Onbegonnen Werft Raadselachtig proces rond opvolging van een bofkont Grote belangstelling voor korfbal scholen Week vol activiteiten jongerenvereniging Overstekend kind oorzaak van aanrijding PAGINA 4 LEIDEN VRIJDAG 22 FEBRUARI 1985 Leidse kroniek door Ruud Paauw en John Kroon Schoute VVD-wethouder Schoute is dan eindelijk beland op zijn bestem ming: het burgervaderschap. Hij is er op afgestevend als een mot op het keukenlicht. Je hébt van die mensen. Bekijk Schoute heel even met toegeknepen ogen van teen tot hoofdhaar en je wéét het: geboren met de ambtsketen om. Nou ja, een heel klein kettinkie dan. En daarna de rechte weg naar de stoel van het gezag afgelegd: nooit gevoetbald op straat, laat staan gekluund, altijd met de juiste vriendjes gespeeld, de goe de tafelschikking in het oog ge houden, een doctorandusschap vergaard omdat je je daarmee in Nederland definitief boven het grauw plaatst, op tijd aan het meisje begonnen en vervolgens, in de wachtkamer voor hoger sfe ren, zes ongemakkelijke wethou dersjaren afgewerkt. ("Je maak te hier zotte situaties mee. Altijd mensen die het niet met je eens zijn en zo"). Als wethouder zorg de hij er wel voor zijn nek nim mer uit te steken ("Ik harkte de tuin redelijk aan"), want dan loop je maar kleerscheuren op. Het moet wel heel gek gaan, wil je dan in dit land het burgemees terschap mislopen. "Ik was geen wilde sollicitant", zei hij in het interview dat deze krant vorige week met hem had. Met andere woorden: hij zocht ze ker geen gemeente die tot de len denen in de problemen waadde, nee, het moest iets zijn dat wen telde in rustgevend groen, ver van het rumoer van alledag. Dus: Bloemendaal, Laren, Heilo, Ren- kum, Velp, Oosterbeek of andere erkend geriefelijke nederzettin gen. En wat rolde er uit de bus? Wassenaar het walhalla voor iedere WD-er. De bófkont. "Ik ga me niet verontschuldigingen dat ik op die gemeente heb gesollici teerd", zei hij. Nee, dat moest er nog bijkomen. Natuurlijk, er wonen ook "doorsnee mensen", zoals hij zelf opmerkt, maar waar denk je als bedaarde liberaal allereerst aan? Juist, aan de geneugten van de Konijnenlaan en andere beschaafde dreven. Je hoeft er niet eens de tuin aan te harken, want daar zijn lieden voor. Oh, hij zal het er leuk doen, hoor. Na die merkwaardige, weerspannige Staab kón dat ook bijna niet anders. Maar of er ooit iets uit zijn handen komt waar van je zegt: güt, die Schoute. Nou Rustige jaren zal hij in Wasse naar doorbrengen. En dan komt er een nieuwe sprong voor waarts. "Wie van de pudding eet, blijft van de pudding houden", liet hij charmant weten. Libera len beschrijven dit soort proces sen graag op culinaire wijze. Wedden dat hij als burgemees ter van Leiden eindigt? Dat is wel niet zo'n gemakkelijke ge meente, maar de burgemeester- staken zijn er tot het minimum teruggebracht. Eigenlijk heeft de PvdA-Leiden nu al de rode loper voor hem uit- niet zo gemakkelijk blijkt. Lan ger ak is te eh vechtlustig voor het wethoudersschap. Hij blijft wat hij is of hij wordt in één klap bur gemeester van Cadier en Keer. Laila Jansen. Een aardig hoc- key-meisje. Enthousiast, dat valt niet te ontkennen. Wethouder Tesselaar (PvdA) die al eens sa men met haar woonwijken