ujarmond Warmond aan echt recreatie beleid toe Schooltandarts wordt opgedoekt Woonhuizen op Warmonds industriegebied zijn taboe Verenigingen krijgen geld terug PW wil discussie aanzwengelen Oegstgeest heeft grond woonwagens in handen SaMatsss mm-— recreatiegemeente Haaswijk: 'Reddings materiaal hard nodig' Niet 'zomaar' subsidie in Warmond PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 22 FEBRUARI 1985 WARMOND - Er is geen sprake van dat er op het industrieterrein van Warmond huizen worden ge bouwd of verkocht, die niet be drijfsgebonden zijn. Die verzeke ring gaf wethouder Van Schagen deze week op vragen van raadslid Vreeken (onafhankelijk). Het raadslid verklaarde borden te heb ben gezien, waarop in wervende tekst 13 huizen te koop werden aangeboden 'met extra ruimte'. Wat, mag er woningbouw wor den gepleegd nu het slechter gaat met de industrie?, zo vroeg hij Van Schagen tijdens de raadscommis sie financiën. Deze antwoordde dat daarvan geen sprake is. De betref fende makelaar heeft gewoon ge probeerd zijn 'handel* zo fraai mo gelijk uit te dossen. De borden zijn of worden echter op last van de ge meente verwijderd, zo beloofde Van Schagen. Alles blijft zoals het was: per bedrijf mag één bedrijfs woning worden gebouwd. Vreeken daarop: "Hoe contro leert u dat? Ik kan er wel gaan zit ten met agenturen. Als zo'n man er eenmaal zit en hij heeft z'n zaak op, dan hééft 'ie al zaken gedaan, want dan heeft hij voor 125 gulden per meter grond gekocht", aldus het raadslid. Volgens Van Schagen zal het zo'n vaart niet lopen. De gemeente houdt een en ander nauwlettend in het oog, ver klaarde hij. Jeugdige actie lijkt succesvol LEIDERDORP - De (handteke ningenactie, die kinderen uit de omgeving van de Leider- dorpse Voorhoflaan in novem ber vorig jaar hebben gehou den, lijkt vruchten af te wer pen. Boden de kinderen wet houder Meerburg destijds ruim 120 handtekeningen aan om kracht bij te zetten aan de roep om een veiliger bocht in de Voorhoflaan, burgemeester en wethouders hebben zich daad werkelijk over het punt gebo gen. Ze melden de gevaarlijke bocht te willen reconstrueren. Zelf denken burgemeester en wethouders aan het maken van een T-kruising met stopver plichting. Maar eerst mogen de raadscommissies er ook hun zegje nog over doen. Klaverhal draait goedkoper door energiebesparing Agenda ZOETERWOUDE - Dankzij ener giebesparende maatregelen is de exploitatie van de Zoeterwoudse Klaverhal een stuk goedkoper uit gevallen dan was verwacht. Vol gens administrateur Wil Schuur van de twee jaar oude sporthal le veren de maatregelen een bespa ring van ongeveer 30 a 40 procent op. Omdat ook de bar van de sport hal buitengewoon goed draait, is er geld over. "We kunnen toch weinig investeren, dus verdelen we het ba tig saldo maar onder de contrac tuele huurders", zegt Schuur. "De verenigingen krijgen toch al niet zoveel subsidie meer". Allerlei mogelijke isolatie en een zuinige verlichting, hebben het af gelopen jaar volgens Schuur een flinke besparing opgeleverd. Om welk bedrag het gaat weet hij niet precies, maar Schuur schat het op een 20 30.000 gulden. "Daar gaat nog wel wat vanaf, omdat nog niet alle rekeningen zijn betaald". Toch blijft er een flink bedrag over. Al leen de dakisolatie bespaart vol gens hem al ongeveer 8000 gulden per jaar.'Wij zullen dit resultaat ook aan de Leidse Sportstichting doorgeven", zegt Schuur. "Zo'n bedrag per jaar loont de moeite om een sporthal te slopen voor een Schuur: "Ik