SCOREBORD
Van Veen en Siera (Zijl/LGB)
bijna zeker van finaleplaats
PAGINA 16
MAANDAG 25 MAART 1985
EREDIVISIE
Fortuna S.-Ajax 0-2, FC Den Bosch-Excel-
sior 0-0, FC Groningen-MVV 1-1, FC
Utrecht-FC Twente 3-1, Feyenoord-PEC
Zw. 6-0, Roda JC-Haarlem 0-0, Volendam-
PSV 0-5, GA Eagles-Sparta 1-2, AZ'67-
PSV
Feyenoord
Groningen
Roda JC
MVV
Haarlem
Volendam
22 18 3
22 14 8
21 15 3
18-24
dam 2-0.
FC VW
Heerenv.
Heracles
Graafsch.
RKC
Den Haag
Cambuur
Willem II
Veendam
Wagen.
Telstar
SVV
Helm.Sp.
22 15
22 13
22 12
22 11
21 10
5 32 58-26
32
Sporttoto
Toto
Volendam-PSV
Groningen-MW
Den Bosch-Excelsior
FC VW-Graafschap
Cambuur-NEC
Wageningen-Den Haag
Cijferspel: 04 93 92.
Spiel 77: 2 71 88 28.
KNVB-amateurs
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Kozakken Boys-Noordwijk 1-0, PPSC-
Zwart Wit'28 2-1, Heerjansdam-Oostka-
pel Ie 1-1, Quick Boys-NSVV 0-3, Excelsior
M.-Barendrecht 2-2, RCL-Rijnsburgse
Boys 1-1, SSS-Spijkenisse 2-0.
Koz.Boys
Barendr.
Quick B.
Oostkap.
Rijnsb.B.
Zw.Wit'28
PPSC
sss
RCL
Exc.M.
15 7 6 2
16 8 2 6 18
16 6 6 4 18
16 6 5 5 17
17 5 7 5 17
DSS'26 16-22 Valken 16-14
Berkel 14-19 Koudek. 14-13
Voorsch. 15-18 Jodan B. 16-13
Floreant 15-17 Haz'w.B. 13-12
Unicum 13-16 ROHDA 14- 9
BVCB 15-14 MVKV 15- 7
0 36 60-20
3 33 64-30
5 28 38-22
7 24 33-41
8 21 36-36
7 21 25-19
9 21 33-29
8 21 26-33
9 19 28-39
10 19 30-31
10 19 27-42
10 18 22-30
10 16 24-34
10 16 32-43
12 15 28-43
14 12 19-37
14 12 14-54
DS'79 1-0, Wageningen-FC Den Haag 0-0,
RBC-Vitesse 3-1. SVV-RKC 2-2, Willem II-
8-20
>ys twee winstpunten in minde-
ZONDAG
HOOFDKLASSE A
AFC-Stormvogels 4-2, AFC34-RCH 1-1,
Blauw Wit 1-1
DHC 17-28 RCH 18-17
DWV 18-23 CW 18-14
AFC'34 17-22 VUC 18-14
EDO 18-22 BI Wit 18-14
AFC 18-21 Unitas 17-12
Elinkw. 17-18 Spart.'20 17-12
Stormv. 18-18 Wilh. 17-11
EERSTE KLASSE A
Aalsmeer-Rood Wit A. 1-1, Zeeburgia-
NFC 1-1, DWS-Hilversum 4-1, Lugdunum-
Spartaan 16-24 DRC 17-16
SEW 17-24 DCG 17-16
NFC 16-19 Rood Wit 15-15
SDW 17-19 Zeeburgia 16-15
Aalsm. 17—18 Lugdunum 17—11
ZFC 17-17 Roodenb. 15- 9
Hilvers. 16-16 DWS 15- 9
Zwitserl.
Polen
Italië
Japan
Waterpolo
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Waddinxveen-RVC 4-2, Moordrecht-Nico-
Texas 15-27 Oliveo 15-17
Alkmania 15-26 SJZ 16-11
KFC 15-22 Blocmh. 16- 8
Groenew. 13-20 NSV'46 14- 6
GDA 15-18 Haastr. 15- 6
Celer. 15-17 Wilh. 15- 1
Moordr. 16-21 Nic.Boys 14-12
Ammerstol '16-18 Cabauw 15-10
Gouderak 16-16 Moerkap. 15- 3 Randst.Sp. 2-2.
EERSTE KLASSE
Alkmania 2-l'DO 0-2, Iduna-Docos 4-1,
Sleutels-SJC 3-1, Lisse-Altior 2-1, Kickers-
30 32-22
29 40-25
8 3 28 40-23
10 3 28 40-30
7 6 25 30-22
6 8 22 30-25
3 10 21 28-35
12 6 20 2V26
8 8 20 29-39
5 10 19 32-34
11 8 17 19-26
7 10 17 33-41
2 13 16 36-45
RBC
DS'79 21 4 7 10 15 19-31
Eindh. 22 1 5 16 7 20-62
FC WV en Heracles periodekampioenen.
Kop derde periodestand:
Den Haag 6-10 Helm.Sp. 6-8
Heerenv. 6-10 Graafsch. 6-8
RKC 6- 9 Wagen. 6-7
(PSV) 16; 3. Van Basten (Ajax) 15; 4/5.
