'Net zwemmen in bad dat leegloopt' Zaalvoetbalsters uit Lisse stap dichter bij titel Paul Hoffmann over de omstreden Koppenberg in de Ronde van Vlaanderen Voetbaljeugd verslaat Sowjet Unie Op Dreef zal weer uitpuilen bij basketbaltoernooi ZATERDAG 6 APRIL 1!»85 PAGINA 17 OUDENAARDE (GPD) - Het peloton zal hem be schouwen als de Markies de Sade van de moderne wie lersport, zijn vrienden ver kneukelen zich aan het zeer bijzondere feest dat hij jaar lijks geeft en de organisato ren van de Ronde van Vlaanderen zien in hem de redder van een zieltogende wedstrijd. Paul Hoffmann is zijn naam, 37 jaar en van beroep „zelfstandig fiscaal raadgever met vaste kliën- teel", ofwel belastingconsu lent. Doodgewoon eigen lijk, ware het niet dat een decennium geleden op zijn voorspraak de omstreden Koppenberg aan het par koers van de belangrijkste Vlaamse wielerklassieker werd toegevoegd. „Niet uit sadisme, eerder als leed vermaak-dat de grote vedetten, die miljoenen verdienen, hier te voet moeten gaan. Want het is net WK TAFELTENNIS Vrouwenenkelspel, tweede ronde. Bet- tine Vriesekoop-Hun Lee Yen (Bra) 19- 21. 21-14, 21-10, 21-12; Mirjam Kloppen- burg-Olga Nemes (Brd) 15-21, 17-21, 17- 21. Derde ronde: Vriesekoop-Wiktors- son (Zwe) 21-17, 23-12, 21-11. Achtste finales: Cao Yanhua (Chi) - Kyung Mi Yoon (Zkr) 21-11, 19-21, 21-9, 21-12; Tong Ling (Chi) - Alice Pelikanova (Tsj) 21-12, 21- 15, 21-12; Ni Xialian (Chi) - Bettine Vrie- sekoop (Ned) 21-11, 21-16, 22-20; Ceng Lyuan (Chi) - Maria Alboiu (Roe) 21-5, 21-19, 21-15; Dai Lili (Chi) - Flioera Boe- latova (Sov) 21-9, 21-12, 21-11; Qi Bao- xiang (Chi) - Mok Ka Sha (Hkg) 21-8, 21- 14, 21-16; Jiao Zhimin (Chi) - Yang Young Ja (Zkr) 21-13, 23-21, 21-14; Pang Chun Dok (Nkr) - Olga Nemes (Brd) 21- 14,21-18,21-18. (Joe) 21-14, 22-20, 21-16; Kim Ki Taek (Zkr) - He Zhiwen (Chi) 12-21, 21-19, 21- 16, 21-11; Lo Chuen Chung (Hkg) - Fan Changmao (Chi) 22-20. 22-20, 21-6; Yos- hihito Miyazaki (Jap) - Chen Xinhua (Chi) 21-11, 21-16, 21-16; Wang Huiyuan (Chi) - Erik Lindh (Zwe) 21-19,10-21,17- 21, 21-13, 21-15; Chen Longcan (Chi) - Mariano Koukov (Bul) 21-19, 21-18, 21- 12; Teng Yi (Chi) - Mikael Appelgren (Zwe) 21-15, 21-14, 19-21, 21-12; Xie Sai- ke (Chi) - Park Ji Hyun (Zkr) 16-21, 19- 21,21-9, 21-19,21-15 Damesdubbelspel, eerste ronde: Bettine Vriesekoop/Marie Hrachova (Ned/Tsj) - Maria Alboiu/Otilia Badescu (Roe) 21-14, 21-12 Kwalificatietoernooi dubbelspel: Eerste ronde: Mirjam Kloppenburg/ Gerdi Keen (Ned) - Mani/Skarpenes (Noo) 21-13, 21-12 Tweede ronde: Kloppenburg/Keen - Pellikanova (Tsj)/Björk (Zwe) 13-21, 21- 18. 13-21 Heren: Kwalificatietoernooi dubbelspel, twee de ronde: Erik Noor/Nannone (Ned/Ita) - Prien/Andrew (Eng) 8-21, 15-21 LEIDEN Op eerste paasdag wordt bij LFC een' voetbaltoernooi voor meisjes van 8 tot 10 en 13 tot 15 jaar gespeeld. Deelnemende verenigingen zfjn: Heemskerk, KFC '31, Lugdunum, Roodenburg en Randstad Sport. De eerste wedstrijd op het LFC— terrein aan de Boshuizerkade be gint om 10.00 uur. zwemmen in een bad dat langzaam leegloopt. Ik hou van grappen", zegt hij. „Toen koning Boudewijn eens een studenten-onderkomen in Gent kwam openen en hij daar voor met de lift naar de veertiende verdieping moest, ben ik - vlak voordat hij er instapte - de lift in- geglipt en heb met mijn arm alle veertien knopjes ingedrukt. Daar door stopte de koning op elke ver dieping een keer". Een grapjas dus, die onder prof- wielrenners echter niet zo getapt is. Als morgen de wielerelite tegen die steile (18 procent gemiddeld, 25 pet maximaal) met kinderkopjes belegde bult optornt, wat zoals al tijd zal ontaarden in een kluwen