Verhoeven weet van wonen Michel verheij b.u. Önito&end goed ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOEDDNBDERENDGOED ONROEREND GOED DNROERENDGOED ONROERENDGOED Huizen te koop gevraagd TE KOOP VERHOEVEN KOOP VERHUUR BEHEER TAXATIE Dit is het moment om uw huis te verkopen! Als u verkoop van uw huis overweegt, neem dan nü kontakt met ons op. De onroerend goed markt trekt weer behoorlijk aan. Wij hebben zelfs méér vraag dan panden beschikbaar. Wie weet leent óók uw huis zich voor snelle verkoop. Bel ons even. Zaterdags geopend van 12.00 tot 16.00 Tel. 071-149141 bg.g. 123183/124691 KOOP VERHUUR BEHEER TAXATIE Financieel Dienstencentrum Leiden -HYPOTHEEKADVISEURS- Het F.D.C. beschikt doorlopend over speciale hypo theekaanbiedingen, zowel voor bestaande- als nieuw bouwwoningen, b.v. annuïteiten: rente 5 jaar vast - 7,9 rente 10 jaar vast 8,2 Langere rente vast is mogelijk! VRIJE keuze inzake het sluiten van een risico- en opstalverzekering. Let op premieverschillenü Wij kunnen m.b.v. geavanceerde computerapparatuur, iedere door u gewenste berekening uitvoeren. Ook voor premiewoningen A, B en C. i HYPOTHEEK FINANCIEEL DIENSTENCENTRUM LEIDEN LEIDEN Oude Rijn 7 Groot grachtenpand gelegen in het centrum van Leiden met achteruitzicht op de Burcht. Tota le diepte 20 meter. Monument. Het pand bestaat uit een voor- en achterhuis, is 3 jaar geleden volle dig gerestaureerd met o.a. origine le materialen. Indeling: grote hol, woonkamer met leeshoek, woon/ eetkeuken, plaats met terrasje. Vi de, studeerruimte, badkamer, 6 kamers, olie zeer ruim van afme ting. C.v.-gas, vloerverwarming. Zeer fraaie ligging, uitermate ge schikt als kantoor aan huis. Vraagprijs: 545.000,- k.k. Uitgebreide informatie op kantoor Soembastraat 67 Goed onderhouden tussenwoning met berging, voor- en achtertuin. Ind.: hal, woonkamer met open haard, keuken, provisiekast, toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, waarvan twee met wastafel en douche en toilet. 2e verd.: overloop met was tafel, 1 slaapkamer met dakkapel, 1 hobby/studeerkamertje, ruimte waar de aonsl. wasm. is en de c.v.- gas, berging en een vliering. Vraagprijs: f 159.000,- k.k. Rijnsburgersingel 5 Uitstekend onderhouden woon huis met plaatsje en grote schuur. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer, uitgebouwde moderne keuken, rui me douche. Ie verd.: ruime over loop geschikt voor studiehoek, 2 slaapkamers. Erfpacht 656,37 per V5 jaar. Vraagprijs: 89.000,- k.k. LEIDERDORP Heemraadlaan 10 Uitstekend onderhouden huis gelegen in een rustige straat Ind.: hal, toilet, trapkast, woonka mer met open haard en ixirket, dichte keuken, ruime tuin met ber ging. Ie verd.: 3 slaapkomers, mo derne badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel met spie gelwand. 2e verd.: bergruimte met c.v.-ketel en badgeiser, 4e slaap kamer met dakterras. Vliering. Thermopane beglazing. Vraagprijs: f 175.000,- k.k. Dotterbloemkreek 46 Goed onderhouden hoekwoning met carport en berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer met plavuizen, half open keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e verd.: grote zolder, aansl. wasm. en c.v.- Vraagprijs: 172.000,- k.k. Klimopzoom 63 Keurig onderhouden hoekwoning met voor- en achtertuin met ber ging op het ZW. Ind.: hal, toilet, woonkamer met plavuizenvloer en vloerverwarming, bijna dichte keu ken. Ie verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, voste wastafel. 2e verd.: overloop met berging, 4e slaapkamer met dak kapel. Thermopane begloasd, c.v.- gas en badgeiser. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Nijenrode 4 Goed onderhouden woonhuis met zonnige tuin. Ind.: hal met toilet, woonkamer met open haard, keu ken met app. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, toilet en vaste wastafel. 2e verd.: overloop, grote zolderkamer met dakkapel, klein werkkamertje. Gedeeltelijk thermopane. C.v.