlaag. Voorzien van cv en berging op de parterre. Balkon aan de voor- en achterzijde. In rustige omgeving met veel groen gesitueerd. Geïso leerd dak. Service- en verwar mingskosten 235,- p.m. Ind.: woonkamer, 3 slp.kamers, keuken, douche met zitbad, gang en toilet. Vraagprijs 82.000,- k.k. Wagnerpleln 102. 3/4 kamerappartement rriet lift op de 3e etage. Voorzien van cv-gas (blokverwarming met warmteme ters). Dubb. beglazing aan de voor zijde. Ruim voldoende parkeerge legenheid. Berging onder In het ge bouw. Winkels in de direkte nabij heid. Maandelijkse bijdrage aan service- en stookkosten 200,-. Ind.: woonkamer met zijkamer, 2 slp.kamers, badkamer met ligbad, keuken, hal en toilet. Vraagprijs 79.000,- k.k. Opaaistraat 84 Boven winkels gelegen 4-kamer- maisonnette op de 2e etage. Lift aanwezig. Berging onder in het ge bouw. Voorzien van centrale ver warming en balkon op het zuidoos ten. Service- en verwarmingskos ten f 250,- per maand. Ind.: woon kamer (5,00x4,00 mtr.), keuken (3,00x2,60 mtr.), toilet, entree en hal. Etage: 3 slaapkamers en bad kamer met douche. Vraagprijs 75.000,- k.k. 1e Binnenvestgracht 14. Rustig gelegen kleine woning in di rekte nabijheid van station en cen trum. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voorzien van zonnig plaatsje. Ind. beg. grond: woonkamer (6,00x3,80/2,00 mtr.), keuken, gang en toilet. Etage: 1 ka- Vraagprijs 67.000.- k.k. Langestraat 22 Gedeeltelijk verbouwde woning in gezellige gerenoveerde omgeving. Nieuw zijn de c.v., het riool, gaslei ding en gedeeltelijk het elektra. De afwerking moet nog gebeuren. Subsidieverkrijging mogelijk. Inde ling beg.gr.: kamer, keuken, bad kamer met douche, toilet en gang. 1e Etage: kamer, keuken, douche en toilet, vaste trap naar 2e etage: zolder met onbeschoten kap. Vraagprijs 65.000,- k.k. Eduard van Beinumstraat 47 en 49 Rustig gelegen 2/3-kamerapparte- menten in Leiden Z.W., nabij win kelcentra, scholen, uitvalswegen e.d. Het gehele appartement is voorzien van dubbele beglazing. Nieuwe voor- en achterpui. Ind woonkamer (oorspr. 2 kamers), keuken met aansl. wasmachine, 1 slaapkamer, doucheruimte en rui me hal met toilet. Balkon op het Z.W. royale inpandige berging. Vraagprijs 65.000,- k.k. Bachstraat 6. In de Rijnlandflat gesitueerd 1-ka mer (hoek)appartement op de 1e etage. Balkon op het westen (mid dagzon). Tevens voorzien van dak terras voor zonaanbidders. Netto maandlast bij volledige financiering 250,-. Service- en verwarmings kosten 275,- per maand. Ind.: woon/slaapkamer, keuken, dou che, toilet en hal. Vraagprijs 43.000,- k.k. Bachstraat Parterre "Rljnlandflaf. Ca. 250m2 kantoor/bedrijfsruimte op rustige stand. Voor velerlei doeleinden geschikt. Bij een lang durig. kontrakt wordt de gewenste indeling voor rekening van de ver huurder aangebracht. Huurprijs 25.000,- per jaar. LEIDERDORP Ereprljakamp 23. Geschakelde, uitstekend onder houden eengezinswoning met tuin (aan de voorzijde zonnig en be schut). Voorzien van dubb. begla zing op de parterre, dak- en spouwmuurisolatie. Royaal zonnig terras op de 2e etage. Ind. beg. gr.: z-vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar de tuin, moderne keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slp.kamers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer, vliering, berging met cv/gasboiler en aansl. wasmachi ne, terras. Vraagprijs 167.000,- k.k. Soeverein 35 Modem 2-kamerappartement met lift op de 2e woonlaag. Voorzien van c.v. Royaal terras (2.00x3.60 m). Gesitueerd in overdekt winkel centrum "Winkelhof". Maandelijk se bijdrage aan service- en verwar mingskosten 226,-. Indeling: L- vormige woonkamer, half open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad en aansl. wasmachine, toilet en hal. Vraagprijs 88.000,- k.k. Jullanastraat 16. 