geloof dat de tafelten nisvereniging 23.000 huur per jaar betaalt. Die krijgen net zoals de an deren 10 procent terug. Dat is mooi 2300 gulden". De teruggeef-actie is voorlopig éénmalig. Als volgend jaar de Kla verhal opnieuw een optimale be zetting krijgt, ziet Schuur een goe de kans voor herhaling. "Maar het ligt eraan of er evenveel scholen de hal komen huren. Als er scholen samengaan, verliezen we een groot deel van onze inkomsten. Krijgen we wèl een volledige bezetting, dan verwacht ik wel weer dat we wat kunnen teruggeven. En dat is toch heel positief in deze moeilijke tijd". WARMOND - Progressief Warmond wil, samen met de andere politieke partyen, onder nemers, mensen van oudheidsvereniging Warmelda en de VW in oprichting een werk groep oprichten die moet bekijken hoe Warmond zich beter kan presenteren als recrea tiegemeente. De werkgroep moet regelmatig vergaderen en zo snel mogelijk een nota uitbrengen, waaraan aanvra gen van ondernemers kunnen wor den getoetst. Want, zoals Progres sief Warmond (PW) het formuleert, "op dit moment wordt een hap snap beleid gevoerd op recreatie gebied. Het Warmondse recreatie- plaatje ziet er chaotisch uit" Zo kwam er totaal geen vervolg toen B en W het bord 'Warmond recreatiegemeente' plaatsten aan de gemeentegrenzen. Dat de OEGSTGEEST - De gemeente raad van Oegstgeest is gisteravond akkoord gegaan met de grondaan kopen in de Morsebelpolder. Daar door heeft de gemeente nu de grond in handen, die nodig is voor het doortrekken van de Haaswijk- laan en de aanleg van het genkampje. Nog deze zomer zal het genkampje klaar zijn. Door de snelle besluitvorming is de nood zaak om een tijdelijk kampje in te richten, zoals de provincie van Oegstgeest eiste, komen te verval len. Raadslid Van Veen (CDA) vroeg fcich gisteravond af of de toekom stige woonwagenbewoners door de snelle gang van zaken nu wel inspraak kunnen krijgen over de inrichting van het kamp. Volgens wethouder Blom polst de coördinator van het woonwa genschap momenteel gegadigden voor Oegstgeest. Zodra bekend is wie er gaan wonen, zal de gemeen te met de toekomstige bewoners rond de tafel gaan zitten om even tuele inrichtingswensen door te nemen. Optreden De Amsterdamse groep 'Claw boys Claw' doet morgen de Voor- schotense Lindehoeve aan. De groep heeft een energieke uitstra ling, aldus de organisatoren van het optreden, en ze bedient zich van 'ruige gitaren, hevig ver vormde helse klanken en een ste vig ritme'. Wat het soort muziek betreft:, het doet nog het meest denken aan garage-rock en jaren zestig punk. Aanvang morgen avond rond een uur of tien. Kinderstuk De Stichting Jeugd- en Jonge renwerk Oegstgeest heeft voor ko mende zondag een kinderstuk voor vijf- tot twaalfjarigen in pet to. Toneelvereniging Julia voert het op. De naam van het stuk: 'Pi- co Bello', over de gebeurtenissen van iemand die op zwart zaad zit en uiteindelijk in een paleis be landt. Aanvang zondag eén uur in Taberna, Julianalaan 1 in Oegst geest. Rommelmarkt ANWB een autoroute door War mond ging leiden is evenmin opge pakt. Zo zyn er meer voorbeelden: toen de aankomst van de Strontra ce op woensdag viel, was bijna met aangegeven, door Paul van der Kooij w&isMyisüP RECREATiEGEflEENTE AAM! HOF, de fractie zijn? Raadslid Dick Duijnhoven knikt: "Inderdaad, Een trip«;tp yaak want- "alc ia ^uijnnuven kiiiki. inueruaau, we green vooStter^n het PW be Het belekent niet dat de Part« het stuur.'Oplo™inger^heefthij(^Mer noe niet voorhanden. Hii