- 198.000,- k.k. if- k.k. garage Pluimzeggekreek 6 Goed onderhouden hoekwoning, met garage. Ind.: hal, toilet, ver bouwde keuken, woonkamer. Ie verd.: twee grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e verd.: grote zolderkamer, c.v.-gas en wedtruimte met berging. Tuin op het ZO. Vraagprijs: 189.000,- k.k. v. Lennepdreef 8 Zeer goed onderhouden herenhuis met garage. Binnen het bereik van winkels, scholen en uitvalswegen naar Amsterdam en Den Haag. Ind.: 7 kamers, 2 badkamers, véél berging. Zeker een woning die u gezien moet hebben. Prijs: n.o.t.k. Obool 4 Perfect onderhouden, ruim huis met carport, zonnige achtertuin met berging. Indeling: entree met toilet, ruime woonkamer met par ketvloer en open keuken. Ie verd.: 2 grote slaapkamers, royale, kom- plete badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. 2e verd.: 2 slaapkamers, berging. C.v.-gas, ged. thermopane begl. Vraagprijs: 189.000,- k.k. 5: Üiiiiiiii::::Ill:::: .dPSJSf SkBS Üi:if:jij :H*Hs 11!Ill:::: i Doezastraat 15 2311 GZ Leiden tel.: 071 -133222* 10 ZEER LUXE VRIJSTAANDE LANDHUIZEN in de Abtspoelhof te Oegstgeest De ligging: Ideaal gelegen aan de Abtspoelweg te Oegstgeest nabij een bestaande villawijk. Omgeven door veel groen, sportvelden, tennisbanen en het kasteel. Het bouwplan: Deze 10 luxe landhuizen wor den gebouwd op kavels van 600-800 m2 grond en zijn bij zonder ruim van opzet, waarbij veel aandacht wordt besteed aan comfort, luxe, veiligheid en isolatie. Privacy: In dit unieke bouwplan wordt privacy vooropgesteld. Deze luxe landhuizen, in het groen verpakt, worden door een eigen toegangshek beveiligd. Hierdoor ontstaat een geheel aparte villawijk, die U slechts met 9 buren deelt. Parkeerruimte: Op elk kavel grond is ruim schoots parkeerruimte aan wezig. Financiering: De prijzen vanaf f 485.000,- v.o.n. Gunstige hypotheekaanbieding. ^laxSedeli informatie: ixSedelaar Makelaars EEN PROJEKT VAN ERICA BEHEER BV 'S-GRAVENHAGE VERHUIZINGEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE H. TIPKER B.V. VOORSCHOTEN 01717-9940/7542 JBKBJDE VERHUIZERS INBOEDEL - OPSLAG LEIDEN Eduard van Belnumstraat 49 Rustig gelegen 2/3-kamerapparte- ment op de 3e woonlaag in Leiden Z.W., nabij winkelcentra, scholen, uitvalswegen e.d. Het gehele ap partement is voorzien van dubbele beglazing. Nieuwe voor- en achter pui. Ind.: woonkamer (oorspr. 2 ka mers) met balkenplafond, keuken met aansl. wasmachine, 1 slaapka mer. doucheruimte met lavet en ruime hal met toilet. Balkon op het ZW. royale inpandige berging. Vraagprijs 65.000.- k.k. Langestraat 22 Gedeeltelijk verbouwde woning ir gezellige gerenoveerde omgeving. Nieuw zijn de c.v., het riool, gaslei ding en gedeeltelijk het elektra. De afwerking moet nog gebeuren. Subsidieverkrijging mogelijk. Inde ling beg.gr.: kamer, keuken, bad kamer met douche, toilet en gang. 1e etage: kamer, keuken, douche en toilet, vaste trap naar 2e etage: zolder met onbeschoten kap. Vraagprijs 65.000,- k.k. 1e Binnenvestgracht 14 Rustig gelegen kleine woning in di- rekte nabijheid van station en cen trum. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voorzien van zonnig plaatsje. Indeling begane grond: woonkamer (6.00x3.80/ 2.00), keuken, gang en toilet. Eta ge: 1 kamer. Vraagprijs: 67.000,- k.k. Opaalstraat 84 Boven winkels gefegen 4-kamer- maisonnette op de 2e etage. Uft aanwezig. Berging onder in het ge bouw. Voorzien van centrale ver warming en balkon op het zuid oosten. Service- en verwarmings- kosten 250,- per maand. Ind.: woonkamer (5,00x4,00 mtr.), keu ken (3,00x2,60 mtr.), toilet, entree en hal. Etage: 3 slaapkamers en "badkamer met douche. Vraagprijs: 75.000.- k.k. Hoge Rijndijk 97b. Royaal bovenhuis met prachtig uit zicht op het Rijn en Schiekanaal en de Wilhelminabrug. Balkon op het zuiden. Gunstig gelegen t.a.v. de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Enig achterstallig onderhoud. Ind. Ie etage: kamer en suite, zijkamer, keuken, toilet en balkon. 2e etage: 3 kamers, bergkamer. badkamer met ligbad. 