McDonald (Groningen) en Brylle (PSV) 13;
6. Vanenburg (Ajax) 11.
drecht 1-1.
RVC 16-23 N'hoom 15-14
DFC 14-19 ADO 16-14
Xerxes 14-18 Hermes 15-13
O.Beyerl. 15-16 Sliedr. 12-12
HOV 15-15 DCV 16-12
Papendr. 16-15 HION 16- 9
UVS 14-14
1-0, Quick H.-Westlandia 1-1. GSV-
VIOS 1-1, Blauw Zwart-RKAW 2-1, SJC-
Olympia 1-3.
Bl.Zwart 15-22 HMSH 15-14
Alph.Boys 15-20 VIOS 15-13
Verburch 15-20 SJC 16-13
Olympia 16-20 Westl. 16-12
Quick 15-19 GSV 14- 6
RKAW 14-17 Gouda 16- 6
LENS 14-14
DERDE KLASSE A
WSB-Docos 1-0, HW-Laakkwartier 1-1,
VCS-FC Lisse 1-0, Tonegido-Celeritas 4-0,
LFC-VELO 1-2, UDO-DOSR 2-2.
Toneg. 17-28 WSB 16-14
VCS 16-24 VELO 17-14
LFC 17-22 DOSR 16-11
Lisse 17-20 Laakkw. 17-11
HW 16-19 UDO 17-10
Celer. 17-18 Docos 17- 9
DERDE KLASSE C
Woerden-Mart init 3-2. ONA-DHS 2-1,
Nieuwkoop-DHZ 2-4, Bodegraven-NSV'46
KNVB-reserves
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Spijken.2-Noordw.2 2-1, ASWH 2-'s-
Grav.SV 2 2-1, Quick B.2 Barendr.2 1-2,
Rijnsb.B.2 16-24 Spijk.2 17-16
Quick B.2 17-23 De Zw.2 17-15
Noordw.2 16-22 Zw.Wit 2 16-13
Barendr.2 17-20 Rozenb.2 17-12
ASWH 2 17-19 Koz.B.2 15- 8
RVVH 2 16-16 's-Gr.SV 2 15- 8
Die Haghe 2-Quick B.3 0-2, Lisse 2-ARC 2
1-1, Noordw.3-Zwal.2 1-0.
RES.TWEEDE KLASSE B
Altena 2-SSS 2 2-2, Rozenb.3-H'jansd.2 1-1,
SHO 2-Quick B.4 2-1, Ameide 2-NSW 2 1-
1. Nw.Lekkerl.2-Or.Wit 2 3-3, TOGR 2-Spu-
RES.DERDE KLASSE B
Koudek.2-Exc.M.3 1-5, Zwal.3-Zevenh.2 1-
1. Oegstg.2-Quick B.5 0-1, Katw 3-Sportl.3
3-1, Vitesse 3-WOR 2 2-1, DSVP 3-Ter
RES.VIERDE KLASSE C
V oorsch.2-J odan B.2 0-0, ARC 3-DVO 3 3-1,
PPSC 2-Lisse 3 2-0, Berkel 2-HBSS 2 1-0,
Unicum 2-Be Fair 3 1-2.
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
Papendr.2-Unitas 2 1-1, Musschen 2-Nept.2
Mussch.2 15-23 LENS 2 14-16
Papendr.2 16-20 RKAW 2 16-16
DHC 2 17-20 Sliedr.2 17-13
UVS 2 16-19 Exc '20/2 16-12
RES.TWEEDE KLASSE A
VELO 2-DHL 2 0-1, RVC 2-Delfia 2 1-1.
VIOS 2-VUC 2 0-2, Roodenb-2-ADO 2 4-0,
Iduna 14-23 Kickers 14-14
R'sLSp. 14-21 Altior 15-13
UDO 14-21 Lisse 14-12
Sleutels 15-19 Docos 14- 2
SJC 15-16 Al km. 2 13- 1
ZUID WEST IID
KVR-De Algemene 5-6, DKV-Merwlc 5-4,
Terheljden-Vlaardingen 5-9
Algemene 8-12 Vr'sch.(B). 7-7
Wdingen 7-10 KVR 7-6
DKV 7-10 Terheijden 8-4
Merwic 8-10 SEV 8-1
ZUID WEST RES. I
A: Ten Donck 2-Fides Pacta 2 4-8; B: Vrien-
denschaar(H) 2-Albatros 2 6-8, PKC 4-Ex-
celsior 2 9-5. Pams 3-VES 2 4-4
ZUID WEST RES. Ill
EREKLASSE
kampioensafdeling:
AZC 19-38 ZÜ1/LGB 19-16
HZC/R. 19-30 VZC 19-15
degradatie-afdeling:
Zian/V. 19-18 Ravijn 19-13
DZV 19-15 R'dam 19- 7
HOOFDKLASSE
degradatie-afdeling:
LZ'86 19-19 Het Y 19-13
ZPB 19-13 Nereus 19- 4
EERSTE KLASSE
HZPC-BZPC 6-8, Rapido-Njord 14-6, Plu-
vius-Losser 12-7, Amer-Zwemlust 9-9.
