Leython grijpt laatste kans Sjaardema de eerste degradant Dubbele winst vanRoomburgers Toekomst LMHC weer zonniger Foreholte schiet in verdediging te kort Leythe-voorzitter geëerd 18 DO/ST SPORT MAANDAG 18 MAART 1985 LEIDEN In de volleybalkompe titie greep Leython by de mannen de laatste mogelijkheid om aan de gradatie te ontkomen. Het versloeg in een uitermate boeiende strijd aartsrivaal DAC met 3—1. De semi derby tussen NOVO en Gemini eindigde in een onverwachte 3-2 overwinning voor een voor het eerst sinds lange tijd weer eens kompleet NOVO. Bij de vrouwen rekende Gemini af met middenmo ter Compaen (3-1), leed NOVO een verwachte 3-0 nederlaag bij Vo- lendam en verraste Leython aange naam door de nummer drie Slie- drecht in eigen huis met een 1-3 nederlaag te konfronteren. Tegen de laageplaatste teams had Leython tot op heden nog Leython liep in de vierde uit naar 9-1. Zelfs dit was niet voldoende om Gemini 2 te stoppen want even zo snel bracht Gemini 2 de stand op 9—13 en maakte de uitblinken de Louwke van der Steen uit naar 10-15(1-3). der dit seizoen met 0-3 genoegen nemen. Toch begon Leython zon der enige schroom en DAC kreeg weinig kans. Op 4-3 in de eerste set kreeg DAC een tegenvaller te incasseren, spelverdeler Erwin Bergsma kwam ongelukkig te recht en moest met een enkelbles sure het veld verlaten. Leython stoomde in een ruk door naar een 15-8 setzege. Ook in de tweede set beheerste Leython het spelbeeld. Spelverde ler van Paul de Winter bracht de aanval uitstekend in stelling en DAC had weinig grip op de hard slaande Leidse aanval. Rob v.d. Bosch was op mid niet af te blok ken en DAC kon de set-up niet zui ver krijgen en kwam via 15—6 op 2-0 achterstand te staan. In de volgende set wisselde DAC twee spelers en dat sorteerde ef- fekt. Na 1-10 werd het uiteindelijk 6-15. Totaal niet aangeslagen ging Leython in de vierde set weer goed van start. Onder aanmoedigingen van het talrijke publiek liep het re- Zware rit Moedig NOORDWIJKERHOUT - Rol stoelatleet André Moedig heeft een in Noordwijkerhout gehouden hal ve marathon beeïndigd in een tijd van 1 uur 30.1. De sinds kort voor AV Holland uitkomende atleet had veel last van de wind en van het zware parcours, dat voor Moedig teveel 'heuvels' telde. gelmatig uit naar 8-14. Vooral de buitenaanval scoorde regelmatig door de gebroeders Hans en Martin Broere via het blok van de tegen partij. Op dat ogenblik stokte de- puntenproduktie. Twee rondes lang konden de ploegen doordraai en zonder dat er een punt bijkwam. Toen begon DAC aan een inhaalra ce en volgde voor het publiek het spannendste deel. DAC kwam zelfs tot 14-13 voordat Rob v.d. Bosch uitmaakte door een over het net komende pass rustig over zijn tegenstander heen terug te blok ken (15-13 en 3-1). Hiermee pas seerde Leython de Alphenaren weer op de ranglijst. Ook NOVO Gemini bood veel spektakel. Gemini had de vorige ontmoeting dik (3-0) gewonnen en was er mede oorzaak van dat NO VO uitgeschakeld werd voor de ti tel. Gemini begon erg aanvallend en mede door communicatie-fou- ten aan NOVO-zijde en een slechte pass won het met 10-15. Door sterk serveren verhoogde NOVO de druk en Gemini ging passfouten maken, waardoor de aanval te sim pel gehouden moest worden. Het Noordwijks blok greep alles en de eigen aanval kreeg vleugels: 15-10. In de vierde set kwam NOVO al snel achter te staan en raakte ei genlijk niet meer voorbij Gemini. Ook de wissel Jan Pley tegen Wil fred van Duuren mocht niet baten: 10-15 voor Gemini. Een donder- speech van coach Karei Wattimury bracht NOVO op het rechte spoor. Jan Pley begon op mid en NOVO ging gevarieerder aanvallen. Gemi ni werd afgestraft met ballen bin nen de drie meter: 