IohIcii mmsmmmm DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES VEKEMANS BERK Assistent- accountant (m/v) BUURT(OPBOUW)- WERKER mAr een adjunkt- direktrice, v/m verpleegkundige(n) veipleegkundige verpleegkundige LOGOPEDIST/ AKOEPEDIST SPBBOftQ: PB0Q0SÏÏS ervaren sekretaresse m/v sekretaresse m/v afdeling orderverwerking medewerker m/v orderverwerking/chauffeur registeraccountants en belastingadviseurs Op ons kantoor te Leiden hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor een Kandidaat zal ons team van overwegend jonge mensen gaan versterken. Voor deze veelzijdige en interessante baan denken wij aan kandidaten met enige ervaring in de openbare beroepsuitoefening en die met de Nivra- studie bezig zijn. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer D. van den Berg R.A., tel. 071-146946 ('s avonds 071-211646). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u te zijner attentie richten aan het adres: Plantage 20-22, 2311 JD Lel den. Stichting "De Zevensprong" werkzaam in Buurthuis "Het Spoortje", Bemhardkade 40,2316 RX te Leiden vraagt met ingang van 1 april 1985 een voor 20 uren per week Funktie C UB Taken: - Ondersteunen van bewonersgroepen bij hun belangen en problemen op het gebied van hulsvesting (stadsver nieuwing, onderhoud, woonlasten e.d.) - Ondersteunen van bewoners en bewonersgroepen op het gebied van woonomgeving - Deelnemen aan de ontwikkeling van beleid en aktivitei- ten van het buurthuis Het een en ander houdt ook in een min ol meer geregeld overleg en samenwerking met andere instellingen in de wijk. Van sollicitanten wordt gevraagd: - ervaring in het werken met bewonersgroepen Inzicht in de problematiek van de stadsvernieuwing - organisatorische kwaliteiten en goede contactuele ei genschappen - bereidheid om in het team van een buurthuis te werken - bereidheid tot overieg en samenwerking met andere instellingen en werkers in de wijk - HBO of daarmee vergelijkbare opleiding Inlichtingen verkrijgbaar bij de huidige buurtwerker Cor Smit, op maandag en dinsdag tel. 071-210649 of privé 071-122950 of bij Martin v.d. Velden, tel. 071- 220866. Team en bestuur van Kindercentrum Meren- wljk In Lelden (een kinderdagverblijf voor 50 kinderen van 0-8 jaar) zoeken: (26 uur) In nauwe samenwerking met de direktrice omvat deze funktie: - meedenken over het beleid van het centrum; - begeleiden van leidsters; - onderhouden van kontakten met ouders, ouder raad en bestuur; - administratieve taken; werken in verschillende groepen. We denken aan iemand die: - zich betrokken voelt bij de kinderopvang; - plezier heeft in samenwerken met leidsters èn in leiding geven; - ouder is dan 25 jaar; - minimaal een MBO-opleiding afgerond heeft. Inschaling volgens salarisregeling Kinderdagver blijven. Inlichtingen: 071-216628, Monique ter Berg of Aafke Hulsman. Brieven voor 2 maart naar: Stg. Kindercentrum Merenwljk, Mllanenhorst 193, 2317 CL Lelden. Brastex Household Textiles Europe b.v. gevestigd te Zoeterwoude-Rijndijk is een dochteronder neming van de Artex-groep, een der grootste textielfabri kanten ter wereld. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste, representatieve verkoop/inkoop assistente in de leeftijd tot 30 jaar. Voor deze veeleisende functie achten wij het van' belang dat u beschikt over een havo-opleiding, alsmede het diploma Schoevers. Voorts dient u te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke kennis van het En gels, Duits en Frans. Deze interessante functie vereist dat u goed zelf standig kunt werken en over commercieel inzicht beschikt. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de directie van Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek van de Fakulteit Sociale Wetenschappen medewerker data verwerking (v/m) vacaturenummer: 5-011/1158 voor de afdeling Veldwerk van deze dienst. De afdeling Veldwerk houdt zich bezig met dataverzameling en -verwerking ten behoeve van sociaal wetenschappelijk onderzoek. Voor de venwerking van (enquête-) gegevens beschikt de afdeling over een eigen computer. Van de nieuwe medewerk(st)er wordt verwacht dat zij/hij enquêtegegevens vanaf vragenlijsten via een beeldscherm in de computer brengt. Daarnaast liggen de werkzaamheden op het gebied van het klaarmaken en verzenden van vragenlijsten, bijhouden van een retouradministratie, enige eenvoudige operator werkzaamheden aan de computer, onderhouden van contacten met respondenten, het telefonisch rappelleren, verzorgen van codeboeken en controles op de data-invoer. Voorts zal deze medewerk(st)er assisteren bij administratieve werkzaamheden voor de afdeling. Gevraagd wordt: opleiding op MAVO-niveau, typevaardigheid. Ervaring en bekendheid met dataverwerking in sociaal wetenschappelijk onderzoek en met administratieve werkzaamheden strekken tot aanbeveling. Salaris maximaal 2477,— bruto per maand. Aanstelling geschiedt voor de duur van twee jaar met uitzicht op vaste dienst. Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek van de Fakulteit Sociale Wetenschappen financieel-administratief medewerker (m/v) vacaturenummer: 5-031/1158 voor de afdeling Beheer van deze dienst. De Dienst heeft tot taak het onderzoek in de Fakulteit Sociale Wetenschappen in ruime zin te ondersteunen, teneinde de positie en kwaliteit van het onderzoekspro gramma te versterken. Om deze taak te kunnen uitvoeren wordt door de dienst ondermeer een administratie gevoerd van de extern gefinancierde onderzoeksprojecten. De afdeling Beheer omvat vier medewerkers. Taak: - (mede) opstellen van projectbegrotingen; - registreren van verplichtingen en uitgaven ten behoeve van projecten; - factuurbehandeling; - administratieve verwerking van projectgegevens met behulp van een computer; - verwerken van computeroutput; - samenstellen van projectoverzichten; - voorbereiding van declaraties aan subsidiegevers; - (mede) ontwikkelen van locale (geautomatiseerde) administratieve systemen. Vereist: - HAVO; - boekhoudkundige ervaring gewenst, eventueel PD-Boekhouden; - kennis van administratieve automatiseringsaspec ten, ervaring van de universitaire organisatie strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 2974,— per maand. De Rijksuniversiteit te Leiden wil n dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom ^worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Coronary Care Unit Deze unit omvat 18 bedden en is ver deeld in een intensive care en een sub acute unit, waar de patiënten van opname tot ontslag worden begeleid. Behalve aan haemodynamische- en rit- mebewakingsaspecten wordt ruime aandacht besteed aan de psycho sociale begeleiding van patiënten en familieleden. Voor bovengenoemde afdeling bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor vac.nr. 324.A.53.07.LD Vereist; - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - een coronary care certificaat of brede basis opleiding I.C.; - beschikken over goede contactuele eigenschappen; - goedinteamverbandkunnenwerken. Salaris: max. f 2974 bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer G. de Windt, coördinator intensive care H.A.I.G. (071-269111, oproep 444) of de heer A.M. de Groot, hoofdverpleeg kundige (071-263004). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Trombosedienst Leiden Bij deze dienst bestaat een full-time vacature voor een vac.nr. 075.B.52.07.LD De trombosedienst heeft een regionale taak m.b.t. de behandeling van patiën ten met antistollingsmiddelen. Hoofdbestanddelen van de functie zijn: - afnemen van bloed tijdens polikliniek spreekuren en bij patiënten thuis; - verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens. Vereist: diploma A-verpleegkundige en rijbewijs B/E. Salaris: volgens de rang van verpleeg kundige max. f 2691 bruto per maand. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 8.00-16.30 uur. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst t.l.v. de Stichting Trom bosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en omstreken. Informatie: nadere inlichtingen bij mevr. A. Boersma, verpleegkundig hoofd (071 -262449) of de heer C.P. van der Meer, personeelsconsulent (071 - 262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Algemene Heelkunde Intensive Care Op deze afdeling kan geplaatst worden een vac.nr. 212.L.521.07.LD Full-time, alle diensten. De geoutilleerde afdeling (12 bedden) is belast met de postoperatieve bewaking en verzorging van high-risk patiënten met cardio-pulmonale en chirurgische problematiek. De patiënten zijn afkom stig van de algemeen heelkundige, trau- matologische, vaatchirurgische, onco logische en urologische afdelingen.. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die, naast het diploma A-verpleegkun dige of H.B.O.-V., tevens in het bezit is van bet certificaat Intensive Care ver pleegkundige. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 2974 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B. Willemsteyn, verpleegkundig hoofd (071 -262339) of door mevr. H.S.M. Gul- demond-Naeye, personeelsconsulente (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoold van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VAN DEN BERGH-STICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De Dr. Mr. Willem van den Bergh- Stichting is een woongemeenschap voor 1000 geestelijk gehandicapten. Met ingang van 1 april 1985 ontstaat er een vacature voor een die part-time (8 uur per week, over 2 dagen verspreid) samen met drie collega-logopedistes zorg draagt voor de logopedische begeleiding aan verstandelijk gehandicapten. De werkzaamheden omvatten: het audiometrisch onderzoeken van bewoners het begeleiden van slechthorende/dove bewoners (o.a. hoortoestelgewenning, hoortraining) het begeleiden en adviseren van de groepsleiding hieromtrent te zijner tijd eventueel het logopedisch onderzoeken en behandelen van bewoners. Gezien het karakter van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst Het salaris voor deze functie bedraagt minimaal 638,40 bruto per maand. De c.a.o voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de logopedistes E.S.W. Fritzsche-van Vliet (toestel 444 of 569) A.C. Hijmans (toestel 521 of 495). Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 4 maart 1985 richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Special Products B.V. is een handelsonderneming, gericht op de verkoop van grafische produkten, zowel bestemd voor professionele gebruikers als voor de verkoop via schrijfwaren- en speelgoedwinkels. Meer dan 95% van de omzet wordt gerealiseerd door export naar meer dan 45 landen. In de afgelopen 7 jaar zijn wij erin geslaagd onze omzet te verveelvoudigen, ons leveringsprogramma zeer sterk uit te breiden en verschillende nieuwe produkten op nieuwe markten succesvol te introduceren. In verband met ook in de toekomst te venvachten zeer sterke groei, zoeken wij als uitbreiding van ons huidige team een die o.a. verantwoordelijk zal zijn voor het dagelijks met onze afnemers korresponderen in de moderne talen het mede-vertegenwoordigen van ons bedrijf op buitenlandse beurzen het verzorgen van mailings en het plannen van buitenlandse reizen het voorbereiden van verdere automatisering van de (verkoop)administratie Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er (25-30 jaar) met een afgeronde sekretaresse-oplëiding (bij voorkeur Schoevers) en enkele jaren ervaring bij een internationaal werkende handelsonderneming. Rijbewijs B-E strekt tot aanbeveling. Tevens zoeken wij op korte termijn een die o.a. mede-verantwoordelijk zal zijn voor het bevestigen van in- en verkooporders per brief of telex in de moderne talen het opstellen van exportdokumenten persoonlijk kontakt met toeleveranciers archiveren opstellen produktieplanning faktureren per computer Onze voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd van 21-25 jaar, met een afgeronde MEAO of sekretaresse-opleiding (Schoevers) en een ruime ervaring in- soortgelijke funktie. Rijbewijs B-E is gewenst. die in teamverband zal zorgdragen voor het (laten) inpakken van onze produkten doorthuiswerk(st)ers, sociale werk plaatsen en gevangenissen, waarbij bevoorrading geschiedt met een Volkswagenbus. Magazijnbeheer en het verzend- gereed maken van uit te leveren orders zal eveneens een belangrijk onderdeel van de funktie vormen. Wij zoeken iemand in de leeftijd van 19-23 jaar met een opleiding op MAVO-niveau, in het bezit van een rijbewijs B-E. Wij bieden een zeer afwisselende funktie in een klein en dynamisch team en uitstekende (secundaire) arbeidsvoor waarden, terwijl de ontplooiingskansen afhankelijk zijn van uw enthousiasme, inzet en improvisatievermogen. Heeft u interesse in een der bovengenoemde funkties en denkt u aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de geambieerde funktie, te richten aan: Special Consumer Products Holland b.v. Postbus 525,2220 AM KATWIJK De heerH.I.N.Hilhorst

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16