TWEEDE KLASSE B
Vivax-KZC 8-7, PSV-SZC 17-7, Zeus-WIK
7-4. DWT-Gouwe 3-11, MZPC-Koudekerk
Santen 2 - Purvo 3-0, Ruiter - DFC 1-3,
Madjoe - Tonegldo 3-0, Starllfl 3 - KDS
3-0, Be Fair - Gem K 0-3.
Madjoe 20-46 Tonegido 20-31
DFC 20-43 Compaen 20-27
StarliR 3
KDS
Ruiter 20-34 Be Fair
Gemini/K 1 20-36 Purvo 20-11 d.
3e DIV. G: Blokkeer - Meteoor 3-0, RVC
- Ekspalvo 3-2, Zevenhuizen - Slle-
drecht 1-3, Olkos - Radius 1-3, Inter-
mezzo - AV '40 3-1, Meteoor - VI aar din
gen 1-3, Leython - Blokkeer 3-2.
RVC 20-52 k. Radius 20-34
Zevenh. 20-43 Leython
Sliedrecht
Blokkeer
Ekspalvo
20-25
20-14 d.
20-10 d.
20- 5 d.
Albatros 3-Velocitas 2 afg., HKC 3-Oran- 9-2, Breda-EZPC 9-8.
TWEEDE KLASSE
Teylingen-LFC 1-1, SVLV-Iduna 2 I.no.,
Bernardus-Stompw.Girls 1-5, SJZ 2-UDO
2 5-0, UVS-Forcholte 2-1.
Foreh. 14-24 Stompw.G. 13-13
SVLV 13-22 SJZ 2 13- 5
Teylingen 10—17 Bernardus 11- 4
Buitenl. Voetbal
WEST DUITSLAND
VIL Bochum-Karlsruher SC 5-2, B.Lever-
kusen-Bor.Dortmund 0-1, Fort.Dussel-
dorf-B.Uerdlngen 2-2, SVW Mannhelm-
Bayern M. 0-0. VfB Stuttgart-FC Kóln 3-1,
Bor.M'gladbach-Kaiserslautern 7-0, Ham
burger SV-Elntr.Braunschweig 5-0,
Bayern M. 24-34 Uerdingen 23-27
Werder 23-32 Hamb.SV 22-26
M'gladb. 23-28 Bochum 23-25
Park R. 2-0, Manchester Utd.-Aston V. 4-0,
Stoke C.-Nottingham F. 1-4, Tottenham
H.-Southampton 5-1, W.Br.Albion-Liver
pool 0-5.
Everton 29-60 Arsenal 33-52
Tottenham 30-60 Liverpool 30-51
Manch.U. 31-56 N.Forest 31-50
Paris St. Germain-FC Metz 1-2, Bastia-
Tours 2-2, AS Monaco-Olymp. Marseille 3-
0, Toulouse-Laval 1-1, Nancy-R. Stras
bourg 1-1, Olymp. Lille-RC de Paris 2-1,
Toulon-Rouen 1-1, Gir. Bordeaux-Auxer-
je Nassau 2 4-5, DES 2-PKC 5 5-2
TWEEDE KLASSE C
DONK 2-Argo 4-1, ZPB/Un.2-Breda 11-6,
Wiekslag-Zijl/LGB 8-4, Merwede-RZV 9-4,
Mannen
EREDIVISIE
N/Den Bosch - Den Helder 137-97, Weert -
BVC Amsterdam 72-84, E/Leiden -
Werkendam 80-73, Haaksbergen - Orca's
121-72.
Eindstand:
Den Bosch 28-46 Werkendam 28-28
E/Leiden 28-44 Weert 28-22
Haaksb. 28-32 Den Held. 28-16
Amsterdam 28-32 Orca's 28- 4
Rayon West
EERSTE KLASSE
Trotters - OSG 94-68, BVO - MSV 74-65,
Leiderdorp - Blitz 74-70, Zoebas - Jumpers
104-90, Lokomotlef - Voorne 129-84.
Blitz 20-34 Leiderd. 20-24
Lokomot. 20-32 OSG 20-16
AMVJ R. 19-26 Dunckers 19-12
BVO A. 20-26 Voorne 20- 8
Trotters 20-26 Zoebas 20- 6
MSV 20-24 Jumpers 20- 4
TWEEDE KLASSE
Lakers - Dragons 91-77, Achilles - Lakers
98-92, LUSV - Charlois 120-75, Midland -
Red Stars 69-64, ASV - Silvertown Lions
79-67, Binnenland - Juventus 95-60, Gras
shoppers - Dragons 73-66.
Rayon Noord-Holland
EERSTE KLASSE
Derba - Wilskracht 74-57, DSS - Sea Devils
82-109, Lisse - Mosquito's 83-78, Wolves -
Harlem Lakers 69-75, Azimma - HBC 68-46,
US - Alkmaar G. 71-77.
TWEEDE KLASSE
Flamingo's - Doko 77-97, Docos - SDO 86-
78, Bijlmer BC - Aalsmeer 60-87, Zodiac
Rotterdam-Raket 4-7.
Badminton
De All-Englandkamploenschappen:
mannen enkelspel:
halve finales:
Morten Frost (Den)-Han Jian (Chi) 15-5,15-
10.
