De Nissan Sunny Een complete Oxford, Sorbonne,maar ook de Leidse Universiteit. 4 Komt "Gelderland"zien in Benthuizen! 16.995,- Nissan.Gebouwd voor minderonderhoud. NISSAIM Je eigen LEIDSCH DAGBLAD EUROPAMEUBEL BENTHUIZEN iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal iedereen leest de krant altijd en overal. Wist u dat de Nissan Sunny één van de meest geproduceerde en gekochte auto's ter wereld is? Als u nog geen Sunny rijdt, is dit misschien verrassend nieuws voor u. Maar als u nader kennis maakt met de Sunny-familie - bij één van de 170 Nissan dea lers in Nederland - wordt het u meteen duidelijk De Sunny is niet voor niets zo'n absolute bestseller. Hij is in dieselmotor of met 13 liter benzi •rbenzine-, 1.7 liter zoveel fraaie uitvoeringen lever baar dat het type dat u zoekt er altijd bij is. De Sunny is een waar ruimte- wonder. Biedt - voor een compact gebouwde auto-verbazend veel Sunny 4-deurs. Leverbaar met 13 of 1.5 liter benzine- of 1.7 liter dieselmotor. NISSAN binnenruimte en daarmee meer comfort Bovendien is de Sunny zuinig en probleemloos. Met de meest moderne vorm van voor wielaandrijving Met een veilige zelfcorrigerende stuurinrichting. Met sterke, bedrijfszekere motoren,benzine(1.3en1.5 liter) en Diesel (1.7 liter). Met ook keus tus sen een 4- of 5-versnellingsbak of een moderne automaat met benzinebesparende lock-up. De uitgekiende onafhankelijke Sunny 3-deurs GL Coupé met 1.S liter benzinemotor en wielophanging rondom zorgt voor een weergaloos goede wegligging Maar, een auto mag preste ren wat hij wil, als u er niet met plezier in rijdt is het allemaal voor niets. Vandaar dat Nissan zo'n beetje alles waarvoor u door gaans extra moet betalen, stan daard in de Sunny heeft inge bouwd. Zoals elke Nissan is ook de Nissan Sunny gebouwd voor min der onderhoud. Door opvallend betrouwbare techniek en hoog staande produktkwaliteit Prijs ind. BTW, v.a. af importeur. Informeer bij uw dealer naar het Nissan Profijt Plan. Wijzigingen voorbehouden Nissan is ook de maker van de.Micra, Cherry. Stanza, Bluebird, Laurel, Prairie, Silvia, 300 ZX. Patrol, Urvan en Vanette. Sunny 5-deurs Stationwagon Een 3-deurs bestelwagen BVB-vrij) is eveneens leverbaar. Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.v. Frederik Hendrikstraat 2, tel. 01720-91344. Lelden, Auto Heemskerk B.v, Herengracht 79, tel. 071-146741. Lisse, Autobedrijf Broertjes'B.v., Oranjelaan 74, tel. 02521-17550. Noordwijk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-2866. Sassenheim, Autobedrijf Broertjes B.V. (filj. Hoofdstraat 158, tel. 02522-12921. Voorburg, Valkenbosch Voorburg B.v, Looierslaan 93-99, tel. 070-871610. Wetenschap en onderwijs. Of dat nu plaatsvindt vol gens de Britse traditie, met de Franse slag of naar Leidse maatstaven, voor het Leidsch Dagblad is 't nieuws. En dat resulteert in een uitgebalanceerde en gedegen verslag geving. Het Leidsch Dagblad is een krant van internationale, nationale en regionale allure. Probeer 'm maar. Of u neemt een kwartaalabonnement en krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Of u neemt de krant vier weken op proef en beslist later. Gewoon even de bon invul len en opsturen naar het Leidsch Dagblad, Antwoordnum mer 10050, 2300 VB Leiden. Bellen kan ook (071-144941). Ja, ik wil uw krant, Vier weken op proef voor slechts i 9,70. (B4) Maandabonnement met automatische betaling 1 22,10. Ik krijg de krant eerst twee weken gratis. (HH) Kwartaalabonnement 165,70. Ikkrijg'meersttweewekengratis.(HH) NaamTel Adres Woonplaats De complete krant over wereld, stad en land. -4 1110 Europameubel Benthuizen laat u graag het goede zitten zien... Goed zitten kan inderdaad gezien worden aan Gelderland zitmeubelen. Het comfort straalt als het ware van de overigens fraaie belijningen af. Gelderland meubelen hebben een „eigen gezicht", tijdloos van vormgeving waardoor u ook na jaren uw zithoek nog even mooi vindt. En juist omdat u 'm mooi blijft vinden stralen Gelderland zitmeubelen kwaliteit uit. Voor Gelderland zijn alleen de beste materialen goed genoeg. De mooiste stoffen, de beste leerkwaliteiten, hoogwaardig onvervormbaar schuimmateriaal. Doordacht gemaakt. De meeste modellen voorzien van zéér gemakkelijk afneembare bekleding. Kortom, zitgenot voor jaren en jaren. Gelderland meubelen voelen zich wonderwel thuis in vrijwel ieder interieur. Tel hierbij op de vele mogelijkheden van opstellen van vertrouwd bankstel tot riante zitgroep en u herkent in Gelderland het ideale zitmeubel! Maar komt u dit allemaal zelf eens zien, en u zult met ons zeggen; zitten in Gelderland is zitten op z'n best! Een Nederlandse ontwerper Jan des Bouvrie ontwerpt zitmeubelen voor een Nederlandse fabriek. Gelderland. Samen realiseerden zij de mooie, duurzame Gelderland kollektie zitmeubelen. De één ontwerpt, de ander fabriceert. Met als doel: kwaliteit, optimaal zitcomfort, flexibiliteit en allerte service. E>e Gelderland kollektie biedt u een veelvoud van modellen en mogelijkheden, een grote keuze in stoffen van diverse materialen, kleuren en dessins. En natuurlijk zijn Gelderland zitmeubelen ook leverbaar in de mooiste leerkwaliteiten! Design: Jan des Bouvrie De zitmeubelen van Gelderland zijn voorzien van afneembare bekleding. Herkenbaar aan dit symbool. Imeubel n vormgeving het kompas HET COMPLETE WONEN IN HET GROENE HART VAN HOLLAND' Benthuizen. Dorpstr; Tel. 079-311200 Vrijdag koopavond 's maandags gesloten

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12