Bewoner na maand huur achterstand voor rechter 'U reed te hard door het voetje' Werving metaalarbeiders verloopt bijzonder goed CBW wijkt af van eigen regels en afspraken GAB zet mensen aan het werk in Rijnmond Voor vierhonderd kilo aan karpers uitgezet Leidse verenigingen en ateliers komen in school aan Kaasmarkt PAGINA 4 LEIDEN DINSDAG 19 MAART 1985 LEIDEN - De Centrale Boekhouding voor Woning bouwverenigingen (CBW) sleept huurders, die soms slechts een maand huurach terstand hebben, voor de rechter. Dit is in strijd met eigen beleid van de de CBW en met de afspraken die de boekhouding met de wo ningbouwverenigingen hebben gemaakt. door Raymond Peil Dit blijkt uit de gegevens die Piet Kooien, bijgestaan door Aat Nieuwkerk en Jacques Kooien van de Renovatie Adviesgroep (RAG), op tafel heeft gelegd. Uit een over zichtje van Piet Kooien wordt dui delijk dat de huur over februari op 4 maart is betaald. Desondanks grijpt de CBW dit aan om Kooien via de rechter te dwingen deze maandhuur plus ruim 130 gulden invorderingskosten te laten beta len. Volgens de dagvaarding heeft Kooien, die wordt opgeroepen morgenochtend om 10.00 uur voor de Leidse kantonrechter te ver schijnen, 'regelmatig wanprestatie gepleegd tegenover de woning bouwvereniging De Goede Wo ning, waardoor er bij herhaling (huur)achterstand bestaat, thans weer 223 gulden'. En 'aangezien ei seres ondanks aanmaning geen aanzuivering heeft kunnen krijgen en daarom haar huurvordering ter incasso moeten geven', wordt Koo ien nu voor de Leidse kantonrech ter gesleept. Ingelopen "Ik woon er al twintig jaar, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt. Bij andere instellingen komen ze tenminste nog praten als er sprake is van een betalingsachterstand. Of je krijgt een betalingsherinnering", zegt Piet Kooien. Hij heeft zijn huurbetalingen van de afgelopen maanden eens op een rijtje gezet en geeft toe wel eens te laat met betalen te zijn geweest. Maar nooit meer dan zeven weken te laat. Bo vendien heeft hij de afgelopen maanden de - al geringe achter stand ingelopen. Samen met Jacques Kooien en Aat Nieuwkerk heeft Kooien actie ondernomen. Volgens de drie he ren is de deurwaarder in kwestie benaderd en bereid gevonden om contact op te nemen met de CBW. Vervolgens werd een bezoek aan de boekhouding gebracht, waarbij een bankafschrift werd overge legd. Piet Kooien: "De ambtenaar gaf toe dat er feitelijk geen sprake was een huurachterstand. Maar door hun eigen fout willen zij de kosten op mij verhalen". Aat Nieuwkerk: "De rechtzaak gaat door omdat meneer Kooien voor die kosten móest opdraaien". Het contact tussen CBW en deurwaar der werd door de ambtenaar ont kend. "Er zou veel narigheid kunnen worden voorkomen door een meer sociale en sympathieke opstelling van de CBW. Er is hier sprake van een wanbeleid ten aanzien van de debiteuren", voegt Jacques Koo ien eraan toe. Volgens Nieuwkerk staat dit geval niet op zichzelf. "Het komt regelmatig voor. Mensen die niet mondig genoeg zijn of de zaak niet begrijpen worden by verstek veroordeeld". Piet Kooien heeft in december van vorig jaar ook al gemerkt dat de CBW zich niet houdt aan haar eigen beleid. In de dagvaarding wordt Kooien ook voorgehouden dat hij in december vorig jaar een huurachterstand van twee maan den had. Ook toen kreeg hij de deurwaarder op zijn dak. Uit zijn bankafschriften en een uitdraai van de CBW-computer blijkt echter dat hij ook in die pe riode de huur niet meer dan tweeë- neen halve week na de uiterste be- taaldatum heeft overgemaakt. "Mijn inkomen