vallende, vloekende, scheldende en briesende fietsatleten, zal de meerderheid de man verwensen die deze vertoning op zijn geweten heeft. Bernard Hinault laat de Ron de van Vlaanderen om die Feden al jaren links liggen en, het legioen verslaggevers dat het circus komt verslaan doopt de pen nogmaals in de gal om schande te spreken van zo'n hindernis in een wielerwed strijd. De Franse wielerscribent Pierre Chany belichtte in het tijdschrift Vélo de „monsters van de wieler sport". Hij noemde de Sormano, een helling als een muur die uit het parkoers van de Ronde van Lom- bardije is geschrapt, het bos van Wallers in Parijs-Roubaix en de Koppenberg. „Een immens geval van onrechtvaardigheid", betitelde hij die klim. Huis op de top Hoffmann werkt zich handenw rijvend door de grote stapels knip sels. Twee uitpuilende plastic draagtassen staan naast de oranje bank in de woonkamer van het huis op de top van de Koppenberg, waar hij tien jaar geleden zijn in trek nam. ,,En ik heb nog een paar dozen vol", zegt hij met een grijns. Het is dinsdag en vijf dagen voor de Ronde van Vlaanderen. Zijn vrouw Roos heeft de gordijnen ge wassen, want het huis moet proper zijn als zondag de tweehonderd ge nodigden en de tientallen journa listen, fotografen, cameralieden en technici zijn pand zullen bestor men. „Misschien kunnen we de gordijnen beter na zondag wassen, want er zijn elk jaar mensen die kans zien hun mond of hun schoe nen eraan af te vegen", lacht Hoff mann. Hij zit midden in de voorberei ding op die grote dag. Heeft een week vakantie in het Spaanse Mar- bella achter de rug „om energie op te doen" en zijn handen vol aan de wat uit de hand gelopen hobby, die zo onschuldig begon. „Ik had dit huis gekocht en het werd ver bouwd. Het was op een autoloze zondag, die er toen waren in ver band met de petroleumcrisis. Met een paar kameraden ben ik naar boven gefietst en als grap zei ik toen: volgend jaar passeert hier de Ronde van Vlaanderen". Brief Hij schreef een brief, die niet op een beter moment had kunnen ko men. Sinds de overwinning van Kees Bal in 1974 piekderde men zich suf hoe zulke toevalstreffers voorkomen konden worden. „Met alle respect voor Bal, maar ze von den het geen naam voor op de ere lijst van de Ronde. Net als vorig jaar Johan Lammerts trouwens, waardoor ze dit jaar weer het par koers ondersteboven hebben ge gooid. Ik kreeg toen in elk geval reactie. Ze wilden de berg er wel in hebben", herinnert Hoffmann zich. LEIDEN - Door overwinningen op Foreholte (10-2) en Bax (1-8) kwam THB Girls in de zaalvoetbal competitie voor vrouwenteams weer een stapje dichter bij de titel. Uit de twee resterende duels tegen McDonald's en Bax moet de ploeg uit Lisse drie punten halen om kampioen te worden. De wedstrijden tegen Foreholte en Bax leverden THB Girls weinig problemen op. In het treffen met Foreholte scoorde José Kortekaas vijf keer, Yvonne Zwaan drie keer, Ria Diels twee keer en Anita de Bakker eenmaal. De twee tegen- goals kwamen van Yvonne Sekre- ve. In de strijd met Bax was Ria Diels topscorer met drie doelpun ten. José Kortekaas (2), Anita de Bakker (2) en Yvonne Zwaan ver zorgden de rest van de produktie. Nancy Bax scoorde tegen. SJZ had verrassend veel moeite met Fore holte. In sporthal De Gaasbak ze gevierde de ploeg uit Zoeterwoude slechts met 2-3. Revelatie De doelpunten van SJZ kwamen op naam van Yvonne van Wierin- gen, Bettina van Klaveren en Jo- landa Overbeek. McDonald's mag gerust de revelatie van de eerst klasse genoemd worden. Dit keer vestigde de Leidse ploeg de aan Paul Hoffmann op 'zijn' Koppenberg. „Geen sadisme, r.iaar leedvermaak dacht op zich door Zwarte Wolf te rug te