wil hier- Kun Je ?ien-?1? J.e W1® enthOUSias- nog niet voorhanden. Hij wil hier mee als 'rasdemocraat' pas komen na de discussieavond die PW op 7 maart organiseert onder het motto 'Warmond recreatiegemeente. Maar hoe?', impliciet is dat kritiek, ker". Omwil heeft hij echter niet be speurd bij B en W. Waarnemend- burgemeester Dalhuisen en wet- Van links naar rechts Dick Duijnhoven, Pieter Herngreen t hap-snap beleid gevoerd'. i Bram Schavemaker: 'Op dit moment wordt er een (foto Holvast: 7St I,,,P VRIJDAG Leiden Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Lesbiese Vrouwen Leiden - Caecilia straat 18, disco, 21-2 uur. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'A nos amours' van Maurice Pialat, 21.15 uur. Kijkhuis - Vrouwéhkerkkoorstraat, film 'Cul de Sac' van Polanski, 20 en 22.15 LVC - Breestraat, optreden Gaga, een Afro-wave band, 21 uur. 't Pand - Caeciliastraat 18, cabaretavond Ned. Ver. van Huisvrouwen, 20 uur. Wassenaar Jongerensociëteit Tent - Van Zuylen i van Nijeveltstraat, optreden groep 'Les I Zazous', 23 uur, zaal open, 21.30 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, optreden muziekgroep 'Coiyunto Yaravi', 20.30 ZATERDAG Leiden Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. 't Breehuys - Breestraat, breakdance- middag met ook electric boogie, 14 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, film 'Annie', 14.30 uur. edische Diensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter: za 8 uur tot zo 24 uur: R. van Leeuwen, Fagelstraat 31, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: H. J. Klaassen, Zwa- nenzyde 27, tel. 213546. zo 8 uur tot 24 uur: F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371; spreekuur Minnebroers- gracht 41. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: S. Smit, Cobet- straat 43, tel. 130177. zo 8 uur tot 24 uur: W. de Bruyne, de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. nn2 a,',ftnH „m. houder Slingerland, beiden PW, Op die avond zijn dezelfde groe- Rtaan pphpp,* M' He recreatie: Stereobakken Voordeel van deze aanpak is dat er "rustig publiek komt, zonder staan geheel achter de recreatie- avond, waar de grote vragen zullen grote stereobakken", zoals Bram irmond aantrekkelijk? Schavemaker, lid van de schaduw- nog iets bij komen? De fractie, het formuleert. Een kermis lier. PW is die rellen krijgt op de Dorpsstraat, zoals een En goedkeurend haalt hij de paar jaar geleden, zeggen pen uitgenodigd die in de werk- &UenTndlTnnemer"n^'ers Is Warmond aantrekkelijk en Warmelda bestuursleden) PW En: moet er nog iets bij komen? De iiacue, „ei lurmuieei wU dan oD eerf riitie zeUen wat «rste vraag beantwoordt Hem- wordt het niet op die Warmond te bieden hlS?" Ook ieder bevestigend. hier bhj om:_als je moet aan de orde komen, of War mond zichzelf wat meer moet pro moten. En zo ja: hoe? best met ons? Pieter Herngreen knikt. Hij vreest echter geen excessen, maar wijst erop dat ook instanties als Warmelda zijn uitgenodigd. Zij zien de gevolgen van extra recrea tie, bijvoorbeeld op Koudenhoorn. Of die groot zullen zijn? Wat PW zaak goed schoonhouden en zorgen dat de douches J. Vooijs, tel. 768918; spreekuur Bevrydingsplein 60. zo 8 uur tot 24 uur: G.J.P. Bénit, er- Brahmslaan 315, tel. 720404; spreekuur toi- Kennedylaan 24. letten niet worden vernield. En het 5 Jfprin™SRpS»£rr!' mag niet zo worden dathet binnen SZrrsietfiam'SsSm11"5'D' i paar jaar een van alles wat kei wordt met een groot terras". Groot