2e toilet. Vraagprijs: 78.000,- k.k. Papiermolen 140 Uitstekend onderhouden apparte ment op de 6e etage. Modem inte rieur ta.v. keuken, douche en woonkamer. Royaal balkon. Voor zien van dubbel beglazing. Uiter aard met lift Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 198,- (inkl. stookkosten en warm water). Indeling woonkamer (6.65- x3.80 m), slaapkamer, keuken, bergkamer, douche, toilet en hal. Vraagprijs. 79.000.- k.k. Vrije vestiging Joa. Haydnlaan 9. Brahmslaan 283. In zuidwest (componistenbuurt) gesitueerde 3/4 kamerapparte menten met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus mime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en ver warm. kosten 225,- p.m. Ind.: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keu ken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Spleghelatraat 30 Benedenwoning in zeer goede staat van onderhoud. Lange tuin op het westen met stenen berging en achterom. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Prima aanbod voor alleen- of samenwo nenden. Ind.: woonkamer, slaap kamer, keuken, entree, douche en toilet. Vraagprijs 89.000,- k.k. stand in uitstekende staat i derhoud. Voorzien van centrale verwarming. De wandafwerking is veelal sierpleister. Balkon aan de achterzijde. Gedeeltelijk voorzien van dubbel beglazing. Indeling: 1e etage: L-vormige woonkamer (9.80x6.00/3.00 m) gedeeltelijk voorzien van parketvloer, nieuwe keuken, gang en toilet. 2e etage: 3 mime slaapkamers, badkamer met douche. 3e etage: zolder. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Kennedylaan 78 en 88 Mooi gelegen 4-kamerapparte- menten op de 3e en 4e etage met zonnig balkon, c.v. en lift. Service- en verwarmingskosten 285,- p.rn. Berging op de begane grond. Inde ling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, hal Mareslngel 38 Geheel gerenoveerde woning op gezellige stand met uitzicht op sin gel. Voorzien van plaatsje. Ver nieuwd is: riolering, dakbedekking, kozijnen aan de voorzijde, douche, toilet, elektra, water/gasleidingen en vloer. Beg. grond: L-vormige woonkamer, keuken, ang en toilet 1e verd.: 2 slaapkamers, royale badkamer met douche. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs: 99.000.- k.k. Schubertlaan 57 Uitstekend onderhouden 3/4 ka merappartement met lift op de 5e etage. Voorzien van centrale ver warming. Prachtig uitzicht over de Korte Vliet en de omgeving van Leiden. Balkon op het Westen. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 235,-. In deling: woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, gang en toilet. Vrije vestiging mogelijk Vraagprijs: 103.000,- k.k. OnafhankelIJkheldsweg 86 Gezellige op rustige stand gelegen bovenwoning met royaal zonneter ras. Aan de achterzijde mooi uit zicht over waterpartij. In goede de begane grond. Erfpacht 1002,- per jaar. Indeling 1e etage: woonkamer, keuken, hal en toilet. 2e etage: 2 kamers, badkamer met douche. Vliering. Vraagprijs: 105.000,- k.k. woning met beschut gelegen nig terras. Met dubbele beglazing, dak- en spouwmuurisolatie. Voor zien van c.v. en berging op de be gane grond. Erfpachtscanon 1.063,- p.j. Ind.: 1e etage: woonka mer. keuken, hal en toilet. 2e eta ge: 2 kamers, badkamer met liqbad en 2e tollet. Vliering. Vraagprijs 108.000,- k.k. OnafhankelIJkheldsweg 81 Aan woonerf gelegen benedenwo ning (hoek) in staat van nieuw. Voorzien van c.v. en dubbele beglazing. Tuin zowel aan de voor als aan de achterzijde. Erfpachts canon 1740,- per jaar (aftrek baar). Indeling: woonkamer, half open keuken, toilet. 3 royale slaap kamers, badkamer met douche een aansl. wasmachine, 2e toilet, berging. Vraagprijs: 118.000.