wijzen (3-1). In de verdedi ging bleek McDonalds onpasseer- baar. Slechts Debbie de Jong kon een gaatje in de Leidse afweer vin den. Daar stonden echter doelpun ten van Anja van Borssum, Mirjam Blankevoort en Lia de Groot te genover: 3-1. Eerder in de week had Zwarte Wolf nog het tegenval lende FC Lisse met 0-4 geklopt. Hennie Steensma (2), Erna de Goe de en Lia Piket tekenden voor de treffers van Zwarte Wolf. Tweede klasse In de tweede klasse leed Kraan Saloon voor de eerste keer een ne derlaag. De koploper verloor met 2-3 van FC Lisse 3. Tien minuten voor tijd stond Kraan Saloon door twee goals van Monique Kraan nog met 2-0 voor. FC Lisse 2 versloeg in deze klasse Warmunda, dat niet over keepster Grietje van Beelen (geblesseerd) kon beschikken, met 5-1. Lugdunum behaalde de derde overwinning op rij. Dit keer maak te de Leidse korte metten met Stompwijkse Girls (1-3). De stand in de eerste klasse: THB Girls 10- 17, SJZ 10-15, McDonald's 9-12, Zwarte Wolf 9-11, FC Lisse 9-6, Fo reholte 9-2, Bax 9-2. Stand tweede klasse: Kraan Saloon 7-11, FC Lis se 2 7-8, FC Lisse 3 8-8, Lugdunum 7-7, Stompwijkse Girls 8-8. Die steenpuist van 77,5 meter hoog en 400 meter lang werd ge zichtsbepalend voor de wedstrijd. Een trekpleister voor het publiek, vooral nadat renners en ploeglei ders op hun eerste verkenning van de nieuwe bult vol afgrijzen boze commentaren spuwden in de kran ten. „Het was een chaos, de eerste keer. De ene zei dat er niemand fietsend de top zou halen. Anderen beweerden dat elke goefende wie lertoerist naar boven zou kunnen rijden. Maar een heel peloton be roepsrenners, met motoren en volgwagens ertussen is wel wat an ders. Ik had de chaos verwacht, want er waren maar drie gendar mes voor vijfduizend mensen". Die hadden het gevoel alsof ze in het land van Suske en Wiske met de tijdmachine naar een ver verle den waren gestuurd. De combina tie van gevierde vedetten op super- lichte fietsen en het onbegaanbaar steile kasseipad leverde een onwe zenlijk beeld op. En één indrk werkte het langst door: Eddy Merckx weliswaar als kannibaal in zijn nadagen - moest er van de fiets. „Dat heeft de Koppenberg meteen beroemd gemaakt", weet Hoffmann. Chaos en jaar later was het spektakel nog groter, ondanks de maatrege len die er genomen waren om de chaotische taferelen van het ope ningsjaar te voorkomen. „Ze had den alleen ploegleiderswagens toe stemming gegeven over de Kop penberg te volgen. Voor de andere volgwagens was een omleiding voorzien. Ik heb deze week net de film teruggehad die een vriend van mij daarover heeft gemaakt. Eddy Merckx had een voosprong en kwam naar boven. In die goot stond een cameraman van de Fran se televisie met zo'n groot spul op zijn schouders te filmen. Merckx reed ook in de goot en je zag hem kijken... of die cameraman opzij zou gaan. Dat deed-ie niet en toen moest Merckx de kasseien op. Dan zie je dat zijn wiel niet meer pakt, gelijk hij in de boter rijdt. Robert Lelanque was zijn sportdirecteur en die zet zijn auto stil om Merckx, die in de berm was gevallen, over eind te helpen. Maar daarna krijgt hij zijn auto niet meer in gang". De verwarring is compleet. Het peloton, voorafgegaan door de „zwaantjes" - gemotoriseerde gendarmes - zit al op de bumper van de ploegleiderswagen. De zwa re motoren slippen weg op de spekgladde kasseien, die door een regenbuitje tien minuten voor de doorkomst spekglad zijn gewor den. Renners hijsen zich moeizaam naar boven, komen noodgedwon gen tot stilstand en vallen vervol gens om als boeken op een boeken plank. „Op die film zie je de motor van radioverslaggever Jan Wauters on deruitgaan. Wauters jigt er met één