ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES VAKATURES! KLANTENBEHANDELAARm v» AGFA-GEVAERT-^ zelfstandig werkend kok Hocuram B.V. HET BESTUUR OLYMPUS verkoopleider binnendienst m/v "GEMEENTE WASSENAAR verpleegkundige m/v Agfa-Gevaert heeft in Nederland een verkoop organisatie met verschillende verkoopdivisies, waarin ruim 450 mensen werken. Het hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk. Voor de binnendienst van de verkoopdivisie foto zoeken wij een U zult in teamverband telefonisch en schriftelijk het contact onderhouden met onze afnemers in de sector foto-finishing - vakfotografie. Naast orderverwerking bete kent dit het adviseren van onze cliënten inzake werkme thoden e.d., alsmede het bijhouden en overdragen van produktinformatie in samenwerking met onze fabrieken. Tevens zult u worden belast met het analyseren van foto- chemische problemen. Onze gedachten gaan uit naar iemand van rond de 25 jaar met vooropleiding HAVO en beheersing van de Duitse taal. Een diploma van de School voor Fotografie en Fotonica dan wel de Fotovakschool/vakfotografie is vereist. U moet beschikken over goede contactuele eigen schappen in woord en geschrift om deze veelzijdige en zelfstandige functie met succes te kunnen vervullen. Wij bieden u dan een goed startsalaris naast doorgroeimoge lijkheden. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u schriftelijk of telefonisch contact opnemen met Agfa-Gevaert B.V., afdeling personeelszaken, de heer J.A.M.Heslenfeld, postbus 12,2280 AA Rijswijk, telefoon 070-110312. restaurant De Zwaan Katwijk vraagt voor jaarbetrekking Goede arbeidsvoorzieningen en loon Aanvaarding per april Telefoon 01718-12064 een zelfstandig werkende kok Hij zal leiding dienen te geven over 4 mede werkers in een nog zeer jong bedrijf. Leeftijd 25 jaar. Tel. 071—130445 (kantooruren). -\r randstad uitzendbureau M.E.A.O.-er Heb je de administratieve richting gevolgd en gaat je interesse uit naar automatisering, reageer dan snel op deze uitdagende baan. Je gaat dan hele dagen werken gedurende 5 maanden. Directie-secretaresse Een flexibele secretaresse voor de directeur en verkoopleider kan direct beginnen in deze afwisselende baan: - zelfstandige correspondentie voeren - archivering - werkzaamheden t.b.v. personeelszaken Minimale eisen: - Havo Schoevers - tuil-time beschikbaar voor 4 maanden m.i.v. 14-03-1985 leeftijdscategorie 24-30 jaar Typiste/telefoniste In Zoeterwoude kunnen wij een typiste/telefoniste plaatsen voor een aantal maanden. Leeftijd: 18-20 jaar. Ervaring is niet vereist, wel een goede typsnelheid (min. 180 aanslagen p. mi nuut). Medisch typiste Een typiste met ervaring op een dictafoon en kennis van de medische terminologie, kunnen wij direct aan werk helpen in een ziekenhuis in Leiden. Werktijden: in overleg. Duur: tot 19 april 1985. A-verpleegkundige Voor de afdeling Heelkunde van een ziekenhuis in Leiden, zoe ken wij een A-verpleegkundige die bereid is in alle diensten te werken tot half april. Tevens op de afdeling Orthopedie kunnen wij een A-verpleegkundige plaatsen. Alle diensten, tot 1-5- 1985. Ziekenverzorgsters Heb je je diploma, maar heb je nog geen werk, kom dan snel, want we hebben volop werk. O.a.: voor 3 weken in een ver pleeghuis in de omgeving van Leiden. Dinsdag a.s. beginnen. Diensten in overleg. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor-en gezondheidszorgpersoneei 071 -149541 industrie- en technisch personeel 071 -146546 Katwijk. Voorstraat62 0171B- 75041 Alphena/dRijn,Julianastraat94 01720- 91442 ir randstad uitzendbureau iedereen leest de krant altijd en overal. Troef Vormingscentrum zoekt kandidaten voor Troef Is een vormingscentrum voor |onge volwassenen (17-30 Jaar) met o.s. Open School, Intensieve Taal Cursussen voor buitenlandse mannen en vrou wen en beroepsorlénterende en creatieve cursussen. Het centrum telt ongeveer 350 deelnemers/sters en 16 medewerkers/stere. Wij zoeken naar mensen met belangstelling voor vormingswerk en volwassenenedu catie (VE). Op het gebied van de volwasseneneducatie zijn belangrijke ontwikkelingen gaande. Het Vormingswerk Jonge Volwassenen geeft daar mede vo' n aan. Inhoud en vorm zal moeten gegeven worden aan: - de samenhang tussen vormingswerk en