Zhao Jianhua (Chi) - Liem Swie King (Ind)
Han Aiping (Chi) - Wu Jianqiu (Chi) 11-
6,11-5
mannen dubbelspel:
halve finales:
Joo Bong Park/Moon Soo Kim (Zko) - Ru
dy Heryanto/Hariatmanto Kartono (Ind)
15-9.15-3
Zwe) - Gillian Gilks/Martin Dew (Eng)
15,17-14,15-11
Nora Perry/Billy Gilliland (Eng/Scho) - Gil
lian Gowers/Migel Tier (Eng) 15-4,16-17,17-
lisport - KDS 2 3-0, Allldes - Smash 2
3-0, NOVO - Armlxtos 3-1.
Brother 2 20-54 Armixtos 20-25
Volendam 20-51 VCA 20-24
PoUsport 20-45 KDS 2 20-23
Allides 20-35 Odin 20-22
Argus 20-35 Madjoe 2 20-16
NOVO 20-27 Smash 20- 3 d.
PROMOTIEKLAS: LUSV 1 - DOS 2 0-3,
DVC 1 - WW 1 3-2, Leython 2 - Gem/K 2
1-3, JB 1 - DAC 11-3, VW 1 - Tornado 1
2-3, Zovoc 1 - Velo 1 1-3.
DAC 1 20-57 k. Leython 2 20-30
20-47 Zovoc 120-21
20-40 DVC 20-19
20-40 Tornado 20-21
DOS 2
GemVK 2
JB 1
Velo 1
WW 1
EERSTE KLAS: Orion 1 - WVC 1 3-8,
Rldderv. 1 - Liusna 13-1, S *70 1 - DAC 2
3-0, Gem/k 3 - Gem/K 4 3-0, Gem/K 4 -
RW 10-3, Gem/K 3 - Leytbon 4 2-2, Ley.
thon 3 - Blok 1 2-2.
Ridderv. 1 19-36 Blok 1 19-15
Orion 1 20-34 Gem/K 4 20-15
RW 1
DAC 2
Leython 3
10-12
derhaven 78-72.
Vrouwen
EREDIVISIE
Kampioenspoule: Den Helder - RZ 82-61,
Christiansen/Michael Kjeldsen (Den) 7-15,
15-10,15-9.
vrouwen dubbel:
Han Aiping/Li Lingwei (Chi)-Guan Weih-
zen/Wu Jianxiu (Chi) 15-7,15-12.
Gemengd dubbel:
Nora Perry/Billy Gilliland (Gbr)-Gillian
Gilks (GbrVThomas Kihlström (Zwe) 15-10,
nicunnvv|i-unti 4-t, Duucgravcn-iiav 1D «""«n t, -,-u. on
O-l, PFC-RFC 3-3, Swift Boys-Zwervers 2- CW 2-Bl.Zwart 2 4-i, Wilh.2-Verburch 2 l- Auxerre 29-36
ONA 16-26 Zwervers 16-16
RFC 16-19 Woerden 17-14
DHS 16-19 DHZ 16-13
Swift B. 17-19 Bodegr. 16-13
mania-VTL 1-1.
Alphen 17-21 RÓAC 14-15
Altior 15-20 Foreh. 16-15
SVLV 17-19 V.Nisp. 17-14
VTL
LDWS
Hillegom 16-16 Teylingen
VIERDE KLASSE B
Vredenburch-HBS 1-2, BMT-GDA 2-0,
RKSVM-Duindorp SV 0-0, SJZ-Cromvliet
RES.DERDE KLASSE B
RUsw.2-Alph.B 2 3-0. RKDEO 2-VOC 2 3-1,
VEP 2-Scheven.2 2-4, GSV 2-DSO 2 1-3,
overige wedstrijden afg.
RES.VIERDE KLASSE A
Archipel 2-LFC 2 2-2, Altior 2-Docos 2 1-0,
Alphen 2-Wilh.3 0-1, Lisse 2-Wassen.2 1-1,
ITALIË
Ascoli-Fiorentina 2-1, Atalanta-Udinese
0-1, Avellino-AS Napoli 0-1, Como-Samp-
doria 0-0, Lazlo R.-AS Roma 1-1, Juventus-
Inter M. 3-1, AC Milan-AC Torino 0-1, H.
Verona-Cremonese 3-0.
AC Torino 23-30 Juventus 23-28
2-ROAC 2 2-2, SVLV 2-VVSB 2 12 M
Regionale jeugd
30-19
26-15
22-19
28-20
30-23
23-17
27-26
17-20
28-20
17 5 3 9 13 21-33
16-29
18-37
HBS 17-26 RKl
Vredenb. 16-19 Q.S
DWO 17-19 SJZ 16-13
Unitas 17-19 Meerb. 16-13
GDA 17-19 BMT 16-11
Duindorp 17-18 CromvL 16-11
VIERDE KLASSE E
WSE-Nieuwerkerk 0-0, Floreant-Schoon-
hoven 1-1, Haastrecht-Oudewater 1-1,
Unio-Lekkerkerk 1-1, Groeneweg-DONK
0-1, Soccer Boys-VEP 1-0.
WSE 16-24 Haastr. 16-16
Socc.B. 17-21 Nieuwerk. 16-15
DONK 17-21 Schoonh. 17-14
VEP 16-20 Lekkerk. 17-14
Unio 15-17 Oudew. 17- 9
Groenew. 17—17 Floreant 15— 8
VUC-RVC 0-2, ADO-Quick Boys 5-1, UVS-
17—17 Feyenoord 0-4, Sparta-Roodenburg 1-1,
Rijswijk-Xerxes 2-4, RKAVV-Quick 2-1.
