Plan Digros leidt tot hevig verzet bij gemeente Oegstgeest Hïïail VVV wordt nieuw leven ingeblazen 'Komst Digros verslechtert onhoudbare situatie' Vrouwengroepen krijgen ruimte in Voorschoten 'Geen behoefte aan streeksupermarkt' Kamerlid plaatst bord 'vrouwenstraat' Nader onderzoek grond Van Leeuwenpark begint PAGINA 2. REGIO LEIDEN VRIJDAG 8 MAART 1985 OEGSTGEEST Na alle opschud ding over de uitlatingen van burge meester Scheenstra, die zei de ge voelens van het voltallige college te verwoorden, over de ontvangen bouwaanvraag van Digros, raakte de eigenlijke bespreking van de parkeerproblematiek in De Kem- penaerstraat en omliggende stra ten een beetje op de achtergrond. De commissie verkeer en vervoer was van oordeel dat de huidige si tuatie al 'onhoudbaar' is en dat de komst van Digros die slechts kan verergeren. De commissie die zich gister avond diepgaand met de parkeer problemen bezig hield kwam èr echter niet uit. Duidelijk werd dat er een structurele verruiming van het aantal parkeerplaatsen in het gebied moet komen. G. Wuisman (D'66) deed hiervoor een aantal voorstellen. Onder meer wilde hij parkeerplaatsen scheppen op het terrein van de Beukenhof, zodat de langparkerende bezoekers van dit restaurant minder ruimte gebrui ken op het parkeerterrein achter de Markthof. Verder wil hij door een stukje van het ASC-terrein te gebruiken en door een stuk stoep op te heffen in de Duivenvoordestraat een aan tal parkeerplaatsen scheppen. Een doorloopje naar De Kempenaer- straat zou deze parkeerplaatsen moeten ontsluiten. Ook zag Wuis man mogelijkheden op de hoek van de Spaargarenstraat en de Dui venvoordestraat. Tevens wilde hij bij de snackbar op De Kempenaer- straat kort parkeren (blauwe zone) invoeren. De commissie oordeelde gister avond neagtief over het opheffen van grote stukken blauwe zone. Men ging uit van de preventieve werking van een dergelijke zone. Ook de omzetting van het (lang- )parkeerterrein achter De Markt hof in een blauwe zone werd ver worpen. "Voorlopig kunnen we be ter de ontwikkelingen rond de in vulling van De Markthof afwach ten. Teveel veranderen in korte tijd geeft een onduidelijke situatie", al dus Van Eisen (PPR). Ook de winkeliers van De Kem- penaerstraat werden gisteravond door de commissieleden gewezen óp hun verantwoordelijkheden. Zij parkeren vaak op plaatsen in de buurt van hun zaak. Daarmee ver hinderen ze klanten te parkeren. Volgens de commissie moeten de winkeliers zelf zoeken naar oplos singen om elders te parkeren. "Ze snijden zichzelf in de vingers", constateerde commandant Gelder- blom van de Oegstgeester rijkspo litie. Als suggestie kregen de win keliers mee om op zaterdagen op het terrein van de ABN te parke ren. In elk geval werd duidelijk dat de bewoners in de wijk rond De Kempenaerstraat niet de dupe mo gen worden van het belang van de winkeliers. De slepende discussie zal in de komende maanden wor den voortgezet. VOORSCHOTEN - De verschil lende vrouwenverenigingen en -groeperingen van Voorschoten krijgen een eigen ruimt in hetCultureel Centrum. Van avond al wordt deze vrouwen- ruimte feestelijk geopend met een optreden van de Rotterdam se cabaretgroep 'Kabaal(t)'. De gemeente Voorschoten heeft een groot aantal vrouwen verenigingen uitgenodigd om volgende week woensdag rond de tafel te gaan zitten. Er zal wor den gepraat over de toekomstige verdeling van de ruimte. Op die dag kunnen de vrouwengroepen onderling bespreken hoe de ruimte in de toekomst gebruikt gaat worden. Ze zullen ook een gebruiksschema inleveren bij de gemeente. Dezelfde middag zal een ambtenaar van de betreffen de afdeling aanwezig zijn. In het verleden toonde een aantal vrouwengroepen interes se in een eigen ruimte in het cen trum. Dat daarvoor nu de moge lijkheid is ontstaan, is het gevolg van de opknapbeurt die het Cul tureel Centrum de laatste tijd heeft ondergaan, waardoor in het centrum meer mogelijkheden zijn