RENTE DEPOSITO 'El Buitre', voer voor fijnproevers vrU Schapers geeft arbiter schuld ü-tt it ^een 1 enanl h Gevecht om bel t] Kind a.uJ b. FNV eist ontslag werknemer KINALJ leidse spaarbank s Butragueno ster in Spanje Vanenburg aan de kant DINSDAG 19 MAART 1985 SPORT PAGINA 13 DOOR RUUD PAAUW a o In de jaren zeventig is het aantal geboorten in Nederland afgeno men en de gevolgen daarvan zijn inmiddels op allerlei terreinen zichtbaar. Scholen die ooit zwom men in de kinderen piekeren zich suf hoe ze aan de door de over heid voorgeschreven aantallen moeten komen. De malaise heeft zich ook meegedeeld aan de sportclubs. Vooral de voetballe rij, die de jaarlijkse groei altijd als vanzelfsprekend accepteerde, heeft op het gebied van de aan was nogal wat klappen te incas seren gekregen. Kinderen van nu hebben een veel bredere horizon dan die van pakweg 20 jaar geleden. Voetbal vinden ze niet meer alzaligma- kend. Bovendien is de sfeer die de laatste jaren rond deze tak van sport kwam te hangen minder plezierig. Voor alles zou de verru wing moeten worden terugge drongen, maar echt maatregelen daartegen worden niet genomen. Maar zelfs al had voetbal de po pulariteit van zoveel jaar terug dan nóg zou het ledental teruglo pen, want tegen de stagnerende 'aanmaak' van kinderen is nu eenmaal geen kruid gewassen. Als ergens een tekort of te veel aan is, treedt een marktmecha nisme in werking. Toen voetbal clubs te veel voetballertjes op zich af zagen komen, gingen ze opere ren met ledenstops. Nu het tegen overgestelde het geval is, zie je in een aantal plaatsen in Neder land een soort cadeaustelsel op doemen. Toen Cor Sip nog breeduit op de troon bij Unitas zat, ontvouw de hij mij eens een ambitieus plan om jeugd naar zijn club te halen. Aangezien zijn hoofd al snel in het zand van de Boshui- zerkade rolde, zal daar wel niets van zijn terechtgekomen. Maar Sip was uiteraard niet de enige die het oog op actieve werving had gericht. Ongetwijfeld zal er al wel het nodige in het het verborgene zijn gebeurd. De Sassenheimse afde lingsclub GWS, een onderdeel van de verffabriek. Sikkens, is naar mijn weten de eerste in deze regio die openlijk met 'voor deelaanbiedingen' voor de jeugd de boer op is gegaan: gratis voet baltenue, geen contributie en gratis vervoer naar wedstrijden en trainingen. Het kon niet uitblijven. Een voetbalclub beproeft eens of de fi losofie van grootgrutters en grootwinkelbedrijven ook in hddr branche winst oplevert. De andere Sassenheimse clubs, Ter Leede en Teylingen, zijn nog al verbolgen over de praktijken van de buurman. Er schijnt niet veel tegen te doen te zijn, want clubs zijn niet verplicht contribu ties te heffen. Afdelings-voorzit- ter Jan Persoon (zelf werkzaam bij Sikkens...) noemt de handel wijze van GWS "concurrentie vervalsing". Hij had liever ge zien dat GWS jeugdleden "een symbolisch bedrag" in rekening had gebracht. De vraag is of dat dan geen concurrentie-verval- sing is. Zolang GWS de enige is die op deze wijze jeugd lokt, is er voor de Afdeling Leiden geen reden tot al te grote ongerustheid. Men moet zich niet in rep en roer laten brengen door één, kennelijk wan hopige, club. Maar het afdelings bestuur zal wel waakzaam moe ten zijn. Als er éen schaap over de dam is, plegen er nog wel eens meer te volgen, nietwaar. En ten koste van alles moet voorkomen worden dat er een gênant Ge vecht Om Het Kind losbreekt. In dat geval is het aan de Afdeling de clubs er toe over te halen een zekere 'gedragscode' in acht te nemen. Op dit -moment lijkt me dat nog niet nodig. De meeste clubs gebruiken gelukkig hun ge zond verstand. Als er iets moet gebeuren in de voetbalsport dan in algemene zin: een vermindering van de contributies voor jeugdleden bij alle clubs en een krachtige be strijding door scheidsrechters én clubbestuurders) van de steeds verder om zich