Voorschoten te duur uit met Starren burg Wassenaar vergoedt deel verlies noodlijdende woningbouwvereniging Voorschoten wil 2000 mail trekken Leiderdorps 'Filmhuis' mag niets prijsgeven.. Kroon vernietigt contract grond Oegstgeester PPR wordt 'praatpaal' Nieuwkomers al meteen verliefd op 'leuke groene' Zoeterwoude Apparatuur uit auto's gestolen Bouw Weteringpark loopt geen extra vertraging op jwst PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 19 MAART 1985 Agenda LEIDERDORP - Leiderdorp is een filmkring rijker, 'Film huis'. De activiteitencommissie Muzenhof heeft een filmkring in het leven geroepen om mo gelijk te maken dat er in het cultureel centrum de Muzenhof in Leiderdorp zonder proble men films kunnen worden ver toond. Welke films dat zijn, dat blijft bij het Filmhuis een ver rassing. Morgenavond is er een avond voor volwassenen, ter wijl niet bekend is om welke film het gaat. Althans niet voor al die mensen die hierover van te voren geen bericht hebben gekregen. De heer J.M. Tieken, voorzit ter van het bestuur van de acti viteitencommissie Muzenhof, over deze verwarrende situatie: "In februari zouden we voor de kinderen 'Annie' draaien. We kregen toen van de verhuurder te horen dat de producent van de film de vertoning ervan ver bood. We hebben nog wel voor een andere film kunnen zorgen, maar toch. Het probleem was, dat we niet publiek mochten maken welke films we op wel ke tijden vertoonden. Toen is ons als oplossing voorgehou den om de films in besloten kring te vertonen". De filmkring stuurt nu aan een bepaald aantal geïnteres seerden het programma van de te vertonen rolprenten. De die morgenavond ko- betalen een entreeprijs, de prijs van het lidmaat schap van de kring inbegrepen is. Tieken: "We moeten maar eens zien hoe het nu gaat. We krijgen hierdoor waarschijnlijk wel een selectiever publiek. Voor de film van morgenavond hebben we honderdvijftig pro gramma's verstuurd". De films die tot nu toe in het centrum vertoond zijn, hebben altijd een flink aantal kijkers getrokken. Vooral bij kinder films is dé opkomst goed, vaak rond de honderd vijftig kinde ren. Films voor volwassenen worden vaak door ongeveer vijftig mensen bezocht. Tot de zomer staan er nog vier films op het programma, één voor kinderen op dertien april en drie voor volwassenen. Morgenavond dus en op acht tien april en 23 mei. Tieken: "Er zijn ook plannen om van de filmla-ing een stich ting te maken, we hebben daar over al bij de notaris geïnfor meerd. Overigens mogen we dan nog niet publiceren welke films we gaan vertonen". WASSENAAR - De Wassenaarse woningbouwvereniging St. Willi- brordus krijgt steun bij het gele den verlies van acht ton. Na een opmerkelijke ommezwaai van de VVD-fractie ging de gemeenteraad gisteravond unaniem akkoord met het verlenen van een financiële bij drage voor het verlies, dat de bouw van de projecten Wiegmanweg en Ter Weer opleverde. In totaal zal de gemeente ruim 250.000 gulden voor haar rekening nemen. De woningbouwvereniging heeft, twee oorzaken genoemd voor het geleden verlies: tegenvallende ar- chitectenkostén (Wiegmanweg) en onverkoopbare koopwoningen. Woningen, die juist waren ge bouwd om de kosten van het pro ject (Ter Weer) te drukken. Aanvankelijk onthield WD- fractievoorzitter Aptroot gister avond zijn goedkeuring aan het voorstel van burgemeester en wet houders om St. Willibrordus te steunen. "Het is niet zozeer de fi nanciële kant van de zaak die ons hiertoe brengt als wel de positie