- k.k. Herengracht 88/88a Aantrekkelijk gesitueerd hoekhe- renhuis op leuke stand. Voorzien van c.v. Leuk uitzicht over de gracht met gerenoveerde brug. Da kisolatie en gedeeltelijk dubb. beglazing. Indeling beg.gr.: woon kamer met verhoogd eetgedeelte, keuken, douche met toilet, gang. 1e etage: 2 kamers, douche en toi let. 2e etage: 2 kamers, douche en toilet. Vraagprijs 135.000,- k.k. Plantljnstraat 30 In het complex "Cronestein" gesi tueerd 3-kamer/service-apparte- ment. Uitstekende hoekligging op de 2e etage met uitzicht op het Rijn-Schiekanaal. Maandelijkse bij drage aan service- en verwar mingskosten 1.130,- (1 persoon) en 1.308,- (2 personen) inclusief warme maaltijd. Specificatie op aanvraag beschikbaar. Indeling: woonkamer (4.00x7.00 m). slaap kamer (ca. 5.50x3.50 m). slaapka mer (4.25x4.00 m), keuken, badka mer met ligbad, toilet en aansl. wasm.. hal. Schouwenwerf 8 Moderne woning met c.v.-gas. In uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van berging zowel aan de voor- als achterzijde. Gewijzigde uitvoering van de parterre zoals: plavuizen, balken plafond en open haard. Tevens voorzien van dak en muurisolatie. Indeling beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad. 2e toilet en aansl. wasm., overloop. 2e etage: slaap kamer en voorzolder met c.v./w.w.- apparatuur. VRIJE VESTIGING Vraagprijs 139.000,- k.k. Zaanstraat 56 Op rustige stand gelegen eenge zinswoning in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van roya le tuin en c.v. In direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Indeling begane grond: woonkamer, keu ken. gang en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, doucheruimte en overloop. 2e etage: 1 grote en 1 kleine kamer met dakkapel, zolder berging. Vraagprijs: f 153.000,- k.k. Toermalijnstraat 10 Gezellig aan singel gelegen mo derne eengezinswoning. In 1972 gerealiseerd door het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Tuin op het Z.W. Dubb. beglazing op de parterre. Weinig onderhoud door toepassing van aluminium kozij nen. Ind. beg. gr.: L-vormige woon kamer, half open keuken, entree en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer met dakka pel. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Schelpenkade 49 Uitzonderlijk gebouwd royaal he renhuis (over de lengte langs de straat) op aantrekkelijke stand. Met besloten plaats. Voorzien van c.v. Klein terras aan de voorzijde op de begane grond en op de 2e etage. Ged. voorzien van voorzetramen. Indeling beg.gr.: woonkamer (9.00- x4.00 m), keuken, gang en toilet. 1e etage: 2 kamers, berging, over loop en 2e toilet. 2e etage: 3 ka mers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Vrije vestiging mogelijk Vraagprijs: 197.000,- k.k. Botermarkt 8. Op zeer goede stand en in het cen trum gelegen winkel (opp.: 40m2) met opslagruimte en diverse ber gingen. Bovenwoning en achter huis bestaan gezamenlijk uit 8 ka mers, keuken, douche en toilet. "Vraagprijs: 240.000,- k.k. Eventueel te koop Botermarkt 9, bestaande uit: winkel met bergruimte en op de etages 5 kamers, douche met toilet en keu ken. Prijs voor het geheel 440.000,- k.k. Voaeemeerlaan 9 Royaal herenhuis met garage en centrale verwarming in periekte staat van onderhoud. Uitstekend gelegen aan de rand van Leiden met uitzicht op rivier en polderland schap. Tuin op het zuiden. Voor zien van dubb. beglazing, dak- en muurisolatie. Deze woning bevat: woonkamer met open haard, apar te eetgedeelte, vloerverwarming, keuken, 3 sl. kamers, souterrainka mer, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, toilet en entree. Vraagprijs: 248.000,- k.k. Plantsoen 81. Direkt aan parkje en singel gesi tueerd royaal herenhuis op goede stand. Ook zeer geschikt als prak tijkwoning. Totale inhoud ca 700- m3. Voorzien van gaskachels. Ind. beg. grond: kamer, keuken, dou che en toilet, diverse bergingen. 1 e etage: voor-, tussen- en achterka mer, toilet. 2e etage: voor-, tussen- en achterkamer. 3e etage: 2 ka mers. royale zoldertoerging. Vraagprijs: 250.000,- k.k. Stokroos 18 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en c.v.-gas. Tuin van ca. 20 m. lengte op het Westen. Gedeel telijk voorzien van dubb. beglazing. Aparte indeling en vormgeving. Voorzien van 2 balkons en terras. Plavuizenvloer op de parterre. Ind. beg.gr.: U-vormige woonkamer met open haard, keuken, hal en toi let. 1e etage: 4 sl.kamers. waarvan één met badkamer met ligbad en 2e toilet. Op de overloop douche ruimte met 3e toilet. 