heen grijpende verruwing, want dat is perma nente anti-reclame voor het spel. Het zijn maatregelen die niet één club, maar de gehele voetballerij ten goéde zouden komen. Rapport Er is weer een rapport versche nen met aanbevelingen hoe het voetbalvandalisme tegen te gaan. Het is het zoveelste ge schrift. Een projectgroep van ambtenaren wil nu dat er een Landelijk Overlegorgaan Voet balvandalisme komt met daarin afgevaardigden van de voetbal sport en vertegenwoordigers van een aantal ministeries (verkeer, justitie, binnenlandse zaken, crm en economische zaken). Een cen trale aanpak dus. Het is natuurlijk goed dat de overheid wat nauwer bij de pro blematiek wordt betrokken, maar de aanbevelingen die de projectgroep doet, bevatten wei nig nieuws. Alleen het plan om agressieve supporters niet langer meer met het openbaar vervoer naar een wedstrijd te brengen, werd nog niet eerder gelanceerd: In Nederland kent men nu een maal een vervoersplicht voor ie mand die een kaartje bezit. In Amsterdamse politiekrin gen heeft men afwijzend gerea geerd op het rapport van de amb tenaren omdat het oude beeld zou worden bevestigd dat supporters zo ongeveer moeten worden be handeld als criminelen. Men ziet in Amsterdam meer in goede begeleiding van voetbal supporters. Daar heeft men sinds december 1983 positieve ervarin gen mee opgedaan. Er moet niet óver, maar mét supporters wor den gepraat. Clubs zouden zich wat meer met hen moeten be moeien, een eigen honk voor hen maken waar ook de spelers eens komen praten. Zondagavond werd op de tv een forumdisccussie aan het voet balvandalisme gewijd en daar hield die aardige Amsterdamse agente, die we al eens eerder over dit onderwerp hebben gehoord, een vurig pleidooi voor deze aanpak. Het klonk heel humaan en sympathiek. Ze verweet de Ajax-spelers nooit eens in het supportershonk te komen. Tja, dacht ik, het is heel mooi wat je daar zegt, meid, maar meen je nu heus dat be paalde heren (en om hén gaat het) voor het duel tegen FC Utrecht hun messen, fietskettin- gen en rotjes keurig thuis zouden Ipten als Vanenburg en Van Bas ten wèl een praatje in dat honk kwamen maken? Er moet zeker waar het de bege leiding betreft worden verder ge werkt. Het is een weg, waar goed willende supporters baat bij heb ben. Maar helaas, daarbij kun jé het niet laten. Wat een club ook doet, of er een supportershonk is waar spelers gezellig komen pra ten of niet, een aantal lieden is op gezette tijden op rotzooi uit, "om dat ze zich vervelen en avontuur zoeken", aldus KNVB-official Van der Louw. Dat kan alleen maar door een degelijke politie macht worden tegengegaan. In Engeland bemoeien de spe lers zich veel intensiever met hun supporters dan hier al leek Van Breukelen dat zondagavond niet geheel te beamen), dus zou je daar een heel wat betere sfeer verwachten, minder geweld en zo. Men ziet waarop het na jaren proberen is uitgedraaid: premier Maragaret Thatcher acht de si tuatie zo ernstig dat ze zelf een commissie aanvoert om de ellen de te lijf te gaan. Voetbalvandalisme is niet op te lossen, het is op zijn hoogst in te dammen en op verstandige wijze te bestrijden. De rellenschoppers van nu wor den ouder en op de duur wellicht wat verstandiger. Hun opvolgers zien er hopelijk op zeker moment de lol niet meer van in. Pas dan is het probleem opge lost, al moet men vrezen dat het elders weer opduikt. Sporthal Het is nu vrijwel zeker dat dit jaar in Leiden met de bouw van een nieuwe sporthal wordt be gonnen. Plaats van vestiging: het Morskwartier. Het plan was niet nieuw, het was al aangekondigd tijdens de begrotingsbehandeling van vo rig jaar, maar tussen aankondi ging en realisering zit maar al te vaak een grote kloof. Uiteraard lag de zaak financieel tamelijk moeilijk; het geld is tenslotte door wethouder Tesselaar uit allerlei potjes gegrist. Je kunt dat wel aan hem