§ven 'ft kroketje halen bij Tafeltennissers kansloos Verrassende zege Kiefel Barcelona nog acht punten van titel af UEFA voelt niets voor W.-Berlijn Londen wil Spelen '92 Martinus behaalt landskampioenschap Schoen vol vertrouwen De Engel 2 kampioen Verlangen op non-actief Schapers uitgeschakeld PAGINA 14 SPORT DONDERDAG 21 FEBRUARI 1985 LAIGUEGLIA (Rtr) - Beroepswielrenner Ron Kiefel, lid van de Ameri kaanse formatie waarvan ook ex-schaatser Erik Heiden deel uitmaakt, heeft bij de openingswedstrijd van het Italiaanse wegseizoen de Europea nen een enorme verrassing bereid. De 24-jarige Kiefel vocht in de slotme- ters van de 22e editie van de Grote Prys van Laigueglia over 160 kilome ter een hevig sprintduel uit met de Italiaan Vittorio Algeri. De blonde Amerikaan liet daarbij Algeri zover achter zich, dat hij voldoende tijd over hield triomfantelijke beide armen in de lucht te steken. Pech was er ook voor Giuseppe Saronni, die voor het eerst na een lange pauze weer op de fiets was geklommen. De voormalig wereldkampioen kwam vier kilo meter voor de eindstreep ten val en finishte op 1 minuut en 15 seconden. MADRID (GPD) - Over ruim een verwoestbaar zelfvertrouwen. Drie maand, op 24 maart om precies te minuten voor tyd keek Barcelona zijn, kan Barcelona (in de wed- nog tegen een verrassende 1-2-ach- strijd tegen Valladolid) na tien jaar terstand aan. Migueli had in de eer- weer de kampioensvlag hijsen. Met ste helft het overwicht van de kop- nog acht wedstrijden te spelen loper bescheiden uitgedrukt in de handhaafden de Catelanen hun enige treffer (1-0). Maar na een monstervoorsprong van tien pun- kwartier in de tweede helft verras ten op de enige concurrent Atletico ten de Madrilenen met hun favorie- de Madrid. te wapen, de counter. In één mi- Barcelona toonde gisteren in het nuut tijd bogen Hugo Sanchez (die met 120.000 toeschouwers bomvol- eerder een penalty had gemist) en le stadion Nou Camp het grote schil met voorgaande een ijzeren wilskracht BONN (Rtr/SID) - Het aanbod van de Westduitse voetbalbond het Europees kampioenschap van 1988 te organiseren, heeft in Bonn een politieke snaar ge raakt, toen bekend werd dat de UEFA er niets voor voelt West- Berlijn als een van de plaatsen van handeling te aanvaarden. Regeringswoordvoerder Peter Bönisch verklaarde gisteren, dat ook in politieke kringen de kandidatuur van de Bondsre publiek met vreugde werd be groet. Hij voegde er aan toe, dat wel op prijs wordt gesteld dat de voetbalbond zich sterk maakt ook het Berlijnse sta dion op de lijst bijgeschreven te krijgen, als volgende maand een definitieve beslissing wordt genomen. West-Duitsland heeft voorge steld de openingswedstrijd in het verdeelde Berlijn af te werken, maar het UEFA-comi- té heeft met vijf tegen één stemmen dat voorstel verwor pen. De Westduitse regering concludeert, dat dat besluit tot stand is gekomen onder druk van het Oostblok, dat sterk ge kant is tegen sportevenemen ten in West-Berlijn, omdat het de stad niet erkent als West duits grondgebied. Laatste duel wordt beslissend NIJKERK (ANP) - Na de neder laag van 1-6 tegen tafeltennisgroot- macht Tsjechoslowakije is Neder- pese ranglijst land voor het prolongeren van de superliga-status geheel aangewe zen op het slotduel op 6 maart in 's Gravendeel tegen Engeland. Eind januari kregen de pupillen van de kersverse bondscoach Bert van der Helm onverwacht toch nog uit zicht op handhaving, toen een „ge handicapt" Polen op eigen tafel met 4-3 werd bedwongen. Zou dat zelfde