ontstaan. VRIJDAG Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Mac beth' van Polanski, 21.15 uur. Kijkhuis - Breestraat, film 'Los Santos Inocentes' van Camus, 20 en 22.15 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht, informatie- en discussieavond over het emancipa tiebeleid van de gemeente Leiden. Zoeterwoude De Westender, sporhal Klaverhal - caba retvoorstelling 'Zondag' door groep 'Uitgelaten', 20.30 uur. ZATERDAG Leiden Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, kinderthea ter 'Buurman en de bruid', 14.30 uur. Medische Diensten OEGSTGEEST "De koers van de aandelen van deze projectontwikkelaaar (makelaar dij Proper, red.) geeft de laatste dagen een scherpe daling te zien in dit huis. De makelaar heeft een koekoeksei in ons nest gelegd en ik ben absoluut niet bereid het uit te broeden. Het college zal zich tot de laatste snik tegen de bouwaanvraag voor een dergelijke super markt in De Markthof blijven verzetten". Burgemeester Scheenstra Burgemeester Scheenstra van Oegstgeest uitte gisteravond in de raadscommissie voor verkeer en vervoer scherpe kritiek op make laardij Proper over diens vermeen de schending van eerder gemaakte afspraken. "De handelwijze van Proper is absoluut niet zoals dat een 'heer' betaamt", ging Scheen stra verder. Aanleiding tot zijn for se uitlatingen aan het adres van Di gros en Proper was zijn medede ling dat eergisteren de (ver)bouw- aanvraag van Digros op het ge meentehuis is binnengekomen. Een dag later lijkt de bouwaan vraag, die strijdig is met het be stemmingsplan, al rijp voor de prullenmand. De aanvraag om een aantal klei ne zaakjes in De Markthof samen te voegen om ruimte te creëren voor een 475 vierkante meter grote Digros, is in strijd met het bestem mingsplan. De gemeenteraad moet binnenkort over een eventuele wij ziging van dit bestemmingsplan beslissen. De uitkomst hiervan be paalt ook het al dan niet toestaan van de komst van Digros. ^Scheenstra verwijt Proper dat hij op een hoorzitting in 1982 heeft verzekerd dat er geen grootwinkel bedrijf in De Markthof zou komen, Lezing zilver Mr. S.A.C. Begeer, bekend als voormalig direkteur van de Zil- verfabriek, geeft komende zondag een lezing over oud zilver. Ieder een die vragen over zilveren voor werpen heeft kan deze gerust meebrengen. De lezing begint zon dag om half één in het Ambachts huis aan de Voorschotense Voor straat. De toegang is gratis. Koffieconcert Op uitnodiging van de St. Jan's Fanfare verzorgt de Shell Harmo nie uit Rotterdam zondag het kof fieconcert in het Zoeterwoudse Muziekcentrum. Voor dit 65 man(!) tellende orkest wordt het podium van het Muziekcentrum speciaal aangepast. Toegang gra tis. Aanvang kwart over twaalf zondag. Rommelmarkt De Zoeterwoudse drumfanfare 'De Rijntamboers' houdt zondag een rommelmarkt in De Eenden kooi aan het Kooikerspad (Zoeter- woude-Rijndijk). Er zijn ook at tracties zoals een rad van avon tuur, een dartspel en dergelijke. Men kan er vanaf één uur 's mid dags terecht tot ongeveer half vijf. De opbrengst van de rommel markt is bestemd voor het instru mentenfonds. Film De bekende film 1984, naar het boek van George Orwell, wordt zondagavond door de Filmliga vertoond in het bioscoopje aan de Voorschotense Schoolstraat. Ie dereen is vanaf kwart over negen welkom. terwijl dat nu toch aan de orde is. Met stemverheffing herinnerde hij gisteravond aan uitspraken van de makelaar dat een grote zaak in de Markthof tegen zijn eigen belang zou zijn en dat een bedrijf van gro tere omvang de parkeerdruk op De Kempenaerstraat en omliggende wegen onevenredig zwaar zou la ten toenemen. De parkeerproblematiek in de buurt rond de De Kempenaerstraat speelt een grote rol bij de eventue le toestemming voor Digros om in De Markthof te komen. "Ik geloof dat we de Maclntosh-discussie niet eens hoeven te beginnen. Ik kan de conclusie nu al trekken dat uit ver keerstechnisch oogpunt de komst van Digros ontoelaatbaar is", aldus Scheenstra