Hij hamert... WASSENAAR - Tot verbazing en vreugde van het kwartet wethou ders blijkt de nieuwe burgemees ter van Wassenaar, P.H. Schoute, de voorzittershamer met grote voortvarendheid en ongelimiteerd enthousiasme te hanteren. Na een 'hamerloos' burgemeester Staab- tijdperk zijn er duidelijk andere tij den aangebroken. Na elk agenda punt klinkt een droge tik van de hamer op de notehouten tafel. De wethouders Greep en Coche- ret de la Morinière konden hun ple zier gisteravond nauwelijks ver hullen. Overbodig te vermelden dat de eerste raadsvergadering onder Schoute's hamer zonder inciden ten verliep. van de woningbouwvereniging en haar relatie met de gemeente", mo tiveerde Aptroot het WD-stand- punt. "Aangezien hier nog geen duidelijkheid over is kunnen wij niet akkoord gaan", oordeelde hij. Ook in de onlangs gehouden raadscommissie financiën bleek de liberale fractie weinig voor de ge meentelijke steunactie te voelen. In mindere mate gold dit eveneens voor dA CDA-fractie. Gisteravond bleken de christen-democraten échter overtuigd te zijn van de re delijkheid van het verzoek. Waarschuwing Overigens deed CDA-woord- voerder Speelman dat niet zonder een waarschuwing voor de toe komst mee te geven: "De les is dui delijk, er dienen goede afspraken te komen tussen gemeente en wo ningbouwvereniging", zo zei hij. Verder pleitte Speelman voor een doelmatiger bewaking van het budget. Na een kort betoog van wethou der Barning ("Ik ga u niet ver moeien met het herhalen van standpunten en verslagen van ge sprekken") en wat opmerkingen van wethouder Cocheret de la Mo rinière, bleek de WD al door de knieën te zijn gegaan. Aptroot stel de dat zijn partij iets geruster was geworden, nu het college had toe gegeven dat men lering heeft ge trokken. Blij was hij ook met de belofte dat er een debat komt over de relatie tussen de gemeente en de bouwverenigingen. "Voor ons is het belangrijkste dat het niet weer gebeurt", aldus Aptroot. Raadslid Nieuwenhoven (D'66) speelde op ironische wijze in op de beralen: "Ik ben blij dat de WD- fractie toch nog ruimte heeft ge vonden om het voorstel te steu nen", zo zei hij tot grote hilariteit van zijn collega-raadsleden. VOORSCHOTEN - De gemeente Voorschoten heeft teveel betaald voor een stuk grond van 7.000 vierkante meter achter de Essenlaan, waarop een gedeelte van de nieuwbouw wijk Starrenburg moet komen. Wordt in het vier jaar geleden gesloten contract een prijs genoemd van 17,50 gulden per vierkante meter, de Kroon vindt dat de gemeente niet meer dan 12,50 mag betalen per vierkante meter. OEGSTGEEST - De vergade ringen van de steunfractie van de Oegstgeester PPR zijn vanaf vanavond openbaar. Elke maand is er voortaan op de maandag- of dinsdagavond voorafgaande aan de gemeenteraadsvergadering de gelegenheid om mee te den ken over de 'radicale gemeente politiek'. Bovendien zal de PPR tijdens deze bijeenkomsten in het gemeentehuis een bepaald onderwerp verder uitdiepen. Vanavond zal speciale aandacht aan de scholen in Oegstgeest worden besteed. Behalve de voorbereiding van de steunfractie op de gemeente raadsvergadering, wil de PPR tij dens de maandelijkse openbare fractievergaderingen een 'praat paal' zijn voor iedereen die iets wil weten. Op het 'spreekuur' kunnen bijvoorbeeld problemen met een uitkering, het verkeer en andere zaken worden voorge legd. De bijeenkomst begint om half negen in het gemeentehuis. DINSDAG Leiden Zaailing - Hooigracht 41, bijeenkomst alternatieve (genees)middelen, 20 ui Oud-Katholieke Kerk - Zoeterwoudse- singel, oecumenisch avondgebed, 19- 19.30 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'Stranger than ^vradise', 20 en 22.15 u De Twee Sle.