15-8. De aange slagen Voorschotense ploeg kon een sterkspelend NOVO nu niet meer bedreigen en binnen tien mi nuten besliste NOVO de partij met nogmaals 15-8 en 3-2, waardoor de achterstand van Gemini op kop loper CW opliep tot 3 pnt. Bij de vrouwen was Gemini te gen Compaen een aardige wed strijd, waarin Gemini moeizaam startte en het net niet redde in de eerste set (14-16). De volgende set had een identiek verloop, nu was Gemini de gelukkige met 16-14. Compaen viel hierna sterk terug en Gemini maakte gebruik van het feit dat de tegenpartij veel ageerde tegen de scheidsrechter en zichzelf uit haar spel haalde (15-6). In de vierde set kwam Gemini ver voor, Compaen kwam even terug maar Hannie Loof van Gemini was niet af te stoppen en bracht Gemini weer winst (15-11 en 3-1). Tegen het sterke Volendam kwam NOVO steeds net iets te kort. Zelf maakte het te veel fouten en ook de opslag was minder ver zorgd dan anders. Toch werd het een leuke partij die Volendam won met de cijfers 15-10,15-10,15-11. Leython speelde aanvankelijk te verkrampt tegen Sliedrecht en moest lijdelijk toezien dat Slie drecht de eerste set voornamelijk op serve won (15-7). Daarna ging het draaien en na 10-10 drukte Leython door met een serie venij nige opslagen en goede aanvallen: 11-15. Ook daarna eenzelfde beeld: nu werd het na 7-7 11-15. De laatste periode ging wat moei zamer, Leython vocht zich echter over een duidelijke inzinking (12-6 achter) heen en finishte ver diend op 12-15 (1-3). In de promotieklas bij de man nen de derby Leython 2 - Gemini 2 die op het veld naast Leython - DAC werd verspeeld, en duidelijk daaronder te lijden had. Nadat Leython 2 de eerste slag gewonnen had kwam Gemini overdonderend terug. Het speelde noodgedwon gen door een blessure van Dick Houthof het 5-1 systeem, maar was in de tweede set helemaal in gespeeld (0-15). Met als sterkste wapen een moeilijke serve werd ook de derde set gewonnen, maar Bij de vrouwen putte LUSV weer wat moed uit een 1-3 zege op Velo. Hard knokkend voor elk punt, zonder coach en met de bei de spelverdeelsters weer terug van vakantie in de ploeg, werd de eer ste set nog dik verloren (15-3), maar daarna wist gelegenheids- coach Willemijn van Workum in ventief en gedurfd de studentes naar een drie sets winst op rij te coachen (13-15, 14-16, 14-16: 1-3). WW versus Leython 2 was aan trekkelijk om te zien. Leython nam een 0-2 voorsprong (tweemaal 13-15), had daarna steeds voldoen de winstkansen, maar benutte die niet, ondanks goed spel van inval ster Liesbeth van Loon. WW ken de in invalster Jolanda Klinkha mer ook een prima kracht en zij en Maria Droog zorgden voor winst na een lange reeks nederlagen (15-12, 15-7, 15-9: 3-2). Door slecht spel verloor Gemini 2 de eerste 2 sets van Jodan Boys ruim met 3-15 en 5-15. Gelukkig voor de Voorscho tense vrouwen ging J.B. fouten maken en zelf bloeide het op. Het initiatief werd overgenomen en middels 15-8 en 15-9 werd de stand gelijk. In de vijfde set had Gemini 2 niets meer over en kon J.B. via 5-15 alsnog zegevieren (2-3). GER RENES. LEIDEN - Na afloop van de jaarvergadering werd gisteravond op Roei vereniging Die Leythe het twintigjarige voorzitterschap van Joop Gijs man gevierd. In de rondvraag vroeg erelid Arie Blanken het woord, waar bij hij de respectabele staat van dienst van Gijsman memoreerde. Voor dat Gijsman in 1965 voorzitter werd, maakte hij al sinds 1957 deel uit van het Die Leythebestuur. Tijdens zijn voorzitterschap bloeide de Leidse roeivereniging op, liep het ledental op tot driehonderd, kwam een nieuwe werkplaats annex sociëteitsruimte tot stand en werd na vele jaren ploete ren in 1977 de nieuwe botenloods werkelijkheid. Joop Gijsman werd