be zocht, zou haar komst in het colle ge stellig toejuichen, maar diens motieven zijn niet altijd even no bel. Bovendien: twee vrouwelijke VVD—wethouders doet wat over dreven aan. Theo van der Nat. Gedegen litiek te verlaten, want zo bijster interesseerde het hem niet meer. Dreef voornamelijk nog op zijn routine. En uitgerekend hij liet zich tot wethouder verkiezen. Hij wil het zelfs langer blijven dan de huidi ge periode, zo meldde hij desge vraagd. Raadselachtig. Wat voor che misch proces heeft zich in deze doctor in de chemie voltrokken? Wat heeft hem ineens bewogen? De lieve vrede in zijn fractie, de mid-life crisis, gedonder op het Een Rode Vrouw als Anneke Boot noemt zijn vertrek uit deze stad "een heel verlies". Wie nu roept dat de Rode Vrouwen al enige tijd flets roze trekjes verto nen, heeft misschien wel gelijk, edoch daar gaat het hier niet om. Waar het om gaat is dat je met déze aanbeveling in je sollicita tiebrief straks door iedere com missaris van de Koningin subiet op het schild zal worden getild. Schoute - een bofkont, dat is-ie en dat zal-ie blijven. Kuijers Het vertrek van Schoute stelde de Leidse WD-fractie voor de vraag: wie van ons gaat er in zijn plaats zitten op het pluche? Het schijnt een wat moeizaam ge- vechtje te zijn geweest bij de libe ralen. Er waren er wel bij die zich geroepen voelden, maar die bleken dan weer niet uitverko ren. Zo gaat dat. De WD is bij de laatste paar verkiezingen aardig gegroeid in zeteltal, of alle kandidaten zin hebben in of voldoende zwaarte hebben voor het wethouderschap is een tweede. Laten we maar eens wat WD—raadsleden bekijken. Nico Langerak. Loopt al wat jaren mee, noemt zichzelf een volkse liberaal. Zijn fractieleider (Kuijers) zou gaarne van hem verlost worden, hetgeen evenwel tiep. Moet in staat worden geacht in drie talen met een knorrige co bra te converseren over dubieuze debiteuren, ingewikkeld finan cieel gecijfer en het voor en tegen van de gemeentelijke huishou ding na 1945. Maar als je hem loslaat op het wethouderschap van WVC moet gevreesd worden dat de schapen in de Leidse Hout niet meer willen jongen. Niet doen dus. Cor Elzenga. Charmante oud gediende. Lijkt wat te goedhartig voor het politieke bedrijf. Michiel Zonnevylle. Ambitieus. Zou wel voelen voor een carriere a la Schoute. Een man die het in zich voelt en dat tamelijk rechtse- rig laat blijken. Als hij wethouder zou worden, heb je kans dat hij het allerergste in PvdA-bewindsvrouwe Hen rietta van Dongen loswoelt en het college is juist zo blij dat zij zich rustig houdt. Dus ook maar niet. Gerard Bakker. Kalme, ver standige man. Op zijn hoogst kun je wat tegen die stèm van hem hebben. Fractieleider Fred Kuijers. Een bekwame pragmaticus. Een der architecten van het PvdA- WD college. Regelde achter de schermen tal van zaken. Prefe reerde zijn niet onaanzienlijke baan op een ministerie altijd bo ven het wethouderschap. Had het voornemen in deze periode de po- JOVD Wethouder Kuijers had, in de goeie ouwe tijd toen hij nog ge woon fractieleider van de VVD in de gemeenteraad was, nogal eens het nodige te stellen met de welpenadfdeling van zijn partij, de JOVD. Op landelijk niveau willen de liberale jongeren nog wel eens het