zaterdag 16 maart^ Mm WARNECKE MODE aanvang 20.00 uum* OSCAR HARRIS John Rich Band play-back show Michael Jackson door Ivan van Bruggen Per persoon 10,-(koffie gratis) Thuisblijvers zijn pechvogels! De Joffers tom westen kapsalon 000mMi&^a»oBË^. Maandag: 11 maart met deelname van: 20.00 - 23.00 uur Modeshow van de Samenwerkende Modebedriiven - presentatie van voorjaars- en gedeeltelijk zomerkleding - Warnecke-dameskleding. Fa. Proves! - herenkleding, van Dalen/Bally - schoenen, Messcher - hoeden en sjaals, look-brillen, Oavid Nieuwenburg.- bloemen. Toegangsprijs ƒ10,- (incl. koffie complet) Zaterdag 16 maart met deelname van: Mode-Festival leiden '85 - presentatie van voorjaars- en zomermode - met Oscar Harris en Michael Jackson (playback) De Joffers - jonge mode voor grote maten; leather Fashion - actuele leermode; Lady Service - badmode, lingerie; Henny's Rits - vrije tijdskleding; Kapsalon Tom Westen - kappersshow. 20.00 - 01.00 uur Vrijdag 29 maart 20.30 - 22.00 uur Oansmuziek door The John Rich Five' Toegangsprijs 10,- (incl. koffie) Modeshow De Joffers - presentatie van voorjaarskleding - Jonge mode voor grote maten Toegangsprijs 10,- (incl. koffie) Toegangskaarten voor al deze shows zijn verkrijgbaar bij de deelnemende zaken. Inl.: Kantoor Groenoordhallen 071 - 212521. De lente staat weer voor de deur. Tijd dus voor een feestelijke presentatie van de nieuwe voorjaars- en zomermode. l Vlotte vrijetijdskleding voor hem en haar. Aktuele, luchtige leermode, prima te dragen in lente en zomer. Jonge en leuke damesmode, ook voor de grotere maten. Lingerie en nachtkleding om heerlijk bij weg te dromen. De nieuwste badmode, die je nü al naar 't zonnige strand doet verlangen. Voeg daarbij de nieuwe lijnen in de haarmode en je hebt het lentefeest kompleet: het Modefestival Leiden '85! Maar... mode blijft een randgebeuren op zaterdag 16 maart. Het Modefestival Leiden is bovenal een gezellige avond met voor elk wat wils. Muziek en show, gelardeerd met korte presentaties van de deelnemende modezaken. En alles vlot en vakkundig aaneengepraat door opperspreekstalmeester Ton Tabben, een man die als geen ander weet dat presenteren nu eenmaal een vak apart is. Het programma omvat, naast de presentaties door hieronder vermelde deelnemende modezaken, een keur aan artiesten: Toegangskaarten voor dit wervelende Modefestival zijn verkrijgbaar bij alle deelnemende modezaken. Janvossensteeg 56-60 Tel. 071 -132485 t/i de nieuwste trends in leermode Haarlemmerstraat 170 Tel. 071 - 126689 jonge mode voor grote maten Kort Rapenburg 18 Tel. 071 - 149930 een hoofM** apan Breestraat 45 Tel. 071 - 123851 De bruisende modeshow van Warnecke Mode wordt gehouden op maandag 11 maart, 's-avonds om 20.00 uur in de Stadsgehoorzaal te Leiden. Tbegang f 10 - inklusief koffie-complêt Medewerking: Proveste Herenmode, Van Dalen-Bally, Messcheris Modehuis, Look Optiek, David Nieuwenburg en Lunchroom Hendriks. MODESHOW Een verrassing. De eerste berichten over de nieuwe mode zijn enthousiast: vrolijke kleuren, draagbare mode en oneindige mogelijkheden. Natuurlijk Jf/li/ah fr katoen, linnenstructuren, zijde-achtige stoffen, zomerwol. Er is zoveel te "j'IZAIv 11 zien en te beleven. Speciaal voor u organiseren wij een boeiende presentatie, een modeshow van Mode Vivante, gecreëerd voor combinauco. U bent van harte welkom! De nieuwe mode '85: anders, vriendelijk, vrij en vooral om te combineren j Breestraat 151 - 153 telefoon 071 - 124586 Nu ook op maandagmiddag geopend Winkelen in een persoonlijke sfeer

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 8