been onder, maar praat gewoon door. En een zwaantje probeert de hele film door zijn motor weer in gang te krijgen. Hij staat maar te pompen, met z'n voet, maar de mo tor slaat niet aan". Acht jaar zwierf die film door België, en op sport avonden in muffe parochiezaaltjes Traditie in ere hersteld bij HW '70 VOORSCHOTEN - HW '70 herstelt een traditie. De Voor- schotense vereniging organi seert op tweede paasdag in sporthal De Vliethorst het toer nooi om het regionaal zaal handbalkampioenschap. De eerste stap op weg naar een echt grote titelstrijd voor regio nale ploegen en in het verleng de daarvan naar een nationaal of internationaal toernooi. „We beginnen bescheiden", aldus Rob Boelhouwer van het orga niserende HW, „maar als dit toernooi een succes wordt, wil len we het uitbouwen". Dat is op dit moment nog toe komstmuziek, eerst moet de strijd op tweede paasdag tot een goed einde worden ge bracht. Met 10 deelnemers (vijf mannen— en vijf vrouwen teams) wordt maandag in De Vliethorst gestreden om de LD-bokaal. Net als in de jaren zeventig, waarin het evene ment bekend stond als het 'toernooi om de LD—bokaal'. Destijds door accommodatie- problemen verdwenen is dat toernooi nu in ere hersteld "om aan handbalpromotie te doen". Bij de dames wordt deelgeno men door de teams van Fore holte, Oase, EHC, Olympia '72 en HW '70. Bij de heren treden aan: Forholte, Saturnus, Rijn streek, HVS en HW '70. De eerste wedstrijd wordt ge speeld om 9.30 uur. Rond 17.20 uur is de prijsuitreiking. en suppoterslokalen werd smake lijk gelachen om die vertoning. „Er is dat jaar niet ene naar bo ven gefietst. Merckx was gevallen en werd geduwd. Freddy Maertens wisselde beneden van fiets en werd ook helemaal naar boven ge duwd. Ze hebben hem daarvoor gediskwalificeerd. Het had dat jaar geregend, kort voordat de koers voorbij kwam. Dat was de laatste keer dat ik dat heb meegemaakt". „Van mij zou het wel weer eens een petsende regen mogen zijn". Om er zelf een zeephelling van te maken gaat Hoffmann te ver. Hij probeert zelfs met spa en bezem te voorkomen dat het rioolwater uit zijn huis, dat via een goot naar een gracht 'in het dal' loopt, op het pad komt. „Ik heb een zogenaamde sterfput bij het huis, waar het riool water inzakt. Een put vol steen gruis, waarvan het water overloopt in de betonnen goot. Dat gebeurt als er te veel water gelijk inkomt en dat is op de dag van de Ronde van Vlaanderen het geval, want er zijn veel mensen in huis en de schotel machine draait". „Ik zorg ervoor dat de goot schoon is, want als het water tus sen de steentjes loopt zal de grond wegspoelen en krijg je een bos van Wallers op de Koppenberg. Je moet wel weten hoe ver ge kunt gaan. Het spektakel zoals het nu is, is al mooi". Het zou nog „schoner" kunnen zijn als gemeentewerklie den van de stad Oudenaarde in 1978 iets minder ijverig waren ge weest toen ze op verzoek van de or ganisatie over een lengte van 20 meter aan de zijkant van het pad wat asfalt kwamen opbrengen. „Ik was jammer genoeg niet thuis, anders was het niet gebeurd. Maar toen ik kwam bleek dat ze een hele camion asfalt hadden uit gestort. Over 120 meter. Ik ben er blij om dat het meeste al weer wat afgesleten is". Feestje Want Hoffmann wil wel dat de doorkomst van de Ronde van Vlaanderen op de Koppenberg een bizar feestje blijft. Een evenement waar hij en zijn honderden gasten ne als de gewone toeschouwers en de televisiekijkers van kun nen genieten. „Dat-feest is belang rijk. Want eigenlijk ben ik hele maal geen wielergek. Toen Milaan- San Remo op televisie was, ben ik m'n twee uurtjes gaan tennissen". Voor de Vlaamse klassieker blijft hij wel thuis. Dan