linkse geweten van hun moederpartij wezen - en ijs koud ontkennen dat ze een moe derpartij hébben in Leiden was dat de laatste jaren wel an ders. De samenioerking van de VVD met de PvdA werd met een maximum aan wantrouwen be keken in kringen die men van tijd, tot tijd kon tegenkomen in een Oegstgeester etablissement. "Die rechtse ballen zijn bijna allemaal weg", zei een prominen te plaatselijke WD'er nog niet zo lang geleden monter en daarmee zou de rust in de liberale gelede ren zijn weergekeerd. Vorige week schijnt een deel van de oude garde op de jaarvergadering nog een poging te hebben gedaan om de macht weer in handen te krij- kamp hem in zijn boekje 'Portret van Leiden' destijds tekende. Een pragmatisch heer van stand, die overigens gewend is zelf zijn listen te verzinnen. Hier ontstaat het beeld van de ongeïnteresseerde, slappe JOV- D'er die nog te beroerd is om zijn contributie te storten. Of zou dat nou ook komen door het korten van de uitkeringen? Hoe denkt de hedendaagse JOVD'er? Dat weten wij niet. We weten wel een beetje hoe redac teur Hans denkt. Hij mocht in de 'Leidraad', geïnterviewd door een collega-redacteur (net was al gebleken dat het blad wat moei zaam volkomt.. korte en krach tige reacties geven op trefwoor den. Zo lezen we na 'krakers': "Gespuis, zaken worden teveel overtrokken en doorgevoerd". En over Wiegel: "Voor mij de vader van de WD". Zo ben je achtereenvolgens het jongste Tweede-Kamerlid van Nederland, de jongste fractielei der, de jonaste minister en de Wij vrezen van niet. In het laatste nummer van 'Lei draad', het orgaan van de Leidse afdeling, stelt hoofdredacteur Uhl somber vast: "Het ontbreekt onze afdeling sleden aan intere- resse en wilskracht". Het stukje lijkt overigens vooral een oproep aan de leden te zijn ook eens een bijdrage aan Leidraad te leve ren. In hetzelfde nummer klaagt voorzitter Lisman over de slechte opkomst bij ledenbijeenkomsten en: "Bovendien moeten wij op passen voor wanbetaling, een fe nomeen dat in 1984 reeds bestond en dat zich helaas wellicht in 1985 zal voortzetten". jongste Commissaris van de Ko ningin, zo word je als vader ge zien van een partij die in 1948 is opgericht, toen je zelf de eerste klas van de lagere school bezocht. Kan Wiegel niet eens naar Lei den komen klunen om a) die JOVD'ers eens flink de mantel uit te vegen, omdat ze hun contributie niet betalen en buit te leggen wie Stikker, Oud, Toxopeus en Geertsema wa ren? Wierook orige week stond in deze krant beschreven hoe een protestants- christelijke basisschool te Alphen aan den Rijn een zakje met wie rook retour heeft gezonden naar het rijksmuseum voor volkenkun de in Leiden. Intussen is gebleken dat het hoofd van de school nogal eigenmachtig te werk is gegaan en geen overleg heeft gepleegd met zijn collega's van het 'school team', zoals dat tegenwoordig in spraakachtig heet. Maar intussen was het kwaad al geschied. Dat wil zeggen: het is maar net wat men onder het kwaad verstaat. Begrijpen we het hoofd goed, dan heeft hij zijn school zo ongeveer behoed voor de komst van de duivel. De wierook zou de schoolkinderen wel eens met het Rijk der Duisternis in aanraking kunnen brengen, meende hij. Ook al betrof het hier een