komt halverwege de maand binnen. Dan kan ik mijn huur betalen", verklaart Piet Koo ien. Herinnering Het beleid van de CBW bij beta- lingsachterstanden steekt, volgens directeur A. Lepelaar, als volgt in elkaar. Bij een maand achterstand wordt een herinnering verstuurd, na twee maanden een vriendelijk betalingsverzoek en weer een maand later een dringend verzoek. Na vier maanden wordt de invor dering in handen van de deurwaar der gegeven. Is een huurder al eens eerder veroordeeld wegens lang durige huurachterstand, dan wordt bij een geringe achterstand - bin nen een half jaar na het vonnis - een beroep gedaan op de deur waarder. Kooien ontkent echter nadrukkelijk dat dat bij hem van toepassing is. Piet Kooien toont de dagvaarding die hij, tot zijn verbijstering, ontving na een maand huurachterstand. Op de bank zitten Jacques Kooien (l)en Aat Nieuwkerk van de Renovatie Advies Groep. (foto Holvast) Lepelaar zegt het geval van Piet Kooien niet te kennen. Hij wijst er op dat huurders met de deurwaar der of de CBW een afbetalingsrege ling voor de huurachterstand kun nen treffen. Kooien vindt dat voor een achterstand van nog geen twee maanden volstrekt overbodig. Het bezoek van de Renovatie Ad vies Groep aan de CBW is Lepelaar ter ore gekomen. "Er zijn tien tot vijftien man bij de CBW geweest. Men heeft hen doorverwezen naar de deurwaarder. De meerderheid van hen heeft allerlei kretologie geuit. Ik heb geweigerd met hen te praten. Het is niet mijn gewoonte om individuele huurschulden te bespreken met een gezelschap. Bo vendien is de zaak onder de deur waarder". Beide Koolens zeggen echter met niet meer dan vier mensen bij de CBW te zijn geweest. Dat hun te verstaan is gegeven door een CBW- ambtenaar dat Piet Kooien de invorderingskosten toch moet be talen vondt Lepelaar terecht. "Het gebeurt vaker dat mensen, als de deurwaarder wordt ingeschakeld, Geen commentaar Bestuursleden van de woning bouwvereniging De Goede Wo ning, voorzitter Duivesteijn en tweede penningmeester Diergaar de, weigeren commentaar op de kwestie en verwijzen naar de CBW. "Daarmee zijn bindende afspraken gemaakt", aldus Duivesteijn. Op de vraag of bij gerechtelijke stap pen de woningbouwvereniging niet op zqn minst wordt ingeseind, antwoordt hij ontkennend. Ruzie over haar verven LEIDEN Ruzie over het verven van zijn haar heeft een vijftienjari ge jongen er toe gebracht om weg te lopen. Rond tien uur zondag avond ging hij keurig naar bed, vijf uur later bleek hij spoorloos ver dwenen. De politie werd gealar meerd, maar het was zijn moeder die de jongen de volgende dag vond op de Maredijk. Hij had de nacht elders doorgebracht. Of zijn haren nu wel een kleurtje mogen krijgen, vermeldt de historie niet. Vrouw moet roken in bed lelijk bezuren LEIDEN - Een vrouw is gister morgen met een brandende sigaret naar bed gegaan en heeft dat lelijk moeten bezuren. Rond kwart over elf moet de bewoonster van een huis in de Scholtenstraat zijn inge dommeld en ze had daarom niet in de gaten dat het beddegoed en de matras vlam vatten. Dat had een boven haar wonen de man wel en hij snelde naar be neden. Hij sleurde de vrouw, uit het bed en wierp matras en bedde goed uit het raam. Daarbij sneuvel de nog een raam van een belenden de woning. De vrouw moest met brandwonden aan het been naar het ziekenhuis en later het brand wondencentrum in Beverwijk wor den overgebracht. De bovenbuur man werd voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht, hij had rook ingeademd. Politie haalt man uit kelder aan Hoogstraat LEIDEN - De politie