nadeel hiervan: de J. Crul, Noordeindsplein 8a, tel. 142888. zo 8 uur tot 24 uur: H.C. Jasperse, Witte betreft niet. De fractie weigert te creanten blijven hangen op Kou- mikken op het grote publiek. Bram denhoom en trekken niet de S3J9 ^"un^sm^Drakestonf CnKauomalmr. "Coon maccamnroa. nnrncetroot in Ho ctraat mpt urin. «yjlJy. ZO, M. Landsmeer, DraKeStein 2, Jeugdig enthousiasme Aanleidingen voor de avond: door de brug naar Koudenhoorn is de 'recreatie-discussie' is een stroomversnelling geraakt. En: tot nu toe is de discussie over het re- creatiebeleid voornamelijk door B creanten zal en W gevoerd. Burgers en raadsle- worden, den zijn er nog niet in gekend. PW vindt dat dat niet kan. Iédereen moet meepraten. Want elke recrea tieve activiteit kan gevolgen heb ben voor de bevolking, voert de partij aan. In theorie heeft ze natuurlijk ge lijk, maar is het in de praktijk niet zo dat PW twee wethouders in het mond is aantrekkelijk met haar tige sfeer' niet zo bij Warmond, water, haar groen ("het Bos Krantz, een van de laatste echte bossen in de regio"). Echt i vindt Duijnhoven. De Strontrace en jazz behind the toll spreken hem als Warmonder veel r de randstad". Of je met die kreet Maar als die middenstanders nu de markt op moet? PW sluit het niet uit. Een bepaalde categorie re- zeker door gelokt andere, wat grootsere, ideeën zouden hebben? Kunnen ze de zaak dan niet onder druk zetten met het argument: het gaat niet zo Schavemaker: "Geen tie met kermisattracties, maar rus tig recreëren aan het water". Wat dat betekent voor de figuur die in de horecapunt op Kouden hoorn gaat zitten? Wat mag hij ver kopen in zijn -kiosk-achtige bouw sel? IJs, patat, bier? Dick Duijnho ven omzeilt de vraag. "Het moet in ieder geval beheersbaar blijven", zegt hij. De beheerder moet de Dorpsstraat in, de straat met kels en cafés, maar zonder hotels. PW betreurt de afwezigheid van slaapgelegenheid, maar maakt er geen groot punt van. "Ik vraag i tel. 413913; za en zo spreekuur van 12.30- 13 uur op Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur J.W. de Haan, Oraryelaan 29, tel. 170605. af of je je al druk moet gaan maken Voor de praktijk Haaswyk: J.J. Voor- om logies, als je nog niet weet wat ?aaV?f,va"Jer Steenhoven, Querido- je met de gemeente aanmoet". 2 te1,1™67; dag en na,:ht bere.k- Sterker wil de fractie zich maken voorschoten voor 'trekkersplaatsen' op de cam pings, waar nu "80 procent vaste staander is". Kamerlid plaatst vrouwen-naambord VOORSCHOTEN - Marie Loui- se Tiesinga, Eerste Kamerlid voor D'66, plaatst op 8 maart het straatnaambord op de Voorschotense Joke Smitlaan, een zijstraat van de Admiraal de Ruytersingel. Mevrouw Tie singa heeft in het verleden het initiatief genomen tot het in stellen van de Joke Smitprijs, een regeringsprijs op emanci patiegebied. Zij is uitgenodigd voor de plechtigheid door Rooie Vrou wen Voorschoten, die eind 1980 de gemeenteraad vroegen stra ten te noemen naar vrouwen die op een of andere manier hebben gestreden voor gelijk berechtiging van vrouwen. Het resultaat: in het zogeheten elf de deel van Noord-Hofland, in geklemd tussen de Admiraal de Ruytersingel, de wijk het Wed de, de voetbalvelden en het De Savornin Lohmanplantsoen, worden vijf straten naar vrou wen vernoemd. Het gaat om: het Wilhelmina Druckererf, het Carry Pothui- serf, het Suzanne Groenewe- gerf, het Aletta Jacobsplant- soen en, zoals gemeld, de Joke Smitlaan. OEGSTGEEST - In een brief aan de gemeente