#ls - Rijnsburgersingel 55, informatieavond, 19-21.30 uur. Voorschoten Lindehoeve - Burg. v.d. Haarplein, jon- gerencafé, 20-0.30 uur. Oegstgeest Gemeentecentrum - Lijtweg, informa tie-avond over Braziliaans Amazone-ge bied, 20 uur. Wassenaar Jongerensoos Tent - Van Zuylen 1 Nijeveltstraat, optreden dichter, 21.30 WOENSDAG Leiden K&O-gebouw - Oude Vest, kinderfilm middag, 14.30 uur. Oegstgeest Merodestraat/Nijhofstraat - planten bo men voor 'Boomfeestdag'. 10.30 uur. APOTHEKEN Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 211611. Apotheek Kok, Topaaslaan 15, Leiden, tel. 763439. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. Ze heeft het contract dan ook ver nietigd. Dit betekent dat de ge meente opnieuw rond de tafel moet gaan zitten met de eigenaar van de grond, de Leiderdorpse te ler B. Hoogendoorn. Wanneer zou blijken dat deze niet akkoord gaat met de lagere prijs, begint ze wel licht een onteigeningsprocedure. Ze heeft de grond nu eenmaal hard KWART EEUW DOMINEE - Offi cieel is de Voorschotense dominee A.K. van der Schoot morgen pre cies 25 jaar dominee. Het jubileum wordt echter zondag gevierd tij- dehs een zangdienst in de Dorps kerk. Tijdens deze dienst, die om drie uur begint, zullen vertegen woordigers van kerkvoogdij, ker- keraad, diaconie, gemeente en der gelijke de dominee en zijn vrouw toespreken. Jongerenmanifestatie op komst VOORSCHOTEN - Ook Voorscho- tie, zo was de werkgroep ten zal merken dat 1985 jongeren- van mening tijdens een oriënteren- jaar is. Gemeente en jongerenorga- de bespreking, nisatiés zijn druk bezig met het voorbereiden van een grootse ma nifestatie. Subsidie Mogelijk wordt deze op 31 au gustus georganiseerd, op het gras- Op dit moment zitten in deze werkgroep vertegenwoordigers Lindehoeve' of op het ijsbaanter- {JLY' rein Nadeel van Here laatste nlelc lende jongerenorganisatie), jonge- nathet^leegzal itfkln wLn fencentrum 'De Lindehoeve', neer de verachte 1.500 tot 2.000 h» jongeren komen opdagen, aldus He^de Jeugdraad, de nodig: de voorbereidende werk- afronding van dit gedeelte kan zaamheden voor de nieuwbouw- worden begonnen met fase twee van de wyk: gelegen tussen Vliet, Rouwkoopsloot, Veurseweg en Het'is namelijk de bedoeling dat een boerderij tegenover de Rosen- ïn 1989 de eerste woningen worden burgherlaan. Hier kunnen maxi- opgeleverd, op of nabij de grond in maal 800 woningen komen. Omdat kwestie. In totaal moeten op het Voorschoten de eerste vijftien jaar gebied achter het Roucooppark n|et zoveel woningen nodig 500 woningen komen, de laatste heeft, kan de wyk ook na 2000 de hiervan zal in 1994 klaar zijn. Na de woningbehoefte stillen. Hieltje lichten In een eerste reactie zet de teler Hoogendoorn enkele flinke kantte keningen bij het vernietigen van het contract. Hij vat het op als "hieltje lichten" en brengt uit dat "dit nog nooit vertoond is". "De verkoopprijs is gebaseerd op het geen de taxateur van de provincie heeft getaxeerd", voert hij aan. "Als provincie en Kroon die prijs gaan afwijzen, vraag ik me af: waar is de overheid mee bezig?" Hoe de Kroon aan de prijs komt is hem dan ook geheel onduidelijk. Hij is echter bang dat gekeken is naar de huidige staat van de lap. Die is niet zo florissant, omdat Hoogendoorn de grond niet meer heeft gebruikt na de verkoop "op speciaal verzoek van de gemeen te". Door het niet-gebruiken van de grond heeft Hoogendoorn overi gens een renteverlies geleden van ongeveer 30.000 gulden. Of hjj nog gaat proberen dit bedrag terug te krijgen via een schadeclaim, weet hij nog niet. Daar moet hij eerst een nachtje over slapen. Ook zijn onderhandelingsstrate gie moet hij nog bepalen. Nu kan hij nog niet zeggen wat hij van de prijs van 12,50 vindt. Hij laat het bij de mededeling dat de prijs van een tijd Hoe 'leuk' de nieuwe 2tieterwoudenaren het dorp vinden blijkt niet uit deze foto. Onverschillig onderuitgezakt luisteren CD A-raadsleden en nieuwkomers naar de voorlichting van B&W. (foto Holvast) Mediaspecialist naar Oegstgeest OEGSTGEEST - Tweede Kamer lid Aad Kosto, mediaspecialist van de PvdA, komt volgende week naar 17 50 was opgesteld Oegstgeest. Hij praat op uitnodi- reCessie. Een recessie "die nu wat CDA-jongerenorganisatie en de PvdA- en PSP-jongeren. De kans bestaat echter dat ook halen door de dag te beginnen met andere organisaties zullen reage- organisator Harrij Zweekhorst. Hij denkt dit aantal te kunnen een "trekker": een bekende pop band of theatergroep la het Goe- ren op een oproep in 'Wapenfei ten', de vocrlichtingspagina van de ging van de plaatselijke Partij de Arbeid aanstaande maandag over de turbulente ontwikkelingen op tv-gebied. Abonnee-tv, een derde net, satellieten, inspraak op de ka bel, de Mediawet: het kan allemaal aan de orde komen tijdens de bij eenkomst, die ook als ledenverga dering is bedoeld. Maar ook niet- leden zijn welkom, vanaf kwart over acht in 'De Roode Leeuw'. opgetrokken i de Doel, het Klein Orkest, Proloog gemeente. De Voorschotense jon- of het Werktheater. Na deze trek ker moet dan iets "cultureels, crea tiefs en informatiefs" losbarsten. Immers, het doel van de dag is om via saamhorigheid en vermaak tuur. jongeren (van 15 tot 25 jaar) aan het denken te zetten, onder meer de volgende thema's: werkloosheid, racisme me. Ook politieke partijen of geren hebben tot eind april de tijd. Dan moet de subsidie-aanvraag binnen zijn bij het ministerie van welzijn, volksgezondheid en cul- VALKENBURG - Het Valken- werken, burgse PvdA/PPR-raadslid Anne- fascis- ke van den Broek-Westerink wordt of in- donderdag in Den Haag geïnstal- stellingen zouden zich daarmee leerd als lid van de Provinciale Sta- LEIDERDORP - Uit vier auto's in Leiderdorp is de afgelopen nacht de geluidsapparatuur gestolen. Het ging daarbij in alle gevallen om de duurdere automerken. Van twee s huidige media-bestel, en die te auto's aan de Hoogmadeseweg en combineren met wat de toekomst en van twee voertuigen op Sijpestein techniek ons brengt". (foto anp> werden de ruiten opengebroken. Zelf meldt het partijbestuur over deze avond dat het "zaak lijkt om in deze turbulente tijden op zoek te gaan naar waardevolle dingen ZOETERWOUDE - Nieuwe inwo ners van Zoeterwoude zijn over het algemeen zeer te spreken over het wonen binnen de gemeentegren zen van het groene dorp. In de meeste gevallen blijkt het niet zo moeilijk contacten te leggen met dorpsgenoten en op te gaan in het verenigingsleven. Ondanks de geo grafische spreiding van de ver schillende dorpsdelen vindt men Zoeterwoude in het algemeen "een leuk dorp". Gisteravond kregen de nieuw bakken Zoeterwoudenaren de ge legenheid de gemeente beter te le ren kennen. Het gemeentebestuur had daarvoor een burgeravond georganiseerd. Doel van de avond: een bijdrage leveren aan het tot stand komen van