overlaten. Met de bouw van de hal in het Morskwartier kan Leiden dan eindelijk tevreden zijn over het aantal accommodaties voor de binnensporten. A propos, wat voor na de nieuwe sporthal krijgen? Ik weet het, ik begin daar wel in een heel vroeg stadium over, de ge meenteraad moet het plan nog of ficieel goedkeuren, maar ja, voor je het weet heeft men hem al fan tasieloos en gemakzuchtig sport hal "De Mors" genoemd. Zo gaat het. En daar zou ik sterk op tegen zijn. Scholen en instituten worden meestal genoemd naar pedago gen, zeehelden, wetenschappers en niet te vergeten naar leden van het koninklijk huis. Waarom geven we sporthallen nou nooit eens de naam van iemand die zich zeer verdienstelijk heeft ge maakt voor de sport? Naar Fan ny Blankers-Koen, Pim Muiier en Jaap Eden zijn al sportcomple xen genoemd. Er is dus voorzich tig een begin gemaakt, maar het zet nog niet erg door. Als we de hal in de Mors eens naar een beroemde sportverslag gever noemen? Ik ken er drie die er voor in aanmerking zouden komen: de legendarische Han Hollander, de vader van het ra dio-voetbalverslag, hij kwam in de oorlog om in een concentratie kamp. Ir. Ad van Emmenes, die zestig jaar lang de sportjournalis tiek uitoefende en de sport des kundig, beschaafd en met nim mer verflauwende toewijding heeft gediend. En tot slot Theo Koomen, een graag geziene gast in Leiden, wiens dood zovelen in de sport heeft beroerd. Mijn eigen voorkeur zou uit gaan naar Van Emmenes, maar ik heb het niet voor het zeggen, ik laat het gaarne over aan een be kwame commissie, die mogelijk met nog wat mooiers op de prop pen komt. Als het in hemelsnaam maar ■geen 'Morshal' wordt! Raadsel Vorige week hoorde ik voor het eerst dat vrouwen nu ook aan hink-stap-springen doen. Het Franse persbureau AFP meldde dat de Braziliaanse Esmeralda Garcia bij de Amerikaanse stu dentenkampioenschappen op dit nummer een afstand heeft be reikt van 13.51 meter, hetgeen een wereldrecord zou zijn. Het is mij eigenlijk een raadsel waarom vrouwen sommige on derdelen van de atletiek nog niet beoefenen. Met het hink-stap- springen zijn ze nu dus aan de slag gegaan, maar op nummers als het polsstokhoogspringen, de 3000 m steepte chase en het ko gelslingeren is tot op heden geen enkele vrouwelijke activiteit te bespeuren. Waarom niet? Te zwaar? Onzin. De marathon is ook zwaar en kogelstoten, discus- en speerwerpen zijn evenmin ge makkelijke onderdelen en die beoefenen ze al jaren. Waarom ze verder een 7-kamp hebben, waar mannen een 1 O-kamp afwerken is mij ook onduidelijk. Kortom, vrouwen, er is nog een hoop werk aan de winkel. MADRID (GPD) De voetbal-fijnproevers van Europa hoeven niet te wanhopen. Sinds kort is tussen de grauwe middelmaat een nieuwe ster gerezen, die op diverse fronten de lekkerbekken van zijn technische hoogstandjes laat genieten: Emilio Butragueno, de 21-jarige spits van Real Madrid. De verrassende 0—1-zege van Real Madrid op Tottenham Hotspur, waarmee de Engelse club zijn eerste nederlaag op eigen veld in zijn lange EC-historie leed, werd „el Buitre" (de Gier) door de Engelse sportpers de hemel inge schreven. In Spanje had Butragueno echter al eerder van zich doen spreken. In een memorabele one-manshow rol de Butragueno hoogstpersoonlijk Anderlecht op door zelf drie gave treffers te scoren en er twee voor te bereiden (6-1). De Spaanse aan hang komt superlatieven te kort om het nieuwe Spaanse voetbali dool te kwalificeren. Maar dit keer zijn de koosnamen als „Amadeus" of „Di Stefano-bis" beslist niet te hoog gegrepen. Terwijl de selectie van Real Ma- Drie Leidenaars in schoolelftal ZEIST (ANP) - Trainer Bert van Lingen heeft zestien voetballers onder wie drie 'Leidenaars' gese lecteerd voor de vriendschappelij ke wedstrijd, die het Nederlands scholierenteam (tot 15 jaar) op 28 maart speelt tegen Wales. Het duel wordt afgewerkt