Dorpsvernieuwing Warmond in gevaar 'Foutieve voorlichting Warmondse wethouder' Raadsleden in Zoeterwoude gebonden aan 'meldingsplicht' Provincie trekt beloofde subsidie in 'Politieke druk stuk beter dan subsidie' S9.\r.r:-pr} Oranje Nassaulaan wordt opgeknapt PAGINA 2. REGIO LEIDEN VRIJDAG 15 MAART 1985 ZOETERWOUDE - Als een ge meenteraadslid in Zoeterwoude moeite heeft met de 'vertrouwelij ke' status van bepaalde informatie, moet hij dat melden bij burge meester en wethouders. In een be sloten vergadering zal de gemeen teraad hierover dan een beslissing nemen. Op zo'n manier volgen de raadsleden de wettelijke procedu- Dit werd deze week besproken in de commissie algemene zaken die zich boog over duidelijke af spraken met betrekking tot het openbaar maken van vertrouwelij ke stukken. Burgemeester Hou- dijk sprak van "het inbouwen van een ventiel" door een raadslid dat de noodzaak van vertrouwelijk heid betwijfeld te laten bellen naar B W. F. de Graaff (Progressief Zoeter woude) stelde voor dat in vertrou welijke stukken van het college wordt gemotiveerd waarom het 'geheim' moet blijven. Dat vond burgemeester Houdijk een reële vraag, maar het leek hem wel erg veel werk. Omdat De Graaff ook het vermelden van een termijn vroeg waarop de vertrouwelijkheid zou aflopen, stelde Houdijk in alle eerlijkheid: "Als je er zoveel bij moet vermelden, zouden wij als college dan niet eerder zeggen: la ten we het nog maar even binnens kamers houden". Om kort te gaan: hij zou er naar streven om aan de verzoeken van De Graaff te vol doen. WD-er P. Kremer voelde weinig voor de voorstellen van de Graaf. Als een ware liberaal sprak hij: "We moeten niet te regelgevend bezig zijn. Laat een raadslid maar bellen als hij de overwegingen wil weten waarom iets vertrouwelijk is. Iedereen beseft hoe je moet om gaan met vertrouwelijk informa tie". De kwestie kwam aan de orde door de schending van de vertrou welijkheid van het progressieve raadslid W. Ooijendyk. Hij maakte m november vorig jaar het vertrou welijke bodemonderzoeksrapport van het verontreinigde bedrijfster rein van Vos en Co openbaar. Van daar de duidelijkheid die de raads leden nu krijgen over 'de omgang met vertrouwelijke stukken'. WARMOND - De Warmondse stads- en dorpsvernieuwing dreigt de komende drie jaar volkomen in het slop te raken. Vooral het aanpassen van verouderde woningen staat op de tocht. De provincie heeft namelijk besloten een toegezegde subsidie ter grootte van 250.000 gulden, in mindering te brengen op de 104.000 gulden die de gemeente jaarlijks krijgt via de nieuwe regeling stads- en dorpsvernieuwing. ZOETERWOUDE - Fractielei der P. Kremer (WD) zal ge hoor geven aan de uitnodiging van de Zoeterwoudse werk groep Vrouwen Oriënteren zich op de Samenleving (VOS) om de eerstkomende thema-bij eenkomst van de werkgroep bij te wonen. Door middel van een ingezonden brief in deze krant van woensdag 13 mpart heeft deze uitnodiging hem bereikt. "Ik ben niet gewend uitnodi gingen via de krant te krijgen, maar als het me interesseert ge noeg lijkt, wil ik elke invitatie in overweging nemen", aldus Kremer. De opmerkelijke vraag om een man tot de VOS-cursus toe te laten, komt voort uit een op merking die de WD-voorman maakte tijdens een vergadering van de commissie welzijn. Daarin zei kremer dat hij vrees de travestiet te moeten zijn om aan de cursussen te mogen meedoen. Deze opmerking plaatste hij "omdat de cursus sen assertiviteit, maatschappe lijke oriëntatie en 'hoe zeg je Zoeterwoudse fractieleider gaat in op uitnodiging werkgroep watje denkt', die de werkgroep in de toekomst voor vrouwen wil organiseren, voor iedereen interéssant zijn". Kremer vindt het "jammer" dat mannen dergelijke cursus sen niet kunnen volgen, hoewel hij begrijpt dat dat buiten de doelstellingen van VOS valt. Overigens heeft Kremer veel 'fanmail' ontvangen naar aan leiding van zijn uitlatingen. Vooral vrouwen reageerden op de opmerking van Kremer. Dat het hem menens is om op de uitnodiging in te gaan, blykt uit zijn woorden: "Als ik een gaatje kan vinden, zal ik zeker een cursus volgen. Als er meerdere curussen interessant zijn, ben ik bereid