Oegstgeest dringt Buurtgroep Haaswijk aan op het aanbrengen van reddingsmateriaal bij de Van Eysingabrug. Volgens een woordvoerder van de buurt groep ontstaan er, vooral nu het ka naal is dichtgevroren, soms levens gevaarlijke situaties. "Als er iemand door het ijs zakt, is er totaal geen redding mogelijk, 's Zomers kun je altijd nog in het water springen en een reddingspo ging wagen", legt hij uit. Op voorhand heeft burgemeester Scheenstra gezegd dat het bevesti gen van reddingsmateriaal aan Igen "water naar zee dragen" Wassenaar: zelf genoeg mensen Prof. Aalberselaan 2, WASSENAAR - Jeugd- tandverzorging op Wasse- naarse scholen gaat waar schijnlijk verdwijnen. Bur gemeester en wethouders stellen voor, vanaf augustus 1986 niet meer mee te doen aan de Stichting Jeugd- tandverzorging Katwijk en omgeving. Het college vindt, dat er in Wasse naar voldoende tandartsei) zijn die de steeds kleiner wordende groep schooljeugd kunnen behandelen. De voorlichting over gebitsverzor- dra- ging zou op de scholen door de on- archieffoto) derwijzers zelf moeten worden ge geven. Dit gebeurt nu door De schoolgaande jeugd zal 1986 niet aan gemene zoetigheden en tandbedervers worden overge leverd. Er komt een nieuwe Wet Voorzieningen Gezondheidszorg,, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt! J. Hoornweg, Prof. Aall Voorhout, tel. 02522-11393. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 22 tot vr 1 door: Apotheek Centraal, Breestraat 74, tel. 120552. Apotheek Boehmer, Floryn, Leider dorp, tel. 894400. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktyk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder 36, Lei den, tel. 220513. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: Schiekade 23, Lei den, tel' 144323'. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, die borg moet staan goede Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. verzorging van het kindergebit. De Voorschoten Wassenaarsejeugdzalmetopenar- T ,n_" men worden ontvangen door. de plaatselijke tandartsen, terwijl de TANDARTSEN voorlichting over tanden en kiezen De w door de meester en juf zal worden gegeven. Ook de tandarts zal zijn r"c>n patiëntjes meer gaan vertellen over de verzorging van het gebit. De weekenddienst voor Leiden, Leider- Oegstgeest wordt waargeno- door: H. J. van Iterson, Rhijngeesterstraatweg 56, Oegstgeest, tel. 170729; spreekuur za Scheenstra: 'Water naar gen. vervelends toe verdwenen. "Uit- speciale mondhygiëniste. eindelijk zijn gestopt met gemeente Wassenaar doet bruggei is. Dreghaken blijken namelijk voer voor vanda len. Zodra de gemeente dergelijk materiaal heeft opgehangen is het alweer vernield of gestolen. Zo is bijvoorbeeld de reddingsboei bij het water aan de Frans Halslaan tot het vervangen", aldus de burge- sinds 1978 mee in de regionale stichting die op scholen voorlich ting geeft een de gebitjes inspec teert. Ongeveer 260 leerlingen in het kleuter- en lager onderwijs krij- Zijn alternatief: reddingsmate- reddingsboeien riaal plaatsen bij woonhuizen i het kanaal, zodat er wat meer toe- gen regelmatig een bezoekje zicht is. In principe een goed idee, vindt de buurtgroep. Tijdens een gesprek met de gemeente zullen hierover binnenkort nadere afspra ken worden gemaakt. Tussen negen en vijf uur wordt w4nMnMn ln het Voorsehotense Bondsge- ^riMOND - B bouw (Leldseweg, naast de katho lieke kerk) een rommelmarkt ge houden. De vrienden organiseren deze jaarlijkse markt. Toegang gratis. an