op het terrein van W TOP te Oss. De selectie betaat uit: De Ron (Dinteloord), Wieskamp (SDOUC), Baars (Feyenoord), Rou- bos (Unitas), Jaspers (Rood Wit), Tegelaar (UVS), Van Steenvoor den (Argon), Roy (Ajax), Trienen (Tubanters), Lanckohr (SVN), We ber (Vogido), Van der Star (Vre- denburg), Richard de Graaf (DO- COS), Heemskerk (Rijnsburgse Boys), Knippenberg (Daventria) en Dernier (VSV). drid de spieren losloopt daags na de bekerwedstrijd tegen Athletic de Bilbao verschijnt Emilio Butra gueno stipt op tijd voor de af spraak op het sportcomplex, maar zonder voetbaltas en met alleen een flesje babyshampoo bij zich. Hij is licht aan z'n enkel gebles seerd, traint derhalve niet mee, maar moest toch een flesje haar wasmiddel uit de parfumeriezaak van zijn vader voor collega Juanito meebrengen. Een tekenende anek dote, die bewijst dat de plotselinge roem en de komeetachtige carrière hem niet naar het hoofd gestegen zijn. Ongeveer drie en een halfjaar ge leden speelde Butragueno nog voor een onbetekenend school team, Calasancio, toevalig het clubje waar ooit ook bondscoach Miguel Munoz zijn voetballoop baan begon. „Ik kreeg een tele foontje van iemand van Real Ma drid, of ik maar een brief wilde schrijven om voor een proefwed- strijd in aanmerking te komen", mijmert Butragueno, die meteen na zijn geboorte door zijn vader als socio vein Real Madrid werd inge schreven. „Maar na die wedstrijd kreeg ik te horen dat ik afgewezen was. Pas nadat ik benaderd was door concurrent Atletico de Ma drid, kwam Real opnieuw in actie. Na een nieuwe selectie met vijftig jeugdspelers werd ik uiteindelijk dit keerlwèl uitgekozen met nog twee anderen". Tijdens het Bernabeu-toernooi in augustus 1981 maakte Butrague- AMSTERDAM (GPD) - Ajax zal het in de replay van het beker duel tegen PSV dinsdagavond in Eindhoven in ieder geval moeten stellen zonder Gerald Vanenburg. De Utrechter, die al enkele we ken sukkelt met een spierblessure in het dijbeen, wil voorlopig rust nemen. In overleg met medische staf en trainer is maandag besloten dat Vanenburg, die zich afgelopen zondag in de wedstrijd tegen AZ'67 liet vervangen door Bosman, aan de kant zal blijven. „Een paar keer", aldus Vanenburg, „heb ik het nu geprobeerd, maar steeds ging het niet goed. Als je pijn hebt is dat beslist niet zo erg. Maar het punt is dat ik bijvoorbeeld niet goed kan hardlopen. Achteraf zeg ik, had ik nooit zo snel moeten beginnen toen ik die spier gescheurd had. Nu wil ik in alle rust herstellen en verder geen risico nemen". Kort voor de ontmoeting in Eindhoven zal worden besloten of middenvelder Koeman wel in actie kan komen. Tijdens de trai ning kreeg hij maandag weer last van zijn knie. Ajax gaat er van uit dat Van Basten in Eindhoven zal ontbreken. De spits kreeg zondag zijn derde gele kaart. „Als het rapport van de scheidsrechter dinsdagmorgen binnen is, wordt hij geschorst. Dat moet dan vóór half elf zijn, anders kunnen we Ajax niet meer inlichten", aldus de secretaris van de tuchtcommissie De Min. Het ziet er derhalve naar uit dat de voorhoede van Ajax tegen PSV zal bestaan uit De Wit en Bosman met Van 't Schip als reser- no zijn debuut met de Real-jeugd tegen AZ'67. Via de amateurs be landde hij bij het filiaal Castilla, waar zijn doelpuntenproduktie (21 treffers in 16 wedstrijden) zodanig opviel, dat trainer Di Stefano hem op 5 februari vorig jaar tegen Cadiz liet debuteren in de hoofdmacht. Op het moment dat Butragueno in viel, keek Real tegen een 2-0-ach- terstand aan. Maar in de 45 minu ten dat hij meedeed, scoorde el Buitre tweemaal en Real won uit eindelijk toch nog met 2-3. „De mooiste dag van m'n leven", ver zucht Butragueno nogmaals, „nóg mooier misschien dan de overwin ning op Anderlecht". De opmars van Butragueno was niet meer te stuiten en in de huidi ge selectie is hij momenteel niet meer weg te