zakje uit een 'leskist' (weer een nieuw woord geleerd), waar mee het museum de leerlingen wat volkenkunde wilde bijbren gen. Daar sta je dan, als met een educatieve dienst, zo'n instelling die het toch moeilijk te verwerpen doel heeft mensen wij zer te maken, in dit geval over de gebruiken in Qhana. Dan gaat het ook nog om een rijksmuseum, zodat je mag aannemen dat er onder de jaarlijkse uitgaven de goedkeurende handtekening van een of andere christen-democra tische bewindsman staat, want er wordt in dit land sinds men senheugenis maar heel weinig be steed zonder dat het CDA het goed vindt. Curieus in het bericht is na tuurlijk vooral deze mededeling van het schoolhoofd over het zak je wierook: "We geloven niet in tovermiddelen, maar in Jezus. Dit soort dingen brengt alleen maar onheil". Niet in tovermiddelen geloven, maar wel in Jezus en dan toch denken dat er van één zakje wie rook brokken komen. Dan heb je toch maar bar weinig vertrou wen in Hem. LEIDEN - Het schoolkorfbaltoer- nooi mocht zich ook dit jaar ver heugen op een grote belangstel ling, Elfstedentocht of niet. Ruim vijftig achttallen bedreven gisteren in de Groenoordhal deze ten min ste even puur Hollandse sport, strijdend om de drie beschikbare bokalen. Ploegen van De Mors- kring, De Toonladder en de Apol- loschool werden daarvan de geluk kig winnaars. De strijd duurde het langst in de afdeling van de zesde klassers, waar maar liefst tweeëndertig team waren ingeschreven. Na voorron den plaatste De Merenwijk zich voor de halve finale door een ruime 3-0 zege op de Willem de Zwijger- school. De finale werd echter slechts met veel moeite bereikt ten koste van De Toonladder 1, dat daarvoor de eigen reserves met 2-0 had geklopt. In de finale tegen de Beatrix- school ging het de in korfbaltitels grossierende school weer voor de wind. Perry Venema zorgde voor 1-0 en nadat twee tegentreffers van Neeltje van Egmond waren afge keurd, bouwden Michel Jonkers en Eelco Buschman de voorsprong uit tot 3-0. De Apolloschool legde beslag op de derde plaats door een 1-2 overwinning op De Toonlad der. De Beatrixschool trok met haar tweede team bij de vijfde klassers wel aan het langste eind. De Prof. ivT. «i Teldersschool werd in de finale lNieUWe riolering met 4-1 geklopt. De derde plaats *i.., i .1 de Oranjeschool 4 met 2-1 versloeg. Hoofdagent koninklijk onderscheiden De Oranjeschool was met twee ploegen vertegenwoordigd bij de vierde klassers, maar ook hier vie len de Katwijkers buiten de hoofd prijzen. De Meerpaal 4 en De Mors- kring 4 streden in de finale, welke met 2-1 door laatstgenoemde werd gewonnen. Voor het zesde team van de Oranjeschool restte slechts een derde plaats, na een 1-0 zege op het vijfde achttal. LEIDEN - In april wordt begon nen met de aanleg van een nieuwe riolering in de Hooglandsekerk- gracht. Deze straat krijgt boven dien een nieuwe indeling. De ge meente heeft twee varianten ge maakt, waarover volgende week een informatie-avond voor bewo ners wordt gehouden. Zij kunnen donderdag om acht uur terecht in de bovenzaal van het Koetshuis aan het Burchtplein. LEIDEN - Hoofdagent G. Mar- chand heeft gistermiddag van de Leidse politiecommissaris H.W. van Voorden de eremedaille in zil