heeft gister avond rond half zeven een man uit de kelders van de Hoogstraat ge vist. De man gaf zich uit voor ama teur-archeoloog en zei te zoeken naar oude voorwerpen. Die kelders worden momenteel gerestaureerd. Omdat hij geen toestemming van de gemeente had, werd de man verwijderd. Het is bovendien ver boden om zelfs op openbaar ter rein doelgericht te zoeken naar ou de voorwerpen. Vrouw aangereden LEIDEN - Een 71-jarige automo bilist heeft gisteren een 29-jarige vrouw van de sokken gereden. Met zijn auto kwam hij uit de Ir. Dries-, senstraat en wilde rechtsaf de Hooigracht opdraaien. Hij zag de fietster die voorrang had over het hoofd en ook zij kon een aanrijding niet voorkomen. Een zwaar ge kneusd been waarvoor ze naar het AZL moest worden overgebracht, was het gevolg. LEIDEN - In een nieuw aangelegd meertje in de Cronesteynse polder zijn vanmorgen karpers uitgezet door de hengelaarsbond Leiden en omstreken in samenwerking met de plantsoenendienst van de gemeente Leiden. In totaal ging er ten behoeve van vissers 400 kilo vis het water in. De hengelaars kunnen overigens uitkijken naar enkele forse vangstenwant onder de vissen die nu zijn uitgezet zaten enkele karpers met een gewicht van tien kilo. (foto Holvast) LEIDEN/LISSE - De werving van metaalarbeiders, die nog deze zo mer aan de slag kunnen in de Rijn mond, door de Leidse en Lissese gewestelijke arbeidsbureaus (GAB's) loopt als een trein. Direc teur Tibbe verwacht dat het aantal van 92 werklozen in deze sector, die voor dit project nodig zijn, 'met glans zal worden gehaald'. De werklozen kunnen aan het werk dank zij de Bedrijfsinvste- ringsregeling Rijnmond (Bir), een overeenkomst tussen de staat en de werkgevers in de Rijnmond. Het Leidse GAB is gevraagd 80 ge gadigden te selecteren. Lisse mag er 12 leveren. Het merendeel van deze mensen krijgt, na een korte aanvullnde scholing, werk bij de bouw van twee grote installaties in de Rijnmond die een hoog rende ment geven bij de raffinage van aardolie. De kans is groot dat het Leidse arbeidsbureau, als het snel de ge schikte mensen kan leveren, in de nabije toekomst nog meer werklo ze metaalarbeiders in het Botlek- gebied aan een baan kan helpen. Het Rotterdamse GAB heeft name lijk laten weten dat de samenwer king met andere arbeidsbureaus in Zuid-Holland, West-Brabant en Zeeland minder vlot verloopt. Volgens Tibbe is er in Leiden en omgeving voldoende belangstel ling onder werkloze metaalarbei ders voor een baan in de Rijn mond. "Of de mensen er inderdaad werk krijgen hangt af van de selec tiemogelijkheden en -criteria, voegt hij er echter aan toe. Het ge west Leiden telt ongeveer 900 werkloze metaalarbeiders. LEIDEN - De 'Kaasmarktschool' aan de Hooglandse Kerkgracht als cultureél verzamelgebouw voor Leidse kunstenaars en verenigin- LEIDEN - Hard rijden. Nadat ik ooit eens bij iemand in een auto heb gezeten die pas een James Bond film had gezien, en in na volging van 007 probeerde om in een noodgang over een sloot te vliegen met zijn voertuig, begin ik te beven zodra een automobi list echt hard gaat rijden. Ik wil niet nog een keer met m'n kop in een mestvaalt terechtkomen. Wat blijft is de fascinatie voor snelheid. Waarom rijdt men te hard? Er zijn verschillende rede nen, maar de meest voor de hand liggende is: de angst om te laat te komen. En dat is een absurde angst, want we komen namelijk altijd te laat. De hardrijder staat hier echter niet hij stil: hij haat stilstaan im mers! (Zou hij rustig in z'n stoel kunnen zitten, hij zou misschien eens kennis kunnen