denken. Het feit dat hij een speler van de categorie als Santillana naar de reservebank heeft verdreven, zegt genoeg over zijn kwaliteiten. In de driejarige periode waarin hij dit bewerkstel ligde heeft hij intussen 51 goals ge scoord, maar het publiek draagt de nieuwe ster niet alleen op handen vanwege zijn regelmatige doelpun tenproduktie. Veel kritische toe schouwers van Real Madrid ko men tegenwoordig alleen naar het Bernabeu-stadion om het spekta kel Butragueno te bewonderen. Verrast „Ik ben eerlijk gezegd een beetje verrast door die plotselinge waar dering. De mensen letten mis schien meer op mijn goede mo menten dan op mijn fouten. Wat wellicht aanspreekt is mijn stijl van spelen. Er zijn spelers bij Real die misschien efficiënter zijn dan ik, maar ik neem meer risico's, zoek tegenstanders op en probeer medespelers vrij te spelen". Dat Butragueno in het afgelopen jaar op een lichte enkelblessure na ongeschonden door is gekomen, mag voor het als bruut bekend staande Spaanse voetbal een mira kel heten. „Het Spaanse voetbal mag dan een slechte naam hebben, wellicht door de blessures van Schuster en Maradona, maar ik heb nog nooit zoveel trappen ge had als juist in de Europa-Cupwed strijden tegen Wacker Innsbruck en Rijeka". Niet alleen qua stijl lijkt Butragueno op Cruijff (zonder misschien te beschikken over diens gratie), ook wat betreft de be hendigheid om tackles te ontwij ken, benadert Butragueno zijn gro- Emilio Butragueno, het nieuwe Spaanse idool op solotoer. (foto gpd> te voorbeeld. „Als spits moetje an ticiperen. Zeker nu ik door een grotere bekendheid steeds zwaar der gedekt word". Ook bondscoach Munoz heeft in tussen zijn oog op het grootste Spaanse talent van de laatste jaren laten vallen. Door het wegvallen van Rincon nam Munoz Butrague no vorig jaar op in de selectie voor het Europees kampioenschap, maar durfde het niet aan om zijn teergekoesterde juweeltje al vroeg tijdig in te zetten. „Ik was er psy chologisch helemaal voor klaar om in te vallen. Ik heb al die tijd steeds een sprankje hoop gekoesterd, ze ker toen het in de beginfase moei lijk vlotte, om ingezet te worden. Het is er niet van gekomen. Daar om moet het volgend jaar in Mexi co maar gebeuren". ROTTERDAM (ANP) - Michiel Schapers is ook tijdens zijn derde optreden in het internationale ten nistoernooi van Rotterdam in de eerste ronde blijven steken. Na de Amerikaan Gene Mayer en de Au straliër John Fitzgerald bleek gis teren in Sportpaleis Ahoy' voor nauwelijks duizend toeschouwers de Amerikaan Robert Green te sterk: 6-4,7-6 in nog geen anderhalf De 25-jarige Rotterdammer weet zijn nederlaag voor een deel aan de rechtspraak van de Belgische scheidsrechter Jean Jouret. De man bestond het op een uiterst be langrijk moment in de vijfde game van de eerste set de waarneming van één van de lijnrechters ongel dig te verklaren. Daardoor ver wierf Green, als 49e aanzienlijk ho ger geplaatst op de wereldranglijst dan Schapers met zijn 102e positie, de enige doorbraak van de partij. „Ik wist niet hoe ik het had", aldus Schapers, „die bal was zeker een paar centimeters vóór de baseline. De lijnrechter zag dat ook duide lijk. Maar nee hoor, die Belg had een andere mening. Ik vind het weer typisch een voorbeeld van Nederlandse kleinzieligheid, dat ik een Belg op de stoel had, net als vorig jaar trouwens. Ik vraag er he lemaal niet om bevoordeeld te wor den. Dat is nergens voor nodig. Maar hier draaien ze de boel om. Om elke schijn te vermijden, krijg ik een Belg. Typisch een kruide niersmentaliteit. Daar begrijp ik helemaal niets van". Hoewel Schapers zich bepaald gestoord had aan de scheidsrech terlijke dwalingen (Jouret zat er nog een keer of drie naast) was hij wel zo eerlijk de voornaamste oor zaken voor de nederlaag bij zich zelf te zoeken. „Ik serveerde goed, maar mijn returns waren matig. Ik