ze allemaal te pak ken". Corry Wouters, die namens de werkgroep de brief aan deze krant schreef, verklaarde dat de WD-er welkom is op de eerstvolgende avond. "Wan neer dat is, weten we nog niet precies, maar Kremer zal even als alle andere deelnemers een informatiestencil ontvangen". Volgens Wouters mag de libe rale voorman zelf bepalen of hij in vrouwenkleren naar de bij eenkomst zal komen. Warmonders ontvangen binnenkort twaalf zenders WARMOND - In Warmond wordt 1 april begonnen met ingrijpende werkzaamheden aan de kabel. Maar liefst 1.400 mensen krijgen tweemaal zoveel zenders op de ka bel, twaalf in plaats van zes. De zes 'nieuwe' zenders zijn: een Vlaam se, TV5, België Frans, BBC 1 en 2 en ITV. Op de laatste zender kun nen ook regionale uitzendingen worden verzorgd. Na de operatie, die tot juni duurt, moeten de abonnees 1,55 gulden extra per maand betalen. edischeDiensten Warmond neemt dit echter niet en heeft een officieel protest inge diend, zo maakte wethouder Van Schagen gisteravond bekend tij dens de gemeenteraadsvergade ring. De provinciale toezeggingen, zwart op wit en zonder voorbe houd, zijn bij het bezwaarschrift gevoegd. Waarom de provincie Warmond zo in de steek laat? By het omgooi en van provinciale- en rijkssubsi dies, bleek dat de provincie erbij in schiet. Redenering van de provin cie: schuif die lasten door naar de gemeenten. Zij krijgen met ingang van 1 januari geld via de regeling stads- en dorpsvernieuwing. Via deze regeling kan het op knappen woonhuismonumenten worden bekostigd, ook bepaalde bedrijfsactiviteiten kunnen een graantje meepikken. Voor War mond draait het echter vooral om dat deel van de regeling dat parti culiere woningbezitters de kans geeft hun woningen aan te passen aan de eisen van de tijd. Soms zijn de aanpassingen klein, en wordt slechts het privaat ver vangen door een toilet met stro mend water. Soms ook moeten keukens, douches en toiletten wor den vervangen of de totale indeling van een woning worden gewijzigd. Harde slag Dit jaar hebben al vier Warmon ders aangekondigd gebruik te wil len maken van de regeling. Een van hen heeft zeer ingrijpende plannen. En de gemeente verwacht dat nog meer gegadigden zich op het gemeentehuis zullen laten zien. Volgens gemeentesecretaris Zoete melk komt de handelwijze van de provincie dan ook zeer hard aan. Vooral omdat de gemeente geen kans ziet om zelf de klok terug te Warmondse CDA en WD tegen steun BOA weigeren de Boycot Outspan Actie (BOA) te subsidiëren, hoe zeer zy de apartheid ook verafschuwen. Dit bleek gisteravond tijdens de gemeenteraadsvergadering. Op tafel lag een voorstel van B en W om de BOA-subsidieaanvraag van 500 gulden nog even 'aan te houden' totdat duidelijk wordt wat de stichting precies in Warmond wil organiseren en welke (War mondse!) organisaties daaraan meedoen. "Een voorstel waaruit nog geen duidelijke keuze spreekt", aldus CD A-wethouder Van Schagen. Een meerderheid (Vreeken, PW en B W) kon hier dan ook mee in stemmen. WD-fractievoorzitter mevrouw Saris keek anders tegen het voorstel aan: als je om een be groting vraagt, wek je verwachtin gen. Haar partij stemde dan ook, samen met het CDA tegen het B W-idee. Ze deden dit na lange betogen. Vooral Bonnet (CDA) pakte uit. Volgens hem is apartheid "on christelijk" en moet zij worden ver afschuwd, dat voorop. "De Boycot Outspan Actie", zo vervolgde hij, "richt zich vooral op de sinaasap pel. Waarom? Goud, uranium, pla tinum zijn veel belangrijkere ex portproducten". Het was niet zijn enige beden king: "De sinaasappelpluk is zeer arbeidsintensief en biedt een karig loon aan de zwarte thuislanders. Wat vinden de vakbonden daar er van wanneer de pluk wordt geboy cot? Als hier werkgelegenheid in de knel komt, bijvoorbeeld bij RSV en ADM, hoor je daar de hele dag over. De werkgelegenheid van een Zuid-Afrikaanse plukker moet ons evenzeer aan het hart gaan". Grote politiek Om dan af te sluiten met de har de constatering dat de actie zich richt tegen "het brood van de Zuid- Afrikaanse plukker". Politieke druk is beter dan een subsidiever lening aan de BOA. Vielvoye (WD) kon zich wel vinden in het betoog. Ook