ver verbonden aan de orde van Oranje Nassau gekregen. De zes tigjarige Marchand, die sinds 1952 by de Leidse politie werkt, verlaat het korps binnenkort en gaat met vut, functioneel leeftijdsontslag in het politiejargon. Voordat hoofdagent Marchand bij de Leidse politie kwam werkte hij zes jaar bij de marechaussee. In Leiden werkte hij korte tijd bij de geüniformeerde dienst, waarna hij zich nuttig maakte bij de recher che. Marchand was tevens peninstructeur en als saxofonist actief in het Leidse Politie Muziek Gezelschap. Op verzoek van de ge fêteerde hadden feestelijkheden omtrent de uitreiking van de on derscheiding een bescheiden ka rakter. (foto Holvast) LEIDEN - Jongerenvereniging Augustinus houdt volgende week een open week. Alle belangstellen den zijn welkom van maandag- tot en met vrijdagavond. Augustinus biedt zo de gelegenheid met de ver eniging kennis te maken. Het pro gramma zal een weerspiegeling zijn van het alledaagse programma van Augustinus. Alleen voor de vrijdagavond, het slotfeest met een optreden van de Leidse band 'Tilt team' en twee disco's, moeten vooraf kaarten bij Augustinus, Ra penburg 24, worden gekocht. De overige avonden zijn voor iedereen gratis toegankelijk. Maandagavond rond tien urn- treedt de vijfmansformatie 'Cla mor' uit Haarlem op, die Latijnsa- merikaanse muziek ten gehore brengt. Dinsdagavond wordt de speelfilm 'De illusionist' met Freek de Jonge en Jim van der Woude in de hoofdrollen vertoond, aanvang 20.30 uur. Woensdagavond is er vanaf acht uur een kroegavond, waarop de jazztrompettist Huub Weyers voor de muzikale omlijsting zorgt, even als de gelegenheidsformatie 'Split Kick'. Donderdagavond speelt 'Het na tionaal Hekel Cabaret' het stuk 'Tennissen tegen het gordijn'. De cabaretiers spelen een potje tennis tegen een aantal gordijnen, die overheden, politici, geldmakers, burgers en vooroordelen verbeel den. Er komt geen bal terug. Maar intussen worden een hoop vrolijke en pijnlijke zaken overhoop ge haald. (Iet optreden begint om half negen. Na afloop is er een video voorstelling op de theezolder. LEIDEN - De politie zoekt getui gen van een aanrijding die gister avond omstreeks half ach; in de Sumatratstraat plaats had. Een au tomobilist kon ter hoogte van de Atjehstraat een plotseling overste kend kind net ontwijken door naar links uit te wijken. Bij deze ma noeuvre botste hij tegen twee ge parkeerd staande auto's. Het kind is na het gebeuren hard weg gelo pen. De drie automobielen zijn zwaar beschadigd. LVC Zaterdag 23 februari organi seert het LVC een swingavond, die ook om negen uur begint. Cabaret De afdeling Leiden/Oegstgeest van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen organiseert vrijdagavond een cabaretavond in 't Pand, die om acht uur be gint. Concordia De christelijke muziekvereni ging Concordia uit Leiden houdt zaterdag in de Stadsgehoorzaal de jaarlijkse uitvoering. Zowel senioren als junioren zullen staaltjes van hun kunnen laten zien. De uitvoering, die om acht uur begint (zaal open vanaf 19.15 uur), wordt besloten met een bal en loterij. Vrouwenhuis Zaterdag 23 februari is de laatste avond van de cyclus over vriendinnen. De groep LAVA treedt in het Vrouwenhuis, Hooi gracht 