een goede com municatie tussen burger en be stuurder. Een tiental nog geen jaar in Zoeterwoude wonende burgers had gehoor gegeven aan de uitno diging voor deze avond. Burgemeester en wethouders de den hun best Zoeterwoude in een zo goed mogelijk daglicht te stellen bij de aanwezigen. Onder hen wa ren ook wat andere belangstellen den en van de gemeenteraadsleden was de voltallige CDA-fractie pre sent om hun visitekaartje af te ge ven. Uniek Volgens B W is het prettig wo nen in Zoeterwoude. Het dorp kent bijvoorbeeld geen belastingverho ging en dat is volgens wethouder van financiën, A.R. van der Hey- den, "uniek in de wijde omg en misschien wel in heel Neder land". Ook werden de nieuwbak ken inwoners van Zoeterwoude ge wezen op het rijke verenigingsle ven en op de veertien verschillen de soorten sporten die men kan beoefenen. Liefhebbers van zingen zitten in Zoeterwoude meer dan goed. Er zijn maar liefst tien ver schillende zangkoren. Behalve een 'reclame-bood schap' met alle positieve kanten van Zoeterwoude, gaf burgemees ter Houdijk ook wat 'gewone' in formatie. Zo vertelde hij waar gas, licht en water vandaan kwam, dat de brandweer bij brand uit Leiden moet komen en dat het naburige Stomp wijk over niet al te lange tijd onder de gemeente Zoeterwoude zal vallen. Als we het gemeentebe stuur moeten geloven, zullen die 1800 Stompwijkers een gat in de lucht moeten springen van vreug de om bij dat mooie Zoeterwoude te worden ingedeeld. De nieuwe Zoeterwoudse bur gers zijn sinds gisteravond in elk geval weer wat meer 'ingeburgerd'. Veel te vragen hadden ze niet meer na de gedegen voorlichting van de kant van de gemeente. Zoeterwou de was en bleef 'een leuk dorp'. WARMOND - Geboren: 7 jan. Marlies B.C. d/v Beugelsdijk P.W.M. en Heems kerk I.C.M. 7 jan. Jort z/v Van Rijnswou N.B.A. en Prinsen R.M. 12 jan. Rosalinda A. d/v Munneke G. en Koek S.M. ZOETERWOUDE - Geboren: Barten, Nicole 24 feb. 1985; Borst, Linda 3 mrt 1985; Centen, Niels Johannes Hendri- kus 3 mrt 1985; Ammerlaan, Linda Ma ria Agnes 23 feb. 1985. Gehuwd: 28 feb. 1985 Hogervorst, Evert 4 okt. 1958 met Bensdorp, Corne lia Maria 21 okt 1961; 27 feb. 1985 Klein- lugtebeld, Gerrit Jan 24 okt. 1961 met Koole, Arendine 8 sep. 1961. Overleden: 25 feb. 1985 Koot. Johan- 1892; Pont, Willem Johannes 13 2 LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES kunnen belasten, bijvoorbeeld ten van Zuid-Holland voor de Par- vanuit stands aan de rand van het tij van de Arbeid. Zij volgt B. van 't terrein. Hot Oud Strijders Legioen Laar op die burgemeester is gewor- en de Centrumpartij sullen echter den van een herindelingsgemeente worden geweerd van de manifesta- In de Krimpenerwaard. Cultuurcafé Nadat er een tijdlang 'gezelllg- Zomerkampen WASSENAAR - De ontwikkeling van het project Weteringpark in Wasse naar loopt geen extra vertraging op. Aanvankelijk dreigde dat te gebeu ren, omdat de plaatselijke WD 'dwars lag'. Daardoor zou het eerste deel van het project, de realisering van 195 woningen, al enkele maanden langer op zich laten wachten dan de bedoeling was. Oorzaak: de WD wilde niet akkoord gaan met een voorstel om geld beschikbaar te stellen voor de architecten van het bouwplan. In hetzelfde tieweken: voorstel wordt ook gevraagd om instemmen met enkele uitgangspunten fietstrektocht, zeil Platform Het Platform Zoeterwoude biedt aanstaande donderdag de gelegenheid om te kaarten en bin go te spelen. Van tien tot twaalf 's ochtends is 'Ons Huis' aan het Kosterspad