nemen van de fabel over de haas en de schildpad. Brengt hem ongetwij feld op andere gedachten, dat verhaal). Wie het leven van de hardrijder wil bestuderen, moet in het kan tongerecht zijn, aldaar maak je kennis met verschillende soor ten snelheidsovertreders, dat wil zeggen: met hardrijders die zich zelf op verschillende manieren verdedigen. Zo is er altijd wel iemand die er op wijst dat het een uitzondering betrof: hij moest die ene keer wel, want - en dan volgt bijvoor beeld het verhaal over een fami lielid dat op sterven lag, die dag. (Het wachten is op de man die een bekeuring kreeg omdat hij op de snelweg reed in een tempo van 10 kilometer. Waarom zo langzaam? Er lag een familielid op sterven in het ziekenhuis. Daarom). Er is nog een categorie waarbij we even zullen stilstaan: de snel le Henkies, de zakenlieden en vertegenwoordigers, de lieden die ze hebben wijsgemaakt dat tijd geld is. In het kantongerecht kom je ze regelmatig tegen. Haast hadden ze, inderdaad, maar wat had de rechter dan ge dacht, want - volgt het verhaal van de verdachte die gisteroch tend terechtstond omdat hij vo rig jaar op 1 mei te hard had gere den in Leiderdorp. Gegiechel 170. Meneer had het gaspedaal met recht laten 'zingen'. Tijdens de zitting bleek bovendien dat het niet de eerste keer was ge weest. De rechter las het befaam de lijstje voor en dat betekent dat we met een snelheidsmaniak te maken hebben, iemand die als hij gepensioneerd is een boek kan schrijven over de interieurs van Nederlandse kantongerech ten. Waarom zo hard, wilde de kan tonrechter weten. "U dacht toch niet dat u tijd won, is het wel? Ik bedoel, rekent u het maar eens na. Wellicht scheelt hard rijden u vijf minuten, veel meer zal het heus niet geweest zijn. Wat heeft u er dus aan?" Ja, daar stond-ie! Meneer was directeur. "Ik stel me bij een directeur altijds iets anders voor", begon de officier van justitie. "Ik denk dan aan ie mand die in een groot gebouw, achter een groot bureau zit". Te veel naar Dallas Dynasty geke ken, die man. Maar goed, de di recteur vertelde dat-ie veel door Nederland moest pendelen om dat hij het beheer had over twee fabrieken. "En u bent wel hardleers hè", vervolgde de officier van justitie. "Bovendien: wat u zegt over om standigheden is volgens mij niet waar. Niet de omstandigheden, maar het voetje - daardoor reed u te hard". Waarna hij toekwam aan het formuleren van zijn eis. En die bezigheid was de officier bijna noodlottig geworden. "Ik had ge dacht aan een geldboete van tienduizend gulden", zo sprak hij. Tienduizend gulden! De offi cier merkte alras dat hij een ver gissing had gemaakt. Flus veran derde hij de boete in 1000 gul den, maar dat ging gepaard met zoveel gegiechel dat we even voor zijn leven vreesden. De rechter had trouwens ook plezier - evenals de zaal - maar was on dertussen ook de verdachte niet uit het oog verloren, zodat hij kon opmerken: "U schrok er niet eens van, geloof ik". Ontzegging Nadat de officier zich had be- gen. Dit plan van het college van B en W dat in oktober al werd aange kondigd, blijkt levensvatbaar te zijn. De komende tien jaar wil het col lege het schoolgebouw bestemmen voor culturele en educatieve doel einden, met nadruk op atelierbe stemming voor Leidse kunste naars. Ook amateur-toneelgezel schappen kunnen hier onderdak krijgen, evenals een grafisch ate lier. Verder wordt gedacht om het Leids Educatief Centrum, dat nu nog aan de Nieuwe Rijn zit, er te huisvesten. Met dit voorstel hopen B en W tegemoet te komen aan de onlangs gesignaleerde