gisteravond. Hij schoof alle verantwoordelijk heid voor het invullen van De Markthof naar Proper. "Wij heb ben niet om de Markthof gevraagd. Het is het risico van de onderne mer die dat winkelcentrum heeft gebouwd". Scheenstra meende bo vendien dat de komst van een grootschalig bedrijf "nooit ten kos te mag gaan van bestaande onder nemers". Koekoek Burgemeester Scheenstra ver raste de aanwezige commissiele den, winkeliers en omwonenden met zijn heftige uitval naar Proper. Het was muisstil in de raadzaal toen Scheenstra zijn monoloog hield. De meeste politici durfden naar aanleiding van zijn felle op merkingen geen standpunt in te nemen. Eerst overleggen met de overige fractieleden, was het onuit gesproken parool. Slechts G. Wuisman (D'66) sprak zich duidelijk uit tegen een grote supermarkt in De Markthof: "We zijn verbijsterend tegemoet getre den door Proper. We kunnen wat mij betreft dat fragiele draadje doorknippen waaraan het koe koeksnest hangt. We moeten in het bestemmingsplan zeggen dat een grootwinkelbedrijf in De Markthof te enen male onmogelijk fs en blijft". Wuisman wees ook met een be- schuldigende vinger naar zichzelf taris en zijn collega-raadsleden omdat zij in 1982, toen het bestemmings plan voor De Kempenaerstraat aan de orde was, "niet de moed hadden om te zeggen dat een grootschalige winkel in De Markthof onmogelijk is". "Nu moeten we ons behelpen met een voorbereidingsbesluit en een onofficiële belofte van Pro per", aldus Wuisman. De overige raadsleden reageer den gisteravond voorzichtiger op Scheenstra's voorzet om over de komst van Digros te praten. A. Kuntze (WD): "Ik was even stil van uw reactie". M. Haasnoot (PvdA): "Het is een heel probleem, maar hoe dan ook zal er 'iets' in De Markthof komen". A. van Eisen (PPR): "Boer Koekoek is uit de Tweede Kamer, wat mij betreft kan dit koekoeksei ook weg". J. van der Bend - den Ouden (CDA): "Ik kan het nog niet overzien, maar het bevestigt mijn hevigste ang sten. Er is behoefte aan een buurt- Digros, niet aan een streek-Di- gros". Ondanks de voorzichtigheid van de commissieleden voelde burgemeester Scheenstra zich gis teravond als bestuurder "politiek in de rug gesteund" bij zijn stel lingneming over de bouwaanvraag van Digros. Een burgerlid van de commissie verkeer en vervoer verwoordde een gevoel dat volgens hem onder burgers van Oegstgeest leeft: "Soms hebben wij de indruk dat Proper de dienst uitmaakt bij de gemeente. Een aantal Oegstgeester burgers zal blij zijn dat dit nu an ders blijkt te zijn". Instemmend gemompel van de publieke tribune was zijn deel. VOORSCHOTEN - Marie Louise Tiesinga, Eerste Kamerlid voor D'66, heeft vanmorgen het straatnaambord op de Voorschotense Joke Smitlaan geplaatst. Een handeling die staat voor het vernoemen van een vijftal straten naar vrouwen. Zo zullen straten in een nieuw gedeelte van Noord-Hofland voortaan getooid worden met namen als Wilhelmina Drucker, Carry Pothuis, Suze Groeneweg, Aletta Jacobs en dan Joke Smit. Ruim vier jaar geleden vroegen de Rooie Vrouwen Voorschoten de gemeente al om straten te noemen naar vrouwen, die hebben gestreden voor gelijkberechtiging van vrouwen. Marie Louise Tiesinga was gevraagd om de 'onthulling' voor haar rekening te nemen omdat zij in het verleden het initiatief heeft genomen tot het instellen van de Joke Smitprijs, een regeringsprijs op emancipatiegebied. De nieuwe 'vrouwenstraten' liggen ingeklemd tussen de Admiraal de Ruytersingel, de wijk Het Wedde, de voetbalvelden en het De Savornin Lohmanplantsoen. Warmonders mogen meepraten over invulling recreatiebeleid WARMOND - De War- mondse VW moet nieuw leven in worden geblazen. Die conclusie trokken de aanwezigen gisteravond tij dens de door Progressief Warmond georganiseerde thema-avond 'Warmond- Recreatiegemeente; maar hoe?' Een voorstel van raadslid Dick Duijnhoven om een werkgroep op te zet ten die de VW op poten gaat zetten werd met alge mene instemming begroet. Afgesproken is dat de werkgroep zal worden begeleid door de secre de nooit opgeheven, maar volslagen doodgebloede VW. Het is ook Tromp die de zaak weer een beefje aan het rollen heeft ge bracht. Warmond als recreatiegemeente is blijkbaar een onderwerp dat de inwoners van het dorp ter harte hoe lok }e Wensten, gaat, want de zaal in hotel De Zon d°? VW-initiatiefnemer Tromp. 