Polen ook de laatste twee duels in de superliga verliezen, dan kon Orapje bij winst op de Tsje chen gisteravond al de vlag hijsen. Broda opnieuw zijn progressie, derde game betekende toch een Van Spanje staat 30ste op de Euro- punt voor de Tsjechen. toch had de stu dent uit Praag, die de 19de positie inneemt, geen kans. Dat de jongste van de drie Veenendaalse tafelten- nismatadoren de Europese top nog Henk van Spanje maakte een aangeslagen indruk en kon in 'het gemengd dubbelspel samen met Kloppenburg de beslissende ach-. terstand (1-4) niet voorkomen. Di- verder kan benaderen, toonde hij reet daarna had Potton tegen Bro de slotpartij opnieuw aan, toen hij tegen Panscy een opzienbaren de voorsprong maar net niet vast kon houden. Dat gebeurde overi gens by de stand 1-5, toen de be slissing al lang was gevallen. Opgepoetst Die theoretische kans werd vooraf echter zo laag ingeschat, dat maar geen beroep werd gedaan op Betti- ne Vriesekoop. De mannen zouden tegen de staatsamateurs uit Praag toch geen potten kunnen breken, was de re denering. Dat bleek in de loop van het duel geen correcte gedachten- gang, ook al was in de openings partij de Brit Bob Potton kansloos tegen de nummer 2 van de top 12 in Barcelona Jindrich Panscy. Daar- iddelpunt van een na echter bewees Henk van Spanje (foto anp) tegen de linkshandige Vladimir Cabrera, die een cadeautje dediger Alexanco gretig accepteer de, de score om tot 1-2. Pas in de 87e minuut scoorde Steve Archi bald de gelijkmaker. Aan acht punten uit de komende acht wedstrijden heeft Barcelona nu voldoende voor de landstitel. Real Madrid, dat met een achter stand van 12 punten al uitgescha keld is, smaakte na tien weken ein delijk weer eens het zoet van een overwinning. Het laag geplaatste den. De Amstelveense ploeg won de beslissingswed- tingsslag ten koste van alles vermeden diende te AMSTELVEEN (ANP) - Martinus is gisteravond Ne- te kunnen maken. De gemiddelde leeftijd t derlands volleybalkampioen bij de mannen gewor- vuldig nationaal kampioen is zodanig, dat da vooral de lachers op zijn hand: een Brit, die in Spanje in de com petitie speelt en voor Oranje niet serieus in actie wil komen - ook al doen de cijfers 23-25 en 19-21 an ders vermoeden - doet nu eenmaal al vreemd aan. Voor een positief slot zorgde toch Henk van Spanje, die tegen Panscy andermaal de vruchten plukte van zijn intensie- Kloppenburg in het enkelspel te- een eervol verlies. gen Hrachova. Kloppenburg pakte echter de kans om het na de EK in Moskou danig geschonden blazoen op te poetsen met beide handen aan. De Lichtenvoordse bleek te gen Marie Hrachova, de nummer twee van de Europese ranglijst na Vriesekoop, met name in de twee de game, die zij met 21-17 won, weer op de goede weg. In het man- nendubbel miste Nederland de LEIDEN - Het Leids zaalvoetbal kans de spanning in het duel te team mag zichtrots hofleverancier houden. De cijfers waren eervol, maar de nederlaag met 22-20 Elche werd met 6-1 weggespeeld. Grote man bij de Koninklijke was de Argentijn Jorge Valdano, die vier treffers voor zijn rekening nam. De overige goals kwamen van Butragueno en invaller San- tillana. strijd voor 2300 toeschouwers tegen Voorburg over- den. Tot 12-12 bleef Voorburg knap bij, maar enkele tuigend met 3-0. De setstanden waren 15-12, 15-6, en acties van De Wit (blok), Brouwer en Buys (aanval) 15-12. bezorgden Martinus de belangrijke eerste setwinst. Met de 1,65 meter hoge spelverdeler Selinger als uit- In de beginfase waren beide ploegen aan elkaar