huisvestingsknel punten in de culturele sector. Het plan, waarmee een bedrag van drie ton is gemoeid, zal donderdag wor den besproken in de diverse ge meentelijke commissies. Pand gekraakt aan Cobetstraat LEIDEN - Het pand Cobetstraat 1 is dit weekeinde door twee jongens en twee meisjes gekraakt. Het pand is eigendom van de gemeente en bestaat uit een aantal onderde len: een transformatorhuis, een ga rage en een dienstwoning. Het stond leeg sinds december '84 en de gemeente probeert het pand te verkopen. Er is een aanstaand ko per te zijn, maar justitie wilde niet direct tot ontruiming overgaan. De gemeente zal dus, wil het ontrui ming van het pand willen, een kort geding moeten aanspannen. door Wim Brands vrijd van zijn bakvis-rol vervolg de hij zijn eis: tien maanden voorwaardelijk ontzegging van de rijbevoegdheid of bij niet betalen - twintig dagen zitten. De rechter nam deze eis niet over, maar veroordeelde de ver dachte tot een boete van 1000 gulden waarvan 500 voorwaarde lijk en een voorwaardelijke ont zegging van de rijbevoegdheid van tien maanden waarvan vyf voorwaardelijk. Natuurlijk mompelde de ver dachte dat het wel een zware straf was, maar ondertussen! On getwijfeld dacht-ie: ik ben de dans mooi ontsprongen. En mis schien heeft hy op de gang daar om wel een dansje gemaakt, of nog mooier: een zogenaamde kuitenflikker geslagen. Burgerlijke Stand LEIDEN - Geboren: Lisa Anne, dv. J.W. Stuijfzand en M.M.J. van Doornik; Joannie, dv. I.M.E. Veltman; Arwind Bi- nayak, zv, S.S. Gadien en I. Basgiet; Ar jan Herman us Martien, zv. H Kluivers en M. Kramer; Sanne Ronel, dv. H.A.T.M. Verhagen en M.J. Geurds; Adil, zv. M. Maètoug en O. Ferchachi; Danny Christopher, zv.P. Molenaar en A.C. Stoffer; Janna Klazina Antje, dv. J. Schaap en D. Panié; Denise. dv. J. van Berge Henegouwen en J.M.C. Voor- douw; Maurits Frederik Johan, zv. F.W.J. Annegarn en C.L.M. Meershoek; Gerben, dv. A.J. van Driesum en J.M. -ij; Robert Peter, zv. P.H.E. Bartholo mew en L.R.L. Ehrlich; Thi Kim Oanh, dv. N.Q. Nguygen en G. Pan Thi; Nico las Wilhelmus Johannes, zv. N.P.C.M. van Hage en E.C. Mesker; Mariëlle, dv. A. Houwaart en L.A.M. Blonk; Sander, zv.M.J. van Haastrecht en E.H.J. Molen kamp; Margaretha Johanna Maria, dv. R.A.M. Schouten en M.C. Halsema; Pie- ter Dirk, zv. P. Ouwehand en W.P. van Duijn- Bonny Johanna Maria Cornelia, dv.P.C.W. de Mol en R.E.L. Chaudron; Frederik Pieter, zv.F.P. de la Rie en J. Hermsen; Monique, dv. L. de Jong en W. Kooien; Carine Melissa, dv. M. Var- kevisser en M.E.M. Lexmond; Johan nes, zv. G.J. van Vuuren en M.N. Varke- visser; Emilie Sophie Caroline, dv. P.H. Ottervanger en O.M. de Ruijter; Onno Dirk, zv. G.C.M. Broekmans en Y.J. de Roode; Eva, dv. C.M. van den Bosch; Theodorus Hubertus, zv. TH. van Schooten en M. Eiting, Stefan Chris- tiaan, zv. T.H. van Schooten en M. Ei^ ting; Christiaan Maryn, zv. M. Gujjt N.J.P den Ende; Antje, dv.P. Eikelenboom en J. van Berkel; Natasja, dv. C.P. jankowy en K.Z. Niedziela; Bram, zv. T. van Or- mondt en G. de Lang; Farid, zv. M. Ab- dales en F. Lamriti; Laurens, zv. A.J. Piekaar en W. Flippo; Annemarie, dv. W.J.M. Speel en W.M. Diemei; Jennifer Bernadine Petronella, dv. C.P.G. Borst en E.J. Hamaker; Sanne Christine, dv.W.H.A. van Kampen en E.A.M. Alke made; Lisa Johanna Maria, dv. C.T.G. Borst en J.M. Wassenaar; Shady Jeffrey, zv. H.M. Beek en M. Samawi; Wilco. zv. W.L. Masurel en C.J. van Baarle; Ma- chiel Johanan, zv. P.. van der Plas en C.J. van Beelen. Marloes Anna Elisabetn, dv. P. G. Mostert en M. F. Foks; Hester Gi- sette