Afd. Leiden
RWH-AVW'66 2-4, ESA-Bennekom 2-2,
Nw.Lekkerl.-Valleivogels 4-3, DOVO-Mar-
ken 2-1, DTS'35-IJsselmeervogels 1-3.
Bl.Wit'34-OWIOS 2-3, DETO-IJW 1-2.
DSVP 16-25 's-Gr.SV 16-15
ARC 16-21 Lisse 16-14
DUNO 16-21 Spirit 16-14
Vitesse 16-20 Be Fair 16-13
SHO 16-19 Or Wit 16-10
Xerxes 16-16 Lyra 16- 4
Geinoord 3-0, SIZO-CSW 1-1, Scherpen-
V1.& V.
Sch'zeel
IJmuiden 17-22 Volendam
Sparta N. 15-20 Geinoord 17-11
DERDE KLASSE A
TSB-Monster 1-1, HVO-DVO'32 1-1, Die
Haghe-Katwijk 0-2, Sportlust'46-Zeven-
hoven 3-1, Hoekse Boys-Ter Leede 0-1, 's-
Gravenzande-JAC 1-1.
Katw. 15-19 TSB 16-15
Sportl. 15-19 DVO'32 16-15
's-Grav. 16-18 Hoekse B. 16-14
HVO 16-17 Zevenh. 16-13
JAC 16-17 Monster 16-13
Die Haghe 15-16 Ter Leede 15-12
dekerk-Floreant 0-0, ROHDA'76-Berkel 1
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Woubrugge-Kagia 0-3, TAW-Alphia 2-2,
Leiden-ZLC 2-2, SVOW-LSVV 0-2.
Sleutels-KRV 1-1. KRV 13-11
Sleutels 13-21 LSVV 13-11
Oegstg. 12-20 TAW 13- 9
Kagia 12-14 SVOW 13- 8
Alphia 12-13 Woubr. 13- 7
Abbenes 13-19 LFC 13-14
GWS 13-18 WSB 13-14
SVLV 13-18 SJZ 13-12
Kickers 13-16 HVZ 13- 3
Meerburg 13-15 Unitas 13- 1
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Warmunda-Stompwijkse Boys 1-0, ASC-
ASC
ZLC 14—19 VNL' 13-10
MMO 12-15 Leidse B. 12- 4
Warmunda 13-15 VNA 13- 2
Bernardus 13-14
Afd. Gouda
ADO 16-28 UVS 15-14
Feyen. 15-25 Rijsw. 17-11
RKAW 16-21 Roodenb. 15-10
RVC 16-20 Quick 16- 9
A II
Zwijndrecht-Lugdunum 1-3, Sportlust'46-
HOV 3-0, DHC-FC Lisse 1-3, Musschen-
SW IA.
Unitas 16-24 DHC 16-15
Lisse 17-24 Mussch. 16-15
Excels. 16-23 Sportl. 15-13
SW 17-19 Katw. 16-13
Lugd. 17-17 HOV 15-11
Papendr. 15-16 Zwijndr. 16- 2
Spijkenisse-RKAW 1-3, Quick Boys-DHC
1-0, DSO-ADO 1-3, Feyenoord-ARC 8-1,
Roodenburg-Sparta 1-4.
Feyen. 18-35 UVS 17-16
Sparta 15-23 RKAW 16-14
Quick B. 16-19 DHC 16-12
ADO 14-18 DSO 17-11
Excels. 17-18 Roodenb. 15- 6
Spijk. 16-16 ARC 15- 4
Vrouwenvoetbal
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Lyra-MW'27 1-1, Zw.Wit'28-Stedoco 1-1,
Gr.Lindt 15-30 HOV 15-12
Rijsoord 15-27 LMO 16-12
Zw.Wit 15-24 DSVP 16-10
Rijnmond 14-20 Lyra 16- 9
EERSTE KLASSE
Monster-Hazersw.Girls 4-2, Zevenhoven-
KMD 0-0, KRV 2-Lugdunum 0-8, Siveo-
KRV 1-2, LSW-Maasdijk 3-0.
Haz.Girls 13-22 KRV 2 13-10
Lugd. 14-21 Maasdijk 15-10
KMD 14-20 Monster 14- 8
LSW 14-20 Valken 12- 7
Zevenh. 12-16 Siveo 13- 3
KRV 14-11
Barcelona 30-48 Bilbao 30-35
Atl.Madr. 30-40 Real M. 30-34
Sp.Gijon 30-38 Sociedad 30-31
MANNEN
HOOFDKLASSE
Klein Zwitserland - Leiden 5-0, Kam
pong - Bloemendaal 1-2, Amsterdam -
HGC 3-2, Laren - Tilburg 1-2, HDM -
SCHC 0-0, Oranje Zwart - Den Bosch Jumpers 73-62.
p 63-68.