ge- blinker, ter zijde gestaan door Brouwers, De Wit en De waagd. Het was er Voorburg veel aan gelegen de eer- Groot, kwam Martinus daarna niet echt meer in ge ste set binnen te halen, in de hoop er een kort duel vj LONDEN (AFP) - Londen zal zich vermoedelijk ook kandidaat stel len voor de organisatie van de Olympische Spelen van 1992. Dat meldde het Britse dagblad The Guardian woensdagochtend. In dien deze plannen doorgaan is Londen de zevende stad, die inte resse heeft in dit evenement. Tot nu toe hebben Amsterdam, Brisba ne, Belgrado, New Delhi, Parijs en Barcelona zich kandidaat ge noemd. De Olympische Spelen zijn in 1908 en 1948 al in Londen gehou den. De plannen hebben de steun van minister-president Margaret Thatcher. SASSENHEIM - In de bijjartcom- petitie van het district Bollen streek is in de hoogste libre klasse de C 1 de Engel 2 kampioen gewor den. Door wat kleine probleempjes in het wedstrijdschema speelden zij afgelopen week twee wedstrij den en wel tegen Taveerne 1 en Turk 2 welke zij beiden met een 7-0 overwinning afsloten. In het kader speelde de Engel speler Louis Opstal weer eens een uitermate goede partij tegen Peter Kuipers. In de negende beurt scoorde Opstal gedegen op de lijn veertig caramboles, Kuipers pro beerde via 38 nog wel tegengas te geven maar zijn inspanningen wa ren tevergeefs. Opstal scoorde 34, 33 en 32 en eindigde met 20.00 moyenne. Ook tegen de Turk 2 was de Engel 2 oppermachtig. Opstal won met groot gemak gedecideerd met 12.94 moyenne van Nico Tur kenburg. Ook André van der Aart speelde opperbest, slachtoffer werd Cor Türkenburg. In de vierde beurt kreeg van der Aart het super aramith keurig aan de lange band en een gave serie van 87 was zijn beloning. Turkenburg bleef verla ten met 15.45 om 3.27 moyenne achter. LILLESTROM (GPD) - De geschiedenis blijft zich herha len. Bleef het Nederlands zaalhandbalteam bij de WK'83, nog net in de race door Frankrijk een gelijkspel te ontfut selen, nu blijven de kansen op behoud van de B-groep aanwezig na de 19-19 tegen Bulgarije. Een resultaat waar elke Nederlander in de rust bij een 12-9 achterstand nog voor getekend zou hebben, maar dat toch wat bitter smaakte, omdat een na rust beter met de kansen omsprin gend Oranje-team bij 18-17 en nog zes minuten te spelen voor het eerst weer aan de leiding kwam. En vooral omdat het twee minuten later bij 18-19 voor de hand lag dat Ne derland de winst zou gaan grijpen. Een cursus gericht management lijkt voor de Nederlandse spelers een aan te bevelen zaak. Want juist met de betere kansen in de hand begon het grote falen opnieuw. En mede omdat de laatste minuten in ondertal gespeeld moesten worden (Paul Louwers kreeg rood) was het uiteindelijke gelijke spel nog ac ceptabel. De Arnhemmer Henk Groener, die tegen de DDR in het stuk nau welijks voorgekomen was en zich ook wat verloren had gevoeld om dat het spel zich veelal op het door V en L-spelers bezette middenveld afspeelde, kwam tegen de Bulga ren pas in de tweede helft in de wedstrijd. Oorspronkelijk kreeg Kees Boomhouwer de voorkeur aan de hand van de ervaring tegen Bulgarije bij het C-kampioenschap in Italië, waar Boomhouwer een dijk van een wedstrijd speelde. Nu kwam ook hij er weinig aan te pas i dus kreeg Henk Groener na de pakte hij die gretig Had voor rust de uitmuntende hoekspeler Nachev nog vier goals gefabriceerd uit de linkeraanvals- hoek, na rust kwam hij niet meer aan scoren toe. Mede omdat de strenge Noorse arbiters zich wel konden vinden in de manier