in 1981 tot erelid gekozen. Nu bood de vereniging hem een receptie aan, waar vele leden van Die Leythe hun voorzitter kwamen gelukwensen. LEIDEN - Terwijl de 'grote jon gens' zich in verband met het we reldkampioenschap opgezadeld weten met een soort 'lentestop', is het de mindere ping-pong-goden gegund de competitie aaneenge sloten af te werken en te beëindi gen. Daar waar de ereklassehoofd machten van Scylla en Avanti maar liefst vijf weken zonder wed strijdritme in vorm moeten zien te blijven en al die tijd in het onge wisse zullen verkeren over het al dan niet behalen van de landstitel (Scylla-vrouwen) of het al dan niet degraderen (Scylla en Avanti-man- nen), hebben de lagere teams al meer zicht op de uiteindelijke af loop. Sjaardema bijvoorbeeld weet zich al gedegradeerd naar de twee de divisie, nadat zaterdag Middel- LEIDEN - Roomburg kwam gis teren als succesvolste hockeyclub in de regio voor de dag door zowel by de mannen als de vrouwen te winnen. Forescate - MOP 2-5. Na een kwartier stond MOP met 0-3 voor bij Forescate. De Vughtse koploper in de eerste klasse A maakte er eerst nog 0-4 van toen Jelmer Siersema voor Forescate een tegentreffer maakte uit een strafbal na onderuit te zijn gehaald. Een minuut later overkwam Sier sema een zelfde lot in fraaie posi tie, de strafbal werd benut door hemzelf wat 2-4 op het bord bracht Herman Hartevelt neutrali seerde zevenmaal door sterk uitlo pen de gevreesde strafcorner van MOP. Een vrije slag die niet werd aangeraakt werd als treffer goedge keurd en die mochten de gasten onterecht als vijfde goal bijschrij ven. Roomburg - Badhoevedorp 1-0. Roomburg speelde de eerste tien minuten uitstekend hockey dat echter niet uitmondde in doelpun ten. De Leidse spelers maakten het zich daarna alleen maar moeilijker door met te veel individuele actie een overwicht op Badhoevedorp te willen forceren. Er zat geen lijn meer in de aanvallen. Zes minuten voor tijd werd de enige treffer ge produceerd uit een strafcorner die werd ingeslagen door Peter Ver- heggen en die door Hans Geene in de rebound werd verzilverd. Aeolus - Alecto 1—0. Coach Felix Zweegers van Alec to wordt al een tijd geplaagd door blessures by zijn basisspelers. Tot overmaat van ramp ziet hij de laat ste wedstrijden ook nog verloren gaan ondanks goed spel en een overwicht van Alecto. Het gemis aan Leiderdorpse schutters en een benutte Rotterdamse uitval in de twintigste minuut via een re boundgoal resulteerden in winst voor Aeolus. Scheybeeck - Noord wijk 3-1. Noordwijk kwam de 2-0 achter stand door Kees Vermaas nog enigszins te boven (2-1), maar kon daarna geen vuist meer maken te gen Scheybeeck dat verdiend won doordat het meer kansen creëerde en benutte. Reigers - Hisalis 3-2. Hisalis dacht de wedstrijd rede lijk in handen te hebben na 0-2 door een strafcorner van Hendrik- Jan Kaptein en een veldtreffer van Mare Kaptein. Twee verdedigende blunders van Hisalis droegen ech ter bij aan de uiteindelijke Höofd- dorpse zege. Vrouwen Leiden - Ring Pass 1-0. Door sterk verdedigen en het ene doelpuntje te maken, manifesteert de ploeg van Hendrik Quirijns zich de laatste wedstrijden sterk in de eerste klasse A waar Craeyenhout de koppositie heeft overgenomen van Alliance. LMHC staat op de vierde plaats van de ranglijst. Noordwijk - Aeolus 2-2. De eerste helft werd besloten met 0-0. Noordwijk kwam op ach terstand nadat een strafcornerinzet op de voet van Loki Faase beland de en tot strafbal werd gepromo veerd: 0-1. Renate van der Bent bracht Noordwijk weer op gelijke hoogte. Een misverstand in de Noordwijkse defensie leidde tot 1-2. Het Noordwijkse overwicht werd uitgedrukt in veertien straf- corners, waarvan er nog