War mond weigeren subsidie te geven oycot Outspan Aktie SVLV <B0A) en de Werkgroep Vrouwen bellen vrouwen. Kinderfilm De bekende film 'Annie' wordt morgen gedraaid in de Leider- dorpse Muzenhof. De belevenis sen van Annie, een weesmeisje dat bij een schatrijke man gaat lo- geren, beginnen om half drie in Ze willen de BOA pas subsidië ren wanneer blijkt dat meerdere Warmondse organisaties zich ac tief hebben ingezet voor een activi teit die de organisatie in de loop van 1985 wil organiseren. Het gaat hier om een stedenactie 'Warmond tegen Apartheid', een actie waar- B en W niet duidelijk is hoe Andere reden om BOA geen sub sidie te geven is dat het gevraagde bedrag van 500 gulden te hoog is wanneer in ogenschouw wordt ge nomen wat andere organisaties krijgen. Wat betreft de subsidie voor de Werkgroep Vrouwen bellen vrou wen: B en W noemen de activiteit een overlapping. Ze voeren aan dat de Telefonische Hulpdienst Lei- specifieke problemen de kans zich anoniem te uiten, te praten met iemand die béreid is te luisteren, de nodige informatie te krijgen of adressen te ontvangen van meer geschikte hulpverle ningsinstanties. Grote voordeel van de werkwijze zou zijn dat vrouwen makkelijker praten met andere vrouwen. Im- weten met welke het cultureel centrum aan de Gor- eruit gaat zien. Ook weten zij niet dijnsingel. Een film voor jong én iwelke organisaties er zich mee be- oud. zig zullen houden. den en de Stichting Maatschappe lijke dienstverlening Bollenstreek al actief zijn op dit gebied. De Werkgroep Vrouwen bellen vrouwen richt zich op de hele duin en bollenstreek en geeft samenleving te maken heb ben: als dochter, als kostwinster, als huisvrouw, als moeder, als part ner of als werkneemster. Overi gens wordt in de subsidie-aan vraag niet aangegeven hoeveel geld de werkgroep nodig heeft. de reizende tandarts.De laatste ja ren schroefde de gemeente de bij drage aan de stichting al fors terug, van ongeveer 16.500 gulden naar ruim 9000 gulden. Dit bedrag werd verdiend door de afschaffing van de dure fluoridespoeling. Omdat er flink geïnvesteerd is in apparatuur en personeel, zal Wassenaar nog tot in 1989 de stichting moeten blijven betalen. Dit zal de eerste jaren on geveer 7000 gulden kosten, later wat minder. SLEUTELBEEN - Een 28-jarige Leiderdorper heeft gisteravond een sleutelbeen gebroken toen hij in zijn woonplaats moest uitwijken voor een plotseling overstekende auto. Volgens de politie reed de motorrijder om ongeveer zes uur over de Van der Valk Boumanweg, toen plotseling vanuit de Dijkgra- venlaan een auto de weg op kwam. De motorrijder wist nog wel tijdig de auto te ontwijen, maar brak bij zijn val een sleutelbeen. De man is overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden. LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd 250.90 per post (binnenland) 345,20 per kwartaal, aan huis bezorgd 65,70 per post (binnenland) 89,30 per maand, aan huis bezorgd 22,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling, van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1. Leiden REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn Vuurbaakplein 112221JB Katwijk (01718) 12383 (071)144941 (01720)93961 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Atg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz. A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio geiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen. Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2