waar op Henk Groener bij Nachevs schotaanzet meesprong. In de aanval acteerde Groener wisselend. Hij speelde een belang rijke rol door, toen Nederland aan zijn inhaalrace van 13-9 naar 13-13 begon, op een belangijk moment een strafworp koel te verzilveren en voor 13-12 te zorgen, waar Wil Jacobs voor de rust nog gefaald had. Ook de gelijkmaker 14-14 was er een van het bekende Groener- merk. Lang wachten met zijn schot LEEUWARDEN (ANP) - Oefen- meester Theo Verlangen, aan zijn tweede seizoen bezig bij FC Cam - buur, is gisteren met onmiddellijke ingang op non-actief gezet. Vice- voorzitter Wout de Jong verklaar de, dat er van een relatie tussen de spelersgroep en de trainer geen sprake meer was. Verlangen zal een financiële compensatie krijgen voor zijn vervroegde vertrek. De Oostbloklanden overheersten ook woensdagavond in het toer nooi om het wereldkampioen schap handbal in de B-groep in Noorwegen. In drie groepen staan Oosteuropese landen, die ontbra ken bij de Olympische Spelen en zich via de B-competitie voor de A-groep moeten kwalificeren, aan kop. uit de hoek en de keeper vervol gens kansloos passeren. In de slotfase werd het minder. Hij schoot een halve kans op een ongelegen moment in het zijnet en gaf na de wedstrijd meteen toe be ter op dat moment niet te hebben kunnen schieten. De bekende Kempa-truc eindigde met een schot op het hoofd van de ver uit zijn doel komende keeper Bizof. Het had de beslissende treffer kun nen zijn. Henk Groener beseft dat het moeilijk zal worden de B-status te handhaven. Immers, eerst moet van het onberekenbare ^Koeweit gewonnen worden om überhaupt verder te kunnen komen. En dan is in de hoofdgroep de VS een zeer gevaarlijke tegenstander. De angst leeft bij de Oranje-ploeg een beetje dat het op een beslissende slag om de negende en tiende plaats, waar bij de negende behoud van de B- status betekent, tegen Noorwegen zou kunnen komen. En dat wordt dan een „heil of a job". Al naar huis Nog voordat zij tijdens het toer- Lambert Schuurs scoort één van zijn vijf doelpunten. nooi om het wereldkampioen schap zaalhandbal (B-landen) kon den debuteren, zijn twee Egypti sche scheidsrechters om discipli naire redenen naar huis gezonden. Tharwart El Tanahy en Mohamed Abdel Moamen zouden gister avond in Bergen hun eerste wed strijd leiden, maar hadden op dat moment al de thuisreis moeten aanvaarden. Op de openingsdag van het toer nooi was het tweetal wegens win keldiefstal in de kraag gevat. Terug in het hotel trachtten de Egyptena- ren de zaak nog in der minne te schikken. De aanwezigheid van politieagenten - deed de scheids- rechterscommissie van de Interna tionale Handbal Federatie echter besluiten het duo van de lijst te schrappen. De twee Egyptenaren worden vervangen door Noorse ar biters. De enige in Noorwegen aanwezi ge Afrikaanse handbalploeg maak te eveneens een opmerkelijke en tree. Op doorreis via Algerije had den de Kongolese handballers ze ven televisietoestellen aange schaft. Nadat het gezelschap had verzekerd de apparatuur niet voor gepeperde Noorse prijzen te verko pen, was de douane bereid zich voor de duur van het toernooi over de kijkkastjes te ontfermen. TORONTO (ANP) - Michiel Scha pers is gisteren in de tweede ronde van het tennistoernooi van Toron to uitgeschakeld. Hij verloor van de Amerikaan Gene Mayer met 4-6, 7-5, 4-6. Schapers, die niet in het dubbel spel uitkomt, was ondanks de ne derlaag tevreden over zijn spel: „Ik was tegen Mayer opgewassen, al had hij de beste winstkansen. Door