een werd benut (Van der Bent) om de gelijk maker te scoren. Alecto - Zoetermeer 1-0. Het loon naar hard werken kwam op de valreep. Vijf seconden voor het laatste fluitsignaal gaf Fenneke Zweers het laatste tikje bij de Alecto-strafcorner die de Leiderdorpse de overwinning bracht. Een teleurstelling voor de Zoetermeerse keepster die zeer goed op dreef was. VCL - Roomburg 1-2. Een hobbelbal over de klomp van Loes de Vries bezorgde de thuisploeg de leiding. Voor Room burg sloeg Maija Sprey de gelijk maker in uit een strafcorner. Mau reen van Hall maakte de winnende treffer voor de Leidse ploeg waarin Nienke Tesselaar een goed debuut maakte. LMHC'er Bob-Jan Dietrich is een Kampongverdediger te vlug af. Doel man Rob Toft is echter paraat, net als Wouter Eikenhout (nr. 8) die klaar staat voor de rebound. (foto Holvast) OEGSTGEEST - Het ziet er voor LMHC, na de 2-2 tegen Kampong, een stukje zonniger uit om in de hockeyhoofdklasse te blijven. Trai ner Nol Baarschers heeft zijn ploeg nu zo ver, dat ook de ogenschijn lijk moeilijkste tegenstander met succes kan worden bestreden. Titelkandidaat Kampong werd ;istermiddag aan de Hofbroucker- zelfs op een 2-0 achterstand geslagen. Na tien minuten al ma noeuvreerde Onno te Rijdt zich in de Utrechtse cirkel en won de con frontatie met doelman Rob Toft glansrijk: 1-0. Leiden mocht zich verheugen in een redelijk grote vrijheid. De Kampongspelers vonden het ken nelijk niet nodig om een behoorlij ke dekking toe te passen. De kracht van LMHC lag juist in deze discipline met een glansrol voor Wouter Eikenhout, die spelbepaler Tom van 't Hek via een persoonlij ke dekking aan banden legde. Bou- dewijn van Eyck profiteerde na twintig minuten van de ongecon centreerdheid van de gasten. Hij bekroonde een solo met een push op Toft, die eerste wat missende sticks zag en daarna de bal met ef fect achter zijn doellijn zag glijden: 2-0. Kansen op 2-1 in het eerste deel vloeiden hoofdzakelijk uit wat strafcornérs voort, maar Leiden deed die met snel uitlopen teniet. Ook werd het by enkele scrimages nog gevaarlijk voor het doel van Heiko Hulsker die de situatie ech ter meester bleef, waardoor de Oegstgeester ploeg comfortabel kon rusten. Na de hervatting kwam Kam pong met agressiever hockey op de proppen. Leiden stond onder druk, wat na een kwartier resulteerde in een strafcorner en de eerste tegen treffer. De naar links afgeschoven bal werd door Rick Volkers achter Hulsker geslagen. Bob-Jan Dietrich en Wouter Ei kenhout kregen daarna kansen om de score uit te bouwen. Toft echter bleek een betrouwbare laatste post in de Kampong-ploeg. Aan de an dere zijde zette de kersverse spits van het nationale team Volkers LMHC-doelman een keer op het verkeerde been en verkreeg daar mee met nog zo'n tien minuten te spelen de gelijkmaker. De druk kwam' daarna van Kampong, maar de beste kansen waren voor Lei den, dat een aantal keren gevaar lijk uitbrak. Het ene winstpunt kwam niet meer in gevaar. De ju bel daarom werd enigszins ge smoord omdat Martin Bennis (ge broken duim) tijdelijk is uitgescha keld en een andere basiskracht, Hans Wagener, in verband met zijn studie stopt met hockey. burg Zuid met een 6-3 winst uit Oegstgeest kon vertrekken. De de gradatie van Docos is door de ver rassende 6-4 zege op Tempo Team 2 even uitgesteld, maar nog steeds onvermijdelijk, zoals het er ook steeds meer op gaat lijken dat de reserveteams van Scylla en Avanti een stap terug moeten doen uit resp. de eerste en tweede divisie. Kommer en kwel voor het Leid se tafeltennis? Staat de totale in eenstorting van wat eens Neder lands dominerende ping-pong-re- gio was voor de deur? Feit is dat er als gevolg van het Vriesekoop-ef- fect