'Warmond wordt onvoldoende ver kocht'. (archieffoto: onaantrekkelijk te maken? Proge- ressief Warmond en historisch ge nootschap Warmelda stelden - steld, bestaande uit vertegenwoër- anhd! andere vertegen- divers van nnlitieke nartiien nn. woordigers- het behouden van de was gisteravond goed gevuld. Pro gressief Warmond had voor de the- i-avond een forum samenge- digers van politieke partijen, on dernemers, VW en van Warmelda. Maar niet alleen deze 'kopstukken' mnrhten hnn wnnrdip Hnnn Haf Voomttef KonUnenburg: Het ka- den aangetast. We moeten oppas sen dat de recreatie niet overheer send wordt". Raadslid Duijnhoven oordeelde dat je er met behulp van het be stemmingsplan voor moet zorgen dat Warmond rustig blijft: 'Mensen die Warmond bezoeken moeten het nemen zoals het is. Als je ie mand op de koffie krijgt, ga je toch ook niet de kamer met toeters en bellen versieren". Het standpunt van de onderne mers is (uiteraard) weer vastge steld vanuit een andere optiek. De winkeliers zien dolgraag veel meer toeristen naar het dorp komen, en ze willen er heel veel aan doen om dat te stimuleren. Het onafhankelijk raadslid Vree- ken merkte gisteravond op dat ie dereen gezamenlijk aan de slag moet, want: "Als we met z'n allen gaan recreëren, komt er van alles niets terecht." Ongewild kreeg Vreeken nog even de lachers op zijn hand, toen hij tijdens zijn betoog opmerkte toch "voor een sterke VVD" te wil len pleiten, terwijl hij natuurlijk bedoelde voor de heroprichting van de VW te zijn. CDA-raadslid Bonnet ten slotte pleitte er vooral voor dat de ge meente zorgt voor uitgangspunten van beleid. "De gemeente moet voorwaarden scheppen voor het particuliere initiatief'. Hij denkt daarbij bijvoorbeeld aan het be stemmingsplan bebouwde kom. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Meijer, Stokroos 1, tel. 215510. zo 8 uur tot 24 uur: Y. Groeneveld, Brik ken wal 19, tel. 218661; spreekuur Ros molen 2. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Hammerstein, tel. 767646; spreekuur Saffierstraat 3. zo 8 uur tot 24 uur: J. van Gent, Zoeter- woudsesingel 28, tel. 122538. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Stolk, Burggra- venlaan 16, tel. 125820. zo 8 uur tot 24 uur: J. v. Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bérüt, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420; spreekuur Haagweg dylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Salman, tel. 761386. zo 8 uur tot 24 uur: A. Hammerstein, tel. 767646; spreekuur Saffierstraat 3. Leiderdorp za, L. Middendorp, zo, P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 410070; spreekuur za en zo van 12.30-13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: E.W.F. van Walchren, Oranjelaan 29, teL 174830. Voor de praktyk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar. Voorschoten za, C. Meijer, J.W. Frisolaan 13, tel. 2493; zo, A. Meiman, Leidseweg 128a, tel. 2493. Warmond F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, tel. 01711-10030. Wassenaar noord: M.H. van Tolingen jr., Van Pola- nenpark 94, tel. 15939; zuid: Mevr. I.C. Spelt, Van Groeneveltlaan 17, tel. 11844. •APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt' waargenomen van vr 8 tot vr 15 uur: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, Lei den, tel. 121313. Apotheek v. Breest Smallenburg, Loe- vestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, tel. 890405. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: H. Vestjens, Rijn en Schiekade 23, Lei den, tel. 144323. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 768616 Q g Birnie-Heringa, Kon. Wil- TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- iedereen te laten meepraten recreatief Warmond. Immers, tot nu toe is de discussie over het be leid voornamelijk door burgemees ter en wethouders is gevoerd Heel wat Warmonders blijken niet of nauwelijks van het bestaan van een sluimerende VW af te we ten. De meeste informatie over de WASSENAAR - Cabaretier Paul £^ee„n* T"ïï?n van Vliet opent morgen een poppe- j Dat gaat na gis nexpositie in Wassfnaars Dieren- teravond hoogstwaarschjJnlljk ver. park. Het gaat om een groepsten- De raadsieden bliiken er aller toonstelling van 25 Nederlandse J;!'ilJÏÏÏSSl J- minst negatief tegenover te staan. kunstenaars, die vanaf morgen een WD-fractievoorzitter ïirnol- Un<rrrvot 11 LlC VOOiZl L tel Paul van Vliet opent expositie week lang met handgemaakte pop pen en figuren tussen de dieren zit ten. Honderden poppen in de meest uiteenlopende stijlen zijn er te zien, alsmede keramiek objec ten, wandkleden en aquarellen. Van Vliet mag de openingshande ling voor zijn rekening nemen om- van wid^fandfs"6 poppenmaker wordfverkÖcht van Nederland is De deelnemers behoren tot de 'groep Joop Bakker en Marlies Ernst', die ai op diverse plaatsen in binnen- en buitenland exposeer den. De expositie is elke dag ge opend van elf tot vijf uur. mevrouw Saris maakte bijvoorbeeld bekend dat de gemeenteraad de intentie heeft uitgesproken om geld be schikbaar te stellen voor een opge bloeide VW. Dat moet Tromp, die uiteindelijk stelde dat "Warmond een goed pro- dukt is, maar dat het onvoldoende te weinig be nut", met plezier hebben aange hoord. v Leefbaarheid Het hoofdthema van de avond LEIDERDORP - Enigszins ver traagd door de afgelopen vorstpe riode gaat volgende week of de week daarop een saneringsonder zoek beginnen in en om het Leider- dorpse Van Leeuwenpark. Dat on derzoek dient uiteindelijk tot sane ring van grond en grondwater te leiden. Aanleiding is de vorig jaar aange troffen bodemverontreiniging. Ge vaar voor de volksgezondheid be staat er niet, maar, zo concludeerde men eind vorig jaar, er moest wel tot verder onderzoek en sanering worden overgegaan. Dat gaat nu daadwerkelijk ge beuren. Inmiddels is er een specia le projectgroep ingesteld die het onderzoek begeleidt. In die groep zitten de provincie Zuid-Holland, de gemeente Leiderdorp, onder zoekbureau DHV plus een bewo- De bewoners zullen zelf weinig van het bodemonderzoek merken. Het 'uitwendige' gedeelte bestaat uit het plaatsen van enkele peilbui zen, waaruit watermonsters wor den genomen. De uitwerking zelf vindt 'binnenshuis' plaats. De om vang van de vervuiling zal bijvoor beeld exact in kaart worden ge bracht. Een woordvoerder van de pro vincie Zuid-Holland verwacht dat de definitieve rapportage nog wel enkele maanden op zich zal laten wachten. De bewoners van het Van Leeu wenpark zijn over een en ander geïnformeerd. Wie nog vragen heeft kan terecht bij projectleider Koster op het Provinciehuis in Den Haag, telefoon 070-116966. P.C. Bredero, v. Zuylen vj (archieffoto) straat 112, tel. 13116. LEIDSCH fife DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES ABONNEMENTEN Postbus 54, 2300 AB LEIDEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per kwartaal, aan huis bezorgd ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd (maandabonnement alleen mogelijk automatische betaling). 250,90 f 345,20 65,70 89,30 f 22,10 ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071)143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. taling te worden voldaan. Restitutie it mogelijk. Bij automatische betaling geen adminlstra- dag ingaan. Indien één i verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1, Leiden (071)144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 112221JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet. l

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2