inviteert hij vrienden en relaties („Ja, de hoofd inspecteur van de belastingdienst in Oudenaarde, de stad waar ik de meeste cliënten heb, komt ook", grinnikt hij) voor een party met als hoogtepunt de krappe tien minu ten waarin het kruim en de stum- perds van het internationale wie- lerpeloton over de helling kruipt. Onder de genodigden dit jaar zijn premier Wilfried Martens, Mi nister Herman de Croo van „brug gen en wegen", ex-Anderlecht trai ner Urbain Braems („die zichzelf heeft geinviteerd) en oud-wielren ner Rik van Steenbergen. Ze worden gefêteerd met spijs en drank in de woonkamer, de bar in het sousterrain en een flinke tent op het grasveld naast zijn woning. „Ik heb geprobeerd de wijn te krij gen, met het etiket van Moser erop. Die wordt door hem en zijn broer Diego op de markt gebracht. Terol- dego Rotaliano heet het. Dat zou leuk geweest zijn, want hij is hier twee keer als eerste boven geko men. Ik had er 120 flessen van be steld, maar ik kon ze niet op tijd hier krijgen". Nu staan er 48 fles sen Beaujolais Villages van George du Boeuff gereed, plus vier dozijn flessen Cote de Provence les mai- tres vignerons de Saint-Tropez en 50 liter aperitief, met jenever en apricot als belangrijkste bestand delen. In reserve heeft hij 24 fles sen Kir. De brouwerij Primus Hacht heeft inmiddels een commercieel nut gezien in de bijeenkomst en le verde vorig jaar een complete bier- tapinstallatie en twee man perso neel af, die 300 liter schuimend nat uit de kraan lieten stromen. Een klant die een visrokerij heeft zorgt voor de sprot, makreel en heilbot. Als tegenprestatie zorgt Hoffmann ervoor dat een van de zoons van de vishandelaar die dag mag meerij den in de karavaan en aan de zoon van een ex-cliënt (groothandelaar in vleeswaren, goed voor smakelij ke lappen parmahesp en geurige paté's) levert hij een perskaartje, waarmee hij op de Koppenberg tussen de beroepsfotografen mag staan. Maar ondanks die regelingen kost het feest natuurlijk toch een slordige duit. „Ach", zegt hij, „an deren nodigen iedere week men sen uit. Ik maar een keer per jaar. En het is toch een schitterende ge legenheid om dat temidden van de televisiecamera's te doen". Tegen het onreglementair ge bruik van de perskaarten van Hoff mann wordt geen bezwaar ge maakt, want hij zorgt goed voor de media Hij maakt met een spa spe ciale opstapjes in de berm, zodat de fotografen hun werk kunnen doen. Vorig jaar schilderde hij zelfs kleine naamplaatjes: Bernard Cha let van France Soir had er een en de Nederlander Cor Vos. Trouwens, de stad Oudenaarde kan zich nauwelijks een betere pu- bliciteitsman voorstellen. De afge lopen twee jaar stuurde hij stencils naar kranten in alle wielerlanden. „Ter gelegenheid van het 10-jarig jubileum houd ik eraan U allen op recht te danken voor de veelvuldi ge, weliswaar meestal negatieve commentaren dewelke U over de Koppenberg geschreven of uitge sproken hebt. Dank zij uw bereid willige medewerking is de Kop penberg zowat de meest roemruch te helling uit het wielercircus ge worden", liet hij de media dit jaar weten. Met het beoogde effect, want als vliegen op de strooppot zijn de ver slaggevers uit alle windstreken richting Koppenberg nummer 12 in de voormalige gemeente Melden getrokken. „Dat is een enorme persoonlijke genoegdoening, dat de Koppen berg internationaal een naam is ge worden als de Poggio van Milaan- San Remo. Twee jaar geleden had ik een heel leuke ervaring. Ik was op vakantie geweest naar Marbella en kocht op de vlieghaven een krant: France Soir, een van de Pa- rijse kranten met de grootste opla ge. Op de frontpagina staan twee grote foto's van mij en links