momenteel by tal van clubs harder wordt getraind. Bovendien worden er nog al wat spelers en speelsters in staat gesteld het spel op semi- dan wel full-prof basis te bedrijven. In die context zal het clubs als Scylla, Sjaardema en Avanti steeds zwaarder vallen om, zoals het loffelijke streven nog steeds is, met 'eigen kweek* by de (sub)top te blijven. Alleen bij een sportieve en financiële bijsturing kan dat lukk Over hard trainen gesproken: ene Brons spelend bij Gispen traint zes keer per week, bij elkaar zo'n vijftien uur, précies het aantal uren dat Neêrlands tennishoop in het tennisinternaat in Geldrop op de baan staatEn wie kent nou Brons? Peter-Paul de Vrind is een 15-jarig Scyllaantje, die ook goed traint. Die zeker zo goed speelt als bijvoorbeeld het duo Swier-Meyer op die leeftijd. Maar waar dat toentertijd goed genoeg was om naar de ereklasse te promoveren, is dat nu zelfs niet genoeg om ene Brons het brons groen eikenhout in te sturen, ook al leek het daar bij een 19-17 voor sprong in de derde game wel erg op. Overigens betekende dat een 6- 4 verlies. Sjoerd Meyer scoorde twee keer, een keer meer dan De Vrind die ook nog in drie games Van Ham voor moest laten. En Marco Riethoven dan? Die 'ver stapte' zich vrijdagavond lelijk en werd zonder succes vervangen door René Pieters. Ook Sjaardema kende een inval ler zonder succes, nl. trainer Joly Sojinu. Dat is geen schande, de re sultaten van zijn pupil Friso Reits ma stemmen bedenkelijker. Dit grote Oegstgeester talent is in aan leg een ereklasser en is bovendien bereid zich het vuur uit de schenen te trainen. Dan is verliezen van de M.Z.-spelers K. de Vries en K. Ie ren geen goede zaak. Reitsma heeft echter als mid-twintiger nog een hele toekomst voor zich, waarin ooit de doorbraak zich aan zal die nen. Vooralsnog mag Reitsma 't het volgend seizoen weer in de tweede divisie proberen, want het 3-6 verlies zaterdag tegen M.Z. was, ook al won Sang Ajang er twee, on vermijdelijk. Avanti 2 zal Sjaarde ma wel volgen bij haar stap terug. Alleen Gerard Bakker jr. geeft we kelijks blijk in de eerste divisie thuis te horen, maar die zal ko mend seizoen wel naar de hoofd macht verhuizen, zodat de degra datie ook geen ramp zal zijn. Zater dag werd met 6-2 verloren by Tem po Team 1. 'Pietje' Bakker klopte Koghee en Rademakers. Voor welk jeugdig Docos-talent is het nou een ramp dat de club te rug moet naar de vierde divisie? In ieder geval voor geen der huidige eersteteam-spelers, ook al was de 6-4 winst zaterdag op TT nog zo aardig. Meer dan het predikaat aar dig verdient de zege niet omdat bij de Amsterdammers Koghee niet meedeed. Van de invaller kon Er- win van der Reyden winnen (om later geblesseerd op te geven) en Den Elzen en Engelbert lieten bei den bovendien Berendsen de hie len zien. De reserves van Sjaardema spe len in dezelfde poule en dachten tot afgelopen zaterdag nog titel- kansen te hebben. 'Als we met 7-3 winnen zijn we er' opperde Jaap Polak vooraf. De inmiddels mees ter in de rechten gaf daarmee voor al blijk van een optimistische in borst, want concurrent Nieuw Vennep sloeg met 10-0 toe. Overige uitslagen: Vrouwen: Avanti 1-Amsterdam 4-6, Avanti 2-Hoonhorst 5-5, Docos-Hotak 7- 3, L&T-Avanti 3 5-5. Mannen: Deso-Sjaardema 3 5-5, Onkyo-De Treffers 7-3. LEIDEN De zaalhandbalcompe titie zit er voor de meest ploegen uit de Leidse regio op. Gisteren kwam alleen Foreholte nog in de zaal in actie. Dat gebeurde in Deur- ne tegen DSVD, een team dat de Voorhoutse elite nooit zo best heeft gelegen. Voor beide ploegen stond er weinig op het spel. Fore holte had nog theoretische kansen op een kampioenschap, maar dan zou Quick'20 in de resterende drie wedstrijden nog