Hasina, dv. J. J. van den Tol en I. J. van der Plas; Mariska, dv. J. Franse en M. J. C. Tisseur; Ali, zv. B. Aït Baha en K. Fahmi; Anna Lisa, dv. H. Messema- ker en A. A. Schaap; Rebecca, dv. G. A. Vollering en M. A. de Bloois Goojers; Simon Jelle Benjamin, zv. J. J. J. M. Posthuma en A. J. Warnink; Jürgen Pie ter, zv. Y. E. Parami; Anthony Theo- door, zv. A. van der Niet en E. C. M. Hoogervorst; Anna, dv. M. Kuijt en H. J. van Beelen; Wendy, dv. J. Kraaijenoord en L. van den Hoonaard; Alexander Ja cobus Comelis, zv. J. van Duyn en C. Guijt; Christiaan Job Jacobus, zv. C. P. C. Breemer ter Stege en A. M. van der Helm; Ingrid Elizabeth, dv. A. Marque- nie; Brigitte, dv. J. M. van der Zwet en M. H. S. Wijling; WiUemina, dv. W. Was senaar en A. P. Scheepmaker; Sara Pe tronella, dv. G. J. Baaij en G. Kromhout; Denise Rolinka, dv. J. W. Montagne en K. E. Mosselaar; Hans Xander, zv. H. van Reenen en E. M. Weijers; Henricus Comelis Gerardus, zv. H. W. M. Bots en A. M. E. Morsch; Mattheus Comelis Jo hannes Maria, zv. P. L. J. van den As sem en T. I. G. Koemans; Lysanne Ma- rije, dv. H. Heikens Pleizier en R. T. Sonsma; Femke Yvonne Ingeborg, dv. J. Dortmundt en S. Fruhwirth; Astrid Saskia, dv. C. J. Gallacher en A. M. B. Nierop; Camiel, zv. N. A. Aarts en M. J. Choufour; Alexander Remko Theodo rus Simon, zv. J. J. A. van Gent en H. M. J. Rewyk; Hanane, dv. M. Abba en L. Tahiri; Joris, zv. G. H. M. Henquet en E. T. E. van Buijtenen; Mirjam Indra, dv. L. A. P. Huijgen en A. I. H. Vreeburg; Davey Franciscus Gerardus, zv. P. G. van Duijn en J. Teske. Gehuwd: M. Vreeken en Y. Koppier; K.P. Sinke en M.R.K. Melissant; J.H. Verschoor en G.M. van der Linden; A.R. •Parlementier en H. van Schaik; E.A. Bergsma en U. Moeke; P. van Klaveren en A.F. de Groot; P. Dubbelaar en S. Leupe; M. Haykir en M. Bulak. Hengelsport De Ruisvoom viste de tweede wedstrijd in de Ringvaart. De vangst was zeer slechtslechts vier deelnemers haalden niet lou ter tevergeefs hun hengel op. Uit slag: 1 L. Klein 1650 gram-3 stuks, 2 J. Nieuwenburg jr. 925-2, 3 W. de Roode 700-1, 4 J. Ciere 550-1. De Gulden Voorn viste een wedstrijd in Zaandam. Uitslag: 1 G. Harland 7280 gram, 2 H. van Alphen jr. 6670, 3 M.P. Hoogka mer 3600,4 T. v.d. Meer 3460,5 W. Lardee 3170, 6 T. Smit 3030, 7 B. Velthuijzen 2340, 8 H. van Al phen sr. 1150. Rugklachten Deze week begint opnieuw een cursus 'ruggesteun', die tot doel heeft meer inzicht te geven in rugklachten en wat patiënten daar zelf aan kunnen doen. Me dewerking wordt verleend door een orthopaedisch chirurg, een psychologe en twee fysiothera peuten. In vijf avonden te begin nen aanstaande donderdag) gaan zij in op de bouw van de rug, begrippen als hernia, ischias en spit, de rol van de spie ren, emotionele aspecten en de waarop men het beste de rug kan gebruiken. Voor meer in formatie: praktijk fysiotherapie Van der Stegen/Pans, Lange- gracht 165, tel. 216525. Volksdansen Clubhuis Matilo, Zaanstraat 126, houdt vrijdagmiddag een volksdansinstuif voor ouderen, onder leiding van Ger Elsenaar. Aanvang twee uur. Belasting Belastingambtenaren zijn vrij dagochtend van negen tot twaalf uur aanwezig in buurtwinkel Brandewijn, Vrouwenkerkkoor- straat 5, om te helpen bij het in vullen van belastingformulieren. Belangstellenden moeten dan wel zorgen dat ze de benodigde infor matie bij zich hebben. Voor pro blemen op het gebied van uitke ringen, huisvesting, ontslag enz. kan men eveneens in deze buurt winkel terecht, dagelijks van elf tot drie uur.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 4