boven in een heel kleintje van JR van Dal las. Binnenin stond een verhaal van Jean Perez over mij: 'De man die het schandaal van de Koppen berg op zijn geweten heeft...' Schit terend, vond ik dat". ADVERTENTIE Voor 't vullen, of (voordelig) bijvullen van gasflessen heeft Braber een moderne, goedgekeurde gasvulinstal- latie. Als enige in de Haagse Regio. Bovendien heeft Braber altijd het juiste gas. Natuurlijk ook voor caravan- bezitters en kampeerders staan wij paraat. CANNES (AFP) - Het Nederlands jeugdvoetbalelftal (onder 17 jaar) heeft gisteren in het internationale toernooi van Cannes zijn eerste succes geboekt. De Sowjetunie werd met 4-3 verslagen. Bij rust was de stand nog gelijk: 1-1. De Sowjet-jeugd nam in het bij zonder aanvallend gespeelde duel al snel een voorsprong. Pianitski scoorde in de vijfde minuut. Het tweede doelpunt van de Sowjetu nie viel in de 76e minuut, maar toen had Nederland al, met de UVS-speler Van Polanen, vier tref fers geproduceerd. Manders (De Graafschap) zorgde zeven minuten voor rust voor de gelijkmaker. In het eerste kwartier na rust bouwde het team van het duo Advocaat/ Blok een voorsprong van drie doel punten op. De Ajacieden Verlaat en Regtop (2), de opvallendste spe ler van de avond, verzorgden de produktie: 4-1. In de slotfase kwam de Sowjetunie nog terug tot 3-4. LEIDERDORP - Tradities zijn er om in stand gehouden te worden. Van daar dat Leiderdorp's scheidende burgemeester Van der Have nog voor er één bal gestuiterd is in het vierde internationale McDonald's basket baltoernooi al weer de volgende aflevering aankondigt in zijn voorwoord in het programmaboekje. Volgende week dinsdag (19.00 uur) zal sportzaal 'Op Dreef al even traditioneel, ondanks de extra tribunes, veel te klein zijn om alle belang stellenden te herbergen voor de openingswedstrijd van het inmiddels vermaarde jeugdevenement. De burgemeester zal daarom bij het schei den van de markt opnieuw om een grotere sporthal gevraagd worden. Titelverdediger Leiderdorp opent het sterk bezette toernooi tegen de mede-finalist van vorig jaar, Rainbow Birmingham. De ploeg van Leider dorp is bijna op alle onderdelen gewijzigd en moet het stellen zonder langste man Marcel Huybens, die deze week met het Nederlands junio renteam op stap gaat naar Mannheim. De Engelsen daarentegen tellen nog wel enkele bekenden van vorig jaar (Low, Grimley) en gelden als favoriet in de voorrondepoule, waarin zich na het wegvallen van de Ame rikanen nu ook Elmex Leiden (met eerste team spelers Van Poelgeest en de MVP van 1984, Piket) bevindt. In de tweede groep is Black Velvet Canadians, met eredivisie 'rookie' Okks te Velde, de (moeilijk) te kloppen ploeg. In eigen land hebben de Amsterdammers nog geen tegenstand van betekenis kunnen vinden en het binnenhalen van de rayontitel, beker en landskampioenschap is slechts een kwestie van tijd. Canadians krijgt in de poule-wedstrijden (op woensdag 10 april) te ma ken met Racing Antwerp (met de Belgische 'Flyer' Ron Bayer, vorig jaar topscorer) en het sterke SSV Hagen. Beide teams nemen ook enkele spelers mee die doubleren in de seniorenploeg. De toernooi-winnaar moet dan ook in deze sterk bezette groep gezocht worden. De kruisfinales worden donderdagochtend afgewerkt, met de kleine finale en eindstrijd (16.00 uur) in de middaguren. Woensdagavond speelt het eerste team van Leiderdorp een wedstrijd tegen de voorlopige toer nooi All Stars, die het ongetwijfeld zonder de inbreng van Richard van Poelgeest en Henk Jan Piket zullen moeten stellen. Beiden moeten die avond met Elmex naar Den Bosch. HANS JACOBS

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17