2e etage: slaapkamer, grote zolderruimte en c.v;-ruimte met badgeiser. Vraagprijs: 290.000,- k.k. Bijzonder ruim vrijstaand heren huis op 725m2 eigen grond. Iets aparts. Aan de voorzijde de gezelli ge drukke Rijndijk, aan de achter zijde een oase van rust. Voorzien van cv. Eventueel geschikt voor dubb. bewoning of praktijkwoning. Ind. beg. grond: woonkamer (10,00x8,00/4,00 mtr.), aparte eet kamer, keuken, entree en tollet. 1e kamers, badkamer met ligbad, douche en 3e toilet, berging en vliering. Vraagprijs: 325.000,- k.k. LEIDERDORP Soeverein 35 Modem 2-kamerappartement met lift op de 2e woonlaag. Voorzien van c.v. Royaal terras (4.40x3.60 m). Gesitueerd in overdekt winkel centrum "Winkelhof". Maandelijk se bijdrage aan service- en verwar mingskosten 226,-. Indeling: L- vormige woonkamer, half open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad en aansl. wasmachine, toilet en hal. Vraagprijs 88.000,- k.k. k 24. Splitievel 3-kamerwoning in goede staat van onderhoud. Origineel ont werp. Voorzien van zonnig dakterras. Cv-gas. Eigen parkeerplaats onder het gebouw. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 65.-. Ind.: woon kamer. eetgedeelte met keuken, slaapkamer, hobbyruimte, badkamer met douche, entree en toilet. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Ereprijskamp 23 Geschakelde, uitstekend onder houden eengezinswoning met tuin (aan de voorzijde zonnig en be schut). Voorzien van dubb. begla zing op de parterre, dak- en spouwmuurisolatie. Royaal zonnig terras op de 2e etage. Indeling be gane grond: Z-Vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar de tuin, moderne keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer, vliering, ber ging met c.v./gasboiler en aansl. wasmachine, terras. Vraagprijs: 178.000,- k.k. OEGSTGEEST Lellelean 15. Een 4-kamerappartement op de 3e etage. In rustige omgeving. In directe nabijheid van het winkelcentrum. Voorzien van centrale verwar Maandelijkse bijdrage aan se.«.u«-i kosten 127,-. Berging onder in het gebouw. Ind.: woonkamer, 3 slaap-1 kamers, keuken, douche, toilet en! hal. 1 Vraagprijs: f 92.000,- k.k. Ridderspoorlaan 83 Mooi 4-kamerappartement op de 2e woonlaag. Zonnig balkon. Voor zien van c.v. In direkte nabijheid van winkelcentrum "Lange Voort". Servicekosten 123,25 per maand. Indeling: woonkamer/eet kamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Berging on der in het gebouw. Vraagprijs 92.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonver gunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden. Ridderspoorlaan 41 Uitstekend onderhouden 4-kamer/ hoekappartement op rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de parterre. In direkte nabijheid van het winkelcentrum. Maandelijkse bijdrage aan service kosten 126,-. Berging onder in het gebouw. Indeling:-woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Vraagprijs 95.000,- k.k. Deutzstraat 17 In het centrum van Oegstgeest ge legen vooroorlogse woning met royale tuin op het Z.W. Enig achter stallig onderhoud t.a.v. schilder werk en elektra. Aantrekkelijk aan bod. Gunstige ligging t.a.v. de rijks weg Amsterdam-Den Haag. Ind. beg. gr.: kamer en suite (ca. 12.00- x3.50 m) keuken, gang en toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet op de overloop, balkon. Vraagprijs: 138.000.- k.k. BOSKOOP Boezemlaan 9 Op één van de mooiste plekjes van Boskoop gelegen vrijstaand heren huis met garage. In goede staat van onderhoud. Voorzien van c.v. Goed bereikbaar. Grondoppervlak- te 1100 m2. Indeling beg.gr.: woonkamer (9.50x4.00 m) met open haard, eet/studeerkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 4 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 1 kamer met dakkapel en zolderberging. Vraagprijs 395.000,- k.k. VERHOEVEN weet van wonen makelaardij in onroerende goederen b.v. ^Stationsplein 22,2312 AK Leiden. Telefoon: 071-143441 's avonds: 071-175095 769687

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 36