79, op met hun spel/toneel- produktie 'De vriendin'. De avond begint om negen uur. Pijpenkabinet Op zondag 24 februari houdt Lezing de conservator van het Pij venka binet van een tot vijf uur s mid dags spreekuur. Elk voorwerp dat met pijpen verband houdt kan hem ter determinatie wor den voorgelegd. Oefenruimte In het Wachtgebouw bij de Morschpoort is sinds kort weer ruimte beschikbaar voor theater- dans-, mimegroepen en dergelij ke. De ruimte heeft een goede hou ten vloer, is 75 vierkante meter groot en voorzien van twee spie gelwanden. Gegadigden kunnen bellen naar de stichting 'Tóch Theater', telefoon 131129 of 211897. Drs. G. Nooter zal zondag in het museum voor Volkenkunde aan de Steenstraat spreken over de Groenlanders. Daarna zal een film over dit volk worden ver toond. Aanvang is 15.00 uur. Strandloop AV Holland organiseert zon dag een strandloop met start en finish bij de Wassenaarse Slag. Aanvang is 11.00 uur, de afstan den variëren van twee tot twaalf kilometer. Tafeltje-dek-je Tafeltje-dek-je, een organisatie die maaltijden verstrekt, heeft behoefte aan vrijwilligers die in de verschillende wijken van de stad de maaltijden willen rond brengen. Aanmelden kan van tien tot twaalf uur op maandag en vrijdagochtend. Het nummer is 141231. Lessen Het Educatief Centrum zoekt vrijwilligers die één of twee keer per week bij een buitenlandse vrouw thuis les wil geven. Geïnte resseerden kunnen het nummer 130701 bellen. Voor het lesgeven is er een korte introductiecursus. Vogelzang Het IVN heeft nog een paar plaatsen vrij voor vogelzangcur- susscn die volgende maand be ginnen. 's Morgens vroeg wordt dan de natuur in gegaan om de zangkunsten van de verschillen de vogels te leren onderscheiden. Belangstelling? Bel 766130. Lezing (1) In De Zaailing (Hooigracht 41) wordt dinsdag gesproken over 'psychotherapieën. Dit in het ka der van een cyclus onder de titel 'Homeopathie dichtbij'. Aan vang is 20.00 uur. Lezing (2) MSP 2000, een sportorganisa- tiebureau, organiseert maandag een lezing over sport en voeding. De lezing wordt gehouden in het pand van MSP 2000 in de Evert- senstraat 99. Aanvang 19.30 uur. Jongerenbeweging De Jongerenbeweging organi seert een informatiecursus over lonen, uitkeringen, cao's en der gelijke. De cursus duurt acht woensdagavonden (van acht tot tien uur) en begint aanstaande woensdag. Opgeven onder tel. r 121139. LEIDEN - Geboren: Cornelis zv. M. van Duijvenvoorde en J. van Duijn, Michelle Yvonne dv. W.P.A. Brands en C.C.M. Braun, Maartje Marie dv. A. Schonenberg en K. Schaap, Jannetje dv. C.J. Jonker, Danny Thomas Gerardus zv. C. Driehuijs en J.C. Joseph, Vincent zv. J. van Rossen en J. Geskus, Gustav Othniël Karei Myron zv. O.M. Belfor, Manon Christina Eli sabeth dv. C.R.B. van der Waals en J.J. Korswagen, Evelien dv. P.H.M. van der Hulst en M.E. Dek ker, Maarten zv. M. Ouwehand en M. Ros, Anne dv. C.L. Vooijs en A. Verburg, Remco zv. M. van Delft en J. Kamphues, Stephan zv. J. Bliek en E. J. de la Rie, Mariska dv. J.H.J. van Werkhoven en M.S. van Beelen, Mats zv. J.A. Broekhof en G.J.H. van Leeuwen, Lizzy dv. W. Kuiters en C.M. Boer, Zaher zv. A. Rhioues en J. Jali, Klaartje Wilhel- mina dv. A.J.M. van Leeuwen en T.A.M. de