Kampioenspoule:
Den Held. 22-40 Den Bosch 22-26
Amsterdam 22-36 Jolly J. 22-18
Amstelveen 22-34 Rotterdam 22-18
Degradatiepoule:
Voorburg 22-18 BOB 22-12
Hoofddorp 22-18 MSV 22- 0
EERSTE DIVISIE A
Dragons OSG 51-63, Flash Lisse 66-65,
JRC Boxtel - Black Eagles 55-61, LUSV -
Amhemia Eagles 62-50.
LUSV 22-36 Arnhemia 22-20
Lisse 22-30 JRC Boxt 22-18
Flash 22-30 Black E. 22-10
Dragons 22-22 OSG 22-10
Rotterdam Zuid 2 - Red Stars 63-83, Spa
kenburg - Lakers 49-44, Gymnova - AMVJ
56-65, Cangeroes 2 - Devel Devils 26-43,
Voorne - Voorburg 2 80-67, Dunckers - Rot
terdam Zuid 2 46-45, Red Stars - Grasshop
pers 86-75, DAS - Hurricanes 58-37.
TWEEDE KLASSE
Silvertown Lions - LUSV 2 63-47, Binnen
land - Juventus 59-71, Goba - Quidam 78-
Jongens junioren
EERSTE KLASSE
Rotterdam Zuid - BVO 57-61, Grasshop
pers BOB 102-64, Leiderdorp - Cangeroes
"1-55, Rowic - Green Eagles 73-85, MSV -
20-22 Gem/K 3
20-18 WVC 1 18- 5
KLAS 2a: VCS 2 - RW 20-3, Leython 7 -
DVC 1 0-3, Salvo 1 - NOVO 4 0-3, NOVO
4 kampioen!, Liusna 2 - Orion 2 1-3, NO
VO 2 - Ridderv. 2 0-3, DAC 3 - VCO 2 bij
1-2 afgebroken.
KLAS 2b: VCS 1 - Orion 3 3-1, Leython 5
- Blok 2 3-0, LUSV 2 - Leython 6 3-0,
WW 2 - GGV 1 1-3, SKC 1 - InUpGo 1
2-2, NOVO 3 - Gem/K 5 3-0.
KLAS 3a: MVKV 2 - DAC 4 0-3, Leython
9 - LUSV 5 2-2, SKC 2 - Gem/K 6 3-0,
Setumup 1 - VCO 2 0-3, NOVO 7 - Blok 4
2-2, DAC 5 - InUpGo 2 0-3.
KLAS 3b: LISC 1 - LUSV 4 3-0, DVO 2 -
NOVO 6 3-1, Ridderv. 3 - Liusna 3 3-1,
Valken 1 - VCS 3 3-0, DAC 7 - Orion 4
Scarabee 2 - DAC 6 0-3, NOVO 5 -
Meerb. 1 2-2.
KLAS 3d: Donar 2 - Ridderv. 4 0-3, Blok 2
- KPJ 1 3-1, Scarabee 1 - VCO 3 3-0,
KLAS 4a: VCS 4 - Blok 3 3-0, Blok 3 kam-
KLAS 4b: Blok 6 - DVO 3 3-0, SKC 5 -
Setumup 2 3-0, Valken 2 - WW 3 0-3,
NOVO 10 - Gem/K 7 2-2, RW 3 - Rid
derv. 5 3-1.
2e DIV.: 30-3 DFC - Gemini/K 1. 3e div.:
30-3 VIaardingen - Leython. 30-3 KDS 2
- NOVO. 30-3 Smash 2 - NOVO.
PROMOTIEKLAS: 30-3 DVC - LUSV.
30-3 DOS 2 - Zovoc. 25-3 Velo - VW.
30-3 Tornado - JB, 30-3 DAC 1 - Ley-
Rotterdam-toernooi:
enkelspel-finale:
Miloslav Mecir (Tsj)-Jakob Hlasek (Zwi) 6-
1, 6-2.
dubbelspel-finale:
Pavel Slozil/Tomas Smid (Tgj)-Vitas Geru-
laitis(Vst)/Paul McNamee (Aus) 6-4, 6-4. thon 4 - Gemini/K 4, 30-3 RW 1 - Orion
Volleybal
1-3.
MANNEN 2e dlv. D: WW'72-Thor 3-0.
Rui ter-Molenwiek 3-2, Madjoe-Com-
paen 3-1, Starlift-Tornado 3-1, DAC—
Brother 2-3, Spirit-Leython 0-3.
WW'72 20-52 Starlift 2 20-26
Molenwiek 2 20-48 Tornado 20-25
Ruiter 20-38 Madjoe 20-23
Thor 20-34 Leython 20-22
Compaen 20-33 DAC 20-19
Brother 20-30 Spirit 20-10
3e div: Blokkeer-SVC 2-3, V. Santen—
NOVO 1 1-3, Gem/K—CW 3-2, Slie-
drecht-Tonegido 3-0, Zovoc-Martens
1-3, SVC-Vlaardingen 2 3-1, Delta-
Blokkeer 2 2-3.