enkele 'toverballen' pakte hij me uiteindelijk in". van Oranje, maar het zal de coach Jan Schoen aan het hart gaan dat hij drie van zijn spelers aan bondstrainer Theunissen kwij traakt. Mario Faber, Hans van Leeuwen èn keeper Nico Groéne- weg maken goede kans zaterdag middag in Zeist te worden geselec teerd voor het nationale team en het is dan nog maar de vraag in hoeverre het trio zich nog kan vrij maken voor wedstrijden van de Leidse bondsformatie. Gisteravond werd in Lisse overi- ders (gebroken been) en Hennie Koet (competitie-verplichtingen) niet beschikbaar waren voor het oefenduel met Van der Plas (uit slag 7-2 in het voordeel van de Leidse selectie), moest de coach beroep doen op reserves. "Frank Bakker met name en Hans As hielden zich prima staan de", stelde Schoen tevreden vast. Als het Leids team op 20 maart te gen het Nederlands team oefent "zullen we het moeilijk krijgen, maar ik heb er toch vertrouwen in", aldus de coach. Van Leeuwen, Faber en Groene- weg doen naar alle waarschijnlijk heid dan met de tegenpartij mee. Gisteravond in Lisse was het twee tal Van Leeuwen/Faber goeddeels verantwoordelijk voor de produc tie. Hans van Leeuwen scoorde driemaal, Faber twee keer. De an dere doelpunten kwamen op naam van Wim Bouckaert en Frank Bak ker, "die zeker een tweede kans verdient". Het vrouwenteam is nog lang niet toe aan een oefenwedstrijd te gen en gerenommeerde tegenstan der. Vooraf aan het mannenduel werden de Leidse vrouwen wegge speeld door Alkmania. Zeker vóór rust. Alkmania, dat zaalcompetitie speelt in de interregionale klasse van de Haarlemse voetbalbond, zette de pas beginnende 'Leidse' formatie in de eerste helft op een 6-0 achterstand. De verdediging werd ronduit verwaarloosd. Met eerste keepster Elles van Grondel na rust weer op goal en dank zij een veel straffere dekking,bleef de schade na rust beperkt tot slechts twee tegengoals. Bettine van Wie- ringen mocht zelfs de eer redden. Het werd 8-1 voor Alkmania, dat in Ria de Jong met vier goals haar topscoorster had. Els Schoone schoot tweemaal raak, Stefanie Kalker en Bettine Vrolijk elk een maal. In de interregionale competitie troefde Zwartewolf Sport gister avond in de Groenoordhal Silva Boys af. Het middenmoot-treffen eindigde in 5-2. Voor Zwartewolf scoorden Heniy van der Weyden (3x), Hennie Koet en Ben Heems kerk. Ook in de hoofdklasse werd één competitie-duel gespeeld. Hekke- sluiter SRV Boys haalde een punt weg bij Fer van Duuren: 4-4. De Leidse ploeg wist ondanks het feit dat zij niet over wisselspelers be schikten een 2-4 achterstand onge daan te maken. Het had misschien niet zover gekomen als de arbiter bij die 2-4 stand niet om twijfelach tige reden en op advies van de Leidse grensrechter een goal van Lau van der Voort had afgekeurd. Van der Voort nam overigens de volledige Lissese produktie voor zijn rekening. SCOREBORD Poule D: Verenigde Staten-Polen 17-25, Hongarye-Israël 33-20 1. Polen 2-4,2. Hongarije 2-4,3. Verenig de Staten 2-0. 