Koning, Jasper Cornelis zv. E.R.K. Spoor en J.H. Smits, Nienke dv. W.N. Timmers en J.P. dv. J.L.P.A. Rijnsburger Guijt, Sebastiaan Huibert zv. A.C. Coroelissen en J.H.H. Hoijtink, Mi chael Benjamin zv. R. van der Heij den en M.B. Cramer, Lucas zv. J. Wijntjes en A. Benschop, Maartje dv. P. van der Bent en M. van Duijn, Michael zv. P.J. Meijvogel en A. van Beelen, Selma dv. K. Burgerlijke stand Bayram en F. Bayram, Rutger zv. J.W. Kamp en M. Dahmen, Kim- berley dv. C.A. van Es en M.C.W. Ravensbergen, Sandra Bianca dv. A. Bogerd en J.E. Dijxhoorn, Eline Susanne dv. H.R. Eibers en J.G. van Leeuwen, Valeska dv. I. Harte- velt, Jacobus Cornelis zv. W.H. Bey, Dennis zv. R.P.D. van Berge Henegouwen en C.M. Susan, Ab- dealilah zv. B. Seddouki en F. Moussaten, Simone dv. C.D. van Delft en A.J. de Mooij. LEIDEN - Geboren: Loes dv. P.F. Am- perse en E. Meijers; Christina dv. B. van Rijn en C. Schipper; Cornelis zv. H. van der Plas en P. Bamhoorn; Daphne Apo- lonia Maria dv. A.J. Bader en E.A.G. Andringa; Malu Josine dv. P. Koome en G. van Velzen; Linda Mignon dv. R.L. Verkijk en J.F. Piekhaar; Ferry zv. J. van Kampen en S. Stouten; Fridjof Mat- thieu zv. C.P. Berdowski en W.J. Boers; Danièl Johannes Petrus zv. T.W. Kerk vliet en L.C.M. van Kampen; Rukiye dv. S. Kus en G. Kus; Dirk-Jan zv. J. de Mooij en C.T.J.M. Goddijn; David Ale xander Willem zv. W. Meijvogel en E.C. Oldenhof; Maria Rosa dv. K.A. Boers en L.J. Kelfkens; Alida Joanna dv. J.C.W. Hijdra en P.M.T. van Run; Mariska Adriana Maria Christina dv. M.F.C.J. Breuer en A.M. Valentijn; Patrick zv. P I Koster; Ruben Gideon zv. J.J.C.M. Duijnhoven en P.J. van der Donk; Mar co Marinus zv. J. Kralt en M.J.M. Hille- naar; Najat dv. H.P. Pet; Jeroen Al- phons zv. A.H.M. Janson en M.C.J. Cor- nelissens; Silvia dv. J. van Duijvenbo- dtta en J. van Duyvenbode; Mirte Mar- garetha Tanneke Heieen dv. W. Wester kamp en W.M.G. Trommelen; Martines Cornelis zv. L. Oldenhage en C.W. van der Plas; Simon Petrus zv. J.B. Zomer dijk en M.P. Lute; Patricia Elisabeth Jo- sina dv. R. Krapels en Y. van Rotter dam; Linsey Helena Thérèse dv. R. Kra pels en Y. van Rotterdam; Bianca Sop hia dv. D. Stapper en M.H.S. Verbij; Hendrika Jacoba dv. C. van Delft en J.T. Kromhout; Mirella dv. G.W. van Tricht en S.L. Houwer; Angela Henderika dv. D. Noppen en J.J.C.A. Guijt; David Da niël zv. H.B. van Zuuren en W.J. van Dijk; René Abraham zv. G A. Lindhout en M.H. Francken; Michael Hendrik William zv. H. Smit en C.J. Verdel; Ti- motheus Afranius Petrus zv. I. van Star- kenburg en P.M.M. Kaak; Jeffrey zv. R. Gleijm en M.E. Callagon; Robert zv. P.H.A. Wensveen en M.M. Zonderop; Bouayadi en M. Tanouti; Sebastiaan Roeland zv. H.A. Dubbelaar en C.W.M. van der Werff; Hugo zv. H.C.J. de Reus en W.G. Zeijler; Joan dv. A. Tegelaar en S.J. de Raad; Yvonne dv. J.R. Buiten dijk en G.M.C. PiJnacker; Björn Benja min zv. P.S. Zaadnoordijk en J.A.J. van Helden. ZOETERWOUDÉ - Geboren: Stefan van Leeuwen; Jeroen Alphons Janson; Tjomme Maarten Diederik Wiersma; Cornelis Johannes Petrus Captein; Kim Visser; Ingrid Maria Catharina Bakker; -Coen Willem van Rooijen; Patricia van F. Vermond met C.V. Maestre Garcia.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 4