een keer onderuit moeten gaan en daar rekenen zelfs de meest optimistische Foreholte- fans niet op. DSVD heeft niets meer te vre zen. Toch werd er in 'de Hel van Deurne', zoals keepster Olga Alme- kinders dat uitdrukte, geknokt om de zege. DSVD pakte de winst in de slotfase (14-16) en daarmee kreeg de ploeg uit Deurne eigenlijk wat teveel van het goede. Foreholte, gehandicapt door de schorsing van Nel Geerlings, de blessure van Ellen van Dam en met Elly Hoek die slechts op halve kracht draaide, hield DSVD tot in de slotfase goed bij (10-10) en kwam zelfs nog op een 12-11 voor sprong. Daarvoor was Marian de Groot verantwoordelijk. De benja min in de Voorhoutse formatie heeft volgens de insiders uit het kamp van 'de groenen' het hardste schot van de hele meute, maar dat kwam er in deze competitie niet steeds uit. Gisteren echter liet ze even zien wat ze kan als ze vrijuit handbalt. Zij produceerde twee treffers die de DSVD-keepster waarschijnlijk, niet eens heeft ge zien. Op schot was gisteren ook good- old Hannie Boskamp, die èn vanaf de zeven meter èn van afstand feil loos raak schoot. Zij kwam tot zes treffers, waarvan twee strafwor- pen. Voor de rest van de productie tekenden Elly Hoek, Thea Terhei- de en Monique van Beelen. ieder 2. Aanvallend schoot Foreholte echt niet zoveel tekort tegen DSVD, maar defensief was het bij vlagen bar en boos. Gelukkig liet Olga Almekinders zich in het Voor houtse doel niet van de wys bren gen door de enorm harde pegels van de Deurnse opbouw. Wat zij pakken kon en vooral wat zij kon zien aankomen, pakte ze. Bijvoor beeld de twee zeven meter worpen die DSVD in deze wedstrijd mocht nemen. Merkwaardig genoeg werkte de Voorhoutse defensie wel toen bij de stand 12-13 twee speel sters een uitsluiting kregen. Met vier tegen zes bleef Foreholte zon der schade. DSVD bleef knokken en vertederde daarmee waarschijn lijk Vrouwe Fortuna want bij 14-15 toén een gelijkspel er voor t 'ore- holte nog dik inzat, verdween een door Hannie Boskamp geblokt schot langs Olga Almekinders. Dat was de beslissende treffer, 14-16. In de veldhandbalcompetitie bleven de mannen van Saturnus en de vrouwen van OASE in de eerste landelijke klasse zonder winst. Sa turnus verloor in Schiedam van UVG (14-15 na 7-8 bij rust) en OA SE moest DWS in Oud Ade de winst laten met 8-9. Saturnus heeft in de wedstrijd tegen UVG constant voor gestaan. Tot in de slotfase. Toen zat de op bouw van de Leidse ploeg vast en kreeg UVG de kans om snel vanuit de defensie toe te slaan. Maar wel licht zou het in Schiedam nog een puntendeling zyn geworden als niet en de Schiedamse coach en een van zijn spelers een rode kaart voor hun neus hadden gekregen vanwege voortdurend weinig lo vend commentaar op de leiding. UVG leek door dat incident een ex tra prikkel te krijgen want de Schiedammers reageerden met een tempoverhoging die Saturnus niet vermocht op te vangen. OASE had zeker meer verdiend tegen DWS dan een 8-9 nederlaag. Met Helma van der Geest in ouder wetse vorm moest DWS voortdu rend op de tenen lopen. Als OASE in de eerste helft de kansen op de cirkel had benut, dan zou DWS niet zonder kleerscheuren terug zijn gekeerd naar Schiedam. Maar kansen pakken was in de afgelo pen zaalcompetitie ook al het min der verzorgde onderdeel van het technisch pakket van OASE. De rust ging in met een 3-4 achter stand. Na de hervatting was DWS het eerst op stoom, 4-8. Maar OASE kwam onder aanvoering van Hel ma van der Geest sterk terug. Bin nen een kwartier was de marge voor DWS weer even groot als met de rust, 7-8. Knokkend wisten de Schiedamse vrouwen zich staande te houden, 8-9. FRANK BONTE

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18