L (O) q(M®' conten UI m vw m MM WSSÊÊÊÊM mmm 'vUlM m r Mercedes-Benz leraar/lerares leraar/lerares SCHAKENB0SCH Recovery-verpleegkundige (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp i ASSISTENT Ml KM VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN administratief medeweiker m/v ziekenverzorgende m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout le EN 2e MONTEURS BEDRIJFSWAGENS administratief uitzendbureau content SECRETARESSE INFOTHEEK SYSTEMS B.V., onderhoudsmonteur Boeiende automatiseringsfunktie binnen een klein, internationaal opererend team Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Beheer en administratie van de Hoofd afdeling Inwendige Geneeskunde/ VGG-IG zoekt een voor een halve dagtaak ('s morgens) vac.nr. 300.V.07.13.LO Betrokkene zal in teamverband werk zaam zijn op de sectie Financiële Admi nistratie. Taken: - plaatsen van bestellingen; - ter betaling indienen van facturen; - bewaken van credieten (met name van subsidiegevers) e.d.; - de sectie beschikt over geautomati seerde apparatuur inclusief terminal. Vereist: - M.E.A.O. of gelijkwaardige opleiding; - typevaardigheid; - kennis van en belangstelling voor financiële administratie; - grote mate van accuratesse. Salaris: max. f 2477 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de sectie Financiële Administratie HAIG. mevr. E. Schrama-van Helvoirt (071 - 262252) of mevr. H.S.M. Guldemond- Naeyé, personeelsconsulente (071 - 262720). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een briet te zenden aan het hootd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEDEN Aan de Rembrandt-Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Noachstraat 2, wordt ter vervanging wegens ziekte m.i.v. 1 mei a.s. gevraagd een: Nederlands voor 18 uur. Verder wordt gevraagd m.i.v. 1 augustus a.s.: Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer J.B.L. Geerts, tel. 071-768202 (school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voor rang in die functies, waarin zij duidelijk onderverte genwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. AW Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 825, omgaand te zenden aan de Direc- tie Onderwijs van de Gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC JjQjïOw" Leiden. m Schakenbosch' is een psychiatrisch centrum in Leid- schendam Het omvat 6 paviljoenen die plaats bieden aan 485 patiënten. Op de afdeling financiële administratie ontstaat per 1 mei a.s. een vacature voor een administratief medewerk(st)er met als taken o.a: de crediteuren-administratie, de boekingen in memoriaal en rekening-courant, assisteren bij het samenstellen van de jaarrekening en de begroting, coördineren van diverse boekingswerkzaamheden, bijhouden van de personeelsstatistiek. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: MAVO/HAVO - opleiding, praktijkdiploma boekhouden, eventueel studerend voor het diploma MBA, enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden, leeftijd van 22-25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: werken op een kleine afdeling met 9 medewerkers, werktijden van maandag t/m vrijdag van 08,30 - 17.00 uur, salarisschaal van f 2.267,- tot een maximum van f 2.782,- bruto per maand. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke sig natuur van het ziekenhuis respecteren. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer M.N.M. Janssens, hoofd administratieve diensten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer W.J. de Haan, hoofd personeelszaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum |Leidschendam Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam Tel. 070-209252 /AA L 3 is een gemoderniseerde verzorgingsafdeling van de sektor Geriatrie, waar in totaal 18 dubbelgehandicapte bejaarde bewo(o)n(st)ers verblijven. Deze worden begeleid en verzorgd door een team met een horizontale werkstruktuur. Het team bestaat uit 2 B-verpleegkundigen, 8 ziekenverzorgenden, 4 leerling B-verpleegkundigen, 2 huishoudelijk assistenten en een bezigheidstherapeute. Wij vragen een Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij o.a.: de verzorgende taken beheerst kan werken in teamverband kritisch is t.o.v. werk, kollega's en zichzelf mede verantwoordelijk kan zijn voor de organisatie van de afdeling. Salarisgrenzen: f2.022,- tot f 2.464,- bruto per maand, exklusief onregelmatig heidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer H.v.d. Ven, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling met vermelding van vakaturenummer 85.204.16. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Saandrijftechniek ELST0 AANDRIJFTECHNIEK zoekt voor haar mechanische afdeling: CONSTRUCTIEWERKER/LASSER Hij zal met grote mate van zelfstandigheid en inzet, in een klein team meewerken aan de produktie van Herwerken en hefapparatuur. Ervaring en inzicht noodzakelijk. Leeftijd tot ca. 40 jaar. AANKOMEND CONSTRUCTIE MEDEWERKER L.T.S./M.T.S. niveau, leeftijd ca. 20 jaar, met belangstelling in het vakgebied: aandrij vingen, hijs- en heftechniek. Indien u geïnteresseerd bent, of nadere informatie wilt, neemt u dan kontakt op met Elsto Aandrijftechniek, Loosterweg 7, Voorhout, tel. 02522-19123. L.I.A.M. is een middelgroot automobielbedrijf met verschillende vestigingen in de Randstad. B.V. L.I.A.M., Mercedes-Benz dealer voor de kuststreek, bollenstreek en Rijnstreek, gespecialiseerd in totale be drijfswagenservice vraagt voor haar vestiging te Leiden In onze modern geoutilleerde bedrijfswagenwerkplaats werken wij met een team van ±15 monteurs en zijn wij in staat alle voorkomende werkzaamheden en reparaties in eigen beheer uit te voeren. Van gegadigden voor deze functies vragen wij in eer ste instantie een flinke dosis enthousiasme en persoon lijke inzet. Het bezit van de betrëffende diploma's wordt door ons op hoge prijs gesteld; belangrijker achten wij echter de juiste praktijkervaring op het gebied van be drijfsauto's. Ten aanzien van de beloning verwachten wij met de juiste mensen voor deze functies zonder meer tot overeenstem ming te kunnen komen. Nadere informatie verkrijgt u van onze werkplaatschef, de heer E. Coster, tel. 071 - 76 93 03, toestel 25. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan B.V. L.I.A.M., Postbus 25, 2300 AA Leiden, t.a.v. de Directie. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden. Binnen het kleine team van de Recovery is plaats voor een erva ren verpleegkundige die zelfstan dig kan functioneren. Wij vragen: - diploma A-verpleegkundige; - het diploma Anaesthesie of ccu. Wij bieden: - een salaris afhankelijk van op leiding en ervaring n.o.t.k. - toepassing van de CAO- ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundi ge dienst, telefoon 071-899250 tst. 7101. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u binnen 10 dagen rich ten aan de dienst Personeelsza ken onder vermelding van nr. 03/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Voor de financiële afdeling van een ge meente instelling in Leiden zoeken wij een administratief medewerker(ster) die kaartsystemen gaat bijhouden, finan ciële gegevens gaat verwerken en te vens de voorkomende typewerkzaamhe den voor zijn/haar rekening gaat nemen. Wij denken aan een accuraat iemand met een opleiding op HAVO niveau aan gevuld met een typediploma en enige ja ren ervaring. De baan is voor langere tijd, salaris af hankelijk van leeftijd en ervaring. Breestraat 1 - Leiden. 