4. Israël 2-0 Tafeltennis Nederland-Tsjechoslowakije 1-G Bob Potton-Jindrich Panscy 17-21, 18- 21; Henk van Spanje-Vladimir Broda 24-22, 21-13; Mirjam Kloppenburg-Ma- ne Hrachova 10-21, 21-17, 10-21; Henk en Ron van Spanje-Panscy/Broda 21-16, 20-22, 19-21; Henk van Spanje/Mirjam Kloppenburg-Panscy/Hrachova 11-21. De uitslagen en standen bij het WK in de B-groep zijn: Poule A: Italië-Spanje 18-18, Noorwe- gen-Tsjechoslowakije 16-23 1. Tsjechoslowakije 2-4, 2. Spanje 2-3, 3. Italië 2-1, 4. Noorwegen 2-0 Poule B: Kongo-Sowjet-Unie 12-34, Frankrijk-Finland 24-33 1. Sowjet-Unie 2-4, 2. Frankrijk 2-2, 3. Finland 2-2, 4. Kongo 2-0 Poule C: Bulgarije-Nederland 19-19, Koeweit-DDR 10-28 1. DDR 2-4 (53-21), 2. Bulgarije 2-3 (40- 30), 3. Nederland 2-1 (30-44), 4. Koeweit 2-0 (21-49) IJshockey fieerste ronde play-offs om landskam pioenschap: Amsterdam - Nijmegen 5-4 (na verlen ging) <1-2, 3-2, 0-0,1-0). - Groningen 5-7 (2-2, 0-3, 3- Biljarten ADVERTENTIE 1-Sold 1 2-5; Concord 2 - R.Sport 1 2-5; Sold 2-R.Leeuw 1 2-5; Engel 2-Taveeme 1 7-0; Sport 1 -Conc 15-2; Luto 1 -Engel 1 2-5; Turk 2 -Engel 2 0-7. Stand C1: Engel 2 15-24; Sport 1 14-20; Sold 1 14-19; Ta veerne 1 13-18; R.Leeuw 1 14-18; Luto 1 13-16; Sold 2 13-16; Engel 114-16; Turk 1 Met rundvlees- of kalfsvleesragoüt uit Febo's fijne keuken... dagvers 14-9; Sold 3 14-19. C 3: Klipper 2 13-21; Pax o R 1 12-17. Driebanden: Sport 12- 21; Taveerne 13-16; Turk 2 13-15; Turk 1 12-14; £ubsie 13-14; Vios 12-13. NOOTDORP (ANP) - De uitslagen van de koersen, die gisteren werden gehou den op de baan van Nootdorp, zijn: EERSTE KOERS. 2380 meter: 1. Yroe- fie H (A. Knijnenburg) 3.33,0 - 1.29,5, 2. Ysalohn R, 3. Yootha's. Toto: winnend f. 2,40, plaats f. 1,40 f. 1,40 f. 1,70, koppel f. 3,40, trio f. 17,70. TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1. Wintie (C. de Leeuw) 2.55,5 - 1.27,8, 2. Wora Al- bo, 3. Yko A. Toto: winnend f. 11,80, plaats f. 4,20 f. 3,70 f. 1,90, koppel f. 75,80, trio f. 1500,70. DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Yessy Beltiary (J. Meertens) 2.55,0 - 1.27,5, 2. Zora M, 3. Yvonne Hazelaar. Niet ge start: Warrior Mendel. Toto: winnend f. 9,80, plaats f. 2,80 f. 1,30 f. 6,10, koppel f. 12,40, trio f. 368,40. VIERDE KOERS, 2000 meter: 1. Yros Odilia (C. Verhoeve) 2.5.5,1 -1.27,6,2. Wi chita, 3. Wynanda. Toto: winnend f. 3,10, plaats f. 2,70 f. 4,30 f. 4,90, koppel f. 13,20, trio f. 332,20. VIJFDE KOERS, 2380 meter: 1. Ysabel Ossewaard (G. van Eykelenburg) 3.31,5 - 1.28,9, 2. Wembley, 3. Vesuvia. Toto: winnend f. 1,70, plaats f. 1,30 f. 5,10 f. 2,80, koppel f. 46,30, trio f. 362,10. ZESDE KOERS, 2000 meter: 1. Wisdom L (G. Gommans) 2.50,2 - 1.25,1, 2. Wals Boszorg, 3. Wacky Woman. Niet gestart: Wilfred. Toto: winnend f. 3,80, plaats f. 1,- f. 1.- f. 1,30, koppel f. 5,80, trio f. 37,90. ZEVENDE KOERS, 2000 meter: 1. Vital Action (W. Porsius) 2.51,3 -1.25,7; 2. Uto pia D; 3. Ulmus du Bois. Niet gestart: Ureck Eberhof. Toto: winnend f. 2,00, plaats f. 1,70 f. 1,70 f. 2,30, koppel f. 4,70, trio f. 36,30. ACHTSTE KOERS, 2000 meter: 1. Uniek Buitenzorg (J.L. Meertens) 2.53,1 - 1.26,6; 2. Voila Fortuna; 3. Vermont. Toto: winnend f. 3,00, plaats f. 1,40 f. 1,50 f. 1,20, koppel f. 23,90, trio f. 86,10. NEGENDE KOERS, 3120 meter: 1. Ve- sins la Fusee (W.C.M. Duivenvoorden) 4.50,3 -1.26,6; 2. Signeur Princes; 3. Udo Buitenzorg. Niet gestart: Tina Gold. To to: winnend f. 5,70, plaats f. 3,20 f. 1,90 f. 3,70, koppel f. 31,60, trio f. 1.092,10. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1. Ukas Way (J.W. Hoejenbos) 2.48,5 - 1.24,3; 2. Whopper Oostwyck; 3. Vonny Albo. To to: winnend f. 19,80, plaats f. 6,80 f. 1,40 f. 4,70, koppel f. 11,20, trio f. 568,30. ELFDE KOERS, 2000 meter: 1. Venit (W.A.M. van Buytene) 2.50,1 - 1.25,1; 2. JJncle Tom; 3. Winn Together. Niet ge start: Victory Spencer, Victory Laren. Toto: winnend f. 2,70, plaats f. 2,10 f. 10,70, koppel f. 16,20, trio f. 125,60. TOTALISATOROMZET: f. 264.788,-.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14