denk, dat het daar voornamelijk aan heeft gelegen. Ik vond mezelf ook vaak te langzaam en had nogal eens het gevoel op het verkeerde been te staan. Misschien moet ik weer wat trainingen in de duinen inlassen om wat lichtvoetiger te worden". In Ahoy' was van het begin dui delijk, dat Schapers het moeilijk zou krijgen. „Drie jaar geleden stonden we tijdens een satelliet- toernooi in Bosschenhoofd al eens tegenover elkaar", aldus Schapers, „maar toen duurde de partij maar kort. Green viel al snel uit omdat hij een bal tegen zijn oog had ge kregen. Ook daarna heb ik hem nog wel eens geobserveerd. Ik wist, dat het niet gemakkelijk zou worden". Na het verlies in de eerste set hield Schapers in de tweede set soms met opvallend gemak (drie maal zelfs op love) zijn servicega mes vast. Maar ook Green weiger de een doorbraak toe te staan. In de beslissende tie-break leek Scha pers regelrecht naar de setwinst af te gaan toen hij een voorsprong an 4-0 nam. Verder kwam hij niet. Een paar mislukte returns en direct winnende services van Green en het was 6-4 voor de Amerikaan. Op het tweede matchpoint maakte Green vervolgens de partij uit. Het sierde Schapers, dat hij, zij het hoofdschuddend, de door hem verfoeide arbiter Jouret na afloop toch een hand gaf. ADVERTENTIE ARNHEM (GPD) - In een uitge breide brief aan de veertig Unie raadsleden van de KNAU heeft de Dienstenbond-FNV laten weten dat KNAU's staffunctionaris Guus Lakeman niet te handhaven is op het bondsbureau. Met deze unieke actie van een vakbond, die er immer regel van maakt banen veilig te stellen en niet te ondermijnen, is er het afge lopen weekeinde een nieuwe hoofdstuk toegevoegd aan het toch al dikke boekwerk dat de geschie denis van de recente KNAU-affai- res omvat. De brief van de Dienstenbond- FNV gaat vergezeld van uitgebrei de documentatie van de tot nu toe binnen de KNAU en met het FNV gevoerde gesprekken over de werkwijze van Guus Lakeman. De inhoud ervan nagelt de binnen het bondsbureau fel omstreden staf functionaris aan de schandpaal. Al geruime tijd staat het functio neren van Lakeman ter discussie binnen het bondsbureau en ook binnen het KNAU-bestuur, dat re cent nog de opmerkelijke beslis sing nam om deze werknemer te huisvesten in een ander Utrechts pand om hem daarmee te isoleren van de andere personeelsleden. De Dienstenbond-FNV is bij de interne problematiek op het bondsbureau betrokken geraakt na een actie van twaalf personeels leden, onder wie trainingscoördi nator Herman Buuts. Zij stellen zich teweer tegen het voornemen van het hoofdbestuur om directeur Peter Ensdorff te ontslaan. Daar over loopt nog een gerechtelijk procedure. De personeelsleden vinden niet dat Ensdorff moet ver dwijnen, maar zij zien in Guus La keman de boosdoener. Deze wordt zelfs frauduleus handelen, het werken met verborgen microfoons en het behartigen van een eigen zaakje naast zijn KNAU-taak ver weten. Op het bondsbureau zou een sfeer ontstaan zijn die nauwelijks werkbaar genoemd mag worden. En dat lijkt ook de verklaring voor de unieke FNV-actie waarmee de vakbond wil opkomen voor de werkomstandigheden van de ove rige personeelsleden. De brief van de FNV komt voor de KNAU op een ongelegen mo ment. Het Uniebestuur heeft na melijk de Unieraadsleden voorge steld de agenda van de Unieraads vergadering van aanstaande zater dag te ontdoen van belangrijke punten als jaarverslagen en de be stuursverkiezingen. Dit in verband met het feit dat de KNAU-commis- sie, die het totale gebeuren binen de Atletiekunie doorlicht, pas deze week met het eindrapport komt. De rente wordt maandelijks op uw bankgirorekening gestort Looptijd 5 of 10 jaar. Minimale storting f 15.000,-. 5 jaar TOCO/ 10 jaar T CAO/ Rente: 1,^3/0 Rente: l,OV /O Effektief: 7,50% Effektief: 7,76% DE DICHT BU HUIS BANK

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 13