CW 20-51 SVC 20-27
Sliedrecht 20-50 Vlaard. 2 20-24
Gem./K 20-49 Delta 20-23
SW 20-50 Blokkeer 20-10 d
Gem./K 20-49 Martens 20-9 d
V. Santen 20-43 Zovoc 20-7 d
NOVO 20-33
?rom?^eklas^evenhuizen 2—Leython 2
2e DIV.: 29-3 Compaen - Starlift 2. 30-3
Molenwiek - Leython, 30-3 Tornado -
DAC. 3e DIV.: 30-3 Gemini/K 1 - V. San-
ten, 30-3 NOVO - Sliedrecht
PROMOTIEKLAS: 30-3 Gem/K 2 - Ze
venhuizen 2, 30-3 Leython 2 Zovoc 2,
30-3 DOS 2 - Punch. 30-3 Skania - Ra
dius 2, 30-3 Jupiter - Orion 1, 30-3 Be
1 - SKC 1, 30-3 Leython 3 - DAC 2.
Zwemmen
74 2 Cris Ravensbergen 3.06.0. 50 -. vlin
derslag m. geb. 1976/77 1 Bianca Singeling
48.6. 3 Andrea Hoenselaar 49.6. 100 m. rug-
2 Dennis Schouten 1.40.5. 3 Jacco de Haas
1.41.6. 100 m. vlinderslag m. geb. 1972 3
Paulien Stastra 1.12.6. 100 m. vlinderslag
- geb. 1974 1 Nancy Kyk inde Vegte
- -aurg -
Charlois 121-52, Leiderdorp 2 - Blitz 71-73,
E/Leiden - New Stars 103-61, Elmex kam
pioen, OSG - Binnenland 64-65.
1-Skania 1 0-3, Zovoc 2-DOS 2 0-3.
Radius 2 20-53 Gem/K 2 20-32
Zevenhuizen 2 Punch 20-28
20-48 Leython 2 20-19
rasshoppers 41-105.
Jupiter 20-46 Be Fair 20-12
Tafeltennis
EERSTE DIVISIE
Avanti-Treffers 6-4, A'dam'78-Hoonhorst 6-
3, Megacles-Avanti 2 5-5.
Fortuna 10-17 PKC 8-8
DOS'46 9-13 Samos 9-8
Rohda 10-13 Blauw Wit 10-8
SCO 10-11 Pams 9-4
Deetos 9-10 Archipel 10-2
Asko 8-15 BW H'veen 8-6
Stanfries 8-12 H.Zuiden 8-5
Sperwers 8-10 Rodenburg 8-4
Fides P. 8- 9 Kwiek(Hg) 8-3
Zaalhandbal
IJsselvog. 7-13 DES
Fiks 8-11 N'kerk
ADO 8- 9 Tempo
GKV(G) 8- 9 TOP(A)
Skania 20-38 Zovoc 2 20-
DOS 2 20-36 Orion 1
Donar 1 20-34
Eerste klas: DAC 2-LUSV12-2, DAC 3—
Leython 3 0-3, VCS 1-DAC 3 3-1, Onon
2—Ridderv 1 0-3, SKC 1-VCS 1 3-1, Do-
nar 2-NOVO 2 0-3, RW 1-WVC 1 3-1.
NOVO 2 19-38 Ridderv 1 19-19
RW 1 20-26 WVC 1 20-17
DAC 2 20-25 Leython 3 20-13
SKC 1 19-24 Donar 2 20-13
VCS 1 20-21 Orion 2 20-12
LUSV 1 20-20 DAC 3 21-10
Klas 2a: DAC 4-RW 2 3-0, Inupgo 1-Do-
nar 3 3-0, Gem/K 3-DVO 1 3-0, Gem/K 3
kampioen!, WVC 2-Liusna 2 0-3, LUSV
2-VCS 3 3-1, NOVO 3-WW 1 3-0.
Klas 2b: VCS 2-Gem/K 4 3-1, Leython
4-Fadjar 0-3, DVO 2-Orion 3 3-0, Gem/K
4-Fadjar 1 2-2, SKC 2-LISC 1 2-2, Aariv
1—Liusna 1 3-0, S'70 1-Blok 1 0-3.
Klas 3a: Gem/K 6-KPJ 1 0-3, Meerb 1—
Fadjar 2 1-3, DAC 6-S'70 3 3-0, KPJ 1
Donar 4 3-0, KPJ kampieon! Inupgo 2—
Ridderv 2 2-2, Orion 4-LPSV11-3, Gem/
K 6—MVKV 1 1-3, Donar 4-S'70 3 3-0.
Klas 3b: VCO 1-Setumup 1 0-3, RW
3—WVC 3 0-3, Valken 1-SKC 4 2-2, Salvo
1-VCS 4 3-1, Liusna 3-Ridderv 4 3-1,
DAC 5-Leython 5 2-2.
Klas 3c: Blok 3-Gem/K 5 1-3, WW 2—
DAC 8 3-1, Ridderv 3-SKC 3 3-0, SKC 3
kampioen!, S'70 2-NOVO 5 3-1, Aariv 2—
1975 2 Danny Dubbeldeman 1.19.9.
schoolslag j. geb. 1973 2 Laurens van Kam-
pen 1.28.6.100 m. vlinderslag m. geb. 1972 2
Ingrid van Veen 1.12.0. 100 m. rugslag j.
!_3 geb. 1972 2 Erwin Siera 1.13.1. 100 m. vlin-
100 m. rugslag j. geb. 1974 2 Mike van Beu-
kering 1.26.9. 3 Richard Snoeker 1.28.5.