volwasseneneducatie: - mogelijke samenwerkingsverbanden met andere instellingen op ons terrein; - de bijdrage die ons centrum zal leveren aan het tot stand komen van o.a. edukatief beraad en regionaal edukatief centrum. Voor het VJV-bestuur betekent e.e.a. een uitbreiding van taken en verantwoordelijk heden. Van bestuursleden wordt gevraagd: - verwantschap met onze doelgroepen; - globale kennis van de ontwikkelingen op het gebied van VE; - kennis van de plaatselijke situatie op het gebied van VE; - een tijdsinvestering van ongeveer tien uur per maand. Nadere Inlichtingen kunt u krijgen bij Iris Dauwalder of Stef Gresnlgt, op boven genoemd telefoonnummer, óf bij Emelle van Spaendonck, secretaris van het bestuur, tel. 071-763642. Gebr. Paes is importeur van hoogwaardige optisch medische instrumenten en laboratoriumapparatuur, zoals de Olympus microscopen en endoscopen. Voor onze afdeling verkoop zoeken wij een: Tot de taken zullen o.a. behoren: leiding geven aan het bestaande verkoopteam binnendienst zelfstandig organiseren, coördineren en begeleiden van alle verkoopaktiviteiten volgens een jaarlijks op te stellen plan onderhouden van schriftelijke en telefonische kontakten met afnemers en leveran ciers ondersteuning van de aktiviteiten van de commerciële buitendienst Voor een goede vervulling van deze taken achten wl| het volgende noodzakelijk: opleiding op'commercieel of technisch HBO-niveau ruime ervaring in een soortgelijke functie leeftijd tot 35 jaar Wij bieden u een funktie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 13e maand, premievrij pensioen, reiskostenvergoeding etc. Uw sollicitatie voor deze vakature kunt u richten aan: GEBR. PAES B.V., Indus trieweg 12, Postadres: Postbus 18, 2380 AA ZOETERWOUDE. Algemene Inwendige Geneeskunde Ten behoe-'e yan de unit oorlogs- en geweldslachtoffers binnen deze afde ling wordt gevraagd een medisch secretaresse vac.nr. 300.V.10.10.LD Het betreft de internistische zorg voor oud-verzetstrijders en overlevenden van de Duitse concentratiekampen en Japanse interneringskampen van de Tweede Wereldoorlog. Taken: - opvangen van de patiënten; - bijhouden van de agenda; - voeren van de correspondentie; - bediening van de telefoon; -typen van rapporten (veelal in het Engels). Gevraagd: - opleiding minimaal op HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding; - goede kennis van de Engelse taal; - kennis van de medische terminologie is gewenst; - typediploma en typevaardigheid. Salaris: maximaal f 2691 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. W.S. de Loos (071-262642) of mevr. H.S.M. Gulde- mond-Naeye (071 -263132). Patiëntenadministratie Bij deze afdeling ontstaat een vacature voor een administratief medewerker m/v vac.nr. 101.K.07.10.LD De werkzaamheden kunnen worden uit gesplitst in twee delen: - controle op en verzenden van decla raties: - verdere verwerking en terugkoppe ling naar declaranten; - verzamelen van informatie t.b.v. declaratie-opmaak; -controlewerkzaamheden m.b.v. ter minal; - het typen en verzenden van declara ties; - na een inwerkperiode zal de functio naris ook belast worden met het samenstellen van declaraties. Vereist: - opleiding H.A.V.O.; - accuratesse en typevaardigheid; - bij voorkeur enige kennis van medi sche terminologie. Salaris: afhankelijk van leeftijd en erva ring max. f 2477 bruto per maand. Stichting Eurotransplant Voor het secretariaat zoeken wij op korte termijn een (medisch) secretaresse vac.nr. 074.F.10.10.LD Taak: naast de normale secretaresse werkzaamheden omvat de functie het coördineren van de binnenkomende donormeldingen. Verlangd: - vooropleiding op HAVO-niveau, aan gevuld met een opleiding als (me disch) secretaresse en een ruime prak tijkervaring; - goede kennis van Engels en Duits in woord en geschrift is vereist; - ervaring met tekstverwerkende IBM- apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2691 bruto per maand bij volledige functievervulling. De aanstelling vindt plaats op arbeids overeenkomst. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevr. M.A.A. Franzen- de Waal (071-263829). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden EE3 •üj HOOFDAFDELING OPENBARE WERKEN Bij de afdeling Groenvoorziening van de gemeente Wassenaar, belast met hel beheer van plantsoenen, bosparken, laanbomen en een begraafplaats, kan op korte termijn geplaatst worden een chef buitendienst De Ie benoemen functionaris ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling en gééft leiding aan ca. 30 medewerkers alsmede aan 3 werkmeesters van een sociaal werkvoorzieningsschap. Functie-Informatie: - het houden van toezicht op aanleg, onderhoud en beheer van alle groenvoorzieningen, kwekerij en begraafplaats; - het houden van toezicht op werken welke door dorden worden verricht; het leveren van gegevens ten behoeve van begrotingen, rapportering, inventarisaties, werkplannlng etc.; - het mede opstellen en tot uitvoering brengen van werk- en beheersplannen; - het ontwikkelen van milieu-educatieve aktiviteiten; - het leveren van een aktieve bijdrage inzake automatisering; het onderhouden van in- en externe kontakten; - het verrichten van, bij de werkzaamheden behorende, administratieve en rapporteringswerkzaamheden; - hel adviseren van het hoold van de aldeling en hel vervangen van deze bij diens afwezigheid. Functle-elsen: - diploma middelbare opleiding in de groenvoorziening met applicatie en ruime ervaring in genoemde werkzaamheden; - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - goede kontaktuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring op hel gebied van milieu-educatie en automatisering. Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f. 3.726,- bruto per maand (niveau 8). Afhankelijk van de resultaten van hel lopende tunctiewaarderings- project kan het functieniveau nog wijziging ondergaan. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Oe bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Bij de gemeente Wassenaar staan in principe alle functies open voor zowel mannen als vrouwen. Voor inlormalie over deze functie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de aldeling groenvoorziening de heer ing. W.T. Weslgeest, tel. 01715 -19340, tst. 451. Indien u voor deze functie belangstelling hebt kunt u Uw sollicitatiebrief - binnen veertien dagen - zenden naar de directeur van de Stafafdeling, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. „Het Diaconessenhuis" Leiden Op de kinder- en jongerenafdeling van het Diaconessenhuis te Leiden is de funktie vakant van in eerste instantie voor 4 dagen per week. Een full-time aanstelling is echter niet uitgesloten. Funktie-eisen Het diploma A-verpleegkundige, aangevuld met de kinder aantekening. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn konform de GAjQ-Ziekenhuis- wezen. Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw S.L de Ridder, hoofd verpleegkundige van de kinderafdeling, telefoon 071-155960, toestel 301 en/of de heer P.MC Roos, hoofd verplegingsdienst, toestel 206. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer P41-5, Diaconessenhuis Leiden, Houtlaan 55,2334 CK Leiden. HET NEDERLANDSCH ZEEHOSPITIUM Aan het Nederlandsch Zeehospitium is een grote, goed geoutilleerde werkplaats voor protheses en ortheses verbonden die zowel voor de patiënten van het centrum, alsook voor ziekenhuizen en verpleeghuizen in de regio werkt. Op deze werkplaats bestaat een vacature voor een ORTHOPAEDISCH INSTRUMENTMAKER (m/v) Tot zijn/haar taken behoren: het verrichten van paskamerwerk de zelfstandige vervaardiging van pro- en ortheses het vervullen van de mentor-functie over één of meerdere leerling-instrumentma kers) Functle-elsen: een diploma Orthopaedisch instrumentmaker is vereist enkele jaren ervaring als Orthopaedisch instrumentmaker paskamer ervaring collegiaal kunnen samenwerken Arbeidsvoorwaarden: salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de cao-ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de vacature worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de pro- en orthesemakerij, de heer R. B. Teunissen, tel. 070-686660 toestel 139 of tel. 070- 251363. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een beschrijving van uw levensloop, gelieve u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directie van het Nederlandsch Zeehospitium, t.a.v. drs. Ing. I. Ugthart Schenk, Directeur Algemene Zaken, Hoek van Hollandlaan 21 te 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16