071-125745. Snel groeiend computerbedrijt vraagt voor spoedige indiensttreding voor onze afdeling office management Functie Informatie: verrichten van alle voorkomende secretariaatwerk zaamheden - plaatsen van bestellingen - verrichten van plannings werkzaamheden beantwoorden van de telefoon t.b.v. afdeling klanlen- Wij vragen: V.W.O./H.A.V.O. secretaresse opleiding zo mogelijk ervaring met het bedienen van computer apparatuur en telex leeftijd plm. 25 tot 30 jaar. Overrijn 5, 2315 KA Lelden Handelmaatschappij Vos Co. B.V. Ondernemingsweg la, Postbus 160, 2400 AD Alphen a/d Rijn Tel. 01720-31601 Wij zijn een snel groeiende dochteronderneming van een internationaal concern en verkopen chemicaliën van o.o. Akzo, Arco, Dow, ICI, Rhone, Poulenc, Silva en vele an dere vooraanstaande producenten. Wegens toeneming von de aktiviteiten binnen ons bedrijf zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van leeftijd: 18-30 jaar indiensttreding per 1 april 1985 Voor het onderhoud von onze afvulinstallaties zoeken wij een gegadigde met een M.T.S.-opleiding met electrotech- niek en bij voorkeur met ervaring. Heeft u interesse in deze funktie neemt u dan telefonisch kontakt op met drs. H.O. van der Kooi of richt uw schriftelij ke sollicitaties aan bovengenoemd adres. Wegens uitbreiding van ons relatiebestand vragen wij op korte termijn een om ons te helpen met de verwerking van de boekhoudkundige gegevens leeftijd plm. 18 jaar, opl. Havo en in het bezit of studerend voor het Praktijkdiploma boekhouden. Uitsluitend schr. soil, aan Administratiekantoor P.CHAUDR0N, Floralaan 2 L, 2231 ZV, Rijnsburg. Makelaarskantoor van naam te Alphen aan den Rijn zoekt contact met iemand, die zijn vele vrije tijd productief wil maken met assisteren van de makelaar en na inwerking zelfstandig kan bemiddelen. Zijn honorering zal afhankelijk zijn van de zaken die hij doet. Wij denken bij voorkeur aan een rustend zakenman. Kennis van onroerend goed is gewenst. Brieven onder nr. Fasson Binnen de afdeling M.I.S., Manage ment Information Systems, van ons Europees hoofdkantoor bestaat momenteel de vacature SYSTEEMANALIST/ PROGRAMMEUR De nieuw aan te trekken mede- werk(st)er zal worden opgenomen in een, internationaal opererende, klein team. Binnen dit team zal hij/zij verant woordelijk zijn voor het zelfstandig ont wikkelen, programmeren en invoeren van informatiesystemen ten behoeve van onze Westeuropese verkoopmaat schappijen. Zowel centraal op het hoofdkantoor (voor de systeemontwik keling) als in de verkoopmaatschappij en (voor uitvoering) wordt gebruik gemaakt van IBM S/36. Voor een juiste taakvervulling is een opleiding op VWO-niveau wenselijk, aangevuld met AMBI-modules. Mini maal 3 jaar ervaring als programmeur (Cobol) en bekendheid met IBM S/34 ot S/36 is noodzakelijk. Gelet op het internationale aspect in de functie is een goede beheersing van de Engelse taal (in woord en geschrift) een noodzaak en redelijke spreekvaardig heid in Duits en Frans een pré. Bereidheid tot reizen 1 week per maand). Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. n Avery International Company Wij bieden naast een goed salaris o.m. een premievrije zieketekostenrege- ling, een vaste gratificatie van 8% en een goede pensioenvoorziening. Belangstellenden voor deze afwisse lende functie in een prettige werksfeer met ruimte voor zelfstandigheid, initia tief en kreativiteit kunnen hun schrifte lijke sollicitatie sturen aan: Fasson Nederland B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Postbus 28, 2300 AA Leiden. Het bedrijf is gevestigd aan de Lammenschansweg 140 te Leiden. FASSON EUROPA Fasson is één van 's werelds toonaan gevende producenten van zelfklevend materiaal. Binnen Europa wordt geproduceerd in fabrieken die gevestigd zijn in Neder land, België, Frankrijk en Engeland. Fasson levert haar produkten aan drukkers, verwerkende bedrijven en eindgebruikers voornamelijk via, in praktisch alle Westeuropese landen gevestigde, eigen verkoopmaatschap pijen en middels distributeurs en agenten. De koördinatie van alle Europese aktiviteiten vindt plaats vanuit het hoofdkantoor voor Europa in Leiden. Hier is ook de staf van de verschillende bedrijfsdivisies gevestigd.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 23