3-kamerappartement (was 4-ka mer) op de 2e etage met cv (blok verwarming met warmtemeters). Ged. voorzien van dubb. begla zing. Aantrekkelijke ligging met uit zicht over groen en singel. Balkons zowel aan de voor- als aan de ach terzijde. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 150,-. Ind.: woonkamer (10,00- x3,50/3,00 mtr.) 2 slp.kamers. keu ken, douche met aansl. wasmachi ne, hal en toilet. Berging (5,00* x3,00 mtr.) met daglicht op de par terre. Vraagprijs 85.000,- k.k. OEGSTGEEST Ridderspoorlaan 83 Mooi 4-kamerappartement op de 2e woonlaag. Zonnig balkon. Voor zien van c.v. In direkte nabijheid van winkelcentrum "Lange Voort". Servicekosten 123,25 p.maand. Indeling: woonkamer/ eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Berging onder in het ge bouw. Vraagprijs 92.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonver gunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Busken Huetstraat 37 Aan plantsoen gelegen mooi hoek- herenhuis met garage. Zonnige tuin op het zuid-zuidoosten. Op de parterre voorzien van dubbele beglazing. In uitstekende staat van onderhoud. Ind. beg.gr.: Z-vormige woonkamer, keuken met wasma chine-aansluiting, hal en toilet. 1e Etage: 4 slaapkamers, douche en 2e toilet. 2e Etage: zolderberging met mogelijkheid voor oog een ka mer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 150.000.- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig registratie bewijs. afgegeven door of namens burgemeester en wethouders van Hazerswoude, zou een woonver gunning worden verstrekt. WARMOND Oosteinde 20. Vrijstaande bungalow met garage op 1060m2 grond met riant uitzicht over de omgeving. Tevens voor zien van overdekt zonneterras en moestuin. Gelegen aan de weg Warmond-Sassenhelm. In direkte omgeving van rijksweg A'dam Den Haag en de Kagerplassen. Ui teraard centraal verwarmd. Inde ling: L-vormige woonkamer, keu ken, bijkeuken, 3 slaapkamers en bergkamer. badkamer met ligbad, hal en toilet Vliering. Vraagprijs 395.000,- k.k. KAAG-DORP Emmalaan 13. Watersportliefhebbers opgelet!!! Vrijst. bungalow op 469m2 eigen grond temidden van een water sporteldorado. Met ca 20 mtr. lan ge aanlegsteiger. Op steenworp af stand en in rechtstreekse verbin ding met de Kagerplassen. Eigen parkeergelegenheid. Ged. voor zien van dubb. beglazing. Mogelijk heid tot dakopbouw. Indeling: woonkamer (ca 40m2) met open haard, keuken, 2 slaapkamers, royale badkamer met ligbad, apar te douche, toilet en aansl. wasma chine. Vraagprijs 345.000,- k.k. Op één van de mooiste plekjes v Boskoop gelegen vrijstaand heren huis met garage. In goede staat van onderhoud. Voorzien van cv. Goed bereikbaar voor de gehele randstad. Zonnige tuin rondom. In deling beg. gr.: woonkamer (9,50- x4,00mtr.) met open haard, eet/ studeerkamer, keuken, hal en toi let. 1e etage: 4 slp.kamers, badka mer met ligbad en 2e toilet. 2e eta ge: 1 kamer met dakkapel en zol derberging. Vraagprijs 395.000,- k.k. VERHOEVEN weet van wonen makelaardij in onroerende goederen b.v. ^Stationsplein 22.2312 AK Leiden., Telefoon: 071-143441 's avonds: 071-175095 769687

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24