hij vindt apartheid af schuwelijk. Hij wees er echter op dat het doel van de actie "zeer be trekkelijk is": juist de groepen die buiten schot blijven houden de apartheid in stand. Daarnaast voer de hij aan dat apartheid een zaak is van de "grote politiek". Duijnhoven (PW) reageerde vooral op de CDA-geluiden: "Ik had graag dat rijtje van Bonnet aangepakt. Maar we weten onder hand wel waarom die economische Bonnet (CDA): "De actie i BOA richt zich tegen het brood van de zwarte Zuid-Afrikaanse plukker". (foto W. Dijkman) druk niet zo sterk is". Ook voerde hij aan dat de BOA niet alleen aan zet tot een boycot, maar ook men sen bewustmaakt van de situatie in Zuid-Afrika. Het CDA-argument dat de werkgelegenheid van de Zuid-Afrikaanse plukker op de tocht staat, spreekt hem niet zo aan: "De geleerden zijn het daar niet over eens". Van Kuijen (eveneens PW) sloot de discussie. Hij wees erop dat de BOA zich niet alleen richt op de boycot van sinaasappelen, "het gaat de stichting om alle aspecten van de apartheidsproblematiek en maatregelen daartegen". draaien: de toegezegde subsidie van de provincie is al helemaal ver werkt in de subsidietoekenningen. En deze toekenningen zijn reeds opgenomen in twee raadsbeslui ten, vele maanden geleden geno men én lang en breed goedgekeurd door de provincie. Het gaat om de verplaatsing van het milieu-onvriendelijke trans portbedrijf Keijzer vanuit de dorpskern naar het industrieter rein en de aanleg van riolering in de Oranje Nassaulaan. Geen van beide zaken kan worden terugge draaid. Keijzer heeft harde toezeg gingen van de gemeente op zak en de riolering lag eind vorig jaar al onder de straattegels van de Oranje Nassaulaan. De volgende cijfers tonen de tra giek van de situatie nog eens aan: toegezegde subsidie voor de ver plaatsing van Keijzer: 179.827; ont vangen van de provincie: 107.896. Toezegde subsidie voor de aanleg van de riolering: 178.038 gulden; gekregen van de provincie: niets. VRIJDAG Leiden Groenoordhallen - Bovag Occassion Show. 19-22 uur. Lak-cinema - Cleveringaplaats 1, stom me films: 'Die Büchsë der Pandora' van G.W. Pabst, 20 uur, 'Bood and Sand' van Fred Niblo, 22 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'Stranger than paradise' van Jim Jar- musch, 20 en 22.15 uur. Filmhuis LVC - Breestraat film 'Car men' van Carlos Saura, 21.15 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Lesbiese Vrouwen Leiden - Caecilia straat 18, disco, 21-2 uur. Café Aniba - optreden duo Wis en Wa rempel. Repelsteel - Breestraat 19, Chinese ve getarisch eten, 17.30-19.30 pur. Zoeterwoude Westender, sporthal Klaverhal - party mix-avond, 21 uur. Voorschoten Lindehoeve - Burg. v.d. Haarplein, dis co-avond, 21 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, volksdansen, 20.15 uur. Dorpskerk - Hoofdstraat, optreden Het Leidse William Vocaal Ensemble, 20.15 Wassenaar Jongerencentrum Tent - V. Z. v. Njje- veltstraat, optreden van Flesh Bone, 21.30 uur. ZATERDAG Leiden Nieuwe Mare/hoek Oude singel - antiek- W - Behoedzaam fietst deze dame door de Warmondse Oranje Nassaulaan, bang ajs zij is dat haar dunne fietsban den vast komen te zitten tussen de provisorisch neergelegde straattegels. Het bord rechtsonder op de foto is niet overdreven. (foto Holvast) WARMOND - In.de Warmondse stoplichten. Wethouder Slinger- laan "eenpuinhoop". Na de aanleg Oraiye Nassaulaan wordt maandag land heeft dit gisteravond bekend van de riolering, eind vorig jaar, over een week begonnen met her- gemaakt tijdens de raadsvergade- zijn de straatstenen provisorisch, bestraten. ring. in blokken, neergelegd. De Vos De werkzaamheden zullen onge- Zijn mededeling kwam na klaag- (WD) vindt het "schandalig dat de veer tien weken duren. In die pe- zangen van de raadsleden Duijnho- weg, een doorgaande route, er zo riode wordt het (bus)verkeer over ven (PW) en De Vos (WD). Duijn- by ligt. De gaten in de weg moeten een rijbaan geleid, met behulp van hoven noemde de Oranje Nassau- vandaag nog worden gedicht". Vreeken en WD beklagen zich Leiden ARTSEN De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter: za 8 uur tot zo 24 uur: L.T. Tan, tel. 892410; spreekuur Arendshorst 2. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste gracht 129, tel. 132500. zo 8 uur tot 24 uur: H.J. Klaassen. Zwa- nenzijde 27, tel. 213546. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: E.K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877. zo 8 uur tot 24 uur: S. Smit, Cobetstraat 43, tel. 130177. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Lahr, Zoeter- woudsesingel 11, tel. 120347. zo 8 uur tot 24 uur: E. Nieuwehhuis- Smalbraak, tel. 768918; spreekuur Be vrijdingsplein 60. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Salman, tel. 761386. zo 8 uur tot 24 uur: J. Reinders, G. Brandtstraat 29, tel. 760947. Leiderdorp J. v.d. Beek en J. v.d. Leden, tel. 894539; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend, van za 10 uur tot ma 7.30 uur: D. Held, Marelaan 36, tel. 174955. Voorschoten za, J. Baars, R. Wagnerlaan 63, tel. 2520; zo, F. Koopmans, Churchill weg 19, tel. Warmond E. Sleeboom, Prof. Aalberselaan 2, Voorhout, tel. 02522-11393. Wassenaar noord: M. v.d. Feen, Van Polanenpark 128, tel. 18309; zuid: R. van Niekerk, Van Polanenpark 92, tel. 19014. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van: vr 15 tot vr 22 door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 211611. Apotheek Kok, Topaaslaan 15, Leiden, tel. 763439. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder 36, Lei- WARMOND - De Warmondse WD-fractie en de christen-demo craat Vreeken vinden dat wethou der Van Schagen (CDA) verkeerde voorlichting heeft gegeven. In de vergadering van de commissie voor financiën zou deze hebben ge zegd dat het adviesbureau Articon géén directie heeft gevoerd bij werkzaamheden op het industrie terrein. De waarheid ligt ergens anders: Articon heeft wél directie gevoerd en mevrouw Saris (WD) is een "tikje onthust" over de aanpak Aan het begin van de vergade ring noemde Vreeken het een "overteerbare" zaak dat het advies bureau weer wordt ingeschakeld. De WD-fractie formuleerde het wat minder sterk. Fractievoorzitter mevrouw Saris vindt echter wel dat de gemeente had moeten afdin gen op de kosten van Articon, als "medeplichtige". En ze vroeg om een schorsing van de vergadering. Hemelwater Na tien minuten druk overleg i den, tel. 764058. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan f steld. Natuurlijk, je kunt je afvra- Voorschoten gen of Articon niet had moeten ze- R- Koster, Narcisstraat 47, tel. 01717- gen: dat is niet haalbaar. Van tech- 3836- nische advisering verwacht je wel- TANDARTSEN Van Schagen. Gisteravond, tijdens <Je wandelgangen hielp wethouder de gemeenteraadsvergadering be- Slingerland (PW) veel misverstan den uit de weg. Volgens hem zijn de extra kosten die de gemeente moet maken (65.000 gulden) nadrukte zij hoe belangrijk het precies te weten hoe de vork in de steel heeft gezeten bij de aanleg van de riolering. Immers, de werk- ™et al te dramatisch. "Als zaamheden verdienen geen he* begin hadden gekozen schoonheidsprijs. Kort geleden gebleken dat het rioleringsstelsel licht meer, dat is waar. Maar toch". Hy besloot zijn betoog met de verzekering dat al behoorlijk is af gedongen op de prijs van Articon: "Als je ziet hoeveel urén het bedrijf er insteekt, dat verdienen ze niet terug". Slingerland verzekerde dat het bedrijf duidelijk is gemaakt dat de gemeente niet erg tevreden is over de gang van zaken in het verleden. De partijen voelden zich hierdoor bijzonder gerustgesteld. De 65.000 gulden werd opzijgelegd voor de werkzaamheden. De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: Th.F.M. Peerdeman, Kiekendiefhorst 16, Leiden, tel. 213122; za en zo spreek uur om 13 uur. Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou- WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken via dokterstelefoon: 122222. een gescheiden systeem had dat 159.000 gekost, 120.500 i curiosamarkt, 9.30-17 i Buurthuis Op Eigen Wieken - Valken pad, kinderkledingbeurs, 10.30-12 uur. ^rije School - Obrechtschool, open pad, kinderh Vr. huis, 10-12 i Breehuys - Breestraat, electric boogie en break dance, darts en flipperen, 14-16 niet deugt. De riolering van het be- dan het gebruikte, gemengde sys- drijf Padox/Panagro kan bij hard- teem waarbij hemelwater en het nekkige regenval het overtollige huishoudelijke afval bij elkaar water niet verwerken. Toch wil de komt aldus Slingerland. "Kort- gemeente Articon weer in de nemen bij de werkzaamheden die orde in totaal 65.000 gulden gaan kos- tën. Kosten van het Articon-ad- vies: 16.000 gulden. om, de kosten zouden in dezelfde grootte zijn uitgekomen". Vervolgens gaf hij hoe groot de schuld van de gemeente was: "Wij hadden zeer krappe criteria opge- ABONNEMENTEN per jaar, aan huls bezorgd per post (binnenland) per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd tdabonner latische b losse Partymix In de Westender, het onderko men van de Zoeterwoudse KPJ in de Klaverhal, wordt vanavond weer een partymix-avond gehou den. Hier zal 'alternatieve mu ziek' te beluisteren zijn. De orga nisatie is in handen van de Zoete- roudse jongerenorganisatie Het Leven. Aanvang negen uur. Lindehoeve In de Lindehoeve in Voorscho ten wordt vanavond een disco avond gehouden. Om negen uur begint de 'groove'. Morgenmiddag van twee tot vijf is er 'sportcafé' in de boerderij achter de sporthal. Dat betekent darten, schaken, ta feltennissen, kaarten, dammen, kletsen, skateboarden, rollerska ten of een drankje nuttigen. Zon dagmiddag is er om twee uur we derom 'Dixo'. 's Avonds begint om negen uur een spannende film. Volksdans Vanaf kwart over acht is er van avond in de Muzenhof in Leider dorp volksdansen. Joke Scholma en Ellen Dekker verzorgen deze avond. Tent In het Wassenaarse jongeren centrum Tent aan de Van Zuylen van Nijeveltstraat is vanavond een optreden van Flesh Bone. Aanvang half tien. Koormuziek Het Leidse William Byrd Vocaal Ensemble treedt vanavond op in de Leiderdorpse Dorpskerk. Te horen is onder meer a capella koormuziek door de eeuwen heen. Composities van Ton de Leeuw, Debussy, Brahms en Mendelssohn staan op het programma. Aan- De Lindehoeve zoekt vrijwilligers vang kwart over acht. die op zaterdagochtend verschil- l( jpr A lende activiteiten voor kinderen xv 00 w in de leeftijd van vijf tot twaalf In het K 0-gebouw aan de jaar willen organiseren. Informa- Splinterlaan in Leiderdorp wordt tie: 01717-5357. morgenmiddag om één uur een VIOS tentoonstelling gehouden van werk van K O-cursisten. Om De Zoeterwoudse drumfanfare vier uur is er in hetzelfde gebouw VIOS houdt morgenavond in het een dia-voorstelling en een in- Muziekcentrum aan de Schenkel spraakbijeenkomst. we& haar donateursavond. De avond staat in het teken van de bevrijding van de Duitse bezetter en van het Internationale Jonge- bibliotheek is vandaag een" expo- fe"jaar- Majoretten en 'majores' sitie geopend van de Voorschoten- tr'd.en op' Aanvang: kwart over childeres Fanny Mazure. Zij - BonBon Expositie In de Voorschotense openbare LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8 30-17.00 uur (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 0.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. heeft een internationale staat dienst en toont aan de Wijngaar denlaan veel nieuw werk "met n? naar"oèVstgeest om"eèn"vöörstef- De Rotterdamse theatergroep BonBon komt zondagmiddag n - - 7-7-— o - naai \jGgaigccst uui ccii vvuiaitf De expositie duurt tot zaterdag 13 iing te geven in Taberna voor kin- april Kindersoos De kindersoos van het Voor schotense open jongerencentrum deren vanaf 5 jaar. De SJJO orga niseert de middag samen met de bibliotheek. Ze beloven dat het spannend wordt! Aanvang één uur. f 250,90 345,20 65,70 89,30 22,10 taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra- dag ingaan. Indien één maand verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro Oamiate Holding BV te Hing v 3203571 t Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1, Leiden REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn Vuurbaakplein (01720)93961 2221JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.O. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.P.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome. Madrid, Mexico-City, Tel Avlv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2