weer het onderkomen vaa het Platform. Overigens heidscafé' is gehouden komt het wordt er voorafgaande aan 'de Voorschotense jongerencentrum gediscussieerd De Lindehoeve nu voortaan op donderdagavond met een 'cul tuurcafé'. Daarin passen aktivi- idee hebben voor Platform, kun- teiten als optredens, een tentoon- nen zich melden bij de heer Koe- stelling of een informatie-avond, voet, Van Banningstraat 33, tele- Rustig een drankje drinken blijft foon 2618. ----- - De Stichting Jeugd- en Jonge renwerk Oegstgeest organiseert deze Modeshow i het woningbehoefte- ouders) die er iets over willen we- 1 het project. Dat terwijl de liberalen pas het Weteringpark willen praten als de resultaten onderzoek in Wassenaar bekend zijn. Uiteindelijk kwam men gisteravond tijdens de raadsvergadering tot een compromis. Het krediet wordt nu al verstrekt, maar pas in een later het 'kampspreekuur' tussen stadium zal men zich over de opzet en inrichting van het bouwplan uitla- uur en half acht. Bellen B aOudere Oegstgeestenaren krij- weêr diverse vakan- gen aanstaande vrijdag de nieuwe boerderijkamp, mode voorgeschoteld. De Stich- tenten- ting Welzijn Ouderen Oegstgeest de uitgangspunten van kamp bijvoorbeeld. Kinderen (en houdt vanaf tien uur 's ochtends modeshow in het Diensten ten. ten kunnen elke donderdagavond centrum aan de Lijtweg. De kle- bij de SJJO langskomen tijdens ding die wordt getoond kan 's middags eventueel worden ge past. Mensen die willen komen en nodig hebben of willen mer 071-154773 kan ook. blijven eten moeten dat van tevo ren even laten weten. Een tele foontje naar nummer 175268 is voldoende. Cabaret Kabaret Jota speelt morgen avond bij Relax Oegstgeest in ge bouw Taberna aan de Juliana- laan. De voorstelling, 'Tegen wind', bevat veel aspecten van het dagelijks leven: lef, slapte, hmor, paniek en angst worden op komische wijze gespeeld. Aan vang half negen. Brazilië-avond De wereldwinkel Oegstgeest or ganiseert vanavond een informa tie-bijeenkomst over het Amazo negebied in Brazilië. Fabio Poel- hekke, een man die een half jaar in dit gebied woonde, zal praten over de economische aspecten en sociale gevolgen van het ontgin nen van het Amazone-oerwoud. Ook gaat hij in op de gevolgen die dat voor het milieu heeft. De avond begint om acht uur in het Gemeentecentrum aan de Lijtweg ABONNEMENTEN SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, per jaar, aan huis bezorgd 250,90 per post (binnenland) f 345,20 per kwartaal, aan huis bezorgd 65.70 per post (binnenland) 89,30 (071)144941 per maand, aan huis bezorgd 22,10 (maandabonnement alleen mogelijk met lingen ma.-vrij. van 8.30-17. NABEZORGING automatische betaling), losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra trix 1 aaqa 1 ti®"en incassokosten. (071) 144941 Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode -vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 geen opzegging is ontvangen v (Nabezorging zaterdag van 16 30-18.00 uur (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro (071)123143 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 Witte Singel 1Leiden (071)144941 REDACTIE REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG (071144941 Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad- Vuurbaakplein 112221JB Katwijk pleeg het telefoonboek. (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Lelden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: SJ. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2