56.5. 100 m. vlinderslag m.o. 16 1 Sandra
Roeberding 1.23.5. idem m.o. 14 2 Ingrid
van Veen 1.17.3. idem jongens 1 Martijn
Busscher 1.17.6. 100 m. vlinderslag m.o. 12
2 Sabine van Nimwegen 1.27.6. idem jon
gens 1 Ronnie Ligtvoet 1.22.7.
Uitslagen Kring B Gouda LZ'86: 100 m.
vrije slag vrouwen 3 Maijan Nieuwenburg
1.08.3. 400 m. vrije slag j.o. 10 1 Dennis
Schouten 5.59.4. 2 Mark Schouten 6.04.5.
100 m. rugslag j.o. 12 2 René Valentijn
1.26.2. 100 m. vlinderslag mannen 3 Vin
cent van Duyvenbode 1.09.3. 100 m. vrije
slag m.o. 16 1 Geralda Boekweit 1.05.5.
Uitslagen Kring B Gouda z.v. Katwijk: 100
m. vrije slag vrouwen 1 Janny Dijkstra
1.Q7.3. idem mannen 3 Jan van Beelen 58.5.
100 m. vlinderslag vrouwen 1 Janny Dijk
stra 1.20.1.100 m. schoolslag j.o. 10 2 Gerco
Steenbergen 1.47.0.100 m. vlinderslag m.o.
12 3 Hester Buys 1.28.6.
Zaalvoetbal
IJshockey
EK junioren te Sofia:
olen-Hongai
3, Italle-Oostenrijk 4-1, Zwitserland-Ja
pan 4-1.
Zaalvoetbalagenda
Gem/K 7-NOVO 4 3-0.
Klas 4a: VCS 5-Orion 6 3-1, VCS 5 kam-
>en!, WW 3-Fadjar 3 3-0, Setumup
(19.30 uur), Cleyn Duin 1„.
gen - Bax (20.00 uur), De Rozet Rozenburg:
De Rozet - Ceverbo (20.30 uur), De Sniep
Waddinxveen: FC Grovo - FC Datarex
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Sportief-Moerkapelle 1-0, Rijnstreek-
WDS 0-2, Siveo-Soccer Boys 2-2, Aarlan-
derveen-Oudewater 1-0, Zwammerdam-
Linschoten 0-0.
CVC 14-24 Aarl.veen 14-14
WDS 15-21 Socc.B. 13-11
Zwamm. 16-19 Oudew. 15- 9
Sportief 15-16 Linsch. 15- 9
Moerkap. 16-16 Siveo 13- 7
Rijnstr. 15-15
12-22 Sportief
r.
Uphe
SVLV 12-18 Valken 2 12- 3
T.Leede 2 13-17 Alphen 2 13- 3
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Wilhelmus-KFC'71 1-6, Haastrecht-Alk-
mania 0-1, SJZ-Texas/DHB 0-6, Bloemhof-
NSV'46 0-0, Oliveo-Groeneweg 1-0.
LEIDEN - Ingrid van Veen en
Erwin Siera, beiden leden van de
zwemvereniging De Zijl/LGB
zijn er zo goed als zeker in ge
slaagd zich te plaatsen voor de
landelijke SPEEDO-jeugdfina-
les.
Bij kring-B wedstrijden in
Gouda, gistermiddag, zwom Re
né Correljé snel op de 100 meter
vrije sic
Tijde:
.lens de plaatselijke Spee-
do-jaargangwedstrijden in het
Vijfmei-bad in Leiden hebben
Ingrid van Veen en Erwin Siera
zich, naar alle waarschijnlijkheid
(definitieve uitslag eind deze
week bekend), in de finale ge-
Deze finales zullen
half mei in Alkmaar worden af
gewerkt. Andere plaatselijke
kanshebbers hebben zich bij vo
rige gelegenheden reeds ge
plaatst.
Van Veen zwom op de 100 me
ter vlinderslag voor meisjes ge
boren in 1972 1.12.0., direkt ge
volgd door Paulien Stastra
1.12.6. Zij tikten als tweede resp.
derde aan.
Siera werd tweede op de 100
meter rugslag voor jongens ge
boren in 1972. Zijn tijd was
1.13.1. Op de 100 meter vrije slag
voor meisjes geboren in 1975
zwom Karin Stastra naar een eer
ste plaats in 1.14.3.
Ook Nancy Kijk inde Vegte
zwom als vanouds. Zij zette de
100 meter vlinderslag voor meis
jes geboren in 1974 naar haar
hand door in 1.17.3. ruim voor
het overige veld aan te tikken.
René Correljé zwom in Gouda
op de 100 meter vrije slag 56.5.
Hiermee was hij twee seconden
sneller dan zijn privé record.
Naast een eerste plaats was dit
tevens een kring-A limiet.
Dennis Schouten deed hetzelf
de op de 400 meter vrije slag voor
jongens geboren in 1975. Zijn tijd
.bedroeg 5.59.4. Ook Geralda
Boekweit werd eerste en zwom
een A-limiet. Op de 100 meter
vrije slag voor meisjes jonger
dan 16 jaar tikte zij aan in 1.05.5.
Er waren voorts eerste plaat
sen voor Sandra Schotsman,
Martijn Busscher, Marco Kerk
vliet en Ronnie Ligtvoet. Voor
uitslagen: zie scorebord.